iDNES.cz / TV program


Branky, body, vteřiny

00:35

(13 min)

Horská kola: SP 2021 Česko

00:50

Záznam závodu v cross country žen z Nového Města na Moravě (97 min)

Horská kola: SP 2021 Česko

02:25

Záznam závodu v cross coutry mužů z Nového Města na Moravě (97 min)

BasketManie

04:00

Novinky a zajímavosti z domácích basketbalových hřišť (15 min)

Olympijský magazín

04:20

Týdenní přehled novinek nejen z olympijského světa (19 min)

Volejbalový magazín

04:40

Speciální vydání věnované vyhlášení ankety o volejbalistu roku a galavečeru ke 100 letům volejbalu...

Studio fotbal - Dohráno

04:55

Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty uplynulého kola fotbalové FORTUNA: LIGY (40...

Pierra Menta & Australian Surf Rowers

00:35

Dokument o extrémních sportech

Kitesports Insights & X - Project

01:05

Dokument o extrémních sportech

NHL: Florida Panthers - Tampa Bay Lightning

01:35

Přímý přenos zápasu play - of, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

Fotbal: New England Revolution - Columbus Crew SC

00:10

Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Tipsport Premier League 2021

02:05

Záznam 10. kola českého turnaje v šipkách

Sportovní infoservis

01:00

SK Slavia Praha - MFK Karviná

00:00

Záznam utkání 32. kola FORTUNA:LIGY

Sportovní infoservis

02:00

Cyklistika

00:00

Challenge Mallorca, 3. etapa

Olympijské hry

00:30

All Around

Tenis

01:30

Australian Open – finále mužů

Cyklistika

03:00

Giro d’Italia, 9. etapa

Tenis

04:30

Roland-Garros – finále žen

Olympijské hry

00:00

Far from Home

Cyklistika

00:30

Okolo Maďarska, 5. etapa

Cyklistika

01:30

Giro d’Italia, 9. etapa

Tenis

03:00

Roland-Garros – finále žen

Cyklistika

04:30

Giro d’Italia, 9. etapa

Fotbal: Göztepe - Besiktas

00:30

Záznam, Süper Lig, 42. kolo

Fotbal: Galatasaray - Malatyaspor

02:30

Záznam, Süper Lig, 42. kolo

GP Confidential

04:30

Box: Artur Beterbiev - Adam Deines

00:45

Záznam, Moskva

KHL - nejlepší okamžiky

03:45

Poker

04:00

Záznam, World Poker Tour Season XVII/B, 2021 24/12

Top momenty Peugeot Rally Cupu 2020

00:05

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

00:00

Beyond The Beaten Path (4)

00:00

This unique programme follows the three adventurous Eagar brothers as they undertake incredible...

Beyond The Beaten Path (5)

00:50

This unique programme follows the three adventurous Eagar brothers as they undertake incredible...

Sports Adventure VI (1)

01:40

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Sports Adventure VI (1)

02:05

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Sports Adventure VI (13)

02:30

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Nomads Seeking Adventure (3)

02:55

This programme showcases the most incredible action adventure exploits, and features some of the...

Nomads Seeking Adventure (6)

03:20

This programme showcases the most incredible action adventure exploits, and features some of the...

Nomads Seeking Adventure II (1)

03:45

This programme showcases the most incredible action adventure exploits, and features some of the...

X Games - Aspen (1)

04:10

Arguably the best event in the winter sports calendar, Winter X delivers unbeatable ski, snowboard...

Noční program

00:00

Test automobilu: BMW M2 Competition (51)

00:00

(5 min)

Test automobilu: Škoda Kodiak RS (52)

00:05

(10 min)

Blochovy rozbory (53)

00:15

Motoristická témata (50 min)

Formule BossGP s Ch. Krageningsem (54)

01:05

Docureality (45 min)

Rychlé kolo: Porsche Cayman GT4 Manthey Racing (55)

01:50

(30 min)

Rychlé kolo: Opel Adam R2 (56)

02:20

(30 min)

Zprávy (57)

02:50

(5 min)

Christian Menzel a jeho hosté (58)

02:55

(45 min)

Tuning World Bodensee 2017 (59)

03:40

(30 min)

Test automobilu: VW e-Up (60)

04:10

(5 min)

Testovací tým: Mercedes-Benz GLA 220 d vs. Volvo XC40 D4 (61)

04:15

(20 min)

Test automobilu: BMW M2 Competition (62)

04:35

(5 min)

Test automobilu: Škoda Kodiak RS (63)

04:40

(5 min)

Milujeme auta (64)

04:45

Reality seriál (30 min)

BFC 52 - MMA, Belarusian Fighting Championships, Minsk, Belarus 14.05.2020

01:50

Brand BFC is over 10 years now and became the most successful and popular promotion in Eastern...

RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 16.12.2019

03:15

Real Xtreme Fighting - RXF , the largest promotion in Romania and the undisputed leader in the...

Sporty walki

00:50

MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Seson regularny, Dzień 3

Boks

03:00

Megafights: S.Martinez - S.Dzinziruk


Branky, body, vteřiny

05:40

(13 min)

Fotbal: FC Slovan Liberec - FC Zbrojovka Brno

06:00

Záznam utkání fotbalové FORTUNA: LIGY (105 min)

Panorama

07:45

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer (30 min)

BBV po 25 letech

08:20

Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím... (5 min)

Studio fotbal - Dohráno

08:25

Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty uplynulého kola fotbalové FORTUNA: LIGY (41...

Premier League

07:00

PL World (48)

08:55

2. Bundesliga

07:00

Paderborn - Fürth

2. Bundesliga

08:55

Osnabrück - Hamburk

Bundesliga

07:00

Mainz - Dortmund

LaLiga

08:55

Athletic Bilbao - Real Madrid

Cyklistika

06:00

Giro d’Italia, 9. etapa

Tenis

07:00

Roland-Garros – finále mužů

Cyklistika

08:30

Giro d’Italia, 9. etapa

FA Cup

07:00

Chelsea - Leicester

Bundesliga

08:55

Freiburg - Bayern

Tenis

06:00

US Open – review

Cyklistika

07:00

Giro d’Italia, 9. etapa

Cyklistika

08:00

Challenge Mallorca, 3. etapa

Tenis

08:30

US Open – review

Fotbal: UEFA

05:00

Záznam, rok s Covidem 19

Televizní nákupy

06:00

Lední hokej: CSKA - Ak Bars

07:30

Záznam, KHL, základní část

Poker

05:00

Záznam, World Poker Tour Season XVII/B, 2021 24/13

Fotbal: Süper Lig

06:00

Záznam, 42. kolo

Televizní nákupy

08:00

Report

07:30

Sportovní zpravodaj

Hni se (46)

07:40

Andrea Kalivodová

FastZone 2021 (5)

08:00

Pelmel toho nejlepšího motorsportu

SP FIA cross country Baja

08:30

Sharqia

Športové sekundy

07:00

Športové spravodajstvo

Profíci na konské sily - Porsche za 10 000 Eur

07:10

Reality show zo sveta tuningu áut

Autožurnál

08:00

Magazín zo sveta automobilov očami Michala Karpata

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (1)

05:00

In this exclusive access behind-the-scenes series we will be following the bust ups and burn outs...

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (2)

05:30

In this exclusive access behind-the-scenes series we will be following the bust ups and burn outs...

Sports Adventure VI (1)

06:00

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Beyond The Beaten Path (7)

06:25

This unique programme follows the three adventurous Eagar brothers as they undertake incredible...

Now Boarding (6)

07:15

A unique look into the skate scene of six different European cities, hosted by pro skater James...

X Games Heroes (6)

07:40

The X Games are where heroes are made. Featuring athletes such as Tony Hawk, Shaun White and Travis...

Facing Waves IV (5)

08:05

Facing Waves is an exciting and inspiring television series that follows top paddlers as they...

Facing Waves IV (6)

08:30

Facing Waves is an exciting and inspiring television series that follows top paddlers as they...

Nitro Circus Live (4)

08:55

The Nitro Circus cast are in California testing ramps and gear for the live show. After their...

Newcomer (1)

05:15

(30 min)

Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT Black Series (2)

05:45

(10 min)

Garáž 21 (3)

05:55

Automagazín (30 min)

Poklady v garáži (4)

06:25

(30 min)

Přednost v jízdě: Audi S6 Avant (5)

06:55

(10 min)

Test automobilu: Škoda Kodiak RS (6)

07:05

(5 min)

Zprávy (7)

07:10

(5 min)

Poklady v garáži (8)

07:15

(30 min)

Racing Files: Létající Skot - Jim Clark (9)

07:45

(30 min)

Klasika: Testy automobilů (10)

08:15

(15 min)

Rychlé kolo: Porsche Taycan Turbo S (11)

08:30

(30 min)

Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019

05:00

Abu Dhabi Grand Slam is part of the AJP World Ranking and Abu Dhabi World Professional Jiu-Jitsu...

Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019

05:10

Abu Dhabi Grand Slam is part of the AJP World Ranking and Abu Dhabi World Professional Jiu-Jitsu...

Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019

05:20

Abu Dhabi Grand Slam is part of the AJP World Ranking and Abu Dhabi World Professional Jiu-Jitsu...

Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019

05:30

Abu Dhabi Grand Slam is part of the AJP World Ranking and Abu Dhabi World Professional Jiu-Jitsu...

Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019

05:45

Abu Dhabi Grand Slam is part of the AJP World Ranking and Abu Dhabi World Professional Jiu-Jitsu...

Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019

06:00

Abu Dhabi Grand Slam is part of the AJP World Ranking and Abu Dhabi World Professional Jiu-Jitsu...

Colosseum Tournament, 01.04.2021

06:15

An exceptional show of sound and lights, kickboxing and MMA gala, in which we will have fighters...

Zakończenie dnia

05:30

Sportowy Wieczór

05:35

Piłka nożna

06:15

PKO Ekstraklasa, 30.kolejka: -

Piłka nożna

07:10

PKO Ekstraklasa, 30.kolejka: -

Historia EURO

08:20

2000: Znowu Francuzi

Fotbal: Magazín EURO 2020

09:05

Představení zúčastněných týmů a další aktuality a informace o přípravách EURO v jednotlivých...

Házená: HCB Karviná - Talent tým Plzeňského kraje

09:35

Záznam finálového utkání Chance play off STRABAG RAIL Extraligy v házené mužů (110 min)

Olympijský magazín

11:25

Týdenní přehled novinek nejen z olympijského světa (19 min)

Sokolský zpravodaj

11:50

Aktuality ze sokolského hnutí (9 min)

Ranní sportovní noviny

09:00

Sportovní zpravodajství

NHL: Florida Panthers - Tampa Bay Lightning

09:05

Záznam zápasu play-off

Ranní sportovní noviny

11:00

Sportovní zpravodajství

Freeride World Tour #3

11:05

Dokument o extrémních sportech

Freeride World Tour #4

11:35

Dokument o extrémních sportech

Fotbal: Lille OSC - AS Saint - Étienne

09:00

Záznam 37. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats

Házená: THW Kiel - HBW Balingen - Weilstetten

10:45

Záznam 30. kola německé házenkářské Bundesligy

FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha

09:00

Záznam utkání 32. kola FORTUNA:LIGY

WTA: Emilia - Romagna Open

11:00

Přímý přenos 1. kola tenisového turnaje okruhu WTA - Parma, Itálie

SFC Opava - SK Sigma Olomouc - Streaming

09:00

Záznam utkání 32. kola FORTUNA:LIGY

1.FK Příbram - FK Jablonec - Streaming

11:00

Záznam utkání 32. kola FORTUNA:LIGY

Premier League

09:25

Premier League

11:20

2. Bundesliga

10:50

Norimberk - Bochum

LaLiga

10:50

Barcelona - Celta Vigo

Olympijské hry

09:30

Trailblazers

Tenis

09:45

Roland-Garros – finále žen

Olympijské hry

10:45

Trailblazers

Cyklistika

11:00

Giro d’Italia, 9. etapa

Bundesliga

10:50

Leverkusen - Union Berlín

Cyklistika

09:30

Giro d’Italia, 9. etapa

Motorky

11:00

EWC All Access

Televizní nákupy

10:00

Fotbal: Süper Lig

11:00

Záznam, 42. kolo

Fotbal: Süper Lig

09:00

Záznam, 42. kolo

Televizní nákupy

11:00

Teleshopping

09:00

OMV Hill Climb Race

09:35

SLOVAKIA RING

Vendée Globe

09:50

Nejnáročnější jachtařský závod na světě.

Top momenty Peugeot Rally Cupu 2020

10:45

Teleshopping

11:00

Motoring

09:30

Novinky a testy áut

Odborníci na kolesá

11:00

Zaujímavosti z motoristického sveta - Karpat

Profíci na konské sily - Zábavné auto s minimálne 200 koňmi

11:30

Reality show zo sveta tuningu áut

Športové sekundy

09:00

Športové spravodajstvo

Napriek všetkému - Neymar

09:15

Osudy slávnych športovcov v ceste na vrchol

Tímy snov - Najlepší zo 76ers

09:45

Slávni trenéri zostavujú tím snov

HB Ostrov - KT Praha

10:15

Záznam z 1. zápasu finále českej extraligy mužov v stolnom tenise

Nomads Seeking Adventure II (8)

09:20

This programme showcases the most incredible action adventure exploits, and features some of the...

Liquid Edge (10)

09:45

Liquid Edge gives the viewer an insight into the adrenaline packed world of water sports, its key...

Action Sports World III (1)

10:35

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including...

Drift Style II (6)

11:25

Drift Style embeds the viewer inside the world of the Formula Drift Pro Championship Series. Each...

Facing Waves (4)

11:50

Facing Waves is an exciting and inspiring television series that follows top paddlers as they...

Betfred British Masters

09:00

První kolo turnaje European Tour

Newcomer (12)

09:00

(30 min)

Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT Black Series (13)

09:30

(10 min)

Přednost v jízdě: Kia ProCeed GT (14)

09:40

(5 min)

Zprávy (15)

09:45

(5 min)

Garáž 21 (16)

09:50

Automagazín (30 min)

Poklady v garáži (17)

10:20

(30 min)

Přednost v jízdě: Audi S6 Avant (18)

10:50

(10 min)

Blochovy rozbory (19)

11:00

Motoristická témata (55 min)

Formule BossGP s Ch. Krageningsem (20)

11:55

Docureality (50 min)

King of Kings - KOK'86 GP, Istanbul, Turkey 28.02.2021 - Part II

09:00

One of the most recognizable brands in the world of kickboxing, King of Kings brings top fighters...

Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019

11:35

Abu Dhabi Grand Slam is part of the AJP World Ranking and Abu Dhabi World Professional Jiu-Jitsu...

Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019

11:45

Abu Dhabi Grand Slam is part of the AJP World Ranking and Abu Dhabi World Professional Jiu-Jitsu...

Sporty walki

09:25

MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Seson regularny, Dzień 3

Boks

10:50

Gala Bokserska: Devon Alexander vs. Marcos Maidana kraj prod.USA

Panorama

12:00

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer (20 min)

Sportovní zprávy

12:25

Aktuální informace ze světa sportu (25 min)

Cyklotoulky

12:50

Vydejte se s námi za těmi nejzajímavějšími místy v Rakousku. Tentokrát se pustíme po BergeSeen...

Horská kola: SP 2021 Česko

13:00

Záznam závodu v short tracku žen z Nového Města na Moravě (42 min)

Horská kola: SP 2021 Česko

13:45

Záznam závodu v short tracku mužů z Nového Města na Moravě (37 min)

Basketbal: BK Opava - GEOSAN Kolín

14:30

Přímý přenos semifinálového utkání utkání Kooperativa NBL v basketbalu mužů (140 min)

ATP Tour 250: Gonet Geneva Open

12:05

Přímý přenos tenisového turnaje ATP Tour 250, Ženeva, Švýcarsko

Polední sportovní noviny

13:50

Sportovní zpravodajství

NHL - akce měsíce

13:55

Nejlepší akce za měsíc duben

ATP Tour 250: Gonet Geneva Open

14:05

Přímý přenos tenisového turnaje ATP Tour 250, Ženeva, Švýcarsko

NBA Triple (9)

15:50

Exkluzivní rozhovor s bývalým hráčem NBA Marvinem Williamsem

NHL: Pittsburgh Penguins - New York Islanders

12:10

Záznam zápasu play-off

Bellator 258: Archuleta vs. Pettis

13:55

Galavečer bojových sportů americké organizace MMA, Mohegan Sun Arena Uncasville, Connecticut

WTA: Emilia - Romagna Open

13:00

Přímý přenos 1. kola tenisového turnaje okruhu WTA - Parma, Itálie

WTA: Emilia - Romagna Open

15:00

Přímý přenos 1. kola tenisového turnaje okruhu WTA - Parma, Itálie

FC Baník Ostrava - FC Fastav Zlín - Streaming

13:00

Záznam utkání 32. kola FORTUNA:LIGY

SK Slavia Praha - MFK Karviná

15:00

Záznam utkání 32. kola FORTUNA:LIGY

Premier League

13:15

Ze světa Premier League

15:05

Ze světa Premier League

15:15

Skotská Premiership

15:30

Rangers - Aberdeen

LaLiga World

12:45

Serie A

13:15

Turín - Parma

Ze světa Bundesligy

15:10

Ze světa Bundesligy

15:20

Bundesliga Weekly

15:30

Bundesliga Weekly

12:45

Zo sveta LaLigy

13:15

90 rokov laligovej (R)evolúcie - Obľúbenci médií

Serie A

13:35

Fiorentina - Neapol

LaLiga World

15:30

Olympijské hry

13:00

Trailblazers

Cyklistika

13:15

Challenge Mallorca, 4. etapa

Cyklistika

13:30

Giro d’Italia, 10. etapa

Zo sveta Serie A

12:45

Zo sveta Serie A

12:55

Zo sveta Serie A

13:05

2. Bundesliga

13:20

Osnabrück - Hamburg

Bojové športy

15:15

KOK World Series - Litva

Tenis

12:00

US Open – review

Olympijské hry

13:00

Head to Head

Snooker

13:30

English Open

Snooker

15:30

Northern Ireland Open

Fotbal: Süper Lig

13:00

Záznam, 42. kolo

Lední hokej: Spartak – Salavat

15:00

Záznam, KHL, základní část

Házená

12:00

Záznam, Evropská liga, ženy, Finále čtyř, 3. místo

Házená

13:45

Záznam, Evropská liga, ženy, Finále čtyř, finále

KHL - nejlepší okamžiky

15:45

Report

13:05

Sportovní zpravodaj

FIA Pure Motorsport - The Restart

13:15

Obnovení motoristické sezony 2020 ovlivněné koronavirem

Motorbike (11)

13:45

Pořad plný motorek!

Pozor, vlak (38)

14:10

Jantar team

14:45

Sezóna 2021

RCCO World eX Championship 2021

15:15

3. závod, Sepang - Malaysie

Napriek všetkému - Ahmadi

12:30

Osudy slávnych športovcov v ceste na vrchol

Výzva - Jazdci FMX

13:00

Ohromujúce výkony a prekonávanie hraníc možného

The Inside Line

13:30

Magazín zo sveta Formuly 1

Nesmrteľní - Neymar

14:00

Dokument o jedinečných osobnostiach športu

Napriek všetkému - Slater

14:30

Osudy slávnych športovcov v ceste na vrchol

Profíci na konské sily - Hľadáme najlepšie BMW 3er

15:00

Reality show zo sveta tuningu áut

Autožurnál

13:30

Magazín zo sveta automobilov očami Michala Karpata

Mobil 1 The Grid (4)

14:30

Magazín zo sveta Formula 1 NASCAR SPORTSCAR a iných

FC Red Bull Salzburg - SK Rapid Wien

15:00

Záznam z 30. kola rakúskej tipico Bundesligy

Facing Waves (5)

12:15

Facing Waves is an exciting and inspiring television series that follows top paddlers as they...

Blue World VI (9)

12:40

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science and adventure series produced and hosted by...

Nitro World Games: All Access (9)

13:05

Created by Nitro Circus and action sports icon Travis Pastrana, Nitro World Games pushes the limits...

Nitro World Games: All Access (10)

13:30

Created by Nitro Circus and action sports icon Travis Pastrana, Nitro World Games pushes the limits...

X Games Heroes (6)

13:55

The X Games are where heroes are made. Featuring athletes such as Tony Hawk, Shaun White and Travis...

Action Sports World III (15)

14:20

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including...

Nitro Circus: Crazy Train (1)

15:10

Travis takes the Nitro Circus Live crew on its first trip to Japan for a crucial tour that will...

Betfred British Masters

12:00

Druhé kolo turnaje European Tour

Rychlé kolo: Porsche Cayman GT4 Manthey Racing (21)

12:45

(30 min)

Rychlé kolo: Opel Adam R2 (22)

13:15

(25 min)

Zprávy (23)

13:40

(5 min)

Christian Menzel a jeho hosté (24)

13:45

(45 min)

Blochovy rozbory (25)

14:30

Motoristická témata (45 min)

Testovací tým: Mercedes-Benz GLA 220 d vs. Volvo XC40 D4 (26)

15:15

(20 min)

Milujeme auta (27)

15:35

Reality seriál (30 min)

Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019

12:00

Abu Dhabi Grand Slam is part of the AJP World Ranking and Abu Dhabi World Professional Jiu-Jitsu...

Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019

12:10

Abu Dhabi Grand Slam is part of the AJP World Ranking and Abu Dhabi World Professional Jiu-Jitsu...

Punch Down 2, Poznań, Poland, 07.03.2020

12:30

WHAT IS PUNCHDOWN? The main idea of the competition is to have fun! Participants compete with each...

Thai Battle Championships, Słubice, Poland, 06.11.2020

13:15

Mix Fight Gala, Frankfut, Germany, 01.12.2018

15:30

No matter what discipline you prefer, Mix Fight Gala has something for you. An integral part of the...

Piłka nożna

13:15

2 liga: 33 kolejka e - Winner: GKS Katowice - Wigry Suwałk

Piłka nożna

14:10

2 liga: 33 kolejka e - Winner: GKS Katowice - Wigry Suwałk

Retransmisja, Na żywo

15:15

4

15:55

4-2 - magazyn piłkarski

Fotbal: SK Líšeň 2019 - FK Ústí nad Labem

16:50

Přímý přenos utkání fotbalové FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY (130 min)

TCL Gól měsíce

19:00

(2 min)

Hokej: Česko - Švédsko

19:10

Záznam utkání Českých hokejových her (107 min)

ATP Tour 250: Gonet Geneva Open

16:05

Přímý přenos tenisového turnaje ATP Tour 250, Ženeva, Švýcarsko

Element (439)

17:50

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

ATP Tour 250: Gonet Geneva Open

18:05

Přímý přenos tenisového turnaje ATP Tour 250, Ženeva, Švýcarsko

NHL News

19:35

Hokejové zpravodajství

ATP Tour 250: Gonet Geneva Open

19:50

Přímý přenos tenisového turnaje ATP Tour 250, Ženeva, Švýcarsko

NBA: Golden State Warriors - Memphis Grizzlies

17:00

Záznam zámořské basketbalové ligy

Rok Evropského fotbalu pod Covidem - 19

19:05

Dokument o organizaci evropských soutěží během pandemického roku

WTA: Emilia - Romagna Open

17:00

Přímý přenos 1. kola tenisového turnaje okruhu WTA - Parma, Itálie

FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha

17:00

Záznam utkání 32. kola FORTUNA:LIGY; v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy

Ze světa Premier League

17:25

Rozhovor - Paul Scholes

PL Review

17:55

Zostrihy 36 .kola

Sky Bet Championship

18:55

Bournemouth - Brentford

Bundesliga

16:00

RB Lipsko - Wolfsburg

Bundesliga Highlights

17:55

Sestřihy 33. kola

LaLiga Highlights

18:50

Sestřihy 37. kola

ON AIR

19:45

Bundesliga

16:00

RB Lipsko - Wolfsburg

Serie A Highlights

17:55

Zostrihy 37. kola

Bundesliga Highlights

18:50

Zostrihy 33. kola

LaLiga Highlights

19:45

Zostrihy 37. kola

Olympijské hry

17:30

Rulon

Olympijské hry

19:30

Head to Head

Zo sveta LaLigy

17:55

Rozhovor s Aritzom Adurizom

Serie A

18:50

AS Rím - Lazio

Závody GT

17:30

Porsche Supercup 2020

Tenis

18:30

Roland-Garros – review

Cyklistika

19:30

Francouzský pohár – Tro-Bro Leon

Poker

17:30

Záznam, World Poker Tour Season XVII/B, 2021 24/13

Poker

18:30

World Poker Tour Season XVII/B, 2021 24/14

Coppa Italia, upoutávka

19:30

Fotbal: Süper Lig

16:00

Záznam, 42. kolo

Fotbal: Süper Lig

18:00

Záznam, 42. kolo

Teleshopping

16:50

Velikonoční regata 2021

17:25

Závod plachetnic nejen pro české jachtaře v Chorvatsku

Report

18:00

Sportovní zpravodaj

Dakar s Buggyrou den za dnem

18:10

Buggyra Racing Team

FastZone 2021 (5)

19:15

Pelmel toho nejlepšího motorsportu

K. O. magazín (80)

19:45

Nesmrteľní - Lebron James

16:00

Dokument o jedinečných osobnostiach športu

Autožurnál

16:30

Magazín zo sveta automobilov očami Michala Karpata

Odborníci na kolesá

17:30

Zaujímavosti z motoristického sveta - Karpat

Profíci na konské sily - Rodinné auto do 5000 Eur

18:00

Reality show zo sveta tuningu áut

Bournemouth - Brentford

19:00

Priamy prenos semifinále playoff EFL Championship

Heracles Almelo - Feyenoord

17:00

Záznam z 33. kola holandskej Eredivisie

Volant Magazín

18:45

Zaujímavosti zo sveta auto-moto

Facing Waves IV (10)

16:00

Facing Waves is an exciting and inspiring television series that follows top paddlers as they...

Drift Style (1)

16:25

Drift Style embeds the viewer inside the world of the Formula Drift Pro Championship Series. Each...

Sports Adventure VI (2)

16:50

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Blue World V (7)

17:15

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science and adventure series produced and hosted by...

Blue World V (8)

17:40

Blue World is an Emmy Award-winning underwater science and adventure series produced and hosted by...

Liquid Edge (6)

18:05

Liquid Edge gives the viewer an insight into the adrenaline packed world of water sports, its key...

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (13)

18:55

In this exclusive access behind-the-scenes series we will be following the bust ups and burn outs...

Dumball: Idiots In India (1)

19:20

Join the Dumball banger rally in India on the first leg of the journey, as it departs from Chennai.

Sports Adventure VI (7)

19:45

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Betfred British Masters

16:00

Třetí kolo turnaje European Tour

Betfred British Masters

19:30

Finálové kolo turnaje European Tour

Sedm nejrychlejších (28)

16:05

(10 min)

Test automobilu: Porsche 718 Cayman GTS (29)

16:15

(5 min)

Zprávy (30)

16:20

(5 min)

Poklady v garáži (31)

16:25

(30 min)

Racing Files: Létající Skot - Jim Clark (32)

16:55

(30 min)

Klasika: Testy automobilů (33)

17:25

(15 min)

Rychlé kolo: Porsche Taycan Turbo S (34)

17:40

(30 min)

Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (35)

18:10

Dokumentární seriál (30 min)

Zprávy (36)

18:40

(5 min)

Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT Black Series (37)

18:45

(10 min)

Přednost v jízdě: Kia ProCeed GT (38)

18:55

(5 min)

Garáž 21 (39)

19:00

Automagazín (30 min)

Poklady v garáži (40)

19:30

(30 min)

WGP Kickboxing Brazil, Ep. 9

19:00

WGP Kickboxing Brazil is the premier kickboxing promotion in Latin America. Promoted since 2011,...

4

16:20

4-2 - magazyn piłkarski

Piłka nożna

16:55

PKO Ekstraklasa, 30.kolejka: -

Piłka nożna

17:55

PKO Ekstraklasa, 30.kolejka: -

GOL

19:00

Volejbalový magazín

21:05

Novinky a aktuální informace ze světa volejbalu (14 min)

Sportovní zprávy

21:25

Aktuální informace ze světa sportu (15 min)

Studio fotbal - Dohráno Plus

21:40

Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA: LIGY očima fotbalových expertů (57 min)

Golf Time

22:40

Magazín o světovém i domácím golfu (16 min)

Fotbal: SK Líšeň 2019 - FK Ústí nad Labem

23:00

Záznam utkání fotbalové FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY (107 min)

Alpine Rollercoaster

21:35

Dokument o extrémních sportech

Večerní sportovní noviny

22:00

Sportovní zpravodajství

Český motorsport 2021 (3)

22:05

Pravidelný souhrn toho nejlepšího z aktuálního dění v českém motorsportu

Mediterranean Epic - MTB Stage Race

22:35

Dokument o extrémních sportech

Večerní sportovní noviny

23:05

Sportovní zpravodajství

NHL News

23:10

Hokejové zpravodajství

NHL: Pittsburgh Penguins - New York Islanders

23:20

Záznam zápasu play-off

Tipsport Premier League 2021

20:00

Přímý přenos 11. kola českého turnaje v šipkách

Fotbal: USL Dunkerque - Toulouse FC

23:00

Záznam 38. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2 BKT

Tiki - Taka (32)

20:00

Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy

Česká ulička Michala Hrdličky - Martin Dejdar (59)

21:30

Exkluzivní talk show Michala Hrdličky s osobnostmi sportu

Fighting Spirit MMA Season 8 (41)

22:00

Záznam exkluzivních zápasů MMA

ONE Championship: Dangal (32)

23:00

Záznam galavečera bojových sportů organizace ONE Championship - Singapur

Tiki - Taka (32)

20:00

Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy

US Sassuolo - Juventus FC

21:30

Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu - Juventus TV

Sportovní infoservis

23:30

Ze světa Premier League

20:55

Sky Bet Championship

21:10

Barnsley - Swansea City

UFC Highlights

23:15

Highlights - UFC 262: Oliveira vs Chandler

SKYBOX

20:00

Bundesliga

20:55

Freiburg - Bayern

LaLiga Legendy

22:50

Michel Salgado

Serie A Highlights

23:00

Sestřihy 37. kola

Serie A

23:50

FC Crotone - Inter

Serie A

20:40

Verona - Bologna

ON AIR

22:40

SKYBOX

22:55

FA Cup Highlights

23:55

Zostrih finále 2021

Olympijské hry

21:00

Olympic’s Essential

Cyklistika

21:15

Okolo Maďarska – review

Judo

22:15

Grand Slam v Kazani

Olympijské hry

22:45

Trailblazers

Cyklistika

23:00

Giro d’Italia, 10. etapa

LaLiga

20:45

Athletic Bilbao - Real Madrid

Zo sveta LaLigy

22:40

Zo sveta LaLigy

22:50

Bundesliga Highlights

23:00

Zostrihy 33. kola

ON AIR

23:55

Cyklistika

20:30

Challenge Mallorca, 4. etapa

Olympijské hry

21:00

Big in Japan

Olympijské hry

22:00

Olympic’s Essential

Cyklistika

22:15

Giro d’Italia, 10. etapa

Tenis

23:00

Roland-Garros – review

Lední hokej: SHL

20:00

Záznam, play-off, finále, 5. zápas

Box: Artur Beterbiev - Adam Deines

22:30

Záznam, Moskva

Fotbal: Athletic Bilbao - Barcelona

20:00

Záznam, Copa del Rey, finále 2021

Poker

22:15

Záznam, World Poker Tour Season XVII/B, 2021 24/14

Házená: Aalborg - Flensburg

23:15

Záznam, Liga mistrů EHF, muži, Čtvrtfinále

SPORT 5 kolem nás (56)

20:40

Offroad trial

UPC Fight - Cesta bojovníka (4)

21:15

Unikátní reality show Muaythai

Extreme (60)

21:45

Freeride - Švýcarsko, Park Drift 2021, Leticia Bufoni, Avoriaz - Delluc

Dakar s Buggyrou den za dnem

22:00

Buggyra Racing Team

Report

23:10

Sportovní zpravodaj

Inside Line (19)

23:20

MČR v Truck trialu 2020 (2)

23:50

Jihlava

Barnsley - Swansea City

21:15

Priamy prenos semifinále playoff EFL Championship

Odborníci na kolesá

23:15

Zaujímavosti z motoristického sveta - Karpat

KT Praha - HB Ostrov

20:00

Záznam z 2. zápasu finále českej extraligy mužov v stolnom tenise

PSV Eindhoven - PEC Zwolle

22:00

Záznam z 33. kola holandskej Eredivisie

Nomads Seeking Adventure (1)

20:10

This programme showcases the most incredible action adventure exploits, and features some of the...

X Games Heroes (6)

20:35

The X Games are where heroes are made. Featuring athletes such as Tony Hawk, Shaun White and Travis...

Drift Style II (4)

21:00

Drift Style embeds the viewer inside the world of the Formula Drift Pro Championship Series. Each...

Nomads Seeking Adventure II (13)

21:30

This programme showcases the most incredible action adventure exploits, and features some of the...

Nitro World Games: All Access (6)

22:00

Created by Nitro Circus and action sports icon Travis Pastrana, Nitro World Games pushes the limits...

Sports Adventure VI (6)

22:30

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Beyond The Beaten Path (6)

23:00

This unique programme follows the three adventurous Eagar brothers as they undertake incredible...

Přednost v jízdě: Audi S6 Avant (41)

20:00

(10 min)

Test automobilu: Škoda Kodiak RS (42)

20:10

(5 min)

Top 10: Ranking Show (43)

20:15

(50 min)

Test automobilu: Toyota RAV4 Hybrid (44)

21:05

(5 min)

Testovací tým: Ford Galaxy 1.5 vs. VW Sharan 1.4 TSI (45)

21:10

(20 min)

Formule BossGP s Ch. Krageningsem (46)

21:30

Docureality (50 min)

Rychlé kolo: Porsche Cayman GT4 Manthey Racing (47)

22:20

(30 min)

Rychlé kolo: Opel Adam R2 (48)

22:50

(25 min)

Christian Menzel a jeho hosté (49)

23:15

(45 min)

King of Kings - Heroes Series, Istambul, Turkey, 28.02.2021 - Part I

21:50

One of the most recognizable brands in the world of kickboxing, King of Kings brings top fighters...

GOL

20:15

Sportowy Wieczór

22:00

Droga do EURO 2020

22:40

Odc. 9

Boks

23:20

Gala w Hollywood, Floryda: walka wieczoru: D. Jacobs - G. Rosado

Branky, body, vteřiny

00:45

(10 min)

Chůze: ME družstev 2021 Česko

00:55

Záznam závodu žen na 20 km na Mistrovství Evropy v chůzi družstev z Poděbrad (106 min)

Chůze: ME družstev 2021 Česko

02:40

Záznam závodu mužů na 20 km na Mistrovství Evropy v chůzi družstev z Poděbrad (76 min)

Volejbalový magazín

04:10

Novinky a aktuální informace ze světa volejbalu (14 min)

Paralympijský magazín

04:25

Reportáže, novinky a zajímavosti z významných akcí sportu handicapovaných (20 min)

Studio fotbal - Dohráno Plus

04:45

Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA: LIGY očima fotbalových expertů (56 min)

Pierra Menta & Australian Surf Rowers

01:05

Dokument o extrémních sportech

NHL: Washington Capitals - Boston Bruins

01:35

Přímý přenos zápasu play-off, v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News

ATP Tour 250: Gonet Geneva Open

00:40

Záznam vybraného utkání tenisového turnaje ATP Tour 250, Ženeva, Švýcarsko

NHL: Carolina Hurricanes - Nashville Predators

02:05

Přímý přenos zápasu play-off, v přest.: NHL News

Sportovní infoservis

02:00

Cyklistika

00:00

Challenge Mallorca, 4. etapa

Cyklistika

00:30

Francouzský pohár – Tro-Bro Leon

Tenis

01:30

Roland-Garros – finále žen

Cyklistika

03:00

Okolo Maďarska – review

Cyklistika

04:00

Francouzský pohár – Tro-Bro Leon

Tenis

04:30

Roland-Garros – finále mužů

Tenis

00:00

US Open – review

Olympijské hry

01:00

Head to Head

Cyklistika

01:30

Francouzský pohár – Tro-Bro Leon

Tenis

03:00

Roland-Garros – finále mužů

Cyklistika

04:30

Francouzský pohár – Tro-Bro Leon

Lední hokej: SKA - Lokomotiv

01:30

Záznam, KHL, základní část

Závodní akta

04:00

Závodní akta

04:30

Házená: Nantes - Telekom Veszprém

01:00

Záznam, Liga mistrů EHF, muži, Čtvrtfinále

GP Confidential

02:45

Zlaté okamžiky

03:15

Lední hokej: CSKA - Ak Bars

03:30

Záznam, KHL, základní část

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

00:00

Liquid Edge (1)

00:00

Liquid Edge gives the viewer an insight into the adrenaline packed world of water sports, its key...

Nitro World Games: All Access (9)

00:50

Created by Nitro Circus and action sports icon Travis Pastrana, Nitro World Games pushes the limits...

Nitro World Games: All Access (10)

01:15

Created by Nitro Circus and action sports icon Travis Pastrana, Nitro World Games pushes the limits...

Sports Adventure VI (7)

01:40

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Nomads Seeking Adventure (1)

02:05

This programme showcases the most incredible action adventure exploits, and features some of the...

X Games Heroes (6)

02:30

The X Games are where heroes are made. Featuring athletes such as Tony Hawk, Shaun White and Travis...

Dumball: Idiots In India (3)

02:55

Join the Dumball banger rally in India, as it departs on the second leg, from Madurai to Trivandrum.

Liquid Edge (9)

03:20

Liquid Edge gives the viewer an insight into the adrenaline packed world of water sports, its key...

Beyond The Beaten Path (11)

04:10

This unique programme follows the three adventurous Eagar brothers as they undertake incredible...

Noční program

00:00

Tuning World Bodensee 2017 (50)

00:00

(30 min)

Testovací tým: Mercedes-Benz GLA 220 d vs. Volvo XC40 D4 (51)

00:30

(20 min)

Milujeme auta (52)

00:50

Reality seriál (25 min)

Zprávy (53)

01:15

(5 min)

Sedm nejrychlejších (54)

01:20

(10 min)

Test automobilu: Porsche 718 Cayman GTS (55)

01:30

(5 min)

Poklady v garáži (56)

01:35

(30 min)

Racing Files: Létající Skot - Jim Clark (57)

02:05

(30 min)

Klasika: Testy automobilů (58)

02:35

(15 min)

Rychlé kolo: Porsche Taycan Turbo S (59)

02:50

(30 min)

Newcomer (60)

03:20

(30 min)

Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT Black Series (61)

03:50

(10 min)

Přednost v jízdě: Kia ProCeed GT (62)

04:00

(5 min)

Garáž 21 (63)

04:05

Automagazín (30 min)

Poklady v garáži (64)

04:35

(25 min)

Fighting Rookies 2014

00:05

Fighting Rookies is a competition with a unique chance for a kickboxer to clim the ladder of...

Hard Knocks Fighting, Ep. 22

00:50

HKFC is one of the world’s premier MMA promotions, showcasing elite up and coming athletes on a...

We Love MMA 50, 19.10.2019

01:35

We Love MMA, the ultimate combat sport, is one of the best known and successful Mixed Martial Arts...

Retransmisja

00:25

/transmisja, Na żywo

01:05

Boks

04:05

Gala w Uncasville - walka wieczoru: Janelson Figueroa Bocahica - Mark Reyes Jr.

Zakończenie dnia

04:55

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.