- Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6.
Pondělí 29.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Hobby naší doby
00:10Máme rádi zvířata
00:35Manéž Bolka Polívky
01:05Jak se vede, sousede?
02:15Banánové rybičky
02:55Kuchařská pohotovost
03:30Malá farma
04:00Magie v ulicích
04:25V kondici
04:40Bydlet jako... na houbách
05:00Zajímavosti z regionů
05:30Studio 6
05:59Otec Brown X
09:00Perla, příběh koně
09:45168 hodin
10:00Doktor Martin (15)
10:35AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Bydlet jako... na houbách
14:00Zip
14:30Čarodějův učeň
14:55Zdravotní škola IV
16:00Máme rádi zvířata
16:45AZ-kvíz
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Stíny v mlze II (4/12)
20:10Reportéři ČT
21:20Plné hnízdo ve Zlínském kraji 2
22:00Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:29Marie Antoinetta (4/8)
22:30Vigil (3/6)
23:25AZ-kvíz
00:25Pod pokličkou
01:00Z metropole, Týden v regionech
01:20Kalendárium
01:50Dobré ráno
02:05Na stopě
04:50Feral
00:25Věk válečných lodí
01:40Žiješ jenom 2x (1)
02:30Popcorn
02:55Nezapomenutelné autorky
03:25Náš venkov
03:50Zeno Kaprál - básník
04:20Před půlnocí
04:35Refreš/h/ (3/5)
05:00Klíč
05:30Dobré ráno
05:59Krásné země z výšky
08:30Sloni zblízka (1/2)
09:25Krásy evropského pobřeží
10:15Věčný Egypt
10:25Babylon
11:20Planeta pokladů
11:50Klíč
12:40Cesty víry
13:10Okavango - řeka snů (1/4)
13:35S kuchařem kolem světa
14:30Alžběta I. a Alžběta II., zlaté královny (2/2)
15:25Dobrodružství vědy a techniky
16:10Bojovníci ze Západní a Východní fronty - deníček RAF
16:40Letecké katastrofy
17:45Stezka Českem (8/10)
18:30Evropa dnes
19:00Československý filmový týdeník 1974 (1511/2379)
19:25Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Hrabě Monte Christo (4/4)
20:00Ucho
21:40Píseň jmen
23:15Věk válečných lodí
01:05Hranice bez hranic
01:55Stopy, fakta, tajemství
02:20Cesty víry
02:50Babylon
03:15V zajetí železné opony
03:45Voda, která bolí
04:00Superlov II
01:45Na vaší straně
03:10Rady ptáka Loskutáka
03:45Střepiny
04:20Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4690)
08:30Iveta II (2)
09:30Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (17)
10:55Tescoma s chutí
11:50Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (142)
12:20Kriminálka Miami V (7)
13:35Kriminálka Miami V (8)
14:30Výměna manželek IX
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4691)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Specialisté (221)
20:20Specialisté (4)
21:25Víkend
22:30Kriminálka Las Vegas V (4)
23:10Kriminálka Miami V (7)
00:10Kriminálka Miami V (8)
01:10Kriminálka Las Vegas V (4)
02:10Ulice (4691)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (142)
03:45Novashopping
04:45Zbouchnutá
01:50Jak se staví sen
04:25Rozpal to, šéfe!
05:15Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (223)
07:00M.A.S.H (224)
07:25M.A.S.H (225)
07:55M.A.S.H (226)
08:25M.A.S.H (227)
08:55Vytoč mého agenta (6)
09:20Policie Hamburk VIII (12)
10:30Policie Hamburk VIII (13)
11:30Closer VII (10)
12:30Komisař Rex II (10)
13:25Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Lež na pláži (5)
20:15Česko na grilu
21:30Tátové na tahu (9)
22:45Receptář prima nápadů
23:55Policie v akci
00:40Policie Hamburk VIII (12)
01:35Policie Hamburk VIII (13)
02:35Closer VII (10)
03:35Jak se staví sen
04:30V zajetí démonů
00:20Čelisti 2
02:25Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (15)
04:15Česko k neuvěření
04:55Poslední turné
05:25Kód Enigmy
07:10Bláznivá dovolená v Evropě
09:25Muž na laně
11:15Pan božský
13:35Ghost Rider
15:40Slečna drsňák 2: Ještě drsnější
17:45Expresní zásilka
20:00Prci, prci, prcičky: Na táboře
21:55Matrix Resurrections
23:40November Man
02:15V zajetí démonů
03:55Teorie velkého třesku X (15, 16, 17, 18)
00:20Malý Sheldon VI (16, 17)
01:55Zlatá sedmdesátá (13, 14)
02:30Bobovy burgery V (21)
03:15Griffinovi (1)
03:35TELE TELE
03:55Stahovák
04:25Susedia VI (7)
04:35Zig a Sharko IV (14, 15, 16, 17)
05:20Bakugan: Ozbrojená aliance (101)
06:00Přátelé (11, 12)
06:152 $ocky II (12, 13, 14, 15)
07:10Malý Sheldon VI (18, 19, 20, 21)
08:55Susedia VI (8, 9)
10:35Dva a půl chlapa X (2, 3)
12:05Přátelé (11, 12)
12:55Teorie velkého třesku X (15, 16, 17, 18)
13:502 $ocky II (16, 17, 18, 19)
15:30Zlatá sedmdesátá (15, 16)
17:15Dva a půl chlapa X (4, 5)
18:15Malý Sheldon VI (22)
19:05Malý Sheldon (1)
19:30Teorie velkého třesku X (19, 20, 21, 22)
20:00Přátelé (13, 14)
21:35Griffinovi (2, 3)
22:35Dva a půl chlapa X (4, 5)
23:30Teorie velkého třesku X (19, 20, 21, 22)
00:20Malý Sheldon VI (18, 19)
02:00Zlatá sedmdesátá (15, 16)
02:35Griffinovi (2, 3)
03:20TELE TELE
04:002 $ocky II (12, 13)
04:25Walker, Texas Ranger IV (13)
01:35Strážci hranic: Amerika (18)
02:15Rozhovory s hráči Ligue 1 - LUDOVIC BLAS
02:40NBA: New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder
03:00SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (4)
05:00Mistři zastavárny XX (12)
05:45Skleněné peklo
06:35Kobra 11 XVI (4, 5)
09:40Walker, Texas Ranger IV (13)
11:45Válka skladů III (17, 18, 19, 20)
12:45Mistři zastavárny XX (13)
14:40Strážci hranic: Amerika (19, 20)
15:35Kobra 11 XVI (6, 7)
16:35Válka skladů IV (1, 2)
18:40Mistři zastavárny XX (14)
19:35Američtí sběratelé XVIII (2)
20:30Pomozte autům V (4)
21:25Walker, Texas Ranger IV (14)
22:20Kobra 11 XVI (6, 7)
23:15Čistá práce
01:20SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (4)
03:00Walker, Texas Ranger IV (14)
03:40NBA: Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers
04:25Myšlenky zločince IV (22)
00:40Myšlenky zločince IV (23)
01:25Myšlenky zločince IV (24)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (20)
02:45Na lovu
03:20Co na to Češi
04:05Riskuj!
05:20Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:25Na lovu IV
07:10MasterChef Česko IV (30)
08:05Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (16)
09:20Don Matteo VII (10)
10:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (19)
11:20Beze stopy IV (24)
12:10MasterChef Česko IV (31)
13:05Tescoma s chutí
14:20Don Matteo VII (11)
14:25Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (20)
15:30Kriminálka Las Vegas II (23)
16:20Kriminálka Las Vegas III - Pilot (1)
17:15Kriminálka Miami V (7)
18:10Kriminálka Miami V (8)
19:00Můj přítel Monk VIII (1)
20:00Můj přítel Monk VIII (2)
20:50Beze stopy V (1)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (21)
22:35Don Matteo VII (11)
23:30Můj přítel Monk VIII (1)
00:35Můj přítel Monk VIII (2)
01:15Beze stopy V (1)
01:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (21)
02:35Na lovu IV
03:15Co na to Češi
04:00Simpsonovi XXI (16)
01:20Simpsonovi XXI (17)
01:50Simpsonovi XXI (18)
02:15Simpsonovi XXI (19)
02:45Futurama V (13)
03:10Futurama V (14)
03:40Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (13)
04:10Ženy ve wrestlingu VIII (7)
04:45Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:10Autosalon.tv
06:40Prima Partička
07:25Top Gear 2011 (4)
08:25Top Gear XVII (4)
09:30Hvězdná brána VI (13)
10:35Hvězdná brána VI (14)
11:30Futurama V (13)
12:35Futurama V (14)
13:00Simpsonovi XX (13)
13:30Simpsonovi XX (14)
14:00Simpsonovi XX (15)
14:25Simpsonovi XX (16)
14:55Hvězdná brána VI (15)
15:15Hvězdná brána VI (16)
16:10Futurama V (15)
17:15Futurama V (16)
17:45Simpsonovi XXI (20)
18:15Simpsonovi XXI (21)
18:45Simpsonovi XXI (22)
19:15Simpsonovi XXI (23)
19:45Prima Partička
20:15Partička
21:15Brickleberry III (8)
22:10Re-play
22:35Simpsonovi XXI (20)
23:10Simpsonovi XXI (21)
23:40Simpsonovi XXI (22)
00:05Simpsonovi XXI (23)
00:35Futurama V (15)
01:00Futurama V (16)
01:30Top Gear XVII (4)
01:55Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (1)
03:10Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (2)
03:40Ženy ve wrestlingu VIII (8)
04:15Rodina doktora Kleista (8)
00:05Rodina doktora Kleista (9)
01:10Ve hře je láska (158)
02:20Ve hře je láska (159)
03:20Lásce navzdory (23)
04:25Karolína, domácí kuchařka
05:25Na zámku
06:00Karolína, domácí kuchařka
06:05Prostřeno!
06:30Sestřičky (13)
07:30Slunečná (120)
08:50Prostřeno!
10:15Ano, šéfe!
11:10Vražedné zaslepení
12:15Záchranáři z hor VI (10)
14:00Záchranáři z hor VI (11)
15:00Ve hře je láska (160)
16:00Ve hře je láska (161)
17:00Záchranáři z hor VI (12)
18:00Záchranáři z hor VII (1)
18:55Rosamunde Pilcher: Láska mezi květinami
20:00Sestřičky (14)
21:55Vytoč mého agenta (6)
23:05Rodina doktora Kleista (10)
00:20Rodina doktora Kleista (11)
01:25Ve hře je láska (160)
02:35Ve hře je láska (161)
03:35Lásce navzdory (24)
04:40Obnažený vesmír IV (5)
00:00Jak funguje vesmír II (2)
01:00Touha po zlatě (1)
02:00Touha po zlatě (2)
03:10Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (7)
04:20Ptačí říše
05:20Ptačí říše
06:00Rok na Lofotech (1)
06:15Zabijáci v divočině (4)
07:00Příběh šesti světadílů (2)
08:00Záchrana zřícenin (10)
09:05Když žraloci útočí VI (1)
10:05Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (3)
11:05Mechanici obřích strojů II (10)
12:05Extrémní přepravci III (5)
13:05Zapomenuté megastavby VIII (2)
14:15Umění špionáže (5)
15:15Největší záhady historie (5)
16:10Koloseum (5)
17:50Pravdy, lži a dějiny (2)
18:50Prima Česko
20:00Prima Svět
20:30Nejkrásnější evropské cesty vlakem (4)
21:05NASA: Vynálezy a inovace (3)
22:10Časoprostor (4)
23:10Mnichov: Teror na olympiádě (1)
00:15Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (6)
01:15Dálnice vedoucí peklem VIII (17)
02:15Stavitelské katastrofy IV (8)
03:25V říši mravenců
04:35Chobotnice
00:10Nečekaná rodina
02:15Námořní vyšetřovací služba VIII (20)
04:30M.A.S.H
05:25Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:10Námořní vyšetřovací služba VIII (20)
06:30Námořní vyšetřovací služba VIII (21)
07:20Země zaslíbená
08:15Základ rodiny
10:20Záměna
12:25Agent WC 40
14:30Pravá blondýnka 2
16:05#jsemtady
17:55Podfukářky
20:0013
21:55Kingsman: První mise
23:55Spojenci
02:35FL: SK Slavia Praha - SK Sigma Olomouc
02:00Sportovní infoservis
04:00MLB: Colorado Rockies - Houston Astros
09:00F:INITO (59)
12:00FL: SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha
13:00Puma eFootball - 5. kolo
15:30ELH: VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
17:30Tiki - Taka - 241
20:00Týden v motorsportu (17)
21:30FL: FC Hradec Králové - SK Slavia Praha
22:00Sportovní infoservis
00:00Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
00:05Moje zprávy
01:10VIP svět
01:20Exkluziv Kateřiny Brožové
01:35Na plac!
02:10Ostříháno
03:30Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Pašák (5)
20:15El Chapo (3)
22:10El Chapo (4)
23:10Cyranův poloostrov (17)
00:15Moje zprávy
00:50VIP svět
01:00Exkluziv Kateřiny Brožové
01:25Na plac!
02:30Ostříháno
02:55Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
00:35Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
00:50Fotbal: Dohráno
02:40Branky, body, vteřiny
03:55Motorismus: Speedway GP 2024
04:10Branky, body, vteřiny
05:40Hokej: MS hráčů do 18 let 2024 Finsko
06:00Panorama
07:55BBV po 25 letech
08:30Házená: MOL Liga 2023/2024
08:40Po trailech přes hory
10:30Fotbal: Dohráno
10:50Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Cyklotoulky
12:55Sokolský zpravodaj
13:05Archiv D: Blahopřání
13:20Hokej: MS hráčů do 18 let 2024 Finsko
14:00Volejbalový magazín
16:45Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
17:05Tenis: OSTRA Group Open 2024 by PURPOSIA
18:55Studio Time Out
21:00Fotbal: Magazín UEFA
22:05Hokej: MS hráčů do 18 let 2024 Finsko
22:55Branky, body, vteřiny
00:55Tenis: OSTRA Group Open 2024 by PURPOSIA
01:10Branky, body, vteřiny
03:10Studio Time Out
03:25Fotbal: Magazín UEFA
04:25Zprávy
00:00Zajímavosti z regionů
00:10Zajímavosti z regionů
00:35Zprávy
01:00Týden v regionech
01:10Týden v regionech
01:36Zprávy
02:00Zajímavosti z regionů
02:10Zajímavosti z regionů
02:35Zprávy
03:00Regiony ČT24
03:10Zprávy
04:00Branky, body, vteřiny
04:10Interview ČT24
04:23Studio ČT24
04:50Zprávy
05:00Zajímavosti z regionů
05:15Studio ČT24
05:40Tajemství pražských dvorků
05:50Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Události, komentáře Speciál: 20 let v EU – debata premiérů
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Události v regionech
00:10Události v regionech
00:35Zprávy
01:00Zajímavosti z regionů
01:10Zajímavosti z regionů
01:35Zprávy
02:00Události v regionech
02:10Události v regionech
02:35Zprávy
03:00Zajímavosti z regionů
03:10Zajímavosti z regionů
03:35Zprávy
04:00Branky, body, vteřiny
04:10Interview ČT24
04:20Studio ČT24
04:47Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00New Music Radar
15:00Óčko hity
16:00Party ride
19:00Hot hity
21:00Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Galerie... kde byste je nečekali (3/6)
00:15Basquiat
00:40Kanadská soda IX (2/14)
01:35Emoce v umění (17/24)
02:00proStory
02:50Uchem jehly
03:20Poutní místa
03:45Vzkaz Aloise Mikulky
04:05Terra musica
04:20Styl
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00A. Dvořák: Rusalka z Toulouse
20:15Bouře
23:15Emoce v umění (18/24)
00:50Georges Mélies, filmový čaroděj
01:40Blues Alive Šumperk 2023
02:40Ladí neladí
03:45Příběhy domů
04:35Flašinetář Henri
04:55