Gannu znervózněl jen Pogačar, Hirt je po rovinaté časovce třináctý

Tentokrát podle předpokladů, čtrnáctá etapa Gira d’Italia byla v režii suveréna Filippa Ganny. Ten v rovinaté časovce zničil veškerou cyklistickou konkurenci...  celý článek

Nový vůz Dominika Stříteského Škoda Fabia RS Rally2.
Rozhodlo osm desetin. Rallye Český Krumlov vyhrál Stříteský před Pechem

Rallye Český Krumlov vyhrál Dominik Stříteský o 0,8 sekundy před Václavem Pechem a připsal si druhé vítězství v soutěži mistrovství České republiky. Třetí byl...  celý článek

Kristýna Napoleaová ve finálovém kole turnaje LET v Saúdské Arábii.
Napoleaová konečně pod par. Na German Masters si polepšila na 16. místo

Obhájkyně prvenství Kristýna Napoleaová si v třetím kole golfového German Masters výrazně polepšila z 41. na 16. místo. Česká hráčka obešla hřiště v...  celý článek

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

© 1998–2024 MAFRA, a. s. a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s. zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s. se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.