- Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6. - Sobota
15. 6. - Neděle
16. 6. - Pondělí
17. 6. - Úterý
18. 6.
Sobota 27.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Agent z Panamy
01:05Věrný až za hrob
02:55Je moje všechno
04:30Od podlahy
06:00Chůvy
07:30Celeste a Jesse navždy
09:15Princ Egyptský
10:50Vše je pravdivé
12:30Hunger Games: Síla vzdoru (2)
14:10Létání pro začátečníky
16:25Mamma Mia!
18:05Mamma Mia! Here We Go Again
20:00Zpráva
22:00Zkrocená hora
00:00Benga v záloze
02:15Manžel na zkoušku
04:05Bože, ochraňuj Texas (2)
00:15Trojúhelník smutku
01:10Před kamerou XXI (17)
03:35Barbie
04:05Liga spravedlnosti a RWBY: Superhrdinové a lovci, první část
06:00Muž roku
07:20Flash
09:15Bláznův ráj
11:40Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek
13:20Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
15:10Inferno
17:30Peníze těch tupců
19:30Papežův vymítač
21:15Sympatizant (2)
23:00Smrtící hra (6)
00:00Syndrom vraha (6)
00:50Patriot
01:35Peníze těch tupců
04:15Hra o trůny VII (5)
00:45Hra o trůny VII (6)
01:45Hra o trůny VII (7)
02:55Nepopsaný list
04:15Nejhorší člověk na světě
06:00Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda
08:10Downeyho auta snů (3)
09:40Petr Pan
10:25Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II (1)
12:20Myška Pattie: Na vlnách dobrodružství
13:10Před kamerou XXI (12)
14:45Muži v černém: Globální hrozba
15:15Láska a smrt (1)
17:10Láska a smrt (2)
18:05Láska a smrt (3)
19:00Režim (1)
20:00Režim (2)
20:50Režim (3)
21:35Režim (4)
22:35Režim (5)
23:30Režim (6)
00:30Kill room
01:30Pojď se mnou
03:05Dickensovské Vánoce
04:35Fidlivareška (3)
06:00Zabij nudu! II
06:15Kouzlování
06:30Kikirikí
06:40Staré pověsti české (4)
06:45O modrém autíčku (9)
07:00Já Baryk (5)
07:05O Mikešovi (8)
07:20Žofka a její dobrodružství (10)
07:25Mach a Šebestová (1/13)
07:35Tisíc a jedna noc (3)
07:55Broučci (2)
08:05Brundibáři (1/6)
08:20Krakonošovy pohádky (9)
08:30Teleshopping
09:00Slávko, nedej se
10:15Homunkulus
11:30Filmové minuty
11:45U mě dobrý
12:00Temno
14:00Anděl blažené smrti
16:00Kinosál
17:30Filmové minuty
17:40Kam, pánové, kam jdete?
18:00Kinosál
19:30O Mikešovi (6)
19:40Film na přání: Romeo, Julie a tma, Dva muži hlásí příchod, 322
20:00Kinosál
21:40Mravenci nesou smrt
22:00Teleshopping
23:30Crash
01:2096 hodin
03:10Petrolejové lampy
05:55Poslední polda IV (11)
08:00Poslední polda IV (12)
09:00Poslední polda IV (13)
10:00Poplach v oblacích
10:55Kytice
12:35Miluji tě modře
14:10O zatoulané princezně
16:05Život je život
18:05Oldboy
20:05Havran
22:10Clean
00:25Ve jménu spravedlnosti
01:55The Fanatic
03:20Církevní basketbal
05:25Africké safari
07:00Fotbalová chůva
08:25Spy kids: Stroj času
10:00Heidi, děvčátko z hor
11:25Hrdinové
13:15Všechny cesty vedou do Říma
15:00Láska v Indii
16:30Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem
18:05Leonie
19:20Lidé, které možná znáš
21:00Jak se točí film
22:30Vrásky
00:10Syčák Hesher
01:35Vražedné právo
03:20Disco
05:30Strýček Nino
07:25Vykrutasy
09:45Hercule Poirot
11:50Hercule Poirot
13:55Který je ten pravý?
16:05Písečný muž
18:05Grace, kněžna monacká
20:00Swindler Seduction
22:10Nepřítomnost
00:05Sahibka
01:35Romantické útočiště
03:15Santa je úchyl!
01:40Babylon A.D.
03:05Close Up III (9)
04:40Close Up III (20)
05:00Close Up III (6)
05:30Close Up III (5)
06:00Zoom In V (20)
06:30Vánoce v Canaanu
06:45Grand restaurant pana Septima
08:30Ghost Rider 2: Duch pomsty
10:00Rozmarné léto
11:35Život jde dál
12:55Božská relikvie 2
14:45Podraz
16:35Nikdy to nevzdávej
18:40Lara Croft - Tomb Raider
20:30Dredd
22:00Maximální riziko
23:30Na život a na smrt
01:0548 hodin
02:55Close Up III (14)
04:25Close Up III (19)
04:55RoboCop
00:55Legionář
02:50Ukryté dítě
04:10Noe
06:00Mám rád filmy
08:15Harka
09:55Francouzský polibek
11:20Její cesta
13:10Trio z Belleville
14:45Mám rád filmy
16:05Noe
17:45Vraždy podle předlohy
20:00Matrix Revolutions
22:00Zmizelá
00:05Fargo
02:35Za lepším světem
04:15Ukolébavka
00:30Klíčovou dírkou
02:15Paloma
04:05Katedrála
06:00Jako v nebi
07:30Pán mravenců
09:00Zapomenutá země
11:20Paloma
13:40Neznámý muž
15:25Jako v nebi
17:30Katedrála
19:00A co Káťa?
20:30Bezpečné místo
22:10Medvědi tu nejsou
23:55My děti ze stanice Zoo
01:45Neznámý muž
03:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (11)
00:15Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (12)
01:00Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (11)
01:40Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (12)
02:25Harrow (7)
03:05Harrow (8)
03:55Totalcar II (1)
04:50Seriálový tip (1)
05:15Totalcar VI (1)
06:15Totalcar VI (2)
06:50Profil zločinu (2)
07:25Námořní vyšetřovací služba XVI (15)
08:20Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
09:10Námořní vyšetřovací služba XVI (17)
10:05Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
10:55Námořní vyšetřovací služba XVI (19)
11:50MacGyver II (18)
12:45MacGyver II (19)
13:40MacGyver II (20)
14:30MacGyver II (21)
15:20Hodná holka
16:20Dezertér
18:10Vysněný život
20:00Pojď se mnou
21:55Velkej biják
23:50Námořní vyšetřovací služba XVI (15)
01:00Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
01:40Námořní vyšetřovací služba XVI (17)
02:25Harrow (8)
03:05Harrow (9)
03:55Totalcar II (2)
04:50Ztracený svět (12)
00:55K poctě zbraň (9)
01:50K poctě zbraň (10)
02:40Totalcar II (2)
03:30Teleshop (5)
04:00Teleshop (5)
06:00Ultrafialoví II (5)
09:00Ultrafialoví II (6)
10:00Teleshop (4)
11:00Lovci pokladů II (13)
13:00Lovci pokladů II (14)
14:00Lovci pokladů II (15)
15:00Lovci pokladů II (16)
16:00Lovci pokladů II (17)
17:00Hvězdná brána: Atlantida (11)
17:55Hvězdná brána: Atlantida (12)
18:55Hvězdná brána: Atlantida (13)
19:50Hvězdná brána: Atlantida (14)
20:50Hvězdná brána: Atlantida (15)
21:45Ztracený svět (3)
22:45Ztracený svět (4)
23:40Ztracený svět (5)
00:40Ultrafialoví II (5)
01:40Ultrafialoví II (6)
02:25Totalcar II (3)
03:10Teleshop (5)
04:00Brousko III (19)
00:50Brousko III (20)
02:05Mistři starožitníci (4)
03:05Teleshop (4)
04:00Teleshop (6)
06:00Čtyři sestry (5)
11:00Teleshop (1)
12:20Čtyři sestry (6)
12:40Vteřiny života (1)
14:10Vteřiny života (2)
15:10Zelenáč (20)
16:10Zelenáč II (1)
17:05Zelenáč II (2)
17:55Vteřiny života (2)
18:50Čtyři sestry (7)
19:50Čtyři sestry (8)
21:10Zelenáč (20)
22:30Zelenáč II (1)
23:30Vteřiny života (2)
00:25Brousko III (16)
01:25Brousko III (17)
02:35Teleshop (4)
04:00Daphne
00:45Toni Erdmann
02:20Daphne
05:05Jana z Arku
10:2545 let
12:50Profesoři zločinu: Masterclass
14:35V domě
16:35Deník komorné
18:30Mezipřistání
20:10Boj sněžného pluhu s mafií
22:00Rodinný přítel
00:00Boj sněžného pluhu s mafií
01:50Rodinný přítel
03:50Temné síly
00:00Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie
01:30Maniak
03:10Záhada Hory mrtvých
00:00Prokletý
01:35Hra s časem
03:00Sólista
00:50Pikantní tajemství
02:30Trattoria
04:00Ranvej
05:45Strojvůdce
07:15Princ a já 2
08:50Kouzelný svět Davida Copperfielda
10:25Tmavý kůň
12:20Skoro přátelé
14:10Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
15:50Bradův život
17:20Paříž 36
19:00Výtažek
21:00Muži, co zírají na kozy
22:30Irská stopa
00:00Pontypool
01:30Podfuk
03:05Útok na Wall Street
01:20Zkáza rodu Hickmanů
03:00Chůva v akci
05:55VIY: Tajemství dračí pečeti
07:30Krycí jméno Lev
09:30Učitelem z nouze
11:05Gentleman s pistolí
12:50Muž ve stínu
14:20Devátý život Luise Draxe
16:25Šéf
18:10Země naděje
20:00Frajeři ve Vegas
21:45Za borovicovým hájem
23:30Pokrevní pouto
01:50Satin
03:55Monstrum
00:50Hořící nebesa
02:15Šibenice
03:50Close Up III (15)
05:15Zoom In - Jurassic World: Dominion
05:40Zoom In - Army of the Dead
05:50Zoom In - The Last Duel
06:00Vánoční koleda: muzikál
06:05Mythica: Železná koruna
07:50Malý unavený Joe
09:30Vážení přátelé, ano
11:25Bez dechu
13:20Nečistá hra
15:00Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn
16:55Z nuly hrdinou
18:45Bumerang
20:10Neporazitelný: Návrat krále
22:00Sniper: Special Ops
23:25Jezero
00:45Doom
02:05Bod zlomu
03:35Žena v kleci
02:00Gólman
03:30Průvodce pro nezadané
05:45Svatá Judy
07:25Kincsem
09:20Mrňouskové 2: Daleko od domova
11:30Já, knedlíček
13:15Ledová sezóna
15:10Slon a motýl
16:50Je prostě báječná
18:30Karen
20:15Divoké srdce
21:50Léto 85
23:45Pravidla zabíjení
01:20Vánoční nevěsta
02:50Saulův syn
00:50Pacifiction
02:40Saulův syn
05:30Uvolnit pěsti
08:50Zvuk hluku
10:35Pardon, nezastihli jsme vás
12:20To musí být nebe
14:10Neznámá dívka
15:55Přání
17:50Janička
20:00Hrdina nikoho
22:00Sladký konec dne
23:45Hrdina nikoho
01:30Sladký konec dne
03:15Policajti z L. A. (7)
01:20Policajti z L. A. (1)
02:00Restaurant: Impossible (4)
02:45Restaurant: Impossible (5)
03:25Extrémní kuponové slevy (2)
04:05Extrémní kuponové slevy (3)
04:30Hranice nemožného (3)
04:50Rande z pekla (1)
05:35Smallville (4)
06:00Smallville (5)
06:55Smallville (6)
07:45Super drbna (6)
08:40Super drbna (7)
09:35Loučím se, děvče
10:35Smallville (7)
12:45Smallville (8)
13:35Hranice nemožného (8)
14:30Hranice nemožného (9)
15:30Super drbna (8)
16:20Super drbna (9)
17:10Hranice nemožného (10)
18:10Hranice nemožného (11)
19:05J. Edgar
20:00Beze strachu
22:40Uklízečka (7)
00:45Uklízečka (8)
01:25Jak to dělají? (13)
02:10Jak to dělají? (14)
02:35Tyto lesy jsou prokleté (7)
02:55Rande z pekla (1)
03:40Rande z pekla (2)
04:05Hranice nemožného (4)
04:25