Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

iDNES.cz  Nova Sport

  • Čtvrtek 23. října 2014. Teodor

Čt 23. 10.
Nova Sport - 23. 10.
Pá 24. 10.
Nova Sport - 24. 10.
So 25. 10.
Nova Sport - 25. 10.
Ne 26. 10.
Nova Sport - 26. 10.
Po 27. 10.
Nova Sport - 27. 10.
Út 28. 10.
Nova Sport - 28. 10.
St 29. 10.
Nova Sport - 29. 10.
01:00

NHL News

Hokejové zpravodajství

Sport
01:10

SurGal Clinic GRAND FINALE CZECH PGA TOUR 2014

Sestřih 9. golfového turnaje Czech PGA Tour, Kaskáda Golf Resort Brno

Sport
02:05

NHL: Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers

Přímý přenos zápasu, v přestávkách: Sport Expres, Borec měsíce

Sport
04:00

Videotext

Sport
00:10

ATP 500 Series – Basilej

Záznam 2. kola tenisového turnaje Swiss Indoors Basel, Švýcarsko, Basilej

Sport
02:05

NHL: St. Louis Blues - Vancouver Canucks

Přímý přenos zápasu, v přestávkách: NHL News, Borec měsíce

Sport
04:30

Videotext

Sport
00:05

Smackdown (117)

Nejlepší wrestlingová show světa

Sport
01:05

NHL: New Jersey Devils - Dallas Stars

Přímý přenos zápasu, v přestávkách: NHL News, Borec měsíce

Sport
03:30

Videotext

Sport
00:30

ATP 500 Series – Valencie

Záznam 1. semifinále tenisového turnaje Valencia Open, Španělsko, Valencie

Sport
02:00

ATP 500 Series – Valencie

Záznam 2. semifinále tenisového turnaje Valencia Open, Španělsko, Valencie

Sport
03:30

Videotext

Sport
01:05

Moto GP - VC Malajsie

Záznam 17. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů, Sepang

Sport
02:05

NHL: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks

Přímý přenos zápasu, v přestávkách: Sport Expres, Borec měsíce

Sport
03:30

Videotext

Sport
00:15

Fight Club News (35)

Magazín o českém a slovenském MMA, Muay Thai a K1

Sport
01:15

Borec měsíce (10)

Soutěžní SMS anketa o nejkrásnější sportovní akce měsíce

Sport
01:30

Smackdown (117)

Nejlepší wrestlingová show světa

Sport
02:35

NHL: Edmonton Oilers - Montreal Canadiens

Přímý přenos zápasu, v přestávkách: NHL News, Borec měsíce

Sport
01:05

Evropské trucky (12)

Shrnutí sezóny Evropského poháru tahačů

Sport
01:35

NHL: Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks

Přímý přenos zápasu, v přestávkách: Sport Expres, Borec měsíce

Sport
04:00

Videotext

Sport

Čt 23. 10.
Nova Sport - 23. 10.
Pá 24. 10.
Nova Sport - 24. 10.
So 25. 10.
Nova Sport - 25. 10.
Ne 26. 10.
Nova Sport - 26. 10.
Po 27. 10.
Nova Sport - 27. 10.
Út 28. 10.
Nova Sport - 28. 10.
St 29. 10.
Nova Sport - 29. 10.
07:10

Moto GP - VC Malajsie

Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto3 na 17. závod MS silničních motocyklů, Sepang

Sport
08:05

Moto GP - VC Malajsie

Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto GP na 17. závod MS silničních motocyklů, Sepang

Sport
06:35

Moto GP - VC Malajsie

Přímý přenos kvalifikace třídy Moto3 na 17. závod MS silničních motocyklů, Sepang

Sport
07:30

Moto GP - VC Malajsie

Přímý přenos kvalifikace třídy Moto GP na 17. závod MS silničních motocyklů, Sepang

Sport
06:00

Moto GP - VC Malajsie

Přímý přenos 17. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů, Sepang

Sport
07:20

Moto GP - VC Malajsie

Přímý přenos 17. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů, Sepang

Sport
05:00

Videotext

Sport

Čt 23. 10.
Nova Sport - 23. 10.
Pá 24. 10.
Nova Sport - 24. 10.
So 25. 10.
Nova Sport - 25. 10.
Ne 26. 10.
Nova Sport - 26. 10.
Po 27. 10.
Nova Sport - 27. 10.
Út 28. 10.
Nova Sport - 28. 10.
St 29. 10.
Nova Sport - 29. 10.
09:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
09:05

NHL: Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers

Záznam zápasu

Sport
11:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
11:05

Teleshop

Sport
11:20

Magazín HBL (9)

Magazín házenkářské Bundesligy

Sport
11:50

Element (214)

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Sport
09:05

Moto GP - VC Malajsie

Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto2 na 17. závod MS silničních motocyklů, Sepang

Sport
10:00

OffROAD Maraton Janovice nad Úhlavou (7)

Sestřih 7.závodu off-road Mistrovství ČR, Janovice nad Úhlavou

Sport
10:30

Teleshop

Sport
10:45

Element (214)

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Sport
11:00

Inter Milán–AS Saint - Étienne

Záznam utkání UEFA Europa League

Sport
09:05

Moto GP - VC Malajsie

Přímý přenos kvalifikace třídy Moto2 na 17. závod MS silničních motocyklů, Sepang

Sport
10:00

Mobil 1 The Grid (17)

Motoristický magazín

Sport
10:30

World of Freesports

Dokument o extrémních sportech

Sport
11:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
11:05

Teleshop

Sport
11:20

Golfing World (40)

Golfový magazín

Sport
09:00

Moto GP - VC Malajsie

Přímý přenos 17. závodu třídy Moto GP MS silničních motocyklů, Sepang

Sport
10:15

Volvo Ocean Race (3)

Dokument z největšího mezikontinentálního jachtařského závodu

Sport
10:45

Element (214)

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Sport
11:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
11:05

European Poker Tour - Season 9 (32)

Záznam nejzajímavějších her prestižní evropské série v pokeru

Sport
09:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
09:10

ATP 500 Series – Basilej

Záznam finále tenisového turnaje Swiss Indoors Basel, Švýcarsko, Basilej

Sport
11:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
11:05

ATP Masters 1000 - Paříž

Přímý přenos zápasů 1. kola tenisového turnaje BNP Paribas Masters z Francie

Sport
09:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
09:05

NHL: Edmonton Oilers - Montreal Canadiens

Záznam zápasu

Sport
11:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
11:10

ATP Masters 1000 - Paříž

Přímý přenos zápasů 1. kola tenisového turnaje BNP Paribas Masters z Francie

Sport
09:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
09:05

Fight Club News (35)

Magazín o českém a slovenském MMA, Muay Thai a K1

Sport
10:05

OffROAD Maraton Janovice nad Úhlavou (7)

Sestřih 7. závodu off-road Mistrovství ČR, Janovice nad Úhlavou

Sport
10:30

ATP Masters 1000 - Paříž

Přímý přenos zápasů 2. kola tenisového turnaje BNP Paribas Masters z Francie

Sport

Čt 23. 10.
Nova Sport - 23. 10.
Pá 24. 10.
Nova Sport - 24. 10.
So 25. 10.
Nova Sport - 25. 10.
Ne 26. 10.
Nova Sport - 26. 10.
Po 27. 10.
Nova Sport - 27. 10.
Út 28. 10.
Nova Sport - 28. 10.
St 29. 10.
Nova Sport - 29. 10.
12:00

ATP 500 Series – Basilej

Záznam vybraného zápasu 2. kola tenis. turnaje Swiss Indoors Basel, Švýcarsko, Basilej

Sport
13:55

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
14:00

ATP 500 Series – Basilej

Přímý přenos zápasů 2. kola tenis. turnaje Swiss Indoors Basel, Švýcarsko, Basilej

Sport
12:55

Teleshop

Sport
13:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
13:05

Sestřih Evropské ligy UEFA (3)

Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA

Sport
13:30

Mobil 1 The Grid (17)

Motoristický magazín

Sport
14:00

ATP 500 Series – Basilej

Přímý přenos 1. čtvrtfinále tenisového turnaje Swiss Indoors Basel Živě, Švýcarsko, Basilej

Sport
12:00

European Poker Tour - Season 9 (32)

Záznam nejzajímavějších her prestižní evropské série v pokeru

Sport
12:55

Teleshop

Sport
13:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
13:05

Moto GP - VC Malajsie

Záznam kvalifikace třídy Moto GP na 17. závod MS silničních motocyklů, Sepang

Sport
14:00

Volvo Ocean Race (3)

Dokument z největšího mezikontinentálního jachtařského závodu

Sport
14:30

ATP 500 Series – Basilej

Přímý přenos 1. semi. tenisového turnaje Swiss Indoors Basel, Švýcarsko, Basilej

Sport
12:00

Golfing World (40)

Golfový magazín

Sport
12:55

Teleshop

Sport
13:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
14:30

ATP 500 Series – Basilej

Přímý přenos finále tenisového turnaje Swiss Indoors Basel, Švýcarsko, Basilej

Sport
12:55

Teleshop

Sport
13:00

ATP Masters 1000 - Paříž

Přímý přenos zápasů 1. kola tenisového turnaje BNP Paribas Masters z Francie

Sport
14:50

Polední Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
15:00

ATP Masters 1000 - Paříž

Přímý přenos zápasů 1. kola tenisového turnaje BNP Paribas Masters z Francie

Sport
12:55

Teleshop

Sport
13:00

ATP Masters 1000 - Paříž

Přímý přenos zápasů 1. kola tenisového turnaje BNP Paribas Masters z Francie

Sport
14:50

Polední Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
15:00

ATP Masters 1000 - Paříž

Přímý přenos zápasů 1. kola tenisového turnaje BNP Paribas Masters z Francie

Sport
12:25

Teleshop

Sport
12:30

ATP Masters 1000 - Paříž

Přímý přenos zápasů 2. kola tenisového turnaje BNP Paribas Masters z Francie

Sport
14:25

Polední Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
14:35

ATP Masters 1000 - Paříž

Přímý přenos zápasů 2. kola tenisového turnaje BNP Paribas Masters z Francie

Sport

Čt 23. 10.
Nova Sport - 23. 10.
Pá 24. 10.
Nova Sport - 24. 10.
So 25. 10.
Nova Sport - 25. 10.
Ne 26. 10.
Nova Sport - 26. 10.
Po 27. 10.
Nova Sport - 27. 10.
Út 28. 10.
Nova Sport - 28. 10.
St 29. 10.
Nova Sport - 29. 10.
16:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
16:05

ATP 500 Series – Basilej

Přímý přenos zápasů 2. kola tenis. turnaje Swiss Indoors Basel, Švýcarsko, Basilej

Sport
18:15

Mobil 1 The Grid (17)

Motoristický magazín

Sport
18:45

NHL News

Hokejové zpravodajství

Sport
18:55

BSC Young Boys–SSC Neapol

Přímý přenos utkání UEFA Europa League, v přestávce: Odpolední Sportovní noviny

Sport
16:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
16:05

ATP 500 Series – Basilej

Přímý přenos 2.čtvrtfinále tenisového turnaje Swiss Indoors Basel Živě, Švýcarsko, Basilej

Sport
18:00

Odpolední Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
18:05

ATP 500 Series – Basilej

Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje Swiss Indoors Basel Živě, Švýcarsko, Basilej

Sport
19:50

NHL News

Hokejové zpravodajství

Sport
16:25

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
16:30

ATP 500 Series – Basilej

Přímý přenos 2. semi. tenisového turnaje Swiss Indoors Basel, Švýcarsko, Basilej

Sport
18:30

Sestřih Evropské ligy UEFA (3)

Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA

Sport
19:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
19:05

NHL News

Hokejové zpravodajství

Sport
19:15

Rhein - Neckar Löwen - THW Kiel

Záznam utkání 10. kola německé házenkářské Bundesligy

Sport
16:30

ATP 500 Series – Valencie

Přímý přenos finále tenisového turnaje Valencia Open 500, Španělsko, Valencie

Sport
18:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
18:05

OffROAD Maraton Janovice nad Úhlavou (7)

Sestřih 7.závodu off-road Mistrovství ČR, Janovice nad Úhlavou

Sport
18:50

NHL News

Hokejové zpravodajství

Sport
19:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
19:05

Moto GP - VC Malajsie

Záznam 17. závodu třídy Moto GP MS silničních motocyklů, Sepang

Sport
17:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
17:05

Teleshop

Sport
17:20

ATP Highlights 500 Series – Basilej

Souhrn zajímavostí z turnaje Swiss Indoors Basel

Sport
18:20

Magazín HBL (10)

Magazín házenkářské Bundesligy

Sport
18:50

NHL News

Hokejové zpravodajství

Sport
19:00

Odpolední Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
19:05

Evropské trucky (12)

Shrnutí sezóny Evropského poháru tahačů

Sport
19:30

ATP Masters 1000 - Paříž

Přímý přenos zápasů 1. kola tenisového turnaje BNP Paribas Masters z Francie

Sport
ATP Masters 1000 - Paříž
17:00

Sport Expres

Sportovní zpravodajství

Sport
17:10

Teleshop

Sport
17:20

Magazín HBL (10)

Magazín házenkářské Bundesligy

Sport
17:50

Fight Club News (35)

Magazín o českém a slovenském MMA, Muay Thai a K1

Sport
18:50

NHL News

Hokejové zpravodajství

Sport
19:00

Odpolední Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
19:35

ATP Masters 1000 - Paříž

Přímý přenos zápasů 2. kola tenisového turnaje BNP Paribas Masters z Francie

Sport
16:25

Teleshop

Sport
16:35

ATP Masters 1000 - Paříž

Přímý přenos zápasů 2. kola tenisového turnaje BNP Paribas Masters z Francie

Sport
18:35

Element (215)

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Sport
18:50

NHL News

Hokejové zpravodajství

Sport
19:00

Odpolední Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
19:05

Evropské trucky (12)

Shrnutí sezóny Evropského poháru tahačů

Sport
19:30

ATP Masters 1000 - Paříž

Přímý přenos zápasů 2. kola tenisového turnaje BNP Paribas Masters z Francie

Sport

Čt 23. 10.
Nova Sport - 23. 10.
Pá 24. 10.
Nova Sport - 24. 10.
So 25. 10.
Nova Sport - 25. 10.
Ne 26. 10.
Nova Sport - 26. 10.
Po 27. 10.
Nova Sport - 27. 10.
Út 28. 10.
Nova Sport - 28. 10.
St 29. 10.
Nova Sport - 29. 10.
21:00

PSV Eindhoven – Panathinaikos FC

Přímý přenos utkání UEFA Europa League, v přestávce: Večerní Sportovní noviny

Sport
23:00

Večerní Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
23:05

OffROAD Maraton Janovice nad Úhlavou (7)

Sestřih 7.závodu off-road Mistrovství ČR, Janovice nad Úhlavou

Sport
23:30

Sestřih Evropské ligy UEFA (3)

Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA

Sport
20:00

ATP 500 Series – Basilej

Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje Swiss Indoors Basel Živě, Švýcarsko, Basilej

Sport
22:00

Golfing World (40)

Golfový magazín

Sport
22:30

Volvo Ocean Race (3)

Dokument z největšího mezikontinentálního jachtařského závodu

Sport
23:00

Večerní Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
23:05

European Poker Tour - Season 9 (32)

Záznam nejzajímavějších her prestižní evropské série v pokeru

Sport
21:00

Večerní Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
21:05

SurGal Clinic GRAND FINALE CZECH PGA TOUR 2014

Sestřih 9. golfového turnaje Czech PGA Tour, Kaskáda Golf Resort Brno

Sport
22:05

NHL: San Jose Sharks - Buffalo Sabres

Přímý přenos zápasu, v přestávkách: NHL News, Borec měsíce

Sport
20:05

NHL: Winnipeg Jets - Colorado Avalanche

Přímý přenos zápasu, v přestávkách: Sport Expres, Borec měsíce

Sport
21:00

Večerní Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
21:05

FRISCH AUF! Göppingen - SG Flensburg - Handewitt Záznam utkání 10. kola německé házenkářské Bundesligy

Premiéra

Sport
23:00

Večerní Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
23:05

ATP 500 Series – Basel

Záznam finále tenisového turnaje Swiss Indoors Basel, Švýcarsko, Basilej

Sport
20:25

Večerní Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
20:30

ATP Masters 1000 - Paříž

Přímý přenos zápasů 1. kola tenisového turnaje BNP Paribas Masters z Francie

Sport
23:00

Večerní Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
23:05

NHL News

Hokejové zpravodajství

Sport
23:15

ATP Highlights 500 Series – Valencie

Souhrn zajímavostí z turnaje Valencia Open 500

Sport
20:25

Večerní Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
20:30

ATP Masters 1000 - Paříž

Přímý přenos zápasů 2. kola tenisového turnaje BNP Paribas Masters z Francie

Sport
ATP Masters 1000 - Paříž
23:00

Večerní Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
23:05

NHL News

Hokejové zpravodajství

Sport
23:15

WTA Tournament of Champions - Sofie

Záznam vybraného zápasu 1.dne žen. ten. turnaje Garanti Koza WTA Tournament of Champions z BulharskaPremiéra

Sport
20:25

Večerní Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
20:30

ATP Masters 1000 - Paříž

Přímý přenos zápasů 2. kola tenisového turnaje BNP Paribas Masters z Francie

Sport
ATP Masters 1000 - Paříž
23:00

Večerní Sportovní noviny

Sportovní zpravodajství

Sport
23:10

NHL News

Hokejové zpravodajství

Sport

Čt 23. 10.
Nova Sport - 23. 10.
Pá 24. 10.
Nova Sport - 24. 10.
So 25. 10.
Nova Sport - 25. 10.
Ne 26. 10.
Nova Sport - 26. 10.
Po 27. 10.
Nova Sport - 27. 10.
Út 28. 10.
Nova Sport - 28. 10.
St 29. 10.
Nova Sport - 29. 10.
00:10

ATP 500 Series – Basilej

Záznam 2. kola tenisového turnaje Swiss Indoors Basel, Švýcarsko, Basilej

Sport
02:05

NHL: St. Louis Blues - Vancouver Canucks

Přímý přenos zápasu, v přestávkách: NHL News, Borec měsíce

Sport
04:30

Videotext

Sport
00:05

Smackdown (117)

Nejlepší wrestlingová show světa

Sport
01:05

NHL: New Jersey Devils - Dallas Stars

Přímý přenos zápasu, v přestávkách: NHL News, Borec měsíce

Sport
03:30

Videotext

Sport
00:30

ATP 500 Series – Valencie

Záznam 1. semifinále tenisového turnaje Valencia Open, Španělsko, Valencie

Sport
02:00

ATP 500 Series – Valencie

Záznam 2. semifinále tenisového turnaje Valencia Open, Španělsko, Valencie

Sport
03:30

Videotext

Sport
01:05

Moto GP - VC Malajsie

Záznam 17. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů, Sepang

Sport
02:05

NHL: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks

Přímý přenos zápasu, v přestávkách: Sport Expres, Borec měsíce

Sport
03:30

Videotext

Sport
00:15

Fight Club News (35)

Magazín o českém a slovenském MMA, Muay Thai a K1

Sport
01:15

Borec měsíce (10)

Soutěžní SMS anketa o nejkrásnější sportovní akce měsíce

Sport
01:30

Smackdown (117)

Nejlepší wrestlingová show světa

Sport
02:35

NHL: Edmonton Oilers - Montreal Canadiens

Přímý přenos zápasu, v přestávkách: NHL News, Borec měsíce

Sport
01:05

Evropské trucky (12)

Shrnutí sezóny Evropského poháru tahačů

Sport
01:35

NHL: Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks

Přímý přenos zápasu, v přestávkách: Sport Expres, Borec měsíce

Sport
04:00

Videotext

Sport
00:25

Element (215)

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Sport
00:35

NHL: Washington Capitals - Detroit Red Wings

Přímý přenos zápasu, v přestávkách: Sport Expres, Borec měsíce

Sport
03:00

Videotext

Sport


Najdete na iDNES.cz