iDNES.cz / TV program


Basketbal: Česko - Švédsko

00:00

Záznam utkání základní skupiny na evropském šampionátu v basketbalu žen

Branky, body, vteřiny

02:10

Fotbal: MS 2019 Francie

02:20

Fotbal: Francie - USA

02:20

Triatlon: Moraviaman 2019

04:05

Záznam z mistrovství republiky v dlouhém triatlonu, které se konalo v okolí Otrokovic

Čtyřka sport

04:30

Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce...

Branky, body, vteřiny

04:45

Evropské hry Minsk 2019

04:55

Souhrn z průběhu sportovních her, které se konají v běloruském Minsku

Hokej: Boston Bruins/St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

00:30

Vizitka vítěze nejslavnější hokejové trofeje světa v sezoně 2018/19

Hokej: St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

00:30

Vizitka vítěze nejslavnější hokejové trofeje světa v sezoně 2018/19

Češi v NHL 2019

01:00

Ohlédnutí za sezonou NHL 2018/19 z pohledu českých hokejistů

Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

01:30

Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Cliff Diving World Series - Portugalsko

03:15

Záznam Světové Série v extrémních skocích do vody, Azory, Portugalsko

Spartan race – Dolní Morava

00:00

Sestřih toho nejzajímavějšího ze sprintu v Dolní Moravě

Czech rally 2019 (4)

00:10

Autoklub MČR v rally – Hustopeče

UFC Main Event (4)

00:35

Pohled do zákulisí nejlepších zápasů předešlého ročníku UFC (2019)

The Boodles 2019

01:15

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

The Boodles 2019

02:35

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

Copa America - 3. čtvrtfinále

00:55

Přímý přenos utkání čtvrtfinále Copa America; v přestávce: Sport Mix

Sportovní infoservis

03:00

Cyklistika

00:00

Giro – souhrn

Watts

01:00

Magazín sportovních karambolů

Cyklistika

01:30

Critérium du Dauphiné, 7. etapa

Cyklistika

02:15

Critérium du Dauphiné, 8. etapa

Formule

03:00

Magazín E

Kanoistika

04:00

SP ve vodním slalomu

Watts

00:00

Magazín sportovních karambolů

Zprávy

00:25

Sportovní zpravodajství

Cestovní vozy

00:30

SP na Nürburgringu

Snooker

00:30

World Cup

Motokros

01:00

MS v Teutschenthalu

Motokros

02:00

MS v Teutschenthalu

Cyklistika

03:00

Halle – Ingooigem

Cestovní vozy

04:30

SP na Nürburgringu

Snooker

04:30

World Cup

Enfusion, nováčci

00:00

Lední hokej: Slovan Bratislava - Avangard Omsk

01:00

Záznam, KHL, základní část

Lední hokej: Slovan Bratislava - Vityaz Podolsk

03:30

Záznam, KHL, základní část

Tenis

01:30

Záznam, ATP 250, finále, Ricoh Open, Hertogenbosch

Fotbal: Bronzový zápas

03:30

Záznam, Liga národů

MSR Agrotec rally Hustopeče

00:10

Noční vysílání

00:25

Nočné vysielanie

01:00

Nočné vysielanie

00:00

World Of X Games (2)

00:20

Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's and women's World...

Rumble & Hum (4)

01:10

Follow Lewis "Vudulew" Williams as he opens his own, high-end tattoo, piercing and barber's studio...

Rumble & Hum (5)

02:00

Follow Lewis "Vudulew" Williams as he opens his own, high-end tattoo, piercing and barber's studio...

Action Sports World (20)

02:50

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

Sports Adventure (4)

03:40

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

Sports Adventure (5)

04:05

Some of the world's wildest, most exotic and spectacular locations feature in this action-packed...

World Of X Games (2)

04:30

Featuring a variety of X Games and athlete-focused content. Home to the men's and women's World...

Estrella Damm N.A. Andalucía Masters hosted by the Sergio Garcia Foundation

00:00

Druhé kolo turnaje European Tour

Klasika: Testy automobilů (51)

00:15

(15 min)

Klasika: Testy automobilů (51)

00:15

(15 min)

Test automobilu (52)

00:30

(5 min)

Test automobilu (52)

00:30

(5 min)

Test automobilu (53)

00:35

(5 min)

Test automobilu (53)

00:35

(5 min)

Zprávy (54)

00:40

(5 min)

Zprávy (54)

00:40

(5 min)

Evropská série Nascar Whelen: 3. závod v Brands Hatch (55)

00:45

(25 min)

Evropská série Nascar Whelen: 3. závod v Brands Hatch (55)

00:45

(25 min)

Rychlé kolo (56)

01:10

(25 min)

Rychlé kolo (56)

01:10

(25 min)

Rychlé kolo (57)

01:35

(30 min)

Rychlé kolo (57)

01:35

(30 min)

Reportáž (58)

02:05

(30 min)

Reportáž (58)

02:05

(30 min)

Newcomer (59)

02:35

(25 min)

Newcomer (59)

02:35

(25 min)

Auta a pruhy (60)

03:00

(25 min)

Auta a pruhy (60)

03:00

(25 min)

Zprávy (61)

03:25

(5 min)

Zprávy (61)

03:25

(5 min)

Auto-moto test (62)

03:30

(20 min)

Auto-moto test (62)

03:30

(20 min)

Autokvartet (63)

03:50

(55 min)

Autokvartet (63)

03:50

(55 min)

Poklady v garáži (64)

04:45

(30 min)

Poklady v garáži (64)

04:45

(30 min)

RXF - Real Xtreme Fighting, Romania, 10.12.2018

01:00

Real Xtreme Fighting - RXF , the largest promotion in Romania and the undisputed leader in the...

Ultimate Combat Experience - UCE

03:05

Top MMA action since the early 90’s, the UCE has been producing MMA classics for years. Based in...

Fighting Rookies 2014

03:50

Fighting Rookies is a competition with a unique chance for a kickboxer to clim the ladder of...

Fighting Rookies 2014

04:40

Fighting Rookies is a competition with a unique chance for a kickboxer to clim the ladder of...

Tenis ziemny

01:30

Turniej WTA - Eastbourne: 1/2F kraj prod.Szwajcaria

Piłka nożna

03:15

Mistrzostwa Europy U21: 1/2F kraj prod.Szwajcaria

Piłka nożna

04:20

Mistrzostwa Europy U21: 1/2F kraj prod.Szwajcaria


Triatlon: XTERRA CITY TRIATHLON Ostrov 2019

06:00

Reportáž z terénního triatlonu

Baseball: SuperCup 2019

06:10

Záznam z mezinárodního turnaje a celorepublikového finále v coach - pitch baseballu dětí do 10 let

Panorama

07:00

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Jezdectví: Mezinárodní závody v drezuře CDI-W Brno

07:35

Reportáž z domácí mistrovství v drezuře

Jezdectví: Mezinárodní závody v drezuře CDI-W Brno

07:40

Reportáž z domácí mistrovství v drezuře

Jezdectví: Global Champions League Cascais

08:05

Záznam ze závodu mezinárodního jezdeckého seriálu družstev s účastí českého týmu Prague Lions

Jezdectví: Global Champions League Cascais

08:10

Záznam ze závodu mezinárodního jezdeckého seriálu družstev s účastí českého týmu Prague Lions

Jezdectví: Global Champions Tour Cascais

08:40

Záznam ze závodu elitního světového seriálu v jezdeckém parkuru jednotlivců

Jezdectví: Global Champions Tour Cascais

08:45

Záznam ze závodu elitního světového seriálu v jezdeckém parkuru jednotlivců

Bundesliga Speciál

07:00

Skryté fakty zo světa Bundesligy

Bundesliga Speciál

07:30

To najlepšie z Bundesligy - Máj

LaLiga Highlights

08:00

Najlepšie brankárske zákroky 2018/19

Top Mesiaca

07:00

Top Mesiaca - Máj 2019

Zo sveta Bundesligy

07:50

Der Klassiker

Tenis muži

08:00

ATP 250 Series - Antalya ŠF

Cyklistika

05:00

Giro – souhrn

Cyklistika

06:00

Critérium du Dauphiné, 7. etapa

Snooker

06:00

World Cup

Cyklistika

07:00

Critérium du Dauphiné, 8. etapa

Snooker

07:00

World Cup – čtvrtfinále

Motorky

07:45

MS superbiků v Misanu

Tenis muži

07:00

ATP 250 Series - Eastbourne ŠF

Formule

05:15

Magazín E

Watts

06:00

Magazín sportovních karambolů

Motokros

06:15

MS v Teutschenthalu

Kanoistika

08:15

SP ve vodním slalomu

Televizní nákupy

06:00

Sportovní vozy

07:30

Záznam

GP Confidential

08:30

Záznam

Fotbal: Ázerbajdžán - Slovensko

06:00

Záznam, Kvalifikace na Euro 2020

Televizní nákupy

08:00

Report

08:00

Sportovní zpravodaj

MSR Agrotec rally Hustopeče

08:10

Extreme (11)

08:30

Big Air, Formule 1, Anna Gasse

Fast Lane 2018 (8)

08:45

Max Verstappen

Jamajka - Curacao

07:00

Záznam z futbalového turnaja Gold Cup 2019

Športové sekundy

08:45

Športové spravodajstvo

The Crew (11)

05:20

The Crew is an Australian TV show, which follows three surfing friends through life chasing their...

Fantasy Factory (11)

06:00

Inspiring and entertaining, Rob Dyrdek spends his life turning fantasy into reality. A former...

Fantasy Factory (12)

06:25

Inspiring and entertaining, Rob Dyrdek spends his life turning fantasy into reality. A former...

Action Sports World (4)

06:50

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

Action Sports World (5)

07:40

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

Liquid Edge (7)

08:30

Liquid Edge gives the viewer an insight into the adrenaline packed world of water sports, its key...

Walmart NW Arkansas Championship presented by P&G

05:00

První kolo turnaje LPGA Tour

Inside The PGA Tour

06:30

Ze zákulisí PGA Tour

European Tour Weekly

07:00

Ze zákulisí European Tour

Feherty

07:30

Carson Daly

The Skill Code

08:30

Mission Impossible

Christian Menzel a jeho hosté (1)

05:15

(45 min)

Christian Menzel a jeho hosté (1)

05:15

(45 min)

Hyundai Ioniq (2)

06:00

(15 min)

Hyundai Ioniq (2)

06:00

(15 min)

Rychlé kolo (3)

06:15

(25 min)

Rychlé kolo (3)

06:15

(25 min)

Auto-moto test (4)

06:40

(20 min)

Auto-moto test (4)

06:40

(20 min)

Vztah k autu (5)

07:00

(30 min)

Vztah k autu (5)

07:00

(30 min)

Poklady v garáži (6)

07:30

(30 min)

Poklady v garáži (6)

07:30

(30 min)

Blochovy rozbory (7)

08:00

Motoristická témata (25 min)

Blochovy rozbory (7)

08:00

Motoristická témata (25 min)

Zprávy (8)

08:25

(5 min)

Zprávy (8)

08:25

(5 min)

Reportáž (9)

08:30

(30 min)

Reportáž (9)

08:30

(30 min)

WUSHU Championship

05:30

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Ultimate Taekwondo

05:40

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

WUSHU Championship

06:00

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Ultimate Taekwondo

06:15

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

WUSHU Championship

06:30

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

FightBox King of Kings Heroes Series, Slovakia, 29.09.2018

06:40

King of Kings, one of the most recognizable brands in the world of kickboxing, returns to live...

LNK Boxing Night 8, Arena Riga, 14.07.2018

08:55

This international professional boxing event in Jurmala - Latvia on July 14, 2018. During the...

Zakończenie dnia

05:15

Sportowy Wieczór

05:25

Piłka nożna

06:00

Kobiet MŚ: 1/4F kraj prod.Szwajcaria

Tenis ziemny

08:05

Turniej WTA - Eastbourne: 1/2F kraj prod.Szwajcaria

Cyklotoulky

09:10

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Lučany nad...

Cyklotoulky

09:15

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Lučany nad...

Sokolský zpravodaj

09:25

Aktuality ze sokolského hnutí

Sokolský zpravodaj

09:30

Aktuality ze sokolského hnutí

Archiv D: Jak se rodí automobil

09:35

Dokument z roku 1988 o historii i tehdejší současnosti vývoje a konstrukce automobilů vyráběných v...

Archiv D: Jak se rodí automobil

09:40

Dokument z roku 1988 o historii i tehdejší současnosti vývoje a konstrukce automobilů vyráběných v...

České ragby

10:10

Taneční skupina roku 2019

10:15

Záznam finále kategorie dětí jedné z nejprestižnějších tanečních akcí v České republice

Taneční skupina roku 2019

10:25

Záznam finále kategorie dětí jedné z nejprestižnějších tanečních akcí v České republice

Panorama

11:20

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Panorama

11:30

Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer

Vodní slalom: SP 2019 Slovinsko

11:40

Přímý přenos finále kategorií C1 muži a K1 ženy

Vodní slalom: SP 2019 Slovinsko

11:50

Přímý přenos finále kategorií C1 muži a K1 ženy

Moto GP - VC Nizozemska (trénink Moto3)

09:00

Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto3 na 8. závod MS silničních motocyklů, TT Circuit Assen

Moto GP - VC Nizozemska (trénink Moto GP)

09:55

Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto GP na 8. závod MS silničních motocyklů, TT Circuit Assen

Moto GP - VC Nizozemska (trénink Moto2)

10:55

Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto2 na 8. závod MS silničních motocyklů, TT Circuit Assen

Spartan race – Dolní Morava

11:50

Sestřih toho nejzajímavějšího ze sprintu v Dolní Moravě

World Cup of Pool 2019

09:00

Záznam večerního programu 4. dne prestižního turnaje v kulečníku, Leicester, Velká Británie

UFC Main Event (5)

11:25

Pohled do zákulisí nejlepších zápasů předešlého ročníku UFC (2019)

Oktagon - magazín (21)

09:00

Exkluzivní magazín O2 TV Sport z prostředí MMA zápasů

Česká pokerová tour (12)

09:30

Záznam 2. turnaje České pokerové tour

MMA Reality Show - The Fighter (4)

10:00

Unikátní reality show z prostředí špičkového MMA s českou účastí

ICE TIME - První extraligová sezona (26)

11:00

Připomenutí toho nejlepšího z extraligového ročníku 2018/2019

Česká ulička Michala Hrdličky (8)

11:30

Exkluzivní talk show Michala Hrdličky s osobnostmi sportu

Evropský fotbal (48)

09:00

Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží - Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA

Boje o ušatý pohár (7)

09:30

Historie Ligy mistrů v jedinečném dokumentárním cyklu UEFA

Copa America - 1. čtvrtfinále

10:00

Záznam utkání čtvrtfinále Copa America

FIM Speedway Grand Prix

09:00

FIM Speedway GP - Praha

Tenis muži

10:00

ATP 250 Series - Antalya ŠF

Cestovní vozy

09:15

SP na Nürburgringu

Formule

09:45

Magazín E

Cyklistika

10:30

Halle – Ingooigem

Kanoistika

10:45

SP ve vodním slalomu

Kanoistika

11:15

SP ve vodním slalomu

ATP World Tour Uncovered

09:00

ATP World Tour Uncovered 26

Tenis muži

09:30

ATP 250 Series - Eastbourne SF

ATP World Tour Uncovered

11:30

ATP World Tour Uncovered 26

Billiard

09:30

SP v Blankenberge

Watts

10:30

Magazín sportovních karambolů

Formule

10:45

Magazín E

Cyklistika

11:45

Halle – Ingooigem

Zlaté okamžiky

09:00

Televizní nákupy

09:15

Formule 3

10:15

Přímý přenos utkání, Závod 1

Závodní akta, Bylo nebylo...

11:15

Záznam

Zlaté okamžiky

11:45

Fotbal: Maroko - Ivory Coast

09:00

Záznam, Pohár afrických národů

Televizní nákupy

11:00

Inside Line (26)

09:15

Life’s A Pitch (7)

09:45

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

XTG ADAM Cup 2019

10:20

Rally Hustopeče

MAKPAK Endurance 2019

10:45

12h SLOVAKIARING

Znojmo Extreme 790

11:10

Výběh na radniční věž ve Znojmě

Jantar team - FIA EHCC 2019

11:25

Predator Race - Alpine Master Weekend

11:40

Rakouské Alpy

Honduras - Salvádor

09:00

Záznam z futbalového turnaja Gold Cup 2019

Street racers

11:00

14. epizóda - Magazín o dianí vo Formule E

Eredivisie Full Season Review

11:30

Futbalový magazín skončeného ročníka Eredivisie 2018/2019

Športové sekundy

09:00

Športové spravodajstvo

Super League Triathlon Singapore

09:15

Magazín zo sveta triatlonu

Svet rýchlych kolies

10:15

Motoristický magazín

Pro Bull Riders (2)

09:20

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Pro Bull Riders (3)

10:10

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Selfmade (3)

11:00

Selfmade follows professional mountain bike rider Ricky Crompton as he rides, trains and competes...

Selfmade (4)

11:25

Selfmade follows professional mountain bike rider Ricky Crompton as he rides, trains and competes...

Fantasy Factory (11)

11:50

Inspiring and entertaining, Rob Dyrdek spends his life turning fantasy into reality. A former...

Golf Channel Academy

09:00

Mike Weir - Délka pod kontrolou

Rocket Mortgage Classic

09:30

Druhé kolo turnaje PGA Tour

Milníky automobilismu (10)

09:00

(30 min)

Milníky automobilismu (10)

09:00

(30 min)

Klasika: Testy automobilů (11)

09:30

(15 min)

Klasika: Testy automobilů (11)

09:30

(15 min)

Test automobilu (12)

09:45

(5 min)

Test automobilu (12)

09:45

(5 min)

Test automobilu (13)

09:50

(5 min)

Test automobilu (13)

09:50

(5 min)

Rychlé kolo (14)

09:55

(30 min)

Rychlé kolo (14)

09:55

(30 min)

Rychlé kolo (15)

10:25

(25 min)

Rychlé kolo (15)

10:25

(25 min)

Rychlé kolo (16)

10:50

(30 min)

Rychlé kolo (16)

10:50

(30 min)

Zprávy (17)

11:20

(5 min)

Zprávy (17)

11:20

(5 min)

Reportáž (18)

11:25

(30 min)

Reportáž (18)

11:25

(30 min)

Newcomer (19)

11:55

(30 min)

Newcomer (19)

11:55

(30 min)

Strongman

09:40

Liga Mistrzów - Niemcy

RING TVP SPORT

10:40

Stan futbolu

11:45

Skateboarding: Beroun Grand Prix 2019

13:25

Záznam z největších skateboardových závodů s mezinárodní účastí na území Česka

Fotbal: Liga národů UEFA

13:55

Ohlédnutí za prvním ročníkem fotbalové Ligy národů UEFA

Fotbal: Itálie - Nizozemsko

14:50

Přímý přenos čtvrtfinálového utkání Mistrovství světa ve fotbalu žen

Czech rally 2019 (4)

12:00

Autoklub MČR v rally – Hustopeče

Moto GP - VC Nizozemska (kvalifikace Moto3)

12:35

Přímý přenos kvalifikace třídy Moto3 na 8. závod MS silničních motocyklů, TT Circuit Assen

Moto GP - VC Nizozemska (kvalifikace Moto GP)

13:30

Přímý přenos kvalifikace třídy Moto GP na 8. závod MS silničních motocyklů, TT Circuit Assen

Moto GP - VC Nizozemska (kvalifikace Moto2)

15:05

Přímý přenos kvalifikace třídy Moto2 na 8. závod MS silničních motocyklů, TT Circuit Assen

Magazín NBA Action (39)

12:15

Magazín z nejprestižnější basketbalové ligy světa

NBA 2019

12:40

Ohlédnutí za uplynulou sezonou 2018/19 nejslavnější basketbalové ligy světa

The Boodles 2019

13:05

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

Cyklomagazín (2)

14:20

Novinky ze světa cyklistiky

World Cup of Pool 2019

14:35

Přímý přenos čtvrtfinále prestižního turnaje v kulečníku, Leicester, Velká Británie

Macha Lake Open 2019 - finále

12:00

Záznam finále mezinárodního tenisového turnaje žen ITF - Staré Splavy u Máchova jezera, ČR

GRAND PRIX města Ústí nad Labem v boxu

14:00

Záznam mezinárodního boxerského galavečera - Ústí nad Labem, Sluneta

ACF Fiorentina - Juventus FC

12:00

Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu - Juventus TV

Bayern Mnichov - TSG Hoffenheim

14:00

Záznam utkání německé Bundesligy - Bayern TV

Jazdecký šport

12:00

FEI Equestrian World Ep. 6

Motošport

12:30

Euroformula: Hockenheim - 1. závod

Motošport

13:25

Euroformula: Hockenheim - 2. závod

Motošport

14:20

International GT Open: Hockenheim - 1. závod

Motošport

15:45

International GT Open: Hockenheim - 2. závod

Tenis muži

12:00

ATP 250 Series - Antalya SF

Tenis muži

14:00

ATP 250 Series - Antalya SF

Kanoistika

12:00

SP ve vodním slalomu

Cyklistika

13:15

Tour de France 2018 – souhrn

Watts

13:15

Magazín sportovních karambolů

Snooker

13:30

World Cup – čtvrtfinále

Cyklistika

14:15

Halle – Ingooigem

Cyklistika

15:30

Italský šampionát

Tenis muži

12:00

ATP 250 Series - Eastbourne SF

Tenis muži

14:00

ATP 250 Series - Antalya Finále

Watts

13:15

Magazín sportovních karambolů

Kanoistika

13:45

SP ve vodním slalomu

Motorky

14:45

MS superbiků v Misanu

Formule 1

12:00

Přímý přenos utkání, Velká cena Rakouska, trénink 3

Závodní akta, Létající Skot

13:45

Zlaté okamžiky

14:15

Závodní akta, Zápas o korunu - souboje ve Formuli 1

14:30

Formule 1

15:00

Přímý přenos utkání, Velká cena Francie, kvalifikace

Sportovní vozy

12:00

Záznam

Formule 3

13:00

Záznam, Závod 1

Formule 3

14:15

Záznam, Závod 2

Závodní akta, Létající Skot

15:30

UKAŽ SE! (44)

12:00

Šárka Pančochová - česká snowboardistka a olympionička

TAEKWONDO Magazín (2)

12:45

Report

13:05

Sportovní zpravodaj

Skate of Mind 3

13:15

Maxim Habanec, cesta kolem světa

Podorlická rally 2019

14:35

Českomoravský pohár rallye

CzechOne Tour 2019 (1)

14:55

Hřiště Ypsilon GC

BVB World

12:30

39. epizóda - Magazín z diania vo futbalovom klube Borussia Dortmund

CircutCity.com 250

13:30

Záznam zo 14. pretekov NASCAR Xfinity Series

Salvádor - Jamajka

12:00

Záznam z futbalového turnaja Gold Cup 2019

Honduras - Curacao

14:00

Záznam z futbalového turnaja Gold Cup 2019

Fantasy Factory (12)

12:15

Inspiring and entertaining, Rob Dyrdek spends his life turning fantasy into reality. A former...

Action Sports World (4)

12:40

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

Action Sports World (5)

13:30

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

Liquid Edge (7)

14:20

Liquid Edge gives the viewer an insight into the adrenaline packed world of water sports, its key...

Pro Bull Riders (2)

15:10

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Walmart NW Arkansas Championship presented by P&G

12:30

První kolo turnaje LPGA Tour

Estrella Damm N.A. Andalucía Masters hosted by the Sergio Garcia Foundation

14:00

Třetí kolo turnaje European Tour

Auta a pruhy (20)

12:25

(30 min)

Auta a pruhy (20)

12:25

(30 min)

Auto-moto test (21)

12:55

(25 min)

Auto-moto test (21)

12:55

(25 min)

Autokvartet (22)

13:20

(55 min)

Autokvartet (22)

13:20

(55 min)

Zprávy (23)

14:15

(5 min)

Zprávy (23)

14:15

(5 min)

Poklady v garáži (24)

14:20

(30 min)

Poklady v garáži (24)

14:20

(30 min)

Hyundai Ioniq (25)

14:50

(10 min)

Hyundai Ioniq (25)

14:50

(10 min)

Christian Menzel a jeho hosté (26)

15:00

(45 min)

Christian Menzel a jeho hosté (26)

15:00

(45 min)

Rychlé kolo (27)

15:45

(30 min)

Rychlé kolo (27)

15:45

(30 min)

Kunlun Combat Professional League - KCPL - , Tongling, China, 29.06.2019 - LIVE

13:00

Kunlun Combat Professional League - KCPL is China's first League Fighting Serial affliated to...

WUSHU Championship

15:00

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Ultimate Taekwondo

15:15

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

WUSHU Championship

15:30

WORLD WUSHU CHAMPIONSHIPS /WWC/ ANKARA 2011, EUROPEAN WUSHU CHAMPIONSHIPS TALLIN 2012, FRENCH WUSHU...

Ultimate Taekwondo

15:40

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

NEW Extreme IV

15:55

New European Championship Wrestling - NEW celebrates its 5th year anniversary with the...

Jeździectwo

12:45

WKKW - LOTTO Strzegom Horse Trials

Piłka nożna

14:50

Kobiet MŚ: 1/4F kraj prod.Szwajcaria

Letecký sport: M ČR v letecké akrobacii

17:00

Reportáž z domácího mistrovství leteckých akrobatů, které se konalo v Chotěboři

Evropské hry Minsk 2019

17:15

Souhrn z průběhu sportovních her, které se konají v běloruském Minsku

Fotbal: MS 2019 Francie

18:20

Přímý přenos čtvrtfinálového utkání Mistrovství světa ve fotbalu žen

Fotbal: Německo - Švédsko

18:20

Přímý přenos čtvrtfinálového utkání Mistrovství světa ve fotbalu žen

The Boodles 2019

16:00

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

Běhej lesy – Vysočina

16:35

Reportáž z 3. závodu běžeckého seriálu

The Boodles 2019

16:45

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

RunTour – Ostrava

17:50

Běžecký seriál Česká pojišťovna RunTour 2019

The Boodles 2019

18:00

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

Czech rally 2019 (4)

18:00

Autoklub MČR v rally – Hustopeče

Volcat 2019 - 3 Day MTB Stage Race

18:25

Dokument o extrémních sportech

Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

18:25

Dokument o extrémních sportech

Kayak Expedition Kerala

18:50

Dokument o extrémních sportech

World od Freesport Special: Best of Climbing

18:50

Dokument o extrémních sportech

Element (390)

19:20

To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů

World Cup of Pool 2019

19:35

Přímý přenos čtvrtfinále prestižního turnaje v kulečníku, Leicester, Velká Británie

M-1 Challenge 102 - Nur - Sultan, Kazachstán

16:00

Záznam exkluzivních zápasů MMA z turnaje M-1 Challenge z Kazachstánu

Oktagon - magazín (21)

18:30

Exkluzivní magazín O2 TV Sport z prostředí MMA zápasů

Boston Red Sox - New York Yankees

19:05

Přímý přenos utkání Major League Baseball - London Series; v přestávce: Sport mix

Copa America - 2. čtvrtfinále

16:00

Záznam utkání čtvrtfinále Copa America

Pokloňte se Davidu Beckhamovi

18:00

Exkluzivní dokument o klukovi, který chtěl hrát za Manchester United, a stal se globální celebritou

Copa America - 3. čtvrtfinále

19:00

Záznam utkání čtvrtfinále Copa America

SKYBOX

16:55

Best of SKYBOX 2018/2019

FA Cup Highlights

17:50

Zostrih finále 2019

Bundesliga Speciál

18:20

Góly sezóny 2018/19 časť 1

2. Bundesliga

18:50

Kolín n. R. - Regensburg

Tenis muži

16:00

ATP 250 Series - Eastbourne Finále

Jazdecký šport

18:00

FEI Equestrian World Ep. 6

Tenis muži

18:30

ATP 250 Series - Antalya SF

Cyklistika

17:00

Halle – Ingooigem

Cyklistika

17:30

Tour de France 2018 – souhrn

Kanoistika

18:30

SP ve vodním slalomu

Snooker

18:30

World Cup – čtvrtfinále

Zprávy

19:25

Sportovní zpravodajství

Cyklistika

19:30

Halle – Ingooigem

ATP World Tour Uncovered

16:00

ATP World Tour Uncovered 26

Svetový tenis

16:30

Best of ATP Rím

Svetový tenis

17:05

Best of ATP Madrid 2019

Tenis muži

17:40

ATP 500 Series - Queen's Club Finále

Svetový tenis

19:40

Best of ATP Barcelona 2019

Cestovní vozy

16:00

SP na Nürburgringu

Formule

16:30

Magazín E

Kanoistika

17:30

SP ve vodním slalomu

Cyklistika

18:30

Halle – Ingooigem

Formule

19:30

Magazín E

Snooker

19:30

World Cup – čtvrtfinále

Závodní akta, Alfa

16:15

Formule 2

16:45

Přímý přenos utkání, Závod 1

Sportovní vozy

18:00

Záznam

Fotbal: Kamerun - Ghana

19:00

Přímý přenos utkání, Pohár afrických národů

Závodní akta, Bylo nebylo...

16:00

Záznam

Formule 3

16:30

Záznam, Závod 1

Formule 1

17:30

Záznam, Velká cena Rakouska, trénink 3

Formule 1

19:15

Záznam, Velká cena Francie, kvalifikace

Jezdecký magazín (22)

16:00

Total Combat (19)

16:20

National Icons (3)

16:50

Hannah EPO Survival 2019

17:25

MČR v přírodním víceboji dvojic

Report

17:50

Sportovní zpravodaj

Czech Dance Masters Insportline

18:00

Galavečer

TRAIVA Rally Cup 2019

18:45

Kopřivnice V.

MMČR v motokrosu juniorů 2019

19:00

Karlín u Čejče

MotoSurf World Cup 2019 (2)

19:20

Brno

ME PAV ECCE HOMO Sternberg

19:40

Muaythai (4)

19:55

Trinidad a Tobago - Guyana

16:00

Záznam z futbalového turnaja Gold Cup 2019

MSR Agrotec rally Hustopeče

17:45

Majstrovstvá Slovenska v rally

Športové sekundy

18:00

Športové spravodajstvo

Svet rýchlych kolies

18:15

Motoristický magazín

Panama - USA

19:15

Záznam z futbalového turnaja Gold Cup 2019

Danish Darts Open 2019

16:00

Záznam z turnaja šípiek série European Darts Tour - Copenhagen - QF/SF/Final

Jiangsu Suning - Shanghai Shenhua

19:00

Záznam z 14. kola Čínskej Superligy

Pro Bull Riders (3)

16:00

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Selfmade (3)

16:50

Selfmade follows professional mountain bike rider Ricky Crompton as he rides, trains and competes...

Selfmade (4)

17:15

Selfmade follows professional mountain bike rider Ricky Crompton as he rides, trains and competes...

Action Sports World (9)

17:40

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

Action Sports World (10)

18:30

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

Action Sports World (11)

19:20

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

Inside The PGA Tour

18:30

Ze zákulisí PGA Tour

Rocket Mortgage Classic

19:00

Třetí kolo turnaje PGA Tour

Rychlé kolo (28)

16:15

(30 min)

Rychlé kolo (28)

16:15

(30 min)

Auto-moto test (29)

16:45

(20 min)

Auto-moto test (29)

16:45

(20 min)

Jaguar F-Pace (30)

17:05

(5 min)

Jaguar F-Pace (30)

17:05

(5 min)

Zprávy (31)

17:10

(5 min)

Zprávy (31)

17:10

(5 min)

Vztah k autu (32)

17:15

(30 min)

Vztah k autu (32)

17:15

(30 min)

Poklady v garáži (33)

17:45

(30 min)

Poklady v garáži (33)

17:45

(30 min)

Blochovy rozbory (34)

18:15

Motoristická témata (30 min)

Blochovy rozbory (34)

18:15

Motoristická témata (30 min)

Reportáž (35)

18:45

(30 min)

Reportáž (35)

18:45

(30 min)

Milníky automobilismu (36)

19:15

(30 min)

Milníky automobilismu (36)

19:15

(30 min)

Test automobilu (37)

19:45

(5 min)

Test automobilu (37)

19:45

(5 min)

Test automobilu (38)

19:50

(5 min)

Test automobilu (38)

19:50

(5 min)

Zprávy (39)

19:55

(5 min)

Zprávy (39)

19:55

(5 min)

NEW Extreme IV

16:45

New European Championship Wrestling - NEW celebrates its 5th year anniversary with the...

FightBox King of Kings Heroes Series, Tallin, Estonia, 13.10.2018

17:45

King of Kings, one of the most recognizable brands in the world of kickboxing, returns to live...

Piłka nożna

16:00

Kobiet MŚ: 1/4F kraj prod.Szwajcaria

Siatkówka mężczyzn

17:05

Liga Narodów: Niemcy - Polska

Siatkówka mężczyzn

17:20

Liga Narodów: Niemcy - Polska

Fotbal jménem Masopust

20:35

Dokument o legendárním českém fotbalistovi Josefu Masopustovi. Na tvůrce hry týmu Dukly Praha i...

Sportovní zprávy

21:30

Aktuální informace ze světa sportu

Sportovní zprávy

21:35

Aktuální informace ze světa sportu

Největší maratony světa

21:50

Boston Nejznámější a největší maratonské běhy světa

Jezdectví: Global Champions League Monako

21:50

Atletika: IAAF Diamond League 2019 Stanford

22:00

Přímý přenos ze závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků

Volcat 2019 - 3 Day MTB Stage Race

20:00

Dokument o extrémních sportech

Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

20:00

Dokument o extrémních sportech

Nova Cup 2019 – Sázava

20:30

Magazín o cyklistickém seriálu horských kol

Běhej lesy – Slavkovský les

20:45

Reportáž z 4. závodu běžeckého seriálu

Večerní Sportovní noviny

21:00

Sportovní zpravodajství

Cyklomagazín (2)

21:05

Novinky ze světa cyklistiky

NHL – akce měsíce

21:20

Nejlepší akce za měsíc květen

MAXI TIP Poker Tour (5)

21:30

Magazín o prestižní pokerové sérii

Fotbal: Minnesota United FC - FC Cincinnati

22:05

Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

The Boodles 2019

23:00

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

Rally Italia Sardegna (8)

23:00

Sestřih nejzajímavějších okamžiků 8. podniku Mistrovství světa v rallye - Sardinie

Copa America - 4. čtvrtfinále

20:55

Přímý přenos utkání čtvrtfinále Copa America; v přestávce: Sport Mix

Eric Cantona - umění rebelie

23:00

Exkluzivní zpověď fotbalového rebela, kterého milovali nejen na Old Trafford

Jazdecký šport

21:00

FEI Equestrian World Ep. 6

Bundesliga Speciál

21:30

Robben & Ribéry - rozlúčka s legendami Bayernu

FA Youth Cup

22:00

Manchester City - Liverpool

Tenis muži

20:30

ATP 250 Series - Antalya SF

Tenis muži

22:30

ATP 250 Series - Antalya Finále

Jezdectví

20:00

Global Champions Tour v Monaku

Watts

22:15

Magazín sportovních karambolů

Rally

23:00

ME – Rajd Polski, 1. etapa

Zprávy

23:25

Sportovní zpravodajství

Kanoistika

23:30

SP ve vodním slalomu

Snooker

23:30

World Cup – čtvrtfinále

Tenis muži

20:10

ATP 250 Series - Eastbourne Finále

FIM Speedway Grand Prix

22:10

FIM Speedway GP - Praha

Zprávy

20:25

Sportovní zpravodajství

Kanoistika

20:30

SP ve vodním slalomu

Cyklistika

21:30

Italský šampionát

Rallycross

21:30

Titans RX

Cyklistika

22:00

Halle – Ingooigem

Cyklistika

23:00

Tour de France 2018 – souhrn

Zprávy

23:55

Sportovní zpravodajství

Závodní akta, Alfa

21:00

Kickbox

21:30

Záznam, Enfusion, Srbsko

Formule 2

20:30

Záznam, Závod 1

Závodní akta, Zápas o korunu - souboje ve Formuli 1

21:45

Zlaté okamžiky

22:15

Poker

22:30

Záznam, World Poker Tour Season XVI, 35/22

Fotbal: Kamerun - Ghana

23:30

Záznam, Pohár afrických národů

MS v sidecarcross 2019

20:25

Sestřih z první půlky sezóny

MSR Agrotec rally Hustopeče

21:20

Grand Prix 2019 (1)

21:40

1. závod, 1000 mil Československých

SPORT 5 kolem nás (3)

22:00

Parahokej

Mistrovství světa v hokejbale

22:35

Košice

Report

23:00

Sportovní zpravodaj

Pozor, vlak (17)

23:10

FIA Karting Championships 2019

23:45

Sarnon

Mobil 1 The Grid

21:00

9. epizóda - Magazín zo sveta Formula 1 NASCAR SPORTSCAR a iných

Camping World 300

21:30

Priamy prenos z 15. pretekov NASCAR Xfinity Series

Street racers

21:30

14. epizóda - Magazín o dianí vo Formule E

GKA Freestyle

22:00

Magazín zo sveta freestylu - Leucate France

Camping World 300

22:30

Priamy prenos z 15. pretekov NASCAR Xfinity Series

USA - Trinidad a Tobago

21:00

Záznam z futbalového turnaja Gold Cup 2019

Epsom Derby 2019

23:00

Záznam z 240. ročníka konských dostihov

Action Sports World (12)

20:10

Action Sports World takes you to the most exciting locations, adventures and events including free...

Immaf World Championships (5)

21:00

The Best MMA action from the World Championships. (50 min)

Extreme Fighting Championship (272)

21:50

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Extreme Fighting Championship (273)

22:40

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Ama Motocross Series Highlights (5)

23:30

Explosive highlights from the latest season! (50 min)

Přednost v jízdě: VW Polo (40)

20:00

(15 min)

Přednost v jízdě: VW Polo (40)

20:00

(15 min)

Rychlé kolo (41)

20:15

(30 min)

Rychlé kolo (41)

20:15

(30 min)

Rychlé kolo (42)

20:45

(30 min)

Rychlé kolo (42)

20:45

(30 min)

Rychlé kolo (43)

21:15

(30 min)

Rychlé kolo (43)

21:15

(30 min)

Reportáž (44)

21:45

(30 min)

Reportáž (44)

21:45

(30 min)

Newcomer (45)

22:15

(30 min)

Newcomer (45)

22:15

(30 min)

Zprávy (46)

22:45

(5 min)

Zprávy (46)

22:45

(5 min)

Auta a pruhy (47)

22:50

(25 min)

Auta a pruhy (47)

22:50

(25 min)

Auto-moto test (48)

23:15

(20 min)

Auto-moto test (48)

23:15

(20 min)

Test automobilu (49)

23:35

(5 min)

Test automobilu (49)

23:35

(5 min)

Autokvartet (50)

23:40

(60 min)

Autokvartet (50)

23:40

(60 min)

Siesta Boxing - Battle Of Bracknell, Bracknell, UK, 29.06.2019 - LIVE

20:00

Siesta Boxing are proudly presenting Battle of Bracknell! An international, professional boxing...

We Love MMA 42, 20.10.2018

23:30

We Love MMA, the ultimate combat sport, is one of the best known and successful Mixed Martial Arts...

Piłka nożna

20:00

Kobiet MŚ: 1/4F kraj prod.Szwajcaria

Piłka nożna

20:55

Kobiet MŚ: 1/4F kraj prod.Szwajcaria

Sportowy Wieczór

21:50

Siatkówka mężczyzn

22:35

Liga Narodów: Niemcy - Polska

Vodní slalom: SP 2019 Slovinsko

00:00

Záznam finále kategorií C1 muži a K1 ženy

Vodní slalom: SP 2019 Slovinsko

00:30

Záznam finále kategorií C1 muži a K1 ženy

Branky, body, vteřiny

01:45

Fotbal: MS 2019 Francie

02:00

Záznam čtvrtfinálového utkání Mistrovství světa ve fotbalu žen

Branky, body, vteřiny

02:05

Branky, body, vteřiny

02:15

Fotbal: Itálie - Nizozemsko

02:20

Záznam čtvrtfinálového utkání Mistrovství světa ve fotbalu žen

Fotbal: MS 2019 Francie

02:25

Záznam čtvrtfinálového utkání Mistrovství světa ve fotbalu žen

Fotbal: MS 2019 Francie

03:45

Záznam čtvrtfinálového utkání Mistrovství světa ve fotbalu žen

Čtyřka sport

04:05

Čtyřka sport

04:10

Branky, body, vteřiny

04:25

Cyklotoulky

04:40

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Lučany nad...

Evropské hry Minsk 2019

04:55

Fotbal: Atlanta United FC - Montreal Impact

00:05

Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Fotbal: D.C. United - Toronto FC

02:05

Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

The Boodles 2019

00:20

Mezinárodní tenisová exhibice, Stoke Park, Buckinghamshire

MAXI TIP Poker Tour (5)

01:40

Magazín o prestižní pokerové sérii

UFC Main Event (4)

02:05

Pohled do zákulisí nejlepších zápasů předešlého ročníku UFC (2019)

Cape Epic 2019 - Best of women

02:10

Dokument o extrémních sportech

UFC Main Event (4)

02:40

Pohled do zákulisí nejlepších zápasů předešlého ročníku UFC (2019)

UFC Fight Night: Ngannou vs. Dos Santos

03:00

Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship, Minneapolis, Minnesota

UFC Profiles in Combat (2)

03:30

Magazín ze světa Ultimate Fighting Championship (2019)

UFC Greatest Fights (2)

03:30

Magazín ze světa Ultimate Fighting Championship (2019)

UFC Fight Night: Ngannou vs. Dos Santos

04:00

Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship, Minneapolis, Minnesota

Sportovní infoservis

00:00

Sportovní infoservis

00:00

Cyklistika

00:30

Tour de France 2018 – souhrn

Watts

01:30

Magazín sportovních karambolů

Kanoistika

02:00

SP ve vodním slalomu

Rally

02:30

ME – Rajd Polski, 1. etapa

Cyklistika

03:00

Giro – souhrn

Cyklistika

04:00

Critérium du Dauphiné, 7. etapa

Rally

00:00

ME – Rajd Polski, 1. etapa

Kanoistika

00:30

SP ve vodním slalomu

Snooker

00:30

World Cup – čtvrtfinále

Watts

01:30

Magazín sportovních karambolů

Cyklistika

02:00

Giro – souhrn

Rally

03:00

ME – Rajd Polski, 1. etapa

Snooker

03:00

World Cup – čtvrtfinále

Motorky

03:30

MS superbiků v Misanu

Kanoistika

04:30

SP ve vodním slalomu

Enfusion, nováčci

00:00

Záznam

Zlaté okamžiky

01:00

Fotbal: Španělsko - Švédsko

01:15

Záznam, Kvalifikace na Euro 2020

Lední hokej: Skelleftea - Storhamar Hamar

03:30

Záznam, CHL, Kolo 16, hra 2

Tenis

01:30

Záznam, ATP 250, finále, Pohár Mercedes, Stuttgart

Formule 1

03:30

Záznam, Velká cena Francie, kvalifikace

Formule 2

04:45

Záznam, Závod 1

Noční vysílání

00:15

Nočné vysielanie

00:00

Futbal

01:00

Priamy prenos z Gold Cup 2019 - CONCACAF

Haiti - Kanada

01:00

Priamy prenos zo štvrťfinálového zápasu Gold Cup 2019 - CONCACAF

Super League Triathlon Singapore

03:00

Magazín zo sveta triatlonu

Futbal

04:00

Priamy prenos z Gold Cup 2019 - CONCACAF

Mexiko - Konstarika

04:00

Priamy prenos zo štvrťfinálového zápasu Gold Cup 2019 - CONCACAF

Nočné vysielanie

00:00

Nočné vysielanie

00:15

Immaf World Championships (5)

00:20

The Best MMA action from the World Championships. (50 min)

Extreme Fighting Championship (272)

01:10

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Extreme Fighting Championship (273)

02:00

The Extreme Fighting Championship is the biggest Mixed Martial Arts competition on the African...

Ama Motocross Series Highlights (5)

02:50

Explosive highlights from the latest season! (50 min)

Pro Bull Riders (2)

03:40

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Pro Bull Riders (3)

04:30

Back for another season of biffum bashing, gooch grinding and perineum pounding, this is Pro Bull...

Estrella Damm N.A. Andalucía Masters hosted by the Sergio Garcia Foundation

00:00

Třetí kolo turnaje European Tour

Travelers Championship

04:30

Highlights z turnaje PGA Tour

Poklady v garáži (51)

00:40

(30 min)

Poklady v garáži (51)

00:40

(30 min)

Hyundai Ioniq (52)

01:10

(10 min)

Hyundai Ioniq (52)

01:10

(10 min)

Christian Menzel a jeho hosté (53)

01:20

(45 min)

Christian Menzel a jeho hosté (53)

01:20

(45 min)

Rychlé kolo (54)

02:05

(25 min)

Rychlé kolo (54)

02:05

(25 min)

Rychlé kolo (55)

02:30

(30 min)

Rychlé kolo (55)

02:30

(30 min)

Auto-moto test (56)

03:00

(20 min)

Auto-moto test (56)

03:00

(20 min)

Přednost v jízdě: Kia Ceed (57)

03:20

(10 min)

Přednost v jízdě: Kia Ceed (57)

03:20

(10 min)

Zprávy (58)

03:30

(5 min)

Zprávy (58)

03:30

(5 min)

Vztah k autu (59)

03:35

(25 min)

Vztah k autu (59)

03:35

(25 min)

Poklady v garáži (60)

04:00

(25 min)

Poklady v garáži (60)

04:00

(25 min)

Blochovy rozbory (61)

04:25

Motoristická témata (25 min)

Blochovy rozbory (61)

04:25

Motoristická témata (25 min)

Reportáž (62)

04:50

(25 min)

Reportáž (62)

04:50

(25 min)

NEW Retribution 2018

02:00

NEW Wrestling's - New European Championship Wrestling most hardcore event of the year. The word...

Xtreme Fighting Championships

04:00

Xtreme Fighting Championships - XFC is a premier international MMA organization based in the USA....

Xtreme Fighting Championships

04:25

Xtreme Fighting Championships - XFC is a premier international MMA organization based in the USA....

Ultimate Taekwondo

04:50

With it's origins dating back thousands of years ago in Korea, Taekwondo - literally: TAE "foot"...

Tenis ziemny

00:25

Turniej WTA - Eastbourne: Finał kraj prod.Szwajcaria

Boks

02:00

Gala boksu w Providence - studio

Boks

03:00

Gala boksu w Providence cz. 1

Boks

03:55

Gala boksu w Providence cz. 2

Boks

04:45

Gala boksu w Providence: Maciej Sulęcki - Demetrius Andrade, Na żywo

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.