- Čtvrtek
27. 6. - Pátek
28. 6. - Sobota
29. 6. - Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7.
Úterý 18.6.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Emily
01:05Zázračné perníčky
03:10Cannes bez obalu
04:35Od písně k písni
06:00Kdo věří na lásku
08:05Stážisti
09:40Králíček Petr
11:35Maškaráda
13:10Létání pro začátečníky
15:20John Oliver: Co týden dal a vzal XI (11)
16:55Tenet
17:35V moci hvězd III (3)
20:00Turista II (1)
20:30Všechny staré nože
21:35Trojúhelník smutku
23:15Jak zabít svého manžela: Příběh Nancy Brophyové
01:40Král zabijáků
03:10Nepřemožitelná Tatiana Suarez
04:407500
00:35Blok 99
02:05Věčný svit neposkvrněné mysli
04:15Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana
06:00Můj týden s Marilyn
07:35Wonder Woman
09:15Bude líp III (5)
11:35Bude líp III (6)
12:00Harry Potter a Fénixův řád
12:30Angry Birds ve filmu
14:45Příběh mého muže
16:25Je to nádhera!
17:55Válka zítřka
19:30Superbad
21:45Klub nájemných vrahů
23:35Ex Machina
01:25Před kamerou XXI (24)
03:10Válka zítřka
03:45Rod Draka II (1)
01:40Sektor II (1)
02:40Fantasmas (1)
03:40Omamná láska
04:15Celeste a Jesse navždy
06:00Na tenkém ledě
07:35Teorie velkého třesku VI (1)
09:20Teorie velkého třesku VI (2)
09:40Chuť na lásku
10:05Gabby Petito a její příběh
11:35Jerrod Carmichael Reality Show (3)
13:05Protest
13:35Venom
15:25Tři Kristové
17:15Geniální přítelkyně II (1)
19:05Geniální přítelkyně II (2)
20:10V moci hvězd III (3)
21:00Turista II (1)
21:25Teorie všeho
22:25Kódované vysílání
00:30V moci hvězd III (3)
02:00Turista II (1)
02:25Ku’damm 63 (2)
03:30Cesta za pokladem
06:00Kikirikí
06:10Kouzlování
06:20Zabij nudu! II
06:30Bílý tesák (4)
06:35Staré pověsti české (23)
06:50Mach a Šebestová (4)
07:00Žofka a její dobrodružství (2)
07:15Broučci (3)
07:20Příběhy kocoura Modroočka (1/5)
07:30Krakonošovy pohádky (3)
07:50Já Baryk (12/12)
08:00O Mikešovi (16)
08:15Pojďte pane, budeme si hrát (10)
08:20Teleshopping
09:00Filosofská historie
10:15Kdo hledá zlaté dno
12:00Kinosál
13:40Horoucí srdce
14:00Hořké dny
16:00Odcházení
18:00Filmové minuty
19:35Staré pověsti české (2)
19:40Pěsti ve tmě
20:00Filmové minuty
21:45Corpus delicti
22:00Clean
00:35Mafiánovi
02:05Poslední polda III (4)
03:55Oblast Q
05:45Fanfán Tulipán
08:00VIY: Tajemství dračí pečeti
10:00Detektiv z Hongkongu
12:20Poslední polda III (5)
14:40Rezistence
15:40Dešťová víla
18:00Hrdi lvi: Postup
20:00V mysli vraha
21:00Břicho bestie
23:05Out Of Death
00:4596 hodin: Odplata
02:20Poslední polda III (5)
03:50Bonanza
05:10Asterix a Olympijské hry
06:00Nico - bájný jednorožec
07:55Heidi, děvčátko z hor
09:30Sniff a létající fantom
11:20Až najdu domov
12:55Krádež legendy
14:45Láska v Indii
16:15Bradův život
17:50Sladké letní víno
19:30Nestanu se tvojí ženou
21:00Krvácející srdce
22:35V zajetí posedlosti
00:30Legendy zločinu
02:00Květy války
05:00Bába z ledu
06:50Královský víkend
09:05Až najdu domov
11:05Agatha Christie’s Marple (2)
13:20Hercule Poirot
15:30Criminal Games by Agatha Christie (6)
17:50STARS! (4)
19:55Step Up Revolution
20:00Vrah na předměstí
22:00Pěkně hnusný lidi
00:00Ztracený čas
01:35Nebezpečná země
03:25Srdce z oceli
01:15Profesionál
02:55Close Up III (8)
04:35Close Up III (17)
05:05Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 2000’s
05:30Zoom In - The Croods: A New Age
05:40Zoom In - Army of the Dead
05:50Tajný slib
06:00Velké oči
07:40Turecky snadno a rychle
09:40Princ a já 2
11:25Eso es
13:05Austin Powers: Špionátor
14:55Láska na kari
16:30Elektra
18:35Vikingové II
20:10Doupě vlků
22:00Kód smrti
23:30Od soumraku do úsvitu
01:00Risk
02:40Temné hlubiny
04:00Tmavě červená
00:45Lunana: Jak ve třídě
02:50Slušný občan
04:35Bedna
06:00Maličké
07:35Otcové a matky
09:10Respekt
10:50Blažená samota
12:40Vrch řvoucích lvic
14:00Znakování lásky
15:25Maličké
17:00Jako v nebi
18:35Na návštěvě
20:00Vraždy podle předlohy
21:35Bruno Reidal: Zápisky vraha
23:35Petržel
01:20Slepý muž, který neviděl Titanic
02:45Pochodně
04:15Lék na život
00:10Vlk
02:35Lola: Zprávy z budoucnosti
04:40Dcera vzteku
06:00Víc než kdy jindy
07:35Anti-squat
09:40Ricardovi
11:15Paula
13:25Někde v Queensu
15:00Letizia Battaglia - fotografka života a smrti (1)
16:50Letizia Battaglia - fotografka života a smrti (2)
18:35Blízká setkání třetího druhu
20:30Ricardovi
22:45Bohemian Rhapsody
01:00Víc než kdy jindy
03:15Vteřiny života (8)
00:30Leo Mattei: Oddělení mladistvých VI (4)
01:15Leo Mattei: Oddělení mladistvých VI (5)
02:05Leo Mattei: Oddělení mladistvých VI (6)
03:05Bosch V (5)
04:00Bosch V (6)
04:45Totalcar V (1)
05:25Profil zločinu VIII (9)
06:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai (1)
07:15Námořní vyšetřovací služba: Hawai (2)
08:05Profil zločinu VIII (8)
09:00Profil zločinu VIII (9)
10:00Hvězdná brána: Atlantida V (7)
11:10Tým SEAL (8)
12:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai (1)
13:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai (2)
13:55Profil zločinu VIII (10)
14:50Profil zločinu IX (1)
16:10Tým SEAL (9)
17:15Hvězdná brána: Atlantida V (8)
18:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai (3)
19:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai (4)
20:05Macgyver IV (4)
21:00Macgyver IV (5)
21:50Prezident v pořadí III (3)
22:45Prezident v pořadí III (4)
23:40Zelenáč VI (1)
00:30Bosch V (5)
01:10Bosch V (6)
01:55Bosch V (7)
02:40Macgyver IV (4)
03:20Macgyver IV (5)
04:00Totalcar V (2)
04:40Ztracený svět (9)
00:50K poctě zbraň (45)
01:50K poctě zbraň (46)
02:35Totalcar VII (4)
03:30Teleshop (5)
04:00Teleshop (5)
06:00Společnost Adventure (3)
09:05Společnost Adventure (4)
10:00Teleshop (4)
11:00Macgyver III (3)
13:00A-Team (3)
13:50Hvězdná brána: Atlantida V (3)
14:55Hvězdná brána: Atlantida V (4)
15:55Společnost Adventure (5)
16:50Ztracený svět (10)
17:50Xena (10)
18:50A-Team (4)
19:50Macgyver III (4)
20:55Hvězdná brána: Atlantida V (3)
21:50Hvězdná brána: Atlantida V (4)
22:45Xena (10)
23:45Ztracený svět (10)
00:45K poctě zbraň (46)
01:45K poctě zbraň (47)
02:35Totalcar VII (5)
03:25Teleshop (5)
04:00Brousko III (54)
00:35Brousko III (55)
01:40Brousko III (56)
02:35Seriálový tip (1)
03:25Teleshop (4)
04:00Teleshop (6)
06:00Divoké včely (119)
11:00Teleshop (1)
12:15Domek na prérii IV (13)
12:35Grand Hotel (2)
13:45Brousko III (57)
15:25Divoké včely (120)
16:35Domek na prérii IV (14)
17:50Grand Hotel (3)
18:55Domek na prérii IV (14)
20:35Grand Hotel (3)
21:45Divoké včely (120)
23:30Brousko III (55)
00:40Brousko III (56)
01:55Brousko III (57)
02:45Teleshop (4)
04:00Daleko od lidí
00:05Koncert
01:55Daleko od lidí
04:00Z prezidentské kuchyně
10:40Rodin
12:20Pan Bezchybný
14:25Zabijáci z maloměsta
16:15Renoir
17:50Na Mléčné dráze
19:50Imigrant
22:00Route Irish
00:00Imigrant
01:55Route Irish
04:00Byzantium: Upíří příběh
00:00Ledová smrt
01:50Maniak
03:20Teleshopping
00:00Masakr v kopcích
00:15Projekt Cat City
01:40Umělá inteligence
03:05Probuzení
00:15Dort
01:50Vpich
03:30Kupec benátský
06:20Tunel do Číny
08:30Hrdinové
10:05Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem
11:50Bůh masakru
13:05Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
14:25Všechny cesty vedou do Říma
16:00Písečný muž
17:30Čas beznaděje
19:00Bernský vyslanec
21:00Případ Sloane
22:20Komplikované osudy
00:30Život Jema Belchera
02:00Někdy na tom záleží
04:10Modigliani
01:45Černý motýl
03:50Gentleman s pistolí
05:30Timber - Lovec pokladů
07:00Pytel mouky
08:30Čekání na Anyu
10:00Záložní jednotka
11:45Armáda jednoho
13:20Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
14:50Muž ve stínu
16:20Zmizelá
18:25Velká svatba
20:00Země naděje
21:30Síla života
23:15Madam služebná
01:15Černej polda
02:45Můj nejlepší přítel
04:40Ikona
01:00Ikona
02:20Ve jménu krále 3: Síla medailonu
03:45Close Up III (8)
05:05Close Up III (6)
05:30Zoom In - Death on the Nile
06:00Close Up III (10)
06:05Close Up III (4)
06:40Hercules
07:10Hercules
08:45Stíny mrtvých
10:15Oskar
12:05Iluzionista
13:35Major Payne
15:30Černý rytíř
17:10Nepolapitelní
18:45Jezero
20:20Boj
22:00Zločinec
23:40Cena života
01:20Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí
03:25Close Up III (6)
04:45Falešný kníže
02:00Romance v Mariposa Beach
03:25Detektiv z kuchyně
04:55Martin a Venuše
06:35Julie, co by bylo kdyby…
08:25Božská Florence
10:35Tristan a Isolda
12:35Milionový závod
14:50Aloha, Lásko!
16:55Jako delfín
18:30Notre-Dame v plamenech
20:15Fakjů pane učiteli
22:10Bandita
00:05Past na rodinu
02:05Vánoce na cestách
03:25Antologie města duchů
01:30Beats
03:10O bozích a lidech
08:45Prase
10:55Uvolnit pěsti
12:45Krotká
14:30Sieranevada
16:55Můj vlastní měsíc
19:55Krvavé pomeranče
22:00Safari
23:50Krvavé pomeranče
01:25Safari
03:20Jak to dělají? (3)
01:30Jak to dělají? (4)
01:50Poslední obyvatelé Aljašky (4)
02:15Mrazivé zlato (2)
03:00Mrazivé zlato (3)
03:45Prolhané krásky (5)
04:30Prolhané krásky (6)
05:10Průkopnice (4)
06:05Smallville (1)
06:35Smallville (2)
07:35Prolhané krásky (10)
08:30Prolhané krásky (11)
09:30Žena v ringu
10:30Smallville (3)
12:35Smallville (4)
13:30Hranice nemožného (12)
14:25Hranice nemožného (13)
15:20Prolhané krásky (12)
16:15Prolhané krásky (13)
17:10Hranice nemožného (14)
18:05Hranice nemožného (15)
19:00Mars útočí!
20:00Žlutí ptáci
22:10Roswell: Nové Mexiko (8)
23:55Roswell: Nové Mexiko (9)
00:35Restaurant: Impossible (9)
01:20Restaurant: Impossible (10)
02:00Jak to dělají? (3)
02:45Jak to dělají? (4)
03:05Poslední obyvatelé Aljašky (2)
03:30Hranice nemožného (2)
04:15Hranice nemožného (3)
04:55