- Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6.
Pondělí 13.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Máme rádi zvířata
00:25Manéž Bolka Polívky
00:50Příběhy slavných... Leoš Suchařípa
02:05Světáci
03:00Kuchařská pohotovost
03:50Dřevák dřevěný
04:20V kondici
04:40Bydlet jako... ve věžáku (12/16)
05:00Zajímavosti z regionů
05:30Studio 6
05:59Otec Brown X
09:00Chvíle pro písničku
09:45168 hodin
10:00Doktor Martin 2 (1)
10:35AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Bydlet jako... ve věžáku
14:10Robinsonka
14:40Zdravotní škola V
16:00Máme rádi zvířata
16:45AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Stíny v mlze II (6/12)
20:10Reportéři ČT
21:20Plné hnízdo v Kraji Vysočina 2
22:05Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:34Marie Antoinetta (6/8)
22:35Vigil (5/6)
23:30AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
00:30Zahrada je hra
00:55Z metropole, Týden v regionech
01:20Kalendárium
01:50Dobré ráno
02:05Na stopě
04:50Hledání Angely Merkelové
00:25Žiješ jenom 2x (3)
01:25Čaj pro třetího
01:50Monastýry králů a sester
02:20Designtrend
02:45Chvála kutilství
03:00Svatební obrázky ze Strážnice
03:25Padající květináč
03:50Před půlnocí
04:15Na moll
04:45Refreš/h/ (4/5)
05:30Dobré ráno
05:59Kamera na cestách: Podivuhodný Vietnam
08:30Rozmnožování v divočině
09:25Věčný Egypt
10:15Postřehy odjinud
11:15Babylon
11:20Planeta pokladů
11:45Cesty víry
12:40Okavango - řeka snů (3/4)
13:10S kuchařem kolem světa
14:05Italské romantické ostrovy
14:55Princ Philip, muž ve stínu Koruny
15:50Dobrodružství vědy a techniky
16:50Portugalsko za 2. světové války
17:20Letecké katastrofy
18:15Evropa dnes
19:00Československý filmový týdeník 1974 (1513/2379)
19:30Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Velká vlaková loupež (2/2)
20:00Siréna z Mississipi
21:40Stockholm
23:40Hledání Angely Merkelové
01:10Stopy, fakta, tajemství
02:15Hranice bez hranic
02:40Není kam spěchat
03:10Sabotáž
03:35Babylon
04:00Divnopis
04:30Náš venkov
04:35Superlov
02:40Na vaší straně
03:45Střepiny
04:20Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4700)
08:35Odznak Vysočina III (1)
09:35Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (4)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (150)
12:20Kriminálka Miami V (23)
13:40Kriminálka Miami V (24)
14:35Výměna manželek X
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4701)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Specialisté (6)
20:20Specialisté (7)
21:25Víkend
22:25Kriminálka Las Vegas V (6)
23:05Kriminálka Miami V (23)
00:00Kriminálka Miami V (24)
01:05Kriminálka Las Vegas V (6)
02:05Ulice (4701)
03:05Novashopping
04:45Druhý muž
00:05Skrýš
02:00Jak se staví sen
04:30Libovky Pepy Libického
05:35Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (1)
07:05M.A.S.H (2)
07:35M.A.S.H (3)
08:10M.A.S.H (4)
08:40Vytoč mého agenta (8)
09:15Policie Hamburk VIII (28)
10:30Policie Hamburk VIII (29)
11:30Closer VII (18)
12:30Komisař Rex III (3)
13:30Policie v akci
14:35Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Lež na pláži (7)
20:15Česko na grilu
21:30Tátové na tahu (11)
22:50Receptář prima nápadů
23:55Policie v akci
00:45Policie Hamburk VIII (28)
01:45Policie Hamburk VIII (29)
02:45Closer VII (18)
03:55V zajetí démonů 3: Na ďáblův příkaz
02:05Collateral Beauty: Druhá šance
04:20Rodinka
06:15Jesse Stone: Nový začátek
08:10Tintinova dobrodružství
10:05Případ mrtvého nebožtíka
12:10Pán prstenů: Dvě věže
14:10Dovolená za trest
17:45Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
20:00Prci, prci, prcičky: Akce století
22:25Zmizelá
00:05Nejvyšší pocta
02:50Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (4)
04:40Teorie velkého třesku XII (23, 24)
00:40Teorie velkého třesku (1, 2)
01:30Malý Sheldon (22)
02:25Malý Sheldon II (1)
02:45Zlatá sedmdesátá II (16, 17)
03:00Griffinovi II (21)
03:45TELE TELE
04:05Stahovák
04:30Susedia VIII (5)
04:40Zig a Sharko IV (70, 71, 72, 73)
05:20Bakugan (11)
05:55Přátelé II (15, 16)
06:052 $ocky IV (20, 21, 22)
07:002 $ocky V (1)
08:20Malý Sheldon II (2, 3, 4, 5)
08:45Susedia VIII (7)
10:25Susedia IX (1)
11:05Dva a půl chlapa XI (7, 8)
11:45Přátelé II (15, 16)
12:40Teorie velkého třesku XII (23, 24)
13:35Teorie velkého třesku (1, 2)
14:302 $ocky V (2, 3, 4, 5)
15:25Zlatá sedmdesátá II (18, 19)
17:15Dva a půl chlapa XI (9, 10)
18:10Malý Sheldon II (6, 7)
19:05Teorie velkého třesku (3, 4, 5, 6)
20:00Přátelé II (17, 18)
21:50Griffinovi III (2, 3)
22:50Dva a půl chlapa XI (9, 10)
23:45Teorie velkého třesku (3, 4, 5, 6)
00:40Malý Sheldon II (2, 3)
02:25Zlatá sedmdesátá II (18, 19)
03:00Griffinovi III (2)
03:45TELE TELE
04:05Susedia VIII (7)
04:40Boston Bruins - Florida Panthers
00:35Bouřlivé dny
01:10Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder
03:00Walker, Texas Ranger IV (26)
05:10SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (8)
05:55Mistři zastavárny XXI (6)
06:40Bouřlivé dny
07:35Kobra 11 XVIII (1, 2)
09:35Walker, Texas Ranger V (1)
11:35Válka skladů V (13, 14, 15, 16)
12:35Mistři zastavárny XXI (7)
14:35Strážci hranic: Kanada (11, 12)
15:30Kobra 11 XVIII (3, 4)
16:30Válka skladů V (17, 18)
18:35Mistři zastavárny XXI (8)
19:30Američtí sběratelé XVIII (10)
20:30Pomozte autům VI (4)
21:25Walker, Texas Ranger V (2)
22:25Kobra 11 XVIII (3, 4)
23:20SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (8)
01:15Walker, Texas Ranger V (2)
02:05Indiana Pacers - New York Knicks
03:00Simpsonovi XXIV (6)
00:20Simpsonovi XXIV (7)
00:50Simpsonovi XXIV (8)
01:20Futurama VII (9)
01:45Futurama VII (10)
02:15Top Gear XIX (4)
02:45Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (9)
04:05Ženy ve wrestlingu VIII (21)
04:40Příhody Bolka a Lolka
05:40Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:10Autosalon.tv
06:35Prima Partička
07:15Top Gear XVIII (7)
08:15Top Gear: Botswanský speciál
09:25Hvězdná brána VII (11)
10:30Hvězdná brána VII (12)
11:25Futurama VII (9)
12:30Futurama VII (10)
13:00Simpsonovi XXIII (3)
13:30Simpsonovi XXIII (4)
14:00Simpsonovi XXIII (5)
14:25Simpsonovi XXIII (6)
14:55Hvězdná brána VII (13)
15:15Hvězdná brána VII (14)
16:10Futurama VII (11)
17:15Futurama VII (12)
17:45Simpsonovi XXIV (9)
18:15Simpsonovi XXIV (10)
18:45Simpsonovi XXIV (11)
19:15Simpsonovi XXIV (12)
19:45Prima Partička
20:15Mikýřova hysteorie českých dějin
21:15Nezvěstná (1)
22:00Re-play
23:05Simpsonovi XXIV (9)
23:35Simpsonovi XXIV (10)
23:55Simpsonovi XXIV (11)
00:25Simpsonovi XXIV (12)
00:50Futurama VII (11)
01:20Futurama VII (12)
01:50Top Gear: Botswanský speciál
02:20Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (10)
03:40Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (11)
04:15Ženy ve wrestlingu VIII (22)
04:50Rodina doktora Kleista III (10)
00:00Rodina doktora Kleista III (11)
01:05Ve hře je láska (186)
02:20Ve hře je láska (187)
03:15Lásce navzdory (37)
04:20Karolína, domácí kuchařka
05:20Na zámku
06:00Karolína, domácí kuchařka
06:05Prostřeno!
06:30Sestřičky (27)
07:30Slunečná (134)
08:45Prostřeno!
10:15Ano, šéfe!
11:10Rodičovský instinkt
12:15Záchranáři z hor IX (2)
14:00Záchranáři z hor IX (3)
15:00Ve hře je láska (188)
16:00Ve hře je láska (189)
17:00Záchranáři z hor IX (4)
17:55Záchranáři z hor IX (5)
18:55Inga Lindström: Srdce z ledu
20:00Sestřičky (28)
21:55Vytoč mého agenta (8)
23:10Rodina doktora Kleista III (12)
00:15Rodina doktora Kleista III (13)
01:20Ve hře je láska (188)
02:35Ve hře je láska (189)
03:35Lásce navzdory (38)
04:40Myšlenky zločince V (8)
00:55Myšlenky zločince V (9)
01:30Myšlenky zločince V (10)
02:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (12)
02:55Na lovu
03:35Co na to Češi
04:15Riskuj!
04:55Riskuj!
05:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:45Na lovu IV
06:30MasterChef Česko V (8)
07:20Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (3)
08:35Don Matteo VII (24)
09:30Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (11)
10:50Beze stopy V (10)
11:45MasterChef Česko V (10)
12:40Tescoma s chutí
13:55Grantchester (1)
14:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (12)
15:05Kriminálka Las Vegas III (12)
16:00Kriminálka Las Vegas III (13)
17:00Kriminálka Miami V (23)
18:00Kriminálka Miami V (24)
19:00Slečna Marplová (3)
20:00Beze stopy V (11)
21:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (13)
22:50Grantchester (1)
23:45Slečna Marplová (3)
00:45Beze stopy V (11)
02:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (13)
03:00Na lovu IV
03:40Co na to Češi
04:25Jak funguje vesmír II (4)
00:50Stonehenge: Skrytá pravda (2)
01:50Viking Rollo
03:00Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (9)
04:20Prima Svět
05:20Když žraloci útočí V (3)
06:00Zabijáci v divočině (6)
06:40Příběh šesti světadílů (4)
07:45Úžasné domy (2)
08:50Když žraloci útočí VI (3)
09:55Modré srdce planety: Mořské proudy (1)
10:55Kolosální stroje II (2)
12:00Extrémní přepravci III (7)
13:05Zapomenuté megastavby VIII (4)
14:10Umění špionáže (7)
15:10Největší záhady historie (7)
16:05Koloseum (7)
17:50Pravdy, lži a dějiny (4)
18:50Prima Česko
20:00Prima Svět
20:30Nejkrásnější evropské cesty vlakem (6)
21:05NASA: Vynálezy a inovace (5)
22:10Časoprostor (6)
23:10Mnichov: Teror na olympiádě (3)
00:05Svět sportu: Rok za rokem (20)
01:05Ledová království: Zkouška odvahy (2)
01:50Divoké počasí s Richardem Hammondem (2)
02:10Stavitelské katastrofy IV (10)
03:35Evoluce v pohybu (2)
04:45Nemocnice Chicago Med IV (14)
00:30Vyměněné osudy (19, 20)
01:10Gilmorova děvčata VII (8, 9)
02:55Ulice (4259, 4260)
04:30Život na jachtě VIII (5, 6)
06:10Pan Selfridge II (3)
07:55Pan Selfridge II (4)
08:55Oteckovia (141, 142)
09:55Doktorka Quinnová VI (13, 14)
11:55Ordinace v růžové zahradě 2 (764)
13:50Ordinace v růžové zahradě 2 (765)
15:05Vyměněné osudy (21, 22)
16:25Gilmorova děvčata VII (10)
18:25Gilmorova děvčata VII (11)
19:20Nekonečná láska II (5)
20:15Nekonečná láska II (6)
21:15Ordinace v růžové zahradě 2 (766)
22:10Ordinace v růžové zahradě 2 (767)
23:30Nemocnice Chicago Med IV (15)
00:45Noční můra mé sestry
01:40Doktorka Quinnová VI (13, 14)
03:00Ulice (4260, 4261)
04:40Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
00:10Moje zprávy
01:10VIP svět
01:20Exkluziv Kateřiny Brožové
01:40Na plac!
02:15Ostříháno
03:35Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Pašák (7)
20:15El Chapo (7)
22:10El Chapo (8)
23:05Intim s Heidi Janků
00:05Moje zprávy
00:40VIP svět
00:55Exkluziv Kateřiny Brožové
01:15Na plac!
01:50Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Případ pro dva V (2)
00:00Ošklivka Katka (25)
01:25Ve hře je láska (174)
02:45Ve hře je láska (175)
03:45Karolína, domácí kuchařka
04:55Na zámku
05:30S Italem v kuchyni
06:00Křižovatky života
06:35Columbo
07:40Inga Lindström: Dům plný vzpomínek
09:35Záchranáři z hor VIII (12)
11:35Záchranáři z hor IX (1)
12:35Rodinná pouta (21)
13:35Sestřičky (22)
14:40Ošklivka Katka (26)
16:00Prostřeno!
17:10Nikdo není dokonalý
17:55Jak se staví sen
19:00Případy inspektora Lynleyho II (3)
20:10Show Jana Krause
22:10Jak se staví sen
23:15Případ pro dva V (3)
00:10Ošklivka Katka (26)
01:35Ve hře je láska (176)
02:55Ve hře je láska (177)
03:50Útok megažraloka
00:50Pohyblivý terč
02:50Námořní vyšetřovací služba IX (10)
04:50M.A.S.H
06:00Námořní vyšetřovací služba IX (10)
06:20Námořní vyšetřovací služba IX (11)
07:00Tři muži a nemluvně
07:55Na nože
10:10Tři muži a mladá dáma
12:50Ali Baba a čtyřicet loupežníků (1/2)
15:00Táta v sukni
17:15Králíček Jojo
20:00Šprtky to chtěj taky
22:20Mise statečných
00:15Skutečné vraždy
02:10Námořní vyšetřovací služba IX (11)
04:00Námořní vyšetřovací služba L. A. XII
04:55Comedy Club V (17)
00:50Comedy Club V (18)
01:25V zajetí sněhu
01:55Velký Buck Howard
04:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (19)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (20)
06:30Tučňáci z Madagaskaru II (39)
07:00Tučňáci z Madagaskaru III (1)
07:30Spongebob v kalhotách VIII (159)
08:00Spongebob v kalhotách VIII (160)
08:30Spongebob v kalhotách VIII (161)
09:00Spongebob v kalhotách VIII (162)
09:30Spongebob v kalhotách VIII (163)
10:00Spongebob v kalhotách VIII (164)
10:30Spongebob v kalhotách VIII (165)
11:00Spongebob v kalhotách VIII (166)
11:30Policejní zachránci XIX (2)
12:00Policejní zachránci XIX (3)
13:00FBI: International (7)
14:00Kriminálka Las Vegas IV (15)
15:00Sherlock Holmes: Jak prosté VI (20)
16:00FBI: International (8)
17:00Kriminálka Las Vegas IV (16)
18:00Sherlock Holmes: Jak prosté VI (21)
19:00FBI: International II (6)
20:00FBI: International II (7)
21:00Comedy Club VIII (4)
22:00Comedy Club VIII (5)
22:30Comedy Club V (20)
23:00Červený trpaslík VIII (6)
23:30Červený trpaslík VIII (7)
00:20Velký Buck Howard
00:55Comedy Club V (21)
02:55Kriminálka Las Vegas IV (16)
03:25Sherlock Holmes: Jak prosté VI (21)
04:20Vraždy na Sandhamnu
00:10Closer: Nové případy II (4)
02:35Vražedné záhady slečny Fisherové II (7)
03:30Vraždy v Kitzbühelu IX (3)
04:50Noční Praha
06:00Closer: Nové případy II (5)
06:10Komisař Rex III (1)
06:50Vraždy v Kitzbühelu IX (4)
07:50Stíny smrti
08:50Columbo
10:50Případ pro dva V (12)
12:55Vraždy v Kitzbühelu IX (5)
14:05Námořní vyšetřovací služba XI (8)
15:05Stíny smrti
16:05Columbo
18:05Námořní vyšetřovací služba XI (9)
20:15Sběratelé kostí V (16)
21:05Closer: Nové případy II (6)
22:00Případ pro dva V (11)
22:55Zločiny z vřesovišť
00:00Closer: Nové případy II (5)
02:05Komisař Rex III (1)
03:15Vraždy v Kitzbühelu IX (4)
04:25Galerie... kde byste je nečekali (5/6)
00:55Kanadská soda IX (4/14)
01:20Chaplin bankovním sluhou
01:40Emoce v umění (19/24)
02:00Notes
02:50Uchem jehly
03:25Crescendo
03:55Terra musica
04:50Echo Pražského jara 2024
05:20Události v kultuře
20:00Echo Pražského jara 2024
20:13Cesty Lídy Engelové
20:15Šťovík, pečené brambory
21:10Hudební cestopis slavných skladatelů (2/8)
22:40Devadesátky
23:35Emoce v umění (20/24)
01:00Aalto
01:50Chaplin obětí nešťastné lásky
02:45Blues o mrtvém vrabci
02:55Ladí neladí
03:55Priessnitzovy lázně
04:50Tyhle šaty beru! (5)
00:15Tyhle šaty beru! (6)
00:45Amerika hledá topmodelku XII (11)
01:05Ráj podle Bryana IV (11)
02:10The Voice UK IX (25)
03:20The Voice UK IX (26)
04:20Ráj podle Bryana IV (5)
05:15Noční Praha
06:00Neuvěřitelné dorty IV (23)
06:15Amerika hledá topmodelku XII (10)
06:35Tyhle šaty beru! (3)
07:15Tyhle šaty beru! (4)
07:45Tyhle šaty beru! (5)
08:15Tyhle šaty beru! (6)
08:45Svatba na první pohled Německo VI (16)
09:05Svatba na první pohled Německo VII (1)
10:20Ráj podle Bryana IV (11)
11:25Megadorty (1)
12:25Habovřesky
13:25Prostřeno v Británii XVII (1)
15:05Megadorty (2)
15:25Ráj podle Bryana IV (12)
16:25Amerika hledá topmodelku XII (11)
17:20Tyhle šaty beru! (7)
18:20Tyhle šaty beru! (8)
18:45Tyhle šaty beru! (9)
19:15Tyhle šaty beru! (10)
19:45Amerika hledá topmodelku XII (12)
20:10Svatba na první pohled Německo VII (2)
21:05Svatba na první pohled Německo VII (3)
22:10Tyhle šaty beru! (7)
23:20Tyhle šaty beru! (8)
23:45Tyhle šaty beru! (9)
00:15Tyhle šaty beru! (10)
00:45Amerika hledá topmodelku XII (12)
01:05Ráj podle Bryana IV (12)
02:00The Voice UK IX (26)
03:10The Voice UK IX (27)
04:05Exkluziv Kateřiny Brožové
01:55Ostříháno
03:15Na plac!
04:50Česká tajenka
06:00Soudce Alexandr
06:55Soudkyně Barbara
13:15Soudce Alexandr
14:35Soudkyně Barbara
15:40Soudce Alexandr
16:50Soudkyně Barbara
18:00Soudkyně Barbara
19:00Soudkyně Barbara
20:05Soudce Alexandr
21:10Soudkyně Barbara
22:15Soudce Alexandr
23:30Ostříháno
04:00Na plac!
04:30Krb
00:00Regionální zprávy VÍKEND
04:00Počasí
04:10Karvinský expres
04:14Havířovský expres
04:20Z naší ZOO
04:30Novojičínský expres
04:35Stonavský expres
04:45Regionální zprávy VÍKEND
05:00Počasí
05:10Eko magazín
05:14Bez komentáře
05:25Transformace kraje
05:30Kam vyrazit
05:40Magazín TV medicína
05:45Regionální zprávy VÍKEND
06:00Počasí
06:10Beskydský expres
06:14Jesenický expres
06:20Magazín 112
06:30Bez komentáře
06:45Dopravní revue
06:46Regionální zprávy VÍKEND
07:00Počasí
07:10Havířovský expres
07:14Z naší ZOO
07:30Novojičínský expres
07:35Stonavský expres
07:45Regionální zprávy VÍKEND
08:00Počasí
08:10Eko magazín
08:14Bez komentáře
08:25Transformace kraje
08:30Kam vyrazit
08:40Magazín TV medicína
08:45Regionální zprávy POLAR
09:00Počasí
09:10Beskydský expres
09:14Jesenický expres
09:25Magazín 112
09:35Bez komentáře
09:45Dopravní revue
09:46Regionální zprávy POLAR
10:00Počasí
10:10Havířovský expres
10:14Z naší ZOO
10:30Novojičínský expres
10:35Stonavský expres
10:45Regionální zprávy POLAR
11:00Počasí
11:10Eko magazín
11:14Bez komentáře
11:25Transformace kraje
11:30Kam vyrazit
11:40Magazín TV medicína
11:45Regionální zprávy POLAR
12:00Počasí
12:10Beskydský expres
12:14Jesenický expres
12:25Magazín 112
12:30Bez komentáře
12:45Dopravní revue
12:46Regionální zprávy POLAR
13:00Počasí
13:10Havířovský expres
13:14Z naší ZOO
13:30Novojičínský expres
13:35Stonavský expres
13:45Regionální zprávy POLAR
14:00Počasí
14:10Eko magazín
14:14Bez komentáře
14:25Transformace kraje
14:30Kam vyrazit
14:40Magazín TV medicína
14:45Regionální zprávy POLAR
15:00Počasí
15:10Beskydský expres
15:14Jesenický expres
15:20Magazín 112
15:30Bez komentáře
15:45Dopravní revue
15:46Regionální zprávy POLAR
16:00Počasí
16:10Stonavský expres
16:14Novojičínský expres
16:20Frýdeckomístecký expres
16:30Opavský expres
16:40Bruntálský miniexpres
16:50Regionální zprávy POLAR
17:00Počasí
17:10Magazín TV medicína
17:14Kulturní okénko
17:20Z naší ZOO
17:25Sportovní studio
17:30Ostravské minuty
17:45Regionální zprávy POLAR
18:00Počasí
18:10Expres Studénky
18:14Z naší ZOO
18:20Expres Ostrava-Poruba
18:25Regionální zprávy - rychlý přehled
18:35Transformace kraje
18:37Kam vyrazit
18:45Nabídka práce
18:50Regionální zprávy POLAR
19:00Počasí
19:10Stonavský expres
19:14Novojičínský expres
19:20Frýdeckomístecký expres
19:30Opavský expres
19:40Bruntálský miniexpres
19:50Regionální zprávy POLAR
20:00Počasí
20:10Magazín TV medicína
20:14Kulturní okénko
20:20Z naší ZOO
20:25Sportovní studio
20:30Ostravské minuty
20:45Regionální zprávy POLAR
21:00Počasí
21:10Expres Studénky
21:14Z naší ZOO
21:20Expres Ostrava-Poruba
21:25Regionální zprávy - rychlý přehled
21:35Transformace kraje
21:37Kam vyrazit
21:45Nabídka práce
21:50Regionální zprávy POLAR
22:00Počasí
22:10Stonavský expres
22:14Novojičínský expres
22:20Frýdeckomístecký expres
22:30Opavský expres
22:40Bruntálský miniexpres
22:50Regionální zprávy POLAR
23:00Počasí
23:10Magazín TV medicína
23:14Kulturní okénko
23:20Z naší ZOO
23:25Sportovní studio
23:30Ostravské minuty
23:45Akvárium
00:00Regionální zprávy POLAR
04:00Počasí
04:10Stonavský expres
04:14Novojičínský expres
04:20Frýdeckomístecký expres
04:30Opavský expres
04:40Bruntálský miniexpres
04:50Tajné nacistické základny (6)
00:05Napoleon v exilu
00:50Pouštní generálové (1)
01:45Pověsti a záhady českých hradů (30)
02:30Špinavá tajemství utajovaných válek (1)
02:50Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (4)
03:35Senzace 20. století (8)
04:20Špinavá tajemství utajovaných válek (1)
06:00Poklad na jezeře
06:55Století ve filmu (6)
08:05Bojovníci 2. světové války
09:20Tajné nacistické základny (6)
10:35Stopy, fakta, tajemství - Návraty (12)
11:30Skandál zamilovaného špióna
11:55Pouštní generálové (1)
13:05Teleshopping
14:20100 let íránských válek
15:25Bitva o Británii
16:45Mor zůstal v kostech
17:55Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (4)
19:00Dobývání vesmíru: Závod miliardářů
20:00Otazníky českých dějin (7)
21:25Uvnitř Hitlerova podzemí - Komplex Mimoyecques
21:55Bojovníci 2. světové války
22:55Tajné společnosti (1)
23:55Bioterorismus: Mýty a skutečnost
00:40Pouštní generálové (2)
01:35Extrémní útěky z vězení (1)
02:20Špinavá tajemství utajovaných válek (2)
02:45Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (5)
03:30Senzace 20. století (9)
04:15Top Relax
02:20Pohodové zprávy
05:40Zvěřinec (116)
05:50Ostře sledovaný vlak (66)
06:20Pohodové zprávy
07:15Kassandra (83)
07:25Kassandra (84)
08:20Yago, syn džunle (70)
09:20Pohodové zprávy
10:20Teleshopping
10:35Luxusstore
11:10Teleshopping
14:30Top Relax
14:40Yago, syn džunle (71)
15:00Wolffův revír (12)
15:55Doktor z hor (5)
16:55Doktor z hor (6)
17:55Kassandra (85)
18:55Kassandra (86)
19:55Wolffův revír (6)
20:55Vladimír Hron: Poslední zhasne (23)
21:55Pohodové zprávy
22:55Luxusstore
23:20Top Relax
02:20Lovci paranormální minulosti (11)
00:40Akta Paranormal (7)
01:25Biblické záhady (1/4)
02:15Strašidelné nemocnice II (13/13)
02:55Ztracená rotunda svatého Václava
03:40Úžasný život (4)
04:10Muž, který zavraždil Sherlocka Holmese
04:30Paranormální kriminalisté (2)
05:30Běsnění živlů (5)
06:10Teleshopping
07:00Labyrint záhad (4)
10:20Dějiny podsvětí (1/4)
10:45Řeky a lidé (6)
12:10Záhady živočišné říše II (12)
13:35Biblické záhady (1/4)
14:05Příběh vraha
15:25Dešifrované záhady (1)
16:55Vraždy na první pohled (6)
18:05Paranormální kriminalisté (2)
19:05Kudy kráčela smrt (9)
20:00Otazníky nad Stonehenge
20:20Akta UFO II (3)
21:30Milionové vraždy (5)
21:55Apokalypsa a konec světa
23:20Lovci paranormální minulosti (12)
00:30Akta Paranormal (8)
01:20Biblické záhady (2)
02:10Strašidelné nemocnice III (1)
02:50Letadlové lodě
03:35Úžasný život (5)
04:35Uvnitř Hitlerova podzemí - Komplex Mimoyecques
04:55Královna čokolády III (1)
00:00Královna čokolády III (2)
00:25Jamieho hospodárné vaření (4)
00:55Jednohubky (4)
01:45Programové tipy
02:00John Torode - středovýchodní chutě (7)
06:00Sbíhají se sliny na těstoviny (12)
06:30Radostné vaření II (3)
07:00Moje venkovská kuchyně (39)
07:55Moje venkovská kuchyně (40)
08:25Mistrovské pečení - Austrálie VI (3)
08:55Mistrovské pečení - Kanada IV (6)
10:05Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady (2)
11:00Gino: Maminčina kuchyně (6)
12:00Ginova jihoitalská kuchyně (7)
12:30John Torode - středovýchodní chutě (7)
12:55Sbíhají se sliny na těstoviny (12)
13:25Radostné vaření II (3)
13:55Moje venkovská kuchyně (39)
14:50Moje venkovská kuchyně (40)
15:20Mistrovské pečení - Austrálie VI (4)
15:50Mistrovské pečení - Kanada IV (7)
17:05Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady (3)
18:00Gino na rodinných prázdninách (1)
19:00Gino na rodinných prázdninách (2)
19:30John Torode - středovýchodní chutě (8)
20:00John Torode - středovýchodní chutě (9)
20:30Radostné vaření II (4)
21:00Moje venkovská kuchyně (41)
22:00Moje venkovská kuchyně (42)
22:30Mistrovské pečení - Kanada IV (7)
23:00Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady (3)
00:00Gino na rodinných prázdninách (1)
00:50Gino na rodinných prázdninách (2)
01:15Recepty pro radost s Markétou a Honzou (9)
01:40Programové tipy
02:00Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Motormix, motoristický magazín
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Ertéčko
05:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
05:20Magazín z Valašska
05:40Magazín z Liberecka
06:00Magazín z Karlovarska
06:20Magazín z Olomoucka
06:40Motormix, motoristický magazín
07:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
07:20Magazín z Ústeckého kraje
07:40Magazín z Plzeňska
08:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
08:20Magazín z Ostravska
08:40Ertéčko
09:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
09:20Magazín z Valašska
09:40Magazín z Liberecka
10:00Magazín z Karlovarska
10:20Magazín z Olomoucka
10:40Motormix, motoristický magazín
11:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
11:20Magazín z Ústeckého kraje
11:40Magazín z Plzeňska
12:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
12:20Magazín z Ostravska
12:40Ertéčko
13:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
13:20Magazín z Valašska
13:40Magazín z Liberecka
14:00Magazín z Karlovarska
14:20Magazín z Olomoucka
14:40Motormix, motoristický magazín
15:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
15:20Magazín z Ústeckého kraje
15:40Magazín z Plzeňska
16:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
16:20Magazín z Ostravska
16:40Ertéčko
17:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
17:20Magazín z Valašska
17:40Magazín z Liberecka
18:00Magazín z Karlovarska
18:20Magazín z Olomoucka
18:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
19:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
19:20Magazín z Ústeckého kraje
19:40Magazín z Plzeňska
20:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
20:20Magazín z Ostravska
20:40Ertéčko
21:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
21:20Magazín z Valašska
21:40Magazín z Liberecka
22:00Magazín z Karlovarska
22:20Magazín z Olomoucka
22:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
23:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
23:20Magazín z Ústeckého kraje
23:40Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
00:00Buon giorno s Františkem
00:40Noční repríza dopoledních pořadů
01:20Klapka
06:05Tiché hrozby - Blízký vesmír
07:10Poutníci času
07:40Šéguové - děti z ulic Lubumbashi
08:00Škola tmou
08:35Živě s Noe
09:00Stopy apoštola Pavla v srdci Evropy
09:20Outdoor Films s Vítem Kanyzou (78)
09:50Živě s Noe
11:30Přejeme si...
11:40Polední modlitba
12:00Mše svatá z kaple Telepace
12:05Přesah
12:50Střípky z ostravské archeologie
13:35Grotesky Bustera Keatona
14:00Setkání
14:20Noční univerzita
14:30V pohorách po horách
15:50V souvislostech
16:05Outdoorová videa Štěpána Dvořáka - Běh údolím Jihlavy a Brtnice
16:25K jádru věci
16:45Sedmihlásky
18:00Putování do Lurd s Luckou a Bárou
18:05V pohorách po horách
18:10Malina Brothers & Kateřina Garcia na Folkových prázdninách
18:20Mosambik – Jsem vnitřní uprchlík
18:45Pokoj vám!
19:15Přejeme si...
19:45Když bolí tělo
20:05Moudrost mnichů
21:10Zebra bez hřívy
21:25Kulatý stůl
21:55Jiří Wolker a Edvard Valenta - Prostějovský příběh
23:20Večer chval
00:00Noční repríza dopoledních pořadů
01:00Případy detektiva Murdocha VII (3)
01:05Případy detektiva Murdocha VII (4)
02:05Ze dvora II (2)
02:50Výleťák (140)
03:00U stánku II (3)
03:05Ušák Jaromíra Bosáka (199)
03:15Ušák Jaromíra Bosáka (200)
03:45Domov pro tebe III (8)
04:25Zahradní proměny VI (21)
05:10Sousedství (16)
06:00Moje místa
06:20Případy detektiva Murdocha VII (4)
07:25Domov pro tebe III (9)
08:20Zahradní proměny VI (22)
09:15Vražedná čísla IV (7)
10:15Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (13)
11:15Místo činu: Schimanski (14)
12:15Případy detektiva Murdocha VII (5)
14:15Vražedná čísla IV (8)
15:15Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (14)
16:10Domov pro tebe III (10)
17:10Zahradní proměny VI (23)
18:10Případy detektiva Murdocha VII (6)
19:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti V (5, 6)
20:10Pravá a levá ruka ďábla
21:55Noční lovec
00:15Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (14)
02:10Vražedná čísla IV (8)
02:55Ze dvora II (2)
03:40Výleťák (140)
03:50Ušák Jaromíra Bosáka (190)
03:55Domov pro tebe III (9)
04:25Babica vs. Sapík
00:50Ostříháno
01:45Na plac!
02:40Exkluziv Kateřiny Brožové
03:45Vtip za stovku!
05:50Popelka
07:00Nebezpečné vztahy
08:35Nebezpečné vztahy
10:05Klenot.TV
11:35Klenot.TV
14:00Popelka
16:25Poklad z půdy
17:35Vtip za stovku!
18:50Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
20:15Nebezpečné vztahy
20:55Nebezpečné vztahy
21:55Nebezpečné vztahy
22:55Jak to dopadlo!?
23:50Nebezpečné vztahy live
00:55Ostříháno
01:50Na plac!
02:55Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50Lorraine Pascale vás naučí vařit (2)
00:30Pravá Itálie s Riccardem (6)
01:00Dolce Vita (5)
01:30Chef Lignac po francouzsku (14)
02:00Molekulární kuchyně Hestona Blumenthala (6)
03:30Vlasatí motorkáři - Asijské dobrodružství (4)
04:00Nejlepší recepty
05:30Chef Lignac po francouzsku (14)
06:00Dolce Vita (5)
07:30Jóga – Energie života (11)
08:00Kylie Kwong: Moje Čína (7)
09:00Lovec chilli (3)
09:30Chlap za plotnou (11)
10:00Billovo jídlo (3)
10:30Pěstujeme s láskou (4)
11:00Lukovo spokojídlo (7)
11:30Nejlepší strava na světě (2)
12:00Lorraine Pascale vás naučí vařit (2)
13:00Pravá Itálie s Riccardem (6)
13:30Čas na Te. Be. (60)
14:00Molekulární kuchyně Hestona Blumenthala (6)
15:30Vlasatí motorkáři - Asijské dobrodružství (5)
16:00Dolce Vita (6)
17:30Jamieho revoluce ve stravování (4)
18:00Jóga – Energie života (1)
19:00Indická kuchyně s Parveenou (5)
20:00Moje zahrada
21:00Prostě Nigella (6)
21:30Annabel Langbein: U mě na zahrádce (2)
22:00Pizzaři z Parmy (3)
22:30Rybáři z Iberie (4)
23:00Nejlepší strava na světě (2)
23:30Kylie Kwong: Moje Čína (7)
00:30Lovec chilli (3)
01:00Dolce Vita (6)
01:30Čas na Te. Be. (60)
02:00Chlap za plotnou (11)
03:30Vlasatí motorkáři - Asijské dobrodružství (5)
04:00