- Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7. - Úterý
16. 7. - Středa
17. 7. - Čtvrtek
18. 7. - Pátek
19. 7. - Sobota
20. 7.
Neděle 14.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Branky, body, vteřiny
00:05Motorismus: Rally ČR 2024
00:20Silniční cyklistika: Tour de France 2024
02:05Branky, body, vteřiny
02:45Motorismus: Svět motorů
03:00Fotbal: TCL V Repre
04:05Archiv D: Olympionici století Emil Zátopek a Věra Čáslavská
05:05Cyklotoulky
05:25Branky, body, vteřiny
05:40Motorismus: Rally ČR 2024
06:00Jezdectví: Jezdectví 2024
07:40Panorama
08:00BBV po 25 letech
08:35Fotbal: EURO 2024 Německo
08:45Silniční cyklistika: Tour de France 2024
08:50Fotbal: Kvalifikace na ME žen 2025
09:35Baseball: Pražský baseballový týden 2024
11:25Panorama
12:05Motorismus: Rally ČR 2024
12:20AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
12:35Fotbal: Fotbal s chutí vyhrávat 2023
13:00Horská kola: SP horských kol 2024
13:15Silniční cyklistika: Tour de France 2024
13:45Motorismus: Rally ČR 2024
18:05Fotbal: EURO 2024 Německo
19:50Fotbal: EURO 2024 Německo
20:00Fotbal: EURO 2024 Německo
23:30Fotbal: EURO 2024 Německo
23:40Silniční cyklistika: Tour de France 2024
23:45Motorismus: Rally ČR 2024
00:30Branky, body, vteřiny
00:35Motorismus: Rally ČR 2024
00:50Fotbal: EURO 2024 Německo
02:35Baseball: Pražský baseballový týden 2024
04:35Basketbal: Peristeri bwin - Rytas Vilnius
01:151:1 Sport Show (60)
03:00ČEZ RunTour - Plzeň
03:30Longines Global Champions Tour 2024 - Miami Beach
03:45Sportovní noviny
07:00Basketbal: PAOK Mateco - Tofas Bursa
07:05Basketbal: Pinar Karsiyaka - Rio Breogan
08:45European Freestyle Pro Tour Season Wrap up
10:30Spade poker show 2024 (9)
11:051:1 Sport Show (61)
11:30Magazín Muaythai (4)
12:00Motosurf World Championship #1
12:30Fotbal: Manchester City - Newcastle United
13:00PFL 2
15:00Prague rugby 7s 2024
17:30Běhej lesy - Týmovka
18:00Fotbal: Francie - Švédsko
18:151:1 Sport Show (62)
20:00Spade poker show 2024 (10)
20:30Sportovní noviny
21:00Fotbal: FC St. Pauli - Fortuna Düsseldorf
21:05Sportovní noviny
23:00Basketbal: Cholet Basket - Banco di Sardegna Sassari
23:05Basketbal: Pinar Karsiyaka - Lenovo Tenerife
00:35Global Champions League 2024 - Mexico City
02:30KSW 93: Parnasse vs. Mircea
00:30Fotbal: 1. FC Saarbrücken - Borussia Mönchengladbach
03:15World Matchplay Darts 2024
07:00Mediterranean Epic
09:301:1 Sport Show (62)
10:00Fotbal: 1. FC Saarbrücken - 1. FC Kaiserslautern
10:30Basketbal: PAOK Mateco - Tofas Bursa
12:15World Matchplay Darts 2024
14:05Basketbal: Cholet Basket - Banco di Sardegna Sassari
18:00Sportovní originály - 180 s Lukem Humphriesem
19:35World Matchplay Darts 2024
20:05KSW 94: Wrzosek vs Szpilka
00:00Fotbal: 1. FC Saarbrücken - 1. FC Kaiserslautern
02:20Fotbal: Real Betis - Getafe CF
07:00Fotbal: Real Madrid - Atlético Madrid
09:00Fotbal: Bundesliga special (21)
11:00Fotbal: Bundesliga special (23)
11:30Fotbal: Bayer Leverkusen - TSG Hoffenheim
12:00Fotbal: Eintracht Frankfurt - Union Berlín
14:00Fotbal: Rayo Vallecano - Sevilla FC
16:00Fotbal: FC Barcelona - CA Osasuna
18:00Fotbal: Bayern Mnichov - Borussia Dortmund
20:00Fotbal: FC Augsburg - 1. FC Köln
22:00Fotbal: Bayer Leverkusen - TSG Hoffenheim
00:00Fotbal: Eintracht Frankfurt - Union Berlín
07:00Fotbal: Bayer Leverkusen - TSG Hoffenheim
09:00Fotbal: Real Betis - Getafe CF
11:00Fotbal: Real Madrid - Atlético Madrid
13:00Fotbal: LaLiga - Nováčci v soutěži
15:00Fotbal: Bayern Mnichov - Borussia Dortmund
16:00Fotbal: FC Augsburg - 1. FC Köln
18:00Fotbal: Rayo Vallecano - Sevilla FC
20:00Fotbal: FC Barcelona - CA Osasuna
22:00Fotbal: Real Madrid - Atlético Madrid
00:00Český motorsport 2024 speciál
09:00Český motorsport 2024
09:30Fotbal: 1. FC Magdeburg - FC St. Pauli
10:00Rychlá kola (7)
11:45Porsche Supercup na Red Bull Ringu (trénink)
12:00Porsche Supercup na Red Bull Ringu (kvalifikace)
12:50Porsche Supercup na Red Bull Ringu (závod)
13:35Off-road Maraton (4)
14:30FIA Karting Championship 2024 (3)
15:00Racing magazine (5)
15:30Fotbal: Albacete Balompié - Racing Ferrol
16:00Dakar 2025 - Odhalení trasy
17:45Chasing The Dream (9)
18:05Polská rallye
18:30Cazoo UK Open 2024
19:30Cazoo UK Open 2024
22:10WorldWCR - UK Round (1.závod)
00:25Off-road Maraton (4)
01:25Racing magazine (5)
01:50Rychlá kola (7)
02:20UFC Connected (706)
02:35Inside the UFC (1)
03:05UFC Fight Night: Namajunas vs. Barber
04:00World Pool Championship 2024
09:00WorldSBK - UK Round (Superpole race)
11:45Rentor Rally magazín 2024 (6)
12:30Pilníkovo pozdní odpoledne 2024
13:00WorldWCR - UK Round (2.závod)
13:35WorldSBK - UK Round (2.závod)
14:35WorldSSP - UK Round (2.závod)
16:00UFC Fight Night: Namajunas vs. Barber
17:30Off-road Maraton (4)
20:05FIA Karting Championship 2024 (3)
20:30WorldSBK - UK Round (Superpole race)
21:00WorldSBK - UK Round (2.závod)
21:45WorldSSP - UK Round (2.závod)
23:00WorldWCR - UK Round (2.závod)
00:00FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
01:45Sportovní infoservis
04:00Týden v motorsportu (27)
09:00ERC: Delfi Rally Estonia - SS12 Kambja 2 – Power Stage
09:30LET: Aramco Team Series presented by PIF - 2. den
11:00FL: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha
14:00Delfi Rally Estonia (4)
17:00MLB: Baltimore Orioles - New York Yankees
17:30Golf Tips (8)
20:30Element (14)
21:00Ferratum World RX of Sweden
21:15ONE Friday Fights 70
22:30FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
01:30Sportovní infoservis
03:30FL: FK Jablonec - FC Zlín - Streaming
00:00Sportovní infoservis
02:00FL: FC Slovan Liberec - 1. FC Slovácko - Streaming
09:00FL: FC Zlín - SK Sigma Olomouc
11:00FL: MFK Karviná - FC Viktoria Plzeň
13:00FL: FK Jablonec - FC Baník Ostrava
15:00FL: AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav
17:00FL: SK Slavia Praha - Bohemians Praha 1905
20:00FL: FK Teplice - FC Hradec Králové - Streaming
22:00FL: Bohemians Praha 1905 - FK Pardubice - Streaming
00:00Sportovní infoservis
02:00Sportovní infoservis
00:00ČAAF: Tipsport Czech Bowl XXXI
09:00ITF: Macha Lake Open 2024 - 1. semifinále
12:00ITF: Macha Lake Open 2024 - 2. semifinále
14:00ITF: Macha Lake Open 2024 - finále dvouhry
16:00ATP250: BOSS Open - 1. semifinále
18:00ATP250: BOSS Open - 2. semifinále
20:00ATP250: BOSS Open - finále dvouhry
22:00Sportovní infoservis
00:00Vytrvalostní závody
00:00Cyklistika
01:30Olympijské hry
03:00Olympijské hry
04:00Cyklistika
05:00Vytrvalostní závody
07:00Olympijské hry
08:30Cyklistika
09:30Cyklistika
10:30Cyklistika
11:30Cyklistika
18:15Lezení
19:15Lezení
20:30Cyklistika
22:30Snooker
00:00Vytrvalostní závody
01:30Cyklistika
03:30Olympijské hry
01:00Vytrvalostní závody
01:30Cyklistika
03:00Olympijské hry
05:00Olympijské hry
06:00Cyklistika
07:00Vytrvalostní závody
08:30Olympijské hry
11:00Olympijské hry
12:00Tenis
13:00Tenis
14:30Tenis
18:30Vytrvalostní závody
20:30Golf
23:00Cyklistika
01:00Snooker
03:30Házená: Rakousko - Severní Makedonie
00:45Házená: Chorvatsko - Černá Hora
02:30Házená: Maďarsko - Norsko
04:15Televizní nákupy
06:00Lední hokej: Färjestad - Linköping
07:30Televizní nákupy
10:00Lední hokej: Servette - Skelleftea
11:00Tenis
13:30NCAA, americký fotbal: Ole Miss - Penn State
15:45Fotbal: Atalanta - Leverkusen
19:15Fotbal: Athletic Bilbao - Mallorca
21:15Poker
23:30SuperEnduro
00:30Tenis
03:00Superenduro, sestřih Velké ceny-#-\nMaďarska
02:00Box: Tysonovy největší údery
02:30Box: Janibek Alimkhanuly - Andrei Mikhailovich
03:00Poker
06:00Poker
07:00Televizní nákupy
08:00Poker
09:00Poker
10:00Televizní nákupy
11:00Plážová házená
12:00Fotbal: Al Hilal - Al Nassr
13:00Box: Janibek Alimkhanuly - Andrei Mikhailovich
15:15Fotbal: EKL
18:15Házená: Česká republika - Norsko
19:15Házená: Maďarsko - Česká republika
21:00Házená: Chorvatsko - Černá Hora
22:45Házená: Maďarsko - Norsko
00:30Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
02:15NCAA, americký fotbal: Clemson - Kentucky
02:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Topspeed
06:30Športové sekundy
07:00Výběrová auta
07:10Drahomír Piok
07:35Autožurnál
08:00Motoring
09:30Naša Garáž
11:00Nehody za volantom
11:30Vytuningované jazdy Fínsko
12:00Topspeed
12:30Švihák testuje
13:00MM Automotive
13:30Amazonka Truck
14:00DominicCars
14:30Topspeed
15:15Grand Est Open 88
16:00Profíci na konské sily
18:00Výběrová auta
18:45Motoring
19:15MM Automotive
19:45Autožurnál
20:30Motoring
21:30Švihák testuje
22:00Topspeed
22:15DominicCars
22:45Martin z Martina
23:15Výběrová auta
23:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Nočné vysielanie
00:00MM Automotive
08:00Martin z Martina
08:30DominicCars
09:00Naša Garáž
09:30Profíci na konské sily
10:00Záchrancovia klasických aut
10:45Vytuningované jazdy Fínsko
11:30Švihák testuje
12:00NASCAR Xfinity Series Race at Pocono
12:15Nesmrteľní
14:15MM Automotive
14:45Výberové autá
15:15Autožurnál
15:45Grand Est Open 88
16:30DominicCars
18:30Topspeed
19:00Grand Est Open 88
20:00Topspeed
22:00Drahomír Piok
22:30Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
23:00Nočné vysielanie
00:00IMMAF European Open III (10)
00:00Rumble & Hum (6)
01:00Rumble & Hum (7)
02:00Rumble & Hum (8)
03:00Rumble & Hum (9)
04:00Rumble & Hum (10)
05:00Pro Bull Riders (26)
06:00Pro Bull Riders (27)
07:00Pro Bull Riders (28)
08:00The Ultimate Ride (1)
09:00The Ultimate Ride (2)
10:00Epic Trails (6)
11:00Epic Trails (7)
11:30Epic Trails II (1)
12:00Epic Trails II (2)
12:30Epic Trails II (3)
13:00Epic Trails II (4)
13:30Epic Trails II (5)
14:00Epic Trails II (6)
14:30Epic Trails II (7)
15:00Epic Trails II (8)
15:30Sports Adventure IV (3)
16:00Sports Adventure IV (4)
16:30Sports Adventure IV (5)
17:00Sports Adventure IV (6)
17:30Sports Adventure IV (7)
18:00Sports Adventure IV (8)
18:30Sports Adventure IV (9)
19:00Sports Adventure IV (10)
19:30X Games - Norway (5)
20:00World of X Games (1)
21:00World of X Games (2)
22:00World of X Games (3)
23:00World of X Games (4)
23:30World of X Games (5)
00:00IMMAF European Open III (6)
01:00IMMAF European Open III (7)
02:00IMMAF European Open III (8)
03:00IMMAF European Open III (9)
04:00Genesis Scottish Open
02:00The Amundi Evian Championship
07:30The Amundi Evian Championship
10:00Genesis Scottish Open
15:30LIV Andalusia
21:00Noční program
02:00Sedm nejrychlejších (43)
00:00Garáž 21 (44)
00:15Zprávy (45)
00:40Poklady v garáži (46)
00:45Poklady v garáži (47)
01:15Zpětný chod: Ford 17 M RS (48)
01:45Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (49)
02:00Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (50)
02:15Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (51)
02:45Racing Files: Historie okruhu v Monze (52)
03:15Blochovy rozbory (53)
03:45Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (54)
04:30Milujeme auta (55)
04:45Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (1)
05:15Rychlé kolo: BMW M5 (2)
06:10Zprávy (3)
06:40Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (4)
06:45Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (5)
07:55Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (6)
08:20Test automobilu: VW Golf PHEV (7)
08:40Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (8)
08:45Sedm nejrychlejších (9)
09:00Garáž 21 (10)
09:15Poklady v garáži (11)
09:45Poklady v garáži (12)
10:15Zpětný chod: Ford 17 M RS (13)
10:45Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (14)
11:00Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (15)
11:15Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (16)
11:45Racing Files: Historie okruhu v Monze (17)
12:15Blochovy rozbory (18)
12:45Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (19)
13:30Milujeme auta (20)
13:45Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (21)
14:15BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (22)
15:05Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (23)
15:35Zprávy (24)
15:45Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (25)
15:50Rychlé kolo: BMW M5 (26)
16:45Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (27)
17:15Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (28)
18:25Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (29)
18:50Test automobilu: VW Golf PHEV (30)
19:10Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (31)
19:15Zprávy (32)
19:30Sedm nejrychlejších (33)
19:35Garáž 21 (34)
19:50Poklady v garáži (35)
20:15Poklady v garáži (36)
20:45Zpětný chod: Ford Granada (37)
21:15Jiliny plechové klenoty: Triumph TR8 (38)
21:30Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (39)
21:45Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (40)
22:15Racing Files: Historie okruhu v Monze (41)
22:45Blochovy rozbory (42)
23:15Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (43)
00:00Milujeme auta (44)
00:15Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (45)
00:45BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (46)
01:35Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (47)
02:05Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (48)
02:15Zprávy (49)
03:10Rychlé kolo: BMW M5 (50)
03:15Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (51)
03:40Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (52)
04:50NEW Deadline 2016
01:45Hard Knocks Fighting, Ep. 9
04:20Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:05Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:20Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:35Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:40Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:50Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00Makowski FC Tournament, Zielona Gora, Poland 30.09.2023
06:10NEW Snakepit 2016
09:25UK Wrestling Showdown - S01, EP.20
12:00UK Wrestling Showdown - S01, EP.21
12:35UK Wrestling Showdown - S01, EP.22
13:05King of Kings - Summer Special Edition, 02.08.2020 - Part I
13:35King of Kings - Summer Special Edition, 02.08.2020 - Part II
15:25Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
17:55Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
18:05Punch Down 3, Poznań, Poland, 07.03.2020
18:15Colosseum Tournament, Romania 30.06.2023
19:00Hip Show S5 EP10
22:30Hip Show S5 EP9
22:50Hip Show S5 EP8
23:10Hard Knocks Fighting, Ep. 9
23:30Lux 010 Fighting League, Mexico, 20.11.2020
00:15RXF - Real Xtreme Fighting, Romania, 19.11.2018
02:25Boks
00:30Boks
02:15Boks
03:15Zakończenie dnia
05:15EURO Wieczór
05:35Historia EURO
06:15Historia EURO
07:20EURO 2024
08:25EURO 2024
10:20EURO 2024
12:35EURO dzień
14:55Mecz
15:50Piłkarskie EURO
16:55EURO 2024
18:00EURO 2024
20:50EURO 2024
00:15EURO 2024
01:30Boks
03:55SlapFight (14)
00:00Sport ve videoklipech (1)
01:00Sport ve videoklipech (2)
01:30Sport ve videoklipech (3)
02:00Sport ve videoklipech (4)
02:30Sport ve videoklipech (5)
03:00Sport ve videoklipech (6)
03:30Sport ve videoklipech (7)
04:00Sport ve videoklipech (8)
04:30Sport ve videoklipech (9)
05:00Sport ve videoklipech (10)
05:30Teleshopping
06:00Teleshopping
07:00Teleshopping
08:00Fotbaloví všeználci
09:00Fotbaloví všeználci
10:00ME ve fotbalu: Der fenster.com
11:00Fotbal
13:30Poker: $10k Pot-Limit Omaha - Final Table/1 (27)
14:00Automobily ADAC GT Masters: 2. závod na Nürburgringu
15:00Automobily FIA WEC: 6 hodin v Sao Paulu/Braz.
16:15AvD motoristický a sportovní magazín
17:00Profíci přes auta (94)
17:45Profíci přes auta (95)
18:45Profíci přes auta (96)
19:45Automobily FIA WEC: 6 hodin v Sao Paulu/Braz.
20:15Domovník Krause - Pořádek musí být (72)
22:45Domovník Krause - Pořádek musí být (73)
23:15Domovník Krause - Pořádek musí být (68)
23:45Domovník Krause - Pořádek musí být (69)
00:15Sport ve videoklipech (34)
00:45Sport ve videoklipech (9)
01:00Sport ve videoklipech (10)
01:30Sport ve videoklipech (8)
02:00Sport ve videoklipech (19)
02:30Sport ve videoklipech (7)
02:45Sport ve videoklipech (13)
03:00Sport ve videoklipech (1)
03:30Sport ve videoklipech (4)
04:00Sport ve videoklipech (1)
04:30