- Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6.
Sobota 27.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz
01:25Chalupa je hra
01:50BILANCE: Vyplácí se nám EU?
02:10Dobré ráno
02:40Rajské zahrady II
05:10Události v regionech
05:30Buchty po ránu
06:00Polopatě
06:25Máme rádi zvířata
07:15Pohádka o drakovi
07:45Úsměvy Ilji Prachaře
08:50Stařeček vavříny vídeňské slávy ověnčený aneb Zpronevěra
09:30Otec Brown X
10:15Všechnopárty
11:05Z metropole, Týden v regionech
12:00Hobby naší doby
12:25Postřehy odjinud
12:50Zprávy
13:00Zlaté kapradí
13:05O princezně, která nesměla na slunce
14:10Dívka v modrém
14:45Hercule Poirot
16:15Vinorodé břehy Mosely
17:55Kluci v akci
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Zázraky přírody
20:10Dynastie Prachařů
21:20Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
22:39Clouseau na stopě
22:40Případy detektiva Murdocha XVI
00:20Příběhy slavných... Václav Čtvrtek
01:05Sama doma
01:55Na forbíně TM
03:30Kuchařská pohotovost
04:10Přes nový práh
04:35Věk válečných lodí
00:10Rozluštěné poklady
01:00Před půlnocí
01:45Na moll
02:15Sváteční slovo tajemníka České evangelikální aliance Jiřího Ungera
02:55Vatikánský rozhlas
03:00Historie.cs
03:30Varmužovci z Mistřína
04:20Postřehy odjinud
04:45Evropa dnes
04:50Auto moto svět
05:20Auto moto test
05:40Hrdinové legend
06:00Příběhy divočiny
06:50Věčný Egypt
07:45Cyklotoulky
08:40Stezka Českem (8/10)
08:50Zázraky techniky V
09:20Letecké katastrofy
10:10Auto moto svět
11:00Auto moto test
11:20Středomoří - soužití člověka a přírody (3/5)
11:35Krásy evropského pobřeží
12:30Babylon
12:35Pravidla korporátu
13:05S kuchařem kolem světa
13:35Zachovejme klid
14:30Krásné země z výšky
16:05Skryté skvosty II (8/10)
17:00Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Borneo
17:30Okavango - řeka snů (1/4)
18:25Refreš/h/ (3/5)
19:20Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Zlatý transport
20:00Přichází Satan!
22:05Harry Palmer: Případ Ipcress (4/6)
23:55Černobyl: Nová svědectví (1/2)
00:45Vigil (2/6)
01:30V kondici
02:30Za našima humny
02:45Na krála, matičko, na krála!
03:15Vzkaz Valéra Kováče
03:35Duchovní kuchyně
03:50Majetkové vyrovnání státu a církve
04:20Pavel Tománek, profesor nanotechnolog
04:45Kriminálka Miami V (5)
01:50Ulice (4690)
03:10Ordinace v růžové zahradě 2 (141)
03:55Novashopping
04:55Bernieho dobrodružství
06:00Zig a Sharko IV
06:05Denver: Poslední dinosaurus (23)
06:20Alvin a Chipmunkové IV (10, 11)
07:10Víkendová Snídaně
07:55Na vodě (1)
09:45Velký táta
10:55Dvojčata
12:45Pan božský
15:00Slečna drsňák 2: Ještě drsnější
17:10Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Superlov II
20:20Plán útěku 3
21:4021 mostů
23:35Kriminálka Miami V (6)
01:30Zlatá labuť (50)
02:10O Rampelníkovi
03:35Novashopping
04:55Policie v akci
00:50Policie Hamburk VIII (10)
01:45Policie Hamburk VIII (11)
02:45Closer VII (9)
03:40Jak se staví sen
04:35Pohádky Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H (219)
06:10M.A.S.H (220)
06:30M.A.S.H (221)
06:55M.A.S.H (222)
07:25Fotr na tripu
07:55Autosalon.tv
08:40Máme rádi Česko
09:50Česko na grilu
11:40Temný Kraj (5)
12:55Konec básníků v Čechách
14:20Hostinec U Kamenného stolu
16:35Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Polda V (4)
20:15České chaty snů
21:30Kingsman: Zlatý kruh
22:30Strážci relikvie
01:30Srážka s mimozemšťanem
03:30Jako štvaná zvěř
00:00Plán útěku
01:45Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (13)
03:30Popelka
04:10Rezistence
05:10Kriminálka Miami V (5)
07:10Kriminálka Miami V (6)
08:10O Rampelníkovi
09:10Chlapec v pruhovaném pyžamu
10:55Bláznivá dovolená v Evropě
12:50Madagaskar
14:40K-9: Můj přítel se studeným čumákem
16:15Stepfordské paničky
18:15Matrix Resurrections
20:00V zajetí démonů
22:55Lansky: Příběh mafie
01:15Jako štvaná zvěř
03:20Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (14)
04:45Teorie velkého třesku X (7, 8, 9, 10)
00:20Malý Sheldon VI (12, 13)
02:00Zlatá sedmdesátá (9, 10)
02:35Bobovy burgery V (17, 18)
03:20Tele Tele - Střihák
04:002 $ocky (24)
04:25Susedia VI (2)
04:50Zig a Sharko IV (6, 7, 8, 9)
05:30Bakugan: Ozbrojená aliance (99)
06:10Přátelé (7, 8)
06:202 $ocky II (4, 5, 6, 7)
07:15Malý Sheldon VI (14, 15, 16, 17)
09:00Susedia VI (4, 5)
10:40Dva a půl chlapa IX (22, 23)
12:00Přátelé (7, 8)
12:55Teorie velkého třesku X (7, 8, 9, 10)
13:552 $ocky II (8, 9, 10, 11)
15:35Zlatá sedmdesátá (11, 12)
17:20Dva a půl chlapa IX (24)
18:15Dva a půl chlapa X (1)
18:40Malý Sheldon VI (18, 19)
19:10Teorie velkého třesku X (11, 12, 13, 14)
20:00Přátelé (9, 10)
21:40Bobovy burgery V (19, 20)
22:35Dva a půl chlapa IX (24)
23:30Dva a půl chlapa X (1)
23:55Teorie velkého třesku X (11, 12, 13, 14)
00:20Malý Sheldon VI (14, 15)
02:00Zlatá sedmdesátá (11, 12)
02:40Bobovy burgery V (19, 20)
03:25TELE TELE
04:05Stahovák
04:30Film o filmu: Kameňák 4
04:55Kobra 11 XVI (1)
00:05Washington Capitals - New York Rangers
01:05Američtí sběratelé XVII (15)
03:35Pomozte autům V (2)
04:15Francouzská derby - Olympique Marseille vs. Olympique Lyon
05:00Velkolepá sezona - Lille 2020/21
05:25Walker, Texas Ranger IV (10)
05:45Strážci hranic: Amerika (15, 16)
06:30Mistři zastavárny XX (10)
07:10Američtí sběratelé XVII (15)
08:05Pomozte autům V (2)
09:00Kobra 11 XV (14)
09:55Kobra 11 XVI (1)
10:55Walker, Texas Ranger IV (11)
11:55Válka skladů III (13, 14)
12:50Survivor Česko & Slovensko III (15)
13:45SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (4)
15:40Kobra 11 XVI (2, 3)
16:40Válka skladů III (17, 18)
18:40Mistři zastavárny XX (12)
19:35Skleněné peklo
20:30Walker, Texas Ranger IV (12)
23:30Kobra 11 XVI (2, 3)
00:30Američtí sběratelé XVIII (1)
02:20Pomozte autům V (3)
03:05Strážci hranic: Amerika (15, 16)
03:50Walker, Texas Ranger IV (12)
04:30Můj přítel Monk VII (15)
00:45Můj přítel Monk VII (16)
01:25Beze stopy IV (24)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (18)
02:45Na lovu
03:25Chcete být milionářem?
04:05Riskuj!
05:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:10Na lovu
06:55MasterChef Česko IV (28)
07:50Koření
09:05Víkend
09:30Don Matteo VII (8)
10:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (17)
11:15Specialisté (3)
12:10MasterChef Česko IV (29)
13:05Don Matteo VII (9)
14:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (18)
15:30Můj přítel Monk VII (13)
16:25Můj přítel Monk VII (14)
17:15Kriminálka Las Vegas II (23)
18:10Kriminálka Las Vegas III - Pilot (1)
19:05Myšlenky zločince IV (19)
20:00Myšlenky zločince IV (20)
20:50Myšlenky zločince IV (21)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (19)
22:40Don Matteo VII (9)
23:35Myšlenky zločince IV (19)
00:45Myšlenky zločince IV (20)
01:25Myšlenky zločince IV (21)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (19)
02:45Na lovu
03:25Chcete být milionářem?
04:10Co na to Češi
04:55Simpsonovi XXI (8)
00:45Simpsonovi XXI (9)
01:15Simpsonovi XXI (10)
01:40Simpsonovi XXI (11)
02:10Futurama V (9)
02:35Futurama V (10)
03:05Brickleberry III (7)
03:35Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (12)
04:05Ženy ve wrestlingu VIII (5)
04:35Příhody Bolka a Lolka
05:35Příhody Bolka a Lolka
06:00Top Gear 2011 (8)
06:20Top Gear 2011 (2)
07:10Top Gear 2011 (3)
08:15Top Gear 2011 (9)
09:20Top Gear XVII (1)
10:25Re-play
11:40Futurama V (9)
12:10Futurama V (10)
12:40Simpsonovi XX (5)
13:10Simpsonovi XX (6)
13:40Simpsonovi XX (7)
14:05Simpsonovi XX (8)
14:35Já, robot
14:55Futurama V (11)
17:15Futurama V (12)
17:45Simpsonovi XXI (12)
18:15Simpsonovi XXI (13)
18:45Simpsonovi XXI (14)
19:15Simpsonovi XXI (15)
19:45Den poté
20:15Ve špatný čas na špatném místě
22:50Simpsonovi XXI (12)
00:50Simpsonovi XXI (13)
01:20Simpsonovi XXI (14)
01:50Simpsonovi XXI (15)
02:15Futurama V (11)
02:45Futurama V (12)
03:15Re-play
03:40Ženy ve wrestlingu VIII (6)
04:15Rodina doktora Kleista (4)
00:25Rodina doktora Kleista (5)
01:30Ve hře je láska (154)
02:40Ve hře je láska (155)
03:35Lásce navzdory (21)
04:45Na zámku
05:45Karolína, domácí kuchařka
06:00Zoo (193)
06:20Sestřičky (11)
07:25Slunečná (118)
08:45Receptář prima nápadů
10:10Libovky Pepy Libického
11:00Zahradník po ruce
11:30Rosamunde Pilcher: Vášnivá srdce
12:05Záchranáři z hor VI (6)
14:05Záchranáři z hor VI (7)
15:00Ve hře je láska (156)
16:00Ve hře je láska (157)
17:00Záchranáři z hor VI (8)
18:00Záchranáři z hor VI (9)
18:55Vražedné zaslepení
20:00Sestřičky (12)
21:50Inkognito
23:05Rodina doktora Kleista (6)
00:10Rodina doktora Kleista (7)
01:15Ve hře je láska (156)
02:25Ve hře je láska (157)
03:25Lásce navzdory (22)
04:30Umění špionáže (5)
00:40Mechanici obřích strojů II (10)
01:35Extrémní přepravci III (5)
02:50Rok na Lofotech (1)
04:05Nekončící povely (2)
05:05Hausbót Petra Horkého
06:00Život v divočině (1)
06:30Pohotovost pro exotická zvířata VII (3)
07:25Vetřelci dávnověku XIV (3)
08:25Těsné úniky 2. světové války (13)
09:20Kolaborovali s nacisty (8)
10:25Iriomote: Japonský ostrovní ráj
11:30Zvířecí výzbroj (2)
12:40Klenoty Alp: Italská velká jezera (5)
13:45Když žraloci útočí V (1)
14:55Mistři bolesti II (8)
15:55Chladná tvář války (3)
16:50Norské domy snů VII (2)
18:00Michael Palin v Iráku (3)
18:55Indické divoké kočky (2)
20:00Život v barvě s Davidem Attenboroughem (2)
21:001945: Rok zvratů
22:10Kouzlo železniční architektury II (8)
23:20Tajemství supertováren II (5)
00:10Údržbáři v akci (5)
01:10Vesmírná záře (3)
02:10Jak funguje vesmír V (3)
03:25Velké vlakové putování VII (2)
04:35Zbouchnutá
00:25Potomek
03:00Námořní vyšetřovací služba VIII (18)
04:50Nad krajinou
06:00Příhody Bolka a Lolka
06:05M.A.S.H
06:30M.A.S.H
06:55M.A.S.H
07:25Námořní vyšetřovací služba VIII (18)
07:55Námořní vyšetřovací služba VIII (19)
08:50Addamsova rodina
09:50Liga výjimečných
11:30Říše divů
13:40Mušketýr
15:30Orel Eddie
17:45Nikdy neříkej nikdy
20:00Chobotnice
22:50Ve špatný čas na špatném místě
00:55Jack Reacher: Poslední výstřel
02:50Sportovní infoservis
01:00Bomby na ledu (28)
09:00MLB: Washington Nationals - Los Angeles Dodgers
10:00LET: Investec South Africa Women’s Open - 3. den
13:00FLŽ: SK Slavia Praha - AC Sparta Praha / LET
14:40ELH: HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice
17:30Osobní řidič Míra Hejda (13)
21:30Puma eFootball - 5. kolo
22:00MLB: Colorado Rockies - Houston Astros
00:00Sportovní infoservis
03:00Moje zprávy
00:20VIP svět
00:30Exkluziv Kateřiny Brožové
00:45Na plac!
02:00Ostříháno
02:25Nebezpečné vztahy
04:45Jak to dopadlo!?
05:45Jak to dopadlo!?
06:45Skandály slavných - Tomáš Řepka
07:40Klenot.TV
08:35Babica vs. Sapík
10:45Kašpárku, vař!
11:35Vaření se Soukupem
12:10Babica vs. Sapík
12:40Nebesky líný anděl
13:40S Arenbergerem nejen o medicíně
15:30Nebezpečné vztahy live
16:00Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:55Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Sejdeme se na Cibulce
20:15To nejlepší z Vtipu za stovku
21:25Nikdo není perfektní
22:20Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
23:25Moje zprávy
00:30VIP svět
00:40Exkluziv Kateřiny Brožové
00:55Na plac!
02:10Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:45Branky, body, vteřiny
00:30Hokej: MS hráčů do 18 let 2024 Finsko
00:45Silniční cyklistika: ŠKODA CUP - Česká Kamenice
02:40Paralympijský magazín
02:55Branky, body, vteřiny
03:15Fotbal: TCL V Repre
03:30Motorismus: Svět motorů
04:35Touchdown
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Hokej: MS hráčů do 18 let 2024 Finsko
06:00BBV po 25 letech
07:55Panorama
08:05Vodní slalom: Český pohár Skupiny ČEZ Veltrusy
08:35Archiv D: Blahopřání
08:55Sokolský zpravodaj
09:35Po trailech přes hory
09:45Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
10:05Panorama
12:15Paralympijský magazín
12:35Veslování: ME Maďarsko
13:00Hokej: Slovensko - Česko
13:50Archiv D: Blahopřání
16:35Po trailech přes hory
17:15Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
17:30Házená: Chance Extraliga 2023/2024
19:20Motorismus: FIM Speedway Grand Prix Chorvatsko
21:10Atletika: Diamantová liga 2024
22:05Branky, body, vteřiny
00:10Házená: Chance Extraliga 2023/2024
00:25Sokolský zpravodaj
02:15Badminton: Thomas Cup 2024
02:30Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Zprávy
06:00Studio ČT24
06:10Studio 6 víkend
07:00Zprávy
11:00Regiony ČT24
11:05Zprávy ve 12
12:00Politické spektrum
12:32Zprávy
13:00Týden v politice
13:05Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
16:00Studio ČT24
16:03Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:50Branky, body, vteřiny
19:52Hyde Park Civilizace
20:05Zprávy
21:00Historie.cs
21:05Zprávy
22:00Archiv ČT24
22:05Týden v kultuře
22:32Zprávy ve 23
23:00Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Týden v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Týden v regionech
04:34Óčko flirt
00:00Óčko hity
06:00Ranní fresh
09:00YouTube Chart
10:00NN NIGHT RUN A AVON BĚH: Ostrava
12:00Óčko hity
12:05Smartmania
13:00Óčko hity
13:05Óčko Unlocked
13:30Óčko Chart
14:00Soundtracky
16:00Hitrádio desítka
17:00CZ & SK
18:00Top 4 Óčko chart
19:00Óčko hity
19:15TRANSMISSION ARNHEM 2023: Vini Vici
20:00Virtuální svět TV
22:00Óčko flirt
00:00Opera II (4/8)
01:00Kroky a skoky české animace (5/6)
01:55Super Diva (13/13)
02:25Terra musica
03:20Uchem jehly
03:45Notes
04:15Po hladině
04:50Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Pavarotti
20:15Filmařské legendy
22:05Dobrý časy
22:50Hudební ceny Žebřík
00:30Kim Novaková: hvězda s duší rebelky
01:30Ikony Kamila Střihavky
02:25Georges Mélies, filmový čaroděj
02:50Veřejný prostor - místo k obývání
03:55Uchem jehly
04:20Styl
04:45