- Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6.
Sobota 27.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Haldorádó
00:00Pěšáci
00:30Pěšáci
01:00Pěšáci
01:30Péter Pál Halmi
02:00Balázs Hajba
02:30Balázs Hajba
03:00Zubatý úlovek
03:30Zubatý úlovek
04:00Zubatý úlovek
04:30Myslivecká kuchyně
05:00Myslivecká kuchyně
05:30Mistr zbrojíř
06:00Nový muškař (7)
06:30Závody v lovu dravců
07:00Závody v lovu dravců
07:30Magazín Energofish (88)
08:00Pojďme lovit ryby do Španělska! (1)
08:30X. Adventer&Fishing IBCC 6.den závodu
09:00X. Adventer&Fishing IBCC 6.den závodu
09:30X. Adventer&Fishing IBCC 6.den závodu
10:00Rybolov pod lupou
10:30Feedermánie
11:00Souboj
11:30Souboj
12:00JETFISH
12:30Kapří divadlo
13:00Kapří divadlo
13:30Péter Pál Halmi
14:00Balázs Hajba
14:30X. Adventer&Fishing IBCC vyhlášení výsledků
15:00X. Adventer&Fishing IBCC vyhlášení výsledků
15:30X. Adventer&Fishing IBCC vyhlášení výsledků
16:00X. Adventer&Fishing IBCC vyhlášení výsledků
16:30Rybolov pod lupou
17:00Feedermánie
17:30Jarní probouzení
18:00V jednotě s přírodou
18:30Viktor Takács
19:00Rybolov bez hranic
19:30X. Adventer&Fishing IBCC vyhlášení výsledků
20:00X. Adventer&Fishing IBCC vyhlášení výsledků
20:30X. Adventer&Fishing IBCC vyhlášení výsledků
21:00X. Adventer&Fishing IBCC vyhlášení výsledků
21:30Na stopě kořisti
22:00Mistr zbrojíř
22:30Kapří divadlo
23:00Kuchyně milovníků ryb
23:30Zubatý úlovek
00:00JETFISH
00:30Kapří divadlo
01:00Kapří divadlo
01:30Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem
02:00Na stopě kořisti
02:30Mistr zbrojíř
03:00Pěšáci
03:30Pěšáci
04:00Pěšáci
04:3010 před 10
00:40Extra 3
01:10Vítej, Rakousko
01:55Co je nového?
02:50Pan Ostrowski hledá štěstí - v esoterice
03:30Pan Ostrowski hledá štěstí - v umění
04:00Pan Ostrowski hledá štěstí - na hranici
04:25Pan Ostrowski hledá štěstí - v drogách
04:55Čas kultury
06:20Nano
07:00Panoráma Alp
07:30Zprávy
09:00Čas kultury
09:05Jižní Tyrolsko
09:35Hory budoucnosti: Z Villnössu do Dolomit
10:00Alpské přehrady: Tyrolsko
10:45Alpské přehrady: Štýrsko
11:30Téma
12:15Zprávy
13:00Poznámky z ciziny
13:15Napříč týdnem s Ch. Süssem
13:20Zemský magazín
14:05Umění a veteš
14:35Zahrada (2/10)
15:05Romantické Nizozemsko - mezi nádherou tulipánů a královskou korunou
15:30Judith Kempová
16:00Pozdrav pánbůh, pane advokáte
17:30Zprávy
19:00Předpověď počasí
19:18Kaminer Inside: Filmové ateliéry Babelsberg
19:20Zprávy
20:00Vilde Frangová a Symfonický orchestr BR
20:15Robert Frank - Don’t blink
21:45Leden
23:05Životní styl
00:40Studio sport
01:40Peruánský proud: Divoká Patagonie (1/3)
03:00Peruánský proud: Pobřeží pouště Atacama (2/3)
03:45Peruánský proud: Z Peru na Galapágy (3/3)
04:30Zprávy
01:20Ordinace s výhledem na moře - Ztroskotání
01:25Zprávy
02:58Maria Wern - Letní opojení
03:00Momentky z Německa
04:30Zprávy
04:48Brisant
04:50My Move 2 - tanec tvého života (17)
05:30My Move 2 - tanec tvého života (18)
05:55Skřítek pana Edera (23)
06:20Skřítek pana Edera (24)
06:45Ovečka Shaun
07:05Pia a divoká zvířata
07:15Anna a domácí mazlíčci
07:40Testerka Marina
07:55Věda pro děti
08:20Děvět a půl
08:45Zrnka pepře (244)
08:55Zrnka pepře (245)
09:20Zprávy
09:50Nosorožec, zebra & spol. (307)
09:55Nosorožec, zebra & spol. (308)
10:40Quarks
11:30Zprávy
12:00Veterináři - neúnavní zachránci (7)
12:15Veterináři - neúnavní zachránci (8)
13:00Zprávy
13:45Proč jsem unesla svého šéfa
14:00Toni, porodní asistent - Ukradené sny
15:30Zprávy
17:00Brisant
17:15Předpověď počasí
17:52Fotbal: III. liga
18:00Fotbal: I. a II. Bundesliga
18:30Sobotní loterie
19:57Zprávy
20:00Povodeň - smrt na hrázi
20:15Diplomatka - Vražda v Petrohradu
22:00Témata dne
23:30Nedělní zamyšlení
23:50Kriminálka Bolzano: Kdo chodí beze stop
23:55Zprávy
01:25Povodeň - smrt na hrázi
01:30Zprávy
03:18Diplomatka - Vražda v Petrohradu
03:20Zprávy
04:53Brisant
04:55Alcatraz 2022
00:35Země nikoho (7/8)
01:40Země nikoho (8/8)
02:30Červené světlo (1/10)
03:20Obrazy samy doma
04:05S otevřenýma očima
04:10Staré filmové poklady: Prezident USA Roosevelt ve volebním boji 1936
05:25Staré filmové poklady: Americká expedice k jižnímu pólu 1929
05:55Adamo - a pak píseň
06:20Geo-reportáž: Lety nad ledovci, bílá fascinace ve Švýcarsku
07:20Geo-reportáž: Ring volný pro zambijské boxerky
08:10Město, venkov, umění - speciál
09:05Město, venkov, umění - speciál
09:45Pozvánka ke stolu v Gaskoňsku
10:25Rýn shora: Zelený Rýn
10:55Rýn shora: Romantický
11:40Rýn shora: Pilný Rýn
12:25Rýn shora
13:10Itálie, moje láska
13:50Itálie, moje láska
14:45Itálie, moje láska
15:40Itálie, moje láska
16:30Reportáž Arte
17:25S otevřenými kartami
18:20Baia a víno
18:35Zprávy Arte
19:20Geo-reportáž: Stromboli mezi ohněm a mořem
19:401874 - zrození impresionismu
20:15Milostná hra krabů
21:50Motýli - pramen inspirace
22:40Válečné jizvy
23:35Magazín krátkých filmů
00:30Clint Eastwood - poslední svého druhu
01:25Staré filmové poklady: Vyhlášení Čínské lidové republiky, 1949
02:45Staré filmové poklady: Odchod do Severní Koreje, 1959
03:1028 minut
03:40Svědek obžaloby
00:35U nás v Bavorsku
02:25Aktuální zprávy z Frank
03:40Bavorský večerník - zprávy z jihu
04:10Bavorský večerník
04:40Stanice
06:00Doma je doma (3350)
06:30Doma je doma (3351)
07:00Telegymnastika (4)
07:30Panoráma/počasí na horách
07:45Telegymnastika (4)
08:45Vidět místo slyšet
09:00Svět zvířat
09:30Svět zvířat
10:00Hřebčín Hochstetten
10:30Zvony v kostele ve Weyarnu
12:00Ostrov koní
12:05Příběhy z Horního Falcka
13:30Fotbal: SSV Jahn Řezno - Dynamo Drážďany
14:00Zprávy, počasí
16:00Příroda exkluzivně
16:15Anna a domácí mazlíčci
17:00Sportovní zpravodajství
17:15Mezi Spessartem a Karwendelem
17:45Zprávy, počasí
18:30Je dobré vědět
19:00Umění a veteš
19:30Zprávy
20:00Donna Leon - Benátské finále
20:15Zprávy, počasí
21:45Přátelé z lepší společnosti
22:00Šaráda
23:30Hřebčín Hochstetten
01:00Příroda exkluzivně
02:35Mezi Spessartem a Karwendelem
03:20Je dobré vědět
04:05Umění a veteš
04:35Myšlenky zločince
00:10KAB1: newstime
01:10Námořní vyšetřovací služba L.A.
01:15Námořní vyšetřovací služba L.A.
02:00KAB1: newstime
02:45Námořní vyšetřovací služba L.A.
02:50Námořní vyšetřovací služba
03:35Castle na zabití
04:15Námořní vyšetřovací služba
04:55Magnum
06:05Magnum
07:00Magnum
08:00Spravedlnost v krvi
08:55Spravedlnost v krvi
09:55Castle na zabití
10:50Castle na zabití
11:40Castle na zabití
12:40Castle na zabití
13:35Castle na zabití
14:30Havaj 5-0
15:25KAB1: newstime
16:25Havaj 5-0
16:35Havaj 5-0
17:30Havaj 5-0
18:25Havaj 5-0
19:15Záchranáři L. A.
20:15Záchranáři L. A.
21:15Záchranáři L. A.
22:15Záchranáři L. A.
23:15Havaj 5-0
00:15Záchranáři L. A.
01:10Záchranáři L. A.
02:00Záchranáři L. A.
02:50Záchranáři L. A.
03:35Havaj 5-0
04:15Myšlenky zločince
04:55K čertu s Harbollou
00:00Smuteční vrby
01:25Slon, tygr a spol. (1075)
01:50Máme rádi zvířata
02:15Quickie
02:40Regionální vysílání
03:05Regionální vysílání
03:35Regionální vysílání
04:05Noční koncert s Rozhlasovým sborem MDR - nonstop
04:35K čertu s Harbollou
05:20Armanovo tajemství (19/26)
06:45Armanovo tajemství (20/26)
07:10Dobrodružství Hucka Finna
07:35Důchodci nikdy nemají čas (3)
09:15Veterinářka Mertensová (70)
10:05Tlusťoch (49)
10:55Romantika železnice
11:45Zahrada MDR
12:15Naše vesnice o víkendu
12:45Ohrožení zpěvných ptáků
13:15Zprávy
13:58Fotbal: SSV Jahn Řezno - Dynamo Drážďany
14:00Zprávy
15:55Fotbal: Energie Cottbus - 1. FC Lokomotive Lipsko
16:00Dnes na východě - reportáž
18:00Na cestách v Sasku
18:15Dobří lidé: Moussa Mbarek
18:45Předpověď počasí
18:50Večerníček
18:54Regionální vysílání
19:00Zprávy
19:30Quickie
19:50Šlágry zábavy s Andy Borgem
20:15Zprávy
22:13Vrcholné setkání: Schubert, Sträter a König zachraňují svět (37)
22:15Kriminálka Amsterdam: Pohřešované dítě
22:45Brisant
00:10Fotbal: SSV Jahn Řezno - Dynamo Drážďany
00:45Naše vesnice o víkendu
02:45Mezi Němci - nucené práce v nacistickém Německu (1)
03:15Regionální vysílání
04:00Regionální vysílání
04:30Maschek
00:35Fotbal: II. Bundesliga/25. kolo
01:05Ulička slávy
01:30Velká šance - zpívejme a tančeme
03:15Velká šance - zpívejme a tančeme
05:25Dračí záchranáři (3/3)
06:00Příběhy ze zoo (5/5)
06:25Noemův ostrov (6/7)
06:40Fix a Foxi (4/4)
07:05Nazdar, Kašpárku!
07:30Dětský dopravní klub
07:55Okidoki
08:00Méďovo ABC
08:05Okidoki
08:20Skvělá zvířata
08:25Okidoki
08:401, 2 nebo 3
08:45Okidoki
09:10Tom Turbo
09:15Okidoki
09:40My jsme zázrak
09:45Čarodějnice Lilli (9/35)
10:00Jak vycvičit draky (1/1)
10:25Spirit, volnost nade vše (4/4)
10:50Pippi Dlouhá punčocha
11:10Děcka jsou v pořádku (7/7)
11:35Děcka jsou v pořádku (8/8)
12:00Black-ish (7/102)
12:20Black-ish (8/103)
12:40Simpsonovi (4/733)
13:05Nadijin svět pečení (4/4)
13:255 středomořských přísad Jamie Oliviera: Francie
13:55Mladý Sheldon (4/131)
14:45Máma (4/136)
15:05SUV - milovaná, nenáviděná, nejprodávanější
15:25Nákupy potravin online
16:10Zprávy
16:55Kvíz - špatná nápověda
17:05Kvíz - špatná nápověda
17:45Zprávy
18:30Kvíz - špatná nápověda
18:35Fotbal
19:20Počasí
19:51Zprávy
19:56Zprávy
20:02Zelné kóma
20:15Věčný život
21:50Vzpomínka na Benátky
23:50Zelné kóma
01:50Věčný život
03:20Starej
00:10Odvážní andělé (3/7)
01:10Ve světě
01:55Stöcklová
02:30Silvia vaří
03:30Klípky
03:55Barbara Karlichová ve 4
04:00Studio 2
04:55Kolem kola
05:45Mayrův magazín - znalosti pro každého
05:50Zprávy
06:10Počasí, panoráma
07:00Zprávy
09:00Návrat k přírodě: Mödling
09:05Všechno je to podvod
09:30Dva pod jednou střechou
11:00Chvilky se zvířaty
12:30Předpověď počasí
12:55Zprávy
13:00Počasí
13:17Klípky
13:20Jeptišky v akci (8/255)
13:25Poldové z Rosenheimu (26/482)
14:15Doktor z hor
15:00Doktor z hor
15:45Zážitky z Rakouska
16:30Světová náboženství
16:55Zprávy
17:00Aktuality po páté
17:05Zdravý život
17:30Občanská právní poradna
18:00Spolková země dnes
19:00Zprávy
19:30Počasí
19:51Sport aktuálně
19:56Klípky
20:05Povodeň - smrt na hrázi
20:15Zprávy
22:05Místo činu: Lenina teta
22:15Columbo
23:45Povodeň - smrt na hrázi
00:55Místo činu: Lenina teta
02:40Poldové z Rosenheimu (11/415)
04:10Klípky
04:55Krvavá nevěsta
01:25PRO7: newstime
03:10Výbušnej koktejl
03:15taff
05:30Galileo
06:20Teorie velkého třesku
07:25Teorie velkého třesku
07:50Teorie velkého třesku
08:10Heuréka - město divů
08:35Huangovi v Americe
09:30A.P. Bio
10:00Superior Donuts
10:30MOTZmobil
10:59Simpsonovi
11:00Simpsonovi
11:30Simpsonovi
11:55Simpsonovi
12:25Porsche Carrera Cup: Německo
12:55Automobily DTM: Závody v Oscherslebenu
13:00Teorie velkého třesku
14:55Teorie velkého třesku
15:25Call Me Kat
15:55Call Me Kat
16:25Mladý Sheldon
16:50Mladý Sheldon
17:15PRO7: newstime
17:45Galileo plus: Nový New York - megametropole se mění
17:55Galileo X-Plorer: Největší záhady světa - Severní Amerika
19:05Zlatá maska
20:15Zlatá maska - aftershow
23:45Poraz hvězdu
00:15Noční žurnál RTL
00:00Noční žurnál RTL - Počasí
00:33Kriminálka Miami X (17)
00:35Kriminálka Miami X (18)
01:20Kriminálka Miami X (19)
02:15Kriminálka New York II (15)
03:00Kriminálka New York II (16)
03:45Kriminálka New York II (17)
04:30Reportáž ve světle policejního majáčku
05:50Reportáž ve světle policejního majáčku
06:45Reportáž ve světle policejního majáčku
07:45Reportáž ve světle policejního majáčku
08:45Reportáž ve světle policejního majáčku
09:45Reportáž ve světle policejního majáčku
10:45Zažaluj mě!
11:45Zažaluj mě!
12:15Soudkyně Barbara Saleschová
12:45Soudkyně Barbara Saleschová
13:45Ulrich Wetzel - Trestní soud
14:45Ulrich Wetzel - Trestní soud
15:45Ulrich Wetzel - Trestní soud
16:45Gala: Lidé a styl
17:45Zprávy (118)
18:45Počasí
19:03Klima Update
19:04Život - lidé, momenty, příběhy
19:05Tři proti jednomu - show šampionů (2)
20:15Rozvedené osobnosti - Vila ex III (2)
00:10Který je ten pravý? II (9)
01:30Take Me Out - Boys Boys Boys X (7)
02:35Reportáž ve světle policejního majáčku
03:35Reportáž ve světle policejního majáčku
04:25Pýcha, předsudek a zombie
01:05Bohové Egypta
03:00Věřte nevěřte IV (34)
05:30Reklama
06:15Reklama
07:15Peníze ze sklepa XI (36)
08:15Peníze ze sklepa XIII (35)
09:15Šťastný domov X (11)
10:15Šťastný domov VIII (8)
12:15Šťastný domov V (4)
14:15Šťastný domov XV (1)
16:15Bella Italia - kempování po německu (3)
18:15Neslušný návrh
20:15Nějak se to komplikuje
22:35Klíč k sexu
01:00Neslušný návrh
03:00The Voice Kids
01:25Tři nejodvážnější
03:15Tři nejodvážnější
03:40Tři nejodvážnější
04:05Tři nejodvážnější
04:25Tři nejodvážnější
04:45Na hlídce s německými policisty - specialisté
05:40Na hlídce s německými policisty - specialisté
06:40Na hlídce s německými policisty - specialisté
07:40Na hlídce s německými policisty - specialisté
08:40Venkovská praxe
09:40Venkovská praxe
10:20Venkovská praxe
11:05Venkovská praxe
11:45Venkovská praxe
12:30Venkovská praxe
13:15Náš život, naše peníze
14:00Náš život, naše peníze
15:00Náš život, naše peníze
15:55Nedělní magazín na SAT.1
16:59Náš život, naše peníze/Magazín SAT.1 - Bavorsko
17:001% kvíz - jak chytré je Německo?
18:00SAT1: newstime
19:55Harry Potter a Fénixův řád
20:15Twilight sága: Zatmění
23:00Díra
01:25Před třídou
02:55Na hlídce s německými policisty
04:30Denní chléb německých policistů - Berlín
04:55Zprávy
00:20Vražedkyně XXIV (24)
00:40Vražedkyně XXIV (25)
01:30Ze soudních spisů
02:15Ze soudních spisů
03:05Ze soudních spisů
03:55Ze soudních spisů
04:45Kriminálka New York (1)
05:45Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
06:30Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
07:25Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
08:20Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
09:05Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
10:00Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
10:55Královna nákupů
11:50Královna nákupů
12:50Královna nákupů
13:50Královna nákupů
14:50Královna nákupů
15:50Když se nikdo nedívá - tajemný život našich koček (4)
16:50Pesokočkomyš XXIV (17)
17:55Pestrobarevní psi - kam sahá láska ke zvířatům II (3)
19:1050 let skupiny ABBA a tajemství švédského popu
20:15Ze soudních spisů
00:15Ze soudních spisů
01:15Ze soudních spisů
02:05Ze soudních spisů
02:55Ze soudních spisů
03:45Ze soudních spisů
04:35Ze soudních spisů
04:55Zprávy update
00:15Záhadné kriminální případy NDR
00:30Terra X historie: Německé šlágry od roku 1980
01:15Fascinující země: Gabon - poslední africký ráj?
02:00Zázračný svět chemie
02:45Signora Volpe
03:30Haló, Německo
04:55Mystic
05:35Mystic
06:00Včelka Mája
06:25Včelka Mája
06:35Kniha džunglí
06:50Kniha džunglí
07:00Peter Pan - nová dobrodružství
07:10Peter Pan - nová dobrodružství
07:30Robin Hood: Za Sherwoodským lesem
07:55Robin Hood: Za Sherwoodským lesem
08:05Lassie
08:20Zprávy
08:40Lassie
08:45Bibi a Tina
09:05Bibi a Tina
09:30Pur+
09:55Zprávy
10:23Policie Hamburk
10:25Zvláštní komando Stuttgart
11:10Zprávy
11:55Jen člověk
12:00Extratřída 2+
12:15Rosamunde Pilcher: Zrada a láska
13:40Zprávy
15:10Poklady z půdy
15:15Poldové z Rosenheimu
16:10Zprávy
17:00Zemské zpravodajství
17:05Plán B: Svoboda v práci
17:35Zvláštní jednotka 5113
18:05Zprávy
19:00Počasí
19:20Horská služba
19:25Kvíz šampionů - dvojitý speciál
20:15Zprávy, počasí
22:45Studio sport
23:00Zprávy
00:25Noční satira
00:30Návrat do budoucnosti
01:00Criminal: V hlavě zločince
02:45Poldové z Rosenheimu
04:25Nie zabiłam mojej siostry
00:00Heheszki na całego
02:00Bill Cosby Show
02:55T&T (1/65)
03:25Nieźle kliknięci
03:55Rózowa noc
04:30Uliczni magicy
06:00Świat Cyrku
06:30Niesamowite tajemnice
07:25Nieźle kliknięci
08:20Yattaman
08:25Telezakupy
09:15Zabójcze Tornado
12:45Niesamowite tajemnice
14:30Heheszki na całego
15:30Klejnot TV
16:05Uliczni magicy
20:35Samotny Gringo
21:10Nieźle kliknięci
22:50Różowa noc
23:05Lawendowe Wzgórze
00:00Heheszki na całego
02:00Bill Cosby Show
02:55T&T (1/65)
03:25Nieźle kliknięci
03:55Różowa noc
04:30Spider-Man
02:05Disco Gramy XLVI (116)
04:45Teleshopping
05:25Zprávy
06:00Ferdinand
07:55Eva vaří XXXVIII (9)
10:10Náš nový dům XXII (15)
10:40Policisté XVI (9)
11:40Policisté XVI (10)
12:40Policisté XVI (11)
13:40Policisté XVI (12)
14:40Dagmara hledá manžela (3)
15:45Ženské vězení IV (3)
16:45Ženské vězení IV (4)
17:15Kluci XXIII (41)
17:45Kluci XXIII (42)
18:15Události
18:50Prezidenti a premiéři IX (16)
19:15Sport
19:45Počasí
19:55Croodsovi: Nový věk
20:00Temné síly
22:05Hra peněz
00:20Scary Movie 4
02:45Disco Gramy XLVI (117)
04:40Projekt Joshua
00:45Vraždy v Granville
02:50V záři hvězd
04:35Vyvážení bílé
05:45Slečna s mokrou hlavou (5)
06:20Přenos mše svaté ze svatyně Panny Marie
07:00Rok v zahradě
07:40Rok v zahradě Extra
08:05Zdatní (548)
08:20Probuzený - Jasiek Sztokfisz
08:50Ranč V (13)
09:25Komisař Alex XX (3)
10:25Otec Matouš XXIX (371)
11:25Rooster Cogburn
12:25Okrasa boří pravidla
14:25Zdravotní škola (18)
15:00Senatorium lásky VI (7)
15:55Teleexpress
17:00Počasí
17:20Otec Matouš XXXI (396)
17:35Zákulisí seriálu Otec Matouš (29)
18:25Jaká je to melodie? (5332)
18:40Události
19:30Počasí
20:05Sport
20:10Komisař Alex XXI (4)
20:201917
21:20Ranhojič
23:30Jak jsem rozpoutal druhou světovou válku (3)
02:10Jaká je to melodie? (5332)
03:40Dokumentární film
04:30Špion, který mě miloval
00:50Warrior
03:10Pro neslyšící - Barvy štěstí (2987)
05:25Pro neslyšící - Barvy štěstí (2988)
06:00Pro neslyšící - L jako láska (1799)
06:30Otázka k snídani – probuď se
07:30Otázka k snídani - Panorma a počasí
07:55Hraje se (7)
11:30Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje
12:10Familiáda (2976)
14:00Kolo štěstí (1689)
14:35Šance na úspěch: Opole 2024 (6)
15:15V dobrém i ve zlém (919)
16:20Dobře víš (7)
17:25Pro neslyšící - Slovo pro neděli - Nevěřící učedníci a Saul
17:55Va Banque IV (768)
18:10Akát 38 (366)
18:45Mám štěstí! (30)
19:40The Voice Kids VII
20:00The Voice Kids VII
22:15Panorama
23:10Małgorzatě Ostrowské na dobrý večer
23:45Vyměřený čas
00:55Muž na míru
02:55Pro neslyšící - Barvy štěstí (2989)
04:55Beďarová doktorka III (1)
00:00Můj 270kg život X (14)
01:00450kg sestry IV (13)
02:50Beďarová doktorka III (1)
03:40Přepečlivé matky to ví nejlépe II (5)
04:30Jak si vybrat správné šaty III (16)
05:30Jak si vybrat správné šaty XXI (1)
06:00Hledá se manželka sestra V (2)
07:00Doma u Debboerových (2)
08:00Malí lidé, velký svět XVI (5)
09:00Láska v překladu (11)
10:00Vítejte u Plathových V (4)
11:00Jak si vybrat správné šaty XXI (1)
12:00Přepečlivé matky to ví nejlépe V (10)
13:00Láska v překladu (1)
14:00Jak si vybrat správné šaty - družičky IV (6)
15:3090denní snoubenci: Od samého začátku VI (7)
16:0090denní snoubenci: Od samého začátku VI (8)
18:00Hledá se manželka sestra V (3)
20:00Jak si vybrat správné šaty XXI (3)
21:00Deníky 90 dní V (5)
22:00SOS: Zachraňte mi kůži VI (2)
23:00Můj 270kg život X (10)
00:00450kg sestry IV (16)
02:00450kg sestry IV (17)
02:50450kg sestry IV (18)
03:40Dva z milionu (3)
04:30Triggery
00:55Gori ognem!
01:30Davaj pozhenimsya!
02:20Vremya
03:00Po zakonam voennogo vremeni. Bitva za Rostov
03:55Dobroe utro
04:45Novosti
08:00Modnyj prigovor
08:20ZHit' zdorovo!
09:10Informacionnyj kanal
10:00Novosti
11:00Informacionnyj kanal
11:15Novosti
14:00Davaj pozhenimsya!
14:15Muzhskoe / ZHenskoe
15:05Informacionnyj kanal
16:00Vechernie novosti
17:00CHelovek i zakon
17:45Pole chudes
18:45Vremya
20:00Golos
20:45Matador
22:55Neformat
00:15Gori ognem!
00:50Letopisi konca vremen
01:30Obman veshchestv
02:05Vremya
03:00Legkie den'gi
03:45Proizvol'naya programma
04:20DW News
00:00The Day
00:02Eco India
00:30DW News
01:00Rev
01:15DW News
01:30DW News
02:00The Day
02:02REV
02:30DW News
03:00Arts Unveiled
03:15Tomorrow Today
03:30DW News
04:00Shift
04:02DocFilm
04:15DW News
05:00Rev
05:15To the Point
05:30DW News
06:00Shift
06:15Euromaxx
06:30DW News
07:00Arts Unveiled
07:02The 77 Percent
07:30DW News
08:00Rev
08:15REV
08:30DW News
09:00Sports Life
09:15Tomorrow Today
09:30DW News
10:00DocFilm
10:15DW News
11:00Sports Life
11:15In Good Shape
11:30DW News
12:00Shift
12:15Arts Unveiled
12:30DW News
13:00DocFilm
13:03DW News
14:00Shift
14:15Euromaxx
14:30DW News
15:00DocFilm
15:15DW News
16:00Reporter
16:15The 77 Percent
16:30DW News
17:00Global Us
17:15Euromaxx
17:30DW News
18:00Sports Life
18:15DW News
18:30DW News
19:00Shift
19:15The 77 Percent
19:30DW News
20:00Reporter
20:15DW News
20:30DW News
21:00DocFilm
21:15DW News
22:00Reporter
22:15Afrimaxx
22:30DW News
23:00Shift
23:15Conflict Zone
23:30DW News
00:00DocFilm
00:03DW News
01:00Sports Life
01:15Tomorrow Today
01:30DW News
02:00DocFilm
02:02In Good Shape
02:30DW News
03:00Reporter
03:15Euromaxx
03:30DW News
04:00Sports Life
04:02DocFilm
04:15NOTICIAS 24 H
00:00CONVERSATORIOS EN CASA DE AMÉRICA
00:30NOTICIAS 24 H
01:00ATENCION OBRAS
01:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
02:00TD INTERNACIONAL 24 HORAS
02:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
03:00CAMARA ABIERTA
03:30ZOOM NET
03:45TD INTERNACIONAL 24 HORAS
04:00OBJETIVO PLANETA
04:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
05:00TD INTERNACIONAL 24 HORAS
05:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
06:00EUROPA
06:30NOTICIAS 24 H
07:00CAMARA ABIERTA
07:30ZOOM NET
07:45NOTICIAS 24 H
08:00NOTICIAS 24 H
08:30NOTICIAS 24 H
09:00NOTICIAS 24 H
09:30NOTICIAS 24 H
10:00NOTICIAS 24 H
10:30NOTICIAS 24 H
11:00NOTICIAS 24 H
11:30NOTICIAS 24 H
12:00NOTICIAS 24 H
12:30NOTICIAS 24 H
13:00NOTICIAS 24 H
13:30NOTICIAS 24 H
14:00AUDIENCIA ABIERTA
14:30TELEDIARIO 1
15:00PARLAMENTO
16:00OBJETIVO PLANETA
16:30NOTICIAS 24 H
17:00NOTICIAS 24 H
17:30NOTICIAS 24 H
18:00NOTICIAS 24 H
18:30NOTICIAS 24 H
19:00NOTICIAS 24 H
19:30NOTICIAS 24 H
20:00NOTICIAS 24 H
20:30TELEDIARIO 2
21:00INFORME SEMANAL
21:29NOTICIAS 24 H
22:04ESCARABAJO VERDE
22:30NOTICIAS 24 H
23:00SECUENCIAS EN 24
23:30NOTICIAS 24 H
00:00REPOR
00:30AJUSTE DE PROGRAMACIÓN
00:56NOTICIAS 24 H
01:00DETRAS DEL INSTANTE
01:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
02:00AUDIENCIA ABIERTA
02:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
03:00ESCALA HUMANA
03:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
04:00TD INTERNACIONAL 24 HORAS
04:30Nyomtalanul III (20)
00:55Fekete tulipán (11)
01:55Gyilkos elmék XV (2)
02:40Cobra 11 XXII (8)
03:20Cobra 11 XXII (9)
04:10CSI: A helyszínelők VIII (9)
05:00CSI: A helyszínelők VIII (10)
05:45CSI: A helyszínelők VIII (11)
06:35CSI: A helyszínelők VIII (12)
07:20Szívek szállodája IV (2)
08:20Szívek szállodája IV (3)
09:15Monk - A flúgos nyomozó III (13)
10:10Négy esküvő és egy temetés (9)
11:05Cobra 11 XXII (5)
12:05Cobra 11 XXII (6)
13:10Cobra 11 XXII (7)
14:15CSI: New York-i helyszínelők VII (7)
15:15CSI: New York-i helyszínelők VII (8)
16:15CSI: New York-i helyszínelők VII (9)
17:15Excsajok szelleme
18:15A kezdő
20:20Flúgos páros (5)
23:00Flúgos páros (6)
23:50CSI: New York-i helyszínelők VIII (1)
00:50CSI: New York-i helyszínelők VIII (2)
01:50CSI: New York-i helyszínelők VIII (3)
02:40CSI: New York-i helyszínelők VIII (4)
03:25Cobra 11 XXII (4)
04:10Osobennosti nacionalnojj rybalki
01:00Zhili-byli
02:30Carstvo protiv razbojjnikov
03:55Tri bogatyrja na dalnikh beregakh
05:00Tri bogatyrja i kon na trone
06:10Dalnobojjshhiki
08:00Svaty
10:00Uchastok
13:00Svaty
15:00Gid i bolshie soblazny
20:00Poslednijj ment
22:00On — Drakon
23:45Vratar galaktiki
01:30Tri kota
03:20Shhelkunchik i volshebnaja flejjta
04:00MIDNITE HAUTE
00:00MIDNITE HAUTE
00:30FASHION BACKSTAGE
01:00SWIMWEAR
01:30FASHION FILMS
02:00FASHION FILMS
02:30TOP PHOTOSHOOTS
03:00TOP PHOTOSHOOTS
03:30DESIGNERS
04:00DESIGNERS
04:30LUXURY
05:00LUXURY
05:30FASHION & SPORTS
06:00FASHION & SPORTS
06:30BEAUTY
07:00BEAUTY
07:30FASHION FROM AMERICA
08:00FASHION FROM AMERICA
08:30FRESH FACES
09:00FRESH FACES
09:30FASHION VIP
10:00FASHION DESTINATION: THAILAND
10:30FASHION LIFESTYLE
11:00FASHION JUNIOR
11:30FASHION BACKSTAGE
12:00NEW YORK FASHION WEEK
12:30FASHION EVENT
13:00TOP PHOTOSHOOTS
13:30FASHION VIP
14:00BRIDAL
14:30FASHION LIFESTYLE
15:00DESIGNERS
15:30FASHION EVENT
16:00FASHION TEENS
16:30FASHION BACKSTAGE
17:00TOP MODELS
17:30FASHION VIP
18:00FASHION FROM SOUTH KOREA
18:30FASHION LIFESTYLE
19:00FASHION DESTINATION: PORTUGAL
19:30FASHION VIP
20:00FASHION NEWS
20:30FASHION LIFESTYLE
21:00CARA DELEVINGNE
21:30FASHION BACKSTAGE
22:00FASHION MAGAZINES
22:30FASHION EVENT
23:00FASHION FILMS
23:30MIDNITE HAUTE
00:00MIDNITE HAUTE
00:30FASHION VIP
01:00SWIMWEAR
01:30TOP PHOTOSHOOTS
02:00TOP PHOTOSHOOTS
02:30DESIGNERS
03:00DESIGNERS
03:30TOP MODELS
04:00TOP MODELS
04:30Météo (en wallisien)
00:31Cinéma de minuit
00:37Cinéma de minuit
00:39La p'tite librairie
02:23La ligne bleue
02:28Cuisine ouverte
03:22Les matinales
03:54Duels en familles
04:09Slam
04:41Questions pour un champion
05:16Power Players (41)
06:00Power Players (42)
06:10Power Players (42)
06:11Power Players (42)
06:21Power Players (43)
06:32Shaun le mouton VI (11)
06:43Shaun le mouton VI (20)
06:49Shaun le mouton VI (3)
06:55Shaun le mouton VI (4)
07:01Shaun le mouton VI (5)
07:07Les Lapins Crétins - Invasion IV (24)
07:15Les Lapins Crétins - Invasion IV (25)
07:22Les Lapins Crétins - Invasion IV (26)
07:28Les Lapins Crétins - Invasion IV (27)
07:35Les Lapins Crétins - Invasion IV (28)
07:42Les Dalton II (33)
07:51Les Dalton II (34)
07:58Les Dalton II (35)
08:05Les Dalton II (11)
08:12Les Dalton II (37)
08:18Looney Tunes Cartoons (22)
08:28Looney Tunes Cartoons (23)
08:31Looney Tunes Cartoons (23)
08:36Looney Tunes Cartoons (24)
08:40Looney Tunes Cartoons (24)
08:47Mr Magoo
08:52Mr Magoo II (54)
09:00Mr Magoo II (55)
09:07Tom et Jerry á New York II (4)
09:16Tom et Jerry á New York II (5)
09:21Tom et Jerry á New York II (5)
09:27Les QuiQuoi (3)
09:35Les QuiQuoi (4)
09:421001 Les mondes antiques (14)
09:491001 Les mondes antiques (15)
09:53#danslatoile II (16)
09:57Rencontres á XV
10:01Consomag
10:29Outremer.gourmand
10:38*Succulent!
11:10Instant conso
11:40Météo
11:44Outremer.l'info
11:50Sports d'Ici
12:00Dans le rétro
12:18ICI 12/13 édition toutes régions
12:25Waouh!
12:50Samedi d'en rire
13:33Samedi d'en rire
14:33Les potagers de Julie
15:36Expression directe
16:30Émission du samedi 27 avril 2024
16:34La p'tite librairie
16:38Des chiffres et des lettres
16:41Le jeu des 1000 euros
17:21Questions pour un super champion
17:57Émission du samedi 27 avril 2024
18:52Le journal des talents
19:00Le pitch cinéma
19:09ICI 19/20 édition toutes régions
19:14ICI 19/20 édition toutes régions
19:36Tout le sport
20:00Météo
20:17Hakim Arezki
20:24Dans le rétro
20:26Saveurs de saison
20:30Cuisine ouverte
20:39Cassandre VI (22)
21:10Cassandre (4)
22:43Météo
00:21Vissi d'Arte: Gala Maria Callas
00:24La p'tite librairie
02:16Secrets d'Histoire
02:22Outremer.gourmand
04:08Les matinales
04:36Questions pour un super champion
04:59NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
00:00NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (2)
01:00NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (4)
01:30SWIM WEEK 2023 (9)
02:00SWIM WEEK 2023 (10)
02:30HOMME (1)
03:00FEMME III (1)
04:00CITIES (1)
05:00LOOK (1)
06:00CITIES (1)
07:00LOOK (1)
08:00HOMME (1)
09:00FEMME III (1)
10:00CITIES (1)
11:00LOOK (1)
12:00CITIES (1)
13:00LOOK (1)
14:00HOMME (1)
15:00FEMME III (1)
16:00CITIES (1)
17:00BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
18:00BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
18:30HERE COMES THE BRIDE
19:00HERE COMES THE BRIDE
19:20HERE COMES THE BRIDE II (1)
19:40NEW YORK FASHIONWEEK (17)
20:00NEW YORK FASHIONWEEK (18)
20:30CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
21:00THE HOLLYWOOD GLOW (3)
22:00WORLD OF FASHION II (49)
22:30FASHIONBOX TAKES NYC - 2018 (4)
23:00NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
00:00FASHION AROUND THE WORLD
01:00SWIM WEEK 2023 (11)
02:00SWIM WEEK 2023 (12)
02:30HOMME (1)
03:00FEMME III (1)
04:00Connector Compressed: Chet Singh (1)
00:00Ginx Docs: What Chris Metzen's Return Means for Warcraft (3)
00:30Ginx Docs: The (Weird) History of Football Manager Games (3)
00:45Preediction (3)
01:00Shut Up and Play (7)
02:00The Archive: 2017 (1)
03:30Shut Up and Play (7)
04:00The Archive: 2000 (1)
05:30Origins: Dota 2 Pt2 (1)
06:00First Impressions: Nightingale (1)
06:30GINX News (2)
06:45Top 10: Outrageous DLC (11)
07:00Top 10: Most Intricate Easter Eggs (11)
07:15Ginx Docs: God of War: The One Take (1)
07:30Ginx Docs: Which Pokémon Came First? (1)
07:45Let's Go Viral: Ken Cheng (1)
08:00Ginx Docs: World of Warcraft: Who are the Dragonflights? (1)
08:30Ginx Docs: Spider-man: The First Marvel Game (1)
08:45Shut Up and Play (7)
09:00The Archive: 2002 (1)
10:30The Games That Made Me: Rob Pearson (1)
11:00Ginx Docs: The Ambitious Evolution of Space Sims (2)
12:00Ginx Docs: Why Phantom Liberty Will Save Cyberpunk 2077 (2)
12:15First Impressions: Cities Skylines 2 (1)
12:30First Impressions: Age of Wonders 4 (1)
12:45Origins: The Witcher (4)
13:00Let's Go Viral: Nathan D'Arcy Roberts (1)
13:30Shut Up and Play (7)
14:00Connector Compressed: JustHarry Part 2 (1)
15:30Ginx Docs: Is Forever Skies Early Access Worth It? (2)
16:00Ginx Docs: Is Fall of Avalon Early Access Worth it? (2)
16:15Origins: Rayman (4)
16:30The Games That Made Me: Dom Sacco (1)
17:00First Impressions: Cities Skylines 2 (1)
18:00First Impressions: Age of Wonders 4 (1)
18:15The Archive: 2002 (1)
18:30Ginx Docs: God of War: The One Take (1)
19:00Ginx Docs: Which Pokémon Came First? (1)
19:15Let's Go Viral: Count Binface (1)
19:30Ginx Docs: Are Pokémon Go's Best Days Behind it? (1)
20:00Ginx Docs: Elden Ring: How a Japanese Game Studio Developed the Best Western RPG of This Generation (1)
20:15GINX News (2)
20:30GINX News (2)
20:45The Archive: 2005 (1)
21:00Origins: Spyro (4)
21:30Shut Up and Play (7)
22:00Origins: No Man's Sky (5)
23:30First Impressions: Cities Skylines 2 (1)
00:00First Impressions: Age of Wonders 4 (1)
00:15Connector Compressed: JustHarry Part 2 (1)
00:30The Archive: 2000 (1)
01:00Ginx Docs: What Chris Metzen's Return Means for Warcraft (3)
01:30Ginx Docs: The (Weird) History of Football Manager Games (3)
01:45Shut Up and Play (7)
02:00The Games That Made Me: Hollie Bennett (1)
03:30The Archive: 1996 (1)
04:30Mi-Mi-Mishki
00:35Oranzhevaja korova
01:30Spokojjnojj nochi, malyshi!
02:30Fiksiki
02:45Smeshariki
04:00Malyshariki idut v detskijj sad
05:00S dobrym utrom, malyshi!
06:00Shkolnyjj avtobus Gordon
06:25Luntik
08:00Otel u ovechek
09:30Mini-Mishki
10:45Carevny
12:00Um i Khrum
13:00Prosto o vazhnom. Pro Miru i Goshu
14:00Uljotnaja dostavka
16:00Ehto super!
17:10Skazochnyjj patrul
17:25Chik-Chirikino
18:30Spokojjnojj nochi, malyshi!
20:00Tri kota
20:15Leks i Plu. Kosmicheskie taksisty
21:30Eralash
22:30Belka i Strelka. Ozornaja semejjka
00:00Chetvero v kube
01:10Spokojjnojj nochi, malyshi!
02:30Fri i Kartoshka
02:45Uljotnaja dostavka
04:00Punkt widzenia
00:15Wydarzenia wieczorne
02:15Gość "Wydarzeń"
02:50Z klimatem i z pasją
03:20Poszukiwacze historii
03:40SuperLudzie
04:05Interwencja
04:30Wydarzenia wieczorne
04:40Dzień na świecie
05:15Nowy dzień
06:00Cztery strony prasy
09:55W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:00W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30Pogoda
11:55W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:00W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30Pogoda
12:45Wydarzenia 12:50
12:50W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:30Pogoda
13:55W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:00W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30Pogoda
14:55W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:00Wydarzenia 15:50
15:50Czysta Polska
16:30Interwencja - taka jest Polska
17:10W rytmie dnia - serwis informacyjny
18:00Wydarzenia 18:50
18:50Prezydenci i premierzy
19:15Debata tygodnia
19:50Raport dnia
21:00Wydarzenia wieczorne
21:50Dzień na świecie
22:30Obraz dnia - serwis informacyjny
23:30Interwencja - taka jest Polska
00:15Wydarzenia wieczorne
01:00Czysta Polska
01:35Raport dnia
02:10Debata tygodnia
02:45Łowca pedofilów
03:40Poszukiwacze historii
04:00Wydarzenia wieczorne
04:20Dzień na świecie
04:55Suor Camilla Delitto Nel Vigneto
00:00Tg1 Notte
01:15Che Tempo Fa
01:45Cinematografo
01:50Sottovoce
02:45Rainews24
03:15II Caffé Di Rai1 Mondo
06:00Gli Imperdibili
06:55Tg 1
07:00Parlamento Settegiorni
07:05Tg 1
08:00Tg1 Dialogo
08:18Fuori Luogo
08:25Tg 1
09:00Fuori Luogo
09:04Tg 1 L.I.S.
09:40Petrolio
09:45Buongiorno Benessere
10:45Che Tempo Fa
11:24Food Markets: Profumi E Sapori A Km O Palermo: Ballaró
11:30Linea Bianca
12:20Teleregionale
13:30Linea Blu Abruzzo
14:00Top Tutto Qyanto Fa Tendenza Estate
15:10W La Mamma
15:40Gli Imperdibili
16:55Tg 1
17:00Che Tempo Fa
17:10A Sua Immagine
17:15Passaggio A Nord-Ovest
17:45Reazione A Catena
18:45Telegiornale
20:00Cracovia - Calcio Nazionale Under 21 Fase Finale Campionati Europei 2017 Girone C: Italia - Germania
20:30Tg1 Secondi
23:03Dottor Klein - Il Nuovo Primario - Luci E Ombre
23:05Tg 1 Notte
00:35Che Tempo Fa
00:45Milleeunlibro Scrittori In Tv
00:50Firmato Rai1
01:50Sabato Club Fragile Armonia
01:55Firmato Rai1
03:35Da Da Da
03:40Reef Doctors
04:30Headline News
00:00Cross Talk
00:30Headline News
01:00Direct Impact
01:30Headline News
02:00The 360 View
02:30Cross Talk
03:00Documentary
03:30Going Underground
04:00Documentary
04:30Direct Impact
05:00The Whistleblowers
05:30The 360 View
06:00Documentary
06:30Headline News
07:00Going Underground
07:30Headline News
08:00Documentary
08:30Headline News
09:00The Whistleblowers
09:30Headline News
10:00Documentary
10:30Headline News
11:00Going Underground
11:30Headline News
12:00Documentary
12:30Headline News
13:00The Whistleblowers
13:30Headline News
14:00Documentary
14:30Headline News
15:00Going Underground
15:30Headline News
16:00Documentary
16:30Headline News
17:00The Whistleblowers
17:30Headline News
18:00Documentary
18:30Headline News
19:00Going Underground
19:30Headline News
20:00Documentary
20:30Headline News
21:00The Whistleblowers
21:30Headline News
22:00Documentary
22:30Headline News
23:00Going Underground
23:30Headline News
00:00Documentary
00:30Headline News
01:00The Whistleblowers
01:30Headline News
02:00Documentary
02:30Worlds Apart with Oksana Boyko
03:00Documentary
03:30Going Underground
04:00Documentary
04:30Myšlienky vraha (20)
00:15Križovatka smrti 2.
01:30Kriminálka New York (13)
02:55Kriminálka New York (14)
03:40Kriminálka New York (15)
04:20Len sa zasmej!
05:00Taká obyčajná rodinka (22)
05:30Taká obyčajná rodinka (23)
05:50Magilla Gorilla (31)
06:15Molang (36)
06:25Bat Pat (17)
06:30Bat Pat (18)
06:40Bat Pat (19)
06:55Safari (6)
07:10Safari (7)
07:30Safari (8)
08:00Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho (10)
08:25Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho (11)
08:45Prax (48)
09:15Brandmánia (315)
10:00Lime (15)
10:40Taká obyčajná rodinka (24)
11:15Taká obyčajná rodinka (1)
11:45Najlepší strelec 1. (3)
12:20Dolittle
13:45Modrý blesk
15:50RTL Spravodajstvo - Večerné vydanie
18:00Fokus Plus (846)
19:00Najlepší strelec 1. (4)
20:00Tango a Cash
21:15Captive State
23:20Policajná akadémia 2
01:35Kovoví anjeli - Cyborg Conguest
03:00Len sa zasmej!
04:25Wars and Disasters: Notes from an american in Donbass (3)
00:00Wars and Disasters: Notes from an american in Donbass (4)
00:13Wars and Disasters: Children of Donbass (1)
00:30Wars and Disasters: Children of Donbass (2)
00:42Wars and Disasters: Children of Donbass (3)
01:00Wars and Disasters: Children of Donbass (4)
01:12Docu-reality Series: Here and now (7)
01:30Docu-reality Series: Here and now (8)
01:43Wars and Disasters: Pep squad (1)
02:00Wars and Disasters: Pep squad (2)
02:13People's Problems: Torched: Sri Lanka's economy (1)
02:30People's Problems: Torched: Sri Lanka's economy (2)
02:44Docu-reality Series: Here and now (9)
03:00Docu-reality Series: Here and now (10)
03:13Art Lounge: Universal Dostoevsky (1)
03:30Art Lounge: Universal Dostoevsky (2)
03:43People's Problems: We are different (1)
04:00People's Problems: We are different (2)
04:13Politics: Breaking Bread (1)
04:30Politics: Breaking Bread (2)
04:44Wars and Disasters: Tanks for kidneys (1)
05:00Wars and Disasters: Tanks for kidneys (2)
05:14Wars and Disasters: Tanks for kidneys (3)
05:30Wars and Disasters: Tanks for kidneys (4)
05:44Wars and Disasters: Walking after war (1)
06:00Wars and Disasters: Walking after war (2)
06:14Wars and Disasters: Walking after war (3)
06:30Wars and Disasters: Walking after war (4)
06:41Wars and Disasters: Young guard reborn (1)
07:00Wars and Disasters: Young guard reborn (2)
07:13Wars and Disasters: Young guard reborn (3)
07:30Wars and Disasters: Young guard reborn (4)
07:44Wars and Disasters: Donbass: i'm alive! (1)
08:00Wars and Disasters: Donbass: i'm alive! (2)
08:13Wars and Disasters: Donbass: i'm alive! (3)
08:30Wars and Disasters: Donbass: i'm alive! (4)
08:42My Life, My Way: The highland teacher (1)
09:00My Life, My Way: The highland teacher (2)
09:13Wars and Disasters: Pep squad (1)
09:30Wars and Disasters: Pep squad (2)
09:43Daily Bread: Akhal-teke horses heavenly (1)
10:00Daily Bread: Akhal-teke horses heavenly (2)
10:12Daily Bread: Akhal-teke horses heavenly (3)
10:30Daily Bread: Akhal-teke horses heavenly (4)
10:41Docu-reality Series: Here and now (9)
11:00Docu-reality Series: Here and now (10)
11:13People's Problems: Honduran femicide (1)
11:30People's Problems: Honduran femicide (2)
11:42Wars and Disasters: Heroes of Donbass. Battalion commander (1)
12:00Wars and Disasters: Heroes of Donbass. Battalion commander (2)
12:10Wars and Disasters: Notes from an american in Donbass (1)
12:30Wars and Disasters: Notes from an american in Donbass (2)
12:44Wars and Disasters: Notes from an american in Donbass (3)
13:00Wars and Disasters: Notes from an american in Donbass (4)
13:13The Case: Nuclear watchdogs (1)
13:30The Case: Nuclear watchdogs (2)
13:43Wars and Disasters: Children of Donbass (1)
14:00Wars and Disasters: Children of Donbass (2)
14:12Wars and Disasters: Children of Donbass (3)
14:30Wars and Disasters: Children of Donbass (4)
14:42People's Problems: Torched: Sri Lanka's economy (1)
15:00People's Problems: Torched: Sri Lanka's economy (2)
15:14Politics: Breaking Bread (1)
15:30Politics: Breaking Bread (2)
15:44Wars and Disasters: Tanks for kidneys (1)
16:00Wars and Disasters: Tanks for kidneys (2)
16:14Wars and Disasters: Tanks for kidneys (3)
16:30Wars and Disasters: Tanks for kidneys (4)
16:44People's Problems: We are different (1)
17:00People's Problems: We are different (2)
17:13Docu-reality Series: Here and now (7)
17:30Docu-reality Series: Here and now (8)
17:43Wars and Disasters: Walking after war (1)
18:00Wars and Disasters: Walking after war (2)
18:14Wars and Disasters: Walking after war (3)
18:30Wars and Disasters: Walking after war (4)
18:41Docu-reality Series: Here and now (9)
19:00Docu-reality Series: Here and now (10)
19:13The Case: Bride trade (1)
19:30The Case: Bride trade (2)
19:44Wars and Disasters: Young guard reborn (1)
20:00Wars and Disasters: Young guard reborn (2)
20:13Wars and Disasters: Young guard reborn (3)
20:30Wars and Disasters: Young guard reborn (4)
20:44Art Lounge: Killing russian culture (1)
21:00Art Lounge: Killing russian culture (2)
21:14Wars and Disasters: Heroes of Donbass. Battalion commander (1)
21:30Wars and Disasters: Heroes of Donbass. Battalion commander (2)
21:40Wars and Disasters: Donbass: i'm alive! (1)
22:00Wars and Disasters: Donbass: i'm alive! (2)
22:13Wars and Disasters: Donbass: i'm alive! (3)
22:30Wars and Disasters: Donbass: i'm alive! (4)
22:42Art Lounge: Universal Dostoevsky (1)
23:00Art Lounge: Universal Dostoevsky (2)
23:13People's Problems: We are different (1)
23:30People's Problems: We are different (2)
23:43Politics: Breaking Bread (1)
00:00Politics: Breaking Bread (2)
00:14Wars and Disasters: Tanks for kidneys (1)
00:30Wars and Disasters: Tanks for kidneys (2)
00:44Wars and Disasters: Tanks for kidneys (3)
01:00Wars and Disasters: Tanks for kidneys (4)
01:14Wars and Disasters: Walking after war (1)
01:30Wars and Disasters: Walking after war (2)
01:44Wars and Disasters: Walking after war (3)
02:00Wars and Disasters: Walking after war (4)
02:11Wars and Disasters: Young guard reborn (1)
02:30Wars and Disasters: Young guard reborn (2)
02:43Art Lounge: Killing russian culture (1)
03:00Art Lounge: Killing russian culture (2)
03:14Wars and Disasters: Young guard reborn (3)
03:30Wars and Disasters: Young guard reborn (4)
03:44Wars and Disasters: Donbass: i'm alive! (1)
04:00Wars and Disasters: Donbass: i'm alive! (2)
04:13Wars and Disasters: Donbass: i'm alive! (3)
04:30Wars and Disasters: Donbass: i'm alive! (4)
04:42Piánko
00:00Hráme na dobrú noc
01:00Senzi noc
04:00Najlepšie ľudovky a dychovky
05:00Senzi ráno
06:00Najlepšie ľudovky a dychovky
09:00Piánko
12:00Senzi šlágre
13:00Najlepšie ľudovky a dychovky
18:00Galavečer hviezd
20:00To najlepšie z televíznej zábavy
22:00Piánko
00:00Hráme na dobrú noc
01:00Senzi noc
04:00TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
00:43MÉTÉO
01:10INFRAROUGE LE DÉBAT RTS
01:14FACE AUX TERRITOIRES
02:09LE DESSOUS DES CARTES
02:50NOCES MALIENNES
03:07POPULATION D'AFRIQUE
04:01C DANS L'AIR
04:27Á BON ENTENDEUR
05:33GÉOPOLITIS
06:01BASIK
06:29ESPÉCES D'ORDURES
06:56HEIDI'S ICE
07:46LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
08:00TV5MONDE, LE JOURNAL
08:26ANNA ET SES AMIS
08:38TOC TOC !
08:45LES QUIQUOI
08:52L'IMAGIER ANIMÉ DE KOUMI
08:59LES SOUVENIRS DE MAMETTE
09:03LES SOUVENIRS DE MAMETTE
09:16TAFFY
09:28LES SUPER-POUVOIRS DU VIVANT
09:35LES SUPER-POUVOIRS DU VIVANT
09:38LA PETITE POKOU
09:41DRONERS
09:53MOI Á TON ÂGE
10:157 JOURS SUR LA PLANÉTE
10:30LE GRAND JT DES TERRITOIRES
11:00OBJECTIF MONDE L'HEBDO
11:30INTERNATIONALES
12:00MAGHREB-ORIENT EXPRESS
13:00LE JOURNAL DE LA RTBF
13:30DÉCLIC
14:02RUGBY - TOP 14
14:55RUGBY - TOP 14
15:58#HELVETICA
16:59TENDANCE XXI
17:3064' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
18:00TERRIENNES
18:22MÉTÉO
18:27L'INVITÉ
18:30ÉCHAPPÉES BELLES
18:40RESTONS NATURE
20:13LE JOURNAL DE FRANCE 2
20:30MÉTÉO
20:57ON S'ÉTAIT DIT RENDEZ-VOUS... AVEC PATRICK BRUEL
21:01LE JOURNAL DE LA RTS
22:58MÉTÉO
23:26T'EN FAIS PAS, J'SUIS LÁ
23:33TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
01:05MÉTÉO
01:31OPJ
01:33OPJ
02:25ITINÉRAIRES PAYSANS
03:187 JOURS SUR LA PLANÉTE
03:34BASIK
04:01C DANS L'AIR
04:27Fakty extra (81)
00:25Walker, texaský ranger (15)
01:00Doktor z hôr (3)
02:00Doktor z hôr (4)
02:50Trh prianí (52)
03:40Hudobný expres (10)
04:10TELESHOP (112)
05:00Šmolkovia (159)
06:10Sláva kráľovi Julienovi I. (6)
06:40Timon a Pumbaa (15)
07:05Marvel: Spidey a jeho úžasní priatelia (6)
07:30101 dalmatíncov (59)
07:55101 dalmatíncov (60)
08:20Kačacie príbehy (3)
08:45Gumkáči (15)
09:10Kapitán Balu (6)
09:35Trendmánia (17)
10:05SpaTrend-Wellness&Životný štýl (9)
10:45Inovátor (9)
11:20Lupa (6)
12:00Batožina (17)
12:35Magazín životného štýlu (3)
13:15Kocúr v čižmách
13:50Svadby podľa Mary
15:45Fakty (118)
18:00Fakty Plus (101)
18:55Mačka vo vreci VIP (1)
20:00Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw
22:00Horúce pozdravy z Paríža
01:00Doktor z hôr (1)
02:40Doktor z hôr (2)
03:25Doktor z hôr (3)
04:10Teleshoppingové pásmo
00:00Nočné vysielanie pre pánov
00:30Dobré rady starej mamy
05:00HOROKOPY
05:30Cvičíme pre zdravie
05:45Teleshoppingové pásmo
05:55Ovce
06:00Repríza Ezoterická poradňa
06:10SPIATOČKA
07:30Teleshoppingové pásmo
08:00Cvičíme pre zdravie
08:30Ovce
08:40Teleshoppingové pásmo
08:45výklad osudu
09:00Teleshoppingové pásmo
10:40výklad osudu
11:00Teleshoppingové pásmo
12:40výklad osudu
13:00HOROSKOPY
14:50výklad osudu
15:00SPIATOČKA
17:30Televeštiareň
18:00O zdraví
21:30Televeštiareň
22:00Teleshoppingové pásmo
00:00Nočné vysielanie pre pánov
00:30Teleshoppingsendung
01:20Die Oktonauten auf dem Festland (4)
05:30Die Oktonauten II (7)
05:40CoComelon (104)
05:50Caillou V (24)
06:05Peppa Pig VIII (50)
06:20PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten (3)
06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten VII (13)
06:55Rubble & Crew (23)
07:20Rubble & Crew (24)
07:30Rubble & Crew (25)
07:50Rubble & Crew (26)
08:00PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten (17)
08:15PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten (19)
08:45PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten (20)
09:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten (21)
09:40Pokémon Horizonte: Die Serie
10:10Jade Armor (22)
10:35Ninjago - Aufstieg der Drachen
11:00ALVINNN!!! und die Chipmunks II (24)
11:30ALVINNN!!! und die Chipmunks II (25)
11:50Barbie und die geheime Tür
12:20Barbie - Ein verborgener Zauber
13:35Voll zu spät! (41)
14:05Voll zu spät! (42)
14:15Voll zu spät! (43)
14:25Voll zu spät! (44)
14:40Voll zu spät! (45)
14:50Voll zu spät! (46)
15:10Voll zu spät! (47)
15:20Voll zu spät! (49)
15:35Voll zu spät! (50)
15:45Voll zu spät! (51)
16:05Voll zu spät! (52)
16:15Grizzy & die Lemminge
16:35Grizzy & die Lemminge
16:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten V (21)
17:10PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten
17:30PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten II (23)
17:50SpongeBob Schwammkopf IX (2)
18:15SpongeBob Schwammkopf IX (5)
18:25Willkommen bei den Louds
18:40Willkommen bei den Louds
18:50ALVINNN!!! und die Chipmunks II (26)
19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks III (1)
19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks
20:00Brücke nach Terabithia
20:15Der Pferdeflüsterer
22:05Teleshoppingsendung
01:20IMPRESCINDIBLES
01:05NOTICIAS 24 H
02:05NOTICIAS 24 H
06:00NOTICIAS 24 H
07:00PARA TODOS LA 2
08:00EMPRENDE
08:30EN LENGUA DE SIGNOS
08:45PARLAMENTO
09:15OBJETIVO IGUALDAD 30
09:45PAGINA DOS
10:00DIARIO DE UN NOMADA LAS HUELLAS DE GENGIS KHAN
10:30RESCATE
11:00COMANDO ACTUALIDAD 5.0
11:25COMANDO ACTUALIDAD
12:25AUDIENCIA ABIERTA
13:25D CORAZON
13:55TELEDIARIO 1
15:00SABER Y GANAR FIN DE SEMANA
16:00BAILA COMO PUEDAS
16:45VIAJE AL CENTRO DE LA TELE
19:35TELEDIARIO 2
21:00INFORME SEMANAL
21:30ESPAŃOLES EN EL MUNDO
22:05DIAS DE CINE
23:55ATENCION OBRAS
00:55REPOR
01:25TENDIDO CERO
01:50NOTICIAS 24 H
02:40Dziennik Regionów (2024)
00:05Program informacyjny 19.30 (2024)
00:35Pytanie dnia (2024)
01:03Forum
01:23Podróże z historią I (9)
02:15Oko na Świat
02:25Serwis Info Wieczór (2024)
03:00Pogoda Info (2024)
03:39Sportowy Wieczór (2024)
03:50Podróże z historią I (10)
04:25Reportaż TVP INFO
05:30Info Poranek (2024)
05:58Serwis Info Poranek (2024)
06:00Info Poranek (2024)
06:05Pogoda Info (2024)
06:24Info Poranek (2024)
06:29Serwis Info Poranek (2024)
06:30Info Poranek (2024)
06:33Pogoda Info (2024)
06:40Info Poranek (2024)
06:45Info Poranek (2024)
06:59Serwis Info Poranek (2024)
07:00Info Poranek (2024)
07:05Pogoda Info (2024)
07:10Info Poranek (2024)
07:15Info Poranek (2024)
07:29Serwis Info Poranek (2024)
07:30Info Poranek (2024)
07:33Pogoda Info (2024)
07:40Info Poranek (2024)
07:45Info Poranek (2024)
07:59Serwis Info Poranek (2024)
08:00Info Poranek (2024)
08:05Pogoda Info (2024)
08:10Info Poranek (2024)
08:15Info Poranek (2024)
08:29Serwis Info Poranek (2024)
08:30Info Poranek (2024)
08:33Pogoda Info (2024)
08:40Info Poranek (2024)
08:45Info Poranek (2024)
08:59Serwis Info Poranek (2024)
09:00Info Poranek (2024)
09:05Pogoda Info (2024)
09:10Info Poranek (2024)
09:15Info Poranek (2024)
09:29Serwis Info Poranek (2024)
09:30Info Poranek (2024)
09:33Pogoda Info (2024)
09:40Info Poranek (2024)
09:45Info Poranek (2024)
09:59Serwis Info Poranek (2024)
10:00Info Poranek (2024)
10:05Pogoda Info (2024)
10:22Serwis Info Dzień weekend (2024)
10:30Serwis Info Dzień weekend (2024)
11:00Pogoda Info (2024)
11:22Serwis Info Dzień weekend (2024)
11:30Serwis Info Dzień weekend (2024)
12:00Pogoda Info (2024)
12:22Serwis Info Dzień weekend (2024)
12:30Serwis Info Dzień weekend (2024)
13:00Pogoda Info (2024)
13:22Serwis Info Dzień weekend (2024)
13:30Serwis Info Dzień weekend (2024)
14:00Pogoda Info (2024)
14:22Serwis Info Dzień weekend (2024)
14:30Serwis Info Dzień weekend (2024)
15:00Pogoda Info (2024)
15:22Serwis Info Dzień weekend (2024)
15:30Serwis Info Dzień weekend (2024)
16:00Pogoda Info (2024)
16:22Serwis Info Dzień weekend (2024)
16:30Dla niesłyszących - Teleexpress (2024)
17:00Dla niesłyszących - Teleexpress Extra (2024)
17:15Rozmowy niesymetryczne
17:30Serwis Info Wieczór weekend (2024)
18:20Kiedyś to było...
18:30Serwis Info Wieczór weekend (2024)
19:10Pogoda Info (2024)
19:22Dla niesłyszących - Program informacyjny 19.30 (2024)
19:30100 pytań do... (2024)
20:00Teleexpress Weekend
21:00Dla niesłyszących - Minął Dzień
21:15Oko na Świat
22:15Serwis Info Wieczór weekend (2024)
22:45Pogoda Info (2024)
23:21Sportowy Wieczór (2024)
23:30Dziennik Regionów (2024)
00:05Program informacyjny 19.30 (2024)
00:35100 pytań do... (2024)
01:05Oko na Świat
02:15Serwis Info Wieczór weekend (2024)
02:55Pogoda Info (2024)
03:35Sportowy Wieczór (2024)
03:50Filmy Dokumentalne TVP INFO
04:25Kuba Wojewódzki 18 (8/12)
01:25Dowody zbrodni 7 (3/22)
02:30Szpital (171)
03:20Uwaga! (7449)
04:10Nauka jazdy 3 (7/13)
04:25Recepta na stary dom 2 (12/14)
04:55Uwaga! (7449)
05:35Nastolatki rządzą... kasą (1/10)
05:50Kuchenne rewolucje 16 (10/13)
06:45Dzień Dobry TVN (5082)
07:45Na Wspólnej Omnibus 22 (969)
11:35Niezwykłe Stany Prokopa 4 (8/10)
13:35Maska
14:10MasterChef Nastolatki (7/8)
16:20Kuchenne rewolucje 28 (8/12)
17:55Fakty (9613)
19:00Sport (9593)
19:25Raport Speedway Grand Prix (1/10)
19:30Pogoda (9590)
19:35Uwaga! (7450)
19:45Mam talent 15 (9/12)
20:00Pieniądze to nie wszystko
22:25Sierota
00:40Bartosz Zmarzlik. Ścigając marzenia. (1/3)
03:00Szpital (172)
03:30Uwaga! (7450)
04:20Nauka jazdy 3 (8/13)
04:35Gra słów. Krzyżówka (854)
00:00Stacja Arktyka - Skanowanie lodowca
00:30Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej (148)
01:00Przepis dnia VI (33)
01:20Pytanie dnia (2024)
01:25Program informacyjny 19.30 (2024)
01:30Pytanie dnia (2024)
01:55Pogoda (2024)
02:00Sport (2024)
02:05Ekstradycja I (6/6)
02:15Ekstradycja 2 (1/9)
03:10Forum
04:05Na sygnale (444)
05:05Na sygnale (445)
05:35Gra słów. Krzyżówka (854)
06:00Balans bieli
06:30Operacja zdrowie - magazyn medyczny - Zawał serca. KOS
07:00Pytanie na śniadanie - pobudka (2024)
07:30Pytanie na śniadanie - w tym Panorama Flesz (2024)
07:55Oko w oko - Tomasz Świątek (2024)
11:20Słoneczna włócznia (5)
11:50Słoneczna włócznia (6)
12:20Wędrowiec Polski - Mazury
12:55Na dobre i na złe (917)
13:25Forum
14:25Okrasa łamie przepisy - Galicyjski strudel
15:25Kulturalni PL (683)
16:00Teleexpress (2024)
17:00M jak miłość (1785)
17:20Szansa na sukces. Opole 2024 - Elektryczne Gitary
18:10Kabaretowe Naj - Legenda Kabaretu - Krystyna Sienkiewicz (2021)
19:10Program informacyjny 19.30 (2024)
19:30Pogoda (2024)
20:05Sport (2024)
20:10Zatoka szpiegów (4)
20:20Sanatorium miłości VI (6)
21:15Dom pod Dwoma Orłami - Odcinek 7
22:10Teleexpress Weekend
23:00Polacy to wiedzą! (95)
23:25Panorama (2024)
00:00M jak miłość (1785)
00:35Program informacyjny 19.30 (2024)
01:30Pogoda (2024)
02:00Sport (2024)
02:04O mnie się nie martw II (6/13)
02:10O mnie się nie martw II (7/13)
03:00IRA na dobry wieczór
03:55Czterdziestolatek (13/21)
04:50heute-show
00:10Browser Ballett
00:45Game Two #330
01:15Exit
01:50Exit
02:20Exit
02:50Exit
03:25Exit
04:00Exit
04:35Exit
05:10Serengeti
05:45Serengeti
06:45Serengeti
07:45Afrika von oben
08:45Afrika von oben
09:30Afrika von oben
10:15Buschflieger - Abenteuer am Himmel
11:00Die letzten Stunden der Dinosaurier
11:40Die Dinosaurier vom Südpol
12:40Das Eiszeit-Rätsel - Warum starben die Riesentiere aus?
13:25Mammuts - Stars der Eiszeit
14:10Faszination Erde - mit Dirk Steffens
15:10Faszination Erde - mit Dirk Steffens
15:55Faszination Erde - mit Dirk Steffens
16:40Terra Xplore
17:25MAITHINK X - Die Show
17:55Die glorreichen 10
18:20Die glorreichen 10
19:05Sketch History
19:50Last Action Hero
20:15The 6th Day
22:15Universal Soldier - Die Rückkehr
00:05The 6th Day
01:25Universal Soldier - Die Rückkehr
03:15Exit
04:35Mikhail Kononov. Protiv vsekh
00:35Porjadok veshhejj
01:30Po volne moejj pamjati
02:25Roli ispolnjajut...
03:20Na noch gljadja
04:00Naedine so vsemi
04:40Zhizn kak v kino
05:30Agent nacionalnojj bezopasnosti
06:00Opera. Khroniki ubojjnogo otdela
09:50Mentovskie vojjny
16:15Ubojjnaja sila
20:00Vladimir Gostjukhin. Ona ego za muki poljubila
00:35Porjadok veshhejj
01:30Po volne moejj pamjati
02:25Roli ispolnjajut...
03:20Na noch gljadja
04:00Naedine so vsemi
04:40Dobrý večer s A11
00:15Ústecký magazín
02:30Valašský zpravodaj
02:45Rozhovor - Hovory M
02:55Talkshow Tomáše Magnuska
03:25Mladý Svět
04:45Polibte si preference
05:40Rozhovor - Hovory M
05:50Moje medicína
06:20Žijí mezi námi
06:45Ústecký zpravodaj
07:00Valašský zpravodaj
07:15Týden z jihu Čech
07:20Polibte si preference
07:40Občanská sebeobrana Josefa Klímy
07:55To nejlepší z Dobrého večera s A11
08:25Polibte si preference
09:05Příroda kolem nás
09:15Teleshopping
09:30Pan Kmín uvádí...
11:30Svět A11
12:00TOP Rozhovor
12:15Teleshopping
12:45Čtení po obídku
13:00Když prší slzy
13:15Žijí mezi námi
14:40Teleshopping
15:00Speciál z Moravskoslezského kraje
16:00Valašský zpravodaj
16:20Magazín z Orlickoústecka
16:25To nejlepší z Dobrého večera s A11
16:40TOP A11 rozhovor týdne
17:30O letadlech a létání
18:00Ufouni
18:30Ufouni
18:45Na slovíčko s doktorem
19:00Polibte si preference
19:35Honza Tuna v Akci!
19:40Hvězdná kavárna Pepy Melena
20:15Odborný dohled nad východem Slunce
21:20Světlá hodinka s Jaroslavem
22:30Mladí a filmoví
23:25To nejlepší z Dobrého večera s A11
01:00Speciál z Moravskoslezského kraje
01:50Valašský zpravodaj
02:15Magazín z Orlickoústecka
02:25Hvězdná kavárna Pepy Melena
02:45Odborný dohled nad východem Slunce
03:55