- Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7. - Úterý
16. 7.
Pátek 12.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Ren Faire (2)
00:00Mrtví neumírají
00:55Den díkůvzdání
02:40Lov
04:25Papírové panenky
06:00Ženy sobě
07:45Gran Turismo
09:50Zelený sršeň
12:00Barry Seal: Nebeský gauner
13:55Malý Sheldon VII (8)
15:50Velký útěkář
16:10Před kamerou XXI (28)
17:45Minulé životy
18:15Ve jménu cti
20:00Moře stromů
21:40El Mariachi
23:30Zelený sršeň
00:50Zlé sémě se vrací
02:50Ve jménu cti
04:15Tísňová linka
01:15Jussie Smollet: Speciál o falešnosti
02:50Andělé a démoni
03:40Junioři
06:00Rytíř pohárů
07:35Zásnuby na dobu neurčitou
09:30Přátelé (9)
11:35Přátelé (10)
11:55Batman: Duše draka
12:20Bohémové
13:45Kdo věří na lásku
16:00Spider-Man: Paralelní světy
17:35Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
19:30Stážisti
21:05Pravda vs. Alex Jones
23:05Ren Faire (2)
01:00Od písně k písni
01:55Stážisti
04:00Vlajka smrti II (1)
00:40Men
01:10John Oliver: Co týden dal a vzal XI (15)
02:50Veliká II (10)
03:30Nedoručené Vánoce
04:30Škola je naše
06:00Třináct životů
07:45Teorie velkého třesku VII (13)
10:10Teorie velkého třesku VII (14)
10:30Blízko od sebe
10:55Vše je pravdivé
12:55Znovu se zamilovat
14:35John Oliver: Co týden dal a vzal XI (15)
16:20Bojovník III (8)
17:00Sektor II (4)
17:55Máma k nakousnutí (4)
18:55Girls II (9)
19:30Girls II (10)
20:00Můžu tě zničit (8)
20:30Temný případ III (1)
21:00Temný případ III (2)
22:00Temný případ III (3)
22:55Temný případ III (4)
23:50Temný případ III (5)
00:55Temný případ III (6)
01:50Temný případ III (7)
02:50Temný případ III (8)
03:45MalinyJAMológia
06:00Kikirikí
06:15Sníček (12)
06:25Zabij nudu!
06:35Staré pověsti české (16)
06:45Bílý tesák
07:00Já Baryk
07:05Příběhy kocoura Modroočka
07:25Broučci
07:30O Dorotce
07:40Tisíc a jedna noc
07:55Brundibáři
08:10Žofka a její dobrodružství
08:25Krakonošovy pohádky
08:35Teleshopping
09:00Bílý tesák (8)
10:05Já Baryk (10)
10:15Příběhy kocoura Modroočka (4)
10:20Broučci (3)
10:40O Dorotce (3)
10:45Tisíc a jedna noc (4)
10:55Brundibáři (3)
11:15Žofka a její dobrodružství (11)
11:25Krakonošovy pohádky (10)
11:35Zkrocení zlého muže
12:00Filmové minuty
13:45Ještě větší blbec, než jsme doufali
14:00Jiří Suchý – Život s divadlem Semafor
15:25Žízeň
16:00Filmové minuty
17:45Muž v pralese
18:00Filmové písničky Waldemara Matušky - 1. díl
19:15Bílý tesák (8)
19:35Pan Vok odchází
20:00O Maryšce a Vlčím hrádku
21:25Kinosál
21:40U pokladny stál
22:00Kinosál
23:40Cesta utrpení
00:103 dny na zabití
01:35Sázka o život
03:25Poslední polda IV (9)
04:50Výjimeční
05:45Jedna kočka za druhou
08:00Zapomenutý únos
09:55Tady hlídám já
11:45Hádkovi
14:00Ženská pomsta
15:55Devátý život Luise Draxe
17:45Dobrodružství Barona Prášila
20:00Bitva o Hill 60
22:40Svět pod hlavou (7)
00:50Svět pod hlavou (8)
01:45Mafiánovi
02:40Poslední polda IV (10)
04:30Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
04:45Tmavý kůň
06:20Děti bez hranic
08:10Strojvůdce
09:40Asterix a Olympijské hry
11:15Průšvihář na útěku
13:10Někdy na tom záleží
14:45Čekání na Anyu
16:15Všechny cesty vedou do Říma
18:00Návrat domů
19:30Výtažek
21:00Trable Petuniových
22:30Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
04:25Nezvaná
01:20Carmenin polibek
02:45Dokonalá manželka
04:15Nine
05:50Starostka Dortíková
08:05Skoro přátelé
09:55Královský víkend
12:00Criminal Games by Agatha Christie (24)
13:55Hercule Poirot
15:55Criminal Games by Agatha Christie (25)
17:55STARS! (19)
19:55Výbuch
20:00Hlas lásky
22:05Vpich
00:30Sólista
02:10Vrah na předměstí
03:50Bod zlomu
01:55Zelené peklo
03:55Close Up III (19)
05:30Šlápni na to 2
06:00Dívka snů
07:55Záměna
10:00Těžký zločin
11:45Rozhádaní dědicové
13:40Galaxy Quest
15:15Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna
17:00Milý Johne
18:35Šibenice
20:25Až do smrti
22:00Scary Movie: Děsnej biják
23:50Torrente: Blbec jménem zákona
01:10Vnitřní nepřítel
02:40Podvod
04:10Semret
01:40Zvěstovatel
03:10Runner
04:40Otcové a matky
06:00Človíček Tate
07:40Úžasná Elisa
09:20Středomořská horečka
11:10Radikální metoda
13:05Ti nejhorší
15:15Človíček Tate
16:55Koyaanisqatsi
18:35Šampón
20:00Říše světla
21:50Mrzout hledá Escort
23:55Seneca aneb Jak se rodí zemětřesení
01:50Štvanice
03:45Purpurová růže z Káhiry
00:00Tmavě červená
01:25Lovely Boy
03:35Café Marylin
05:25Korek
06:00Zapomenutá země
07:55Dokud slunce svítí
10:15Alice
11:40Co spatříme, když pohlédneme na nebe?
13:25Zapomenutá země
16:00Pokud vím
18:25Monika
20:30Čtyři malí dospělí
22:20Čuník
00:20Kytice z tisíce a jedné noci
02:00Dřevěné uhlí
04:10Ztracený svět (3)
00:25Ztracený svět (4)
01:10Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (5)
01:55Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (6)
02:45Námořní vyšetřovací služba XVI (17)
03:40Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
04:20Námořní vyšetřovací služba XVI (19)
05:00Totalcar II (7)
06:00Profil zločinu II (9)
06:40Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (13)
07:45Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (14)
08:35Profil zločinu II (8)
09:25Profil zločinu II (9)
10:30Hvězdná brána: Atlantida (4)
11:40A-Team II (1)
12:35Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (13)
13:30Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (14)
14:25Profil zločinu II (10)
15:20Profil zločinu II (11)
16:20A-Team II (2)
17:15Hvězdná brána: Atlantida (5)
18:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (15)
19:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (16)
20:05Velkej biják
21:00Assassin’s Creed
22:35Hra na hraně
00:30Ultrafialoví II (6)
01:55Námořní vyšetřovací služba XVI (17)
02:40Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
03:20Námořní vyšetřovací služba XVI (19)
04:00Tým SEAL V (3)
04:40Ztracený svět II (5)
00:40Zločin II (1)
01:40Ztracený svět II (5)
02:25Totalcar II (6)
03:10Teleshop (5)
04:00Teleshop (5)
06:00Společnost Adventure (21)
09:05Společnost Adventure (22)
10:00Teleshop (4)
11:00Macgyver III (21)
13:00A-Team II (7)
13:55Námořní vyšetřovací služba XVI (19)
15:00Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
15:55Ztracený svět II (5)
16:50Ztracený svět II (6)
17:50Xena II (4)
18:50A-Team II (8)
19:50Macgyver III (22)
20:55Námořní vyšetřovací služba XVI (19)
21:50Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
22:45Xena II (4)
23:45Ztracený svět II (6)
00:45Zločin II (2)
01:45Ztracený svět II (6)
02:30Totalcar II (7)
03:15Teleshop (5)
04:00Dcery duchem (12)
00:05Brousko III (73)
01:20Brousko III (74)
02:25Seriálový tip (1)
03:15Teleshop (4)
04:00Teleshop (6)
06:00Dcery duchem (12)
11:00Teleshop (1)
12:15Domek na prérii V (9)
12:35Grand Hotel (7)
13:35Grand Hotel (8)
14:35Brousko III (75)
15:35Dcery duchem (13)
16:35Domek na prérii V (10)
17:55Grand Hotel (9)
18:55Grand Hotel (10)
19:55Domek na prérii V (10)
20:55Grand Hotel (9)
21:55Grand Hotel (10)
22:55Dcery duchem (13)
23:55Brousko III (74)
01:05Brousko III (75)
02:15Seriálový tip (1)
03:05Teleshop (4)
04:00První krásná věc
01:35Alpy
03:30Marie Kroyer
11:20Mlčení Lorny
13:05Index lásky
14:55Tři srdce
16:40Jako v zrcadle
18:35Profesoři zločinu: Velké finále
20:10Anarchisti
22:00Nádherná přítomnost
23:45Anarchisti
01:40Nádherná přítomnost
03:25Teleshopping
00:00Chlapec
00:15Projekt Cat City
01:50Halloween II
03:15Teleshopping
00:00Žena v černém
00:15Jessabelle
01:45Ledová smrt
03:15Precious
00:05Poslední semestr
01:55Pokušení
03:25Čas beznaděje
05:30Jurský masakr
07:30Kouzelný svět Davida Copperfielda
08:50Heidi, děvčátko z hor
10:45Nestanu se tvojí ženou
12:35VIY: Tajemství dračí pečeti
14:10Leonie
16:10Bernie
17:50Armáda jednoho
19:30Bitva o Inčchon
21:00Země slepých
22:50Plážový povaleč
00:30V pasti zrady
02:05Podfuk
03:50After: Polibek
00:45Pokoj
02:30Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem
04:25Hrdinové
05:50Ranvej
07:35Kočka
09:05Tygři železnice
10:40Iluze lásky
12:40Záložní jednotka
14:15Slova a obrazy
15:50Moonfall
17:45Za borovicovým hájem
20:00Bolest a sláva
22:15Havran
00:05Rande u přepážky
01:55Poslední závod
03:20Madam služebná
04:55Revenant Zmrtvýchvstání
01:15Adaptace
03:40Close Up III (15)
05:25Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
06:00Hollywood’s Best Film Directors II (1)
06:10Tut (1)
06:45Tut (2)
08:25Tut (3)
10:00Legenda o Jiřím a drakovi
11:35Monty Python a svatý grál
13:05Nestanu se tvojí ženou
14:50Pravá a levá ruka ďábla
16:30Velký flám
18:25Tlusťoch z Beverly Hills
20:353:10 Vlak do Yumy
22:00Přepadení v Pacifiku
23:55Oko za oko
01:30Neporazitelný
03:00Close Up III (18)
04:25Close Up III (11)
04:50Hlídač
00:55Ostrov delfínů
02:25Velký draft
03:50Poslední družička
05:50Nouzový let
07:25Dědictví aneb Kurvahošigutntág
09:40Upír junior
11:50Babí léto
13:20Červený střevíček a 7 statečných
15:15Který je ten pravý?
16:55Pes, který zachránil Halloween
18:35Muži na pokraji nervového zhroucení
20:15Legenda o královně Tomiris
21:55Zkrať to, zlato
00:00Útok žraloka
01:30Saljut-7
02:55Zakletá princezna
04:50Nejkrásnější chlapec na světě
01:45Rimini
03:30Kolize
09:30Téměř perfektní
11:25Célina a Julie si vyjely na lodi
13:15Margrete - Královna severu
16:30Mladí milenci
18:35O nekonečnu
20:35Rimini
22:00Projekt Z aneb jak se točí zombie film
00:00Rimini
01:35Projekt Z aneb jak se točí zombie film
03:35Policajti z L. A. (2)
01:55Policajti z L. A. (3)
02:40Restaurant: Impossible (7)
03:20Restaurant: Impossible (8)
04:00Hranice nemožného (8)
04:45Jak to dělají? (16)
05:31Jak to dělají? (17)
06:10Smallville (5)
06:40Smallville (6)
07:40Prolhané krásky (10)
08:35Prolhané krásky (11)
09:30Pitva mimozemšťana
10:30Smallville (7)
12:25Smallville (8)
13:20Veronica Marsová (3)
14:20Veronica Marsová (4)
15:15Prolhané krásky (12)
16:10Prolhané krásky (13)
17:05Veronica Marsová (5)
18:00Veronica Marsová (6)
19:00Gremlins 2
20:00Roswell: Nové Mexiko (9)
22:00Roswell: Nové Mexiko (10)
22:55Policajti z L. A. (2)
23:50Policajti z L. A. (3)
00:30Prolhané krásky (6)
01:15Prolhané krásky (7)
01:55Restaurant: Impossible (1)
02:40Restaurant: Impossible (3)
03:20Hranice nemožného (9)
04:00Hranice nemožného (10)
04:45