Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

iDNES.cz / TV program

  • Pátek 27. února 2015. Alexandr

 
13:25

Klasické lyžování: MS 2015/Švédsko

Štafeta mužů na 4x10 km - přímý přenos ze švédského Falunu

Sport
 
14:00

ATP 500 Series – Dubaj

Přímý přenos 1. semifinále turnaje Dubai Duty Free Tennis Championships, SAE

 
13:30

MS v běhu na lyžích: Štafety mužů

Přímý přenos z Falunu

Sport
 
09:30

Snooker

PTC v Gdyni

 
13:00

Teleshopping

(30 min)

 
14:00

Házená: Orlen Wisla Plock - SG Flensburg

Záznam, Liga mistrů EHF, 10. kolo

Házená: Orlen Wisla Plock - SG Flensburg
 
14:00

Býčí rodeo

Záznam, závody Built Ford Tough Series, Oklahoma City

 
13:20

Dallas Cowboys Cheerleaders Making The T

(55 min)

 
13:55

Cape Epic 2014

Dokument z nejslavnějšího etapového závodu horských kol

Sport
 
14:00

PL Netbusters

Netbusters 24

Sport
 
13:00

Joburg Open

Druhé kolo turnaje European Tour

Sport

ČT sport
Nova Sport
Eurosport
Eurosport 2
DSF
Sport1
Sport2
Extreme Sports
Sport5
DIGI Sport
Golf Channel
01:45

Basketbal: Maccabi Electra Tel Aviv - Panathinaikos Atény

Záznam osmifinálového utkání Evropské ligy mužů

Sport
03:25

Deník NHL

Každý den všechny góly a důležité situace z NHL

Sport
03:35

S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování

Pátá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře

Sport
03:45

Branky, body, vteřiny

SportTitulky
03:55

MS v jojo

Sport
04:20

Magazín SP ve snowboardingu

Ohlédnutí za závody v německém Winterbergu

Sport
04:45

Atletika: M ČR mužů a žen v hale

Záznam z domácího halového šampionátu mužů a žen

Sport
00:00

ATP 500 Series – Acapulco

Přímý přenos 2. čtvrtfinále tenisového turnaje Abierto Mexicano Telcel, Mexiko

02:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

02:05

ATP 500 Series – Dubaj

Záznam vybraného čtvrtfinále turnaje Dubai Duty Free Tennis Championships, SAE

03:30

ATP 500 Series – Acapulco

Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje Abierto Mexicano Telcel, Mexiko

00:30

Atletika: Malmö Games 2015

Zpravodajství ze soutěží halového mítinku

Sport
00:00

Motorky

MS superbiků na Phillip Islandu, 1. závod

00:30

Motorky

MS supersportů na Phillip Islandu

01:00

Motorky

MS superbiků na Phillip Islandu, 2. závod

01:30

Atletika

Malmo Games

03:00

Watts

Magazín sportovních karambolů

04:00

Atletika

Malmo Games

00:00

Sport ve videoklipech (29) (45 min)

00:45

Teleshopping

(15 min)

01:00

Sport ve videoklipech (16) (5 min)

01:05

Teleshopping

(15 min)

01:20

Sport ve videoklipech (13) (30 min)

01:50

Teleshopping

(10 min)

02:00

Sport ve videoklipech (3) (5 min)

02:05

Teleshopping

(15 min)

02:20

Sport ve videoklipech (3) (40 min)

03:00

Sport ve videoklipech (1) (5 min)

03:05

Teleshopping

(15 min)

03:20

Sport ve videoklipech (13) (5 min)

03:25

Teleshopping

(10 min)

03:35

Sport ve videoklipech (17) (30 min)

04:05

Teleshopping

(15 min)

04:20

Sport ve videoklipech (9) (5 min)

04:25

Teleshopping

(10 min)

04:35

Sport ve videoklipech (3) (25 min)

00:15

Házená: Rhein-Neckar Löwen - HC Vardar

Záznam, Liga mistrů EHF, 10. kolo

02:00

NBA: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors

Přímý přenos utkání, základní část, premiéra

NBA: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors
02:00

NBA: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors

Přímý přenos utkání, základní část, premiéra

00:20

Pro Bull Riders 2013

(55 min)

01:15

Efc Africa 2013

(55 min)

02:10

Outback Fight Club

(55 min)

03:05

X Games - Munich 2013

(55 min)

04:00

Blood, Sweat & Gears Series 5

(55 min)

04:55

Pro Bull Riders 2013

(65 min)

00:15

Noční vysílání

Sport
00:00

Noční program

Sport

ČT sport
Nova Sport
Eurosport
Eurosport 2
DSF
Sport1
Sport2
Extreme Sports
Sport5
DIGI Sport
Golf Channel
05:20

Studio fotbal - Extra

Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové Synot ligy

Sport
05:45

Branky, body, vteřiny

SportTitulky
06:00

BBV po 25 letech

Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím...

Sport
06:20

ATP týden tenisu

Týdeník o turnajích ATP a všem důležitém, co se stalo ve světě špičkového profesionálního tenisu mužů

SportTitulky
06:45

Magazín SP v alpském lyžování

Ohlédnutí za závody ve slovinském Mariboru a rakouském Saalbachu

Sport
07:10

Klasické lyžování: MS 2015/Švédsko

Severská kombinace - běh na 10 km - záznam ze švédského Falunu

Sport
08:00

Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Sport
08:30

S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování

Pátá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře

Sport
08:40

Fotbal: Fotbal: Feyenoord Rotterdam - AS Řím

Záznam utkání vyřazovací fáze Evropské ligy UEFA

Sport
05:25

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

05:30

ATP 500 Series – Acapulco

Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje Abierto Mexicano Telcel, Mexiko

07:30

Videotext

08:30

MS v severské kombinaci: Běžecká část závodu/10 km

Sport
05:00

Snooker

Welsh Open, finále

07:00

Watts

Magazín sportovních karambolů

08:00

Extrémní sporty

Free Ride World Tour ve Vallnordu

06:00

Teleshopping

(30 min)

08:30

Sportovní kvíz

(180 min

05:00

Poker

Záznam, Světový pokerový turnaj XI, 33/33.

06:00

Házená: Motpellier - MKB-MVM Veszprém

Záznam, Liga mistrů EHF, 10. kolo

08:00

Televizní nákupy

05:00

Býčí rodeo

Záznam, závody Built Ford Tough Series, Oklahoma City

06:00

Fotbal: Elche - Real Madrid

Záznam, La Liga, 24. kolo

08:00

Goalissimo

Záznam

06:00

Ride Guide Snow 2009

(25 min)

06:25

Ride Guide Snow 2009

(30 min)

06:55

Alli Presents II

(55 min)

07:50

X Games - Munich 2013

(55 min)

08:45

Blood, Sweat & Gears Series 5

(55 min)

08:00

Trucky - speciál

Pohled do zákulisí nejtěžší rallye světa

Sport
08:20

Garáž (7)

Automobilový magazín

Sport
07:00

Magazín Serie A

Serie A Show 24

Sport
07:30

Serie A

AC Milán - Cesena

Sport
07:30

Morning Drive

Téma dne

Sport
08:30

Feherty

Lanny Wadkins

Sport

ČT sport
Nova Sport
Eurosport
Eurosport 2
DSF
Sport1
Sport2
Extreme Sports
Sport5
DIGI Sport
Golf Channel
10:30

Klasické lyžování: MS 2015/Švédsko

Štafeta žen na 4x5 km - záznam ze švédského Falunu

Sport
09:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

09:05

Premier League Darts 2015 – Belfast

Záznam nejprestižnější evropské soutěže v šipkách, Irsko

09:15

MS ve skocích na lyžích: Závod mužů na velkém můstku

Sport
10:15

MS v běhu na lyžích: Štafety žen

Sport
10:45

SP v alpském lyžování: superobří slalom žen

Přímý přenos z Bansku

Sport
09:00

Sports Insiders

Magazín

09:30

Snooker

PTC v Gdyni

11:30

Teleshopping

(30 min)

09:00

Býčí rodeo

Záznam, závody Built Ford Tough Series, Oklahoma City

10:00

Televizní nákupy

11:00

Poker

Záznam, Světový pokerový turnaj XI, 33/33.

09:00

Televizní nákupy

10:00

Házená: Orlen Wisla Plock - SG Flensburg

Záznam, Liga mistrů EHF, 10. kolo

09:40

Fantasy Factory III

(25 min)

10:05

Fantasy Factory III

(30 min)

10:35

Pro Bull Riders 2013

(55 min)

11:30

Jeremy Jones' Further

(25 min)

11:55

Jeremy Jones' Further

(30 min)

09:00

Sport 5 Report

Sportovní zpravodajství

Sport
09:10

Jezdecký magazín (7)

Zajímavosti o koních

Sport
09:30

Zóna 5: Dakarské studio

Diskuzní pořad s automobilovými závodníky

Sport
10:05

Modelářský svět (7)

Sport
10:30

GoPro Magazín (26)

Magazín extrémních sportů

Sport
10:40

Teleshopping

Sport
11:00

Sport 5 Report

Sportovní zpravodajství

Sport
11:10

Niche 2014 (4)

Magazín věnovaný adrenalinovým sportům

Sport
11:40

Team CERS a Ondřej Bisaha

Dokument o rally teamu a úspěšné sezoně 2014

Sport
09:30

Basketbalový magazín

FIBA World Basketball

Sport
10:00

Serie A

Neapol - Sassuolo

Sport
09:30

Joburg Open

Druhé kolo turnaje European Tour

Sport
11:30

Cestování za golfem

Slovensko

Sport

ČT sport
Nova Sport
Eurosport
Eurosport 2
DSF
Sport1
Sport2
Extreme Sports
Sport5
DIGI Sport
Golf Channel
12:05

Panorama

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Sport
12:25

Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu

Sport
12:50

Běžkotoulky

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Klíny. Tak neváhejte, nazujte běžky a pojeďte s námi!

SportTitulky
13:00

Studio fotbal - Extra

Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové Synot ligy

Sport
13:25

Klasické lyžování: MS 2015/Švédsko

Štafeta mužů na 4x10 km - přímý přenos ze švédského Falunu

Sport
15:40

Paralympijský magazín

Sport
12:30

Element (231)

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

12:50

Teleshop

13:00

Polední Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

13:05

Maxima pojišťovna MMA liga ČSMMA

Amatérská liga MMA

14:00

ATP 500 Series – Dubaj

Přímý přenos 1. semifinále turnaje Dubai Duty Free Tennis Championships, SAE

15:55

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

12:30

MS ve skocích na lyžích

Závod mužů

Sport
13:00

Fotbal - Evropská liga

Přímý přenos rozlosování skupin osmifinále

Sport
13:30

MS v běhu na lyžích: Štafety mužů

Přímý přenos z Falunu

Sport
15:30

Snooker: European Tour v Gdyni

Přímý přenos zápasů 2. a 3. kola

Sport
Snooker: European Tour v Gdyni
15:30

Watts

Magazín sportovních karambolů

12:00

Teleshopping

(60 min)

13:00

Teleshopping

(30 min)

15:30

Válka skladů (71) (30 min)

12:00

Házená: Motpellier - MKB-MVM Veszprém

Záznam, Liga mistrů EHF, 10. kolo

14:00

Házená: Orlen Wisla Plock - SG Flensburg

Záznam, Liga mistrů EHF, 10. kolo

Házená: Orlen Wisla Plock - SG Flensburg
12:00

Televizní nákupy

13:00

Poker

Záznam, Světový pokerový turnaj XI, 33/33.

14:00

Býčí rodeo

Záznam, závody Built Ford Tough Series, Oklahoma City

15:00

NBA - v zákulisí

Záznam

15:30

NBA: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors

Záznam, základní část

12:25

Monster Jam

(55 min)

13:20

Dallas Cowboys Cheerleaders Making The T

(55 min)

14:15

Fantasy Factory III

(25 min)

14:40

Fantasy Factory III

(30 min)

15:10

Alli Presents II

(55 min)

12:05

Bezpečný návrat z hor (1)

Sport
12:50

GoPro Magazín (27)

Magazín extrémních sportů

Sport
13:00

Teleshopping

Sport
13:20

Dolomitenlauf 2015

Llegendární závod v běhu na lyžích

Sport
13:55

Cape Epic 2014

Dokument z nejslavnějšího etapového závodu horských kol

Sport
14:50

Juha Kankkunen v ČR

Jezdecká legenda na setkání v Sosnové

Sport
15:05

Karting Mag - speciál

Souhrn nejzajímavějších momentů ze světa motokár

Sport
15:25

ESET V4 Cup 2014

Okruhové závody monopostů a vozů GT, Poznaň 3. z

Sport
12:00

Premier League

Southampton - Liverpool

Sport
14:00

PL Netbusters

Netbusters 24

Sport
14:30

WTA Doha

Semifinále

Sport
12:00

The Best of GW 22

To nejlepší z pořadu Golfing World

Sport
12:30

Golf Central

Golfové noviny

Sport
13:00

Joburg Open

Druhé kolo turnaje European Tour

Sport
15:00

The Honda Classic

První kolo turnaje PGA Tour

Sport

ČT sport
Nova Sport
Eurosport
Eurosport 2
DSF
Sport1
Sport2
Extreme Sports
Sport5
DIGI Sport
Golf Channel
16:05

Česká námořní rallye 2014

Reportáž z Mistrovství České republiky v jachtingu

Sport
16:25

Sportovní zprávy

Aktuální informace ze světa sportu

Sport
16:45

Hokej na zemi

Magazín o pozemním hokeji v Česku i zahraničí

Sport
17:15

S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování

Pátá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře

Sport
17:30

Deník NHL

Každý den všechny góly a důležité situace z NHL

Sport
18:00

Hokej: HC Škoda Plzeň - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

Přímý přenos utkání hokejové Tipsport extraligy

Sport
16:00

ATP 500 Series – Dubaj

Přímý přenos 2. semifinále turnaje Dubai Duty Free Tennis Championships, SAE

17:30

Sestřih Evropské ligy UEFA (8)

Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA (2014)

18:00

Swatch Freeride World Tour 2015 - Chamonix - Mont - Blan

Dokument o extrémních sportech

18:30

Element (231)

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

18:50

NHL News

Hokejové zpravodajství

19:00

Odpolední Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

19:05

Volvo Ocean Race (21)

Dokument z největšího mezikontinentálního jachtařského závodu (2014)

19:30

Magazín NBA Action (18)

Magazín z nejprestižnější basketbalové ligy světa (2014)

16:30

Extrémní sporty

Free Ride World Tour ve Vallnordu

17:30

Snowboarding

SP v Park City, slalom

18:30

Běžecké lyžování

Mistrovství světa, štafeta mužů

19:45

Fotbal

Bundesliga Preview

16:00

Válka skladů (72) (30 min)

16:30

Války kontejnerů (8) (30 min)

17:00

Války kontejnerů (9) (30 min)

17:30

Keš za veteš v Austrálii (4) (60 min)

18:30

Fotbalové zpravodajství

(45 min

19:15

Poker WSOP 2014 (17) (60 min)

16:00

Goalissimo

Záznam

17:00

Fotbal: Eredivisie

Záznam, nejlepší okamžiky, 24. kolo

18:00

Fotbal: La Liga

Záznam, nejlepší okamžiky, 24. kolo

19:00

Býčí rodeo

Záznam, závody Built Ford Tough Series, Oklahoma City

18:00

Lední hokej: Slovan - Jokerit

Záznam, KHL, základní část

16:05

X Games - Munich 2013

(55 min)

17:00

Jeremy Jones' Further

(30 min)

17:30

Jeremy Jones' Further

(25 min)

17:55

Pro Bull Riders 2013

(55 min)

18:50

Alli Presents II

(55 min)

19:45

Monster Jam

(55 min)

16:00

Extraligová tříšť (20)

Unikátní pohled na hokejovou extraligu

Sport
16:30

Pozor vlak (2)

Železnice z druhé strany

Sport
17:00

M ČR Czech Drift Series

Sosnová CDS a IDS, Německá soutěž - sestřih závodu

Sport
17:15

ČMPR 2014

Českomoravský pohár rallye - sestřih sezóny

Sport
17:40

ICBS 2014

Představení sezony 2015

Sport
18:00

Sport 5 Report

Sportovní zpravodajství, Premiéra

Sport
18:10

Fotbal 5 News (4)

Zajímavosti ze světa fotbalu, Premiéra

Sport
18:45

Snow Epic 2015

To nejlepší ze závodu bikerů ve švýcarských Alpách, Premiéra

Sport
19:20

Legendy 2014

Dokument o motoristické slavnosti

Sport
19:55

Legendy (5)

Motoristická slavnost

Sport
16:30

WTA Doha

Semifinále

Sport
18:30

Magazín Premier League

Premier League World 27

Sport
19:00

Magazín Total Italian Football

Total Italian Football 19

Sport
19:30

Magazín Premier League

PL Match Pack 24

Sport
18:00

Joburg Open

Druhé kolo turnaje European Tour

Sport

ČT sport
Nova Sport
Eurosport
Eurosport 2
DSF
Sport1
Sport2
Extreme Sports
Sport5
DIGI Sport
Golf Channel
21:40

Golf: PGA Tour 2015

Přímý přenos golfového turnaje The Honda Classic

Sport
20:00

Golfing World (6)

Golfový magazín (2015)

20:40

Northampton Saints - Harlequins

Přímý přenos utkání anglického Premiership Rugby Živě, v přest.: Večerní Sportovní noviny

Northampton Saints - Harlequins
22:40

Večerní Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

22:45

European Poker Tour – Season 10 (9)

Záznam nejzajímavějších her prestižní evropské série v pokeru

23:45

Smackdown (135)

Nejlepší wrestlingová show světa (2012)

23:00

MS v běhu na lyžích: Štafety mužů

Záznam z Falunu

Sport
20:15

Fotbal: Bundesliga, 23. kolo, Bayern Mnichov - FC Kolín

22:30

Wrestling

This Week in WWE

23:00

Wrestling

Vintage Collection

20:15

Profíci přes auta (95) (60 min)

21:15

Profíci přes auta (60) (60 min)

22:15

Fotbal: II. Bundesliga

(75 min

23:30

Sportovní zprávy

(24 min

23:54

Erotická show Reneho Schwuchowa: 6 před 12

(51 min)

20:00

Formule 1

Záznam, Legendy Formule 1: Mika Hakkiinen

21:00

NBA - v zákulisí

Záznam

21:30

NBA: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors

Záznam, základní část

20:30

Býčí rodeo

Záznam, závody Built Ford Tough Series, Oklahoma City

21:30

Poker

Záznam, Světový pokerový turnaj XI, 33/33.

22:30

KO TV

Záznam

23:00

Goalissimo

Záznam

20:40

X Games - Munich 2013

(55 min)

21:35

Pro Bull Riders 2013

(55 min)

22:30

Efc Africa 2013

(55 min)

23:25

Outback Fight Club

(55 min)

20:00

IXS European Downhill Cup 2014

Horská kola na Špičáku

Sport
20:30

Inside Grand Prix

To nejlepší z roku 2014

Sport
21:00

FIA European Truck Racing Championship 2014

Sestřih toho nejlepšího ze závodů tahačů

Sport
21:35

Mad Paint Mag (3)

Magazín z paintbolového prostředí

Sport
21:50

Tenisový magazín (11)

Profil Slovenských tenistů a tenisových škol

Sport
22:00

Sport 5 Report

Sportovní zpravodajství

Sport
22:10

Fotbal 5 News (4)

Zajímavosti ze světa fotbalu

Sport
22:40

Snow Epic 2015

To nejlepší ze závodu bikerů ve švýcarských Alpách

Sport
23:10

Sports Max (8)

Magazín extrémních sportů

Sport
23:55

Teleshopping

Sport
20:00

Magazín Ligue 1

Preview Show 27

Sport
20:30

Ligue 1

Marseille - Caen

Sport
22:25

Serie A

Cagliari - Inter

Sport
20:00

The Honda Classic

Druhé kolo turnaje PGA Tour

Sport

ČT sport
Nova Sport
Eurosport
Eurosport 2
DSF
Sport1
Sport2
Extreme Sports
Sport5
DIGI Sport
Golf Channel
00:00

Basketbal: CSKA Moskva - Fenerbahce Ülker Istanbul

Záznam osmifinálového utkání Evropské ligy mužů

Sport
01:40

Deník NHL

Každý den všechny góly a důležité situace z NHL

Sport
02:05

S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování

Pátá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře

Sport
02:15

Branky, body, vteřiny

SportTitulky
02:25

Klasické lyžování: MS 2015/Švédsko

Štafeta mužů na 4x10 km - záznam ze švédského Falunu

Sport
04:40

Svět motorů

Nejdůležitější motoristické akce uplynulého týdne

Sport
00:45

NHL News

Hokejové zpravodajství

00:55

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

01:00

ATP 500 Series – Acapulco

Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje Abierto Mexicano Telcel, Mexiko

03:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

03:05

ATP 500 Series – Dubaj

Záznam vybraného semifinále turnaje Dubai Duty Free Tennis Championships, SAE

00:30

Snooker: European Tour v Gdyni

Zpravodajství ze zápasů 2. a 3. kola

Sport
00:00

Alpské lyžování

SP v Bansku, superobří slalom žen

00:30

Snowboarding

SP v Park City, slalom

01:15

Watts

Magazín sportovních karambolů

01:30

Fotbal: Bundesliga, 23. kolo, Bayern Mnichov - FC Kolín

03:00

Snowboarding

SP v Park City, slalom

04:00

Freestylové lyžování

SP v Park City, slopestyle

00:45

Teleshopping

(15 min)

01:00

Sport ve videoklipech (17) (5 min)

01:05

Teleshopping

(15 min)

01:20

Sport ve videoklipech (14) (30 min)

01:50

Teleshopping

(10 min)

02:00

Sport ve videoklipech (4) (5 min)

02:05

Teleshopping

(15 min)

02:20

Sport ve videoklipech (4) (40 min)

03:00

Sport ve videoklipech

(5 min)

03:05

Teleshopping

(15 min)

03:20

Sport ve videoklipech

(5 min)

03:25

Teleshopping

(10 min)

03:35

Sport ve videoklipech

(30 min)

04:05

Teleshopping

(15 min)

04:20

Sport ve videoklipech

(5 min)

04:25

Teleshopping

(10 min)

04:35

Sport ve videoklipech

(25 min)

00:00

Poker

Záznam, Světový pokerový turnaj XI, 32/33.

01:00

Poker

Záznam, Světový pokerový turnaj XI, 33/33.

02:00

Býčí rodeo

Záznam, závody Built Ford Tough Series, Oklahoma City

03:00

Box: Mike Alvarado - Brandon Rios

Záznam, O mezinárodní titul WBO ve velterové váze, Bloomfield, Colorado

00:00

Házená: La Rioja - PSG

Záznam, Liga mistrů EHF, 10. kolo

02:00

Házená: Motpellier - MKB-MVM Veszprém

Záznam, Liga mistrů EHF, 10. kolo

04:00

Házená: Orlen Wisla Plock - SG Flensburg

Záznam, Liga mistrů EHF, 10. kolo

00:20

Pro Bull Riders 2013

(55 min)

01:15

Efc Africa 2013

(55 min)

02:10

Outback Fight Club

(55 min)

03:05

X Games - Munich 2013

(55 min)

04:00

Blood, Sweat & Gears Series 5

(55 min)

04:55

Pro Bull Riders 2013

(65 min)

00:15

Noční vysílání

Sport
00:15

Konec vysílání

Sport
00:00

Noční program

Sport