iDNES.cz / TV program


23. 1. 24. 1. 25. 1. 26. 1. 27. 1. 28. 1. 29. 1.

Quirke (1)

00:05

Krimiseriál VB (2013). (88 min)

Zprávy

01:33

Přehled

01:35

Magazín

VERO - legendární výrobci hraček z Olbernhau

02:20

Film

Zprávy

03:03

Ples v drážďanské Semperoper 2014-2018 - všichni tančí

04:20

Regionální vysílání

04:30

Dámská noc - sestřih z pořadů

00:25

Zábavný pořad

Zprávy

01:08

Lipová ulice (1703)

01:10

Seriál N (2019)

Zprávy

01:38

Exakt

01:40

Těžký porod - Pohotovost na sále

02:10

Film

Zprávy

02:38

Stopa pachatelů

02:40

Máme rádi zvířata

03:10

Ples v drážďanské Semperoper 2014-2018 - všichni tančí

03:35

Regionální vysílání

04:30

Zprávy

00:48

Zachránce života

00:50

Hlavní věc je zdraví

01:35

Zprávy

02:18

Maischbergerová

02:20

Talk show

Zprávy

03:33

Artour

03:35

Ples v drážďanské Semperoper 2014-2018 - všichni tančí

04:05

Regionální vysílání

04:30

Zprávy

00:13

Kultura na MDR - filmový magazín

00:15

Děti z vily Emma

00:30

Drama Rak./N (2016). (102 min)

Lež

02:15

Krátký film N (2008). (9 min)

Zprávy

02:23

Slon, tygr a spol. (809)

02:25

Příběhy z lipské zoo

Máme rádi zvířata

02:50

Regionální vysílání

03:15

Regionální vysílání

03:45

Regionální vysílání

04:15

Ples v drážďanské Semperoper 2014-2018 - všichni tančí

04:45

Ponorka U-571

00:55

Válečné drama Fr./USA (2000). (106 min)

Sportovní zpravodajství

02:40

Regionální vysílání

04:10

Regionální vysílání

04:40

Ztracený čas

00:40

TV film N (2011). (103 min)

Kriminální policie žádá o pomoc

02:25

Sportovní zpravodajství

02:50

Zimní dobrodružství na Sibiři - nonstop bivak

03:30

Regionální vysílání

04:10

Regionální vysílání

04:40

Buchenwald - mýty o hrdinech a pravda o táboře

00:45

Film

Teď se jmenuje Lotte

01:15

Krátký film N (2014). (16 min)

Kultura na MDR - filmový magazín

01:30

Zprávy

01:43

Fakt je...! Z Magdeburku

01:45

Zprávy

02:43

Anne Willová

02:45

Talk show

Dnes na východě - reportáž

03:45

Zimní dobrodružství na Sibiři - nonstop bivak

04:00

Regionální vysílání

04:30


Regionální vysílání

05:00

Regionální vysílání

05:30

Brisant

06:00

Společenský magazín

Nano

06:40

Svět budoucnosti

Rudé růže (2810)

07:10

Seriál N (2019)

Sladká Laura (3074)

08:00

Romantický seriál

Zprávy

08:48

Julia - nevšední žena (13)

08:50

Telenovela Rak. (1999). (48 min)

Regionální vysílání

05:00

Regionální vysílání

05:30

Brisant

06:00

Společenský magazín

Nano

06:40

Svět budoucnosti

Rudé růže (2811)

07:10

Seriál N (2019)

Sladká Laura (3075)

08:00

Romantický seriál

Zprávy

08:48

Julia - nevšední žena (14)

08:50

Telenovela Rak. (2000). (48 min)

Regionální vysílání

05:00

Regionální vysílání

05:30

Brisant

06:00

Společenský magazín

Nano

06:40

Svět budoucnosti

Rudé růže (2812)

07:10

Seriál N (2019)

Sladká Laura (3076)

08:00

Romantický seriál

Zprávy

08:48

Julia - nevšední žena (15)

08:50

Telenovela Rak. (2000). (48 min)

My jsme Rosinskiovi

05:10

TV film N (2016)

Jak vychovám rodiče? (5)

06:40

Rodinný seriál N (2001). (27 min)

Jak vychovám rodiče? (6)

07:05

Rodinný seriál N (2001). (27 min)

Armanovo tajemství

07:35

(89 min)

Regionální vysílání

05:10

Zimní dobrodružství na Sibiři - nonstop bivak

05:40

Madeline

06:00

Film Fr./USA (1998).

Dobří lidé: Hannah Rotzingerová

07:25

Když táta umře

07:30

Film

Kdo jsme my - lidé s poraněným mozkem na cestě za sebou samým

08:00

Zahrada MDR

08:30

Regionální vysílání

05:10

Na cestách v Sasku

05:40

Vidět místo slyšet

06:10

Magazín

Nano

06:40

Svět budoucnosti

Rudé růže (2812)

07:10

Seriál N (2019)

Sladká Laura (3077)

08:00

Romantický seriál

Zprávy

08:48

Julia - nevšední žena (16)

08:50

Telenovela Rak. (2000). (48 min)

Regionální vysílání

05:00

Regionální vysílání

05:30

Brisant

06:00

Společenský magazín

Nano

06:40

Svět budoucnosti

Rudé růže (2813)

07:10

Seriál N (2019)

Sladká Laura (3078)

08:00

Romantický seriál

Zprávy

08:48

Julia - nevšední žena (17)

08:50

Telenovela Rak. (2000). (48 min)

TV kvíz s J. Pilawou (150)

09:40

Země kompaktně

10:28

Slon, tygr a spol. (341)

10:30

Příběhy z lipské zoo

Zprávy

10:55

MDR v jedenáct

11:00

V plném porozumění (789)

11:45

Rodinný seriál N (2017). (44 min)

TV kvíz s J. Pilawou (151)

09:40

Země kompaktně

10:28

Slon, tygr a spol. (342)

10:30

Příběhy z lipské zoo

Zprávy

10:55

MDR v jedenáct

11:00

V plném porozumění (790)

11:45

Rodinný seriál N (2017). (43 min)

Kvízový duel - Olymp (7)

09:40

Země kompaktně

10:28

Slon, tygr a spol. (343)

10:30

Příběhy z lipské zoo

Zprávy

10:55

MDR v jedenáct

11:00

V plném porozumění (791)

11:50

Rodinný seriál N (2017). (44 min)

Vyplouváme (5/9)

09:05

Seriál (62 min)

Rodina doktora Kleista (71)

10:05

Rodinný seriál N (2016). (48 min)

Jeptišky v akci (208)

10:55

Komediální seriál N (2017). (48 min)

Zázrak z Göltzschtalu

11:45

Film

Naše vesnice o víkendu

09:00

Dobrodužství v Turecku (2/2)

09:30

Film

Zprávy

10:13

Černý tulipán

10:15

Komedie Fr./It./Šp. (1963). (109 min)

TV kvíz s J. Pilawou (152)

09:40

Země kompaktně

10:28

Slon, tygr a spol. (344)

10:30

Příběhy z lipské zoo

Zprávy

10:55

MDR v jedenáct

11:00

V plném porozumění (792)

11:45

Rodinný seriál N (2017). (43 min)

TV kvíz s J. Pilawou (153)

09:40

Země kompaktně

10:28

Slon, tygr a spol. (345)

10:30

Příběhy z lipské zoo

Zprávy

10:55

MDR v jedenáct

11:00

V plném porozumění (793)

11:45

Rodinný seriál N (2017). (43 min)

Pod palmami u modrého moře

12:30

Romantický film N (1957). (88 min)

MDR ve dvě

14:00

Zprávy

15:13

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (294)

15:15

Soutěž

Schubert in Love

12:30

Komedie N (2016). (87 min)

MDR ve dvě

14:00

Zprávy

15:13

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (295)

15:15

Soutěž

Madeline

12:35

Rodinná komedie Fr./USA (1998). (83 min)

MDR ve dvě

14:00

Zprávy

15:13

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (296)

15:15

Soutěž

Zahrada MDR

12:15

Naše vesnice o víkendu

12:45

Divoký Nový Zéland: Boj o ráj (3/3)

13:15

Film

Zprávy

13:58

Fotbal

14:00

Zprávy

14:50

Sportovní zpravodajství

14:55

Riverboat

12:05

Talk show

Zprávy

14:18

Sněženka a Růženka

14:20

Pohádka N (1978). (67 min)

Zprávy

15:28

To všechno Klára (8/16)

15:30

Krimiseriál N (2012). (48 min)

Miss Sixty

12:30

Romantická komedie N (2014). (90 min)

MDR ve dvě

14:00

Zprávy

15:13

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (297)

15:15

Krásné lži

12:30

Drama N (2003). (89 min)

MDR ve dvě

14:00

Zprávy

15:13

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (298)

15:15

MDR ve čtyři

16:00

MDR ve čtyři

16:30

MDR ve čtyři

17:00

Zprávy

17:45

Předpověď počasí

18:05

Brisant

18:10

Společenský magazín

Večerníček

18:54

Regionální vysílání

19:00

Zprávy

19:30

Máme rádi zvířata

19:50

MDR ve čtyři

16:00

MDR ve čtyři

16:30

MDR ve čtyři

17:00

Zprávy

17:45

Předpověď počasí

18:05

Brisant

18:10

Společenský magazín

Večerníček

18:54

Regionální vysílání

19:00

Zprávy

19:30

Sportovní kanóny (4)

19:50

MDR ve čtyři

16:00

MDR ve čtyři

16:30

MDR ve čtyři

17:00

Zprávy

17:45

Předpověď počasí

18:05

Brisant

18:10

Společenský magazín

Večerníček

18:54

Regionální vysílání

19:00

Zprávy

19:30

Slon, tygr a spol. (809)

19:50

Příběhy z lipské zoo

Zprávy

16:25

Sportovní zpravodajství

16:30

Dnes na východě - reportáž

18:00

Na cestách v Sasku

18:15

Dobří lidé: Hannah Rotzingerová

18:45

Předpověď počasí

18:50

Večerníček

18:54

Regionální vysílání

19:00

Zprávy

19:30

Quickie

19:50

Rychlokvíz

Zprávy

16:20

Sportovní zpravodajství

16:30

V plném porozumění - mladí doktoři (141)

17:10

Dramatický seriál N (2018). (48 min)

Zprávy

18:00

V plném porozumění (840)

18:05

Rodinný seriál N (2019). (44 min)

Předpověď počasí

18:50

Večerníček

18:52

Regionální vysílání

19:00

Zprávy

19:30

Kriminální policie žádá o pomoc

19:50

MDR ve čtyři

16:00

MDR ve čtyři

16:30

MDR ve čtyři

17:00

Zprávy

17:45

Předpověď počasí

18:05

Brisant

18:10

Společenský magazín

Večerníček

18:54

Regionální vysílání

19:00

Zprávy

19:30

Dej se do toho!

19:50

Hra MDR

MDR ve čtyři

16:00

MDR ve čtyři

16:30

MDR ve čtyři

17:00

Zprávy

17:45

Předpověď počasí

18:05

Brisant

18:10

Společenský magazín

Večerníček

18:54

Regionální vysílání

19:00

Zprávy

19:30

Prostě geniální!

19:50

Exakt

20:15

Těžký porod - Pohotovost na sále

20:45

Film

Stopa pachatelů

21:15

Zprávy

21:45

Volejte policii 110

22:05

Krimifilm N (2013). (89 min)

Zprávy

23:33

Komedie bez Karstena

23:35

Zachránce života

20:15

Hlavní věc je zdraví

21:00

Zprávy

21:45

Artour

22:05

Když táta umře

22:35

Film

Zprávy

23:03

Pianista Menahem Pressler - život, který žiji

23:05

Film

Galakoncert Berlínských filharmoniků s Menahem Presslerem

23:50

Plnou parou a hudbou

20:15

Zprávy

21:45

Riverboat

22:00

Talk show

Malí proti velkým

20:15

Soutěžní show

Zprávy

23:30

Záhada rudé orchideje

23:35

TV film N (1961).

Legendy - večer pro Heinze Quermanna

20:15

Zprávy

21:45

Sportovní zpravodajství: Bundesliga v neděli

22:00

Svědkové holokaustu

22:20

Dobová cesta

Moje dcera Anna Franková

23:10

Drama

Volejte policii 110: Bažina

20:15

Krimifilm N (1999). (89 min)

Zprávy

21:40

Fakt je...! Z Magdeburku

22:05

Zprávy

23:03

Nahý mezi vlky

23:05

TV film N (2015). (102 min)

Přehled

20:15

Magazín

Zapomenutý koncentrační tábor - Sachsenburg

21:00

Zprávy

21:45

Šalom nové Německo - Židé v NDR

22:05

Film

Zprávy

22:48

Volejte policii 110

22:50

Krimifilm N (1971). (71 min)

Dámská noc - sestřih z pořadů

00:25

Zábavný pořad

Zprávy

01:08

Lipová ulice (1703)

01:10

Seriál N (2019)

Zprávy

01:38

Exakt

01:40

Těžký porod - Pohotovost na sále

02:10

Film

Zprávy

02:38

Stopa pachatelů

02:40

Máme rádi zvířata

03:10

Ples v drážďanské Semperoper 2014-2018 - všichni tančí

03:35

Regionální vysílání

04:30

Zprávy

00:48

Zachránce života

00:50

Hlavní věc je zdraví

01:35

Zprávy

02:18

Maischbergerová

02:20

Talk show

Zprávy

03:33

Artour

03:35

Ples v drážďanské Semperoper 2014-2018 - všichni tančí

04:05

Regionální vysílání

04:30

Zprávy

00:13

Kultura na MDR - filmový magazín

00:15

Děti z vily Emma

00:30

Drama Rak./N (2016). (102 min)

Lež

02:15

Krátký film N (2008). (9 min)

Zprávy

02:23

Slon, tygr a spol. (809)

02:25

Příběhy z lipské zoo

Máme rádi zvířata

02:50

Regionální vysílání

03:15

Regionální vysílání

03:45

Regionální vysílání

04:15

Ples v drážďanské Semperoper 2014-2018 - všichni tančí

04:45

Ponorka U-571

00:55

Válečné drama Fr./USA (2000). (106 min)

Sportovní zpravodajství

02:40

Regionální vysílání

04:10

Regionální vysílání

04:40

Ztracený čas

00:40

TV film N (2011). (103 min)

Kriminální policie žádá o pomoc

02:25

Sportovní zpravodajství

02:50

Zimní dobrodružství na Sibiři - nonstop bivak

03:30

Regionální vysílání

04:10

Regionální vysílání

04:40

Buchenwald - mýty o hrdinech a pravda o táboře

00:45

Film

Teď se jmenuje Lotte

01:15

Krátký film N (2014). (16 min)

Kultura na MDR - filmový magazín

01:30

Zprávy

01:43

Fakt je...! Z Magdeburku

01:45

Zprávy

02:43

Anne Willová

02:45

Talk show

Dnes na východě - reportáž

03:45

Zimní dobrodružství na Sibiři - nonstop bivak

04:00

Regionální vysílání

04:30

Quirke (2)

00:00

Krimiseriál VB (2013). (89 min)

Zprávy

01:28

Přehled

01:30

Magazín

Zapomenutý koncentrační tábor - Sachsenburg

02:15

Zprávy

02:58

Na rovinu

03:00

Diskuzní pořad

Zimní dobrodružství na Sibiři - nonstop bivak

04:15

Regionální vysílání

04:30

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.