- Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6.
Sobota 18.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Superbad
01:05Space Oddity
03:00Napečeno s láskou
04:35Poslední hra o zlato
06:00Muž roku
07:50Třináct životů
09:45Útok na Bílý dům
12:10Aftersun
14:25To jsem já, Margaret!
16:10Birdman
18:00Lady Bird
20:00Třináct životů
21:35Případ Goldman
00:00Muž roku
02:00Rituál
03:55Dávka kultu Synanon: Stal se z léku kult? (2)
00:05Apokalypsa v Hollywoodu
01:05Kill room
02:50V zemi Jane Austenové
04:25Lorax
06:00Aristoteles a Dante odhalují záhady vesmíru
07:25Spider-Man: Paralelní světy
09:00Hotel Transylvánie
10:55Wonka
12:25Karlík a továrna na čokoládu
14:20Stylová romance
16:15Surfařka
17:45Purpurová barva
19:30Syn
21:50Sympatizant (5)
23:50Znám tvou duši (5)
00:55Znám tvou duši (6)
01:45Slečna bestie
02:45Stačí trocha Vánoc
04:30Rod draka (9)
00:10Rod draka (10)
01:05Tenkrát v Mexiku
02:05Emily
03:50Jabloňový květ
06:00Kašlu na lásku
08:00Downeyho auta snů (6)
09:40Uzavřený kruh (2)
10:30Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II (4)
11:10Muži v černém
12:00Zillion
13:40Creed
16:00Všechny staré nože
18:15Stále v kurzu II (1)
20:00Stále v kurzu II (2)
20:35Stále v kurzu II (3)
21:05Stále v kurzu II (4)
21:35Stále v kurzu II (5)
22:10Stále v kurzu II (6)
22:45Stále v kurzu II (7)
23:20Stále v kurzu II (8)
23:50Smrtelné zlo: Probuzení
00:30Tísňová linka
02:05Zillion
03:40Cesta za pokladem
06:00Kikirikí
06:10Sníček (9)
06:25Zabij nudu!
06:35Staré pověsti české (25)
06:50O modrém autíčku (5)
07:00Broučci (9)
07:05O Dorotce (5)
07:20Mach a Šebestová (8)
07:30O Mikešovi (4)
07:45Krakonošovy pohádky (10)
07:50Já Baryk (11)
08:10Brundibáři (3)
08:25Tisíc a jedna noc (6)
08:35Teleshopping
09:00Kudy kam?
10:15Touha Sherlocka Holmese
12:00Kinosál
13:40Rychlík do Ostravy
14:00Až opadá listí z dubu
15:20Černý vlk
16:00Kinosál
17:35Filmové minuty
17:45Aféry mé ženy
18:00Kinosál
19:35Broučci (6)
19:45Film na přání: Zajtra bude neskoro, Kristián, Evropa tančila valčík
20:00Filmové minuty
21:45Nahá pastýřka
22:00Teleshopping
23:35Antarktida (3)
00:35Antarktida (4)
01:30Kosti a skalp
02:20Poslední polda (9)
04:30Jak jsme hráli čáru
06:10Šakalí léta
08:15Jezerní královna
10:45Kouzelný měšec
12:40U mě dobrý
14:20Pension pro svobodné pány
16:40Kluci z hor
18:10V mysli vraha
20:05Neuvěřitelný život rockera Coxe
22:10Pravidla pomsty
00:40Kajínek
02:10Černý orel
04:00Až najdu domov
05:15Šťastný drak
07:05Matčin stín
08:40Dobrodružství Tedyho Stonese
10:20Na táboře
11:50Tygři železnice
13:15Křehkost
15:15Čas beznaděje
17:00Paříž 36
19:00Výtažek
21:00Probuzení
22:30Mateřská posedlost
00:00Synku, synku, cos to proved
01:25Žít ve strachu
02:55Snídaně po sexu
04:20Vítejte v Holly Springs
05:45Stažení
08:05Mnou to není II (3)
10:25Mnou to není II (4)
11:00Hercule Poirot
11:45Hercule Poirot
13:35Tunel do Číny
15:35Učitelem z nouze
17:45Iluze lásky
20:00Swindler Seduction
22:05Smrtící Krása
23:55Dokonalá roztleskávačka
01:20Fotbalová chůva
02:50Prázdniny u moře
04:20Underworld: Evolution
02:0524 hodin: Vykoupení
03:40Close Up III (16)
05:05Zoom In V (47)
05:30Zoom In V (7)
05:40Zoom In V (15)
05:45Close Up III (11)
06:00Kohout na víně 2
06:30Tygři železnice
09:05Čtyři vraždy stačí, drahoušku
11:15Stážisti
13:10Bezpečný přístav
15:10Kdo najde přítele, najde poklad
17:10Připoutejte se, prosím! 2
19:00Nepolapitelní
20:30Underworld: Vzpoura Lycanů
22:00Saw: Hra o přežití
23:30Dracula
01:05Tenkrát v Mexiku
03:05Žraločí tornádo 3
04:35Lesní duch
02:15Dysforie
03:40Poppie Nongena
04:15Hellboy
06:00Neviňátka
08:00Street Kings
09:55Nic nového
11:45Země v mém nitru
12:05Četa
14:05Neviňátka
16:05Hellboy
18:00Nedokonalosti
20:00Elle
21:30Yentl
23:40Velká svoboda
01:55Tichá píšťalka
03:50A přišli v noci...
04:10Rádce
01:50Psí svět
02:25Úder
04:20Mám rád filmy
06:00Příběh z Montany
07:40Něžný bar
09:35Rodinný podnik
11:20Slunce
13:15Úder
14:45Příběh z Montany
16:25Mám rád filmy
18:20Electra
20:00Hadí plyn
20:30Brutální vedro
22:20Sparta
23:35My děti ze stanice Zoo
01:15Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (17)
00:35Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (18)
01:20Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (17)
02:05Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (18)
02:45Black Jack (7)
03:30Black Jack (8)
04:15Seriálový tip (1)
05:05Profil zločinu III (12)
06:05Profil zločinu IV (2)
07:05Profil zločinu IV (4)
08:10Námořní vyšetřovací služba XVII (6)
09:20Námořní vyšetřovací služba XVII (7)
10:10Námořní vyšetřovací služba XVII (8)
11:05Námořní vyšetřovací služba XVII (9)
12:00Námořní vyšetřovací služba XVII (10)
12:55Macgyver III (1)
13:50Macgyver III (2)
14:40Unesená v Instanbulu
15:35Komuna mé matky
18:10Pravidla pomsty
20:00Tísňová linka
21:50BloodRayne 2: Vykoupení
23:45Námořní vyšetřovací služba XVII (6)
01:15Námořní vyšetřovací služba XVII (7)
01:55Námořní vyšetřovací služba XVII (8)
02:40Námořní vyšetřovací služba XVII (9)
03:20Námořní vyšetřovací služba XVII (10)
04:00Totalcar III (8)
04:40Ztracený svět II (20)
00:20K poctě zbraň (24)
01:30K poctě zbraň (25)
02:25Totalcar IV (2)
03:15Teleshop (5)
04:00Teleshop (5)
06:00Ultrafialoví II (11)
09:00Ultrafialoví II (12)
10:00Teleshop (4)
11:00Lovci pokladů III (21)
13:00Lovci pokladů III (22)
14:00MacGyver (1)
15:00MacGyver (2)
15:55MacGyver (3)
16:50Hvězdná brána: Atlantida III
17:45Hvězdná brána: Atlantida III (2)
18:45Hvězdná brána: Atlantida III (3)
19:40Hvězdná brána: Atlantida III (4)
20:35Hvězdná brána: Atlantida III (5)
21:30Ztracený svět II (11)
22:25Ztracený svět II (12)
23:25Ztracený svět II (13)
00:25Ultrafialoví II (11)
01:35Ultrafialoví II (12)
02:20Totalcar IV (3)
03:05Seriálový tip (1)
03:35Teleshop (5)
04:00Brousko III (34)
00:40Brousko III (35)
02:00Seriálový tip (1)
03:00Seriálový tip (1)
03:15Teleshop (4)
04:00Teleshop (6)
06:00Čtyři sestry (17)
11:00Teleshop (1)
12:20Čtyři sestry (18)
12:40Vteřiny života (7)
14:05Vteřiny života (8)
15:05Zelenáč II (9)
16:05Zelenáč II (10)
17:00Zelenáč II (11)
17:55Vteřiny života (8)
18:55Čtyři sestry (19)
19:55Čtyři sestry (20)
21:15Zelenáč II (9)
22:35Zelenáč II (10)
23:30Zelenáč II (11)
00:30Brousko III (31)
01:25Brousko III (32)
02:30Seriálový tip (1)
03:35Teleshop (4)
04:00O kuřatech a lidech
01:30Zdaleka
03:20Tarzan a zlatý lev
10:50Sladké sny
11:55Šrám
14:10Bodybuilder
16:35Frankofonie
18:25Cena slávy
20:00Tranzit
22:00Krev mé krve
23:45Tranzit
01:40Krev mé krve
03:30Žena v černém
00:00Chlapec
01:30Umělá inteligence
03:05Byzantium: Upíří příběh
00:00Měsíc v ohrožení
01:50Zvrácená sestřička
03:20Ztraceni ve Florencii
01:00Spůner
02:35Pytel mouky
04:35Jak milovat s D
06:05Fame – Cesta za slávou
07:40Princ a já 2
09:25Asterix a Olympijské hry
11:00Muž ve stínu
12:55Gentleman s pistolí
15:00Bradův život
16:30Past na lásku
18:10To jsem já
19:35Císař - občanská válka
21:00Londýnský gangster
22:40Přežít svítání
00:20Dort
01:45Vražda v mé rodině
03:25Assassin's Game
01:25Ztracený čas
02:50Soupis kandidátů
04:50Skore - Hokejový muzikál
06:15Sammyho dobrodružství 2
07:45Ranvej
09:15Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
10:45Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem
12:15Hrátky s ohněm
13:30Možná řeknu ano
15:05Země naděje
16:40Sexy 40
18:25Waldo
20:00Rising Fear
21:50Pokoj
23:30Mauritánec: Deník z Guantánama
01:25Hodná holka
03:30Torrente 2 - mise v Marbelle
01:45Prci, prci, prcičky
03:20Close Up III (15)
04:50Close Up III (16)
05:15Zoom In V (5)
05:45Zoom In - Sonic the Hedgehog 2
05:50Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
06:00Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
06:15Close Up III (6)
06:35Princezna Nevěsta
07:05Království prstenu (1)
09:05Království prstenu (2)
10:45Rok jedna
12:20Malá mořská víla
14:05Uprchlíci
15:45Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna
17:20Černá hodina
19:00Taxi
20:35Žoldáci spravedlnosti
22:00Highlander
23:40Válka Bohů
01:30Osm hrozných
03:10Já nebo nikdo
01:25Aloha, Lásko!
02:50Dávám tomu rok
04:20Ztracený poklad delfíní zátoky
06:00Podoby lásky
07:35Mimořádný sen
09:20Lež má krátké nohy
11:10Jako delfín
13:05Lhář na plný úvazek
14:45Dědictví aneb Kurvahošigutntág
16:30Upír junior
18:40Plán pomsty
20:15Jak okrást zloděje
21:50Úniková místnost
23:30Rozpolcená
01:00Dej si pohov, mladej!
02:25Kouzelná flétna
04:00Vejdi do prázdna
00:20Takové to léto
03:05Vejdi do prázdna
05:30U Petrovových řádí chřipka
08:45Disko a atomová válka
11:15Miami
12:45Lily Lane
14:50Ptáci a lidé
16:25Tady Byla Britt-Marie
18:40Láska bez hranic
20:20Všechny mé dopisy spal
22:00Amatéři
00:05Všechny mé dopisy spal
01:50Amatéři
03:55Beowulf
00:15Policajti z L. A. (6)
01:55Policajti z L. A. (7)
02:35Restaurant: Impossible (3)
03:20Restaurant: Impossible (4)
04:00Hranice nemožného (16)
04:40Jak to dělají? (12)
05:25Smallville (3)
06:20Smallville (4)
07:15Super drbna (4)
08:10Super drbna (5)
09:05Jmenuji se Sam
10:10Smallville (5)
12:40Smallville (6)
13:30Hranice nemožného (6)
14:25Hranice nemožného (7)
15:20Super drbna (6)
16:10Super drbna (7)
17:10Hranice nemožného (8)
18:10Hranice nemožného (9)
19:05Štěstí ve hře
20:0023
22:30Uklízečka (3)
00:15Uklízečka (4)
01:00Jak to dělají? (5)
01:45Jak to dělají? (6)
02:05Poslední obyvatelé Aljašky (3)
02:30Rande z pekla (7)
03:15Rande z pekla (1)
03:35Jak to dělají? (8)
04:00Hranice nemožného (18)
04:25