- Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7.
Pondělí 1.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Mafia Mamma
01:20Rod Draka II (3)
03:00Případ Goldman
04:00Jurský svět: Zánik říše
06:00Vánoce na farmě
08:05Mistr světla
09:35Šampaňské!
11:00Příchozí
12:40Julia II (1)
14:35Premiantka
15:20Anatomie pádu
16:50Duna: Část druhá
19:20Rod Draka II (3)
22:00Sektor II (3)
23:05Máma k nakousnutí (3)
00:00Den díkůvzdání
00:30Wanted
02:15Nadpřirozená moc
04:05Čtyřicítka na krku
00:50Motel smrti
03:05Cannes bez obalu
04:35Příběh mého muže
06:00Lásky čas
07:30Barbie: Ve hvězdách
09:30Bude líp V (1)
10:50Bude líp V (2)
11:25Věrný až za hrob
11:55Neklid
13:30Jerrod Carmichael Reality Show (5)
15:00Malý Sheldon VII (5)
15:30Moje perská rodina
15:50Humr
17:35Omamná láska
19:30Ukradené údolí
21:10Becky je zpět
22:55Nit z přízraků
00:20Muž bez stínu
02:30Omamná láska
04:20Birdman
00:20Julia II (1)
02:15Bojovník III (7)
03:00Sázka na nejistotu
03:50Harry Potter a Kámen mudrců
06:00Harry Potter a Tajemná komnata
08:30Teorie velkého třesku VI (19)
11:05Teorie velkého třesku VI (20)
11:25Mimi šéf: Rodinný podnik
11:45Vlajka smrti (9)
13:30Kovboj Bebop
14:00Ex Machina
15:55Válka zítřka
17:45Girls (1)
20:00Girls (2)
20:35Terminator Salvation
21:05Rod Draka II (3)
23:00Sektor II (3)
00:00Máma k nakousnutí (3)
01:00Stromy a my
01:30Rod Draka II (3)
03:25Sektor II (3)
04:25Fidlivareška (4)
06:00Kikirikí
06:15Sníček (1)
06:30Zabij nudu! II
06:40Staré pověsti české (5)
06:55O modrém autíčku (9)
07:00Brundibáři (4)
07:10O Dorotce (2)
07:25Mach a Šebestová (4)
07:30O Mikešovi (9)
07:45Pojďte pane, budeme si hrát (3)
07:55Broučci (3)
08:05Já Baryk (11)
08:25Tisíc a jedna noc (12)
08:30Teleshopping
09:00Noční jízda
10:15Kinosál
11:40Madla zpívá Evropě
12:00Vrak
14:00Hranice (5)
15:30Celebrity s.r.o.
16:00Dravci
18:00Staré pověsti české (19, 20)
19:35Tři chlapi v chalupě
20:00Kinosál
21:40Život na úteku
22:00Restaurant
23:25Teleshopping
23:40Pravidla pomsty
00:30Kosti a skalp
02:00Smrt čeká
04:10Pouští a pralesem
05:00Pouští a pralesem
05:45Ohněm a mečem
08:00Zločin na palubě
11:50Jak básníci neztrácejí naději
13:40Ženská pomsta
16:00Duše jako kaviár
17:50Bábovky
20:00Apex
22:00Ve jménu spravedlnosti
23:55Mezi dimenzemi
01:20Výtažek
02:55Poslední polda IV (1)
04:25Šťastný drak
05:40Zuřivé plameny
07:15Asterix a Olympijské hry
08:50Spy kids: Stroj času
10:45Princ a já 2
12:10Heidi, děvčátko z hor
13:45Až najdu domov
15:35Návrat
17:25Zamračené dny
19:05Čas beznaděje
21:00Hra pro čtyři
23:00Nebezpečná země
00:20I slova zabíjí
01:50Mandie a poklad Čerokíů
05:45Osudová záchrana
07:55Deset pravidel, jak se zamilovat
09:45Disco
11:45Criminal Games by Agatha Christie (15)
13:50Hercule Poirot
15:50Criminal Games by Agatha Christie (16)
17:55STARS! (4)
19:5512 let v řetězech
20:00Druhá šance
22:50V pasti zrady
00:40Ztracená sestra
02:25Vražda v zámku
03:50Street Fighter: Poslední boj
00:55Říše vlků
02:25Šachový turnaj
04:25Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
05:45Zoom In - Don’t Look Up
05:50Close Up III (20)
06:00Paní Bovaryová
06:30Sanctum
09:20Proč žít... a proč umírat
11:10Králova přízeň
13:10Dáma ve zlatém
15:10Sněhurka
16:50Nikdy to nevzdávej
18:35Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu
20:30Equilibrium
22:00Štvanec
23:45Mimic
01:10Na špatné straně hlavně
02:50Příště budeme chytřejší, staroušku!
04:10Hostel III
00:05Pán mravenců
01:35Nic nového
03:55Naslouchej očima
04:15Téměř úplně malá katastrofa
06:00Velký třesk
07:30Palčivé dny
07:45Medúza Deluxe
09:55Kaple
11:35Mrzout hledá Escort
13:15Nayola
15:05Palčivé dny
16:30Kuře pro Lindu
18:40Nové začátky
20:00Ráj: Láska
21:35Levhart anatolský
23:35Zvěstovatel
01:25Úžasná Elisa
02:50Nikdy víc
04:30Chladnokrevně
00:15Svatební host
02:30Sestry
04:10Soundtrack života
06:00Letní mráz
07:50Anne
09:40Respekt
10:00Obratník Násilí
11:45Operace Camarón
13:20Rodinný podnik
15:05Příběh dřevorubce
17:00Romantický průvodce po ztracených místech
18:40Případ Thomase Crowna
20:30Sedmý kontinent
22:15Hořící Mississippi
00:05Jane
02:15A přišli v noci...
03:40Černý orel
00:15Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
01:55Námořní vyšetřovací služba XVI (22)
02:35Námořní vyšetřovací služba XVI (23)
03:15Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
04:00Ultrafialoví II (4)
04:40Seriálový tip (1)
05:25Profil zločinu X (7)
06:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai (19)
07:15Námořní vyšetřovací služba: Hawai (20)
08:10Profil zločinu X (6)
09:00Profil zločinu X (7)
10:10Hvězdná brána: Atlantida V (16)
11:25A-Team (7)
12:20Námořní vyšetřovací služba: Hawai (19)
13:15Námořní vyšetřovací služba: Hawai (20)
14:10Profil zločinu X (8)
15:00Profil zločinu (1)
16:05A-Team (8)
17:10Hvězdná brána: Atlantida V (17)
18:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai (21)
19:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai (22)
20:00Zelenáč VI (3)
21:00Bosch VI (1)
21:50Bosch VI (2)
22:50Bosch VI (3)
23:45Vteřiny života (10)
00:25Leo Mattei: Oddělení mladistvých VII (4)
01:10Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (1)
02:05Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (2)
03:00Bosch VI (1)
03:50Bosch VI (2)
04:35Ztracený svět (17)
00:05Ztracený svět (18)
01:05Ultrafialoví II (11)
01:50Ultrafialoví II (12)
02:35Totalcar (6)
03:20Teleshop (5)
04:00Teleshop (5)
06:00Společnost Adventure (12)
09:00Společnost Adventure (13)
10:00Teleshop (4)
11:00Macgyver III (12)
13:00A-Team (12)
13:50Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
14:55Námořní vyšetřovací služba XVI (2)
15:55Společnost Adventure (14)
16:50Ztracený svět (19)
17:45Xena (19)
18:45A-Team (13)
19:45Macgyver III (13)
20:50Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
21:45Námořní vyšetřovací služba XVI (2)
22:40Xena (19)
23:35Ztracený svět (19)
00:35K poctě zbraň (55)
01:40K poctě zbraň (56)
02:30Totalcar (7)
03:20Teleshop (5)
04:00Brousko III (63)
00:30Brousko III (64)
01:25Brousko III (65)
02:15Seriálový tip (1)
03:05Teleshop (4)
04:00Teleshop (6)
06:00Dcery duchem (3)
11:00Teleshop (1)
12:30Domek na prérii IV (22)
12:45Grand Hotel (11)
13:50Brousko III (66)
15:35Dcery duchem (4)
16:45Domek na prérii V (1)
18:20Grand Hotel (12)
19:20Domek na prérii V (1)
21:15Grand Hotel (12)
22:20Dcery duchem (4)
00:15Brousko III (65)
01:50Brousko III (66)
02:35Seriálový tip (1)
03:25Teleshop (4)
04:00Patriarcha
00:35Čtverec
02:20Patriarcha
04:55Mlčení
11:55Černé duše
13:40Rodinná oslava
15:30Muž, který zachránil Louvre
17:30Potvora
18:35O kuřatech a lidech
20:10Toni Erdmann
22:00Boj sněžného pluhu s mafií
00:45Toni Erdmann
02:45Teleshopping
00:00Chlapec
00:15Ledová smrt
01:50Zvrácená sestřička
03:15Svatyně zla
00:00Paintball
01:35Byzantium: Upíří příběh
03:00Muž s šedivými vlasy
00:101911: Pád poslední říše
01:45Nenápadná slečna
03:25Pytel mouky
06:20VIY: Tajemství dračí pečeti
07:50Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
09:50Někdy na tom záleží
11:20Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem
12:50Hořko-sladko
14:05Skoro přátelé
15:50Vítejte v Holly Springs
17:30Poslední závod
19:25Nestanu se tvojí ženou
21:00Hnutí odporu
22:35Panama
00:35Mimozemská invaze
02:10After: Tajemství
00:50Osobní spravedlnost
02:30Upírky
05:10Fame – Cesta za slávou
06:40Timber - Lovec pokladů
08:25Strážce majáku
09:55Učitelem z nouze
11:30Krycí jméno Lev
13:15Imogene
14:50Záložní jednotka
16:30Slova a obrazy
18:05Korzet
20:00Nelegální obchod
21:50The Dare
23:55Pokoj
01:30Che Guevara: Revoluce
03:25Na život a na smrt
00:00Maximální riziko
01:50Ulice Cloverfield
03:25Close Up III (16)
05:00Close Up III (19)
05:25Zoom In - Sonic the Hedgehog 2
05:50Close Up III (6)
06:00Cesta kolem světa za 80 dní (1)
06:35Cesta kolem světa za 80 dní (2)
08:30Cesta kolem světa za 80 dní (3)
10:10Zilionáři
11:45Ženy, které flirtovaly
13:20Kdo najde přítele, najde poklad
15:05Božská relikvie 2
16:5540 dnů a 40 nocí
18:50Babylon A.D.
20:25Resident Evil: Odveta
22:00Na život a na smrt
23:30Lara Croft - Tomb Raider
01:25Královská kobra
02:55Duch žraloka
04:25Efekt paradoxu
00:20Operace kolibřík
01:45Jsem božská
03:30#jsemtady
05:35Velký souboj pekařů
07:25Rodinka
09:05Věčně mladá
10:50Podoby lásky
12:50Hlas lásky
14:35Plánování je radost
16:50Pinocchio: Skutečný příběh
18:30Prokletý Valentýn
20:15Rivalové
21:50Noční recepční
23:55Tchyně na zabití
01:20Cesta za snem
02:45Moře kouzel
04:15Bratr a sestra
00:00Nafukovací panna
01:55Bratr a sestra
04:00Bratr a sestra
08:50Nejkrásnější chlapec na světě
10:50Tralala
12:30Ve stínu žen
14:403 dny v Quiberonu
16:00Leonora addio
18:00Kousek nebe
19:40Posedlost
22:00Ono
23:50Posedlost
01:25Ono
03:15Valentine
00:00Roswell: Nové Mexiko (1)
01:30Roswell: Nové Mexiko (2)
02:10Jak to dělají? (9)
02:50Jak to dělají? (10)
03:15Rande z pekla (4)
03:35Rande z pekla (11)
04:00Hranice nemožného (7)
04:20Hranice nemožného (8)
05:00Vincentův svět
00:50Jak to dělají? (11)
02:35Jak to dělají? (12)
02:55Poslední obyvatelé Aljašky (5)
03:20Mrazivé zlato (6)
04:05Mrazivé zlato (7)
04:50