Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
 
16:00

Fotbal: SK Slavia Praha-FC Viktoria Plzeň

Přímý přenos utkání fotbalové Gambrinus ligy

 
16:40

Frisch Auf Göppingen-TuS N-Lübbecke

Přímý přenos utkání 29. kola házenkářské Bundesligy (v přestávce: Teleshop)

 
15:30

Snooker

Mistrovství světa - 3. den.

 
16:00

Snooker

Mistrovství světa - 3. den.

 
16:30

Házená - Bundesliga: FA Göppingen - TuS N-Lübbecke - přímý přenos

 
16:00

Fotbal

Barcelona-Athletic Bilbao, La Liga, 34. kolo.

 
16:00

Lední hokej

Maďarsko-Ukrajina, Divize I, skupina A, Mistrovství světa.

 
16:05

Drag Racing: Nhra Sportsman Series (6)

 
16:30

WRC 2014

Rallye Monte Carlo - sestřih 1. soutěže

 
16:00

Fotbal

Fiorentina-AS Řím, Serie A.

 
13:30

Maybank Malaysian Open

Finálové kolo turnaje European Tour


ČT sport
Nova Sport
Eurosport
Eurosport 2
Sport1 (DSF)
Sport1
Sport2
Extreme Sports
Sport5
DIGI Sport
Golf Channel
00:10

Fotbal: Gambrinus liga

Záznam utkání fotbalové Gambrinus ligy

01:55

Branky, body, vteřiny

02:05

Buly - hokej živě

Záznam barážového utkání o postup do příštího ročníku Tipsport extraligy v ledním hokeji

03:50

Jachting: Velikonoční regata 2014

Reportáž o průběhu 15. ročníku závodu námořních jachet

04:20

Ceny Českého klubu fair play

Reportáž ze slavnostního předávání cen za sportovní činy, které splňují požadavek čestného sportovního chování

04:35

Střelba: Světový pohár 2014 USA

Záznam soutěží v puškových a pistolových disciplínách v americkém Fort Benningu

00:00

Smackdown (90/2012)

Nejlepší wrestlingová show světa

01:05

Montreal Canadiens-Tampa Bay Lightning

Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL (v přest. Borec měsíce, Sport Expres)

03:30

Videotext

00:30

Cyklistika

Amstel Gold Race.

01:15

Motorsport

Motorsport Weekend.

01:30

Závěr vysílání

00:00

Fotbal

Bundesliga - 31. kolo FC Norimberk - Bayer Leverkusen.

01:30

Fotbal

Bundesliga - 31. kolo VfB Stuttgart - Schalke 04.

03:00

Cestovní vozy

MS v Le Castellet - 1. závod.

04:00

Cestovní vozy

MS v Le Castellet - 2. závod.

00:45

Teleshopping

01:00

Sport ve videoklipech

01:05

Teleshopping

01:20

Sport ve videoklipech

01:50

Teleshopping

02:00

Sport ve videoklipech

02:05

Teleshopping

02:20

Sport ve videoklipech

03:05

Teleshopping

03:20

Sport ve videoklipech

03:25

Teleshopping

03:35

Sport ve videoklipech

04:05

Teleshopping

04:20

Sport ve videoklipech

04:25

Teleshopping

04:35

Sport ve videoklipech

00:00

Poker

Světový pokerový turnaj VII 26.

01:00

Lední hokej

Metallurg Magnitogorsk-Lev, KHL, play-off, Finále, hra 1.

03:30

Lední hokej

Metallurg Magnitogorsk-Lev, KHL, play-off, Finále, hra 2.

00:00

Fotbal

Barcelona-Athletic Bilbao, La Liga, 34. kolo.

02:00

Box

Timothy Bradley v. Manny Pacquiao, O titul WBO ve velterové váze, Las Vegas.

00:20

Enfusion Series 3 (16)

Eighteen fighters head to Thailand where they take each other on in a team-based competition. As well as high-octane bouts in the ring, the fighters also compete in a number of adventure challenges.

01:15

Jeremy Jones' Deeper (10)

Jeremy Jones, the most decorated big mountain snowboarder of all time, feels confined but now The Deeper Project is a union of epic suspense and athletic greatness...

01:40

Seba Beton On Fire 1 (0)

02:10

Efc Africa (47)

EFC Africa, the Extreme Fighting Championship, is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African continent.

03:05

X Games - Barcelona 2013 (2)

X Games' global reach continues to expand as the circus hits Barcelona. Set in a stunning natural landscape, this summer edition of the competition is sure to throw up spectacular performances.

04:00

Monster Jam Season 1 (7)

Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! It's one of the world's most exciting motorsport events, mixing racing, showmanship and the ultimate fan experience.

04:55

Monster Jam Season 1 (8)

Monster Jam is the largest touring monster truck series in the world! It's one of the world's most exciting motorsport events, mixing racing, showmanship and the ultimate fan experience.

00:45

Házená muži EHF CL

Čtvrtfinále 1. kolo.

02:15

Závěr vysílání

00:00

Noční program


ČT sport
Nova Sport
Eurosport
Eurosport 2
Sport1 (DSF)
Sport1
Sport2
Extreme Sports
Sport5
DIGI Sport
Golf Channel
05:00

Atletika: MČR mužů a žen v chůzi

Záznam domácího chodeckého šampionátu z Poděbrad

05:25

Branky, body, vteřiny

05:40

Čtyřka Sport

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport

06:00

Cyklotoulky

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Frýdlant, tak neváhejte a pojeďte s námi!

06:10

V šachu

Magazín pro vyznavače královské hry

06:40

Fotbal: Představení týmů fotbalového MS v Brazílii 2014

Itálie-Kamerun

07:05

Total ragby

Aktuální informace z ragbyového světa, reportáže z utkání a profily špičkových hráčů

07:30

České ragby

Pohled do domácího ragbyového dění

07:35

Kdo tvoří závodní tým

Když posádka dobře funguje, je energeticky mnohem víc než součet všech jejích členů. O rolích, bez nichž to na palubě nejde. Britský cyklus

08:00

Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

08:30

Buly - hokej živě

Záznam barážového utkání o postup do příštího ročníku Tipsport extraligy v ledním hokeji

08:30

Motorsport

Motorsport Weekend.

08:45

Cestovní vozy

MS v Le Castellet - 2. závod.

05:00

Snooker

Mistrovství světa - 2. den.

07:00

Fotbal

Bundesliga - 31. kolo FC Norimberk - Bayer Leverkusen.

08:30

Fotbal

Bundesliga - 31. kolo VfB Stuttgart - Schalke 04.

05:00

Sport ve videoklipech

06:00

Teleshopping

08:00

Andreas Herrmann - televizní bohoslužba

08:30

Teleshopping

06:00

Lední hokej

Jižní Korea-Maďarsko, Divize I, skupina A, Mistrovství světa.

08:00

Teleshop

05:00

Box

Mezinárodní gala, Budapešť.

07:00

Býčí rodeo

Závody Built Ford Tough Series, Arlington.

08:00

Teleshop

06:00

Ride Guide Mtb 2010 (11)

The essential show for mountain bikers featuring cross-country, trials and downhill action on awesome terrain across the globe.

06:30

Ride Guide Mtb 2010 (12)

The essential show for mountain bikers featuring cross-country, trials and downhill action on awesome terrain across the globe.

06:55

Monster Energy Motocross 2013 (1)

The Monster Energy Motocross kicks off in style with some of the world's hottest motocross stars. Expect riding at its best.

07:50

Drag Racing: Nhra Sportsman Series (6)

08:45

Alli Presents Season 1 (10)

A new all-HD series focusing on the biggest stars of Action Sports from around the world. Featuring the best athletes vying for the richest prizes across the arenas of action and extreme sports.

07:00

Teleshopping

07:20

Rallye Praha Revival 2014

sestřih soutěže

07:45

Autobazar

08:05

FIA European Truck Racing 2013

Misano - 1. podnik

08:30

Hokejový magazín

zajímavosti z české hokejové scény - 1. díl

07:00

Adrenalinové sporty

Cape Epic.

07:30

Fotbal

Parma-Inter, Serie A.

08:30

The Best of GW 31

To nejlepší z pořadu Golfing World


ČT sport
Nova Sport
Eurosport
Eurosport 2
Sport1 (DSF)
Sport1
Sport2
Extreme Sports
Sport5
DIGI Sport
Golf Channel
10:15

Motorismus: Jan Kopecký - cesta za snem

Dokument o Janu Kopeckém a o jeho cestě od motokár přes automobilové okruhy až k titulu mistra Evropy v rallye

11:00

Akrobatické lyžování: Ohlédnutí za slopestylovou sezónou v Česku

Reportáž z domácího šampionátu v disciplíně akrobatického lyžování, při níž závodník sjíždí trať s umělými překážkami, na nichž se snaží předvést co největší množství co nejobtížnějších triků

11:30

Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

11:45

Fotbal: Nike Premier Cup 20114

Reportáž ze společného finále nejlepších žákovských fotbalových klubů České a Slovenské republiky

09:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

09:10

ATP World Tour Masters 1000-Monte Carlo

Záznam finále tenisového turnaje Monte-Carlo Rolex Masters z Monaka

11:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

11:10

Teleshop

11:25

Freeride World Tour 2014 - Fieberbrunn

Dokument o extrémních sportech

09:45

Cyklistika

Amstel Gold Race.

11:00

Snooker

Mistrovství světa - 3. den.

10:00

Snooker

Mistrovství světa - 2. den.

11:00

Snooker

Mistrovství světa - 3. den.

09:15

Sportovní kvíz

09:00

Býčí rodeo

Závody Built Ford Tough Series, Arlington.

10:00

Teleshop

11:00

Fotbal

Barcelona-Girona, Liga Adelante, 34. kolo.

09:00

Lední hokej

Maďarsko-Ukrajina, Divize I, skupina A, Mistrovství světa.

11:30

Teleshop

09:40

Fantasy Factory Season 3 (1)

Reality show featuring skateboarder Rob Dyrdek, who has converted a warehouse into the Fantasy Factory. It has become a base for his many entrepreneurial and crazy ventures.

10:05

Fantasy Factory Season 3 (2)

Reality show featuring skateboarder Rob Dyrdek, who has converted a warehouse into the Fantasy Factory. It has become a base for his many entrepreneurial and crazy ventures.

10:35

Pro Bull Riders 2012 (26)

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull Riders 2012!

11:30

Gumball 3000 2010 (1)

Highlights from the world-famous car rally!

11:55

Gumball 3000 2010 (2)

Highlights from the world-famous car rally!

09:05

Stopka

magazín ze světa rallye - 4/2014

09:40

MSR rally 2014

1. soutěž - Miskolc

10:10

MMČR závodů automobilů do vrchu 2014

Brněnský drak - 1. podnik

10:35

Tři Sestry Sailing Team

sestřih závodu Rolex Middle Sea Race 2013

11:00

Fotbal 5 News

08/2014

11:25

Garáž

automobilový magazín - 1. díl

11:55

Clio Eurocup 2013

Spa - 3. závod

09:30

Fotbal

Lazio-Turín, Serie A.

11:30

Tenisový magazín

Jestřábí oko 4.

09:00

Cestování za golfem

Ocho Rios Jamajka

09:30

The Golf Fix 6/2013

Michael Breed

10:00

RBC Heritage

Finálové kolo turnaje PGA Tour


ČT sport
Nova Sport
Eurosport
Eurosport 2
Sport1 (DSF)
Sport1
Sport2
Extreme Sports
Sport5
DIGI Sport
Golf Channel
12:00

Magazín Ligy mistrů UEFA

Přehled toho nejzajímavějšího, co se stalo za poslední týden v nejprestižnější evropské klubové fotbalové soutěži

12:25

Badminton: MČR družstev

Záznam finálového utkání extraligy smíšených družstev z Prahy Vinoře

13:15

Cyklistika: Cyklomaraton 2014 Pálava

Reportáž z 3. ročníku závodu ze seriálu pro všechny kategorie cyklistů

13:35

RWE Ski&Golf 2014

Reportáž ze 6. ročníku otevřeného mistrovství České republiky v kombinaci lyže a golf

13:55

Studio fotbal - Dohráno

Ohlédnutí za uplynulým kolem Gambrinus ligy

14:40

Fotbal: Představení týmů fotbalového MS v Brazílii 2014

Švýcarsko-Uruguay

15:10

Fotbal ve světě

Fotbalové události uplynulého víkendu

15:30

Deník NHL

Každý den všechny góly a důležité situace z NHL

12:00

European Poker Tour - Season 9 (11)

Záznam nejzajímavějších her prestižní evropské série v pokeru

12:55

Teleshop

13:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

13:10

Element (187)

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

13:30

Barcelona Open Banc Sabadell

Přímý přenos utkání 1. kola tenisového turnaje ATP World Tour 500 (Španělsko)

15:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

15:10

Barcelona Open Banc Sabadell

Přímý přenos utkání 1. kola tenisového turnaje ATP World Tour 500 (Španělsko)

14:00

Watts

Magazín sportovních karambolů.

14:30

Cyklistika

Amstel Gold Race.

15:30

Snooker

Mistrovství světa - 3. den.

14:00

Pozemní hokej

EHL - semifinále.

14:30

Pozemní hokej

EHL - finále.

12:00

Studio fotbal - diskuse se sportovními novináři, trenéry a zástupci klubů

14:00

Poker German High Roller

13:00

Fotbal

Atlético Madrid-Elche, La Liga, 34. kolo.

15:00

Býčí rodeo

Závody Built Ford Tough Series, Arlington.

12:30

Lední hokej

Metallurg Magnitogorsk-Lev, KHL, play-off, Finále, hra 2.

15:00

Fotbal

La Liga, 34. kolo, nejskvělejší okamžiky.

12:25

Nathan's Hotdog Eating Contest (1)

13:20

Superstars Usa Season 1 (6)

Superstars is back with a US edition that honours the landmark television series while giving it a cutting-edge spin by pairing off world-class athletic competitors with celebrities.

14:15

Fantasy Factory Season 3 (1)

Reality show featuring skateboarder Rob Dyrdek, who has converted a warehouse into the Fantasy Factory. It has become a base for his many entrepreneurial and crazy ventures.

14:40

Fantasy Factory Season 3 (2)

Reality show featuring skateboarder Rob Dyrdek, who has converted a warehouse into the Fantasy Factory. It has become a base for his many entrepreneurial and crazy ventures.

15:10

Monster Energy Motocross 2013 (1)

The Monster Energy Motocross kicks off in style with some of the world's hottest motocross stars. Expect riding at its best.

12:45

Clio Eurocup 2013

Spa - 4. závod

13:35

Edda Cup 2014

sestřih 1. závodu - Most

14:00

FIA European Rallycross 2013

Nyirád - sestřih 3. závodu

15:00

Teleshopping

15:20

Carbonia Cup 2014

1. závod - Most

15:50

MMČR v autocrosse 2013

Humpolec - 1. závod

12:30

Házená muži EHF CL

Last 8 Leg 1.

14:00

Francouzský Ligový pohár

PSG-Lyon.

13:00

Golf Central

Golfové noviny

13:30

Maybank Malaysian Open

Finálové kolo turnaje European Tour


ČT sport
Nova Sport
Eurosport
Eurosport 2
Sport1 (DSF)
Sport1
Sport2
Extreme Sports
Sport5
DIGI Sport
Golf Channel
16:00

Fotbal: SK Slavia Praha-FC Viktoria Plzeň

Přímý přenos utkání fotbalové Gambrinus ligy

18:40

Hokej: HC Kometa Brno - PSG Zlín

Přímý přenos třetího finálového utkání Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy v ledním hokeji

16:40

Frisch Auf Göppingen-TuS N-Lübbecke

Přímý přenos utkání 29. kola házenkářské Bundesligy (v přestávce: Teleshop)

18:40

Barcelona Open Banc Sabadell

Přímý přenos utkání 1. kola tenisového turnaje ATP World Tour 500 (Španělsko)

19:35

Magazín HBL (28/2013)

Magazín házenkářské Bundesligy

18:30

Fotbal

Eurogóly.

19:15

Watts

Magazín sportovních karambolů.

19:30

Snooker

Mistrovství světa - 3. den.

16:00

Snooker

Mistrovství světa - 3. den.

18:30

Motorky

BSB v Brands Hatch - 1. závod.

19:00

Motorky

BSB v Brands Hatch - 2. závod.

19:30

Watts

Magazín sportovních karambolů.

16:00

Válka skladů

Reality show

Zábava
16:30

Házená - Bundesliga: FA Göppingen - TuS N-Lübbecke - přímý přenos

18:30

Bundesliga aktuálně

19:45

Hattrick - 2. fotbalová Bundesliga: zpravodajství před utkáním

16:00

Fotbal

Barcelona-Athletic Bilbao, La Liga, 34. kolo.

18:00

Fotbal

La Liga, 34. kolo, nejskvělejší okamžiky.

19:00

Lední hokej

Maďarsko-Ukrajina, Divize I, skupina A, Mistrovství světa.

16:00

Lední hokej

Maďarsko-Ukrajina, Divize I, skupina A, Mistrovství světa.

18:30

Lední hokej

Metallurg Magnitogorsk-Lev, KHL, play-off, Finále, hra 1.

16:05

Drag Racing: Nhra Sportsman Series (6)

17:00

Gumball 3000 2010 (1)

Highlights from the world-famous car rally!

17:25

Gumball 3000 2010 (2)

Highlights from the world-famous car rally!

17:55

Pro Bull Riders 2012 (26)

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull Riders 2012!

18:50

Nathan's Hotdog Eating Contest (1)

19:45

Monster Energy Motocross 2013 (1)

The Monster Energy Motocross kicks off in style with some of the world's hottest motocross stars. Expect riding at its best.

16:30

WRC 2014

Rallye Monte Carlo - sestřih 1. soutěže

17:30

MSR Indoor kart 2014

1. kolo

17:45

GPD Rallydrive Championship 2014

sestřih 2. soutěže - Kopřivnice

18:00

Autobazar

18:20

Sport 5 Report

sportovní zpravodajství, PREMIÉRA

18:30

MMČR quad a side 2014

zahájení sezóny, PREMIÉRA

18:45

Jezdecký magazín

14. díl

19:05

Mad Paint Mag

8. díl

19:25

Badminton revue

duben 2014

19:45

Krav Maga by Eyal Yanilov

bojové umění

16:00

Fotbal

Fiorentina-AS Řím, Serie A.

18:00

Magazín Ligue 1

Highlights 34.

19:00

Hokej

Finále 4, švédská hokejová liga.

17:30

The Golf Fix 5/2013

Michael Breed

18:00

Golf Central

Golfové noviny

18:30

The Golf Fix 6/2013

Michael Breed

19:00

Year In Review 2013

Highlights z PGA Tour


ČT sport
Nova Sport
Eurosport
Eurosport 2
Sport1 (DSF)
Sport1
Sport2
Extreme Sports
Sport5
DIGI Sport
Golf Channel
21:40

Sport ve světě

Nejdůležitější sportovní události uplynulého týdne

22:30

Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu

22:45

Fotbal: Everton FC-Manchester United

Záznam utkání nejvyšší anglické fotbalové soutěže Barclays Premier League

Fotbal: Everton FC-Manchester United
20:00

Fight Club News (9/2014)

Magazín o českém a slovenském MMA, Muay Thai a K1

21:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

21:10

Chelsea FC-Sunderland AFC

Záznam vybraného utkání (Chelsea TV)

23:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

23:10

NHL News

Hokejové zpravodajství z NHL

23:20

Chelsea FC-PSG

Záznam vybraného utkání (Chelsea TV)

20:00

Snooker

Mistrovství světa - 3. den.

23:00

Jezdectví

FEI SP v Lyonu.

20:00

Fotbal

Best of Bundesliga.

20:15

Fotbal

2. Bundesliga - 31. kolo.

22:15

Snooker

Mistrovství světa - 3. den.

23:00

Fotbal

Eurogóly.

23:45

Pozemní hokej

EHL - finále.

20:15

Hattrick - 2. fotbalová Bundesliga: 1. FC Kolín - VfL Bochum - přímý přenos

22:15

Fotbal - Bundesliga: analýza utkání aktuálního kola

23:30

Gól!

21:30

Box

Lukáš Konečný v. Peter Quillin, Bernard Hopkins - Beibut Shumenov, mezinárodní gala, Washington, D.C.

21:00

Lední hokej

Metallurg Magnitogorsk-Lev, KHL, play-off, Finále, hra 2.

23:30

Plochá dráha

Nový Zéland GP, část 1.

20:40

Drag Racing: Nhra Sportsman Series (6)

21:35

Stealth Rider (1)

This iconic show follows Super Bikes host Jason Britton and his team as they stunt at some of the most iconic locations and cities across the United States.

22:00

Stealth Rider (2)

This iconic show follows Super Bikes host Jason Britton and his team as they stunt at some of the most iconic locations and cities across the United States.

22:30

Enfusion Series 3 (1)

Eighteen fighters head to Thailand where they take each other on in a team-based competition. As well as high-octane bouts in the ring, the fighters also compete in a number of adventure challenges.

23:25

Nitro Circus Series 1 (1)

Nitro Circus revolves around the world's greatest freestyle motocross rider Travis Pastrana and his crew of top action sport athlete buddies and enablers.

23:50

Nitro Circus Series 1 (2)

Nitro Circus revolves around the world's greatest freestyle motocross rider Travis Pastrana and his crew of top action sport athlete buddies and enablers.

20:00

GP Legends - Graham Hill

20:50

Taekwondo ITF Czech Open

reportáž z mezinárodního mistrovství České republiky

21:05

Timeseal MČR sprintrally 2014

Valašská Rallye - 1. soutěž

21:30

Sebastian Vettel

profil šampióna

22:00

GPD Rallydrive Championship 2014

sestřih 2. soutěže - Kopřivnice

22:15

MMČR quad a side 2014

zahájení sezóny

22:30

Sport 5 Report

sportovní zpravodajství

22:40

Teleshopping

23:00

Noční vysílání

21:25

Fotbal

Highlights 11, Copa Libertadores.

21:55

Dej břevno 5

Dokument.

22:10

Fotbal

Ružomberok-Trnava, Corgoň liga.

20:00

The Best of GW 31

To nejlepší z pořadu Golfing World

20:30

Cestování za golfem

Ocho Rios Jamajka

21:00

RBC Heritage

Finálové kolo turnaje PGA Tour


ČT sport
Nova Sport
Eurosport
Eurosport 2
Sport1 (DSF)
Sport1
Sport2
Extreme Sports
Sport5
DIGI Sport
Golf Channel
00:25

Fotbal: Manchester United TV

To nejlepší z televizního archivu slavného fotbalového klubu

01:45

Deník NHL

Každý den všechny góly a důležité situace z NHL

02:10

Branky, body, vteřiny

02:20

RWE Ski&Golf 2014

Reportáž ze 6. ročníku otevřeného mistrovství České republiky v kombinaci lyže a golf

02:35

Fotbal: Představení týmů fotbalového MS v Brazílii 2014

Švýcarsko-Uruguay

03:00

Fotbal ve světě

Fotbalové události uplynulého víkendu

03:20

Fotbal: SK Slavia Praha-FC Viktoria Plzeň

Záznam utkání fotbalové Gambrinus ligy

05:05

Atletika: MČR mužů a žen v chůzi

Záznam domácího chodeckého šampionátu z Poděbrad

05:25

Branky, body, vteřiny

05:40

Čtyřka Sport

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport

01:05

Minnesota Wild-Colorado Avalanche

Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL (v přest.: Sport Expres, Borec měsíce)

03:30

Videotext

00:30

Fotbal

Eurogóly.

01:15

Watts

Magazín sportovních karambolů.

01:30

Závěr vysílání

00:45

Cyklistika

Amstel Gold Race.

01:30

Fotbal

Bundesliga - 31. kolo FC Norimberk - Bayer Leverkusen.

00:00

Sport ve videoklipech

00:45

Teleshopping

01:00

Sport ve videoklipech

01:05

Teleshopping

01:20

Sport ve videoklipech

01:50

Teleshopping

02:00

Sport ve videoklipech

02:05

Teleshopping

02:20

Sport ve videoklipech

03:05

Teleshopping

03:20

Sport ve videoklipech

03:25

Teleshopping

03:35

Sport ve videoklipech

04:05

Teleshopping

04:20

Sport ve videoklipech

04:25

Teleshopping

04:35

Sport ve videoklipech

00:30

Box

Mezinárodní gala, Budapešť.

02:30

Býčí rodeo

Závody Built Ford Tough Series, Arlington.

03:30

Fotbal

Barcelona-Athletic Bilbao, La Liga, 34. kolo.

05:30

Lední hokej

Maďarsko-Ukrajina, Divize I, skupina A, Mistrovství světa.

00:30

Plochá dráha

Nový Zéland GP, část 2.

02:30

Box

Timothy Bradley v. Manny Pacquiao, O titul WBO ve velterové váze, Las Vegas.

05:30

KO TV

00:05

Fotbal

34. kolo, Ligue 1.

02:00

Závěr vysílání

00:00

Noční program