- Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7.
Pondělí 1.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Drsná spravedlnost II (1)
00:00Na pokraji Aljašky II (8)
00:45Amanda zachraňuje (2)
01:30Plavání s monstry: Steve Backshall (1)
02:15Drsná spravedlnost II (1)
03:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (3)
03:45Vymřeli, či žijí (3)
04:30Amanda zachraňuje (2)
05:15Má pekelná kočka VII (10)
06:00Má pekelná kočka VIII (1)
06:50Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (3)
07:40Vymřeli, či žijí (3)
08:30Amanda zachraňuje (2)
09:25Amanda zachraňuje (3)
10:20Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (1)
11:15Vymřeli, či žijí (1)
12:10Amanda zachraňuje (1)
13:05Vetřelci (1)
14:00Legendy divočiny (1)
15:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (3)
16:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (4)
17:00Vymřeli, či žijí (5)
18:00Amanda zachraňuje (3)
19:00Výprava za yettim (1)
20:00Výprava za yettim (2)
21:00Poslední obyvatelé Aljašky (4)
22:00Zoltan, vlčí muž (1)
23:00No nazdar! Irwinovi zasahují IV (1)
00:00Poslední obyvatelé Aljašky (1)
00:45Amanda zachraňuje (3)
01:30Zoltan, vlčí muž (1)
02:15No nazdar! Irwinovi zasahují IV (1)
03:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (4)
03:45Vymřeli, či žijí (5)
04:30Jak chytit pašeráka VII (5)
00:00Stavební selhání (1)
00:45Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (1)
01:30Přísně tajné: Ovládání mysli, mimozemšťané a Oblast 51
02:15Odhalená tajemství prastarých těl (1)
03:00Ostrov mimo zákon VI (2)
03:45Tajemství oceánů III (6)
04:307 nejtěžších dní (1)
05:15Skvělý dr. Pol XIII (12)
06:00Evropa z výšky (1)
07:00Tajemství oceánů (1)
08:00Aljašští domorodci II (8)
09:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání V (1)
10:00Nacistické megastavby VI (1)
11:00Nacistické megastavby VI (2)
12:00Záchrana na zledovatělé silnici II (1)
13:00Prokletí tuňáci - speciál (1)
14:00Jedinečné letiště v Dubaji (6)
15:00Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (7)
16:00Vězněm v cizině: Zločin a trest V (1)
17:00Vyšetřování leteckých neštěstí XX (1)
18:00Továrna na jídlo III (25)
19:00Továrna na jídlo III (26)
19:30Nacistické megastavby VI (6)
20:00Zabezpečení letiště: Peru III (12)
21:00Jak chytit pašeráka VII (8)
22:00Vězněm v cizině: Zločin a trest IV (7)
23:00Norimberský proces – ztracená svědectví
00:00Pašerákům na stopě II (7)
01:30Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (7)
02:15Jak se staví superauta (1)
03:00Aljaška: Noví osadníci VII (7)
03:45Záchrana na zledovatělé silnici VII (7)
04:30Vražedný národ II (3)
00:00Tragédie v na stadionu Heysel (4)
00:40Auta snů pod lupou (4)
01:35Záblesky (2)
02:25Vražedný národ II (3)
02:50Zprávy týdne za druhé světové války (8)
03:30Antarktida z ptačí perspektivy (2)
04:20Afrika z výšky (8)
05:05Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (3)
06:00Technické katastrofy (4)
06:55LEGO Masters - Velká Británie (4)
07:50Válečné lodě III (8)
08:50Život v sevření mrazu IX (5)
09:45Arktičtí zachránci zvířat (1)
10:40Arktičtí zachránci zvířat (2)
11:05Klimatická krize - Je už pozdě? (5)
11:30Technické katastrofy (4)
12:30Válečné lodě III (1)
13:25Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (4)
14:20Život v sevření mrazu IX (5)
15:15Technické katastrofy (5)
16:10Vynálezy, které otřásly světem (2)
17:05Není skladem: Krize dodavatelského řetězce (1)
18:05LEGO Masters - Velká Británie II (1)
19:05Zvláštní a záhadné IV (1)
20:05Záchranáři - Norsko (20)
21:00Jak nacisté prohráli válku (4)
21:30Vojenská akta X (1)
22:25Moře záhadných katastrof II (4)
23:20Zvláštní a záhadné IV (1)
00:20Vynálezy, které otřásly světem (2)
01:05Jak nacisté prohráli válku (4)
01:50Válečné lodě IV (1)
02:35Moře záhadných katastrof II (4)
03:20Není skladem: Krize dodavatelského řetězce (1)
04:05S tátou kolem světa II (4)
04:55Mimozemšťané na Aljašce (3)
00:00Mimozemšťané na Aljašce (4)
01:00Záhady v hotelu (1)
02:00Záhady v hotelu (2)
03:00Dobrodružství s duchy II (14)
04:00Neobjasněná akta NASA III (7)
05:00Aljašské nestvůry II (6)
06:00Osbourneovi chtějí věřit (7)
07:00Neobjasněná akta NASA III (8)
08:00Pátrání po yettim II (29)
09:00Záhady muzeí XIV (10)
10:00Národ duchů II (9)
11:00Spřízněné duše (duchové) IV (9)
12:00Aljašské nestvůry II (7)
13:00Osbourneovi chtějí věřit (8)
14:00Neobjasněná akta NASA III (1)
15:00Pátrání po yettim II (30)
16:00Záhady muzeí XIV (11)
17:00Národ duchů II (10)
18:00Spřízněné duše (duchové) IV (10)
19:00Ústav duchů II (15)
20:00Duchové Morgan City (2)
21:00Směr hrůza III (9)
22:00Paranormální naléhavé případy (4)
23:00Brány do pekla (5)
00:00Tyto lesy jsou prokleté III (4)
01:00Mimozemšťané na Aljašce (3)
02:00Mimozemšťané na Aljašce (4)
03:00Paranormální naléhavé případy (4)
04:00Australští lovci humrů IV (5)
00:05Australští lovci humrů IV (6)
00:55Australští lovci humrů IV (7)
01:55Velká čínská zeď s Ashem Dykesem (6)
02:45Muži z kamenolomů II (5)
03:40Muži z kamenolomů II (6)
04:40Australští lovci safírů II (5)
05:05Honba za nefritem VI (4)
06:10Australští zlatokopové: Důl volá SOS (1)
06:35Australští zlatokopové VIII (11)
07:35Záchranáři na dálnici 401 (3)
08:30Australští tiráci III (13)
09:30Tesaři z extrémních nadmořských výšek (1)
10:25Obrovské stavitelské chyby VI (1)
11:25Australští zlatokopové: Důl volá SOS (1)
12:20Australští zlatokopové VIII (11)
13:15Ledoví vikingové III (4)
14:15Těžaři z Mud Mountain II (7)
15:10Záchranáři na dálnici 401 (3)
16:10Australští tiráci III (13)
17:10Tesaři z extrémních nadmořských výšek (1)
18:05Obrovské stavitelské chyby VI (1)
19:05Australští lovci safírů (1)
20:00Australští zlatokopové VIII (1)
21:05Ledoví vikingové III (4)
22:00Zamrzlé zlato (2)
23:00Australští zlatokopové: Důl volá SOS (1)
23:55Australští zlatokopové V (18)
00:50Ledoví vikingové III (4)
01:50Zamrzlé zlato (2)
02:40Australští tiráci III (13)
03:30Tesaři z extrémních nadmořských výšek (1)
04:20Tajemství chobotnic (1)
00:30Tajemství chobotnic (2)
00:31Tajemství chobotnic (3)
01:13Kde se potkávají oceány
01:56Tajemství chobotnic (2)
02:41Tajemství chobotnic (3)
03:23Tajemství kytovců (1)
04:06Jedinečná zvířata - výběr (7)
04:54Jedinečná zvířata - výběr (5)
05:16Jedinečná zvířata - výběr (4)
05:38Zvířata v pohybu (3)
06:00Zvířata v pohybu (10)
06:21Australský kovboj III (5)
06:44Australský kovboj III (6)
07:05Australský kovboj III (7)
07:26Linie predátorů (5)
07:47Šílená zvířata II (10)
08:31Linie predátorů (1)
09:11Linie predátorů (5)
09:56Šílená zvířata II (10)
10:42Šílená zvířata II (4)
11:23Šílená zvířata II (5)
12:02Linie predátorů (1)
12:44Linie predátorů (2)
13:30Linie predátorů (3)
14:15Linie predátorů (4)
15:00Linie predátorů (5)
15:45Skvělý dr. Pol XV (5)
16:31Skvělý dr. Pol XVI (11)
17:16Hadi ve městě X (1)
18:00Hadi ve městě IX (1)
18:44Linie predátorů (5)
19:29Hadi ve městě X (1)
20:16Skvělý dr. Pol XV (5)
21:01Skvělý dr. Pol XVI (11)
21:46Hadi ve městě IX (1)
22:30Hadi ve městě X (1)
23:16Linie predátorů (1)
00:01Šílená zvířata II (10)
00:47Šílená zvířata II (4)
01:28Šílená zvířata II (5)
02:07Linie predátorů (5)
02:49Šílená zvířata II (10)
03:35Šílená zvířata II (4)
04:16Šílená zvířata II (5)
04:56Den D: 80. Výročí
00:10Den D: Příběh vojáka (1)
01:10Den D: Příběh vojáka (2)
02:05Starodávné apokalypsy II (5)
02:55Prolomit kód (1)
03:45Zakázaná historie VII (6)
04:35Prokleté rodokmeny (4)
05:20Zakázaná historie VII (5)
06:00Zakázaná historie VII (1)
06:50Odhalené mumie (2)
07:50Poklady s Bettany Hughesovou (4)
08:50Iznik, zatopená záhada
09:45Druhá světová válka z dronu - skenování důkazů (5)
10:552. světová válka - Bitvy o Evropu (5)
11:55Churchill: Zapomenutá kapitola II. světové války
12:55Dobyvatelé: Vzestupy a pády (4)
14:00Čingischánovo Mongolsko (3)
14:55Odhalené mumie (3)
15:55Mýty: Velké záhady lidstva III (2)
16:55Druhá světová válka z dronu - skenování důkazů (6)
18:002. světová válka - Bitvy o Evropu (5)
18:55Tajné nacistické základny (1)
20:00Tajné zbraně II. světové války (5)
21:00Zapomenuté válečné linie (1)
22:052. světová válka - Bitvy o Evropu (5)
23:10Tajné nacistické základny (1)
00:10Druhá světová válka z dronu - skenování důkazů (6)
01:10Tajné zbraně II. světové války (6)
02:00Tajné nacistické základny (1)
02:55Zapomenuté válečné linie (1)
03:40Tajné zbraně II. světové války (5)
04:35Nejdivočejší přežití II (2)
00:05Veterinář z Yorkshiru VIII (10)
00:55Veterinář z Yorkshiru IV (1)
01:40Veterinář z Yorkshiru IV (2)
02:25Záchrana divokých zvířat v Malawi (6)
03:10Nejdivočejší přežití II (10)
04:00Nejdivočejší přežití II (1)
04:50Veterinář z Yorkshiru X (3)
05:55Psi hyenovití: Ve smečce (1)
06:10Veterinář z Yorkshiru X (7)
06:40Veterinář z Yorkshiru X (8)
07:25Veterinář z Yorkshiru X (9)
08:05Divoký koridor Skalistých hor: Z Yellowstonu k Yukonu (1)
08:55Nejdivočejší Latinská Amerika (1)
09:45Divoká Kanada (1)
10:40Yellowstone, americká tikající bomba
11:35Nemocnice pro slony II (2)
12:25Veterinář z Yorkshiru X (10)
13:15Život ve vedrech: Afrika (5)
14:00Bleskové útoky v přírodě (1)
14:50Bleskové útoky v přírodě (2)
15:40Zvířata vs přežití (3)
16:30Říční monstra V (4)
17:25Vývoj (3)
18:15Život ve vedrech: Afrika (5)
19:10Divoké Thajsko (1)
20:00Divoká Srí Lanka ? levhartí království
21:00Divoká Čína s Rayem Mearsem (1)
21:45Divocí psi: Pravidla smečky II (1)
22:15Skrytá Indie (1)
22:45Nemocnice pro slony II (2)
23:40Nejdivočejší přežití II (3)
00:25Pokořit divočinu (1)
01:15Veterinář z Yorkshiru IV (3)
02:00Veterinář z Yorkshiru IV (4)
02:45Nemocnice pro slony II (2)
03:30Nejdivočejší přežití II (2)
04:15Utajený šéf – USA XI (7)
00:25Netradiční bydlení? IV (3)
01:05Váš dokonalý domov (7)
01:50Zahrady snů (10)
02:50Markéta na trhu (10)
03:15Nejkrásnější britské zahrady (4)
03:40Ukážeme vám jak na zahradu - letní sezona II (5)
04:25Na chalupě – Austrálie III (2)
05:10Dům snů VIII (14)
06:00Vaše dokonalá zahrada II (7)
06:55Úžasné prostory George Clarka VI (3)
07:50Monty Don: Americké rajské zahrady (1)
08:45Nový život ve starých zdech II (6)
09:55Oživlé historické budovy (8)
10:45Jít, nebo zůstat? II (8)
11:15Uspořádejte si svůj život (7)
12:10Zahradníkův svět XI (1)
13:15Dům snů II (20)
14:20Úžasné prostory George Clarka VI (4)
15:10Oživlé historické budovy (9)
16:05Jít, nebo zůstat? III (1)
16:35Nový život ve starých zdech II (7)
17:30Vaše dokonalá zahrada II (8)
18:25Uspořádejte si svůj život II (1)
19:20Až je koupím, budou mý! V (3)
20:25Dům snů VIII (15)
21:15Dům snů II (1)
22:05Jít, nebo zůstat? III (1)
22:55Vaše dokonalá zahrada II (8)
23:50Oživlé historické budovy (9)
00:35Nový život ve starých zdech II (7)
01:00Úžasné prostory George Clarka VI (4)
01:45Zahradníkův svět XI (1)
02:35Dům snů II (1)
03:35Až je koupím, budou mý! V (3)
04:15Hraniční kontrola: Itálie (11)
00:00Nazí a vystrašení VIII (14)
01:00Schováno v kůlnách VI (2)
03:00Schováno v kůlnách VI (1)
03:30Lovci odpadu XIII (14)
04:00Lovci odpadu XIII (15)
05:00Rození obchodníci XVI (1)
06:00Rození obchodníci XVIII (7)
07:00Jak se to dělá XXIV (17)
08:00Jak se to dělá XIII (7)
08:30Schováno v kůlnách II (22)
09:00Schováno v kůlnách II (23)
09:30Rození obchodníci IX (2)
10:00Lovci odpadu XIV (18)
11:00Rození obchodníci XVI (10)
12:00Zlato z Beringova moře XI (8)
13:00Zlato z Beringova moře XI (11)
14:00Zlato z Beringova moře XI (12)
15:00Recyklační tým III (8)
16:00Schováno v kůlnách (12)
16:30Rození obchodníci XIV (14)
17:00Jak to dělají? XI (11)
18:00Jak se to dělá VIII (9)
18:30Lovci odpadu: Restaurátoři (3)
19:00Rození obchodníci vyrážejí do světa (5)
20:00Ta nejhorší expedice (4)
21:00Nazí a vystrašení: Trosečníci (3)
22:00Nazí a vystrašení IX (5)
23:00Lovci odpadu XVII (10)
00:00Lovci odpadu: Restaurátoři II (1)
01:00Nazí a vystrašení: Trosečníci (3)
02:00Ta nejhorší expedice (4)
03:00Rození obchodníci XIII (16)
04:00THE RESCUE DOGS OF LAKE GARDA
00:05THE BEST SHEEPDOGS FROM WALES
01:00BHUTAN IN THE PURSUIT OF HAPPINESS
02:05WATER: H2O STORIES
03:04SAVE THE BUCARDO
04:00IN THE STARLIGHT
05:00GREAT WHITE CODE RED
06:00THE BOY FROM THE WILD
07:20THE RESCUE DOGS OF LAKE GARDA
08:00HERDING SHEEP IN ICELAND
09:00THE TIGERS FROM SCOTLAND
10:00RWANDA
11:00ANATOLIA LAND OF THE APRICOTS
12:00THE MONKEY WHISPERER AND HIS DREAM
13:00THE CONDOR MAN FROM ARGENTINA
14:00THE TRUE COLORS OF US UNIVERSITIES
15:00THE DONKEY ISLAND
16:00NEW YORK
17:00BOLIVIA HIGHWAY OF DEATH
18:00ON THE YETI TRAIL
19:00A COUNTER HISTORY OF INTERNET
20:00ALEXANDER THE GREAT, THE MACEDONIAN
21:00DIVING WITH CROCODILES
22:00THE SUBVERSIVES
23:00ST. HELENA, FORGOTTEN ISLAND OF THE ATLANTIC
00:00SPEED KILLS
01:00THE NEW CUBA
02:00A DOG'S LIFE
02:55FRAGRANCE & EMOTIONS
04:00Vetřelci dávnověku XV (5)
00:40Záhady největších pokladů světa III (6)
01:25Válka skladů V (9)
02:10Válka skladů V (10)
02:35Z ohnivé výhně IX (8)
03:00Vetřelci dávnověku XIV (14)
03:45Z ohnivé výhně IX (12)
04:30Hvězdy zastavárny XXIV (4)
05:15Mistři aukcí II (23)
06:00Mistři aukcí II (24)
06:20Z ohnivé výhně IX (8)
06:40Hvězdy zastavárny XX (9)
07:25Mistři aukcí III (17)
08:10Mistři aukcí III (18)
08:30Mistři aukcí III (19)
08:50Vetřelci dávnověku XIV (3)
09:15Válka skladů XIV (12)
09:55Válka skladů XIV (13)
10:15Válka skladů XIV (14)
10:40Z ohnivé výhně IV (20)
11:05Hvězdy zastavárny XX (6)
11:45Za rančem Skinwalker (4)
12:30Vetřelci dávnověku XIV (14)
13:15Největší loupeže s Piercem Brosnanem (7)
13:55Neuvěřitelné s Danem Aykroydem (5)
14:40Mistři aukcí III (20)
15:20Mistři aukcí III (21)
15:40Mistři aukcí III (22)
16:00Hvězdy zastavárny XVI (12)
16:25Hvězdy zastavárny XXIV (4)
16:45Za rančem Skinwalker (5)
17:25Neuvěřitelné s Danem Aykroydem (5)
18:10Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (1)
18:50Z ohnivé výhně IV (15)
19:35Hvězdy zastavárny XXIV (25)
20:15Největší záhady historie V (2)
21:00Největší záhady historie IV (13)
21:45Vetřelci dávnověku XIV (11)
22:30Z ohnivé výhně IV (20)
23:15Z ohnivé výhně IV (15)
23:55Za rančem Skinwalker (5)
00:40Válka skladů XIV (12)
01:25Válka skladů XIV (13)
01:45Válka skladů XIV (14)
02:10Mistři aukcí II (23)
02:35Mistři aukcí II (24)
03:00Hvězdy zastavárny XVI (12)
03:20Hvězdy zastavárny XXIV (25)
03:45Největší záhady historie V (2)
04:30