- Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6.
Neděle 19.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko Chart
10:00NN NIGHT RUN A AVON BĚH: Liberec
12:00Óčko hity
12:05Radio Top 30
14:00New Music Radar
16:00Top 4 Óčko chart
17:00Óčko hity
17:15CZ & SK
18:00Gamingmania
19:00Óčko hity
19:05O black spotify Czech list
20:00Hot hity
21:00Naked Attraction Poland
22:00Naked Attraction Poland
22:30Naked Attraction Poland
23:00Naked Attraction Poland
23:30Óčko flirt
00:00Noční flirt
00:00Největší hity
06:00Devadesátky v devět
09:00Můj rok, moje love: 1995
10:00#Pošlikoment
11:00Největší hity
12:00STAR STORY: KUBA RYBA
13:00Největší hity
14:0090’s hitparáda
17:00RYBIČKY 48: G2 ACOUSTIC STAGE
18:00Remastery
19:00Český mejdan s Impulsem
20:00Rybičky 48: 20 let rock’n’rollu, vy buzny
22:00Devadesátky
23:20Noční flirt
00:00Expres AM
06:00Expres PM
12:00Expres TOP
18:00Expres PM
19:00Expres OLDSCHOOL
21:00Expres NITE
22:00SLEEPIN’
01:00MORNIN’
07:00CZECH SPOTIFY LIST
11:00CHILLIN’
12:00O BLACK LIST
14:00CHILLIN’
15:00TRIPLESHOT
16:00CHILLIN’
16:10CZ&SK: FRONTLINE FESTIVAL SPECIÁL
19:00ROOTS
20:00CHILLIN’
21:00SLEEPIN’
00:00Revolution
01:30Restart
05:00Retromanie
08:00Replay 80’
09:00Replay 90’
10:00Refresh
11:00Republika
13:00Rekreace
14:30Repete
16:00Rentgen
17:00Retromanie
17:30Republika
18:00Reproduktor
19:30Regenerace
20:00Retro love
23:00Retro love
00:00Revolution
01:00METALMANIA
00:00ROCKNEWS
00:20FOREVER ROCK
00:22ROCKNEWS
06:00FOREVER ROCK
06:02BACKSTAGE
09:00FOREVER ROCK
09:20ROCKNEWS
12:00FOREVER ROCK
12:02ROCKNEWS
21:00FOREVER ROCK
21:02VÍKEND
00:00TO BYL RO(C)K
00:20FOREVER ROCK
00:45K popukání XXXIV (23)
00:15K popukání XXXIV (24)
00:40Jersey Shore Family Vacation VII (4)
01:00Jersey Shore Family Vacation VII (5)
01:50MTV Top 20
06:00MTV Breakfast Club
07:15Behind the Music (2021) II (9)
10:00Pomoc! Mám tajný vztah! II (20)
10:50Pomoc! Mám tajný vztah! II (11)
11:30Chyceni při činu: Nevěrní II (20)
12:15Chyceni při činu: Nevěrní II (22)
13:00Catfish: Láska online VIII (8046)
13:45Catfish: Láska online VII (26)
14:25Catfish: Láska online IV (20)
15:10Catfish: Láska online V (16)
15:55Mistr jehly XIV (2)
16:40Mistr jehly XIV (3)
17:25The Challenge: All Stars (2)
18:10Chyceni při činu: Nevěrní II (11)
18:55Chyceni při činu: Nevěrní II (22)
19:40Ridiculousness XXXV (1)
20:30Ridiculousness XXXV (2)
20:50Ridiculousness XXXV (3)
21:15Ridiculousness XXXV (5)
21:40Jersey Shore Family Vacation VII (4)
22:00Jersey Shore Family Vacation VII (5)
22:45K popukání XXXIV (25)
23:30K popukání XXXIV (26)
23:55K popukání XXXIV (29)
00:15K popukání XXXIV (31)
00:40Behind the Music (2021) II (9)
01:05Reload! Club Classics
01:00Club Caliente!
02:00Big Weekend Tunes!
04:00100% Party Tunes!
07:00Reload! Club Classics
12:00Big Weekend Tunes!
13:00Ultimate Rap & RnB
19:00Non-Stop Bangerz!
20:00Reload! Club Classics
00:00Ultimate Rap & RnB
01:00Big Tunes!
02:00Party Hits!
03:00MTV Top 20
07:00Weekend Hitlist
08:00Weekend Hitlist
13:00Fresh Out
15:00Top 50 Eurodance Hits!
16:00Today's Top Hits
19:00Worldwide Hits!
20:00Non-Stop Hits
00:00MTV Top 20
00:00HD Hits!
01:30Rock.Alt.Indie
02:00World Stage 2018
03:00MTV Unplugged: Biffy Clyro
03:45HD Hits!
04:30Eat, Sleep, Dance, Repeat!
06:00MTV Rewind: 2017
07:00Euro Chart Of The 20s So Far...
08:00MTV Live Vault!
09:30Global Beats!
10:00Gonzo With Jack Saunders
11:00World Stage 2018
12:00MTV Unplugged: Biffy Clyro
12:45HD Hits!
13:30MTV Rewind: 2017
15:00Euro Chart Of The 20s So Far...
16:00MTV Live Vault!
17:30Global Beats!
18:00Rock.Alt.Indie
19:00Behind the Music: The Bangles
20:00Behind The Music: Shania Twain
20:45HD Hits!
21:30MTV Rewind: 2017
23:00Euro Chart Of The 20s So Far...
00:00MTV Live Vault!
01:30Rock.Alt.Indie
02:00MTV's 50 Love Songs Of The 10s...
03:0090s Mixtape!
02:00Ultimate 90s Playlist!
05:00Girl Power Hour!
08:00Smells Like... The 90s!
09:00The Power Of 90s Love!
12:00Mmm Bop! Perfect Pop
16:00Top 50 90s Collabs!
19:00Ultimate 90s Playlist!
23:0090s Mixtape!
02:00Get The Party Started!
00:00Dancefloor Fillers!
05:00Non-Stop Y2Ks!
06:00Hits On Shuffle!
11:00Chillout Zone
16:00Hip-Hop Vs Dance Collabs! Top 40
17:00Non-Stop Y2Ks!
20:00Crazy In Love!
22:00Hits Don’t Lie
23:00Totally 80s!
00:00Non-Stop 80s Hits!
04:00Power Ballad Heaven!
06:00Forever 80s
08:00Electric 80s!
12:00Rock Anthems!
14:00New Wave Now! 80s Mixtape
15:00Voyage Voyage! 30 European Synth..
17:00Non-Stop 80s Hits!
19:00Power Ballad Heaven!
21:00Indie 80s!
23:00Totally 80s!
00:00Non-Stop 80s Hits!
04:00MB Online A
00:00MB Hits
06:00MB Online A
09:00MB Online B
10:00MB Online A
11:00Casino Music
12:00MB Hits
14:00MB Online A
16:00MB Hits
20:00MB Online A
22:00MB Online A
00:00Hits Only
01:00Morning Show
05:00Coffee & TV
08:00Hot.now
12:00Countdown Deluxe
13:00Teufel Top Ten
15:00Hits Only
15:51Update Deluxe
17:00Hits Only
18:00New Arrivals
19:00Chefsessel
20:00Top 25
22:00Hits Only
00:00Bounce & Fun
00:00DJ Mixes premiere
01:00Nite Sides
02:00Nite Sides
03:00Nite Sides
04:00DJ Mixes premiere
05:00Morning Spin
06:00Morning Spin
07:00Morning Spin
08:00DJ Mixes premiere
09:00Artist Breakout
10:00Fresh Out The Box
11:00Ultra Mix
12:00DJ Mixes premiere
13:00Bounce & Fun
14:00Flow
15:00Ultra Mix
16:00DJ Mixes premiere
17:00Artist Breakout
18:00Ultra Mix
19:00Fresh Out The Box premiere
20:00Fresh Out The Box premiere
21:00DJ Mixes
22:00DJ Mixes
23:00Ultra Mix
00:00DJ Mixes premiere
01:00Nite Sides
02:00Nite Sides
03:00Nite Sides
04:00Moonlight Melodies
00:00Dawn Chorus
06:00Simply Strings
10:00Tenors & Divas
11:00Hall of Fame
12:00Sunday Selection
13:00Simply Strings
17:00Pure Piano
18:00Tenors & Divas
19:00Hall of Fame
20:00Evening Encore
21:00Moonlight Melodies
00:00Rod Stewart
00:00David Guetta
01:12Various Artists
02:45Yes
03:00ZZ Top
05:25Michael Bublé
07:02David Garrett
08:31Kiss
10:00Kiss
10:44Black Veil Brides
12:39Various Artists
13:54Yes
14:04ZZ Top
16:29Matchbox Twenty
18:02Billy Idol
19:53Ziggy Marley
21:03Foo Fighters
22:49Jake Bugg
23:42Rush
00:00Pet Shop Boys
02:03Various Artists
02:44Lenny Kravitz
03:00Bring Me the Horizon
04:39D. Barenboim a West-Eastern Divan Orchestra: Beethoven, Wagner
00:05M. Pollini, C. Abbado, Berlínští filharmonikové: Mendelssohn, Beethoven
02:03Balet: Katedrála
03:50Intermezzo
05:03Jakub Józef Orlinski a Il Pomo d’Oro: Facce d'amore
05:19H. Purcell: Dido a Aeneas v Grand Théâtre v Ženevě
06:30G. Bizet: Lovci perel v Capitole de Toulouse
08:14Jazzový festival La Villette: Éric Legnini Trio
10:25Festival Jazz ve Vienne: Eric Legnini Trio, Thomas Dutronc, Hugh Coltman
11:15Maison Nougaro: Géraldine Laurent Quartet
12:1420. klavírní soutěž v Leedsu - finále
13:10G. Verdi: Don Carlos v Opéra Royal de Wallonie-Liége
16:25Vídeňští filharmonikové, Ch. Thielemann: Symfonie č. 9 L. van Beethovena
20:35K. Mäkelä a Orchestre de Paris: Jolas, Mahler
21:35Život, který miluji - pianista Menahem Pressler
23:20Izraelská filharmonie, L. Shani, P. Zukerman: Bruch, Ben-Haim, Čajkovskij
00:10Fondation Singer Polignac v Paříži: J. Taylor a S. de Bardonnécheová
01:34Intermezzo
02:33H. Purcell: Dido a Aeneas v Grand Théâtre v Ženevě
03:00G. Bizet: Lovci perel v Capitole de Toulouse
04:44Paolo Fresu, Omar Sosa, Trilok Gurtu: Trio at the Seine Musicale
00:31Vinci's 'Alessandro nell’Indie at the Bayreuth Baroque Opera Festival
02:06Sandra Nkaké (Elles) - Le Mans Jazz, Concerts in/out
06:00Roy Ayers - Bayfront Jazz Festival
06:46Dee Dee Bridgewater - Bayfront Jazz Festival
07:41InterMezzo
09:03Verdi: Un Ballo in maschera - Palau de les Arts, Valencia
09:30InterMezzo
11:55Czech Philharmonic, Yuja Wang, Semyon Bychkov: Smolka, Rachmaninov, Janáček
13:00Semyon Bychkov and the Czech Philharmonic: Martinu, Dutilleux
14:34InterMezzo
16:04Swan Lake by Angelin Preljocaj - Chaillot - Théâtre national de la Danse
17:00Semyon Bychkov, Czech Philharmonic: Smetana
18:50InterMezzo
20:16Puccini's Manon Lescaut at the Gran Teatre del Liceu
21:00Orchestre de Paris, Lahav Shani, Kirill Gerstein: Beethoven, Tchaikovsky
00:00InterMezzo
01:22Daniel & Michael Barenboim moments musicaux at the Boulez Saal: Mozart violin sonata K 526 and Vari
02:00Daniel Barenboim moments musicaux at the Boulez Saal: Chopin
02:34Jeanine de Bique at the Bayreuth Baroque Opera Festival
03:07InterMezzo
04:43Hans Zender - Thinking with your senses
01:34Brahms - Symphony No. 2, Op. 73
02:31CMIM Voice 2022 - Semi-final: Harriet Burns
03:12Berg - Piano Sonata, Op. 1
03:39Mahler - Rückert-Lieder
04:00Haydn - Symphony No. 45 'Farewell'
04:24Bach - Partita No. 2 and Sonata No. 3
04:51CMIM Voice 2022 – Semi-final: Bryan Murray
05:50The Violin's Voice
06:07PIAM - Semi-final I: Chopin and Mozart
06:59Classica Spotlight
07:31Naples, City of Keyboards - Gaetano Greco
08:02Testing Mozart
09:00Beethoven - Symphony No. 7
10:01Beethoven - Piano Concerto No. 5, Op. 73
10:41IVC 2021 - Semi-finals: Debussy, Schubert a. o.
11:24Classica Spotlight
11:51Wagner - Siegfried
12:01Works by Mendelssohn and Hensel
16:09Tchaikovsky - Overture-Fantasy Romeo and Juliet
17:24Prokofiev - Piano Concerto No. 2, Op. 16
17:46Discovering Masterpieces – Beethoven No. 5
18:18Classica Spotlight
18:45Von Weber - Der Freischütz
19:00Schleiermacher - Relief for Orchestra
21:15Classica Spotlight
21:29Bizet - Carmen
22:00Europakonzert 2000 from Berlin
00:41England, my England - I
02:19Beethoven - Septet in E-flat major, Op. 20
02:39Bach - Cantata "Ich habe genug", BWV 82
03:23Messiaen - Vingt regards sur l'Enfant-Jésus - X
03:47Mozart - String Quartet No. 14, ''Spring''
04:00Berg - Violin Concerto
04:32KhITMIKS
00:00NOVOSTI PERVOGO
01:00KhITMIKS
01:10Khipstarama
02:00KhITMIKS
03:00MJuSLI
05:00WORKOUTPLEJLIST
08:00MJuSLI
09:00KhITMIKS
10:00LAVChART
16:00KhITMIKS
16:40VEChERNIJ LAJK. Luchshee
17:00KhITMIKS
17:30GOLDY
18:00KhITMIKS
19:00LikeChas
21:00KhITMIKS
22:00Khipstarama
02:00KhITMIKS
03:00