iDNES.cz / TV program


Branky, body, vteřiny

00:40

Basketbal: Francie - Česko

00:50

Záznam utkání základní skupiny na evropském šampionátu v basketbalu žen

Fotbal: MS 2019 Francie

03:00

Fotbal: Norsko - Anglie

03:00

Branky, body, vteřiny

04:45

Carabao Cup 2019

00:30

Ohlédnutí za uplynulým ročníkem anglického ligového poháru

DFB Pokal 2019

01:00

Ohlédnutí za uplynulým ročníkem německého fotbalového poháru

UFC Fight Night: Moicano vs. Korean Zombie

01:30

Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship, Greenville, Jižní...

UFC Main Event (4)

00:00

Pohled do zákulisí nejlepších zápasů předešlého ročníku UFC (2019)

The Boodles 2019

00:50

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

The Boodles 2019

02:10

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

Sportovní infoservis

00:00

Chelsea FC - AFC Bournemouth

00:00

Záznam fotbalového utkání Premier League - Chelsea TV

Boje o ušatý pohár (7)

02:00

Historie Ligy mistrů v jedinečném dokumentárním cyklu UEFA

Copa America - 1. čtvrtfinále

02:25

Přímý přenos utkání čtvrtfinále Copa America; v přestávce: Sport Mix

Sportovní infoservis

04:30

Cestovní vozy

00:00

SP na Nürburgringu

Cyklistika

00:30

Halle – Ingooigem

Motorky

01:30

MS superbiků v Misanu

Cestovní vozy

02:30

SP na Nürburgringu

Motorky

03:00

MS superbiků v Misanu

Cyklistika

04:00

Halle – Ingooigem

Motorky

00:30

MS superbiků v Misanu

Snooker

00:30

World Cup

Cestovní vozy

01:30

SP na Nürburgringu

Cyklistika

02:00

Halle – Ingooigem

Formule

03:00

Magazín E

Snooker

03:00

World Cup

Motokros

04:00

MS v Teutschenthalu

Lední hokej: CSKA Moskva - Slovan Bratislava

01:00

Záznam, KHL, základní část

Lední hokej: Zug - Red Bull Mnichov

03:30

Záznam, CHL, Kolo 16, hra 2

Házená

01:45

Záznam, Liga mistrů EHF, ženy, Finále čtyř

Házená

03:45

Záznam, Liga mistrů EHF, ženy, Finále čtyř

Grand Prix 2019 (1)

00:00

1. závod, 1000 mil Československých

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

01:00

Nočné vysielanie

01:00

World Of X Games (11)

00:20

Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's and women's World...

Rumble & Hum (2)

01:10

Follow Lewis "Vudulew" Williams as he opens his own, high-end tattoo, piercing and barber's studio...

Rumble & Hum (3)

02:00

Follow Lewis "Vudulew" Williams as he opens his own, high-end tattoo, piercing and barber's studio...

Action Sports World (19)

02:50

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

Sports Adventure (2)

03:40

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Sports Adventure (3)

04:05

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

World Of X Games (11)

04:30

Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's and women's World...

Estrella Damm N.A. Andalucía Masters hosted by the Sergio Garcia Foundation

00:00

První kolo turnaje European Tour

Hyundai Ioniq (52)

00:30

(10 min)

Hyundai Ioniq (52)

00:30

(10 min)

Zprávy (53)

00:40

(5 min)

Zprávy (53)

00:40

(5 min)

Rychlé kolo (54)

00:45

(25 min)

Rychlé kolo (54)

00:45

(25 min)

Rychlé kolo (55)

01:10

(30 min)

Rychlé kolo (55)

01:10

(30 min)

Auto-moto test (56)

01:40

(20 min)

Auto-moto test (56)

01:40

(20 min)

Přednost v jízdě: E.Go Life (57)

02:00

(10 min)

Přednost v jízdě: Audi S6 Avant (57)

02:00

(10 min)

Vztah k autu (58)

02:10

(25 min)

Vztah k autu (58)

02:10

(25 min)

Poklady v garáži (59)

02:35

(25 min)

Poklady v garáži (59)

02:35

(25 min)

Blochovy rozbory (60)

03:00

Motoristická témata (25 min)

Blochovy rozbory (60)

03:00

Motoristická témata (25 min)

Zprávy (61)

03:25

(5 min)

Zprávy (61)

03:25

(5 min)

Reportáž (62)

03:30

(30 min)

Reportáž (62)

03:30

(30 min)

Milníky automobilismu (63)

04:00

(25 min)

Milníky automobilismu (63)

04:00

(25 min)

Klasika: Testy automobilů (64)

04:25

(15 min)

Klasika: Testy automobilů (64)

04:25

(15 min)

Test automobilu (65)

04:40

(5 min)

Test automobilu (65)

04:40

(5 min)

Rychlé kolo (66)

04:45

(30 min)

Rychlé kolo (66)

04:45

(30 min)

Bangkok Fight Night

01:05

Located in the impressive MBK Center in the heart of the Bangkok shopping district, thousands flock...

Xtreme Fighting Championships

03:00

Xtreme Fighting Championships - XFC is a premier international MMA organization based in the USA....

Xtreme Fighting Championships

03:25

Xtreme Fighting Championships - XFC is a premier international MMA organization based in the USA....

CFFC - Cage Fury Fighting Championships, 10.01.2016

03:50

Originally created in 2006, Cage Fury Fighting Championships - CFFC is America’s number one...

Piłka nożna

00:50

Kobiet MŚ: 1/4F kraj prod.Szwajcaria

Piłka nożna

02:00

Mistrzostwa Europy U21: 1/2F kraj prod.Szwajcaria

Piłka nożna

03:05

Mistrzostwa Europy U21: 1/2F kraj prod.Szwajcaria

Boks

04:10

Gala w Filadelfii: Maciej Sulęcki - Gabriel Rosado kraj prod.Szwajcaria


Evropské hry Minsk 2019

05:00

Souhrn z průběhu sportovních her, které se konají v běloruském Minsku

Basketbal: Francie - Česko

06:00

Záznam utkání základní skupiny na evropském šampionátu v basketbalu žen

Panorama

08:10

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Fotbal: EURO U21 2019 Itálie

08:35

Záznam semifinálového utkání ME ve fotbalu hráčů do 20 let

Fotbal: Německo - Rumunsko Itálie

08:35

Záznam semifinálového utkání ME ve fotbalu hráčů do 20 let

Serie A Highlights

07:00

Přehled sezóny 2018/19

SKYBOX

07:50

Best of SKYBOX 2018/2019

2. Bundesliga

08:45

Kolín n. R. - Regensburg

Tenis muži

07:00

ATP 250 Series - Antalya ŠF

Watts

05:00

Magazín sportovních karambolů

Snooker

05:30

World Cup

Kanoistika

05:45

SP ve vodním slalomu

Snooker

07:00

World Cup

Motorky

07:15

MS superbiků v Misanu

Formule

08:30

Magazín E

ATP World Tour Uncovered

07:00

ATP World Tour Uncovered 26

Tenis muži

07:30

ATP 250 Series - Eastbourne ŠF

Formule

05:00

Magazín E

Motorky

06:00

MS superbiků v Misanu

Cyklistika

07:15

Halle – Ingooigem

Kanoistika

08:45

SP ve vodním slalomu

Televizní nákupy

06:00

Lední hokej: Slovan Bratislava - Vityaz Podolsk

07:30

Záznam, KHL, základní část

Fotbal: Ivory Coast - Jižní Afrika

06:00

Záznam, Pohár afrických národů

Televizní nákupy

08:00

Report

08:00

Sportovní zpravodaj

SPORT 5 kolem nás (3)

08:10

Parahokej

Grand Prix 2019 (1)

08:45

1. závod, 1000 mil Československých

Kanada - Kuba

07:00

Záznam z futbalového turnaja Gold Cup 2019

Trinidad a Tobago - Guyana

07:00

Záznam z futbalového turnaja Gold Cup 2019

Športové sekundy

08:45

Športové spravodajstvo

The Crew (10)

05:20

The Crew is an Australian TV show, which follows three surfing friends through life chasing their...

X Games - Aspen (4)

06:00

Arguably the best event in the winter sports calendar, Winter X delivers unbeatable ski, snowboard...

Pro Bull Riders (20)

06:50

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Action Sports World (20)

07:40

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

World Of X Games (2)

08:30

Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's and women's World...

Farmfoods European Legends Links Championship hosted by Ian Woosnam

05:00

Highlights z turnaje Staysure Tour

Rocket Mortgage Classic

06:00

První kolo turnaje PGA Tour

Přednost v jízdě: McLaren 720S (1)

05:15

(15 min)

Přednost v jízdě: McLaren 720S (1)

05:15

(15 min)

Reportáž (2)

05:30

(30 min)

Reportáž (2)

05:30

(30 min)

Newcomer (3)

06:00

(30 min)

Newcomer (3)

06:00

(30 min)

Auta a pruhy (4)

06:30

(25 min)

Auta a pruhy (4)

06:30

(25 min)

Zprávy (5)

06:55

(5 min)

Zprávy (5)

06:55

(5 min)

Auto-moto test (6)

07:00

(20 min)

Auto-moto test (6)

07:00

(20 min)

Test automobilu (7)

07:20

(5 min)

Test automobilu (7)

07:20

(5 min)

Autokvartet (8)

07:25

(60 min)

Autokvartet (8)

07:25

(60 min)

Poklady v garáži (9)

08:25

(30 min)

Poklady v garáži (9)

08:25

(30 min)

Christian Menzel a jeho hosté (10)

08:55

(45 min)

Christian Menzel a jeho hosté (10)

08:55

(45 min)

WUSHU Championship

05:50

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Ultimate Taekwondo

06:00

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

WUSHU Championship

06:15

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

World Grand Prix Fight TNA, 1/8th finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 26.04.2019

06:25

The second stage of the 1/8th finals of the "TATNEFT CUP" tournament, which took place in Kazan -...

Zakończenie dnia

05:00

Sportowy Wieczór

05:10

Piłka nożna

05:40

Kobiet MŚ: 1/4F kraj prod.Szwajcaria

Piłka nożna

08:50

Mistrzostwa Europy U21: 1/2F kraj prod.Szwajcaria

Olympijský magazín

10:15

Týdenní přehled novinek nejen z olympijského světa

Paralympijský magazín

10:40

Reportáže, novinky a zajímavosti z významných akcí sportu handicapovaných

Vertikal

11:00

Magazín pro všechny vyznavače outdoorových sportů a outdoorového způsobu trávení volného času

Téma pro hosty ČT sport

11:20

Diskusní pořad Michala Dusíka

Cyklotoulky

11:35

Basketbal: Česko - Švédsko

11:50

Přímý přenos utkání základní skupiny na evropském šampionátu v basketbalu žen

Sportovní noviny

09:00

Sportovní zpravodajství

The Boodles 2019

09:05

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

Kayak Expedition Kerala

10:25

Dokument o extrémních sportech

World od Freesport Special: Best of Climbing

10:25

Dokument o extrémních sportech

RunTour – Ostrava

10:50

Běžecký seriál Česká pojišťovna RunTour 2019

Ranní Sportovní noviny

11:00

Sportovní zpravodajství

MAXI TIP Poker Tour (5)

11:05

Magazín o prestižní pokerové sérii

The Boodles 2019

11:35

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

World Cup of Pool 2019

09:00

Záznam večerního programu 3. dne prestižního turnaje v kulečníku, Leicester Velká Británie

Nova Cup 2019 – Dolní Morava

11:25

Magazín o cyklistickém seriálu horských kol

UFC Fight Night: Moicano vs. Korean Zombie

11:30

Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship, Greenville, Jižní...

UFC Fight Night: Moicano vs. Korean Zombie

11:35

Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship, Greenville, Jižní...

ONE Championship: Legendary Quest (11)

09:00

Záznam galavečera bojových sportů prestižní série ONE Championship - Šanghaj, Čína

Juventus TV - Magazín (46)

09:00

Souhrn zajímavostí a novinek z italského velkoklubu

ACF Fiorentina - Juventus FC

10:00

Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu - Juventus TV

LaLiga Dokumenty

10:55

LaLiga Dokumenty Ep.5

Bundesliga Speciál

11:25

To najlepšie z Bundesligy - Máj

Zo světa Bundesligy

11:55

Der Klassiker

Time Out

09:00

Time Out 16 - Andrej Kravárik

Tenis muži

09:30

ATP 250 Series - Antalya ŠF

Tenis muži

11:30

ATP 250 Series - Antalya ŠF

Watts

09:30

Magazín sportovních karambolů

Cyklistika

10:00

Giro – souhrn

Cyklistika

11:00

Critérium du Dauphiné, 7. etapa

ATP World Tour Uncovered

09:30

ATP World Tour Uncovered 26

Tenis muži

10:00

ATP 250 Series - Eastbourne ŠF

Motorky

10:15

MS superbiků v Misanu

Cestovní vozy

11:30

SP na Nürburgringu

Televizní nákupy

10:00

Formule 1

11:00

Přímý přenos utkání, Velká cena Rakouska, trénink 1

Fotbal: Egypt - Kongo

09:00

Záznam, Pohár afrických národů

Televizní nákupy

11:00

Jezdecký magazín (22)

09:05

Total Combat (19)

09:25

National Icons (3)

09:55

UKAŽ SE! (44)

10:30

Šárka Pančochová - česká snowboardistka a olympionička

MS v sidecarcross 2019

11:15

Sestřih z první půlky sezóny

Shanghai SIPG - Guangzhou Evergrande

09:00

Záznam z 13. kola Čínskej Superligy

Jiangsu Suning - Shanghai Shenhua

09:00

Záznam z 14. kola Čínskej Superligy

BVB World

11:00

38. epizóda - Magazín z diania vo futbalovom klube Borussia Dortmund

Športové sekundy

09:00

Športové spravodajstvo

Danish Darts Open 2019

09:15

Záznam z turnaja šípiek série European Darts Tour - Copenhagen - Round 2

Svet rýchlych kolies

11:30

Motoristický magazín

Liquid Edge (3)

09:20

Liquid Edge gives the viewer an insight into the adrenaline packed world of water sports, its key...

Sports Adventure (4)

10:10

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Sports Adventure (5)

10:35

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

This Is Hot 97 (5)

11:00

This is Hot 97 is a comedy-documentary series that takes the viewer behind the scenes of New York's...

This Is Hot 97 (6)

11:25

This is Hot 97 is a comedy-documentary series that takes the viewer behind the scenes of New York's...

X Games - Aspen (4)

11:50

Arguably the best event in the winter sports calendar, Winter X delivers unbeatable ski, snowboard...

Estrella Damm N.A. Andalucía Masters hosted by the Sergio Garcia Foundation

09:00

První kolo turnaje European Tour

Hyundai Ioniq (11)

09:40

(10 min)

Hyundai Ioniq (11)

09:40

(10 min)

Zprávy (12)

09:50

(5 min)

Zprávy (12)

09:50

(5 min)

Rychlé kolo (13)

09:55

(30 min)

Rychlé kolo (13)

09:55

(30 min)

Rychlé kolo (14)

10:25

(25 min)

Rychlé kolo (14)

10:25

(25 min)

Auto-moto test (15)

10:50

(20 min)

Auto-moto test (15)

10:50

(20 min)

Přednost v jízdě: E.Go Life (16)

11:10

(10 min)

Přednost v jízdě: Audi S6 Avant (16)

11:10

(10 min)

Vztah k autu (17)

11:20

(30 min)

Vztah k autu (17)

11:20

(30 min)

Poklady v garáži (18)

11:50

(30 min)

Poklady v garáži (18)

11:50

(30 min)

FightBox King of Kings Heroes Series, Tallin, Estonia, 13.10.2018

09:40

King of Kings, one of the most recognizable brands in the world of kickboxing, returns to live...

WKF Championships 2016 Montpelier, France, 08.05.2016 Sunday Morning Session

11:55

The 2016 WKF World Karate Championships bring together the most established karate practitioners on...

Piłka nożna

09:55

Mistrzostwa Europy U21: 1/2F kraj prod.Szwajcaria

Piłka nożna

10:55

Mistrzostwa Europy U21: 1/2F kraj prod.Szwajcaria

Fotbal: EURO U21 2019 Itálie

14:00

Záznam semifinálového utkání ME ve fotbalu hráčů do 20 let

Fotbal: Španělsko - Francie

14:00

Záznam semifinálového utkání ME ve fotbalu hráčů do 20 let

Golf Time

15:45

Magazín o světovém i domácím golfu, informace, rady, rozhovory

Polední Sportovní noviny

13:00

Sportovní zpravodajství

Moto GP - VC Nizozemska (trénink Moto3)

13:15

Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto3 na 8. závod MS silničních motocyklů, TT Circuit Assen

Moto GP - VC Nizozemska (trénink Moto GP)

14:10

Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto GP na 8. závod MS silničních motocyklů, TT Circuit Assen

Moto GP - VC Nizozemska (trénink Moto2)

15:10

Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto2 na 8. závod MS silničních motocyklů, TT Circuit Assen

Hokej: Boston Bruins/St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

13:30

Vizitka vítěze nejslavnější hokejové trofeje světa v sezoně 2018/19

Hokej: St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

13:30

Vizitka vítěze nejslavnější hokejové trofeje světa v sezoně 2018/19

Češi v NHL 2019

14:00

Ohlédnutí za sezonou NHL 2018/19 z pohledu českých hokejistů

World Cup of Pool 2019

14:35

Přímý přenos odpoledního programu 4. dne prestižního turnaje v kulečníku, Leicester, Velká Británie

ICE TIME - První extraligová sezona (26)

12:00

Připomenutí toho nejlepšího z extraligového ročníku 2018/2019

Česká ulička Michala Hrdličky (8)

12:30

Exkluzivní talk show Michala Hrdličky s osobnostmi sportu

Rally Italia Sardegna (8)

13:00

Sestřih nejzajímavějších okamžiků 8. podniku Mistrovství světa v rallye - Sardinie

MMA Reality Show - The Fighter (4)

14:00

Unikátní reality show z prostředí špičkového MMA s českou účastí

Macha Lake Open 2019 - finále

15:00

Záznam finále mezinárodního tenisového turnaje žen ITF - Staré Splavy u Máchova jezera, ČR

Eric Cantona - umění rebelie

12:00

Exkluzivní zpověď fotbalového rebela, kterého milovali nejen na Old Trafford

Manchester United - Liverpool FC

13:00

Záznam fotbalového utkání Premier League - Manchester United TV

Liverpool FC – Brighton & Hove Albion

15:00

Záznam fotbalového utkání Premier League - Liverpool TV

LaLiga

12:05

Sevilla - Barcelona

LaLiga Highlights

14:00

Najlepšie brankárske zákroky 2018/19

FA Youth Cup

14:55

Manchester City - Liverpool

Tenis muži

13:30

ATP 250 Series - Antalya ŠF

Tenis muži

15:30

ATP 250 Series - Eastbourne SF

Cyklistika

12:00

Critérium du Dauphiné, 8. etapa

Kanoistika

13:00

SP ve vodním slalomu

Snooker

13:30

World Cup

Formule

14:30

Magazín E

Motorky

15:30

MS superbiků v Misanu

ATP World Tour Uncovered

12:00

ATP World Tour Uncovered 26

Tenis muži

12:30

ATP 250 Series - Antalya SF

Tenis muži

14:30

ATP 250 Series - Antalya SF

Formule

12:00

Magazín E

Motokros

13:00

MS v Teutschenthalu

Cyklistika

15:00

Halle – Ingooigem

Závodní akta, Bylo nebylo...

12:45

Záznam

Závodní akta, Létající Skot

13:15

GP Confidential

13:45

Záznam

Mobil 1 The Grid

14:15

Zlaté okamžiky

14:45

Formule 1

15:00

Přímý přenos utkání, Velká cena Rakouska, trénink 2

Fotbal: Ivory Coast - Jižní Afrika

12:00

Záznam, Pohár afrických národů

Fotbal: Kamerun - Guinea Bissau

14:00

Záznam, Pohár afrických národů

ME PAV ECCE HOMO Sternberg

12:10

MotoSurf World Cup 2019 (2)

12:25

Brno

TRAIVA Rally Cup 2019

12:45

Kopřivnice V.

Report

13:00

Sportovní zpravodaj

Czech Dance Masters Insportline

13:10

Galavečer

Hannah EPO Survival 2019

13:55

MČR v přírodním víceboji dvojic

Peugeot Rally Cup 2019

14:20

Český Krumlov

MMČR v motokrosu juniorů 2019

14:35

Karlín u Čejče

Predator Race - Alpine Master Weekend

14:55

Rakouské Alpy

Jantar team - FIA EHCC 2019

15:15

Muaythai (4)

15:30

Martinik - Mexiko

12:00

Záznam z futbalového turnaja Gold Cup 2019

Panama - USA

12:00

Záznam z futbalového turnaja Gold Cup 2019

Mardrid Indoor Meeting

14:00

Záznam z atletikého podujatia

Mexiko - Kanada

13:00

Záznam z futbalového turnaja Gold Cup 2019

BVB World

15:00

37. epizóda - magazín z dianí vo futbalovom klube Borussia Dortmund

Pro Bull Riders (20)

12:40

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Action Sports World (20)

13:30

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

World Of X Games (2)

14:20

Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's and women's World...

Liquid Edge (3)

15:10

Liquid Edge gives the viewer an insight into the adrenaline packed world of water sports, its key...

Estrella Damm N.A. Andalucía Masters hosted by the Sergio Garcia Foundation

12:00

Druhé kolo turnaje European Tour

Golf Central

14:00

Golfové noviny

Travelers Championship

14:30

Highlights z turnaje PGA Tour

BMW International Open

15:30

Highlights z turnaje European Tour

Blochovy rozbory (19)

12:20

Motoristická témata (25 min)

Blochovy rozbory (19)

12:20

Motoristická témata (25 min)

Zprávy (20)

12:45

(5 min)

Zprávy (20)

12:45

(5 min)

Reportáž (21)

12:50

(30 min)

Reportáž (21)

12:50

(30 min)

Milníky automobilismu (22)

13:20

(30 min)

Milníky automobilismu (22)

13:20

(30 min)

Přednost v jízdě: McLaren 720S (23)

13:50

(15 min)

Přednost v jízdě: McLaren 720S (23)

13:50

(15 min)

Test automobilu (24)

14:05

(5 min)

Test automobilu (24)

14:05

(5 min)

Test automobilu (25)

14:10

(5 min)

Test automobilu (25)

14:10

(5 min)

Porsche Carrera Cup: Spielberg/Rak. (26)

14:15

Zpravodajství (30 min)

Porsche Carrera Cup: Spielberg/Rak. (26)

14:15

Zpravodajství (30 min)

Rychlé kolo (27)

14:45

(30 min)

Rychlé kolo (27)

14:45

(30 min)

Rychlé kolo (28)

15:15

(25 min)

Rychlé kolo (28)

15:15

(25 min)

Zprávy (29)

15:40

(5 min)

Zprávy (29)

15:40

(5 min)

Reportáž (30)

15:45

(30 min)

Reportáž (30)

15:45

(30 min)

Superkombat Fighting Championship, 24.11.2017

13:30

Superkombat Fighting Championship, one of the top kickboxing promotions in the world, brings you...

Superkombat Fighting Championship, WGP, 24.11.2017

15:15

Superkombat Fighting Championship returns to FightBox for the much anticipated sport event. One of...

Tenis ziemny

12:00

Turniej WTA - Eastbourne: 1/2F kraj prod.Szwajcaria

Z kamerą TVP Sport

13:45

Basketbal: Chance 3x3 Tour České Budějovice

16:05

Reportáž z basketbalového turnaje ve hře 3 na 3

Plavání: ME v synchronizovaném plavání juniorů 2019 Česko

16:25

Záznam z evropského juniorského šampionátu

Plavání: Letní MČR

16:50

Záznam z letního mistrovství republiky, které se konalo v Českých Budějovicích

Orientační běh: M ČR 2019 Krátká trať

17:25

Záznam z republikového šampionátu orientačních běžců, který se konal v Trutnově

Triatlon: Moraviaman 2019

17:55

Záznam z mistrovství republiky v dlouhém triatlonu, které se konalo v okolí Otrokovic

Touchdown

18:25

Magazín o americkém fotbalu v Česku

Horská kola: Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO

18:35

Záznam z dalšího podniku seriálu závodů na horských kolech pro celou rodinu Kolo pro život 2019

Cyklistika: InCycle 2019

19:00

Magazín ze světa špičkové cyklistiky, který přináší rozhovory s hvězdami, zákulisí světových top...

Čtyřka sport

19:25

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce...

Evropské hry Minsk 2019

19:45

Souhrn z průběhu sportovních her, které se konají v běloruském Minsku

The Boodles 2019

16:00

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

NHL – akce měsíce

16:35

Nejlepší akce za měsíc květen

The Boodles 2019

16:45

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

Element (390)

17:50

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

The Boodles 2019

18:00

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

Cyklomagazín (2)

18:30

Novinky ze světa cyklistiky

UFC Main Event (5)

18:45

Pohled do zákulisí nejlepších zápasů předešlého ročníku UFC (2019)

Magazín NBA Action (39)

19:35

Magazín z nejprestižnější basketbalové ligy světa

M-1 Challenge 102 - Nur - Sultan, Kazachstán

16:30

Přímý přenos exkluzivních zápasů MMA z turnaje M-1 Challenge z Kazachstánu

Peru - Brazílie

17:00

Záznam utkání základní skupiny Copa America

Copa America - 1. čtvrtfinále

19:00

Záznam utkání čtvrtfinále Copa America

SKYBOX

17:40

Best of SKYBOX 2018/2019

LaLiga

18:35

Atlético Madrid - Valencie

Tenis muži

17:30

ATP 250 Series - Eastbourne SF

Bundesliga Špeciál

19:30

To najlepšie z Bundesligy - Máj

Kanoistika

16:30

SP ve vodním slalomu

Cestovní vozy

17:00

SP na Nürburgringu

Cyklistika

17:30

Giro – souhrn

Cyklistika

18:30

Critérium du Dauphiné, 7. etapa

Snooker

18:30

World Cup

Cyklistika

19:30

Critérium du Dauphiné, 8. etapa

ATP World Tour Uncovered

16:30

ATP World Tour Uncovered 26

Tenis muži

17:00

ATP 250 Series - Eastbourne ŠF

Svetový tenis

19:00

Best of ATP Rím

Tenis muži

19:35

ATP 250 Series - Eastbourne SF

Kanoistika

16:30

SP ve vodním slalomu

Motorky

17:15

MS superbiků v Misanu

Snooker

17:15

World Cup

Motokros

18:30

MS v Teutschenthalu

Formule 2

16:45

Záznam, Závod 2

Poker

18:00

World Poker Tour Season XVI, 35/22

Fotbal: Maroko - Ivory Coast

19:00

Přímý přenos utkání, Pohár afrických národů

Fotbal: Egypt - Kongo

16:00

Záznam, Pohár afrických národů

Fotbal: Senegal - Alžírsko

18:00

Záznam, Pohár afrických národů

Pozor, vlak (17)

16:00

FIA Karting Championships 2019

16:35

Sarnon

Mistrovství světa v hokejbale

17:05

Košice

Fast Lane 2018 (8)

17:30

Max Verstappen

Report

18:00

Sportovní zpravodaj

Inside Line (26)

18:10

Life’s A Pitch (7)

18:40

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

XTG ADAM Cup 2019

19:15

Rally Hustopeče

MAKPAK Endurance 2019

19:40

12h SLOVAKIARING

The World Sailing Show

17:00

Magazín zo sveta Yachtingu - 2. epizóda

Svet rýchlych kolies

17:30

Motoristický magazín

Športové sekundy

19:00

Športové spravodajstvo

Bermudy - Nikaragua

19:15

Záznam z futbalového turnaja Gold Cup 2019

Nikaragua - Haiti

16:00

Záznam z futbalového turnaja Gold Cup 2019

MSR Agrotec rally Hustopeče

17:45

Majstrovstvá Slovenska v rally

Danish Darts Open 2019

18:00

Záznam z turnaja šípiek série European Darts Tour - Copenhagen - Round 3

Sports Adventure (4)

16:00

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Sports Adventure (5)

16:25

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

This Is Hot 97 (5)

16:50

This is Hot 97 is a comedy-documentary series that takes the viewer behind the scenes of New York's...

This Is Hot 97 (6)

17:15

This is Hot 97 is a comedy-documentary series that takes the viewer behind the scenes of New York's...

X Games - Aspen (4)

17:40

Arguably the best event in the winter sports calendar, Winter X delivers unbeatable ski, snowboard...

Pro Bull Riders (20)

18:30

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Action Sports World (20)

19:20

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

Estrella Damm N.A. Andalucía Masters hosted by the Sergio Garcia Foundation

16:00

Druhé kolo turnaje European Tour

Walmart NW Arkansas Championship presented by P&G

19:00

První kolo turnaje LPGA Tour

Newcomer (31)

16:15

(30 min)

Newcomer (31)

16:15

(30 min)

Auta a pruhy (32)

16:45

(25 min)

Auta a pruhy (32)

16:45

(25 min)

Auto-moto test (33)

17:10

(20 min)

Auto-moto test (33)

17:10

(20 min)

Test automobilu (34)

17:30

(5 min)

Test automobilu (34)

17:30

(5 min)

Autokvartet (35)

17:35

(60 min)

Autokvartet (35)

17:35

(60 min)

Zprávy (36)

18:35

(5 min)

Zprávy (36)

18:35

(5 min)

Poklady v garáži (37)

18:40

(30 min)

Poklady v garáži (37)

18:40

(30 min)

Hyundai Ioniq (38)

19:10

(15 min)

Hyundai Ioniq (38)

19:10

(15 min)

Christian Menzel a jeho hosté (39)

19:25

(45 min)

Christian Menzel a jeho hosté (39)

19:25

(45 min)

World Grand Prix Fight TNA, 1/8th finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 26.05.2019

16:40

The third stage of the 1/8th finals of the "TATNEFT CUP" tournament, which took place in Kazan -...

Colosseum Tournament, 28.06.2019 - LIVE

19:00

An exceptional show of sound and lights, kickboxing and MMA gala, in which we will have fighters...

Z kamerą TVP Sport

16:30

Historia Tour de Pologne

Siatkówka mężczyzn

17:05

Liga Narodów: Polska - Japonia

Siatkówka mężczyzn

17:20

Liga Narodów: Polska - Japonia

RING TVP SPORT

19:45

Fotbal: MS 2019 Francie

20:50

Přímý přenos čtvrtfinálového utkání Mistrovství světa ve fotbalu žen

Fotbal: Francie - USA

20:50

Přímý přenos čtvrtfinálového utkání Mistrovství světa ve fotbalu žen

Bojové sporty

23:00

Průvodce světem bojových sportů a umění v Česku

Bojové sporty: M ČR v kickboxu a M ČR v MMA 2019

23:30

Záznam ze dvou domácích šampionátů, které se konaly v Praze

NBA 2019

20:00

Ohlédnutí za uplynulou sezonou 2018/19 nejslavnější basketbalové ligy světa

NBA – akce měsíce

20:30

Nejlepší akce z NBA za měsíc květen

Nova Cup 2019 – Dolní Morava

20:40

Magazín o cyklistickém seriálu horských kol

Cyklomagazín (2)

20:45

Novinky ze světa cyklistiky

Cyklomagazín (2)

20:50

Novinky ze světa cyklistiky

Večerní Sportovní noviny

21:00

Sportovní zpravodajství

Moto GP - VC Nizozemska (trénink Moto3)

21:05

Záznam 2. tréninku třídy Moto3 na 8. závod MS silničních motocyklů, TT Circuit Assen

Moto GP - VC Nizozemska (trénink Moto GP)

21:45

Záznam 2. tréninku třídy Moto GP na 8. závod MS silničních motocyklů, TT Circuit Assen

Czech rally 2019 (4)

22:30

Autoklub MČR v rally – Hustopeče

Večerní Sportovní noviny

23:00

Sportovní zpravodajství

The Boodles 2019

23:05

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

World Cup of Pool 2019

20:05

Přímý přenos večerního programu 4. dne prestižního turnaje v kulečníku, Leicester, Velká Británie

GRAND PRIX města Ústí nad Labem v boxu

20:00

Záznam mezinárodního boxerského galavečera - Ústí nad Labem, Sluneta

Česká pokerová tour (12)

22:00

Záznam 2. turnaje České pokerové tour

Czech PGA Matchplay Championship 2019 (3)

22:30

Záznam 3. turnaje golfové série Czech PGA Tour - Panorama Golf Resort - Kácov

Sportovní infoservis

23:30

Copa America - 2. čtvrtfinále

20:55

Přímý přenos utkání čtvrtfinále Copa America; v přestávce: Sport Mix

FC Bayern Mnichov - TSG Hoffenheim

23:00

Záznam utkání německé Bundesligy - Bayern TV

Jazdecký šport

20:30

FEI Equestrian World Ep. 6

LaLiga Highlights

21:00

Šampión LaLigy 2018/19 - Barcelona

Bundesliga Speciál

21:55

Šampión Bundesligy 2018/19 - Bayern

Bundesliga Speciál

22:25

Góly sezóny 2018/19 časť 1

Bundesliga Speciál

22:55

Góly sezóny 2018/19 časť 2

Serie A Highlights

23:25

Přehled sezóny 2018/19

Time Out

20:00

Time Out 16 - Andrej Kravárik

Tenis muži

20:30

ATP 250 Series - Antalya SF

Tenis muži

22:30

ATP 250 Series - Antalya SF

Zprávy

20:25

Sportovní zpravodajství

Cestovní vozy

20:30

SP na Nürburgringu

Formule

21:00

Magazín E

Motorky

22:00

MS superbiků v Misanu

Kanoistika

22:30

SP ve vodním slalomu

Snooker

22:30

World Cup

Zprávy

23:55

Sportovní zpravodajství

Tenis muži

21:35

ATP 250 Series - Eastbourne SF

ATP World Tour Uncovered

23:35

ATP World Tour Uncovered 26

Cyklistika

20:30

Halle – Ingooigem

Zprávy

21:55

Sportovní zpravodajství

Billiard

22:00

SP v Blankenberge

Formule

23:00

Magazín E

Závodní akta, Alfa

21:00

Kickbox

21:30

Přímý přenos utkání, Enfusion, Srbsko

Formule 1

20:00

Záznam, Velká cena Rakouska, trénink 1

Formule 1

21:45

Záznam, Velká cena Rakouska, trénink 2

Fotbal: Maroko - Ivory Coast

23:30

Záznam, Pohár afrických národů

Znojmo Extreme 790

20:05

Výběh na radniční věž ve Znojmě

TAEKWONDO Magazín (2)

20:20

Extreme (11)

20:40

Big Air, Formule 1, Anna Gasse

Grand Prix 2019 (1)

20:55

1. závod, 1000 mil Československých

SPORT 5 kolem nás (3)

21:15

Parahokej

Inside Line (26)

21:50

Life’s A Pitch (7)

22:20

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

Report

22:55

Sportovní zpravodaj

XTG ADAM Cup 2019

23:05

Rally Hustopeče

MAKPAK Endurance 2019

23:30

12h SLOVAKIARING

Znojmo Extreme 790

23:55

Výběh na radniční věž ve Znojmě

Peking Guoan - Guangzhou R&F

21:00

Záznam z 14. kola Čínskej Superligy

MSR Agrotec rally Hustopeče

22:45

Majstrovstvá Slovenska v rally

Haiti - Kostarika

23:00

Záznam z futbalového turnaja Gold Cup 2019

The World Sailing Show

21:00

Magazín zo sveta Yachtingu

Mobil 1 The Grid

21:30

9. epizóda - Magazín zo sveta Formula 1 NASCAR SPORTSCAR a iných

Kostarika - Bermudy

22:00

Záznam z futbalového turnaja Gold Cup 2019

World Of X Games (2)

20:10

Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's and women's World...

Rumble & Hum (4)

21:00

Follow Lewis "Vudulew" Williams as he opens his own, high-end tattoo, piercing and barber's studio...

Rumble & Hum (5)

21:50

Follow Lewis "Vudulew" Williams as he opens his own, high-end tattoo, piercing and barber's studio...

This Is Hot 97 (5)

22:40

This is Hot 97 is a comedy-documentary series that takes the viewer behind the scenes of New York's...

This Is Hot 97 (6)

23:05

This is Hot 97 is a comedy-documentary series that takes the viewer behind the scenes of New York's...

Action Sports World (20)

23:30

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

European Tour Weekly

20:30

Ze zákulisí European Tour

Rocket Mortgage Classic

21:00

Druhé kolo turnaje PGA Tour

Zprávy (40)

20:10

(5 min)

Zprávy (40)

20:10

(5 min)

Rychlé kolo (41)

20:15

(30 min)

Rychlé kolo (41)

20:15

(30 min)

Rychlé kolo (42)

20:45

(30 min)

Rychlé kolo (42)

20:45

(30 min)

Auto-moto test (43)

21:15

(20 min)

Auto-moto test (43)

21:15

(20 min)

Přednost v jízdě: Kia Ceed (44)

21:35

(10 min)

Přednost v jízdě: Seat na CNG (44)

21:35

(10 min)

Vztah k autu (45)

21:45

(30 min)

Vztah k autu (45)

21:45

(30 min)

Zprávy (46)

22:15

(5 min)

Zprávy (46)

22:15

(5 min)

Poklady v garáži (47)

22:20

(30 min)

Poklady v garáži (47)

22:20

(30 min)

Blochovy rozbory (48)

22:50

Motoristická témata (25 min)

Blochovy rozbory (48)

22:50

Motoristická témata (25 min)

Reportáž (49)

23:15

(30 min)

Reportáž (49)

23:15

(30 min)

Milníky automobilismu (50)

23:45

(30 min)

Milníky automobilismu (50)

23:45

(30 min)

Thunderstrike Fight League 17, Lublin, Poland, 25.05.2019

22:00

TFL 17 is the seventeenth edition of the MMA professional Thunderstrike Fight League. During this...

Piłka nożna

20:50

Kobiet MŚ: 1/4F kraj prod.Szwajcaria

Piłka nożna

22:00

Kobiet MŚ: 1/4F kraj prod.Szwajcaria

Sportowy Wieczór

22:55

Siatkówka mężczyzn

23:40

Liga Narodów: Polska - Japonia

Basketbal: Česko - Švédsko

00:00

Záznam utkání základní skupiny na evropském šampionátu v basketbalu žen

Branky, body, vteřiny

02:10

Fotbal: MS 2019 Francie

02:20

Fotbal: Francie - USA

02:20

Triatlon: Moraviaman 2019

04:05

Záznam z mistrovství republiky v dlouhém triatlonu, které se konalo v okolí Otrokovic

Čtyřka sport

04:30

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce...

Branky, body, vteřiny

04:45

Evropské hry Minsk 2019

04:55

Souhrn z průběhu sportovních her, které se konají v běloruském Minsku

Hokej: Boston Bruins/St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

00:30

Vizitka vítěze nejslavnější hokejové trofeje světa v sezoně 2018/19

Hokej: St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

00:30

Vizitka vítěze nejslavnější hokejové trofeje světa v sezoně 2018/19

Češi v NHL 2019

01:00

Ohlédnutí za sezonou NHL 2018/19 z pohledu českých hokejistů

Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

01:30

Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Cliff Diving World Series - Portugalsko

03:15

Záznam Světové Série v extrémních skocích do vody, Azory, Portugalsko

Spartan race – Dolní Morava

00:00

Sestřih toho nejzajímavějšího ze sprintu v Dolní Moravě

Czech rally 2019 (4)

00:10

Autoklub MČR v rally – Hustopeče

UFC Main Event (4)

00:35

Pohled do zákulisí nejlepších zápasů předešlého ročníku UFC (2019)

The Boodles 2019

01:15

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

The Boodles 2019

02:35

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

Copa America - 3. čtvrtfinále

00:55

Přímý přenos utkání čtvrtfinále Copa America; v přestávce: Sport Mix

Sportovní infoservis

03:00

Cyklistika

00:00

Giro – souhrn

Watts

01:00

Magazín sportovních karambolů

Cyklistika

01:30

Critérium du Dauphiné, 7. etapa

Cyklistika

02:15

Critérium du Dauphiné, 8. etapa

Formule

03:00

Magazín E

Kanoistika

04:00

SP ve vodním slalomu

Watts

00:00

Magazín sportovních karambolů

Zprávy

00:25

Sportovní zpravodajství

Cestovní vozy

00:30

SP na Nürburgringu

Snooker

00:30

World Cup

Motokros

01:00

MS v Teutschenthalu

Motokros

02:00

MS v Teutschenthalu

Cyklistika

03:00

Halle – Ingooigem

Cestovní vozy

04:30

SP na Nürburgringu

Snooker

04:30

World Cup

Enfusion, nováčci

00:00

Lední hokej: Slovan Bratislava - Avangard Omsk

01:00

Záznam, KHL, základní část

Lední hokej: Slovan Bratislava - Vityaz Podolsk

03:30

Záznam, KHL, základní část

Tenis

01:30

Záznam, ATP 250, finále, Ricoh Open, Hertogenbosch

Fotbal: Bronzový zápas

03:30

Záznam, Liga národů

MSR Agrotec rally Hustopeče

00:10

Noční vysílání

00:25

Nočné vysielanie

01:00

Nočné vysielanie

00:00

World Of X Games (2)

00:20

Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's and women's World...

Rumble & Hum (4)

01:10

Follow Lewis "Vudulew" Williams as he opens his own, high-end tattoo, piercing and barber's studio...

Rumble & Hum (5)

02:00

Follow Lewis "Vudulew" Williams as he opens his own, high-end tattoo, piercing and barber's studio...

Action Sports World (20)

02:50

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

Sports Adventure (4)

03:40

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Sports Adventure (5)

04:05

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

World Of X Games (2)

04:30

Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's and women's World...

Estrella Damm N.A. Andalucía Masters hosted by the Sergio Garcia Foundation

00:00

Druhé kolo turnaje European Tour

Klasika: Testy automobilů (51)

00:15

(15 min)

Klasika: Testy automobilů (51)

00:15

(15 min)

Test automobilu (52)

00:30

(5 min)

Test automobilu (52)

00:30

(5 min)

Test automobilu (53)

00:35

(5 min)

Test automobilu (53)

00:35

(5 min)

Zprávy (54)

00:40

(5 min)

Zprávy (54)

00:40

(5 min)

Evropská série Nascar Whelen: 3. závod v Brands Hatch (55)

00:45

(25 min)

Evropská série Nascar Whelen: 3. závod v Brands Hatch (55)

00:45

(25 min)

Rychlé kolo (56)

01:10

(25 min)

Rychlé kolo (56)

01:10

(25 min)

Rychlé kolo (57)

01:35

(30 min)

Rychlé kolo (57)

01:35

(30 min)

Reportáž (58)

02:05

(30 min)

Reportáž (58)

02:05

(30 min)

Newcomer (59)

02:35

(25 min)

Newcomer (59)

02:35

(25 min)

Auta a pruhy (60)

03:00

(25 min)

Auta a pruhy (60)

03:00

(25 min)

Zprávy (61)

03:25

(5 min)

Zprávy (61)

03:25

(5 min)

Auto-moto test (62)

03:30

(20 min)

Auto-moto test (62)

03:30

(20 min)

Autokvartet (63)

03:50

(55 min)

Autokvartet (63)

03:50

(55 min)

Poklady v garáži (64)

04:45

(30 min)

Poklady v garáži (64)

04:45

(30 min)

RXF - Real Xtreme Fighting, Romania, 10.12.2018

01:00

Real Xtreme Fighting - RXF , the largest promotion in Romania and the undisputed leader in the...

Ultimate Combat Experience - UCE

03:05

Top MMA action since the early 90’s, the UCE has been producing MMA classics for years. Based in...

Fighting Rookies 2014

03:50

Fighting Rookies is a competition with a unique chance for a kickboxer to clim the ladder of...

Fighting Rookies 2014

04:40

Fighting Rookies is a competition with a unique chance for a kickboxer to clim the ladder of...

Tenis ziemny

01:30

Turniej WTA - Eastbourne: 1/2F kraj prod.Szwajcaria

Piłka nożna

03:15

Mistrzostwa Europy U21: 1/2F kraj prod.Szwajcaria

Piłka nożna

04:20

Mistrzostwa Europy U21: 1/2F kraj prod.Szwajcaria

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.