- Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7. - Úterý
16. 7. - Středa
17. 7. - Čtvrtek
18. 7. - Pátek
19. 7. - Sobota
20. 7.
Pondělí 15.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Drsná spravedlnost II (3)
00:00Poslední obyvatelé Aljašky II (6)
00:45Amanda zachraňuje (6)
01:30Plavání s monstry: Steve Backshall (3)
02:15Drsná spravedlnost II (3)
03:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (4)
03:45Vymřeli, či žijí II (10)
04:30Amanda zachraňuje (6)
05:15Má pekelná kočka IX (2)
06:00Útulek ve stodole (6)
06:50Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (4)
07:40Vymřeli, či žijí II (10)
08:30Amanda zachraňuje (6)
09:25Útulek ve stodole (4)
10:20Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (2)
11:15Vymřeli, či žijí II (8)
12:10Amanda zachraňuje II (3)
13:05Vetřelci (3)
14:00Legendy divočiny (3)
15:00Útulek ve stodole (7)
16:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (5)
17:00Neuvěřitelné bazény II (1)
18:00Amanda zachraňuje II (5)
19:00Výprava za yettim (5)
20:00Výprava za yettim (6)
21:00Poslední obyvatelé Aljašky II (10)
22:00Zoltan, vlčí muž (3)
23:00No nazdar! Irwinovi zasahují IV (3)
00:00Poslední obyvatelé Aljašky II (7)
00:45Amanda zachraňuje II (5)
01:30Zoltan, vlčí muž (3)
02:15No nazdar! Irwinovi zasahují IV (3)
03:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (5)
03:45Neuvěřitelné bazény II (1)
04:30Uvnitř kokainových válek: Kokainový zátah II (1)
00:00Stavební selhání (3)
00:45Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (3)
01:30Pohled zevnitř: Americká mafie - výběr (2)
02:15Odhalená tajemství prastarých těl (3)
03:00Ostrov mimo zákon VI (4)
03:45Tajemství oceánů III (8)
04:307 nejtěžších dní (3)
05:15Skvělý dr. Pol XIV (22)
06:00Evropa z výšky II (6)
07:00Tajemství oceánů II (1)
08:00Aljašští domorodci III (4)
09:00Vyšetřování leteckých neštěstí XXI (1)
10:00Odhalená tajemství druhé světové války (3)
11:00Odhalená tajemství druhé světové války (4)
12:00Záchrana na zledovatělé silnici III (1)
13:00Prokletí tuňáci - speciál (11)
14:00Jedinečné letiště v Dubaji II (6)
15:00Jak chytit pašeráka VI (1)
16:00Vězněm v cizině VIII (1)
17:00Vyšetřování leteckých neštěstí XXII (1)
18:00Továrna na jídlo II (19)
19:00Továrna na jídlo II (20)
19:30Nacistické megastavby: Americká válka V (1)
20:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání VI (1)
21:00Zabezpečení Letiště: V první třídě – Řím VI (2)
22:00Vězněm v cizině: Zločin a trest IV (9)
23:00Druhá světová válka: Peklo v hlubinách II (5)
00:00Apokalypsa: 2. světová válka (6)
00:45Pašerákům na stopě III (7)
01:30Jak chytit pašeráka VI (1)
02:15Jak se staví superauta II (1)
03:00Aljašští domorodci III (10)
03:45Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici - výběr IV (4)
04:30Vražedný národ II (7)
00:05Drama v oblacích (2)
00:45Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět VI (1)
01:35Záchranáři - Norsko (3)
02:20Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa IV (2)
02:40Sedmihradsko - za sikulskou branou (4)
03:30Na 18 kolech v Indonésii (4)
04:20Co vypráví univerzum (2)
05:05Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (13)
06:00Pohledy do historie (30)
06:55Technické katastrofy II (4)
07:00Mistři ve foukání skla (3)
07:55Mistři ve foukání skla (4)
08:20LEGO Masters - Nový Zéland (6)
08:45Život v sevření mrazu IX (15)
09:45Fermont: Město železné rudy (11)
10:40Fermont: Město železné rudy (12)
11:05Pěšky podél Nilu (4)
11:30Technické katastrofy II (4)
12:30Život na válečné lodi (3)
13:25Jak je vidí ptáci (4)
14:20Mistři ve foukání skla (4)
14:50Život v sevření mrazu IX (15)
15:15Technické katastrofy II (5)
16:10Na ty roky se nezapomíná (2)
17:05Pěšky napříč Himalájemi (1)
18:10Mistři ve foukání skla (4)
19:10Mistři ve foukání skla (5)
19:35Zvláštní a záhadné IV (11)
20:00FBI - Agenti řeší případy (6)
20:55Hitlerovi inženýři třetí říše (6)
21:25První nasazení letadlové lodi Queen Elizabeth (3)
22:25Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět V (2)
23:35Zvláštní a záhadné IV (11)
00:30Vojenská akta X (6)
01:15Hitlerovi inženýři třetí říše (6)
02:00Život na válečné lodi (3)
02:45Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět V (2)
03:30Pěšky napříč Himalájemi (1)
04:15Mimozemšťané na Aljašce (7)
00:00Mimozemšťané na Aljašce (8)
01:00Záhady v hotelu (5)
02:00Záhady v hotelu (6)
03:00Strašidelná města (3)
04:00Neobjasněná akta NASA III (9)
05:00Výprava do neznáma II (1)
06:00Spřízněné duše (duchové) II (1)
07:00Neobjasněná akta NASA III (10)
08:00Pátrání po yettim II (39)
09:00Záhady muzeí XVI (5)
10:00Holzerova akta II (5)
11:00Spřízněné duše (duchové) V (6)
12:00Výprava do neznáma II (2)
13:00Spřízněné duše (duchové) II (2)
14:00Neobjasněná akta NASA III (11)
15:00Výprava za yettim II (1)
16:00Záhady muzeí XVI (6)
17:00Holzerova akta II (6)
18:00Spřízněné duše (duchové) VI (1)
19:00Strašidelná města (1)
20:00Duchové Morgan City (4)
21:00Směr hrůza III (11)
22:00Směr hrůza (4)
23:00Brány do pekla (7)
00:00Tyto lesy jsou prokleté III (6)
01:00Mimozemšťané na Aljašce (7)
02:00Mimozemšťané na Aljašce (8)
03:00Směr hrůza (4)
04:00Lov v ledových vodách (5)
00:50Lov v ledových vodách (6)
01:35Velká čínská zeď s Ashem Dykesem (2)
02:25Tesaři z extrémních nadmořských výšek (3)
03:25Tesaři z extrémních nadmořských výšek (4)
04:15Tesaři z extrémních nadmořských výšek (5)
05:10Honba za nefritem VI (6)
06:15Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato (5)
06:45Australští zlatokopové (1)
07:40Záchranáři na dálnici 401 III (5)
08:35Australští tiráci IV (10)
09:35Muži z kamenolomů (5)
10:30Obrovské stavitelské chyby III (1)
11:30Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato (5)
12:25Australští zlatokopové (1)
13:20Lov v ledových vodách (6)
14:15Těžaři z Mud Mountain II (1)
15:10Záchranáři na dálnici 401 III (5)
16:10Australští tiráci IV (10)
17:05Muži z kamenolomů (5)
18:05Obrovské stavitelské chyby III (1)
19:00Australští lovci safírů II (5)
20:00Australští zlatokopové VIII (9)
21:05Australští lovci humrů III (6)
22:00Zamrzlé zlato (4)
22:55Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato (5)
23:55Australští zlatokopové VI (8)
00:50Lov v ledových vodách (6)
01:45Zamrzlé zlato (4)
02:35Australští tiráci IV (10)
03:25Muži z kamenolomů (4)
04:15Největší zabijáci Afriky: Botswana (2)
00:00Největší zabijáci Afriky: Botswana (3)
00:45Největší zabijáci Afriky II (3)
01:31Největší zabijáci Afriky II (1)
02:16Tajemství kytovců (1)
03:01Divocí, chytří a smrtící (2)
03:47Největší zabijáci Afriky II (3)
04:31Život psounů (5)
05:16Život psounů (6)
05:38Život psounů (7)
06:00Život psounů (8)
06:21Skvělá farma doktora Pola (13)
06:46Skvělá farma doktora Pola (14)
07:08Příběh pumy (2)
07:29Království vlka arktického (2)
08:15Puma versus vlk
09:01Příběh pumy (2)
09:46Království vlka arktického (2)
10:32Království vlka arktického (3)
11:17Království ledních medvědů (1)
12:03Puma versus vlk
12:47Lví královna Malika (1)
13:31Lví královna Malika (2)
14:14Příběh pumy (1)
14:58Příběh pumy (2)
15:44Skvělý dr. Pol XVI (15)
16:30Skvělý dr. Pol XV (10)
17:14Hadi ve městě X (3)
18:00Hadi ve městě IX (3)
18:44Příběh pumy (2)
19:29Hadi ve městě X (3)
20:15Skvělý dr. Pol XVI (15)
21:01Skvělý dr. Pol XV (10)
21:46Hadi ve městě IX (3)
22:32Hadi ve městě X (3)
23:17Puma versus vlk
00:03Království vlka arktického (2)
00:47Království vlka arktického (3)
01:32Království ledních medvědů (1)
02:18Příběh pumy (2)
03:02Království vlka arktického (2)
03:47Království vlka arktického (3)
04:31Hitlerova moc (1)
00:20Hitlerova moc (2)
01:25Hitlerova moc (3)
02:25Prokleté poklady (1)
03:15Prolomit kód (3)
04:05Prokleté rodokmeny (3)
04:55Prokleté rodokmeny (4)
05:20Prokleté rodokmeny (7)
05:40Prokleté rodokmeny (9)
06:10Zakázaná historie VII (3)
06:35Planeta pokladů (6)
07:35Poklady s Bettany Hughesovou III (3)
08:40Čingischánovo Mongolsko (1)
09:40Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (6)
10:35Přední linie (6)
11:40Tajné nacistické základny (4)
12:45Dobyvatelé: Vzestupy a pády (6)
13:45Tajná hrobka Kleopatry (2)
14:45Planeta pokladů (6)
15:50Čingischánovo Mongolsko (1)
16:50Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (6)
17:50Přední linie (6)
18:55Tajné nacistické základny (5)
20:00Bombardéry: Postrach 2. světové války (1)
21:00Zapomenuté válečné linie (3)
22:00Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (6)
23:05Tajné nacistické základny (5)
00:10Přední linie (6)
01:10Nejlepší vojenské prostředky (2)
02:15Tajné nacistické základny (3)
03:05Zapomenuté válečné linie (3)
03:50Zakázaná historie VII (5)
04:45Podivné zázraky přírody II (6)
00:25Pokořit divočinu (4)
01:15Veterinář z Yorkshiru X (8)
02:00Veterinář z Yorkshiru X (9)
02:45Pokořit divočinu (4)
03:30Nejdivočejší přežití II (9)
04:15Nejdivočejší přežití II (10)
05:05Veterinář z Yorkshiru VIII (2)
06:05Veterinář z Yorkshiru VIII (3)
06:50Veterinář z Yorkshiru VIII (4)
07:35Veterinář z Yorkshiru VIII (5)
08:20Divoký koridor Skalistých hor: Z Yellowstonu k Yukonu (3)
09:05Nejdivočejší Latinská Amerika (3)
10:00Divoká Kanada (3)
10:50Bizon - ikona americkej divočiny
11:45Záchrana tichomořské divočiny (2)
12:40Veterinář z Yorkshiru XI (7)
13:30Smrtící lovci (1)
14:15Nejjedovatější zvířata světa (1)
15:00Nejjedovatější zvířata světa (2)
15:55Pobřeží predátorů
16:50Říční monstra (1)
17:40Divočina Patricka Aryeeho (1)
18:25Smrtící lovci (1)
19:15Divoké Thajsko (3)
20:00Království makaka medvědího
21:00Divoká Čína s Rayem Mearsem (5)
21:45Divoká Čína s Rayem Mearsem (6)
22:15Skrytá Indie (3)
22:45Záchrana tichomořské divočiny (2)
23:40Podivné zázraky přírody II (7)
00:30Pokořit divočinu (5)
01:20Veterinář z Yorkshiru X (10)
02:05Veterinář z Yorkshiru X (11)
02:50Záchrana tichomořské divočiny (2)
03:35Nejdivočejší přežití II (1)
04:25Utajený šéf IV (2)
00:25Netradiční bydlení? IV (7)
01:05Váš dokonalý domov II (3)
01:50George Clarke - Staré domy, nové domovy VII (4)
02:50Nejkrásnější britské zahrady II (4)
03:40Velkolepé plány XV (3)
04:25Na chalupě – Austrálie III (6)
05:10Dům snů - hnízdečko lásky (5)
06:00Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona II (7)
06:55Mistři dřeva (4)
07:50Zahradníkův svět XI (10)
08:45Domove, domove, sladký a řecký (6)
09:55Lovci plážových domů (8)
10:45Jít, nebo zůstat? IV (2)
11:15Uspořádejte si svůj život III (4)
12:10Zahradníkův svět XI (11)
13:15Dům snů II (10)
14:20Mistři dřeva (5)
15:10Lovci plážových domů (9)
16:05Jít, nebo zůstat? IV (3)
16:35Grandiózní domovy (1)
17:30Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona II (8)
18:25Uspořádejte si svůj život III (5)
19:20Až je koupím, budou mý! V (13)
20:25Dům snů (1)
21:15Dům snů II (11)
22:05Jít, nebo zůstat? IV (3)
22:55Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona II (8)
23:50Lovci plážových domů (9)
00:35Grandiózní domovy (1)
01:00Mistři dřeva (5)
01:45Zahradníkův svět XI (11)
02:35Dům snů II (11)
03:35Až je koupím, budou mý! V (13)
04:15Hraniční kontrola: Španělsko III (1)
00:00Hraniční kontrola: Španělsko III (2)
00:30Nazí a vystrašení VIII (16)
01:00Rození obchodníci (2)
02:30Nejsmrtelnější úlovek XX (1)
03:00Lovci odpadu XIV (7)
05:00Rození obchodníci XVI (10)
06:00Rození obchodníci XVIII (7)
07:00Jak se to dělá (1)
08:00Jak se to dělá XIV (4)
08:30Schováno v kůlnách IV (12)
09:00Schováno v kůlnách IV (13)
09:30Rození obchodníci IX (12)
10:00Lovci odpadu XV (5)
11:00Rození obchodníci XVII (5)
12:00Zlato z Beringova moře XI (16)
13:00Zlato z Beringova moře XI (17)
14:00Zlato z Beringova moře XI (18)
15:00Recyklační tým V (5)
16:00Schováno v kůlnách II (2)
16:30Rození obchodníci XV (6)
17:00Jak to dělají? XII (1)
18:00Jak se to dělá IX (6)
18:30Lovci odpadu: Restaurátoři II (3)
19:00Rození obchodníci vyrážejí do světa (7)
20:00Nejsmrtelnější úlovek XX (1)
21:00Nazí a vystrašení: Trosečníci (5)
22:00Čelisti vs. Leviatan
23:00Lovci odpadu: Restaurátoři (1)
00:00Lovci odpadu: Restaurátoři IV (1)
01:00Nazí a vystrašení: Trosečníci (5)
02:00Nazí a vystrašení (3)
03:00Rození obchodníci XIV (8)
04:00PAST HUNTERS
00:00TRAVEL THRU HISTORY
01:00TRAVEL THRU HISTORY
01:30TRAVEL QUEST
02:00TRAVEL QUEST
02:30QUIRKY SCIENCE
03:00QUIRKY SCIENCE
03:30ARCTIC: THE ROUTE OF THE NUCLEAR-POWERED ICEBREAKERS
04:00THE NEW CUBA
05:00SHOW ME WHERE YOU LIVE
06:00SHOW ME WHERE YOU LIVE
06:30ARGAN OIL: THE WHITE GOLD OF MOROCCO
07:00LEOPARDS OF DEAD TREE ISLAND
08:00WOW, I NEVER KNEW THAT!
09:00WOW, I NEVER KNEW THAT!
09:30NICKEL, THE KANAK'S TREASURE
10:00AFRICA'S DEADLIEST
11:00SPEED KILLS I
12:00INFESTATION
13:00NATURE'S FORCE
14:00THE TECH EFFECT
14:30TRAVEL BY DART
15:00TRAVEL BY DART
15:25THE LAST ORANGUTANS OF SUMATRA
16:00WONDER
17:00WONDER
17:30OUT OF TOWN ADVENTURES
18:00OUT OF TOWN ADVENTURES
18:30SPEED KILLS
19:00ORGANIC PANIC
20:00ORGANIC PANIC
20:30HIDDEN TRACES
21:00A DOG'S LIFE
22:00FALKLAND ISLANDS PENGUINS ADVANCING FORWARD
23:00PAST HUNTERS
00:00TRAVEL THRU HISTORY
01:00TRAVEL THRU HISTORY
01:30TRAVEL QUEST EP. 06: MADAGASCAR
02:00TRAVEL QUEST EP. 08: NORTH POLE
02:30QUIRKY SCIENCE
03:00QUIRKY SCIENCE
03:30TROUBLE IN LEMUR LAND
04:00Vetřelci dávnověku XV (7)
00:40Záhady největších pokladů světa III (10)
01:25Válka skladů V (17)
02:10Válka skladů V (18)
02:35Z ohnivé výhně IX (10)
03:00Vetřelci dávnověku XIV (4)
03:45Z ohnivé výhně IX (20)
04:30Hvězdy zastavárny XXIV (8)
05:15Mistři aukcí III (17)
06:00Mistři aukcí III (18)
06:20Z ohnivé výhně IX (10)
06:40Hvězdy zastavárny XX (11)
07:25Mistři aukcí IV (20)
08:10Mistři aukcí IV (21)
08:30Mistři aukcí IV (22)
08:50Vetřelci dávnověku XIV (5)
09:15Válka skladů V (7)
09:55Válka skladů V (8)
10:15Válka skladů V (9)
10:40Z ohnivé výhně IX (2)
11:05Hvězdy zastavárny XX (16)
11:45Prokletí ostrova Oak XI (6)
12:30Vetřelci dávnověku XIV (4)
13:15Velké útěky s Morganem Freemanem (1)
13:55Neuvěřitelné s Danem Aykroydem (1)
14:40Mistři aukcí IV (23)
15:20Mistři aukcí IV (24)
15:40Mistři aukcí IV (25)
16:00Hvězdy zastavárny XVI (22)
16:25Hvězdy zastavárny XXIV (14)
16:45Prokletí ostrova Oak XI (7)
17:25Neuvěřitelné s Danem Aykroydem (1)
18:10Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (4)
18:50Z ohnivé výhně IX (6)
19:35Hvězdy zastavárny XXIV (26)
20:15Největší záhady historie V (4)
21:00Největší záhady historie IV (15)
21:45Největší záhady historie IV (17)
22:30Z ohnivé výhně IX (2)
23:15Z ohnivé výhně IX (6)
23:55Prokletí ostrova Oak XI (7)
00:40Válka skladů V (7)
01:25Válka skladů V (8)
01:45Válka skladů V (9)
02:10Mistři aukcí III (17)
02:35Mistři aukcí III (18)
03:00Hvězdy zastavárny XVI (22)
03:20Hvězdy zastavárny XXIV (26)
03:45Největší záhady historie V (4)
04:30