- Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6.
Pátek 26.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Slečna bestie
00:05Noční zvířata
01:45Maškaráda
03:45Romantická komedie
06:00Lepší už to nebude
07:45V zemi Jane Austenové
10:00Croodsovi: Nový věk
11:40Maškaráda
13:15Zkus mě rozesmát
15:30Před kamerou XXI (17)
17:30Wonka
18:00Mrtví neumírají
20:00Sisu
21:45Tenkrát v Mexiku
23:20Agent z Panamy
01:05Věrný až za hrob
02:55Je moje všechno
04:30Promenáda
00:40V krizi
02:05Nechte ho jít
04:05Láska podle plánu
06:00Mikulášovy patálie: Jak to celé začalo
07:50Věčný svit neposkvrněné mysli
09:15Průměrňákovi VII (23)
11:00Průměrňákovi VII (24)
11:20Nedoručené Vánoce
11:45Zásnuby na dobu neurčitou
13:10Muž roku
15:15Flash
17:10Barbie
19:30Men
21:25Daniel
23:05Bože, ochraňuj Texas (2)
00:15Trojúhelník smutku
01:10Před kamerou XXI (17)
03:35Barbie
04:05Přicházejí v noci
00:05John Oliver: Co týden dal a vzal XI (4)
01:35Veliká (9)
02:15Barry III (6)
03:10Černé zlato
03:45Šmoulové
06:00Jak stvořit dívku
07:45Teorie velkého třesku II (22)
09:30Teorie velkého třesku II (23)
09:50Můj románek s manželstvím
10:15Notre-Dame v plamenech
12:05Matky a jiné lásky
13:55Muž jménem Otto
15:40John Oliver: Co týden dal a vzal XI (4)
17:45Syndrom vraha (6)
18:15The Wire - Špína Baltimoru IV (2)
19:00The Wire - Špína Baltimoru IV (3)
20:00Hra o trůny VII (1)
21:00Hra o trůny VII (2)
22:00Hra o trůny VII (3)
22:55Hra o trůny VII (4)
23:55Hra o trůny VII (5)
00:45Hra o trůny VII (6)
01:45Hra o trůny VII (7)
02:55Nepopsaný list
04:15Fidlivareška (2)
06:00Zabij nudu! II
06:15Sníček (13)
06:25Kikirikí
06:35Staré pověsti české (3)
06:40O modrém autíčku (8)
06:55Já Baryk (4)
07:05O Mikešovi (7)
07:20Žofka a její dobrodružství (9)
07:25O Dorotce (10/10)
07:35Tisíc a jedna noc (2)
07:50Broučci (1/12)
08:05Mach a Šebestová (13/13)
08:20Krakonošovy pohádky (8)
08:30Teleshopping
09:00Hříšníci
10:15Hrnečku, vař!
11:25Maskovaná milenka
12:00Kinosál
13:30Filmové minuty
13:40Martin a Venuše
14:00Filmové minuty
15:45Extase
16:00Poklad v pyramidě
17:30Kinosál
17:40Faunovo velmi pozdní odpoledne
18:00O Mikešovi (5)
19:40Příště budeme chytřejší, staroušku!
20:00Stopařky neberu!
21:30Filmové minuty
21:45Barbora řádí
22:00Kinosál
23:25Teleshopping
23:40Lucas
00:25Upír z Feratu
02:00BloodRayne 2: Vykoupení
03:30Oblast Q
05:45Třináctá komnata
08:00Pan Tau
09:50Temný příliv
11:50Toman
14:05Výtažek
17:05Poslední polda V (2)
19:00Hodný, zlý a mrtvý
20:00Lukas
21:50V lepší společnosti
23:40Crash
01:2096 hodin
03:10Dobrodružní skauti
05:05Matčin stín
06:30Sniff a zloděj
08:10Ranvej
09:30Děti bez hranic
11:00Strážce majáku
12:30Coco Chanel
14:05Hospodu vám nedáme
15:55V dobrém i ve zlém
17:30Čas beznaděje
19:00Zen Noir
21:00Trable Petuniových
22:10Komplikované osudy
00:15Inju: Bestie ve stínu
01:40Vražedná dvojnice
03:25Mandie a poklad Čerokíů
05:40Criminal Games by Agatha Christie (5)
07:50Bernie
09:50Sladké letní víno
11:55Agatha Christie’s Marple III (2)
13:50Hercule Poirot
15:50Criminal Games by Agatha Christie (6)
17:55STARS! (53)
19:55Králové léta
20:00Něžný hák
22:00Vrásky
00:10Syčák Hesher
01:35Vražedné právo
03:20Maximální riziko
01:15Road Trip
02:457 pod nulou
04:15Zoom In V (25)
05:40Zoom In V (26)
05:45Close Up III (4)
06:00Close Up III (4)
06:40Zoom In V (55)
07:10Zoom In V (48)
07:20Kleopatra (1)
07:30Kleopatra (2)
09:30Dobrodruh
11:10Nevěsta na útěku
12:50Rodičovství
14:50Truman Show
17:00Všemocný
18:50Poslední mise
20:40Resident Evil: Afterlife
22:00Hannibal
23:35Santa je úchyl!
01:40Babylon A.D.
03:05Close Up III (9)
04:40X
00:35Zvěstovatel
02:20Babiččin sexuální život
03:45Nic pro mě
04:00Úžasná Elisa
06:00Rituály
07:45Noc 12
08:05I když je noc
10:00Výjimeční přátelé
10:20Maxine (1)
12:10Maxine (2)
12:55Maxine (3)
13:40Drak
14:30Noc 12
16:35Harka
18:30Francouzský polibek
20:00Mutt
21:50Soused
23:20RoboCop
00:55Legionář
02:50Ukryté dítě
04:10A pak přišla láska...
00:00Jethica
01:30Tvrdá rána
02:45Jseš chlap?
04:10Malá lekce lásky
04:30Jesús López
06:00Středomořská horečka
07:30Slušný občan
09:20A pak přišla láska...
10:45Země žen
12:15BlacKkKlansman
14:05Středomořská horečka
16:20Pán mravenců
18:10Zapomenutá země
20:30Společné lži
22:50Ukolébavka
00:30Klíčovou dírkou
02:15Paloma
04:05Vteřiny života (1)
00:30Leo Mattei: Oddělení mladistvých (1)
01:15Leo Mattei: Oddělení mladistvých (2)
02:05Leo Mattei: Oddělení mladistvých II (1)
02:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (11)
03:40Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (12)
04:25Totalcar (10)
05:10Seriálový tip (1)
05:35Totalcar V (10)
06:15Profil zločinu II (3)
06:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai (18)
07:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai (19)
08:50Profil zločinu II (4)
09:45Profil zločinu II (5)
10:50Hvězdná brána: Atlantida III (12)
11:45S.W.A.T. VI (9)
12:40Námořní vyšetřovací služba: Hawai (18)
13:30Námořní vyšetřovací služba: Hawai (19)
14:25Profil zločinu II (6)
15:15Profil zločinu II (7)
16:20S.W.A.T. VI (10)
17:25Hvězdná brána: Atlantida III (13)
18:20Námořní vyšetřovací služba: Hawai (20)
19:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai (21)
20:05Pojď se mnou
21:00Velkej biják
22:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (11)
00:15Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (12)
01:00Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (11)
01:40Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (12)
02:25Harrow (7)
03:05Harrow (8)
03:55Totalcar II (1)
04:50Ztracený svět (10)
00:55K poctě zbraň (8)
01:50K poctě zbraň (9)
02:40Totalcar (10)
03:25Teleshop (5)
04:00Teleshop (5)
06:00Lovci pokladů II (19)
09:00Lovci pokladů II (20)
10:00Teleshop (4)
11:00Totalcar III (8)
13:00Totalcar III (9)
13:35Lovci pokladů II (19)
14:10Lovci pokladů II (20)
15:10Hvězdná brána: Atlantida (7)
16:10Hvězdná brána: Atlantida (8)
17:05Ztracený svět (11)
18:00Ztracený svět (12)
19:00Lovci pokladů II (21)
20:00Lovci pokladů II (22)
21:00Hvězdná brána: Atlantida (9)
22:00Hvězdná brána: Atlantida (10)
22:55Ztracený svět (11)
23:55Ztracený svět (12)
00:55K poctě zbraň (9)
01:50K poctě zbraň (10)
02:40Totalcar II (2)
03:30Teleshop (5)
04:00Brousko III (18)
00:50Brousko III (19)
02:05Mistři starožitníci (3)
03:05Teleshop (4)
04:00Teleshop (6)
06:00Domek na prérii II (20)
11:00Teleshop (1)
12:05Divoké včely (82)
12:25Ranč Heartland V (1)
13:30Ranč Heartland V (2)
14:30Brousko III (20)
15:25Domek na prérii II (21)
16:50Divoké včely (83)
17:50Ranč Heartland V (3)
18:50Ranč Heartland V (4)
19:50Domek na prérii II (21)
20:50Divoké včely (83)
21:50Ranč Heartland V (3)
22:50Ranč Heartland V (4)
23:50Brousko III (19)
00:50Brousko III (20)
02:05Mistři starožitníci (4)
03:05Teleshop (4)
04:00Přebytečný člověk
01:30Dva dny, jedna noc
03:15Křik mravenců
09:40Soul Kitchen
11:20Dobrý zrádce
13:05Páté kolo od vozu
15:05Jana z Arku
17:05Polib mě ještě
19:30Toni Erdmann
22:00Daphne
00:45Toni Erdmann
02:20Teleshopping
00:00Žena v černém
00:15Masakr v kopcích
01:45Hrůzná minulost 2
03:15Temné síly
00:00Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie
01:30Maniak
03:10Nulová šance
00:10Hra pro čtyři
01:40Hodná holka
03:05To jsem já
05:15Starý Bob
06:40Kouzelné maliny
08:15Heidi, děvčátko z hor
09:35Jurský masakr
11:25Krádež legendy
12:45Hořko-sladko
14:10Past na lásku
15:55Kupec benátský
17:20Armáda jednoho
19:30Stíny války
21:00Případ Sloane
22:40Sólista
00:50Pikantní tajemství
02:30Trattoria
04:00Králičí nora
00:15Z lovce kořistí
01:45Synku, synku, cos to proved
03:25Kočka
05:45Pisatel
07:20S větrem o závod
08:45Čekání na Anyu
10:40Všechny cesty vedou do Říma
12:25Čarodějovy hodiny
13:55Španělská královna
15:40Oddanost
17:45Ničitelka
20:00A Little White Lie
22:00Sbal prachy a jeď
23:45Útok na Wall Street
01:20Zkáza rodu Hickmanů
03:00Jezero
01:05Bod zlomu
02:20Lovecký úplněk
03:45Close Up III (10)
05:00Close Up III (6)
05:25Zoom In - The Lost City
06:00Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
06:10Zoom In - West Side Story
06:20Close Up III (20)
06:35Eso es
07:05Jak básníci neztrácejí naději
09:10Malý unavený Joe
11:15Chůva v akci
13:15Hunger Games: Síla vzdoru 1. část
14:55Agent z Panamy
16:55Ace Ventura: Zvířecí detektiv
18:50Mimic
20:20Na špatné straně hlavně
22:00Underworld: Krvavé války
23:30Monstrum
00:50Hořící nebesa
02:15Šibenice
03:50Stále mezi námi
01:40Nádech pro lásku
03:10Jako delfín
05:30Králové hor
07:10Palma
09:05Slon a motýl
11:05Bez věcí nad věcí
12:40Dívka od vedle
14:40Surfařka
16:40Vánoční nevěsta
18:35Jazykové lekce
20:15Marco
21:55Bandita
23:55Žena v kleci
02:00Gólman
03:30Pacifiction
00:05Můj vlastní měsíc
02:55Pacifiction
05:00Klam
08:35Utéct
10:25Beats
12:05Láska to nebyla
13:50Sieranevada
15:25To musí být nebe
18:20Neznámá dívka
20:05Pacifiction
22:00Saulův syn
00:50Pacifiction
02:40Policajti z L. A. (7)
00:25Policajti z L. A. (1)
01:10Restaurant: Impossible (4)
01:50Restaurant: Impossible (5)
02:30Mrazivé zlato (3)
03:15Mrazivé zlato (4)
04:00Hranice nemožného (2)
04:45Jak to dělají? (10)
05:25Extrémní kuponové slevy (2)
06:00Jak to dělají? (10)
06:30Smallville (3)
07:00Smallville (4)
07:55Super drbna (4)
08:50Super drbna (5)
09:40Pan
10:40Smallville (5)
12:40Smallville (6)
13:35Hranice nemožného (6)
14:35Hranice nemožného (7)
15:30Super drbna (6)
16:25Super drbna (7)
17:15Hranice nemožného (8)
18:05Hranice nemožného (9)
19:00Loučím se, děvče
20:00Uklízečka (7)
22:05Uklízečka (8)
23:00Hedwig a Angry Inch
23:55Policajti z L. A. (7)
01:20Policajti z L. A. (1)
02:00Restaurant: Impossible (4)
02:45Restaurant: Impossible (5)
03:25Extrémní kuponové slevy (2)
04:05Extrémní kuponové slevy (3)
04:30Hranice nemožného (3)
04:50