Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

iDNES.cz / TV program


20. 8. 21. 8. 22. 8. 23. 8. 24. 8. 25. 8. 26. 8.

Pařížská filharmonie: Tindersticks & The Divine Comedy

00:05

Koncert (74 min)

Magazín krátkých filmů

01:20

Magazín Fr. (2017) (52 min)

Propast

02:15

Krátký film Fr. (2015). (50 min)

Tato strana ráje - východoevropské zahrady 18. a 19. století

03:05

Dokument N (2015). (52 min)

Probouzení světa

04:00

Dokument Fr./Kan. (2015). (43 min)

Starší ročníky

04:45

Seriál Fr. (2017). (1 min)

Britský styl: Móda

00:00

Krátký film Fr. (2017). (8 min)

Bloody Daughter

00:10

Dokumentární film Fr. (2010). (96 min)

Karbon Kabaret

01:50

Divadelní představení Belg. (2015). (106 min)

Nejnebezpečnější cesty do školy na světě: Nepál (1)

03:35

Dokument N (2013). (32 min)

Ach, ty velký židovský bože

00:10

Dokumentární film N (2015). (68 min)

Malé žluté holínky

01:20

Dokumentární film N (2016). (94 min)

Hoří! - poplach pro strážnici 22

02:55

Dokument N (2015). (51 min)

28 minut

03:50

Magazín Fr. (2017) (43 min)

Starší ročníky

04:30

Seriál Fr. (2016). (2 min)

Felix a Meira

00:35

Romantické drama Kan. (2014). (101 min)

Chuligáni

02:20

Drama N (1956). (91 min)

28 minut

03:50

Magazín Fr. (2017) (43 min)

Magazín krátkých filmů

00:45

Magazín Fr. (2017) (52 min)

Propast

01:40

Krátký film Fr. (2015). (50 min)

Death by hanging - tokijský proces s válečnými zločinci

02:30

Dokument Fr./Jap./Kan. (2015). (57 min)

28 minut

03:30

Magazín Fr. (2017) (43 min)

Starší ročníky

04:15

Seriál Fr. (2016). (2 min)

Pohleďte, jak muži upadají

00:45

Drama Fr. (1994). (95 min)

Indie - násilí v zemi Gándhího

02:20

Dokument N (2014). (53 min)

Velké mýty: Antigona

03:15

Dokument Fr. (2014). (26 min)

28 minut

03:40

Magazín Fr. (2017) (43 min)

Starší ročníky

04:30

Seriál Fr. (2016). (2 min)

Kluci z východu

01:00

Drama Fr. (2012). (122 min)

Velké mýty: Daidalos a Íkaros

03:00

Dokument Fr. (2014). (26 min)

28 minut

03:30

Magazín Fr. (2017) (43 min)

Zpravodajský sestřih Arte

04:15

(23 min)

Starší ročníky

04:40

Seriál Fr. (2016). (2 min)




Monsieur Butterfly - Barrie Kosky, operní mág

05:05

Dokument N (2017). (52 min)

Umělci v přežití z říše zvířat (1)

06:00

Dokument VB (2014). (29 min)

Umělci v přežití z říše zvířat (2)

06:30

Dokument VB (2014). (29 min)

Umělci v přežití z říše zvířat (3)

07:00

Dokument VB (2014). (29 min)

Úterní hrdinové - děti a jejich vysněná povolání

07:30

(25 min)

Úterní hrdinové - děti a jejich vysněná povolání

07:55

(25 min)

Pak se uvidí!

08:25

Vědecký magazín pro děti (13 min)

V zoo se pořád něco děje!

08:35

(23 min)

Berlin Live: Editors

05:00

Koncert N (2015). (61 min)

Reportáž Arte

06:15

(53 min)

Zprávičky pro děti

07:10

(6 min)

Xenius: Mozek jako stroj

07:15

Magazín N (2016) (26 min)

Magická místa naší země: Etruskové, záhadný národ

07:40

Dokument Fr. (2014). (26 min)

Město, země, umění

08:10

Magazín Fr. (2017). (35 min)

Životní prostor - korálový útes

08:45

Dokument Austr. (2014). (43 min)

PJ Harvey na festivalu Des Nuits De Fourviére

05:00

(75 min)

Reportáž Arte

06:20

(52 min)

Zprávičky pro děti

07:10

(6 min)

Xenius: Biologické stáří

07:20

Magazín N (2017) (26 min)

Magická místa zeměkoule: Řím, první křesťané

07:45

Dokument Fr. (2014). (26 min)

Město, země, umění

08:15

Magazín Fr. (2017). (35 min)

Životní prostor - korálový útes

08:50

Dokument Austr. (2014). (43 min)

Berlínští filharmonikové: J. Brahms - 2. symfonie

05:00

Koncert N (2016). (45 min)

Xenius: Zelená, červená, modrá

05:50

Magazín N (2016) (26 min)

Reportáž Arte

06:20

(52 min)

Zprávičky pro děti

07:10

(6 min)

Xenius: Jedlý olej

07:20

Magazín N (2017) (26 min)

Magická místa zeměkoule: Zombies z Haiti

07:45

Dokument Fr. (2015). (26 min)

Město, země, umění

08:15

Magazín Fr. (2017). (35 min)

Životní prostor - korálový útes

08:50

Dokument Austr. (2014). (43 min)

Proms 2014: Daniel Barenboim a West-Eastern Divan Orchestra

05:00

Koncert N (2014). (43 min)

Xenius: Stopy z našich vlasů

05:50

Magazín N (2016) (26 min)

Reportáž Arte

06:15

(52 min)

Zprávičky pro děti

07:10

(6 min)

Xenius: Zvířata

07:15

Magazín N (2017) (26 min)

Magická místa zeměkoule: Pompeje - voda a oheň

07:45

Dokument Fr. (2014). (26 min)

Město, země, umění

08:10

Magazín Fr. (2017). (35 min)

Obří ryby v našich řekách

08:45

Dokument Fr. (2015). (43 min)

Zénith Paříž: Blur

05:00

(73 min)

Reportáž Arte

06:20

(52 min)

Zprávičky pro děti

07:10

(6 min)

Xenius: Gravitační vlny

07:20

Magazín N (2016) (26 min)

Magická místa naší země: Kumaris, dětské bohyně v Nepálu

07:45

Dokument Fr. (2015). (26 min)

Město, země, umění

08:15

Magazín Fr. (2017). (35 min)

Kde se rodí velryby

08:50

Dokument Austr. (2015). (43 min)

Sochy - Antoine Bourdelle

05:15

Dokument Fr. (2013). (26 min)

Sgt. Pepper's Musical Revolution

05:40

Dokument VB (2017). (58 min)

Proč jsou ženy menší než muži?

06:40

Dokument Fr. (2012). (51 min)

Xenius: Mozek jako stroj

07:35

Magazín N (2016) (26 min)

X:enius

08:00

Magazín N (2015) (26 min)

Dokumenty, které pohnuly světem: Falzifikáty - triky Habsburků

08:30

Dokument Rak./Fr. (2016). (26 min)

Dokumenty, které pohnuly světem: Císař František Josef I. - konec jedné epochy

08:55

Dokument Rak./Fr. (2016). (26 min)

Až vyrostu, budu...

09:00

(13 min)

Pohlédni do mého světa

09:15

(26 min)

Magazín Arte Junior

09:40

(13 min)

Dýkou a kordem

09:55

Seriál N/Šp. (2014). (52 min)

Dýkou a kordem

10:45

Seriál N/Šp. (2014). (51 min)

Dýkou a kordem

11:40

Seriál N/Šp. (2014). (53 min)

Geo-reportáž: Arganový olej - bílé zlato Maroka

09:30

(43 min)

Geo-reportáž: Havaj, služba chlapců z pobřežní hlídky

10:15

(43 min)

Austrálie: V říši klokanů rudých

10:55

Dokument N (2014). (43 min)

Nejnebezpečnější cesty do školy: Blízký východ/Rus.

11:40

Dokument N (2013). (32 min)

Velká lež o cukru

09:35

Dokumentární film Kan. (2015). (85 min)

Austrálie: V džungli obřích ptáků

11:00

Dokument N (2014). (43 min)

Umělci v přežití z říše zvířat

11:45

Dokument VB (2014). (29 min)

Uran a člověk - rozpolcený vztah (1)

09:35

Dokument Austr. (2015). (52 min)

Uran a člověk - rozpolcený vztah (2)

10:25

Dokument Austr. (2015). (52 min)

Austrálie: V zemi vombatů

11:30

Dokument N (2014). (43 min)

Stoletá válka na Blízkém východě

09:30

Dokument N (2016). (52 min)

Z Británie do Bagdádu: Gertrude Bellová

10:25

Dokumentární film Fr./USA (2015). (87 min)

Písek - nová časovaná bomba pro životní prostředí

09:35

Dokumentární film Fr. (2011). (74 min)

Austrálie: Dobrodružství

10:50

Dokument N (2014). (43 min)

Nejnebezpečnější cesty do školy: Papua-Nová Guinea

11:40

Dokument N (2014). (32 min)

Vlakem z Colomba na srílanskou vysočinu

09:25

Dokument N (2017). (52 min)

Města na břehu moře: Hongkong

10:33

Dokument N (2015). (52 min)

Města na břehu moře: Marseille

11:25

Dokument N (2015). (52 min)

Moje město: Kolín nad Rýnem

12:35

Dokument N (2014). (26 min)

Pozvánka ke stolu v Salcburku

13:00

Dokument N (2016). (26 min)

Životní prostor - korálový útes (1)

13:30

Dokument Austr. (2014). (43 min)

Životní prostor - korálový útes (2)

14:15

Dokument Austr. (2014). (43 min)

Životní prostor - korálový útes (3)

15:00

Dokument Austr. (2014). (43 min)

Láska, peníze a moc - Maximilian I.

15:40

Dokument Rak. (2017). (51 min)

Nejnebezpečnější cesty do školy: Papua-Nová Guinea

12:15

Dokument N (2014). (32 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, země, umění

13:00

Magazín Fr. (2017). (35 min)

Barbara

13:35

Film N (2012). (100 min)

Města na břehu moře: Marseille

15:45

Dokument N (2015). (52 min)

Nejnebezpečnější cesty do školy: Etiopie

12:15

Dokument N (2014). (32 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, země, umění

13:00

Magazín Fr. (2017). (35 min)

Hra o všechno

13:45

Komediální drama Belg./Fr. (2014). (91 min)

Města na břehu moře: Petrohrad

15:50

Dokument N (2015). (52 min)

Nejnebezpečnější cesty do školy: Mongolsko

12:15

Dokument N (2014). (32 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, země, umění

13:00

Magazín Fr. (2017). (35 min)

Notting Hill

13:55

Romance VB/USA (1998). (119 min)

Města na břehu moře: Melbourne

15:55

Dokument N (2015). (52 min)

Nejnebezpečnější cesty do školy: Nikaragua

12:15

Dokument N (2014). (32 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, země, umění

13:00

Magazín Fr. (2017). (35 min)

Cesta do Indie

13:40

Dobrodružný film VB/USA (1984). (156 min)

Nejnebezpečnější cesty do školy: Mexiko

12:15

Dokument N (2014). (32 min)

Zprávy Arte

12:50

(10 min)

Město, země, umění

13:00

Magazín Fr. (2017). (35 min)

Zamilovaný Shakespeare

13:35

Romance VB/USA (1998). (119 min)

Města na břehu moře: Hongkong

15:55

Dokument N (2015). (52 min)

Města na břehu moře: Petrohrad

12:15

Dokument N (2015). (52 min)

Města na břehu moře: Hamburk

13:10

Dokument N (2015). (52 min)

Velké egyptské královny

14:05

Dokument VB (2014). (58 min)

Zánik impérií: Konec epochy pyramid

15:00

Dokument Fr. (2012). (53 min)

Zánik impérií: Konec kvetoucího Angkoru

15:55

Dokument Fr. (2012). (53 min)

Marie Terezie - Veličenstvo a matka

16:35

Dokument Rak./Fr./N (2017). (50 min)

Tato strana ráje - východoevropské zahrady 18. a 19. století

17:30

Dokument N (2015). (51 min)

Festival Lucern 2014: Andris Nelsons diriguje J. Brahmse

18:20

(46 min)

Zprávy Arte

19:10

(20 min)

Vlakem po vrchovině Srí Lanky

19:30

Dokument N (2017). (43 min)

Xenius: Biologické stáří

16:40

Magazín N (2017) (26 min)

Magická místa zeměkoule: Benin, kolébka vúdú

17:05

Dokument Fr. (2012). (26 min)

Triky rostlin: Smrtící pasti

17:35

Dokument Rak./VB (2013). (43 min)

Velké egyptské královny

18:20

Dokument VB (2014). (58 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Moje 92-letá spolubydlící

19:40

Studenti v domově důchodců (30 min)

Xenius: Jedlý olej

16:45

Magazín N (2017) (26 min)

Magická místa zeměkoule: Rumunsko, v zemi upírů

17:10

Dokument Fr. (2012). (26 min)

Triky rostlin: Geniální svádění

17:40

Dokument Rak./VB (2013). (43 min)

Operace Barbie

18:25

Dokument Fr. (2014). (52 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Příliš dobré na vyhození - boj proti plýtvání potravinami

19:40

(30 min)

Xenius: Zvířata

16:45

Magazín N (2017) (26 min)

Magická místa zeměkoule: Křesťané v Etiopii

17:15

Dokument Fr. (2012). (26 min)

Objevte Polsko! - od Krkonoš po Karpaty

17:40

Dokument N (2014). (43 min)

Láska, peníze a moc - Maximilian I.

18:25

Dokument Rak. (2017). (51 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Ostrov rebelů: Skotsko a jeho svoboda

19:40

(30 min)

Xenius: Gravitační vlny

16:45

Magazín N (2016) (26 min)

Magická místa zeměkoule: Turecko - tančící dervišové

17:15

Dokument Fr. (2012). (26 min)

Objevte Polsko! - od Štětínského zálivu k luhům řeky Biebrzy

17:40

Dokument N (2014). (43 min)

Poslední tajemství Titanicu

18:25

Dokument Fr. (2012). (51 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Domácí škola

19:40

(28 min)

Xenius: Digitální medicína

16:45

Magazín N (2016) (26 min)

Magická místa zeměkoule: Indie - koupel nesmrtelnosti

17:15

Dokument Fr. (2012). (26 min)

Objevte Polsko! - od Mazur k baltským plážím

17:40

Dokument N (2014). (43 min)

Marie Terezie - Veličenstvo a matka

18:25

Dokument Rak./Fr./N (2017). (50 min)

Zprávy Arte

19:20

(20 min)

Jak ulovit milionáře - zlatokopky

19:40

(30 min)

Reportáž Arte

16:50

(52 min)

Dokumenty, které pohnuly světem: Plukovník Redl, špion století

17:45

Dokument Rak./Fr. (2016). (26 min)

Dokumenty, které pohnuly světem: Matriarchát Marie Terezie

18:10

Dokument Rak./Fr. (2016). (26 min)

Pozvánka ke stolu v Provence

18:40

Dokument N (2017). (26 min)

Zprávy Arte

19:10

(20 min)

Mare TV

19:30

Dokument N (2009). (44 min)

Notting Hill

20:15

Romance VB/USA (1998). (119 min)

Britský styl: Londýn

22:15

Dokument Fr. (2017). (51 min)

Odkaz Alexandera McQueena

23:10

Dokument Fr. (2015). (52 min)

Zamilovaný Shakespeare

20:15

Romance VB/USA (1998). (117 min)

Kdyby...

22:10

Drama VB (1968). (117 min)

Z Británie do Bagdádu: Gertrude Bellová

20:15

Dokumentární film Fr./USA (2015). (87 min)

Stoletá válka na Blízkém východě

21:45

Dokument N (2016). (52 min)

Nový job: Dětský voják

22:40

Dokument Dán. (2016). (52 min)

Luise a Mohamed - návrat do Alžírska

23:35

Dokument N (2016). (60 min)

Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě

20:15

Komediální drama Fr./N/Švéd. (2014). (95 min)

Jean Rouch, režisér a dobrodruh

21:50

Dokument Fr. (2017). (52 min)

Kluci z východu

22:45

Drama Fr. (2012). (122 min)

Wolf Hall

20:15

Historický seriál VB (2014). (59 min)

Wolf Hall

21:15

Historický seriál VB (2014). (59 min)

Wolf Hall

22:15

Historický seriál VB (2014). (59 min)

Rozdělená vesnice

23:15

TV film Fr./N/Švýc. (2014). (88 min)

Šermíř

20:15

Drama Est./Fin./N (2015). (90 min)

Pekelná doba videokazet: Rocky vs. Ivan - propaganda v ringu

21:45

Dokument Fr. (2014). (52 min)

Jak Hollywood svrhl Ceausesca

22:40

Dokumentární film N (2015). (74 min)

Festival Splash! 2017

23:55

(60 min)

Itálie, 24 hodin

20:15

Dokumentární film Fr. (2017). (90 min)

G. Verdi: Nabucco

21:45

Opera Fr. (2017). (160 min)

Britský styl: Móda

00:00

Krátký film Fr. (2017). (8 min)

Bloody Daughter

00:10

Dokumentární film Fr. (2010). (96 min)

Karbon Kabaret

01:50

Divadelní představení Belg. (2015). (106 min)

Nejnebezpečnější cesty do školy na světě: Nepál (1)

03:35

Dokument N (2013). (32 min)

Ach, ty velký židovský bože

00:10

Dokumentární film N (2015). (68 min)

Malé žluté holínky

01:20

Dokumentární film N (2016). (94 min)

Hoří! - poplach pro strážnici 22

02:55

Dokument N (2015). (51 min)

28 minut

03:50

Magazín Fr. (2017) (43 min)

Starší ročníky

04:30

Seriál Fr. (2016). (2 min)

Felix a Meira

00:35

Romantické drama Kan. (2014). (101 min)

Chuligáni

02:20

Drama N (1956). (91 min)

28 minut

03:50

Magazín Fr. (2017) (43 min)

Magazín krátkých filmů

00:45

Magazín Fr. (2017) (52 min)

Propast

01:40

Krátký film Fr. (2015). (50 min)

Death by hanging - tokijský proces s válečnými zločinci

02:30

Dokument Fr./Jap./Kan. (2015). (57 min)

28 minut

03:30

Magazín Fr. (2017) (43 min)

Starší ročníky

04:15

Seriál Fr. (2016). (2 min)

Pohleďte, jak muži upadají

00:45

Drama Fr. (1994). (95 min)

Indie - násilí v zemi Gándhího

02:20

Dokument N (2014). (53 min)

Velké mýty: Antigona

03:15

Dokument Fr. (2014). (26 min)

28 minut

03:40

Magazín Fr. (2017) (43 min)

Starší ročníky

04:30

Seriál Fr. (2016). (2 min)

Kluci z východu

01:00

Drama Fr. (2012). (122 min)

Velké mýty: Daidalos a Íkaros

03:00

Dokument Fr. (2014). (26 min)

28 minut

03:30

Magazín Fr. (2017) (43 min)

Zpravodajský sestřih Arte

04:15

(23 min)

Starší ročníky

04:40

Seriál Fr. (2016). (2 min)

Magazín krátkých filmů

00:25

Magazín Fr. (2017) (52 min)

Sting - Beyond The Police

01:20

Dokument N (2016). (58 min)

Sting v pařížské Olympii

02:20

Koncert Fr. (2017). (90 min)

Probouzení světa

03:50

Dokument Fr./Kan. (2015). (43 min)

Starší ročníky

04:35

Seriál Fr. (2017). (2 min)

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.