Přidat do mého TV programu

Zprávy / Sport

Iga Šwiateková se raduje ze získaného bodu ve finále turnaje v Římě.
Jednička Šwiateková porazila dvojku Sabalenkovou i v římském finále

Souboj světové jedničky a dvojky vyhrála ve finále v Římě – stejně jako před dvěma týdny v Madridu – Iga Šwiateková. Polská favoritka si tentokrát s Běloruskou...  celý článek

Hráčky Mostu se radují s pohárem pro vítězky Českého poháru.
Dycky Most! Dycky v srdci! Házenkářky Baníku i po porážce slaví desátý titul

Populárnímu seriálovému heslu Dycky Most!, napsanému v hale na obří plachtě, vrátily házenkářky Baníku znovu platnost. Po roční odmlce, kdy jim zlato senzačně...  celý článek

Nový vůz Dominika Stříteského Škoda Fabia RS Rally2.
Rozhodlo 8 desetin, Rallye Český Krumlov vyhrál Stříteský. Enge havaroval

Rallye Český Krumlov vyhrál Dominik Stříteský o 0,8 sekundy před Václavem Pechem a připsal si druhé vítězství v soutěži mistrovství České republiky. Třetí byl...  celý článek

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

© 1998–2024 MAFRA, a. s. a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s. zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s. se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.