Odvysílané díly

Zprávy / Sport

Lídr závodu Tadej Pogačar (UAE) se vrhá do stoupání ve dvacáté etapě Tour de...
ONLINE: Sprint v horách. Favorité snížili tempo, v úniku šlape sedmička jezdců

Cyklistická Tour de France vstupuje do závěrečného víkendu. A nabízí ještě dvě těžké etapy v okolí cílového Nice. Během sobotní etapy závodníci naposledy míří...  celý článek

Filip Toul (v bílém) na evropském šampionátu do 18 let v Bánské Bystrici.
Mílař Toul si doběhl pro titul dorosteneckého mistra Evropy

Filip Toul vyhrál na mistrovství Evropy v atletice do 18 let běh na 1500 metrů. Na šampionátu v Banské Bystrici potvrdil roli favorita a ve finiši porazil Srba...  celý článek

Lucie Šafářová při červnové exhibici.
Šafářová v Praze vypadla v kvalifikaci, další šanci má ve čtyřhře

Tenistka Lucie Šafářová při krátkodobém návratu na kurty prohrála v 1. kole kvalifikace turnaje WTA v Praze s Ukrajinkou Anastasijí Soboljevovou po více než...  celý článek

TV program na celý týden: ČT1, ČT2, Nova, Prima, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov

© 1998–2024 MAFRA, a. s. a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s. zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s. se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.