- Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6. - Sobota
15. 6. - Neděle
16. 6. - Pondělí
17. 6. - Úterý
18. 6.
Pondělí 29.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Hobby naší doby
00:10Máme rádi zvířata
00:35Manéž Bolka Polívky
01:05Jak se vede, sousede?
02:15Banánové rybičky
02:55Kuchařská pohotovost
03:30Malá farma
04:00Magie v ulicích
04:25V kondici
04:40Bydlet jako... na houbách
05:00Zajímavosti z regionů
05:30Studio 6
05:59Otec Brown X
09:00Perla, příběh koně
09:45168 hodin
10:00Doktor Martin (15)
10:35AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Bydlet jako... na houbách
14:00Zip
14:30Čarodějův učeň
14:55Zdravotní škola IV
16:00Máme rádi zvířata
16:45AZ-kvíz
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Stíny v mlze II (4/12)
20:10Reportéři ČT
21:20Plné hnízdo ve Zlínském kraji 2
22:00Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:29Marie Antoinetta (4/8)
22:30Vigil (3/6)
23:25AZ-kvíz
00:25Pod pokličkou
01:00Z metropole, Týden v regionech
01:20Kalendárium
01:50Dobré ráno
02:05Na stopě
04:50Feral
00:25Věk válečných lodí
01:40Žiješ jenom 2x (1)
02:30Popcorn
02:55Nezapomenutelné autorky
03:25Náš venkov
03:50Zeno Kaprál - básník
04:20Před půlnocí
04:35Refreš/h/ (3/5)
05:00Klíč
05:30Dobré ráno
05:59Krásné země z výšky
08:30Sloni zblízka (1/2)
09:25Krásy evropského pobřeží
10:15Věčný Egypt
10:25Babylon
11:20Planeta pokladů
11:50Klíč
12:40Cesty víry
13:10Okavango - řeka snů (1/4)
13:35S kuchařem kolem světa
14:30Alžběta I. a Alžběta II., zlaté královny (2/2)
15:25Dobrodružství vědy a techniky
16:10Bojovníci ze Západní a Východní fronty - deníček RAF
16:40Letecké katastrofy
17:45Stezka Českem (8/10)
18:30Evropa dnes
19:00Československý filmový týdeník 1974 (1511/2379)
19:25Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Hrabě Monte Christo (4/4)
20:00Ucho
21:40Píseň jmen
23:15Věk válečných lodí
01:05Hranice bez hranic
01:55Stopy, fakta, tajemství
02:20Cesty víry
02:50Babylon
03:15V zajetí železné opony
03:45Voda, která bolí
04:00Superlov II
01:45Na vaší straně
03:10Rady ptáka Loskutáka
03:45Střepiny
04:20Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4690)
08:30Iveta II (2)
09:30Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (17)
10:55Tescoma s chutí
11:50Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (142)
12:20Kriminálka Miami V (7)
13:35Kriminálka Miami V (8)
14:30Výměna manželek IX
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4691)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Specialisté (221)
20:20Specialisté (4)
21:25Víkend
22:30Kriminálka Las Vegas V (4)
23:10Kriminálka Miami V (7)
00:10Kriminálka Miami V (8)
01:10Kriminálka Las Vegas V (4)
02:10Ulice (4691)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (142)
03:45Novashopping
04:45Zbouchnutá
01:50Jak se staví sen
04:25Rozpal to, šéfe!
05:15Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (223)
07:00M.A.S.H (224)
07:25M.A.S.H (225)
07:55M.A.S.H (226)
08:25M.A.S.H (227)
08:55Vytoč mého agenta (6)
09:20Policie Hamburk VIII (12)
10:30Policie Hamburk VIII (13)
11:30Closer VII (10)
12:30Komisař Rex II (10)
13:25Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Lež na pláži (5)
20:15Česko na grilu
21:30Tátové na tahu (9)
22:45Receptář prima nápadů
23:55Policie v akci
00:40Policie Hamburk VIII (12)
01:35Policie Hamburk VIII (13)
02:35Closer VII (10)
03:35Jak se staví sen
04:30V zajetí démonů
00:20Čelisti 2
02:25Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (15)
04:15Česko k neuvěření
04:55Poslední turné
05:25Kód Enigmy
07:10Bláznivá dovolená v Evropě
09:25Muž na laně
11:15Pan božský
13:35Ghost Rider
15:40Slečna drsňák 2: Ještě drsnější
17:45Expresní zásilka
20:00Prci, prci, prcičky: Na táboře
21:55Matrix Resurrections
23:40November Man
02:15V zajetí démonů
03:55Teorie velkého třesku X (15, 16, 17, 18)
00:20Malý Sheldon VI (16, 17)
01:55Zlatá sedmdesátá (13, 14)
02:30Bobovy burgery V (21)
03:15Griffinovi (1)
03:35TELE TELE
03:55Stahovák
04:25Susedia VI (7)
04:35Zig a Sharko IV (14, 15, 16, 17)
05:20Bakugan: Ozbrojená aliance (101)
06:00Přátelé (11, 12)
06:152 $ocky II (12, 13, 14, 15)
07:10Malý Sheldon VI (18, 19, 20, 21)
08:55Susedia VI (8, 9)
10:35Dva a půl chlapa X (2, 3)
12:05Přátelé (11, 12)
12:55Teorie velkého třesku X (15, 16, 17, 18)
13:502 $ocky II (16, 17, 18, 19)
15:30Zlatá sedmdesátá (15, 16)
17:15Dva a půl chlapa X (4, 5)
18:15Malý Sheldon VI (22)
19:05Malý Sheldon (1)
19:30Teorie velkého třesku X (19, 20, 21, 22)
20:00Přátelé (13, 14)
21:35Griffinovi (2, 3)
22:35Dva a půl chlapa X (4, 5)
23:30Teorie velkého třesku X (19, 20, 21, 22)
00:20Malý Sheldon VI (18, 19)
02:00Zlatá sedmdesátá (15, 16)
02:35Griffinovi (2, 3)
03:20TELE TELE
04:002 $ocky II (12, 13)
04:25Walker, Texas Ranger IV (13)
01:35Strážci hranic: Amerika (18)
02:15Rozhovory s hráči Ligue 1 - LUDOVIC BLAS
02:40NBA: New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder
03:00SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (4)
05:00Mistři zastavárny XX (12)
05:45Skleněné peklo
06:35Kobra 11 XVI (4, 5)
09:40Walker, Texas Ranger IV (13)
11:45Válka skladů III (17, 18, 19, 20)
12:45Mistři zastavárny XX (13)
14:40Strážci hranic: Amerika (19, 20)
15:35Kobra 11 XVI (6, 7)
16:35Válka skladů IV (1, 2)
18:40Mistři zastavárny XX (14)
19:35Američtí sběratelé XVIII (2)
20:30Pomozte autům V (4)
21:25Walker, Texas Ranger IV (14)
22:20Kobra 11 XVI (6, 7)
23:15Čistá práce
01:20SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (4)
03:00Walker, Texas Ranger IV (14)
03:40NBA: Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers
04:25Simpsonovi XXI (16)
01:20Simpsonovi XXI (17)
01:50Simpsonovi XXI (18)
02:15Simpsonovi XXI (19)
02:45Futurama V (13)
03:10Futurama V (14)
03:40Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (13)
04:10Ženy ve wrestlingu VIII (7)
04:45Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:10Autosalon.tv
06:40Prima Partička
07:25Top Gear 2011 (4)
08:25Top Gear XVII (4)
09:30Hvězdná brána VI (13)
10:35Hvězdná brána VI (14)
11:30Futurama V (13)
12:35Futurama V (14)
13:00Simpsonovi XX (13)
13:30Simpsonovi XX (14)
14:00Simpsonovi XX (15)
14:25Simpsonovi XX (16)
14:55Hvězdná brána VI (15)
15:15Hvězdná brána VI (16)
16:10Futurama V (15)
17:15Futurama V (16)
17:45Simpsonovi XXI (20)
18:15Simpsonovi XXI (21)
18:45Simpsonovi XXI (22)
19:15Simpsonovi XXI (23)
19:45Prima Partička
20:15Partička
21:15Brickleberry III (8)
22:10Re-play
22:35Simpsonovi XXI (20)
23:10Simpsonovi XXI (21)
23:40Simpsonovi XXI (22)
00:05Simpsonovi XXI (23)
00:35Futurama V (15)
01:00Futurama V (16)
01:30Top Gear XVII (4)
01:55Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (1)
03:10Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (2)
03:40Ženy ve wrestlingu VIII (8)
04:15Rodina doktora Kleista (8)
00:05Rodina doktora Kleista (9)
01:10Ve hře je láska (158)
02:20Ve hře je láska (159)
03:20Lásce navzdory (23)
04:25Karolína, domácí kuchařka
05:25Na zámku
06:00Karolína, domácí kuchařka
06:05Prostřeno!
06:30Sestřičky (13)
07:30Slunečná (120)
08:50Prostřeno!
10:15Ano, šéfe!
11:10Vražedné zaslepení
12:15Záchranáři z hor VI (10)
14:00Záchranáři z hor VI (11)
15:00Ve hře je láska (160)
16:00Ve hře je láska (161)
17:00Záchranáři z hor VI (12)
18:00Záchranáři z hor VII (1)
18:55Rosamunde Pilcher: Láska mezi květinami
20:00Sestřičky (14)
21:55Vytoč mého agenta (6)
23:05Rodina doktora Kleista (10)
00:20Rodina doktora Kleista (11)
01:25Ve hře je láska (160)
02:35Ve hře je láska (161)
03:35Lásce navzdory (24)
04:40Myšlenky zločince IV (22)
00:40Myšlenky zločince IV (23)
01:25Myšlenky zločince IV (24)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (20)
02:45Na lovu
03:20Co na to Češi
04:05Riskuj!
05:20Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:25Na lovu IV
07:10MasterChef Česko IV (30)
08:05Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (16)
09:20Don Matteo VII (10)
10:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (19)
11:20Beze stopy IV (24)
12:10MasterChef Česko IV (31)
13:05Tescoma s chutí
14:20Don Matteo VII (11)
14:25Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (20)
15:30Kriminálka Las Vegas II (23)
16:20Kriminálka Las Vegas III - Pilot (1)
17:15Kriminálka Miami V (7)
18:10Kriminálka Miami V (8)
19:00Můj přítel Monk VIII (1)
20:00Můj přítel Monk VIII (2)
20:50Beze stopy V (1)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (21)
22:35Don Matteo VII (11)
23:30Můj přítel Monk VIII (1)
00:35Můj přítel Monk VIII (2)
01:15Beze stopy V (1)
01:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (21)
02:35Na lovu IV
03:15Co na to Češi
04:00Obnažený vesmír IV (5)
00:00Jak funguje vesmír II (2)
01:00Touha po zlatě (1)
02:00Touha po zlatě (2)
03:10Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (7)
04:20Ptačí říše
05:20Ptačí říše
06:00Rok na Lofotech (1)
06:15Zabijáci v divočině (4)
07:00Příběh šesti světadílů (2)
08:00Záchrana zřícenin (10)
09:05Když žraloci útočí VI (1)
10:05Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (3)
11:05Mechanici obřích strojů II (10)
12:05Extrémní přepravci III (5)
13:05Zapomenuté megastavby VIII (2)
14:15Umění špionáže (5)
15:15Největší záhady historie (5)
16:10Koloseum (5)
17:50Pravdy, lži a dějiny (2)
18:50Prima Česko
20:00Prima Svět
20:30Nejkrásnější evropské cesty vlakem (4)
21:05NASA: Vynálezy a inovace (3)
22:10Časoprostor (4)
23:10Mnichov: Teror na olympiádě (1)
00:15Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (6)
01:15Dálnice vedoucí peklem VIII (17)
02:15Stavitelské katastrofy IV (8)
03:25V říši mravenců
04:35Nemocnice Chicago Med III (20)
00:30Na každém kroku (73, 74, 75)
01:25Gilmorova děvčata VI (10)
03:25U Haliny v kuchyni (6)
04:05Ulice (4245, 4246)
04:35Ulice (4245, 4246)
05:05Život na jachtě VI (14, 15)
06:40Pan Selfridge (9)
08:25Pan Selfridge (10)
09:15Oteckovia (121, 122)
10:10Doktorka Quinnová VI (5, 6)
12:05Ordinace v růžové zahradě 2 (736)
13:55Ordinace v růžové zahradě 2 (737)
15:10Vyměněné osudy (1, 2)
16:20Gilmorova děvčata VI (12)
18:30Gilmorova děvčata VI (13)
19:20Nekonečná láska (99)
20:15Nekonečná láska (100)
21:10Ordinace v růžové zahradě 2 (738)
22:05Ordinace v růžové zahradě 2 (739)
23:15Nemocnice Chicago Med IV (1)
00:30Zneužitá na internetu
01:20Doktorka Quinnová VI (5, 6)
02:50Nemocnice Chicago Med IV (1)
04:15Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
00:05Moje zprávy
01:10VIP svět
01:20Exkluziv Kateřiny Brožové
01:35Na plac!
02:10Ostříháno
03:30Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Pašák (5)
20:15El Chapo (3)
22:10El Chapo (4)
23:10Cyranův poloostrov (17)
00:15Moje zprávy
00:50VIP svět
01:00Exkluziv Kateřiny Brožové
01:25Na plac!
02:30Ostříháno
02:55Nebezpečné vztahy
04:40Případ pro dva II (4)
00:15Ošklivka Katka (11)
01:35Ve hře je láska (146)
02:40Ve hře je láska (147)
03:40Karolína, domácí kuchařka
04:45Rozpal to, šéfe!
05:20Nikdo není dokonalý
06:00Křižovatky života
06:50Columbo
07:45Rosamunde Pilcher: Algoritmus lásky
09:45Záchranáři z hor VI (8)
11:45Záchranáři z hor VI (9)
12:45Rodinná pouta (7)
13:40Sestřičky (8)
14:45Ošklivka Katka (12)
15:55Prostřeno!
17:10Nikdo není dokonalý
17:55Jak se staví sen - extra
19:00Kriminálka Curych (8)
20:10Show Jana Krause
22:05Jak se staví sen - extra
23:10Případ pro dva III (1)
00:15Ošklivka Katka (12)
01:35Ve hře je láska (148)
02:40Ve hře je láska (149)
03:40Karolína, domácí kuchařka
04:40Chobotnice
00:10Nečekaná rodina
02:15Námořní vyšetřovací služba VIII (20)
04:30M.A.S.H
05:25Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:10Námořní vyšetřovací služba VIII (20)
06:30Námořní vyšetřovací služba VIII (21)
07:20Země zaslíbená
08:15Základ rodiny
10:20Záměna
12:25Agent WC 40
14:30Pravá blondýnka 2
16:05#jsemtady
17:55Podfukářky
20:0013
21:55Kingsman: První mise
23:55Spojenci
02:35Comedy Club III (23)
00:40Comedy Club III (24)
01:00Kořist
01:30Detaily
03:20Comedy Club III (25)
05:25Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (25)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (26)
06:30Tučňáci z Madagaskaru II (19)
07:00Tučňáci z Madagaskaru II (20)
07:30Spongebob v kalhotách IV (78)
08:00Spongebob v kalhotách IV (79)
08:30Spongebob v kalhotách IV (80)
09:00Spongebob v kalhotách V (81)
09:30Spongebob v kalhotách V (82)
10:00Spongebob v kalhotách V (83)
10:30Spongebob v kalhotách V (84)
11:00Spongebob v kalhotách V (85)
11:30Policejní stíhači XVII (14)
12:00Policejní stíhači XVII (15)
13:00Havaj 5-0 III (21)
14:00Kriminálka Las Vegas IV (5)
15:00Sherlock Holmes: Jak prosté VI (10)
16:00Havaj 5-0 III (22)
17:00Kriminálka Las Vegas IV (6)
18:00Sherlock Holmes: Jak prosté VI (11)
19:00FBI: International II (2)
20:00FBI: International II (3)
21:00Comedy Club VIII (2)
22:00Comedy Club VIII (3)
22:30Comedy Club IV (1)
23:00Červený trpaslík VII (4)
23:30Červený trpaslík VII (5)
00:20Jack staví dům
00:55Sherlock Holmes: Jak prosté VI (11)
04:20Vraždy na Sandhamnu
00:10Closer VII (21)
02:20Vražedné záhady slečny Fisherové II (3)
03:25Vraždy v Kitzbühelu VIII (2)
04:30Noční Praha
05:30Policie v akci
06:00Closer: Nové případy (1)
06:40Komisař Rex II (8)
07:25Vraždy v Kitzbühelu VIII (3)
08:30Julie Lescautová IX (4)
09:25Columbo
11:10Případ pro dva III (2)
13:10Vraždy v Kitzbühelu VIII (4)
14:20Námořní vyšetřovací služba X (22)
15:20Julie Lescautová X (1)
16:10Columbo
18:10Námořní vyšetřovací služba X (23)
20:15Sběratelé kostí V (6)
21:05Closer: Nové případy (2)
22:00Případ pro dva III (1)
22:55Zločiny z vřesovišť
00:05Closer: Nové případy (1)
02:00Komisař Rex II (8)
02:55Vraždy v Kitzbühelu VIII (3)
03:55Policie v akci
04:50Galerie... kde byste je nečekali (3/6)
00:15Basquiat
00:40Kanadská soda IX (2/14)
01:35Emoce v umění (17/24)
02:00proStory
02:50Uchem jehly
03:20Poutní místa
03:45Vzkaz Aloise Mikulky
04:05Terra musica
04:20Styl
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00A. Dvořák: Rusalka z Toulouse
20:15Bouře
23:15Emoce v umění (18/24)
00:50Georges Mélies, filmový čaroděj
01:40Blues Alive Šumperk 2023
02:40Ladí neladí
03:45Příběhy domů
04:35Flašinetář Henri
04:55Tyhle šaty beru! VIII (17)
00:20Tyhle šaty beru! VIII (18)
00:45Amerika hledá topmodelku XI (10)
01:15Ráj podle Bryana III (7)
02:15The Voice UK IX (11)
03:15The Voice UK IX (12)
04:05Ráj podle Bryana III (1)
04:40Karolína, domácí kuchařka
05:25Karolína, domácí kuchařka
06:00Neuvěřitelné dorty III (27)
06:20Neuvěřitelné dorty III (28)
06:45Amerika hledá topmodelku XI (9)
07:05Tyhle šaty beru! VIII (15)
07:45Tyhle šaty beru! VIII (16)
08:15Tyhle šaty beru! VIII (17)
08:40Tyhle šaty beru! VIII (18)
09:10Svatba na první pohled Německo V (4)
09:30Svatba na první pohled Německo V (5)
10:40Ráj podle Bryana III (7)
11:55Neuvěřitelné dorty IV (7)
12:55Neuvěřitelné dorty IV (8)
13:25Slunce, seno, slanina
13:50Prostřeno v Británii XVI (26)
15:15Neuvěřitelné dorty IV (9)
15:45Neuvěřitelné dorty IV (10)
16:15Ráj podle Bryana III (8)
16:35Amerika hledá topmodelku XI (10)
17:30Tyhle šaty beru! IX (1)
18:25Tyhle šaty beru! IX (2)
18:50Tyhle šaty beru! IX (3)
19:20Tyhle šaty beru! IX (4)
19:45Amerika hledá topmodelku XI (11)
20:10Svatba na první pohled Německo V (6)
21:05Svatba na první pohled Německo V (7)
22:10Tyhle šaty beru! IX (1)
23:25Tyhle šaty beru! IX (2)
23:55Tyhle šaty beru! IX (3)
00:20Tyhle šaty beru! IX (4)
00:45Amerika hledá topmodelku XI (11)
01:10Ráj podle Bryana III (8)
02:10The Voice UK IX (12)
03:15The Voice UK IX (13)
04:00Prostřeno v Británii XVI (26)
04:45Exkluziv Kateřiny Brožové
02:10Ostříháno
04:05Na plac!
05:10Česká tajenka
06:00Soudce Alexandr
06:55Soudkyně Barbara
13:20Soudce Alexandr
14:40Soudkyně Barbara
15:45Soudce Alexandr
16:55Soudkyně Barbara
17:55Soudkyně Barbara
19:00Soudkyně Barbara
20:05Soudce Alexandr
21:10Soudkyně Barbara
22:10Soudce Alexandr
23:25Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50Ostříháno
04:25Na plac!
04:55Krb
00:00Regionální zprávy VÍKEND
04:00Počasí
04:10Karvinský expres
04:14Havířovský expres
04:20Z naší ZOO
04:30Novojičínský expres
04:35Stonavský expres
04:45Regionální zprávy VÍKEND
05:00Počasí
05:10Eko magazín
05:14Bez komentáře
05:25Transformace kraje
05:30Kam vyrazit
05:40Magazín TV medicína
05:45Regionální zprávy VÍKEND
06:00Počasí
06:10Beskydský expres
06:14Jesenický expres
06:20Magazín 112
06:30Bez komentáře
06:40Dopravní revue
06:45Regionální zprávy VÍKEND
07:00Počasí
07:10Karvinský expres
07:14Havířovský expres
07:20Z naší ZOO
07:30Novojičínský expres
07:35Stonavský expres
07:45Regionální zprávy VÍKEND
08:00Počasí
08:10Eko magazín
08:14Bez komentáře
08:25Transformace kraje
08:30Kam vyrazit
08:40Magazín TV medicína
08:45Regionální zprávy POLAR
09:00Počasí
09:10Beskydský expres
09:14Jesenický expres
09:20Magazín 112
09:30Bez komentáře
09:40Dopravní revue
09:45Regionální zprávy POLAR
10:00Počasí
10:10Karvinský expres
10:14Havířovský expres
10:20Z naší ZOO
10:30Novojičínský expres
10:35Stonavský expres
10:45Regionální zprávy POLAR
11:00Počasí
11:10Eko magazín
11:14Bez komentáře
11:25Transformace kraje
11:30Kam vyrazit
11:40Magazín TV medicína
11:45Regionální zprávy POLAR
12:00Počasí
12:10Beskydský expres
12:14Jesenický expres
12:20Magazín 112
12:30Bez komentáře
12:40Dopravní revue
12:45Regionální zprávy POLAR
13:00Počasí
13:10Karvinský expres
13:14Havířovský expres
13:20Z naší ZOO
13:30Novojičínský expres
13:35Stonavský expres
13:45Regionální zprávy POLAR
14:00Počasí
14:10Eko magazín
14:14Bez komentáře
14:25Transformace kraje
14:30Kam vyrazit
14:40Magazín TV medicína
14:45Regionální zprávy POLAR
15:00Počasí
15:10Beskydský expres
15:14Jesenický expres
15:20Magazín 112
15:30Bez komentáře
15:40Dopravní revue
15:45Regionální zprávy POLAR
16:00Počasí
16:10Stonavský expres
16:14Novojičínský expres
16:20Frýdeckomístecký expres
16:30Opavský expres
16:40Bruntálský miniexpres
16:50Regionální zprávy POLAR
17:00Počasí
17:10Magazín TV medicína
17:14Kulturní okénko
17:20Z naší ZOO
17:25Sportovní studio
17:30Sportovec roku MS kraje 2023
17:40Ostravské minuty
17:45Regionální zprávy POLAR
18:00Počasí
18:10Expres Studénky
18:14Z naší ZOO
18:20Expres Ostrava-Poruba
18:25Regionální zprávy - rychlý přehled
18:35Transformace kraje
18:37Kam vyrazit
18:45Nabídka práce
18:50Regionální zprávy POLAR
19:00Počasí
19:10Stonavský expres
19:14Novojičínský expres
19:20Frýdeckomístecký expres
19:30Opavský expres
19:40Bruntálský miniexpres
19:50Regionální zprávy POLAR
20:00Počasí
20:10Magazín TV medicína
20:14Kulturní okénko
20:20Z naší ZOO
20:25Sportovní studio
20:30Sportovec roku MS kraje 2023
20:40Ostravské minuty
20:45Regionální zprávy POLAR
21:00Počasí
21:10Expres Studénky
21:14Z naší ZOO
21:20Expres Ostrava-Poruba
21:25Regionální zprávy - rychlý přehled
21:35Transformace kraje
21:37Kam vyrazit
21:45Nabídka práce
21:50Regionální zprávy POLAR
22:00Počasí
22:10Stonavský expres
22:14Novojičínský expres
22:20Frýdeckomístecký expres
22:30Opavský expres
22:40Bruntálský miniexpres
22:50Regionální zprávy POLAR
23:00Počasí
23:10Magazín TV medicína
23:14Kulturní okénko
23:20Z naší ZOO
23:25Sportovní studio
23:30Sportovec roku MS kraje 2023
23:40Ostravské minuty
23:45Akvárium
00:00Regionální zprávy POLAR
04:00Počasí
04:10Stonavský expres
04:14Novojičínský expres
04:20Frýdeckomístecký expres
04:30Opavský expres
04:40Bruntálský miniexpres
04:50Klub pokusných morčat
00:35Gibraltar 1943 (1)
01:35Pověsti a záhady českých hradů (16)
01:55Strůjci zla (5)
02:15Dešifrované záhady II (7)
03:00Vraždy slavných (1)
03:40Když se měnil svět (25)
06:00Bitva o Británii
07:05Vraždy slavných (1)
08:20Bombardování Hamburku
09:25Hitlerova poslední tajemství (2)
10:40Největší české mýty (8)
11:45Zapomenutí vojáci Británie
12:15Honba za nacistickým pokladem (2)
13:15Teleshopping
14:30Loupeže století
15:35Skandál zamilovaného špióna
16:45Bojovníci 2. světové války
17:50Dějiny podsvětí II (4)
18:55Kolonie Dignidad - Nacistická základna v Jižní Americe
20:00Kudy kráčela smrt (5)
21:05Potopení lodě SS Mendi
21:25Uvnitř Hitlerova podzemí - Komplex Mimoyecques
22:40Čína ve filmu (1/2)
23:40Luftwaffe ve 2. světové válce
00:30Gibraltar 1943 (2)
01:25Pověsti a záhady českých hradů (17)
01:40Strůjci zla (6/6)
02:00Dešifrované záhady II (8)
02:50Vraždy slavných (2)
03:30Top Relax
02:20Pohodové zprávy
05:40Zvěřinec (102)
05:50Ostře sledovaný vlak (42)
06:20Pohodové zprávy
07:15Kassandra (55)
07:25Kassandra (56)
08:20Yago, syn džunle (55)
09:20Pohodové zprávy
10:20Teleshopping
10:35Luxusstore
11:10Teleshopping
14:30Top Relax
14:40Yago, syn džunle (56)
15:00Wolffův revír (142)
15:55Doktor z hor (73)
16:55Doktor z hor (74)
17:55Kassandra (57)
18:55Kassandra (58)
19:55Wolffův revír (143)
20:55Vladimír Hron: Poslední zhasne (9)
21:55Pohodové zprávy
22:55Luxusstore
23:20Top Relax
02:20Největší poklady egyptských mumií (1/2)
00:20Pouště a lidé (6)
01:05UFO - Odtajněno! (2)
01:55Strašidelné nemocnice (12)
02:45Poklad Lišky pouště
03:25Extrémní útěky z vězení (10)
04:20Předehra 2. světové války
04:45Pověsti a záhady českých hradů (25)
05:40Tajné společnosti (1)
06:15Teleshopping
07:00Nejbizarnější městské legendy (7)
10:20Největší poklady egyptských mumií (1)
10:55Největší podvody historie (6)
12:10Extrémní útěky z vězení (10)
13:30UFO - Odtajněno! (2)
14:05Obří černé díry
15:30Marilyn Monroe: Příběh ikony (1)
16:55Po stopách vraha II (6)
18:05Rozzuřená planeta III (1)
19:05Československá NEJ (5)
20:00Faraonovo ztracené město
20:25Akta UFO (13)
21:30Tajné společnosti (1/6)
21:55Vesmír jako jedinečná laboratoř
23:10Největší poklady egyptských mumií (2/2)
00:15Klimatická krize (1)
01:00UFO - Odtajněno! (3)
01:55Strašidelné nemocnice (13/13)
02:40Bojovníci od Sokolova - deníček spojařky
03:25Extrémní útěky z vězení (11)
04:25Blitzkrieg
04:50Zákusky Almy Obreganové II (19)
00:00Zákusky Almy Obreganové II (20)
00:25Mary Berry peče klasicky (6)
00:55Mary Berry peče jednoduše (6)
01:25Programové tipy
02:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca (10)
06:00Sbíhají se sliny na těstoviny (2)
06:30Pohodové hody II (3)
07:00Moje venkovská kuchyně (19)
07:50Moje venkovská kuchyně (20)
08:20Mistrovské pečení - Austrálie V (3)
08:50Mistrovské pečení - Kanada III (5)
10:05Královna čokolády III (3)
11:00Královna čokolády III (4)
11:30Luca vaří italsky III (3)
12:00Italské chutě podle Davida Rocca (10)
12:30Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca (10)
12:55Sbíhají se sliny na těstoviny (2)
13:25Pohodové hody II (3)
13:55Moje venkovská kuchyně (19)
14:50Moje venkovská kuchyně (20)
15:20Mistrovské pečení - Austrálie V (4)
15:50Mistrovské pečení - Kanada III (6)
17:05Královna čokolády III (5)
18:00Královna čokolády III (6)
18:30Luca vaří italsky III (4)
19:00Italské chutě podle Davida Rocca (11)
19:30Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca (11)
20:00Sbíhají se sliny na těstoviny (3)
20:30Pohodové hody II (4)
21:00Moje venkovská kuchyně (21)
22:00Moje venkovská kuchyně (22)
22:30Mistrovské pečení - Kanada III (6)
23:00Královna čokolády III (5)
00:00Královna čokolády III (6)
00:25Luca vaří italsky III (4)
00:45Italské chutě podle Davida Rocca (11)
01:10David Rocco - Chutě domova (15)
01:35Programové tipy
02:00Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Motormix, motoristický magazín
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Ertéčko
05:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
05:20Magazín z Valašska
05:40Magazín z Liberecka
06:00Magazín z Karlovarska
06:20Magazín z Olomoucka
06:40Motormix, motoristický magazín
07:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
07:20Magazín z Ústeckého kraje
07:40Magazín z Plzeňska
08:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
08:20Magazín z Ostravska
08:40Ertéčko
09:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
09:20Magazín z Valašska
09:40Magazín z Liberecka
10:00Magazín z Karlovarska
10:20Magazín z Olomoucka
10:40Motormix, motoristický magazín
11:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
11:20Magazín z Ústeckého kraje
11:40Magazín z Plzeňska
12:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
12:20Magazín z Ostravska
12:40Ertéčko
13:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
13:20Magazín z Valašska
13:40Magazín z Liberecka
14:00Magazín z Karlovarska
14:20Magazín z Olomoucka
14:40Motormix, motoristický magazín
15:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
15:20Magazín z Ústeckého kraje
15:40Magazín z Plzeňska
16:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
16:20Magazín z Ostravska
16:40Ertéčko
17:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
17:20Magazín z Valašska
17:40Magazín z Liberecka
18:00Magazín z Karlovarska
18:20Magazín z Olomoucka
18:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
19:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
19:20Magazín z Ústeckého kraje
19:40Magazín z Plzeňska
20:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
20:20Magazín z Ostravska
20:40Ertéčko
21:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
21:20Magazín z Valašska
21:40Magazín z Liberecka
22:00Magazín z Karlovarska
22:20Magazín z Olomoucka
22:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
23:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
23:20Magazín z Ústeckého kraje
23:40Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Polední modlitba Sv. otce Františka
00:00Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
00:15Noční repríza dopoledních pořadů
01:00Klapka
06:05Island - Odraz Stvořitele
07:15Byl člověk poslaný Bohem, jeho jméno bylo Jan
07:45Buon giorno s Františkem
07:55Dřevěné návštěvy: Václav Větvička
08:35Živě s Noe
09:00Rozumíme médiím
09:20Outdoor Films s Pavlem Klegou (102)
09:40V pohorách po horách
11:15Živě s Noe
11:30Přejeme si...
11:40Polední modlitba
12:00Mše svatá z kaple Telepace
12:05Cesty - Příběhy pomalým krokem
12:50Indie - Talit Penkal, Donne Dalit
13:15Za obzorem
14:00V pohorách po horách
14:30V souvislostech
14:40Grotesky Bustera Keatona
15:00Noční univerzita
15:30Za tajemným krokodýlem do Konga
17:00Sedmihlásky
18:00Příběhy Starého zákona
18:05Expedice Kola
18:15Výběr z vystoupení kapel na Mohelnickém dostavníku 2019
18:30Setkání
19:05Pokoj vám!
19:15Dědek a jeho kreslený svět
19:35Přejeme si...
19:45Přesah
20:05Moudrost mnichů
20:50Za obzorem
21:05Vezmi a čti
21:35Kulatý stůl
21:55Večer chval
23:20Můj chrám
00:40Noční repríza dopoledních pořadů
01:00Případy detektiva Murdocha VI (2)
01:00Případy detektiva Murdocha VI (3)
02:00TaJeMno IV (8, 9, 10, 11)
02:50Výleťák (132)
03:35Ušák Jaromíra Bosáka (176)
03:40Domov pro tebe II (4)
04:10Zahradní proměny VI (7)
05:10Ve dvou se to lépe vaří (1)
06:00Sousedství (7)
06:05Moje místa (178)
06:30Případy detektiva Murdocha VI (3)
07:20Domov pro tebe II (5)
08:15Zahradní proměny VI (8)
09:15Vražedná čísla III (21)
10:15Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (3)
11:10Místo činu: Schimanski (12)
12:10Případy detektiva Murdocha VI (4)
14:15Vražedná čísla III (22)
15:15Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (4)
16:10Domov pro tebe II (6)
17:10Zahradní proměny VI (9)
18:10Případy detektiva Murdocha VI (5)
19:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti V (1, 2)
20:10Wasabi
21:55Těsně vedle
23:55Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (4)
01:55Vražedná čísla III (22)
02:40Moje místa (178)
03:20Ze dvora II (1)
04:10Výleťák (132)
04:20Domov pro tebe II (5)
04:25Babica vs. Sapík
00:40Ostříháno
01:30Na plac!
02:30Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50Vtip za stovku!
05:45Popelka
07:00Nebezpečné vztahy
08:35Nebezpečné vztahy
10:05Klenot.TV
11:40Klenot.TV
14:05Popelka
16:25Poklad z půdy
17:35Vtip za stovku!
18:50Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
20:15Nebezpečné vztahy
20:55Nebezpečné vztahy
21:55Nebezpečné vztahy
22:50Jak to dopadlo!?
23:50Nebezpečné vztahy live
00:35Ostříháno
01:30Na plac!
02:35Exkluziv Kateřiny Brožové
03:55Lorraine Pascale vás naučí vařit (6)
00:30Pravá Itálie s Riccardem (4)
01:00Dolce Vita (3)
01:30Chef Lignac po francouzsku (10)
02:00Molekulární kuchyně Hestona Blumenthala (4)
03:30Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (6)
04:00Nejlepší recepty
05:30Chef Lignac po francouzsku (10)
06:00Dolce Vita (3)
07:30Jóga – Energie života (8)
08:00Kylie Kwong: Moje Čína (5)
09:00Lovec chilli (1)
09:30Chlap za plotnou (9)
10:00Billovo jídlo (1)
10:30Pěstujeme s láskou (2)
11:00Lukovo spokojídlo (5)
11:30Nejdražší výletní loď světa (4)
12:00Lorraine Pascale vás naučí vařit (6)
13:00Pravá Itálie s Riccardem (4)
13:30Čas na Te. Be. (50)
14:00Molekulární kuchyně Hestona Blumenthala (4)
15:30Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (5)
16:00Dolce Vita (4)
17:30Jamieho revoluce ve stravování (2)
18:00Jóga – Energie života (9)
19:00Indická kuchyně s Parveenou (3)
20:00Moje zahrada
21:00Prostě Nigella (4)
21:30Annabel Langbein: U mě na zahrádce (13)
22:00Pizzaři z Parmy (1)
22:30Rybáři z Iberie (2)
23:00Nejdražší výletní loď světa (4)
23:30Kylie Kwong: Moje Čína (5)
00:30Lovec chilli (1)
01:00Dolce Vita (4)
01:30Čas na Te. Be. (50)
02:00Chlap za plotnou (9)
03:30Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (6)
04:00