- Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6.
Sobota 1.6.
- 05:24
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz
01:35Banánové rybičky
02:05Dobré ráno
02:30Zahrada je hra
05:05Události v regionech
05:30Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
06:00Buchty po ránu
06:20Polopatě
06:45Profíci
07:35Obr z Černé skály
08:05Úsměvy Pavla Háši
08:50Gejzír
09:30Walker: Independence (1/13)
10:00Všechnopárty
10:45Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
11:40Z metropole, Týden v regionech
12:00Hobby naší doby
12:25Postřehy odjinud
12:50Zprávy
13:00O velkém nosu
13:05Démantový déšť
13:40Tři princezny tanečnice
14:35Lišáci, Myšáci a Šibeničák
15:25Hercule Poirot
16:45Kluci v akci
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Zázraky přírody
20:10Petr Kostka - Štace mého života
21:20Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
22:39Hibernatus
22:40Případy detektiva Murdocha XVI
00:00Bolkoviny
00:45Banánové rybičky
01:40Sama doma
02:15Chalupa je hra
03:50Bydlení je hra
04:10Pod pokličkou
04:40Konec války v barvě (2/5)
00:30Starobylé stavby II
01:15Na hranici tradic
02:15Zašlapané projekty
02:40Folklorika
03:05Ničit a chránit
03:30Církev otevřená všem
03:55Náš venkov
04:25Kvarteto
04:50Auto moto svět
05:20Auto moto test
05:40Příběhy divočiny
06:00Velká Británie z výšky
06:50Philip: Princ, manžel a otec
07:45Cyklotoulky
08:35Portugalský jihozápad - pobřeží čápů
08:45Zázraky techniky V
09:40Letecké katastrofy
10:30Auto moto svět
11:15Auto moto test
11:35Babylon
11:50S dovolením
12:20Půvab rakouských hor (1/5)
12:45Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
13:35S Arthurem za slony
13:55Zámek ve Švédsku
14:25Ohrožená Amazonie (3/3)
16:05Trabantem z Austrálie do Asie (3)
17:00Trabantem z Austrálie do Asie (4)
17:25Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Aljaška
18:00Planeta Země - živý organismus (2/2)
18:55Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Most u Remagenu
20:00Belphegor: Fantom Louvru
22:00Čtyři životy (3/3)
23:35Spartakiádní vrah
00:35Litviněnko (1/4)
01:30Na hranici tradic
02:15Zašlapané projekty
02:45Včela
03:00Folklorika
03:15Babylon
03:40Jatka na porážku
04:10Náš venkov
04:35Kriminálka Miami VII (6)
00:45Kriminálka Miami VII (7)
01:45Na vaší straně
02:50Ulice (4715)
03:45Novashopping
04:50Bernieho dobrodružství
05:55Zig a Sharko IV
06:00Monchhichi (17, 18)
06:15Alvin a Chipmunkové (4, 5)
07:05Víkendová Snídaně
07:55Na vodě (6)
08:50Den s Novou
10:00Rady ptáka Loskutáka
10:05Bláznivá školka
11:25Den s Novou
13:15Risknem to s Polly
13:20Den s Novou
15:05Přes noc třicítkou
15:10Machři
17:15Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Superlov II
20:20MEG: Monstrum z hlubin
21:45Machři
00:00Zlatá labuť (55)
02:15Jak Honza ke štěstí přišel
03:50Novashopping
04:50Policie v akci
01:00Policie Hamburk X (6)
02:00Policie Hamburk X (7)
03:05Closer: Nové případy II (1)
04:15Lodí přes Kornati
06:00Příhody Bolka a Lolka
06:05M.A.S.H (50)
06:25M.A.S.H (51)
06:50M.A.S.H (52)
07:20M.A.S.H (53)
07:50Fotr na tripu
08:25Autosalon.tv
09:05Máme rádi Česko
10:15Česko na grilu
12:15Temný Kraj (12)
13:30S tebou mě baví svět
15:00Princ Bajaja
16:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Polda V (14)
20:15České chaty snů
21:35Parchanti
22:35Sedm statečných
00:30Skutečné vraždy
03:25Matrix
00:05Neviditelný
02:25Můj přítel Monk (1)
04:15Velký den slečny Pettigrewové
05:20Kriminálka Miami VII (6)
07:00Kriminálka Miami VII (7)
07:55Jak Honza ke štěstí přišel
08:55Poslední plavky
10:10Mars útočí!
12:10Já, padouch 2
14:15Lorax
16:10Trable v ráji
17:50Batman
20:00Mariňák 2
23:45Matrix
01:45Můj přítel Monk (2)
04:15Teorie velkého třesku IV (12, 13, 14, 15)
00:30Malý Sheldon III (16, 17)
02:15Zlatá sedmdesátá IV (3, 4)
02:55Griffinovi IV (16, 17)
03:35TELE TELE
04:152 $ocky II (2)
04:45Já, já a zase já (6, 7)
05:10Karate ovce (62, 63, 64, 65)
05:55Bakugan: Vzestup Geoganů (4)
06:40Přátelé IV (4, 5)
06:502 $ocky II (6, 7, 8, 9)
07:45Malý Sheldon III (18, 19, 20, 21)
09:30Já, já a zase já (8, 9)
11:10Dva a půl chlapa (7, 8)
12:00Přátelé IV (4, 5)
12:55Teorie velkého třesku IV (12, 13, 14, 15)
13:502 $ocky II (10, 11, 12, 13)
15:35Zlatá sedmdesátá IV (5, 6)
17:20Dva a půl chlapa (9, 10)
18:15Malý Sheldon IV (1, 2)
19:10Teorie velkého třesku IV (16, 17, 18, 19)
20:00Přátelé IV (6, 7)
21:45Griffinovi IV (18, 19)
22:40Dva a půl chlapa (9, 10)
23:35Teorie velkého třesku IV (16, 17, 18, 19)
00:25Malý Sheldon III (18, 19)
02:10Zlatá sedmdesátá IV (5, 6)
02:50Griffinovi IV (18, 19)
03:30TELE TELE
04:10Stahovák
04:35Američtí sběratelé XVIII (20)
01:10Strážci hranic: Kanada II (22)
01:55Dallas Stars - Edmonton Oilers
02:35Walker, Texas Ranger V (19)
05:10Strážci hranic: Kanada II (24, 25)
05:55Mistři zastavárny XXII (5)
06:35Američtí sběratelé XVIII (20)
07:30Pomozte autům VII (5)
08:30Kobra 11 XX (7, 8)
09:30Walker, Texas Ranger V (20)
11:35Válka skladů VII (8, 9)
12:35Survivor Česko & Slovensko III
13:30Souboj Titánů II (2)
15:30Kobra 11 XX (9, 10)
16:35Válka skladů VII (12, 13)
18:35Mistři zastavárny XXII (7)
19:35Šestý den
20:30Walker, Texas Ranger V (21)
22:55Kobra 11 XX (9, 10)
23:55Američtí sběratelé XVIII (21)
02:00Pomozte autům VII (6)
02:45Strážci hranic: Kanada II (24)
03:25Walker, Texas Ranger V (21)
03:50NHL - akce měsíce
04:30Magazín NBA Action
04:50Slečna Marplová V (1)
00:30Beze stopy VI (1)
02:00Médium (9)
02:40Na lovu
03:20Co na to Češi
04:00Grantchester III (6)
04:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:45Na lovu
06:30MasterChef Česko VI (2)
07:25Koření
08:45Víkend
09:10Grantchester III (6)
09:50Médium (8)
10:55Specialisté (9)
11:50MasterChef Česko VI (3)
12:50Grantchester IV (1)
14:10Médium (9)
15:15Slečna Marplová IV (4)
16:10Kriminálka Las Vegas IV (2)
18:05Kriminálka Las Vegas IV (3)
19:00Myšlenky zločince V (23)
20:00Myšlenky zločince VI (1)
20:55Myšlenky zločince VI (2)
21:50Médium (10)
22:45Grantchester IV (1)
23:40Myšlenky zločince V (23)
00:40Myšlenky zločince VI (1)
01:20Myšlenky zločince VI (2)
02:05Médium (10)
02:45Na lovu
03:25Co na to Češi
04:10Grantchester IV (1)
04:45Simpsonovi XXVII (15)
00:05Simpsonovi XXVII (16)
00:35Simpsonovi XXVII (17)
01:05Simpsonovi XXVII (18)
01:30Futurama X (8)
02:00Futurama X (9)
02:30Nezvěstná (9)
03:00Ženy ve wrestlingu VIII (40)
04:10Těžká dřina
05:15Příhody Bolka a Lolka
06:00To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (6)
06:20To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (1)
07:15To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (2)
08:20To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (8)
09:30To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (9)
10:35Re-play
11:50Futurama X (8)
12:25Futurama X (9)
12:55Simpsonovi XXVI (13)
13:20Simpsonovi XXVI (14)
13:50Simpsonovi XXVI (15)
14:20Simpsonovi XXVI (16)
14:45Volání divočiny
15:05Futurama X (10)
17:15Futurama X (11)
17:45Simpsonovi XXVII (19)
18:15Simpsonovi XXVII (20)
18:45Simpsonovi XXVII (21)
19:15Simpsonovi XXVII (22)
19:45Bumblebee
20:15Řbitov zviřátek
22:35Simpsonovi XXVII (19)
00:35Simpsonovi XXVII (20)
01:00Simpsonovi XXVII (21)
01:30Simpsonovi XXVII (22)
02:00Futurama X (10)
02:30Futurama X (11)
03:00Re-play
03:30Ženy ve wrestlingu VIII (41)
04:05Rodina doktora Kleista VI (9)
00:20Rodina doktora Kleista VI (10)
01:25Čas lásky a třešní (22)
02:40Čas lásky a třešní (23)
03:40Lásce navzdory (56)
04:50Na zámku
06:00Zoo (203)
06:10Sestřičky (46)
07:15Slunečná (153)
08:40Receptář prima nápadů
10:05Libovky Pepy Libického
10:50Zahradník po ruce
11:25Inga Lindström: Láska žije dál
11:55Záchranáři z hor XI (14)
14:00Záchranáři z hor XII (1)
15:00Čas lásky a třešní (24)
16:00Čas lásky a třešní (25)
16:55Záchranáři z hor XII (2)
17:55Záchranáři z hor XII (3)
18:55Matčina lež
20:00Sestřičky (47)
21:50Inkognito
23:05Rodina doktora Kleista VI (11)
00:00Rodina doktora Kleista VI (12)
01:05Čas lásky a třešní (24)
02:20Čas lásky a třešní (25)
03:20Lásce navzdory (57)
04:30Kouzlo železniční architektury II (2)
00:50Kolosální stroje II (5)
01:50Extrémní přepravci III (10)
03:05Hlubiny a posedlosti: Akvanaut Pavel Gross
04:10Ptačí říše
06:00Hausbót Petra Horkého
06:05Život v divočině (6)
06:35Pohotovost pro exotická zvířata VII (8)
07:40Vetřelci dávnověku XIV (8)
08:35Ruské války (3)
09:30Kolaborovali s nacisty (13)
10:40Zelená planeta (5)
11:45Jak se točila Zelená planeta
13:00Svědkem je velryba
13:55Když žraloci útočí V (6)
15:05Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici (3)
16:05Šílené počasí: Skutečné záběry VI (5)
17:05Norské domy snů VII (7)
18:00Největší loupeže s Piercem Brosnanem (5)
19:00Zvířecí sociální sítě (1)
20:00Svět podivných tvorů
21:05Záhadný Karl Lagerfeld
22:00Svět kouře a oceli (2)
23:50Zapomenuté megastavby V (2)
00:55Artemis I: Cesta na Měsíc
01:55Vesmírná záře (7)
03:10Přehrady na řece Verdon
04:30Mrtvá hlídka
02:20Námořní vyšetřovací služba X (3)
04:20M.A.S.H
05:20Nad krajinou
06:00M.A.S.H
06:05M.A.S.H
06:30Námořní vyšetřovací služba X (5)
06:55Námořní vyšetřovací služba X (6)
07:50Ve stínu Fukušimy
08:50Duch
10:55Fenomén
13:35Kung Fu Panda
16:10Gump - pes, který naučil lidi žít
17:55Rakeťák
20:00Ledová smrt
22:20Řbitov zviřátek
00:00Lékořicová pizza
02:15FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
01:15Sportovní infoservis
03:15MLB: Chicago Cubs - Cincinnati Reds
09:00Euroleague Final Four 2024 - finále
11:30Bomby na ledu (33)
13:30Magazín WRC - Sardinie (6)
14:30WRC: Rally Italia Sardegna - SS10 Coiluna - Loelle 1
15:00Toyota Gazoo Racing eRallye - 2. kolo
16:00WRC: Rally Italia Sardegna - SS12 Coiluna - Loelle 2
18:00FL: FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové
19:00Element (11)
22:00ONE Friday Fights 65 (20)
22:10FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
01:10Sportovní infoservis
03:10S Arenbergerem nejen o medicíně
00:30Moje zprávy
00:55VIP svět
01:05Exkluziv Kateřiny Brožové
01:30Na plac!
02:35Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:45Jak to dopadlo!?
05:50Jak to dopadlo!?
06:50Skandály slavných - Jana Brejchová
07:45Klenot.TV
08:35Babica vs. Sapík
10:45Kašpárku, vař!
11:35Vaření se Soukupem
12:10Babica vs. Sapík
13:00Vítejte ve světě Andrého Rieu (5)
13:50Vítejte ve světě Andrého Rieu (6)
14:40S Arenbergerem nejen o medicíně
15:30Nebezpečné vztahy live
16:00Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:55Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Sejdeme se na Cibulce
20:15To nejlepší z Vtipu za stovku
21:35Nikdo není perfektní
22:30Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
23:45Moje zprávy
00:45VIP svět
00:55Exkluziv Kateřiny Brožové
01:05Na plac!
01:50Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:45Branky, body, vteřiny
00:25Fotbal: Kvalifikace na ME žen 2025
00:40Veslování: Primátorky 2024
02:25Branky, body, vteřiny
03:25Malý fotbal
03:40Mažoretkový sport: MČR Karviná
04:45Akrobatický rokenrol: Sletová soutěž v akrobatickém rokenrolu
05:20Sokolský zpravodaj
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Fotbal: Kvalifikace na ME žen 2025
06:00BBV po 25 letech
07:45Panorama
07:55Sokolský zpravodaj
08:30Malý fotbal
08:40Golf Time
09:50Cyklotoulky
10:10Tanec: ME Chorvatsko
10:25Po trailech přes hory
10:55Vodní slalom: SP ve vodním slalomu 2024
11:15Orientační sport: SP v orientačním běhu 2024
13:00Volejbal: Zlatá Evropská liga mužů 2024
15:25Volejbal: Zlatá Evropská liga žen 2024
17:40Motorismus: Speedway GP 2024
19:10Malý fotbal: ME v malém fotbale mužů 2024 Bosna a Hercegovina
22:05Fotbal: Liga mistrů UEFA
23:10Vodní slalom: SP ve vodním slalomu 2024
23:40Branky, body, vteřiny
01:20Volejbal: Zlatá Evropská liga mužů 2024
01:35Branky, body, vteřiny
03:55Malý fotbal: ME v malém fotbale mužů 2024 Bosna a Hercegovina
04:10Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Zprávy
06:00Studio ČT24
06:10Studio 6 víkend
07:00Zprávy
11:00Regiony ČT24
11:05Zprávy ve 12
12:00Politické spektrum
12:32Zprávy
13:00Týden v kultuře
13:05Studio ČT24
13:30Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
16:00Studio ČT24
16:03Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Interview ČT24
18:28Předpověď počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:50Branky, body, vteřiny
19:52Hyde Park Civilizace
20:05Zprávy
21:00Historie.cs
21:05Zprávy
22:00Archiv ČT24
22:05Týden v kultuře
22:32Zprávy ve 23
23:00Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Týden v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Týden v regionech
04:34Óčko flirt
00:00Óčko hity
06:00Ranní fresh
09:00YouTube Chart
10:00NN NIGHT RUN A AVON BĚH
12:00Óčko hity
12:05Smartmania
13:00Óčko hity
13:05O unlocked
13:30Óčko Chart
14:00Soundtracky
16:00Hitrádio desítka
17:00DESPERADOS DJ NO.1 PLAYLIST
18:00Top 4 Óčko chart
19:00Óčko hity
19:15TRANSMISSION GDANSK 2022: Daxson
20:00Virtuální svět TV
22:00Óčko flirt
00:00Odvrácená strana Hollywoodu (2/4)
00:15Piš, Kafka, piš!
01:10Hudební cestopis slavných skladatelů (4/8)
02:05Tečka páteční noci
03:00Echo Pražského jara 2024
05:05Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Echo Pražského jara 2024
20:13Jimi Hendrix: Voodoo Child
20:15Proces
21:50Hvězdy stříbrného plátna
23:45Kafka Band
00:30Moderní historie britské kinematografie (1/4)
01:45Ikony Kamila Střihavky
02:50Putování za Franzem Kafkou
03:15Před půlnocí
03:30Ladí neladí
04:00Terra musica
04:25Muzeum Češko Selo
04:50