iDNES.cz / TV program


20. 4. 21. 4. 22. 4. 23. 4. 24. 4. 25. 4. 26. 4.

Johann Sebastian Bach: Pašije svatého Matouše

00:00

Zprávy

02:43

Slon, tygr a spol. (820)

02:45

Příběhy z lipské zoo

Máme rádi zvířata

03:10

Regionální vysílání

03:35

Regionální vysílání

04:05

Regionální vysílání

04:35

I Love You Phillip Morris

01:20

Komediální drama Fr./USA (2009). (89 min)

Sportovní zpravodajství

02:50

Regionální vysílání

04:20

Regionální vysílání

04:50

Legendy - večer pro Toma Paulse

01:20

Kriminální policie žádá o pomoc

02:50

Císař Barbarossa - Legenda Kyffhäuseru

03:15

Film

Naše lesy - nonstop

04:00

Regionální vysílání

04:25

Regionální vysílání

04:55

Novinky z naší rodiny - Dva rodiče navíc (1/2)

01:05

Komedie N (2016). (88 min)

Sedmá Sindibádova cesta

02:35

Akční dobrodružný film USA (1958)

Naše lesy - nonstop

04:00

Regionální vysílání

04:25

Regionální vysílání

04:55

Zprávy

00:33

Novinky z naší rodiny - Jedno mimino pro všechny (2/2)

00:40

Komedie N (2016). (89 min)

Zprávy

02:03

Sindibád a tygří oči

02:10

Akční dobrodružný film VB (1977)

Naše lesy - nonstop

03:55

Regionální vysílání

04:30

Ströterova pánská domácnost

00:20

Zprávy

01:03

Lipová ulice (1716)

01:05

Seriál N (2019)

Zprávy

01:33

Exakt

01:35

Exakt - příběh

02:05

Zprávy

02:33

Stopa pachatelů

02:35

Máme rádi zvířata

03:05

Naše lesy - nonstop

03:30

Regionální vysílání

04:30

Zprávy

00:58

Zachránce života

01:00

Hlavní věc je zdraví

01:45

Zprávy

02:28

Artour

02:30

Výjimečný stav - když hlava stávkuje

03:00

Magazín

Naše lesy - nonstop

03:30

Regionální vysílání

04:30


Princ Valiant

05:25

Dobrodružný film USA (1954)

Hranolky

07:00

TV film N (2012). (78 min)

Rodina ze Sprévského lesa (3/7)

08:20

Rodinný seriál N (1990). (56 min)

Regionální vysílání

05:20

Naše lesy - nonstop

05:50

Pohani z Kumerova a jejich veselé kousky

06:05

Komedie N (1967)

Mezi pálenými cihlami a barokem

07:35

Film

Dobří lidé: Dieter Schlafke

07:50

Sváteční zamyšlení: Velikonoce

07:55

Naše hory shora (2)

08:00

Zahrada MDR

08:30

Regionální vysílání

05:25

Na cestách v Sasku

05:55

Spravedliví z Kummerowa

06:25

TV film N (1981). (87 min)

Dobří lidé: Helga Schotte

07:50

Rodina ze Sprévského lesa (6/7)

07:55

Rodinný seriál N (1990). (54 min)

Rodina ze Sprévského lesa (7/7)

08:50

Rodinný seriál N (1990). (57 min)

Regionální vysílání

05:25

Odpočívadlo Börde - kousek západu na dálnici

05:55

Nano

06:40

Rudé růže (2869)

07:10

Seriál N (2019)

Sladká Laura (3130)

08:00

Romantický seriál N (2019)

Zprávy

08:48

V plném porozumění - mladí doktoři (10)

08:50

Dramatický seriál N (2015). (48 min)

Regionální vysílání

05:00

Regionální vysílání

05:30

Brisant

06:00

Společenský magazín

Nano

06:40

Rudé růže (2870)

07:10

Seriál N (2019)

Sladká Laura (3131)

08:00

Romantický seriál N (2019)

Zprávy

08:48

V plném porozumění - mladí doktoři (11)

08:50

Dramatický seriál N (2015). (48 min)

Regionální vysílání

05:00

Regionální vysílání

05:30

Brisant

06:00

Společenský magazín

Nano

06:40

Rudé růže (2871)

07:10

Seriál N (2019)

Sladká Laura (3132)

08:00

Romantický seriál N (2019)

Zprávy

08:48

V plném porozumění - mladí doktoři (12)

08:50

Dramatický seriál N (2015). (48 min)

Regionální vysílání

05:00

Regionální vysílání

05:30

Brisant

06:00

Společenský magazín

Nano

06:40

Rudé růže (2872)

07:10

Seriál N (2019)

Sladká Laura (3133)

08:00

Romantický seriál N (2019)

Zprávy

08:48

V plném porozumění - mladí doktoři (13)

08:50

Dramatický seriál N (2015). (48 min)

Rodina ze Sprévského lesa (4/7)

09:15

Rodinný seriál N (1990). (58 min)

Rodina doktora Kleista (83)

10:15

Rodinný seriál N (2017). (48 min)

Spravedliví z Kummerowa

11:05

Film N (1981). (87 min)

Naše vesnice o víkendu

09:00

Reportáže na MDR

09:30

Rodina ze Sprévského lesa (5/7)

09:45

Rodinný seriál N (1990). (52 min)

Sedmá Sindibádova cesta

10:35

Akční dobrodružný film USA (1958). (84 min)

Zprávy

11:58

Alma zvládne všechno

09:50

TV film N (1980). (81 min)

Sindibád a tygří oči

11:10

Akční dobrodružný film VB (1977). (108 min)

Kvízový duel - Olymp (181)

09:40

Země kompaktně

10:28

Slon, tygr a spol. (403)

10:30

Příběhy z lipské zoo

Zprávy

10:55

MDR v jedenáct

11:00

V plném porozumění (292)

11:45

Rodinný seriál N (2006). (43 min)

Kvízový duel - Olymp (182)

09:40

Země kompaktně

10:28

Slon, tygr a spol. (404)

10:30

Příběhy z lipské zoo

Zprávy

10:55

MDR v jedenáct

11:00

V plném porozumění (293)

11:45

Rodinný seriál N (2006). (43 min)

Kvízový duel - Olymp (183)

09:40

Země kompaktně

10:28

Slon, tygr a spol. (405)

10:30

Příběhy z lipské zoo

Zprávy

10:55

MDR v jedenáct

11:00

V plném porozumění (294)

11:45

Rodinný seriál N (2006). (43 min)

TV kvíz s J. Pilawou - Olymp (19)

09:40

Země kompaktně

10:28

Slon, tygr a spol. (406)

10:30

Příběhy z lipské zoo

Zprávy

10:55

MDR v jedenáct

11:00

V plném porozumění (295)

11:45

Rodinný seriál N (2006). (43 min)

Divoký Balt: Z Lotyšska do Finska (2/3)

12:30

Film

Rok na estonském ostrově Kihnu

13:15

Film

Zprávy

13:58

Fotbal: Hallescher FC - TSV 1860 Mnichov

14:00

Divoký Balt: Z Finska do Švédska (3/3)

12:00

Film

Naše lahodná vlast

12:45

Film

Reportáže na MDR

13:00

Pohoří Kyffhäuser

13:15

Film

Živá voda

14:00

Pohádka N (2017). (59 min)

Reportáže na MDR

15:00

Císař Barbarossa - Legenda Kyffhäuseru

15:15

Film

Zprávy

12:58

Legendární - Spreewald

13:00

Romantika železnice: Zuřivý Roland

14:30

Lokomotiva Zuřivý Roland

15:00

Komedie N (1977).

Korsický případ

12:30

Akční krimikomedie Fr. (2004). (89 min)

MDR ve dvě

14:00

Zprávy

15:13

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (255)

15:15

Na začátku byla nevěra

12:30

Rodinná komedie N (1999). (89 min)

MDR ve dvě

14:00

Zprávy

15:13

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (256)

15:15

Ještě, že tě mám

12:30

TV film Rak./N (2005). (89 min)

MDR ve dvě

14:00

Zprávy

15:13

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (257)

15:15

Ursus v údolí lvů

12:30

Komedie It. (1961). (89 min)

MDR ve dvě

14:00

Zprávy

15:13

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (258)

15:15

Reportáže na MDR

16:00

Zprávy

16:25

Sportovní zpravodajství

16:30

Oslavy Velikonoc na MDR 2019

18:00

Na cestách v Sasku

18:15

Dobří lidé: Dieter Schlafke

18:45

Předpověď počasí

18:50

Večerníček

18:54

Regionální vysílání

19:00

Zprávy

19:30

Dej se do toho - Velikonoční speciál

19:50

Zprávy

16:00

Pasáček vepřů

16:10

Pohádka N (2017). (59 min)

V plném porozumění - mladí doktoři (153)

17:10

Dramatický seriál N (2018). (48 min)

Zprávy

18:00

V plném porozumění (555)

18:05

Rodinný seriál N (2012). (44 min)

Předpověď počasí

18:50

Večerníček

18:52

Regionální vysílání

19:00

Zprávy

19:30

Kriminální policie žádá o pomoc

19:50

Zprávy

16:00

Po úzkokolejce: Projekt SVT Zhořelec

16:05

Hrnečku vař

16:35

Pohádka N (2018). (86 min)

Zprávy

18:00

Odpočívadlo Börde - kousek západu na dálnici

18:05

Předpověď počasí

18:50

Večerníček

18:54

Regionální vysílání

19:00

Zprávy

19:30

Dej se do toho!

19:50

Hra MDR

MDR ve čtyři

16:00

MDR ve čtyři

16:30

MDR ve čtyři

17:00

Zprávy

17:45

Předpověď počasí

18:05

Brisant

18:10

Společenský magazín

Večerníček

18:54

Regionální vysílání

19:00

Zprávy

19:30

Prostě geniální!

19:50

MDR ve čtyři

16:00

MDR ve čtyři

16:30

MDR ve čtyři

17:00

Zprávy

17:45

Předpověď počasí

18:05

Brisant

18:10

Společenský magazín

Večerníček

18:54

Regionální vysílání

19:00

Zprávy

19:30

Máme rádi zvířata

19:50

MDR ve čtyři

16:00

MDR ve čtyři

16:30

MDR ve čtyři

17:00

Zprávy

17:45

Předpověď počasí

18:05

Brisant

18:10

Společenský magazín

Večerníček

18:54

Regionální vysílání

19:00

Zprávy

19:30

Na příkaz lásky - Na cestách s organizátorkou svateb (4)

19:50

MDR ve čtyři

16:00

MDR ve čtyři

16:30

MDR ve čtyři

17:00

Zprávy

17:45

Předpověď počasí

18:05

Brisant

18:10

Společenský magazín

Večerníček

18:54

Regionální vysílání

19:00

Zprávy

19:30

Slon, tygr a spol. (822)

19:50

Příběhy z lipské zoo

Oslavy Velikonoc na MDR 2019

20:15

Zprávy

23:30

Nedotknutelní

23:35

Komediální drama Fr. (2011). (105 min)

Legendy - večer pro Toma Paulse

20:15

Zprávy

21:45

Sportovní zpravodajství: Bundesliga v neděli

22:00

Tom a Chérie

22:20

To nejelepší od Toma Paulse a Ilsy Bähnertové

23:50

Zpíváme Kaisera - velký festival šlágrů

20:15

Hudebně-zábavný pořad

Zprávy

23:30

Kaisera mají všichni rádi!

23:35

Koncert

Přehled

20:15

Magazín

Tajný projekt Saské kliniky

21:00

Zprávy

21:45

Pracovní místa (1/3)

22:05

Film

Zprávy

22:48

Volejte policii 110

22:50

Kriminální cyklus N (1974). (61 min)

Vraždy na severu (50)

23:50

Krimiseriál N (2016). (45 min)

Exakt

20:15

Exakt - příběh

20:45

Stopa pachatelů

21:15

Zprávy

21:45

Místo činu: Trest smrti

22:05

Krimifilm N (2008). (88 min)

Zprávy

23:33

Extra 3

23:35

Satirický magazín

Zachránce života

20:15

Hlavní věc je zdraví

21:00

Zprávy

21:45

Artour

22:05

Výjimečný stav - když hlava stávkuje

22:35

Magazín

Zprávy

23:03

Richard Hartmann - král lokomotiv ze Saské Kamenice

23:05

Film

hr-Bigband a Robben Ford

23:35

Zázračná země šlágrů

20:15

Zprávy

21:45

Riverboat

22:00

Talk show

Zprávy

23:58

I Love You Phillip Morris

01:20

Komediální drama Fr./USA (2009). (89 min)

Sportovní zpravodajství

02:50

Regionální vysílání

04:20

Regionální vysílání

04:50

Legendy - večer pro Toma Paulse

01:20

Kriminální policie žádá o pomoc

02:50

Císař Barbarossa - Legenda Kyffhäuseru

03:15

Film

Naše lesy - nonstop

04:00

Regionální vysílání

04:25

Regionální vysílání

04:55

Novinky z naší rodiny - Dva rodiče navíc (1/2)

01:05

Komedie N (2016). (88 min)

Sedmá Sindibádova cesta

02:35

Akční dobrodružný film USA (1958)

Naše lesy - nonstop

04:00

Regionální vysílání

04:25

Regionální vysílání

04:55

Zprávy

00:33

Novinky z naší rodiny - Jedno mimino pro všechny (2/2)

00:40

Komedie N (2016). (89 min)

Zprávy

02:03

Sindibád a tygří oči

02:10

Akční dobrodružný film VB (1977)

Naše lesy - nonstop

03:55

Regionální vysílání

04:30

Ströterova pánská domácnost

00:20

Zprávy

01:03

Lipová ulice (1716)

01:05

Seriál N (2019)

Zprávy

01:33

Exakt

01:35

Exakt - příběh

02:05

Zprávy

02:33

Stopa pachatelů

02:35

Máme rádi zvířata

03:05

Naše lesy - nonstop

03:30

Regionální vysílání

04:30

Zprávy

00:58

Zachránce života

01:00

Hlavní věc je zdraví

01:45

Zprávy

02:28

Artour

02:30

Výjimečný stav - když hlava stávkuje

03:00

Magazín

Naše lesy - nonstop

03:30

Regionální vysílání

04:30

Kultura na MDR - filmový magazín

00:00

Mandela: Dlouhá cesta ke svobodě

00:15

Životopisné drama JAR/VB (2013). (136 min)

Jedenácti minutová válka

02:30

Krátký film N (2007). (14 min)

Krátký film: Mezitím

02:45

Krátký film N (2011). (9 min)

Zprávy

02:53

Slon, tygr a spol. (822)

02:55

Příběhy z lipské zoo

Máme rádi zvířata

03:20

Regionální vysílání

03:45

Regionální vysílání

04:15

Regionální vysílání

04:45

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.