- Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7. - Úterý
16. 7. - Středa
17. 7. - Čtvrtek
18. 7. - Pátek
19. 7. - Sobota
20. 7.
Pondělí 15.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Motorismus: Rally ČR 2024
00:30Branky, body, vteřiny
00:35Motorismus: Rally ČR 2024
00:50Fotbal: EURO 2024 Německo
02:35Baseball: Pražský baseballový týden 2024
04:35BMX: Cyklistika ČR 2024
05:20Branky, body, vteřiny
05:40Rally ČR 2024
06:00SP horských kol 2024
07:40Panorama
08:05BBV po 25 letech
08:40Fotbal: EURO 2024 Německo
08:50MS ve vodním slalomu juniorů a U23 2024
08:55World Triathlon Championship Series 2024
09:25Pražský baseballový týden 2024
10:40Tour de France 2024
11:25Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Fotbal: Kvalifikace na ME žen 2025
12:55Rally ČR 2024
14:40World Triathlon Championship Series 2024
16:25Fotbal: EURO 2024 Německo
17:55MS v orientačním běhu 2024
18:00Tour de France 2024
19:35Fotbal: EURO 2024 Německo
20:20Fotbal: EURO 2024 Německo
22:20Rally ČR 2024
22:30Branky, body, vteřiny
00:10Rally ČR 2024
00:25Pražský baseballový týden 2024
02:05Branky, body, vteřiny
02:50World Triathlon Championship Series 2024
03:00World Triathlon Championship Series 2024
04:15Basketbal: Pinar Karsiyaka - Lenovo Tenerife
00:35Global Champions League 2024 - Mexico City
02:30Sportovní noviny
07:00Basketbal: Promitheas Patras - AEK Betsson BC
07:05Basketbal: Peristeri bwin - Hapoel BY Jeruzalém
08:50Ranní sportovní noviny
11:00Spade poker show 2024 (10)
11:051:1 Sport Show (62)
11:30Motosurf World Championship #1
12:00Profile Jakob Schubert & Highline Project Lukas Irmler
12:30Polední sportovní noviny
13:00Fotbal: Chelsea FC - Leicester City
13:05PFL Mena 2
15:00Magazín Muaythai (4)
18:30Odpolední sportovní noviny
19:00Freestyle Pro Tour
19:05Extrémní sporty
19:30Spade poker show 2024 (11)
20:001:1 Sport Show (63)
20:30Sportovní noviny
21:00Fotbal: Hertha BSC - 1. FC Kaiserslautern
21:05Sportovní noviny
23:00Basketbal: Unicaja - Tofas Bursa
23:05Basketbal: Hapoel Holon - AEK Betsson BC
00:50Longines Global Champions Tour 2024 - Mexico City
02:30KSW 94: Wrzosek vs Szpilka
00:00Fotbal: 1. FC Saarbrücken - 1. FC Kaiserslautern
02:20World Matchplay Darts 2024
07:00Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
09:301:1 Sport Show (63)
10:00Fotbal: Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
10:30Basketbal: Promitheas Patras - AEK Betsson BC
12:10Basketbal: Peristeri bwin - Hapoel BY Jeruzalém
14:00Fotbal: FC Sochaux - Stade Rennes
15:50World Matchplay Darts 2024
17:30World Matchplay Darts 2024
20:05PFL Mena 2
00:00Fotbal: Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
03:00Fotbal: Bayer Leverkusen - TSG Hoffenheim
00:00Fotbal: Atlético Madrid - Rayo Vallecano
07:00Fotbal: Getafe CF - Real Madrid
09:00Fotbal: VfL Bochum - SV Darmstadt
11:00Bundesliga - konferenční přenos
13:00Fotbal: Sevilla FC - CA Osasuna
15:00Fotbal: Cádiz CF - Real Betis
17:00Fotbal: Eintracht Frankfurt - Werder Brémy
19:00Fotbal: Union Berlín - Bayer Leverkusen
21:00Bundesliga - konferenční přenos
23:00Fotbal: Real Madrid - Atlético Madrid
00:00Fotbal: VfL Bochum - SV Darmstadt
07:00Bundesliga - konferenční přenos
09:00Fotbal: Atlético Madrid - Rayo Vallecano
11:00Fotbal: Getafe CF - Real Madrid
13:00Fotbal: Eintracht Frankfurt - Werder Brémy
15:00Fotbal: Union Berlín - Bayer Leverkusen
17:00Fotbal: Sevilla FC - CA Osasuna
19:00Fotbal: Cádiz CF - Real Betis
21:00Fotbal: Atlético Madrid - Rayo Vallecano
23:00Jiří Mičánek - sezóna 2023
09:00Racing magazine (5)
09:30Fotbal: Hertha BSC - 1. FC Magdeburg
10:00Porsche Supercup v Silverstone (trénink)
12:00Porsche Supercup v Silverstone (kvalifikace)
12:50Porsche Supercup v Silverstone (závod)
13:35Cazoo UK Open 2024
14:25Český motorsport 2024
16:45Český motorsport 2024 speciál
17:15Fotbal: Burgos CF - Espanyol Barcelona
17:45Estonská rallye
19:30Porsche Supercup v Imole (trénink)
20:00Porsche Supercup v Imole (kvalifikace)
20:55Porsche Supercup v Imole (závod)
21:45Off-road Maraton (4)
22:35Polská rallye
23:00WorldWCR - UK Round (2.závod)
00:00World Pool Championship 2024
09:00Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland (závod Moto3)
13:15Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland (závod Moto2)
14:15Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland (závod MotoGP)
15:15Francesco Bagnaia obhájce titulu
16:30Vítěz může být jen jeden (1)
16:45WorldSSP - UK Round (Superpole)
17:20WorldSSP - UK Round (1.závod)
18:10WorldSSP - UK Round (2.závod)
19:15UFC Fight Night: Namajunas vs. Barber
20:30UFC Connected (706)
23:00Inside the UFC (1)
23:30FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
01:30Sportovní infoservis
03:30LET: Tipsport Czech Ladies Open - 3. den
09:00LIQUI MOLY Maverick Hill Climb Czech (4)
12:00Element (14)
12:50ONE Friday Fights 70
13:00MLB: Baltimore Orioles - New York Yankees
16:30Golf Tips (8)
19:20Osobní řidič Míra Hejda (3)
19:30Týden v motorsportu (28)
20:00Ferratum World RX of Sweden
20:30ITF: Macha Lake Open 2024 - finále čtyřhry
21:30EXL: Home Run Derby 2024
23:00MLB: Home Run Derby 2024
02:00FL: Bohemians Praha 1905 - FK Pardubice - Streaming
00:00Sportovní infoservis
02:00FL: FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha
09:00FL: 1.FC Slovácko - SK Slavia Praha
12:00FL: MFK Karviná - SK Dynamo České Budějovice
15:00Evropský fotbal (56)
17:30FL: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
18:00FL: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
20:00FL: FC Baník Ostrava - 1.FC Slovácko - Streaming
22:00FL: Bohemians Praha 1905 - FK Pardubice - Streaming
00:00Sportovní infoservis
02:00Sportovní infoservis
00:00ITF: Macha Lake Open 2024 - finále dvouhry
09:00ATP250: EFG Swiss Open Gstaad
10:30ATP250: EFG Swiss Open Gstaad
12:30ATP250: EFG Swiss Open Gstaad
15:00ATP250: EFG Swiss Open Gstaad
17:30ČAAF: Tipsport Czech Bowl XXXI
20:00Týden v motorsportu (28)
23:30Sportovní infoservis
00:00Snooker
00:00Vytrvalostní závody
01:30Cyklistika
03:30Snooker
05:00Vytrvalostní závody
06:30Cyklistika
08:30Cyklistika
10:30Lezení
11:30Lezení
12:00Cyklistika
13:00Cyklistika
14:00Cyklistika
15:45Vytrvalostní závody
17:30Esports
18:30Olympijské hry
19:00Olympijské hry
20:00Olympijské hry
21:00Snooker
22:00Cyklistika
23:00Snooker
00:00Cyklistika
01:30Vytrvalostní závody
03:30Cyklistika
01:00Snooker
03:30Vytrvalostní závody
05:00Tenis
06:00Snooker
08:00Vytrvalostní závody
11:30Snooker
13:30Lezení
17:00Lezení
17:45Snooker
19:00Esports
20:30Cyklistika
21:00Cyklistika
22:00Snooker
23:00Cyklistika
00:00Snooker
01:30Cyklistika
03:30Cyklistika
04:30SuperEnduro
00:30Tenis
03:00Plážová házená
05:00Televizní nákupy
06:00Lední hokej: Frölunda - Leksand
07:30Televizní nákupy
10:00Box: Emanuel Navarrette - Denis Berincsik
11:00Fotbal: Anglie - Bosna a Hercegovina
14:00Fotbal: Gibraltar - Skotsko
16:15Fotbal: Německo - Ukrajina
18:30Poker
20:45MVP
21:45Házená
22:30Házená
00:15Házená
02:00Házená: Kielce - Aalborg
03:45Házená: Maďarsko - Norsko
00:30Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
02:15NCAA, americký fotbal: Clemson - Kentucky
02:30Fotbal: Al Nassr - Al Ahli
06:00Televizní nákupy
08:15Fotbal: LASK - Liverpool
09:15Televizní nákupy
11:30Házená
12:00Televizní nákupy
13:45Házená
14:15Superenduro, sestřih, Francie
16:00Házená
16:30MVP
18:15Házená
19:00Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990
20:45Superenduro, sestřih, Francie
21:45Tenis
22:15Tenis
00:15Tenis
03:15Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Drahomír Piok
06:30Športové sekundy
07:00Výběrová auta
07:10Motoring
07:35Autožurnál
08:00Motoring
09:30Naša Garáž
11:00Nehody za volantom
11:30Vytuningované jazdy Fínsko
12:00Topspeed
12:30Švihák testuje
13:00MM Automotive
13:30Amazonka Truck
14:00DominicCars
14:30Topspeed
15:15Motoring
16:00Autožurnál
16:30Topspeed
17:15Profíci na konské sily
18:00Výběrová auta
18:45Motoring
19:15MM Automotive
19:45Autožurnál
20:30Motoring
21:30Švihák testuje
22:00Topspeed
22:15DominicCars
22:45Martin z Martina
23:15Výběrová auta
23:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Nočné vysielanie
00:00Martin z Martina
08:00Amazonka Truck
08:30DominicCars
09:00Naša Garáž
09:30Profíci na konské sily
10:00Záchrancovia klasických aut
10:45Vytuningované jazdy Fínsko
11:30Švihák testuje
12:00NASCAR Xfinity Series Race at Pocono
12:15Drahomír Piok
14:15MM Automotive
14:45Výberové autá
15:15Autožurnál
15:45Grand Est Open 88
16:30DominicCars
18:30Topspeed
19:00Grand Est Open 88
20:00Amazonka Truck
22:00Autožurnál
22:30Stokholm Marathon
23:00Nočné vysielanie
00:00World of X Games (5)
00:00IMMAF European Open III (6)
01:00IMMAF European Open III (7)
02:00IMMAF European Open III (8)
03:00IMMAF European Open III (9)
04:00IMMAF European Open III (10)
05:00The Ultimate Ride (3)
06:00Dumball: Idiots In India (7)
07:00Dumball: Idiots In India (8)
07:30Beyond The Beaten Path (9)
08:00World of X Games (6)
09:00Nitro World Games: All Access (1)
10:00Nitro World Games: All Access (2)
10:30Strongman Champions League (10)
11:00Fighting Fit II (7)
12:00Epic Trails II (9)
13:00Epic Trails II (10)
13:30Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (1)
14:00Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (2)
14:30Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (3)
15:00Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (4)
15:30Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (5)
16:00Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (6)
16:30Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (7)
17:00Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (8)
17:30Fighting Fit (5)
18:00World of X Games (6)
19:00Travel Geek (3)
20:00EFC (30)
21:00EFC Live (5)
22:00IMMAF World Championships II (1)
01:00World of X Games (6)
02:00Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (5)
03:00Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (6)
03:30Sports Adventure IV (9)
04:00Sports Adventure IV (10)
04:30Noční program
02:00Genesis Scottish Open
09:00The Amundi Evian Championship
14:30LIV Andalusia
20:00Noční program
01:00Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (43)
00:00Milujeme auta (44)
00:15Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (45)
00:45BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (46)
01:35Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (47)
02:05Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (48)
02:15Zprávy (49)
03:10Rychlé kolo: BMW M5 (50)
03:15Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (51)
03:40Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (52)
04:50Poklady v garáži (1)
05:15Poklady v garáži (2)
05:45Zpětný chod: Ford Granada (3)
06:10Jiliny plechové klenoty: Triumph TR8 (4)
06:25Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (5)
06:40Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (6)
07:10Racing Files: Historie okruhu v Monze (7)
07:40Blochovy rozbory (8)
08:10Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (9)
08:55Milujeme auta (10)
09:10Zprávy (11)
09:40Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (12)
09:45BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (13)
10:35Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (14)
11:05Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (15)
11:15Rychlé kolo: BMW M5 (16)
12:10Zprávy (17)
12:40Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (18)
12:45Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (19)
13:55Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (20)
14:20Test automobilu: VW Golf PHEV (21)
14:40Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (22)
14:45Zprávy (23)
15:00Sedm nejrychlejších (24)
15:05Garáž 21 (25)
15:20Poklady v garáži (26)
15:45Poklady v garáži (27)
16:15Zpětný chod: Ford Granada (28)
16:45Jiliny plechové klenoty: Triumph TR8 (29)
17:00Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (30)
17:15Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (31)
17:45Racing Files: Historie okruhu v Monze (32)
18:15Blochovy rozbory (33)
18:45Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (34)
19:30Milujeme auta (35)
19:45Eastside Motors: Výtlaková monstra (36)
20:1575 let AMS: Vášeň pro motorismus (37)
21:05Přednost v jízd: Ford Mustang Mach-E (38)
21:30Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (39)
21:45Rychlé kolo: BMW M5 (40)
22:40Zprávy (41)
23:10Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (42)
23:15Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (43)
00:25Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (44)
00:50Test automobilu: VW Golf PHEV (45)
01:10Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (46)
01:15Sedm nejrychlejších (47)
01:30Garáž 21 (48)
01:45Zprávy (49)
02:10Poklady v garáži (50)
02:15Poklady v garáži (51)
02:45Zpětný chod: Ford Granada (52)
03:15Jiliny plechové klenoty: Triumph TR8 (53)
03:30Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (54)
03:45Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (55)
04:15Racing Files: Historie okruhu v Monze (56)
04:45Lux 010 Fighting League, Mexico, 20.11.2020
00:15RXF - Real Xtreme Fighting, Romania, 19.11.2018
02:25Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:10Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:20Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:35Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:40Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:50Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00Colosseum Tournament, Romania 20.10.2023
06:15King of Kings - Summer Special Edition, 02.08.2020 - Part II
09:55Makowski FC Tournament, Zielona Gora, Poland 30.09.2023
12:25Enfusion ’99 Talents, Wuppertal, Germany, 17.10.2020
15:45UK Wrestling Showdown - S01, EP.20
17:25UK Wrestling Showdown - S01, EP.21
17:55UK Wrestling Showdown - S01, EP.22
18:25WGP Kickboxing Brazil, Ep. 13
19:00King of Kings - Summer Special Edition, 02.08.2020 - Part I
22:10Fighting Rookies 2014
00:00Fighting Rookies 2014
00:50We Love MMA 52, 18.01.2020
01:40Hard Knocks Fighting, Ep. 9
04:05Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
04:55EURO 2024
00:15EURO 2024
01:30Boks
03:55Zakończenie dnia
05:30Mecz
05:40Mecz
06:40Piłkarskie EURO
07:50EURO 2024
08:30Mecz
11:00EURO 2024
12:00EURO 2024
14:15EURO 2024
16:30EURO 2024
17:45EURO 2024
20:15Sportowy Wieczór
22:05Lekkoatletyka
22:45Boks
01:10Boks
03:00Domovník Krause - Pořádek musí být (69)
00:15Sport ve videoklipech (34)
00:45Sport ve videoklipech (9)
01:00Sport ve videoklipech (10)
01:30Sport ve videoklipech (8)
02:00Sport ve videoklipech (19)
02:30Sport ve videoklipech (7)
02:45Sport ve videoklipech (13)
03:00Sport ve videoklipech (1)
03:30Sport ve videoklipech (4)
04:00Sport ve videoklipech (1)
04:30Sport ve videoklipech (15)
05:00Sport ve videoklipech (4)
05:30Teleshopping
06:00Odpovědi s Baylessem Conleyem
07:00ARCHE
07:30Teleshopping
08:00Teleshopping
09:00Teleshopping
10:00Teleshopping
10:30Teleshopping
11:00Teleshopping
11:30Teleshopping
12:00Teleshopping
13:00Teleshopping
14:00Teleshopping
14:30Teleshopping
15:30Lovci skladovacích jednotek (41)
16:00Mistři zastavárny (272)
16:30Mistři zastavárny (273)
17:00Mistři zastavárny (274)
17:25Mistři zastavárny (299)
17:50Války kontejnerů (1)
18:15Války kontejnerů (2)
18:45Hledači pokladů (106)
19:15Mistři zastavárny (282)
20:15Mistři zastavárny (283)
20:45Mistři zastavárny (284)
21:15Mistři zastavárny (285)
21:45Mistři zastavárny (286)
22:10Mistři zastavárny (287)
22:35SlapFight (12)
23:00SlapFight (13)
00:00Erotický film: Trouble X2
01:00Sport ve videoklipech (3)
02:55Sport ve videoklipech (14)
03:00Sport ve videoklipech (2)
03:30Sport ve videoklipech (5)
04:00Sport ve videoklipech (2)
04:30