iDNES.cz / TV program


Studio fotbal - Extra

00:15

Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA:LIGY

Branky, body, vteřiny

00:40

Cyklistika: Tour de France 2019

00:50

Záznam z 12. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu

Branky, body, vteřiny

01:15

Branky, body, vteřiny

01:20

Cyklistika: Tour de France 2019

01:25

Záznam z 12. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu

Cyklistika: Tour de France 2019

01:30

Záznam z 12. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu

Veslování: SP 2019 Nizozemsko

04:15

Sestřih ze třetího závodu Světového poháru ve veslování z Rotterdamu

Archiv D: Cítit vodu na pádle

04:50

Dokument z roku 1997 o olympijském vítězi 1992 a stříbrném medailistovi z LOH 1996 Lukáši Pollertovi

Archiv D: Cítit vodu na pádle

04:55

Dokument z roku 1997 o olympijském vítězi 1992 a stříbrném medailistovi z LOH 1996 Lukáši Pollertovi

Archiv D: Cítit vodu na pádle

04:55

Dokument z roku 1997 o olympijském vítězi 1992 a stříbrném medailistovi z LOH 1996 Lukáši Pollertovi

Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou

00:05

Magazín o uplynulém ročníku nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1

Sport Hradec Cup 2019

01:00

Sestřih 11. ročníku charitativního fotbalového turnaje v Hradci Králové

Ambassador’s 2019

01:15

Mezinárodní přátelské utkání v rugby Česká republika – New Zealand Ambassador’s XV, hřiště RC Tatra...

Major League Soccer Highlights (19)

01:30

Sestřih utkání nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Fotbal: FC Cincinnati - D.C. United

02:05

Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

UFC Now (17)

01:00

Diskuze o aktuálním dění v UFC (2019)

UFC Fight Night: de Randamie vs. Ladd

01:50

Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship, Sacramento, Kalifornie

Sportovní infoservis

00:00

Cyklistika

00:00

Tour de France, 12. etapa

Šerm

01:30

Mistrovství světa

Cyklistika

03:00

Tour de France, 12. etapa

Atletika

00:00

ME do 20 let

Cyklistika

01:30

Tour de France, 12. etapa

Šerm

03:00

Mistrovství světa

Poker

00:30

Záznam, World Poker Tour Season XVI, 35/23

Poker

01:30

Záznam, World Poker Tour Season XVI, 35/24

Fotbal: finále

02:30

Záznam, Liga národů

Tenis

01:00

Záznam, ATP 250, 1. kolo, SkiStar Swedish Open, Bastad

Tenis

03:00

Záznam, ATP 250, 1. kolo, SkiStar Swedish Open, Bastad

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

02:00

Nočné vysielanie

02:30

Nočné vysielanie

00:00

X Games - Austin (9)

00:20

X Games - Minneapolis. X Games' global reach continues to expand as the popular sports tournament...

Strongman Champions League (6)

01:10

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Strongman Champions League (7)

02:00

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Red Bull Global Rallycross Highlights (3)

02:50

Red Bull GRC is a revolutionary new form of motorsport. Some call it a cross between rally and...

Sports Adventure (6)

03:40

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Sports Adventure (7)

04:05

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

X Games - Austin (9)

04:30

X Games - Minneapolis. X Games' global reach continues to expand as the popular sports tournament...

The 148th Open Championship

00:30

První kolo major turnaje

Rychlé kolo (53)

00:10

(30 min)

Rychlé kolo (53)

00:10

(30 min)

Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (54)

00:40

Dokumentární seriál (30 min)

Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (54)

00:40

Dokumentární seriál (30 min)

VW Passat (55)

01:10

(10 min)

VW Passat (55)

01:10

(10 min)

Zprávy (56)

01:20

(5 min)

Zprávy (56)

01:20

(5 min)

Hrdinové závodů - příprava na sezonu (57)

01:25

(30 min)

Hrdinové závodů - příprava na sezonu (57)

01:25

(30 min)

Poklady v garáži (58)

01:55

(30 min)

Poklady v garáži (58)

01:55

(30 min)

Přednost pro Mercedes tř. E (59)

02:25

(10 min)

Přednost pro Mercedes tř. E (59)

02:25

(10 min)

Test automobilu (60)

02:35

(5 min)

Test automobilu (60)

02:35

(5 min)

Autokvartet (61)

02:40

(55 min)

Autokvartet (61)

02:40

(55 min)

Test automobilu (62)

03:35

(5 min)

Test automobilu (62)

03:35

(5 min)

Test automobilu (63)

03:40

(5 min)

Test automobilu (63)

03:40

(5 min)

Rychlé kolo (64)

03:45

(30 min)

Rychlé kolo (64)

03:45

(30 min)

Rychlé kolo (65)

04:15

(25 min)

Rychlé kolo (65)

04:15

(25 min)

Rychlé kolo (66)

04:40

(30 min)

Rychlé kolo (66)

04:40

(30 min)

Bangkok Fight Night

01:15

Located in the impressive MBK Center in the heart of the Bangkok shopping district, thousands flock...

Xtreme Fighting Championships

03:15

Xtreme Fighting Championships - XFC is a premier international MMA organization based in the USA....

CFFC - Cage Fury Fighting Championships

03:40

Originally created in 2006, Cage Fury Fighting Championships - CFFC is America’s number one...

Piłka nożna

00:00

Eliminacje Ligi Europy, 1.runda : Cracovia - Dunajska Streda kraj prod.Szwajcaria

Boks

02:00

Zawodowa gala w Rydze WBSS: Y. Dorticos - A. Tabiti

Boks

03:00

Zawodowa gala w Rydze WBSS, o tytuł mistrza świata WBO: Krzysztof Głowacki - Mairis Briedis

Boks

03:25

Gala boksu w Providence cz. 2: Joseph Parker - Alex Leapai

Boks

04:20

Gala w Nowym Jorku: Anthony Joshua - Andy Ruiz kraj prod.Szwajcaria


Branky, body, vteřiny

05:25

Golf Time

05:35

Magazín o světovém i domácím golfu, informace, rady, rozhovory

Horská kola: SP 2019 Francie

06:00

Záznam závodu žen v cross country z Vallnordu

Panorama

07:40

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Cyklistika: Tour de France 2019

08:15

Sestřih z průběhu 12. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu

Bundesliga

07:00

Leverkusen - Frankfurt

LaLiga

08:55

Huesca - Valencie

LaLiga

07:00

Real Madrid - VIllarreal

Serie A

08:55

Cagliari - Lazio

Šerm

05:00

Mistrovství světa

Cyklistika

06:30

Tour de France, 12. etapa

Atletika

07:30

ME do 20 let

Cyklistika

08:30

Tour de France, 12. etapa

ATP World Tour Uncovered

07:00

ATP World Tour Uncovered 29

Tenis muži

07:30

ATP 250 Series - Eastbourne ŠF

Cyklistika

05:00

Tour de France, 12. etapa

Atletika

06:30

ME do 20 let

Cyklistika

07:30

Tour de France, 12. etapa

Atletika

08:30

ME do 20 let

Nejrychlejší hráč světa

05:15

Zlaté okamžiky

05:45

Televizní nákupy

06:00

Kickbox

07:30

Záznam, Enfusion, Groningen

Poker

05:00

Záznam, World Poker Tour Season XVI, 35/24

Fotbal: Bronzový zápas

06:00

Záznam, Pohár afrických národů

Televizní nákupy

08:00

Report

08:00

Sportovní zpravodaj

MotoSurf World Cup 2019 (3)

08:10

Wyboston

MMČR v motokrosu juniorů 2019

08:30

Kaplice

XTG ADAM Cup 2019

08:50

Rally Hustopeče

Australian Open 2019

05:00

Záznam z turnaja v stolnom tenise - Geelong - 1. hrací deň

Guangzhou Evergrande - Dalian Yifang

07:00

Záznam z 18. kola Čínskej Superligy

Športové sekundy

08:30

Športové spravodajstvo

Športové sekundy

08:45

Športové spravodajstvo

MTB Heroes (7)

05:20

A series dedicated to 'extreme' mountain biking. We follow this event through the eyes of the...

Liquid Edge (2)

06:00

Liquid Edge gives the viewer an insight into the adrenaline packed world of water sports, its key...

Rumble & Hum (5)

06:50

Follow Lewis "Vudulew" Williams as he opens his own, high-end tattoo, piercing and barber's studio...

Red Bull Global Rallycross Highlights (4)

07:40

Red Bull GRC is a revolutionary new form of motorsport. Some call it a cross between rally and...

X Games - Austin (10)

08:30

X Games - Minneapolis. X Games' global reach continues to expand as the popular sports tournament...

Barbasol Championship

07:30

První kolo turnaje PGA Tour

Zprávy (67)

05:10

(5 min)

Zprávy (67)

05:10

(5 min)

Hrdinové závodů - příprava na sezonu (1)

05:15

(30 min)

Hrdinové závodů - příprava na sezonu (1)

05:15

(30 min)

Test automobilu (2)

05:45

(5 min)

Test automobilu (2)

05:45

(5 min)

Poklady v garáži (3)

05:50

(30 min)

Poklady v garáži (3)

05:50

(30 min)

Zprávy (4)

06:20

(5 min)

Zprávy (4)

06:20

(5 min)

Milníky automobilismu (5)

06:25

(30 min)

Milníky automobilismu (5)

06:25

(30 min)

Klasika: Testy automobilů (6)

06:55

(15 min)

Klasika: Testy automobilů (6)

06:55

(15 min)

Umění a design: Concorso d'Eleganza Villa d'Este (7)

07:10

(30 min)

Umění a design: Concorso d'Eleganza Villa d'Este (7)

07:10

(30 min)

Na hranici - cesta podél poledníku (8)

07:40

(30 min)

Na hranici - cesta podél poledníku (8)

07:40

(30 min)

Auto-moto test (9)

08:10

(20 min)

Auto-moto test (9)

08:10

(20 min)

Auto-moto test (10)

08:30

(20 min)

Auto-moto test (10)

08:30

(20 min)

Test automobilu (11)

08:50

(5 min)

Test automobilu (11)

08:50

(5 min)

Vztah k autu (12)

08:55

(30 min)

Vztah k autu (12)

08:55

(30 min)

Ultimate Taekwondo

05:20

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

WUSHU Championship

05:35

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Ultimate Taekwondo

05:45

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

WUSHU Championship

06:00

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Ultimate Taekwondo

06:10

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

World Grand Prix Fight TNA, 1/8th finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 21.02.2019

06:30

The first part of the 1/8th finals of the "TATNEFT CUP" tournament, which took place in Kazan -...

Fightbox King of Kings Heroes Series, Nicosia, Cyprus, 14.06.2019

08:50

King of Kings, one of the most recognizable brands in the world of kickboxing, returns to live...

Zakończenie dnia

05:25

Sportowy Wieczór

05:30

RETRO TVP SPORT

06:05

RETRO TVP SPORT

07:05

Piłka nożna

08:05

Eliminacje Ligi Europy, 1.runda : Cracovia - Dunajska Streda kraj prod.Szwajcaria

Fotbal: Česko - Norsko

09:15

Záznam utkání evropského fotbalového šampionátu hráčů do 19 let

Studio fotbal - Extra

11:05

Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA:LIGY

Vodní slalom: ME juniorů a U23 2019 Slovensko

11:30

Dokument o průběhu a české účasti na evropském šampionátu ve vodním slalomu juniorů a závodníků do...

Rafting: ME 2019 Bosna a Hercegovina

11:30

Sportovní noviny

09:00

Sportovní zpravodajství

Fotbal: FC Cincinnati - D.C. United

09:05

Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Ranní Sportovní noviny

11:00

Sportovní zpravodajství

Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

11:05

Dokument o extrémních sportech

World of Freesport Special: Best of Climbing

11:30

Dokument o extrémních sportech

FIVB Beach Volleyball – Gstaad

09:00

FIVB 5 - hvězdičkový turnaj (major) Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, muži o bronz a finále

World of Freesport Special: Best of Climbing

10:45

Dokument o extrémních sportech

Golden Fly Series - Golden Roof Challenge

11:15

Dokument o extrémních sportech

Off-road Maraton (4)

11:45

Sestřih 4. závodu Off-road Mistrovství ČR, Milovice (2019)

WRC 2019: Mid - Season Review

09:00

Sestřih nejzajímavějších okamžiků 1. poloviny seriálu Mistrovství světa v rallye

TIKI - TAKA (1)

10:00

Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy

Minnesota Twins - New York Mets

11:00

Záznam utkání Major League Baseball

Pokloňte se Davidu Beckhamovi

09:00

Exkluzivní dokument o klukovi, který chtěl hrát za Manchester United, a stal se globální celebritou

Juventus FC - Atalanta Bergamo

10:00

Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu - Juventus TV

Serie A

10:50

Fiorentina - AC Milán

Bundesliga Highlights

10:50

Prehľad sezóny 2018/19

Sky Bet

11:45

Aston Villa - Derby County

Cyklistika

10:00

La Course by Le Tour

Tenis muži

09:30

ATP 250 Series - Eastbourne ŠF

ATP World Tour Uncovered

11:30

ATP World Tour Uncovered 29

Atletika

09:45

ME do 20 let

Televizní nákupy

10:00

Tenis

11:00

Přímý přenos utkání, ATP 250, Čtvrtfinále 1, SkiStar Swedish Open, Bastad

Enfusion, nováčci

09:00

Záznam

Enfusion, nováčci

10:00

Záznam

Televizní nákupy

11:00

Jezdecký magazín (25)

09:15

Total Combat (22)

09:35

SPORT 5 kolem nás (4)

10:05

Orli Znojmo

MAKPAK Endurance 2019

10:40

12h SLOVAKIARING

Mistrovství světa v hokejbale

11:05

Košice

FIA Karting Championships 2019

11:30

Sarnon

Super League Triathlon Singapore

09:00

Magazín zo sveta triatlonu

RoPS Rovaniemi - Aberdeen

09:00

Záznam z odvetného zápasu 1. predkola Európskej Ligy

Australian Open 2019

10:00

Záznam z turnaja v stolnom tenise - Geelong - 2. hrací deň

The World Sailing Show

11:45

Magazín zo sveta Yachtingu - 3. epizóda

Športové sekundy

09:00

Športové spravodajstvo

Danish Darts Open 2019

09:15

Záznam z turnaja šípiek série European Darts Tour - Copenhagen - Round 3

German Darts Open 2019

09:15

Záznam z turnaja šípiek série European Darts Tour - Round 2

Strongman Champions League (8)

09:20

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Sports Adventure (8)

10:10

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Sports Adventure (9)

10:35

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

X-Traordinary (1)

11:00

X-traordinary looks back through the extensive X Games archive and brings together the most...

X-Traordinary (2)

11:25

X-traordinary looks back through the extensive X Games archive and brings together the most...

Liquid Edge (2)

11:50

Liquid Edge gives the viewer an insight into the adrenaline packed world of water sports, its key...

The 148th Open Championship

10:00

První kolo major turnaje

Blochovy rozbory (13)

09:25

Motoristická témata (15 min)

Blochovy rozbory (13)

09:25

Motoristická témata (15 min)

Zprávy (14)

09:40

(5 min)

Zprávy (14)

09:40

(5 min)

Poklady v garáži (15)

09:45

(30 min)

Poklady v garáži (15)

09:45

(30 min)

Milníky automobilismu (16)

10:15

(30 min)

Milníky automobilismu (16)

10:15

(30 min)

Klasika: Testy automobilů (17)

10:45

(15 min)

Klasika: Testy automobilů (17)

10:45

(15 min)

Rychlé kolo (18)

11:00

(30 min)

Rychlé kolo (18)

11:00

(30 min)

Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (19)

11:30

Dokumentární seriál (30 min)

Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (19)

11:30

Dokumentární seriál (30 min)

WKF Championships 2016 Linz, Austria, Saturday Session Highlights - part 1

11:20

The 2016 WKF World Karate Championships bring together the most established karate practitioners on...

Piłka nożna

10:00

Eliminacje Ligi Europy UEFA - 1.runda: Legia Warszawa - Legia Warszawa FC Europa

Panorama

12:05

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Sportovní zprávy

12:25

Aktuální informace ze světa sportu

Cyklotoulky

12:50

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Krušné hory...

Sokolský zpravodaj

12:50

Touchdown

13:00

Magazín o americkém fotbalu v Česku

Cyklistika: InCycle 2019

13:15

Magazín ze světa špičkové cyklistiky, který přináší rozhovory s hvězdami, zákulisí světových top...

Cyklistika: Tour de France 2019

13:45

Přímý přenos z 13. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu

MAXI TIP Poker Tour (8)

12:00

Magazín o prestižní pokerové sérii

Hokejky pro Kluka Puka 2019

12:30

Sestřih z charitativního fotbalového turnaje ve prospěch Nadace Jakuba Voráčka

Sport Hradec Cup 2019

12:45

Sestřih 11. ročníku charitativního fotbalového turnaje v Hradci Králové

Polední Sportovní noviny

13:00

Sportovní zpravodajství

UFC Fight Night: de Randamie vs. Ladd

13:05

Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship, Sacramento, Kalifornie

Filip Řeháček – MS Moto 3 Barcelona

15:00

Ohlédnutí za závodem Mistrovství světa juniorů

Truck Racing Magazine (5)

15:15

Magazín ze světa závodních tahačů, FIA ETRC - Slovakiaring

Off-road Maraton (4)

15:35

Sestřih 4. závodu Off-road Mistrovství ČR, Dobřany (2019)

Rychlá kola (7)

12:10

Měsíční magazín ze světa motosportu (2019)

Truck Racing Magazine (5)

12:40

Magazín ze světa závodních tahačů, FIA ETRC - Misano

FIVB Beach Volleyball – Gstaad

13:00

FIVB 5 - hvězdičkový turnaj (major) Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, ženy o bronz a finále

Element (392)

14:45

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

Wimbledon 2019 - finále mixu

15:00

Záznam finálového zápasu mixu nejslavnějšího tenisového turnaje

M-1 Challenge 102 - Nur - Sultan, Kazachstán

14:00

Záznam exkluzivních zápasů MMA z turnaje M-1 Challenge z Kazachstánu

TIKI - TAKA (1)

12:00

Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy

Brighton & Hove Albion - Manchester United

13:00

Záznam fotbalového utkání Premier League - Manchester United TV

Liverpool FC - Southampton FC

15:00

Záznam fotbalového utkání Premier League - Liverpool TV

Bundesliga

12:45

Frankfurt - Mainz

LaLiga Highlights

14:40

Přehled sezóny 2018/19

Sky Bet

15:35

Newport County - Tranmere Rovers

FA Youth Cup

13:40

Manchester City - Liverpool

Cyklistika

12:45

Tour de France, 12. etapa

Cyklistika

13:45

Tour de France, 13. etapa

Tenis muži

12:00

ATP 500 Series - Queen's Club ŠF

Tenis muži

14:00

ATP 500 Series - Halle ŠF

Šerm

14:00

Mistrovství světa

Atletika

15:30

ME do 20 let

Tenis

13:00

Přímý přenos utkání, ATP 250, Čtvrtfinále 2, SkiStar Swedish Open, Bastad

Tenis

15:00

Přímý přenos utkání, ATP 250, Čtvrtfinále 3, SkiStar Swedish Open, Bastad

Frisbee

12:00

Záznam, US Open, muži, finále

Fotbal: Bronzový zápas

14:00

Záznam, Pohár afrických národů

TAEKWONDO Magazín (2)

12:00

300 MIL ZEMÍ ČESKOU

12:20

Peugeot Rally Cup 2019

12:30

Český Krumlov

Jubileum motoristické adresy

12:45

Odhaleni busty E. Junkové, TK ke GP a ples AČR

Report

13:00

Sportovní zpravodaj

Světový pohár v hokejbale

13:10

Česká Třebová a Litomyšl

Grand Prix 2019 (2)

13:35

2. závod, Brno Revival

Extreme (12)

13:55

Red Bull Air Race, surfaři, horská kola

Czech Dance Masters Insportline

14:10

Galavečer

Skate of Mind 3

14:50

Maxim Habanec, cesta kolem světa

Ludogorets - Ferencvaros

12:15

Záznam z odvetného zápasu 1. predkola Ligy Majstrov

The World Sailing Show

13:00

Magazín zo sveta Yachtingu - 3. epizóda

Hebei CFFC - Shanghai Shenhua

13:35

Záznam zo 17. kola Čínskej Superligy

Hempel World Cup Series

14:00

Magazín zo Svetového pohára v yachtingu - Marseille

Mobil 1 The Grid

15:00

11. epizóda - Magazín zo sveta Formula 1 NASCAR SPORTSCAR a iných

Hempel World Cup Series

15:30

Magazín zo Svetového pohára v yachtingu - Marseille

Svet rýchlych kolies

15:30

Motoristický magazín

Svet rýchlych kolies

12:15

Motoristický magazín

Hebei CFFC - Shanghai Shenhua

13:15

Záznam z 17. kola Čínskej Superligy

Guangzhou Evergrande - Dalian Yifang

13:15

Záznam z 18. kola Čínskej Superligy

Danish Darts Open 2019

15:15

Záznam z turnaja šípiek série European Darts Tour - Copenhagen - QF/SF/Final

German Darts Open 2019

15:15

Záznam z turnaja šípiek série European Darts Tour - Round 3

Rumble & Hum (5)

12:40

Follow Lewis "Vudulew" Williams as he opens his own, high-end tattoo, piercing and barber's studio...

Red Bull Global Rallycross Highlights (4)

13:30

Red Bull GRC is a revolutionary new form of motorsport. Some call it a cross between rally and...

X Games - Austin (10)

14:20

X Games - Minneapolis. X Games' global reach continues to expand as the popular sports tournament...

Strongman Champions League (8)

15:10

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

The 148th Open Championship

12:00

Druhé kolo major turnaje

VW Passat (20)

12:00

(10 min)

VW Passat (20)

12:00

(10 min)

Přednost v jízdě: Kia Stinger (21)

12:10

(5 min)

Přednost v jízdě: Kia Stinger (21)

12:10

(5 min)

Zprávy (22)

12:15

(5 min)

Zprávy (22)

12:15

(5 min)

Hrdinové závodů - příprava na sezonu (23)

12:20

(30 min)

Hrdinové závodů - příprava na sezonu (23)

12:20

(30 min)

Poklady v garáži (24)

12:50

(30 min)

Poklady v garáži (24)

12:50

(30 min)

Přednost pro Mercedes tř. E (25)

13:20

(10 min)

Přednost pro Mercedes tř. E (25)

13:20

(10 min)

Test automobilu (26)

13:30

(5 min)

Test automobilu (26)

13:30

(5 min)

Autokvartet (27)

13:35

(60 min)

Autokvartet (27)

13:35

(60 min)

Test automobilu (28)

14:35

(5 min)

Test automobilu (28)

14:35

(5 min)

Test automobilu (29)

14:40

(10 min)

Test automobilu (29)

14:40

(10 min)

Evropská série Nascar Whelen: 4. závod v Mostu (30)

14:50

(30 min)

Evropská série Nascar Whelen: 4. závod v Mostu (30)

14:50

(30 min)

Rychlé kolo (31)

15:20

(25 min)

Rychlé kolo (31)

15:20

(25 min)

Zprávy (32)

15:45

(5 min)

Zprávy (32)

15:45

(5 min)

Rychlé kolo (33)

15:50

(30 min)

Rychlé kolo (33)

15:50

(30 min)

Goldenfighter Kickboxing Championship, Romania, 24.08.2018

13:00

Golden Fighter Kickboxing Championship 5 - Romania VS China event is taking place on August 24th in...

World Grand Prix Fight TNA, 1/8th finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 26.04.2019

14:45

The second stage of the 1/8th finals of the "TATNEFT CUP" tournament, which took place in Kazan -...

MARZENIA

12:05

MISTRZOSTWA ŚWIATA FIFA ROSJA 2018

Skoki do wody

13:35

Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa - 3 m kobiet

Tenis ziemny

15:50

Turniej WTA - Bukareszt - 1/4F - 1 kraj prod.Szwajcaria

FC Slovan Liberec - FC Viktoria Plzeň

18:15

Přímý přenos utkání fotbalové FORTUNA:LIGY

Rychlá kola (7)

16:00

Měsíční magazín ze světa motosportu (2019)

Behind the Scenes - NHL Draft 2019

16:30

Pohled do zákulisí letošního draftu NHL

KITE LIFE (1)

16:55

Magazín o aktuálním dění ve světě kitingu

FIVB Beach Volleyball – Gstaad

17:05

FIVB 5 - hvězdičkový turnaj (major) Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, muži o bronz a finále

Cyklomagazín (2)

18:50

Novinky ze světa cyklistiky

Odpolední Sportovní noviny

19:00

Sportovní zpravodajství

Golden Fly Series - Golden Roof Challenge

19:05

Dokument o extrémních sportech

Wild and Young - Kayak Portrait Adiran Mattern

19:30

Dokument o extrémních sportech

MAXI TIP Poker Tour (8)

16:50

Magazín o prestižní pokerové sérii

DFB Pokal 2019

17:20

Ohlédnutí za uplynulým ročníkem německého fotbalového poháru

KITE LIFE (1)

17:50

Magazín o aktuálním dění ve světě kitingu

German Darts Masters

18:00

Záznam 2. dne prestižního turnaje v šipkách, World Series of Darts - Kolín nad Rýnem

Czech PGA Matchplay Championship 2019 (3)

16:00

Záznam 3. turnaje golfové série Czech PGA Tour - Panorama Golf Resort - Kácov

MMA Reality Show - The Fighter (7)

17:00

Unikátní reality show z prostředí špičkového MMA s českou účastí

FC Fastav Zlín - SK Slavia Praha

18:00

Záznam utkání 1. kola FORTUNA:LIGY

Newcastle United - Arsenal FC

17:00

Záznam fotbalového utkání Premier League - Arsenal TV

Eric Cantona - umění rebelie

19:00

Exkluzivní zpověď fotbalového rebela, kterého milovali nejen na Old Trafford

Bundesliga Speciál

18:10

Šampión Bundesligy 2018/19 - Bayern

Bundesliga

18:40

Dortmund - Schalke

LaLiga

16:25

Barcelona - Levante

LaLiga

18:20

Barcelona - Atlético Madrid

Šerm

18:15

Mistrovství světa

ATP World Tour Uncovered

16:00

ATP World Tour Uncovered 29

Tenis muži

16:30

ATP 250 Series - Eastbourne SF

Tenis muži

18:30

ATP 250 Series - Antalya SF

Tenis

17:00

Přímý přenos utkání, ATP 250, Čtvrtfinále 4, SkiStar Swedish Open, Bastad

Poker

19:00

World Poker Tour Season XVI, 35/25

Enfusion, nováčci

16:00

Záznam

Enfusion, nováčci

17:00

Záznam

Enfusion, nováčci

18:00

Tenis

19:00

Přímý přenos utkání, ATP 250, Čtvrtfinále 1, Dell Technologies Hall Of Fame Open, Newport

FIA ETRC

16:10

Slovakia Ring

Pozor, vlak (17)

16:35

Peugeot Rally Cup 2019

17:10

Hustopeče

MS v disco dance

17:25

Chomutov

Report

18:00

Sportovní zpravodaj

Inside Line (29)

18:10

Life’s A Pitch (10)

18:40

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

MS v sidecarcross 2019

19:15

Sestřih z 9. závodu z německého Strassbessenbachu

Futbal

16:30

Záznam z finálového zápasu futbalového turnaja Gold Cup 2019

Športoví velikáni - Haile Gebrselaisse

17:00

Magazín o legendách svetového športu

Futbaloví velikáni - Kaká

17:30

Magazín o legendách svetového futbalu

Crvena zvezda - Suduva

18:00

Záznam z odvetného zápasu 1. predkola Ligy Majstrov

Športové sekundy

19:00

Športové spravodajstvo

Alsco 300

19:15

Záznam zo 17. pretekov NASCAR Xfinity Series

Športové sekundy

19:45

Športové spravodajstvo

The World Sailing Show

19:15

Magazín zo sveta Yachtingu - 3. epizóda

SOP PANNONIA RING

19:45

Slovenský okruhový pohár

Sports Adventure (8)

16:00

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Sports Adventure (9)

16:25

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

X-Traordinary (1)

16:50

X-traordinary looks back through the extensive X Games archive and brings together the most...

X-Traordinary (2)

17:15

X-traordinary looks back through the extensive X Games archive and brings together the most...

Liquid Edge (2)

17:40

Liquid Edge gives the viewer an insight into the adrenaline packed world of water sports, its key...

Rumble & Hum (5)

18:30

Follow Lewis "Vudulew" Williams as he opens his own, high-end tattoo, piercing and barber's studio...

Red Bull Global Rallycross Highlights (4)

19:20

Red Bull GRC is a revolutionary new form of motorsport. Some call it a cross between rally and...

The 148th Open Championship

19:00

Druhé kolo major turnaje

Umění a design: Concorso d'Eleganza Villa d'Este (34)

16:20

(30 min)

Umění a design: Concorso d'Eleganza Villa d'Este (34)

16:20

(30 min)

Na hranici - cesta podél poledníku (35)

16:50

(30 min)

Na hranici - cesta podél poledníku (35)

16:50

(30 min)

Auto-moto test (36)

17:20

(20 min)

Auto-moto test (36)

17:20

(20 min)

Auto-moto test (37)

17:40

(25 min)

Auto-moto test (37)

17:40

(25 min)

Test automobilu (38)

18:05

(5 min)

Test automobilu (38)

18:05

(5 min)

Vztah k autu (39)

18:10

(30 min)

Vztah k autu (39)

18:10

(30 min)

Blochovy rozbory (40)

18:40

Motoristická témata (15 min)

Blochovy rozbory (40)

18:40

Motoristická témata (15 min)

Poklady v garáži (41)

18:55

(30 min)

Poklady v garáži (41)

18:55

(30 min)

Zprávy (42)

19:25

(5 min)

Zprávy (42)

19:25

(5 min)

Milníky automobilismu (43)

19:30

(30 min)

Milníky automobilismu (43)

19:30

(30 min)

World Grand Prix Fight TNA, 1/4th finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 19.07.2019 - LIVE

18:00

The first part of the quarter-finals of the "TATNEFT CUP" tournament, which will take place in...

Skoki Narciarskie

17:05

Letnia GP Wisła - kwalifikacje

Fotbal: Liga národů UEFA

20:55

Ohlédnutí za prvním ročníkem fotbalové Ligy národů UEFA

Sportovní zprávy

21:50

Aktuální informace ze světa sportu

Cyklistika: Tour de France 2019

22:05

Sestřih z průběhu 13. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu

Cyklistika: InCycle 2019

23:05

Magazín ze světa špičkové cyklistiky, který přináší rozhovory s hvězdami, zákulisí světových top...

Bojové sporty: M ČR K-1

23:30

Záznam z domácího šampionátu

Evropská liga 2019

20:00

Ohlédnutí za sezonou 2018/19 Evropské fotbalové ligy

Večerní Sportovní noviny

21:00

Sportovní zpravodajství

Wimbledon 2019 - finále čtyřhry mužů

21:05

Záznam finálového zápasu čtyřhry mužů nejslavnějšího tenisového turnaje

Večerní Sportovní noviny

23:00

Sportovní zpravodajství

Carabao Cup 2019

23:05

Ohlédnutí za uplynulým ročníkem anglického ligového poháru

DFB Pokal 2019

23:30

Ohlédnutí za uplynulým ročníkem německého fotbalového poháru

Večerní Sportovní noviny

23:35

Sportovní zpravodajství

DFB Pokal 2019

23:40

Ohlédnutí za uplynulým ročníkem německého fotbalového poháru

PDC Czech Darts Open 2019

20:25

Záznam ze zastávky PDC European Tour z Prahy

Fotbal: FC Cincinnati - D.C. United

22:00

Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

UFC Now (17)

23:45

Diskuze o aktuálním dění v UFC (2019)

ONE Championship: Masters Of Destiny (12)

20:00

Záznam galavečera bojových sportů prestižní série ONE Championship - Kuala Lumpur, Malajsie

WRC 2019: Mid - Season Review

23:00

Sestřih nejzajímavějších okamžiků 1. poloviny seriálu Mistrovství světa v rallye

Evropský fotbal (51)

20:00

Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží - Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA

Boje o ušatý pohár (7)

20:30

Historie Ligy mistrů v jedinečném dokumentárním cyklu UEFA

FC Schalke 04 - Bayern Mnichov

21:00

Záznam utkání německé Bundesligy - Bayern TV

Copa America - finále

23:00

Záznam finále Copa America

Skotská Premiership

20:35

St. Mirren - Dundee Utd

Bundesliga Speciál

23:00

Šampión Bundesligy 2018/19 - Bayern

LaLiga Highlights

23:30

Přehled sezóny 2018/19

LaLiga

20:15

Valencia - Real Madrid

LaLiga Highlights

22:10

Najlepší strelec 2018/19 - Lionel Messi

Serie A

22:40

AC Miláno - Bologna

Zprávy

20:10

Sportovní zpravodajství

Cyklistika

20:15

Tour de France, 13. etapa

Zprávy

21:10

Sportovní zpravodajství

Atletika

21:15

ME do 20 let

Zprávy

21:25

Sportovní zpravodajství

Atletika

21:30

ME do 20 let

Tenis muži

20:30

ATP 250 Series - Eastbourne Finále

Tenis muži

22:30

ATP 250 Series - Antalya Finále

Zprávy

20:40

Sportovní zpravodajství

Šerm

20:45

Mistrovství světa

Zprávy

22:25

Sportovní zpravodajství

Cyklistika

22:30

Tour de France, 13. etapa

Olympijské hry

23:30

Power of One

Závodní akta, Alfa

20:00

Závodní akta, Legenda

20:30

Fotbal: finále

21:00

Přímý přenos utkání, Pohár afrických národů

Zlaté okamžiky

23:15

Tenis

23:30

Záznam, ATP 250, Čtvrtfinále 1, Dell Technologies Hall Of Fame Open, Newport

Tenis

21:00

Přímý přenos utkání, ATP 250, Čtvrtfinále 2, Dell Technologies Hall Of Fame Open, Newport

Poker

23:00

Záznam, World Poker Tour Season XVI, 35/25

MRC Kopřivnice 2019

20:10

2. závod

K. O. magazín (33)

20:30

MMČR v motokrosu juniorů 2019

21:20

Kaplice

MotoSurf World Cup 2019 (3)

21:40

Wyboston

Inside Line (29)

22:00

Life’s A Pitch (10)

22:30

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

Report

23:05

Sportovní zpravodaj

SOP Pannoniaring

23:15

National Icons (4)

23:30

Pelé, Neymar, Hart, Pickford, Feghouli, Mahriz

FC Sion - FC Basel 1893

20:00

Priamy prenos z 1. kola Švajčiarskej Superligy

Danish Darts Open 2019

22:00

Záznam z turnaja šípiek série European Darts Tour - Copenhagen - Round 2

German Darts Open 2019

22:00

Záznam z turnaja šípiek série European Darts Tour - QF/SF/Final

Mobil 1 The Grid

20:00

11. epizóda - Magazín zo sveta Formula 1 NASCAR SPORTSCAR a iných

Crvena zvezda - Suduva

20:00

Záznam z odvetného zápasu 1. predkola Ligy Majstrov

Australian Open 2019

22:00

Záznam z turnaja v stolnom tenise - Geelong - 2. hrací deň

RoPS Rovaniemi - Aberdeen

22:00

Záznam z odvetného zápasu 1. predkola Európskej Ligy

X Games - Austin (10)

20:10

X Games - Minneapolis. X Games' global reach continues to expand as the popular sports tournament...

Strongman Champions League (8)

21:00

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Strongman Champions League (9)

21:50

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

X-Traordinary (1)

22:40

X-traordinary looks back through the extensive X Games archive and brings together the most...

X-Traordinary (2)

23:05

X-traordinary looks back through the extensive X Games archive and brings together the most...

Red Bull Global Rallycross Highlights (4)

23:30

Red Bull GRC is a revolutionary new form of motorsport. Some call it a cross between rally and...

Dow Great Lakes Bay Invitational

22:00

Třetí kolo turnaje LPGA Tour

Klasika: Testy automobilů (44)

20:00

(15 min)

Klasika: Testy automobilů (44)

20:00

(15 min)

Rychlé kolo (45)

20:15

(30 min)

Rychlé kolo (45)

20:15

(30 min)

Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (46)

20:45

Dokumentární seriál (30 min)

Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (46)

20:45

Dokumentární seriál (30 min)

Přednost v jízdě: Mercedes-Benz GLS (47)

21:15

(10 min)

Přednost v jízdě: Mercedes-Benz GLS (47)

21:15

(10 min)

Přednost v jízdě: Audi SQ8 TDI (48)

21:25

(5 min)

Přednost v jízdě: Audi SQ8 TDI (48)

21:25

(5 min)

Zprávy (49)

21:30

(5 min)

Zprávy (49)

21:30

(5 min)

Hrdinové závodů - příprava na sezonu (50)

21:35

(30 min)

Hrdinové závodů - příprava na sezonu (50)

21:35

(30 min)

Poklady v garáži (51)

22:05

(30 min)

Poklady v garáži (51)

22:05

(30 min)

Přednost pro Mercedes tř. E (52)

22:35

(10 min)

Přednost pro Mercedes tř. E (52)

22:35

(10 min)

Test automobilu (53)

22:45

(5 min)

Test automobilu (53)

22:45

(5 min)

Autokvartet (54)

22:50

(60 min)

Autokvartet (54)

22:50

(60 min)

Test automobilu (55)

23:50

(5 min)

Test automobilu (55)

23:50

(5 min)

Test automobilu (56)

23:55

(10 min)

Test automobilu (56)

23:55

(10 min)

WUSHU Championship

20:30

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Ultimate Taekwondo

20:40

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

Mix Fight Gala, Frankfut, Germany, 01.12.2018

21:00

No matter what discipline you prefer, Mix Fight Gala has something for you. An integral part of the...

Opowieści o Mundialu 2018

20:00

RING TVP SPORT

21:00

Sportowy Wieczór

22:00

Skoki Narciarskie

22:45

Letnia GP Wisła - kwalifikacje

Touchdown

00:00

Magazín o americkém fotbalu v Česku

Branky, body, vteřiny

00:10

Cyklistika: Tour de France 2019

00:20

Záznam z 13. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu

Vodní slalom: ME juniorů a U23 2019 Slovensko

04:50

Dokument o průběhu a české účasti na evropském šampionátu ve vodním slalomu juniorů a závodníků do...

Fotbal: New York Red Bulls - New York City FC

00:00

Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Fotbal: New York Red Bulls - New York City FC

00:05

Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Attakwas Extreme

01:45

Dokument o extrémních sportech

Tom Belz - Kilimandscharo

02:10

Dokument o extrémních sportech

FIVB Beach Volleyball – Gstaad

02:40

FIVB 5 - hvězdičkový turnaj (major) Světové Série 2019 v plážovém volejbalu, ženy o bronz a finále

Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

04:25

Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Hokej: St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

00:35

Vizitka vítěze nejslavnější hokejové trofeje světa v sezoně 2018/19

Češi v NHL 2019

01:00

Ohlédnutí za sezonou NHL 2018/19 z pohledu českých hokejistů

Behind the Scenes - NHL Draft 2019

01:30

Pohled do zákulisí letošního draftu NHL

Cliff Diving World Series - Libanon

01:55

Záznam Světové Série v extrémních skocích do vody, Bejrút, Libanon

Sportovní infoservis

00:00

Sportovní infoservis

01:00

Bundesliga

00:00

Hertha Berlín - Dortmund

Cyklistika

00:00

Tour de France, 13. etapa

Šerm

01:30

Mistrovství světa

Cyklistika

03:00

Tour de France, 13. etapa

Atletika

00:00

ME do 20 let

Cyklistika

01:30

Tour de France, 13. etapa

Šerm

03:00

Mistrovství světa

Enfusion, nováčci

01:30

Záznam

Závodní akta

02:30

GP Confidential

03:00

Nejrychlejší hráč světa

03:30

Formule 3

04:00

Záznam, Silverstone, Závod 1

Tenis

00:00

Záznam, ATP 250, Čtvrtfinále 2, SkiStar Swedish Open, Bastad

Tenis

02:00

Záznam, ATP 250, Čtvrtfinále 3, SkiStar Swedish Open, Bastad

Tenis

04:00

Záznam, ATP 250, Čtvrtfinále 4, SkiStar Swedish Open, Bastad

Znojmo Extreme 790

00:05

Výběh na radniční věž ve Znojmě

Noční vysílání

00:15

Alsco 300

01:30

Priamy prenos zo 17. pretekov NASCAR Xfinity Series

Nočné vysielanie

02:00

Australian Open 2019

04:00

Záznam z turnaja v stolnom tenise - 2. deň

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

02:00

X Games - Austin (10)

00:20

X Games - Minneapolis. X Games' global reach continues to expand as the popular sports tournament...

Strongman Champions League (8)

01:10

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Strongman Champions League (9)

02:00

The SCL is the biggest strongman competition worldwide, with over 16 stages throughout the year and...

Red Bull Global Rallycross Highlights (4)

02:50

Red Bull GRC is a revolutionary new form of motorsport. Some call it a cross between rally and...

Sports Adventure (8)

03:40

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Sports Adventure (9)

04:05

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

X Games - Austin (10)

04:30

X Games - Minneapolis. X Games' global reach continues to expand as the popular sports tournament...

The 148th Open Championship

00:00

Druhé kolo major turnaje

Rychlé kolo (57)

00:05

(30 min)

Rychlé kolo (57)

00:05

(30 min)

Rychlé kolo (58)

00:35

(25 min)

Rychlé kolo (58)

00:35

(25 min)

Zprávy (59)

01:00

(5 min)

Zprávy (59)

01:00

(5 min)

Rychlé kolo (60)

01:05

(30 min)

Rychlé kolo (60)

01:05

(30 min)

Umění a design: Concorso d'Eleganza Villa d'Este (61)

01:35

(30 min)

Umění a design: Concorso d'Eleganza Villa d'Este (61)

01:35

(30 min)

Na hranici - cesta podél poledníku (62)

02:05

(30 min)

Na hranici - cesta podél poledníku (62)

02:05

(30 min)

Auto-moto test (63)

02:35

(20 min)

Auto-moto test (63)

02:35

(20 min)

Auto-moto test (64)

02:55

(20 min)

Auto-moto test (64)

02:55

(20 min)

Test automobilu (65)

03:15

(10 min)

Test automobilu (65)

03:15

(10 min)

Vztah k autu (66)

03:25

(30 min)

Vztah k autu (66)

03:25

(30 min)

Blochovy rozbory (67)

03:55

Motoristická témata (15 min)

Blochovy rozbory (67)

03:55

Motoristická témata (15 min)

Zprávy (68)

04:10

(5 min)

Zprávy (68)

04:10

(5 min)

Poklady v garáži (69)

04:15

(30 min)

Poklady v garáži (69)

04:15

(30 min)

Milníky automobilismu (70)

04:45

(30 min)

Milníky automobilismu (70)

04:45

(30 min)

RXF - Real Xtreme Fighting, Romania, 19.11.2018

00:30

Real Xtreme Fighting - RXF , the largest promotion in Romania and the undisputed leader in the...

Ultimate Combat Experience - UCE

03:10

Top MMA action since the early 90’s, the UCE has been producing MMA classics for years. Based in...

Hip Show

03:55

Hip Show takes combat sports to a whole new level. The fights are 2-on-2 - two teams of two...

Hip Show

04:15

Hip Show takes combat sports to a whole new level. The fights are 2-on-2 - two teams of two...

Fighting Rookies 2014

04:35

Fighting Rookies is a competition with a unique chance for a kickboxer to clim the ladder of...

Tenis ziemny

00:00

Turniej WTA - Bukareszt - 1/4F - 2 kraj prod.Szwajcaria

Sporty walki

01:45

Gala MMA - Rocky Warriors Cartel

Boks

04:05

Gala Knock Out Boxing Night - Rzeszów: Różański - Izu

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.