- Sobota
15. 6. - Neděle
16. 6. - Pondělí
17. 6. - Úterý
18. 6. - Středa
19. 6. - Čtvrtek
20. 6. - Pátek
21. 6. - Sobota
22. 6. - Neděle
23. 6. - Pondělí
24. 6. - Úterý
25. 6. - Středa
26. 6. - Čtvrtek
27. 6. - Pátek
28. 6.
Sobota 15.6.
- 00:14
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
01:35Život je pes (4/6)
02:00Dobré ráno
02:55Události v regionech
05:30Buchty po ránu
06:00Polopatě
06:25Nasredin
07:20Poklad pod Černou hláskou
08:10Úsměvy Karla Högera
09:10Gejzír
09:50Walker: Independence (3/13)
10:20Všechnopárty
11:05Z metropole, Týden v regionech
12:00Hobby naší doby
12:25Postřehy odjinud
12:50Zprávy
13:00Až já budu královna
13:05Putování po Blažených ostrovech
13:45Dům U Tří vlaštoviček
15:00Příkopy (1/6)
15:50Hercule Poirot X
16:45Kluci v akci
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Zázraky přírody
20:15Jiří Suchý - Lehce s životem se prát
21:25Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
23:09Bažanti jedou do Španělska
23:10Případy detektiva Murdocha XVI
00:35Život je pes (5/6)
01:20Bolkoviny
02:05Koptashow
03:00Příběhy slavných... Karel Hála
03:30Rajské zahrady II
04:20Chalupa je hra
04:40Konec války v barvě (4/5)
00:00Poklady ve stínu pyramid
00:45Na hranici tradic
01:35Za vydrou, bobrem a kormoránem
02:05V zajetí železné opony
02:20Před půlnocí
02:35Folklorika
03:00Lesy bez budoucnosti?
03:25Cesty víry
03:55Hledač pod Bouzovem
04:20Evropa dnes
04:50Auto moto svět
05:20Auto moto test
05:40Diana a Dodi, princezna a playboy
06:00Dokonalí mořští predátoři (1/4)
07:05Velká Británie z výšky
08:00Cyklotoulky
08:55Zázraky techniky V
09:05Letecké katastrofy
09:55Auto moto svět
10:40Auto moto test
11:05Krásné země z výšky
11:15Babylon
12:10Půvab rakouských hor (3/5)
12:40Na titulní straně
13:25Trabantem z Austrálie do Asie (7)
15:05Trabantem z Austrálie do Asie (8)
15:35Zázračná planeta: Zvířecí špioni pod hladinou (2/4)
16:05Vzestup a pád lví smečky (2/2)
17:00Volejbal: Zlatá Evropská liga žen 2024
17:50Pochoduj nebo zemři
20:15V podezření
22:00Občan Ashe: Tenista, který bojoval nejen na kurtu
23:40Litviněnko (3/4)
01:15Na hranici tradic
02:00Zašlapané projekty
02:30Hrdinové před tabulí
02:45Folklorika
03:30Babylon
03:55Jak se dotknout nebe
04:25Náš venkov
04:50Kriminálka Miami VIII (1)
01:45Koření
02:45Ulice (4725)
03:10Ordinace v růžové zahradě 2 (174)
03:55Novashopping
04:50Bernieho dobrodružství
05:55Zig a Sharko IV
06:00Monchhichi (25, 26)
06:15Alvin a Chipmunkové (12, 13)
07:05Víkendová Snídaně
07:55Na vodě (8)
09:05Den s Novou
10:15Šaman
10:20Den s Novou
12:40Město andělů
12:45Den s Novou
15:05Koření života
15:15Muži v černém
17:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Superlov II
20:2060 sekund
21:50Muži v černém
00:15Kriminálka Miami VIII (2)
02:15Na vaší straně
03:20O zpívajícím stromku
03:55Novashopping
04:55Policie v akci
00:55Policie Hamburk XI (1)
01:55Policie Hamburk XI (2)
02:55Closer: Nové případy II (11)
03:50Rozpal to, šéfe!
04:45Bolek a Lolek mezi horníky
06:00M.A.S.H (90)
06:05M.A.S.H (91)
06:30M.A.S.H (92)
06:55M.A.S.H (93)
07:25Fotr na tripu
08:00Autosalon.tv
08:45Máme rádi Česko
09:55Máme rádi Česko
11:45Polda (1)
13:40Sestra v akci
14:50Čekání na Patrika
16:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Polda (2)
20:15Polda (3)
21:35Touha po vraždě
22:50Lovci stínů
00:40Úsměv
02:55Matrix Revolutions
00:4524 hodin života
03:05Ztraceni ve vesmíru
04:40Kriminálka Miami VIII (1)
07:00Kriminálka Miami VIII (2)
07:55O zpívajícím stromku
08:55Puberťačka
10:10Frajeři ve Vegas
12:10Yeti: Ledové dobrodružství
14:15Happy Feet 2
16:05Daredevil
18:00Hunger Games: Vražedná pomsta
20:00Protiúder
22:55Počátek
01:00Neber mi mou dceru
03:45Teorie velkého třesku VI (20, 21, 22, 23)
00:40Malý Sheldon V (5, 6)
02:20Zlatá sedmdesátá V (4, 5)
02:55Mužketýři II (3)
03:40První dobrá (4)
04:05TELE TELE
04:30Noční soud II (5, 6)
05:00Oggy a škodíci: Nová generace (9, 10, 11, 12, 13)
05:45Bakugan: Vzestup Geoganů (18)
06:35Přátelé V (8, 9)
06:502 $ocky IV (14, 15, 16, 17)
07:45Malý Sheldon V (7, 8, 9, 10)
09:30Noční soud II (7, 8)
11:10Dva a půl chlapa II (11, 12)
12:00Přátelé V (8, 9)
12:55Teorie velkého třesku VI (20, 21, 22, 23)
13:502 $ocky IV (18, 19, 20, 21)
15:30Zlatá sedmdesátá V (6, 7)
17:20Dva a půl chlapa II (13, 14)
18:15Malý Sheldon V (11, 12)
19:05Teorie velkého třesku VI (24)
20:00Teorie velkého třesku VII (1, 2, 3)
20:25Přátelé V (10, 11)
21:45Mužketýři II (4)
22:45První dobrá (5)
23:15Dva a půl chlapa II (13, 14)
23:45Teorie velkého třesku VI (24)
00:40Teorie velkého třesku VII (1, 2, 3)
01:05Malý Sheldon V (7, 8)
02:20Zlatá sedmdesátá V (6)
03:00Mužketýři II (4)
03:20První dobrá (5)
03:45TELE TELE
04:10Stahovák
04:35Američtí sběratelé XVIII (29)
01:15Pomozte autům VIII (5)
01:55Strážci hranic: Kanada III (16, 17)
02:40Walker, Texas Ranger VI (7)
03:25Skoda Titan Desert Series
04:20Pasko - The Magic Move
04:50Walker, Texas Ranger VI (6)
05:15Strážci hranic: Kanada III (18, 19)
06:00Mistři zastavárny XXII (19)
06:40Američtí sběratelé XVIII (29)
07:35Pomozte autům VIII (5)
08:35Kobra 11 XXII (1, 2)
09:35Walker, Texas Ranger VI (7)
11:35Válka skladů VIII (8, 9)
12:35Survivor Česko & Slovensko III
13:35Souboj Titánů II (6)
15:30Kobra 11 XXII (3, 4)
16:30Válka skladů VIII (12, 13)
18:35Mistři zastavárny XXIII (1)
19:30Anděl smrti
20:30Walker, Texas Ranger VI (8)
22:55Kobra 11 XXII (3, 4)
23:55Edmonton Oilers - Florida Panthers
02:00Magazín NBA Action
04:40To je vražda, napsala (7)
01:00To je vražda, napsala (8)
01:45Beze stopy VI (11)
02:30Médium II (7)
03:10Na lovu
03:55Co na to Češi
04:35Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:25Na lovu
06:10MasterChef Česko VI (16)
07:05Koření
08:20Víkend
08:45Dobrodružství Sherlocka Holmese (2)
09:20Médium II (6)
10:30Specialisté (11)
11:25MasterChef Česko VI (17)
12:30Dobrodružství Sherlocka Holmese (3)
13:50Médium II (7)
15:00To je vražda, napsala (5)
15:55To je vražda, napsala (6)
17:00Kriminálka Las Vegas IV (10)
18:05Kriminálka Las Vegas IV (11)
19:05Myšlenky zločince VI (12)
20:00Myšlenky zločince VI (13)
20:50Myšlenky zločince VI (14)
21:50Médium II (8)
22:45Dobrodružství Sherlocka Holmese (3)
23:40Myšlenky zločince VI (12)
00:45Myšlenky zločince VI (13)
01:20Myšlenky zločince VI (14)
02:05Médium II (8)
02:40Na lovu
03:20Co na to Češi
04:05Riskuj!
04:40Simpsonovi XXX (7)
00:20Simpsonovi XXX (8)
00:45Simpsonovi XXX (9)
01:15Jmenuju se Earl (23)
01:40Jmenuju se Earl (24)
02:05Nezvěstná II (5)
02:35Spartakus: Krev a písek (2)
03:35Autosalon.tv
04:40Příhody Bolka a Lolka
05:35Partička
06:00Top Gear speciál (7)
06:35Top Gear speciál (2)
07:30Top Gear speciál (3)
08:40Top Gear speciál (2)
09:45Top Gear XXII (1)
10:55Re-play
12:15Jmenuju se Earl (23)
12:45Jmenuju se Earl (24)
13:15Simpsonovi XXIX (3)
13:45Simpsonovi XXIX (4)
14:10Simpsonovi XXIX (5)
14:40Simpsonovi XXIX (6)
15:10Žhavé výstřely 2
15:25Jmenuju se Earl II (1)
17:20Jmenuju se Earl II (2)
17:50Simpsonovi XXX (10)
18:15Simpsonovi XXX (11)
18:45Simpsonovi XXX (12)
19:15Simpsonovi XXX (13)
19:45G. I. Joe 2: Odveta
20:15Vřískot 5
22:30Simpsonovi XXX (10)
00:50Simpsonovi XXX (11)
01:15Simpsonovi XXX (12)
01:40Simpsonovi XXX (13)
02:10Jmenuju se Earl II (1)
02:35Jmenuju se Earl II (2)
03:05Re-play
03:30Spartakus: Krev a písek (3)
04:05Rodina doktora Kleista VIII (5)
00:20Rodina doktora Kleista VIII (6)
01:20Čas lásky a třešní (50)
02:25Čas lásky a třešní (51)
03:25Lásce navzdory (70)
04:25Karolína, domácí kuchařka
05:25Libovky Pepy Libického
06:00Zoo (207)
06:15Sestřičky (60)
07:25Svatby v Benátkách (7)
08:45Receptář prima nápadů
10:05Libovky Pepy Libického
10:50Zahradník po ruce
11:25Inga Lindström: Návrat domů
11:55Záchranáři z hor XIV (2)
13:55Záchranáři z hor XIV (3)
14:55Čas lásky a třešní (52)
15:55Čas lásky a třešní (53)
16:55Záchranáři z hor XIV (4)
17:55Záchranáři z hor XIV (5)
18:55Nebezpečná závislost
20:00Sestřičky (61)
21:50Inkognito
23:00Rodina doktora Kleista VIII (7)
23:55Rodina doktora Kleista VIII (8)
01:00Čas lásky a třešní (52)
02:10Čas lásky a třešní (53)
03:05Lásce navzdory (71)
04:10Kouzlo železniční architektury II (4)
00:50Tajemství supertováren II (1)
01:45Údržbáři v akci (1)
02:45Pólo: Čest a výhra
03:45Úžasné domy (7)
04:45Hausbót Petra Horkého
06:00Nezkrotné Portugalsko (2)
06:25Pohotovost pro exotická zvířata VII (10)
07:20Vetřelci dávnověku XIV (10)
08:20Tajemství Hitlerovy moci (2)
09:20Válečné stroje (2)
10:25Jak spí zvířata v přírodě
11:35Dinosauří apokalypsa (1)
12:40Vydří ostrov
13:50Když žraloci útočí V (8)
15:00Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici II (1)
16:00Šílené počasí: Skutečné záběry VI (7)
17:00Černobyl: Utopie v plamenech (1)
18:00Největší loupeže s Piercem Brosnanem (7)
19:00Zvířecí sociální sítě (3)
20:00Krásy Jižní Afriky (2)
21:05Gotický skvost: Katedrála v Chartres
22:10Da Vinci: Tajemství Poslední večeře
23:20Svět kouře a oceli (4)
00:25Zapomenuté megastavby V (4)
01:25Obnažený vesmír IV (1)
02:25Život z vesmíru (1)
03:30Prima Česko
04:40Policajt ze San Franciska
01:25Vera Cruz
03:55M.A.S.H
06:00Námořní vyšetřovací služba X (19)
06:25Námořní vyšetřovací služba X (20)
07:05Já, Earl a holka na umření
08:00Pod toskánským sluncem
10:15Bláznivá runway
12:30Dvanáct do tuctu
15:05Účastníci zájezdu
17:15Toy Story 2: Příběh hraček
20:00Proroctví zkázy
21:55Vřískot 5
23:40Nezvěstní v boji
01:55Námořní vyšetřovací služba X (19)
04:00Sportovní infoservis
01:15The Isle of Man TT 2024 (9)
09:00ERC: Royal Rally of Scandinavia - SS13 Mölnbacka 1
10:00MLB: Chicago Cubs - St. Louis Cardinals
11:00Element (12)
13:50The Isle of Man TT 2024 (11)
14:00The Isle of Man TT 2024 (12)
15:00ERC: Royal Rally of Scandinavia - SS17 Mölnbacka 2 – Power Stage
16:00ONE Friday Fights 67 (22)
17:00ERC: Royal Rally of Scandinavia - SS13 Mölnbacka 1
20:00ERC: Royal Rally of Scandinavia - SS17 Mölnbacka 2 – Power Stage
21:00Osobní řidič Míra Hejda (7)
22:00ONE 167: Stamp vs. Zamboanga
22:30FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
01:30Sportovní infoservis
03:30S Arenbergerem nejen o medicíně
00:05Moje zprávy
00:35VIP svět
00:50Exkluziv Kateřiny Brožové
01:00Na plac!
02:20Ostříháno
03:35Nebezpečné vztahy
04:45Jak to dopadlo!?
05:45Jak to dopadlo!?
06:35Skandály slavných - Bára Basiková
07:35Klenot.TV
08:35Babica vs. Sapík
10:45Kašpárku, vař!
11:35Vaření se Soukupem
12:05Babica vs. Sapík
12:40Vítejte ve světě Andrého Rieu (9)
13:35Vítejte ve světě Andrého Rieu (10)
14:25S Arenbergerem nejen o medicíně
15:20Nebezpečné vztahy live
15:50Nebezpečné vztahy
16:50Nebezpečné vztahy
17:45Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Sejdeme se na Cibulce
20:15To nejlepší z Vtipu za stovku
21:35Nikdo není perfektní
22:30Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
23:45Moje zprávy
00:45VIP svět
00:55Exkluziv Kateřiny Brožové
01:05Na plac!
01:45Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:45Branky, body, vteřiny
01:30Horská kola: SP horských kol 2024
01:45Horská kola: SP horských kol 2024
02:20Softball: MS v softballu 2024 Mexiko
02:55Touchdown
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Motorismus: Svět motorů
06:00BMX: Cyklistika ČR 2024
07:00Touchdown
07:20Panorama
07:30Cyklistika: L’Etape Czech Republic by Tour de France 2023
08:05Cyklistika: L’Etape Czech Republic by Tour de France 2024
08:35Sokolský zpravodaj
08:45BBV po 25 letech
09:00Fotbal: EURO 2024 Německo
09:10Cyklistika: L’Etape Czech Republic by Tour de France 2024
09:20Motorismus: Rally ČR 2024
09:40Po trailech přes hory
10:00Cyklistika: L’Etape Czech Republic by Tour de France 2024
10:20Rychlostní kanoistika: ME v rychlostní kanoistice 2024
10:45Vodní slalom: SP ve vodním slalomu 2024
11:50Cyklistika: L’Etape Czech Republic by Tour de France 2024
13:00Motorismus: Rally ČR 2024
13:20AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
13:30Fotbal: Fotbal s chutí vyhrávat
14:00Fotbal: EURO 2024 Německo
14:10Fotbal: EURO 2024 Německo
14:20Fotbal: EURO 2024 Německo
17:10Fotbal: EURO 2024 Německo
17:20Fotbal: EURO 2024 Německo
20:15Fotbal: EURO 2024 Německo
23:10Fotbal: EURO 2024 Německo
23:25Cyklistika: L’Etape Czech Republic by Tour de France 2024
23:30Motorismus: Rally ČR 2024
23:50Motorismus: Rally ČR 2024
00:10Silniční cyklistika: Tour de Suisse 2024
00:20Softball: MS v softballu 2024 Mexiko
01:55Branky, body, vteřiny
04:30Hokej na zemi
04:45Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Zprávy
06:00Studio ČT24
06:10Studio 6 víkend
07:00Speciál ČT24
10:30Speciál ČT24
11:30Zprávy
13:00Studio ČT24
13:05Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
16:00Studio ČT24
16:03Týden v politice
16:30Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:50Branky, body, vteřiny
19:52Hyde Park Civilizace
20:05Zprávy
21:00Hlavačkovo a Grebeníčkovo Uherské Hradiště
21:05Zprávy
22:00Archiv ČT24
22:05Týden v kultuře
22:32Zprávy ve 23
23:00Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Týden v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Týden v regionech
04:34Óčko flirt
00:00Óčko hity
06:00Ranní fresh
09:00YouTube Chart
10:00Óčko hity
12:00Gamingmania
13:00Óčko hity
13:05O unlocked
13:30Óčko Chart
14:00Soundtracky
16:00Hitrádio desítka
17:00CZ & SK
18:00Top 4 Óčko chart
19:00Óčko hity
19:15TRANSMISSION SYDNEY 2023: Armin van Buuren
20:00Virtuální svět TV
22:00Óčko flirt
00:00Jedna báseň
00:35Odvrácená strana Hollywoodu (4/4)
00:40Hudební cestopis slavných skladatelů (6/8)
01:35Chaplin jako nápadník
02:30Tečka páteční noci
02:40Ladí neladí
04:40Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Freddie: poslední show
20:15Labyrint
21:45Filmařské legendy II
23:15John Lennon: Gimme Some Truth
23:55Ikony Kamila Střihavky
01:00Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
01:30Moderní historie britské kinematografie (3/4)
01:45Odvaha
03:00Ladí neladí
04:10