- Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7.
Středa 10.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Temné chvíle
01:10Delirium
02:40Podfu(c)k
04:15Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství
06:00Mamma Mia! Here We Go Again
07:25Chůvy
09:15Zillion
11:00Hobit: Neočekávaná cesta
13:15Bláznivá, zatracená láska
16:00Muž jménem Otto
17:55Amsterdam
20:00Rod Draka II (4)
22:10Likvidátor: Znovuzrození
23:15Noční zvířata
00:55Bláznův ráj
02:50A.k.a. Mr. Chow
04:25Matčina pomsta
01:05Sisu
02:25Sociální síť
03:55Molly Singerová se vrací do školy
06:00Premiantka
07:55Shazam! Hněv bohů
09:30Přátelé (5)
11:40Přátelé (6)
12:00Demolice
12:25Barbie
14:05Zkus mě rozesmát
16:00Létání pro začátečníky
17:55Režim (3)
19:30Režim (4)
20:25Nic ve zlým
21:25Sektor II (4)
23:05Máma k nakousnutí (4)
00:05Úkryt
00:40Papežův vymítač
02:30Nic ve zlým
04:15Osm hor
00:15V moci hvězd III (6)
02:40Turista II (4)
03:10Vše je pravdivé
04:15Angry Birds ve filmu
06:00Supernova
07:35Stand Up & Shout: Písně z filadelfské střední
09:15Teorie velkého třesku VII (9)
10:15Teorie velkého třesku VII (10)
10:35Láska podle plánu
10:55Liga spravedlnosti a RWBY: Superhrdinové a lovci, první část
12:40Stylová romance
14:00Roboti
15:25Samaritán
17:00Julia II (2)
18:40Girls II (5)
19:30Girls II (6)
20:00Můžu tě zničit (6)
20:30Malý Sheldon VII (7)
21:00Malý Sheldon VII (8)
21:20Vlajka smrti II (1)
21:40Osm hrozných
22:10Rod Draka II (4)
00:55Malý Sheldon VII (7)
01:55Malý Sheldon VII (8)
02:15Vlajka smrti II (1)
02:35Ozbrojení a nebezpeční
03:05Brandy Hellville a démoni módního průmyslu
04:30MalinyJAMológia
06:00Kikirikí
06:10Sníček (10)
06:25Zabij nudu!
06:35Staré pověsti české (14)
06:40Bílý tesák (4)
06:55Já Baryk (3)
07:00Příběhy kocoura Modroočka (1/5)
07:15Mach a Šebestová (13/13)
07:30O Mikešovi (18/18)
07:35Tisíc a jedna noc (1/14)
07:50Broučci (12/12)
08:05Žofka a její dobrodružství (8)
08:20Krakonošovy pohádky/13
08:30Teleshopping
09:00Bílý tesák (5)
10:05Já Baryk (4)
10:15Příběhy kocoura Modroočka (2)
10:20Broučci (1/12)
10:30O Dorotce (1/10)
10:45Tisíc a jedna noc (2)
10:50Brundibáři (1/6)
11:05Žofka a její dobrodružství (9)
11:25Krakonošovy pohádky (8)
11:30Advent
12:00Čechoslovák, režisér Julius Matula
13:20Kinosál
13:40Muzikál aneb Cesty ke štěstí
14:00Hranice (8)
15:25Mrtvej brouk
16:00Filmové minuty
17:45Klíč
18:00Filmové minuty
19:30Bílý tesák (5, 6)
19:35Obušku, z pytle ven!
20:00Svatopluk a jeho synové čili pravdivý konec Říše velkomoravské
21:15Kinosál
21:35Němá barikáda
22:00Kurýr: Restart
00:30Mafiánovi
02:05Poslední polda IV (7)
03:50Dvojníci
06:00Šakalí léta
08:05Králové hor
10:30Marketa Lazarová
12:30Nevinnost
16:00Jedna kočka za druhou
18:05Dědictví aneb Kurvahošigutentág
20:00Král rybář
22:25Skautův průvodce zombie apokalypsou
01:05Nová dcera
02:35Poslední polda IV (8)
04:20Křehkost
06:00Ranvej
07:45Kouzelné maliny
09:15Dobrodružství Tedyho Stonese
10:35Nico - bájný jednorožec
12:05Čekání na Anyu
13:40Supermafián Quido
15:25Kupec benátský
16:50Čas beznaděje
19:00Písečný muž
21:00Klub miliardářů
22:30Něžný hák
01:40Dokonalá manželka
03:20Učitelem z nouze
05:40Slova a obrazy
07:50Deník lásky
10:10Někdy na tom záleží
12:00Criminal Games by Agatha Christie (22)
13:55Hercule Poirot
15:55Criminal Games by Agatha Christie (23)
17:55STARS! (9)
19:55V zajetí posedlosti
20:00Špatná chůva
21:55MANSFIELD PARK
23:45Nebezpečná země
01:30Ztracená generace
03:05Devátá brána
00:50Jakubův žebřík
03:00Close Up III (14)
04:45Close Up III (10)
05:10Zoom In - Cruella
05:35Zoom In - Sonic the Hedgehog 2
05:45Zoom In - The Addams Family 2
05:50Zoom In - The Lost City
06:00Rudá Sonja
06:10Spartakus (1)
07:55Spartakus (2)
09:45Agent z Panamy
11:15Galaxy Quest
13:10Záměna
14:55League of Gods
16:40Opičí úder
18:30Zelené peklo
20:25Vnitřní nepřítel
22:00Zběsilý útěk
23:35Scary Movie: Děsnej biják
01:30Torrente: Blbec jménem zákona
02:45Vrána
04:20Jezabel
01:40Matrix Generation
03:25Bezúhonnost Josepha Chamberse
04:20V prach se navrátíš
06:00A E I O U - Rychlá abeceda lásky
08:15Mám elektrické sny
09:55Říše světla
11:40Chuť jablek je rudá
13:45Nástupkyně
15:10A E I O U - Rychlá abeceda lásky
17:00Můj zámek
18:40Kalev
20:00Marinette
21:40Kosatka
23:15Jethica
01:00Vlk
02:10Ukolébavka
04:15Hannibal
00:30Hostel II
02:40Martinez
04:15Neznámý muž
06:00Lest (3)
08:00Lest (4)
08:50Hořící Mississippi
09:45Ad Astra
11:50Tři noci týdně
13:55Kráva, která zpívala píseň budoucnosti
15:40Sníh a medvěd
17:20Něha
18:55Čtyři malí dospělí
20:30Osvícení
22:35Texaský masakr motorovou pilou
00:55Hořící Mississippi
02:20Šesté dítě
04:25Zelenáč VI (4)
00:35Bosch VI (4)
01:15Bosch VI (5)
02:00Bosch VI (6)
02:45Macgyver IV (10)
03:25Macgyver IV (11)
04:05Tým SEAL V (1)
04:45Totalcar VI (7)
05:30Totalcar II (5)
06:00Profil zločinu II (5)
06:35Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (9)
07:30Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (10)
08:20Profil zločinu II (4)
09:15Profil zločinu II (5)
10:20Hvězdná brána: Atlantida (2)
11:20A-Team (13)
12:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (9)
13:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (10)
14:05Profil zločinu II (6)
15:00Profil zločinu II (7)
16:05A-Team (14)
17:10Hvězdná brána: Atlantida (3)
18:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (11)
19:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (12)
20:00Ztracený svět (3)
21:00Ztracený svět (4)
21:55Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (5)
22:50Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (6)
23:55Macgyver IV (10)
00:50Macgyver IV (11)
01:30Prezident v pořadí III (9)
02:10Prezident v pořadí III (10)
02:55Zelenáč VI (4)
03:45Tým SEAL V (2)
04:30Ztracený svět II (3)
00:40Zločin (2)
01:40Ztracený svět II (3)
02:20Totalcar II (4)
03:05Seriálový tip (1)
03:30Teleshop (5)
04:00Teleshop (5)
06:00Společnost Adventure (19)
09:05Společnost Adventure (20)
10:00Teleshop (4)
11:00Macgyver III (19)
13:00A-Team II (5)
13:55Námořní vyšetřovací služba XVI (15)
15:00Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
15:55Společnost Adventure (21)
16:50Ztracený svět II (4)
17:50Xena II (2)
18:45A-Team II (6)
19:45Macgyver III (20)
20:50Námořní vyšetřovací služba XVI (15)
21:45Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
22:40Xena II (2)
23:35Ztracený svět II (4)
00:40Zločin (3)
01:40Ztracený svět II (4)
02:20Totalcar II (5)
03:05Seriálový tip (1)
03:30Teleshop (5)
04:00Dcery duchem (10)
00:35Brousko III (71)
01:55Brousko III (72)
02:45Seriálový tip (1)
03:35Teleshop (4)
04:00Teleshop (6)
06:00Dcery duchem (10)
11:00Teleshop (1)
12:15Domek na prérii V (7)
12:30Grand Hotel (3)
13:35Grand Hotel (4)
14:35Brousko III (73)
15:35Dcery duchem (11)
16:40Domek na prérii V (8)
18:00Grand Hotel (5)
19:05Grand Hotel (6)
20:05Domek na prérii V (8)
21:10Grand Hotel (5)
22:10Grand Hotel (6)
23:10Dcery duchem (11)
00:10Brousko III (72)
01:35Brousko III (73)
02:30Seriálový tip (1)
03:20Teleshop (4)
04:00Anarchisti
01:15Sokurov hlas
03:00Kupředu levá
11:40Zde Harold
13:25Velmistr
14:55Světelný rok
17:05Léto s Monikou
18:40Pouze přátelé
20:25Dirch
22:00Anarchisti
00:00Dirch
01:45Anarchisti
03:50Záhada Hory mrtvých
00:00Hra s časem
01:35Útok žraloka
03:00To není moje sestra
04:30Teleshopping
00:00Dárce
00:15Poslední minuty na Zemi
01:50Svatyně zla
03:15Dort
00:00Neznámá
01:40Terapie jinak
03:40Jack Hunter: Nebeská hvězda
05:30Princ a já 2
07:05Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
08:40Když byla Dolly Parton má matka
10:10Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem
11:45Pytel mouky
13:00Skoro přátelé
14:30Květy války
16:10Vysněný život
17:45Poslední závod
19:25Bradův život
21:00Bez záznamu
22:40Butch Cassidy: Bez osudu
00:25Něžný hák
02:05Trattoria
03:45Špatný krok
01:10Lidé, které možná znáš
02:45Matčin stín
05:55Sammyho dobrodružství 2
07:35VIY: Tajemství dračí pečeti
09:05Deset pravidel, jak se zamilovat
11:05Armáda jednoho
12:40Hurá do džungle
14:10Upírky
15:35Bůh masakru
17:05Ghost Rider 2: Duch pomsty
18:25Radioaktivita
20:00Rozhovory s Tedem
21:50Druhá míza
23:30Vivárium
01:15Psáno sarkasmem
02:50Zabiják
01:55Oko za oko
03:15Close Up III (1)
04:45Close Up III (9)
05:10Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
05:35Zoom In - Thor: Love and Thunder
05:45Zoom In - Hitman’s Wife’s Bodyguard
06:00Close Up III (2)
06:10Close Up III (8)
06:40Kleopatra (1)
07:15Kleopatra (2)
09:00Zkrocení zlé ženy
10:40Sudá a lichá
12:45Legenda o Jiřím a drakovi
14:45Po čem ženy touží
16:20Ip Man 2
18:30Policajtka
20:20Zákon ulice
22:00Univerzální voják: Zpět v akci
23:40Přepadení v Pacifiku
00:55Purpurové řeky
02:30Otevřené srdce
04:10Legenda jménem Lamborghini
00:25Zloděj a lhářka
02:00Už se nebojím
03:15Šiška Deluxe
04:50Aloha, Lásko!
06:45Kouzelná flétna
08:25Martin a Venuše
10:55Poslední družička
12:45Moonfall
14:25Příšerákovi 2
16:45Ostrov delfínů
18:35Sestřina posedlost
20:15Cesta pomsty
22:00Dobrý šéf
23:50Nouzový let
01:45Jako delfín
03:40Není zla mezi námi
00:00Rimini
02:35Není zla mezi námi
04:35Kolize
08:45O bozích a lidech
10:45Divoch
12:50Michael Kolhaas
14:40Margrete - Královna severu
16:45Fabian - Příběh moralisty
18:50Zvuk hluku
22:00Nitram
23:45Zvuk hluku
01:45Nitram
03:35Roswell: Nové Mexiko (7)
00:00Roswell: Nové Mexiko (8)
00:40Restaurant: Impossible (5)
01:20Restaurant: Impossible (6)
02:00Jak to dělají? (15)
02:45Jak to dělají? (16)
03:05Poslední obyvatelé Aljašky (6)
03:30Hranice nemožného (4)
04:15Hranice nemožného (5)
04:55Průkopnice (12)
05:40Průkopnice (13)
06:00Smallville (1)
06:25Smallville (2)
07:20Prolhané krásky (6)
08:20Prolhané krásky (7)
09:15Bez kalhot XXL
10:15Smallville (3)
12:30Smallville (4)
13:25Hranice nemožného (12)
14:25Hranice nemožného (13)
15:15Prolhané krásky (8)
16:10Prolhané krásky (9)
17:05Veronica Marsová (1)
18:00Veronica Marsová (2)
19:00Jmenuji se Sam
20:00Policajti z L. A. (2)
22:25Policajti z L. A. (3)
23:20Hedwig a Angry Inch
00:10Roswell: Nové Mexiko (7)
01:35Roswell: Nové Mexiko (8)
02:35Rande z pekla (5)
03:35Rande z pekla (6)
04:00Restaurant: Impossible (5)
04:01Hranice nemožného (6)
04:35