Odvysílané díly

Zprávy / Sport

Zlínští fotbalisté se radují z gólu proti Slavii, který z penalty vstřelil...
Slavia - Zlín 0:1, lídr brzy prohrává, Potočný se trefuje z penalty

Slávističtí fotbalisté touží udělat ve 28. kole nejvyšší soutěže další krok k titulu. Zároveň mohou prodloužit rekord v neporazitelnosti na 40 zápasů. Jejich...  celý článek

Závar před jihlavskou brankou ve třetím finále první ligy s Kladnem.
ONLINE: Kladno má v Jihlavě blízko ke své první výhře ve finále první ligy

Třetím zápasem v podvečer pokračuje finále play off první hokejové ligy. Po vítězstvích 4:3 v prodloužení a 4:1 na kladenském ledě má blíž k návratu do...  celý článek

Sparťané ve zdi čelí přímému kopu Pardubice v ligovém utkání.
Pardubice - Sparta 2:2, hosté ztratili dvougólový náskok i druhé místo

Sparťanští fotbalisté vedli v poločase o dvě branky, utkání 28. kola Fortuna ligy na hřišti Pardubic měli pod kontrolou, ale diletantskými chybami a laxním...  celý článek

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem