- Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6.
Čtvrtek 30.5.
- 13:07
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Marie Antoinetta (8/8)
00:35AZ-kvíz
01:30Rajské zahrady II
01:55Dobré ráno
02:15Kluci v akci
04:45Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
09:05Zavolejte porodní sestřičky XI (8/8)
09:25Písničky Vinohradských
10:25Kluci v akci
10:40AZ-kvíz
11:10Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
11:40Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Buchty po ránu
14:00Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
14:30Hitparáda televizní zábavy
14:50Zavolejte porodní sestřičky XII
15:45AZ-kvíz
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Rédl (2/4)
20:10Máte slovo s M. Jílkovou
21:20Na stopě
22:15Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:39Maigret a fantom
22:40AZ-kvíz
00:15Banánové rybičky
00:45Bydlení je hra
01:15Pod pokličkou
01:35Dobré ráno
02:15Hobby naší doby
04:45Česká mise
01:251953: Korunovace Alžběty II.
01:50Na hranici tradic
02:20Zašlapané projekty
02:45V zajetí železné opony
03:05Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
03:20Babylon
03:45Cesty víry
04:10Náš venkov
04:35Nedej se
05:05Království divočiny: Medvěd ušatý, Japonsko
05:30Dobré ráno
05:59Planeta Země - živý organismus (1/2)
08:30Ztracené poklady Egypta
09:25Násilí na ženách
10:10Pocta princi Philipovi
11:05Philip: Princ, manžel a otec
12:051953: Korunovace Alžběty II.
12:55Apokalypsa: Hitler míří na východ (2/2)
13:25Velké stroje zblízka II
14:20Kvarteto
15:05Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
15:35Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Patagonie
15:55Nezdolné souostroví
16:55Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
17:50Auto moto svět
18:10Auto moto test
18:30Normandie: 85 dnů v pekle
18:45Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Výborná SHOW
20:00Trabantem z Austrálie do Asie (3)
20:55Trabantem z Austrálie do Asie (4)
21:20Kafka (2/6)
21:55Návrat ztraceného syna
22:45Život s Hitlerem (1/3)
00:25Ve víně je vražda (3/4)
01:15Na hranici tradic
02:00Zašlapané projekty
02:25V zajetí železné opony
02:45Temná buš
03:00Přidej se
03:25Sabotáž
03:40Před půlnocí
04:10Já a můj bratranec
04:35Kriminálka Miami VII (3)
00:35Specialisté (9)
01:35Ulice (4713)
02:45Ordinace v růžové zahradě 2 (162)
03:50Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4713)
08:35Kriminálka Anděl II (5)
09:40Můj přítel Monk (2)
10:50Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (163)
12:20Kriminálka Miami VII (4)
13:35Kriminálka Miami VII (5)
14:30Výměna manželek X
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4714)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Policie Modrava II (6)
20:20Zlatá labuť (55)
21:40Na vaší straně
23:05Kriminálka Miami VII (4)
23:50Kriminálka Miami VII (5)
00:50Kriminálka Anděl II (5)
01:50Koření
03:05Ulice (4714)
03:40Novashopping
04:45Policie v akci
01:00Policie Hamburk X (2)
02:00Policie Hamburk X (3)
03:00Closer: Nové případy (9)
04:00Libovky Pepy Libického
05:05Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (48)
07:05M.A.S.H (49)
07:40Polda V (13)
08:10Policie Hamburk X (4)
09:25Policie Hamburk X (5)
10:25Closer: Nové případy (10)
11:25Komisař Rex IV (4)
12:25Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:30Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Zoo (204)
20:15Inkognito
21:40Inkognito
22:50Ano, šéfe!
00:00Policie v akci
01:10Policie Hamburk X (4)
02:10Policie Hamburk X (5)
03:10Closer: Nové případy (10)
04:20Kokain
00:55Prci, prci, prcičky: Holky sobě
03:05Malá mořská víla
04:30Divoká řeka
05:40Jesse Stone: Radikální změna
07:20Kriminálka Miami VII (2)
09:00Kriminálka Miami VII (3)
10:00Spiklenci
10:55Velký den slečny Pettigrewové
13:1010 pravidel, jak sbalit holku
15:00Arabela se vrací (25)
17:00Arabela se vrací (26)
17:35Poseidon
18:10Poslední plavky
20:00Matrix
22:00Neviditelný
00:40Tajemství jejich očí
02:45Ava: Bez soucitu
04:25Teorie velkého třesku IV (4, 5, 6, 7)
00:35Malý Sheldon III (12, 13)
02:20Zlatá sedmdesátá III (24, 25)
02:55Griffinovi IV (12, 13)
03:35TELE TELE
04:15Film o filmu: Dědictví aneb Kurva se neříká
04:50Já, já a zase já (2, 3)
05:00Karate ovce (54, 55, 56, 57)
05:45Bakugan: Vzestup Geoganů (2)
06:30Přátelé III (25)
06:40Přátelé IV (1)
07:052 $ocky (22, 23, 24)
07:352 $ocky II (1)
08:55Malý Sheldon III (14, 15, 16, 17)
09:20Já, já a zase já (4, 5)
11:00Dva a půl chlapa (3, 4)
11:50Přátelé III (25)
12:45Přátelé IV (1)
13:15Teorie velkého třesku IV (4, 5, 6, 7)
13:402 $ocky II (2, 3, 4, 5)
15:25Zlatá sedmdesátá IV (1, 2)
17:20Dva a půl chlapa (5, 6)
18:15Malý Sheldon III (18, 19)
19:05Teorie velkého třesku IV (8, 9, 10, 11)
20:00Přátelé IV (2, 3)
21:40Griffinovi IV (14, 15)
22:40Dva a půl chlapa (5, 6)
23:35Teorie velkého třesku IV (8, 9, 10, 11)
00:25Malý Sheldon III (14, 15)
02:05Zlatá sedmdesátá IV (1, 2)
02:40Griffinovi IV (14, 15)
03:20TELE TELE
04:052 $ocky (22)
04:30Já, já a zase já (4, 5)
04:55Američtí sběratelé XVIII (19)
01:10Pomozte autům VII (3)
01:50Strážci hranic: Kanada II (18, 19)
02:35Walker, Texas Ranger V (18)
03:20Ligue 1 Highlights (34)
04:05Ikony Ligue1 - Karim Benzema
04:55FA Cup Highlights (8)
05:15DFB-Pokal Highlights (7)
05:45Walker, Texas Ranger V (17)
06:00Strážci hranic: Kanada II (20, 21)
06:45Mistři zastavárny XXII (3)
07:25Američtí sběratelé XVIII (19)
08:20Pomozte autům VII (3)
09:15Kobra 11 XX (3, 4)
10:10Walker, Texas Ranger V (18)
12:10Válka skladů VII (4, 5, 6, 7)
13:05Mistři zastavárny XXII (4)
14:55Strážci hranic: Kanada II (24, 25)
15:45Kobra 11 XX (5, 6)
16:40Válka skladů VII (8, 9)
18:35Mistři zastavárny XXII (5)
19:30Američtí sběratelé XVIII (20)
20:30Pomozte autům VII (5)
21:25Walker, Texas Ranger V (19)
22:20Kobra 11 XX (5, 6)
23:15Svět motorů (47)
01:10Pomozte autům VII (4)
01:50Strážci hranic: Kanada II (20, 21)
02:35Walker, Texas Ranger V (19)
03:201. FC Kaiserslautern - Bayer 04 Leverkusen
04:05Slečna Marplová IV (3)
00:35Beze stopy V (23)
02:10Médium (7)
02:45Na lovu
03:30Co na to Češi
04:10Riskuj!
04:50Grantchester III (4)
05:15Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:05Na lovu
06:50MasterChef Česko V (26)
07:40Můj přítel Monk (1)
09:05Grantchester III (4)
10:00Médium (6)
11:00Beze stopy V (23)
11:55MasterChef Česko VI (1)
12:50Tescoma s chutí
14:10Grantchester III (5)
14:15Médium (7)
15:15Slečna Marplová IV (2)
16:15Kriminálka Miami VII (4)
18:10Kriminálka Miami VII (5)
19:05Slečna Marplová IV (4)
20:00Beze stopy V (24)
21:55Médium (8)
22:45Grantchester III (5)
23:40Slečna Marplová IV (4)
00:40Beze stopy V (24)
02:10Médium (8)
02:50Na lovu
03:35Riskuj!
04:55Simpsonovi XXVII (8)
00:10Simpsonovi XXVII (9)
00:40Simpsonovi XXVII (10)
01:10Futurama X (4)
01:40Futurama X (5)
02:10To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (5)
02:30Nezvěstná (7)
03:35Ženy ve wrestlingu VIII (38)
04:45Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:10Partička XXL
06:35Re-play
07:55Největší průšvihy v Top Gearu (1)
08:20To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (6)
09:20Hvězdná brána VIII (15)
10:30Hvězdná brána VIII (16)
11:25Futurama X (4)
12:35Futurama X (5)
13:05Simpsonovi XXVI (5)
13:30Simpsonovi XXVI (6)
14:00Simpsonovi XXVI (7)
14:30Simpsonovi XXVI (8)
14:55Hvězdná brána VIII (17)
15:15Hvězdná brána VIII (18)
16:10Futurama X (6)
17:15Futurama X (7)
17:45Simpsonovi XXVII (11)
18:15Simpsonovi XXVII (12)
18:45Simpsonovi XXVII (13)
19:15Simpsonovi XXVII (14)
19:45Partička XXL
20:15Muž s cejchem smrti
22:00Simpsonovi XXVII (11)
23:50Simpsonovi XXVII (12)
00:20Simpsonovi XXVII (13)
00:45Simpsonovi XXVII (14)
01:15Futurama X (6)
01:45Futurama X (7)
02:15Nezvěstná (8)
02:45Ženy ve wrestlingu VIII (39)
03:55Rodina doktora Kleista VI (5)
00:20Rodina doktora Kleista VI (6)
01:25Čas lásky a třešní (18)
02:40Čas lásky a třešní (19)
03:40Lásce navzdory (54)
04:45Na zámku
06:00Libovky Pepy Libického
06:05Prostřeno!
06:20Sestřičky (44)
07:15Slunečná (151)
08:40Prostřeno!
10:05Ano, šéfe!
10:50Inga Lindström: Gréta se vdává
11:55Záchranáři z hor XI (10)
13:55Záchranáři z hor XI (11)
14:55Čas lásky a třešní (20)
15:55Čas lásky a třešní (21)
17:00Záchranáři z hor XI (12)
17:55Záchranáři z hor XI (13)
18:55Inga Lindström: Elin má každý rád
20:00Sestřičky (45)
21:55Polda V (13)
23:10Rodina doktora Kleista VI (7)
00:10Rodina doktora Kleista VI (8)
01:15Čas lásky a třešní (20)
02:30Čas lásky a třešní (21)
03:30Lásce navzdory (55)
04:40Kolaborovali s nacisty (13)
01:05Vetřelci dávnověku XIV (8)
02:15Zakázaná historie VI (8)
03:20Svědkem je velryba
04:30Ptačí říše
05:40Kleopatřina tajná hrobka (1)
06:00Pravdy, lži a dějiny (6)
06:55Tajemství Arktidy (4)
08:00Prima Česko
09:05Prima Svět
09:40Odhalené Jordánsko (2)
10:10Tajný život na pobřeží (1)
11:10Lovec rybích obrů V (6)
12:30Letecké katastrofy: Nové důkazy V (1)
13:30Svět sportu: Rok za rokem (22)
14:30Ledová království: Zkouška odvahy (4)
15:10Velkolepý vesmír (1)
15:35Časoprostor II (2)
16:40Na křídlech Slunce
17:50Železnice v arktickém ledu (2)
19:00Druhá světová válka v barvě (8)
20:00Tajné nacistické základny II (5)
21:10Veterináři z Arktidy II (5)
22:15Veterináři z Arktidy II (6)
22:45Síla instinktů (3)
23:05Vetřelci dávnověku XIV (19)
00:05Tajemství odhalená z výšky (4)
01:00Civilizace dávné Asie II (4)
02:05Ztracené světy, skryté poklady: Tutanchamon
03:15Island: Útočiště papuchalků
04:40Ve stínu Fukušimy
00:55Cesta bojovníka
03:10M.A.S.H
05:15Příhody Bolka a Lolka
06:00Námořní vyšetřovací služba X (3)
06:10Námořní vyšetřovací služba X (4)
06:50Přístav naděje
07:45Duch
10:00Skoro sestry
12:40Nejdelší jízda
14:55Twilight sága: Rozbřesk (2/2)
17:40S tebou mě baví svět
20:00Čarodějky z Eastwicku
21:55Lékořicová pizza
00:15Návrat blbýho a blbějšího
03:10Sportovní infoservis
01:00Toyota Gazoo Racing eRallye - 2. kolo
09:00MLB: Detroit Tigers - Pittsburgh Pirates
11:00FL: MFK Karviná - SK Dynamo České Budějovice
13:30Euroleague Final Four 2024 - finále
15:30Tiki - Taka - 245
17:30Bomby na ledu (33)
19:00Magazín WRC - Sardinie (6)
20:00FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
20:30FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
23:30Sportovní infoservis
01:30Moje zprávy
00:20VIP svět
00:30Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:05Ostříháno
02:55Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:50Česká tajenka
13:40Jak to dopadlo!?
14:20Nebezpečné vztahy
15:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:20Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Hovory Kalousek Soukup
20:15Týden podle Jaromíra Soukupa
21:05Poklad z půdy
21:35Vtip za stovku!
22:45Intim s Heidi Janků
23:55Moje zprávy
00:35VIP svět
00:50Exkluziv Kateřiny Brožové
01:00Na plac!
01:45Ostříháno
02:30Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
01:35Motorismus: Svět motorů
01:50Fotbal: TCL V Repre
02:55Branky, body, vteřiny
03:55Dostihy: Velká pardubická 2024
04:10Cyklotoulky
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Fotbal: EURO U17 2024 Kypr
06:00Panorama
07:50BBV po 25 letech
08:25Atletika: World Athletics Continental Tour Gold 2024
08:40Český orienťák
11:15Sokolský zpravodaj
11:55Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Veslování: TJ Bohemians Praha
12:55Golf Time
13:05Cyklotoulky
13:25Fotbal: EL a EKL UEFA 2023/2024
13:35Veslování: VK Blesk
16:00Běh: Urban Challenge 2024
16:10Akrobatický rokenrol: Sletová soutěž v akrobatickém rokenrolu
16:20Mažoretkový sport: MČR Karviná
16:35BMX: Cyklistika ČR 2024
17:10Golf Time
17:25Fotbal: PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024
17:40Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
17:50Atletika: Diamantová liga 2024
20:00Jezdectví: Jezdectví 2024
22:05Jezdectví: Český skokový pohár – Velká cena Zduchovic
22:20Volejbal: Zlatá Evropská liga mužů 2024
22:40Branky, body, vteřiny
01:00Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
01:15Branky, body, vteřiny
03:00Atletika: Diamantová liga 2024
03:15Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Interpelace poslanců na předsedu vlády
14:30Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Předpověď počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:54Branky, body, vteřiny
19:56Speciál ČT24: Předvolební debata
20:07Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Óčko Chart
15:00To je banger, kámo
17:00Hitrádio desítka
18:00Party ride
19:00DESPERADOS DJ NO.1 PLAYLIST
20:00Top 4 Óčko chart
21:00Hot hity
21:15Naked Attraction Poland
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Raníček
06:00Muchomůrek a Muchlíci
06:05Příliv pokladů
06:20Ježeček Štístko
06:25Tlapková patrola VI
06:35Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (8/20)
07:00Prasátko Peppa IV
07:20Když Bitz a Bob kutí
07:25Včelka Mája
07:35Divočina
07:50Bing
08:00Sovík zvaný Otík
08:10Bo & To
08:15Stateční zajíčci
08:25Kouzelná školka
08:30Helenčina školička
09:00Tryskouni III
09:15Strýček Tonton
09:25Remy a Fů
09:30Příliv pokladů
09:40Hej, Hafí! III
09:50Leo, strážce přírody
10:00Zvířecí televize
10:10Lístku, leť
10:20Sportující zvířata
10:45Cvičíme se Sportíkem
10:50Kouzelný vesmír
11:05Superkutilové
11:20Když Bitz a Bob kutí
11:30Včelka Mája
11:40Divočina
11:55Bing
12:05Sovík zvaný Otík
12:10Bo & To
12:20Stateční zajíčci
12:25Madla a Ťap
12:35Čtení do ouška
12:40Dva ve fraku
12:50Art Ninja
13:00Power Players
13:30Power Players
13:40Archouni
13:55Koumando
14:10Hubert a Takako
14:25AZ kvíz junior
14:35Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (8/20)
15:00Cestohrátky
15:20Občanka
15:35Jasmine a Jambo
15:50Planeta YÓ
16:05Šikulové - Velká výzva
16:40Cvičíme se Sportíkem
17:10Kouzelná školka
17:20Dračí záchranáři
17:50Šmoulové
18:10Zprávičky
18:40Večerníček
18:457T (7/24)
18:55Tučňáci z Madagaskaru II (13/39)
19:20Čtení do ouška
19:45