- Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7. - Úterý
16. 7. - Středa
17. 7.
Sobota 13.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Objektiv
00:10AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
00:40Chalupa je hra
01:15Zahrada je hra
01:35Rajské zahrady II
02:00Dobré ráno
02:20Hranice bez hranic
04:50Etiketa
05:15Události v regionech
05:30Pečení na neděli
06:00Blaťácká povídačka
06:35Lék pod kůži
07:15Úsměvy Karla Gotta
08:15Slovácko sa nesúdí (1)
08:55Slovácko sa nesúdí (2)
09:35Walker: Independence (6/13)
10:20Všechnopárty
11:00Z metropole, Týden v regionech
12:00Hobby naší doby - letní speciál
12:25Postřehy odjinud
12:50Zprávy
13:00O bílém jadýrku
13:05Pane králi, jdeme z dáli
14:10Putování za měsíční nitkou
15:00Příkopy (4/6)
15:50Hercule Poirot XI
16:50Kluci v akci
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Všechnopárty
20:10Neobyčejné životy
21:05Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
21:59Pocta Karlu Gottovi
22:00Komisařka Florence (3/4)
00:30Případy detektiva Murdocha XVI
02:00Bolkoviny
02:45Banánové rybičky
03:30Zahrada je hra
04:00Pod pokličkou
04:25Hranice bez hranic
04:50Dalgliesh
01:10Folklorika
01:55Návraty k divočině
02:20Nedej se
02:50Cesty víry
03:15Tarahún a Habešačka
03:45Kam k nám (2/9)
04:10Josef a jeho bratři
05:00Televizní klub neslyšících
05:20Zprávy v českém znakovém jazyce
05:45Tajemství britských královských paláců (5/8)
06:00Divoká Austrálie
06:45Matsés
07:35Cyklotoulky
08:20Azurové pobřeží, francouzská kráska
08:30Jaderské ostrovy z nebe
09:25Postřehy odjinud
10:30Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (1)
10:35Letecké katastrofy
11:15Rekordní přehrady
12:00Návrat hrdiny
12:55Námluvy ve světě zvířat (1/5)
14:25Tajemství skrytá v písku (6/6)
15:15Hrabě Monte Christo (2/2)
16:00Zázračná planeta: Svérázné chování zvířat (2/3)
17:30Svět zvířat
18:25Sousedé
19:20Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Motýlek
20:00Všechny zabij a vrať se sám
22:30Melodie podzemí
00:10Království pirátů (2/6)
01:55Návraty k divočině
02:45Zašlapané projekty
03:15V zajetí železné opony
03:30Velvarská vejce
03:45Wolfram - Robert Matula
04:10Babylon
04:35Kriminálka Miami IX (17)
00:35Kriminálka Miami IX (18)
01:35Můj přítel Monk III (5)
02:15Na lovu II
03:00Ordinace v růžové zahradě 2 (193)
03:55Novashopping
04:50Zig a Sharko IV
05:55Chuggington: Veselé vláčky (29, 30, 31, 32)
06:10Alvin a Chipmunkové II (2, 3)
07:00O synkovi, který se učil bát
07:50Co ste hasiči (2)
09:00Den s Novou
10:15Bláznivá střela 33 1/3: Poslední trapas
10:20Den s Novou
12:00Můj letní princ
12:05Den s Novou
13:55Baby máma
14:00Karate Kid
15:55Hospoda (16)
18:50Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Venom
20:20Monster Hunter
22:30Bláznivá střela 33 1/3: Poslední trapas
00:40Kriminálka Anděl II (11)
02:05Malé lásky III (3)
03:00Dáma a Král II (7)
04:00Novashopping
04:55Policie v akci
00:15Policie Hamburk XII (14)
01:10Policie Hamburk XII (15)
02:10Closer: Nové případy III (11)
03:05Jak se staví sen
04:00Libovky Pepy Libického
05:05Lodí přes Kornati
06:00Bolek a Lolek vyrážejí do světa
06:05M.A.S.H (169)
06:10M.A.S.H (170)
06:35M.A.S.H (171)
06:55M.A.S.H (172)
07:25M.A.S.H (173)
07:55Autosalon.tv
08:307 pádů Honzy Dědka
09:35Kdo se ptá?
10:45Máme rádi Česko
11:50Polda II (7)
13:40Nestyda
14:45Madla z cihelny
16:30Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Polda II (8)
20:15Polda III (1)
21:25Všemocný
22:35Rychlej Charlie
00:40Zběsilý únos
02:20Jak se staví sen
04:05Dokonalý student
00:20Vdovy
02:15Nicholas Nickleby
04:50Kriminálka Miami IX (17)
07:05Kriminálka Miami IX (18)
08:00V zajetí
08:50Zpátky na výsluní
10:30Stroj času
12:30Jak vycvičit draka 2
14:20Senzační prázdniny
16:05Kód Enigmy
17:50Správci osudu
20:00Pavučina snů
22:00Rock of Ages
00:35Dokonalý student
02:40Stroj času
04:30Teorie velkého třesku XI (12, 13, 14, 15)
00:15Malý Sheldon (17, 18)
01:55Zlatá sedmdesátá VII (10, 11)
02:30Americký táta III (15, 16)
03:15TELE TELE
03:552 $ocky III (8, 9, 10, 11)
04:25Ženatý se závazky (48)
05:50Zig a Sharko IV (44, 45, 46, 47)
06:15Bakugan: Vzestup Geoganů (46)
06:55Přátelé VII (15, 16)
07:052 $ocky III (12, 13, 14, 15)
08:00Malý Sheldon (19, 20, 21, 22)
09:40Ženatý se závazky (50, 51)
11:20Dva a půl chlapa IV (19, 20)
12:15Přátelé VII (15, 16)
13:10Teorie velkého třesku XI (12, 13, 14, 15)
14:002 $ocky III (16, 17, 18, 19)
15:40Zlatá sedmdesátá VII (12, 13)
17:25Dva a půl chlapa IV (21, 22)
18:20Malý Sheldon II (1, 2)
19:10Teorie velkého třesku XI (16, 17, 18, 19)
20:00Přátelé VII (17, 18)
21:35Americký táta III (17, 18)
22:30Dva a půl chlapa IV (21, 22)
23:25Teorie velkého třesku XI (16, 17, 18, 19)
00:15Malý Sheldon (19, 20)
01:50Zlatá sedmdesátá VII (12, 13)
02:30Americký táta III (17, 18)
03:10TELE TELE
03:55Stahovák
04:20Film o filmu: Rafťáci
04:45Američtí sběratelé XIX (2)
01:05Kachní dynastie II (16, 17)
01:50Strážci hranic: Austrálie II (6, 7)
02:30Walker, Texas Ranger VII (10)
03:15Magazín Muaythai (4)
04:00New Zealand Ambassador’s XV 2024
04:25Běhej lesy - Železná Ruda
04:40Engadin Snow
05:05Mediterranean Epic
05:30Walker, Texas Ranger VII (9)
06:00Strážci hranic: Austrálie II (8, 9)
06:40Mistři zastavárny XXIV (2)
07:25Američtí sběratelé XIX (2)
08:20Kachní dynastie II (16, 17)
09:10Kobra 11 XXV (8, 9)
10:05Novashopping
12:00Walker, Texas Ranger VII (10)
12:20Válka skladů X (14, 15, 16, 17)
13:15Mistři zastavárny XXIV (3)
15:00Spartan: Týmová výzva (1)
15:50Kobra 11 XXV (10, 11)
16:50Válka skladů X (18, 19)
18:45Mistři zastavárny XXIV (4)
19:35Katastrofa letu č. 19
20:30Walker, Texas Ranger VII (11)
22:15Kobra 11 XXV (10, 11)
23:10Mistři renovací (1)
01:05Kachní dynastie III (1, 2)
01:45Strážci hranic: Austrálie II (8, 9)
02:30Walker, Texas Ranger VII (11)
03:15Rio Breogan - Hapoel Holon
04:00Simpsonovi XXXV (7)
00:50Simpsonovi XXXV (8)
01:15Simpsonovi XXXV (9)
01:45Simpsonovi XXXV (10)
02:15Jmenuju se Earl IV (10)
02:40Jmenuju se Earl IV (11)
03:10ESCAPE
03:30Spartakus: Válka zatracených (1)
04:25Těžká dřina
05:30Příhody Bolka a Lolka
06:00Autosalon.tv
06:10Top Gear XXVI (2)
07:00Top Gear XXVI (3)
08:05Top Gear XXVII (4)
09:00Top Gear XXVII (5)
10:10Re-play
11:20Jmenuju se Earl IV (10)
11:55Jmenuju se Earl IV (11)
12:25Simpsonovi XXXIV (5)
12:50Simpsonovi XXXIV (6)
13:20Simpsonovi XXXIV (7)
13:45Simpsonovi XXXIV (8)
14:15Ďábelská brigáda
14:35Jmenuju se Earl IV (12)
17:25Jmenuju se Earl IV (13)
17:50Simpsonovi XXXV (11)
18:20Simpsonovi XXXV (12)
18:45Simpsonovi XXXV (13)
19:15Simpsonovi XXXV (14)
19:45Madagaskar 3
20:15Spolujízda
22:00Simpsonovi XXXV (11)
23:55Simpsonovi XXXV (12)
00:20Simpsonovi XXXV (13)
00:50Simpsonovi XXXV (14)
01:15Jmenuju se Earl IV (12)
01:45Jmenuju se Earl IV (13)
02:10Re-play
02:40Spartakus: Válka zatracených (2)
03:05Autosalon.tv
04:10Zoufalé manželky II (6)
00:05Zoufalé manželky II (7)
01:00Čas lásky a třešní (106)
01:55Čas lásky a třešní (107)
02:50Láska klepe na dveře (9)
03:45Jak se staví sen - extra
04:45Na zámku
05:35Na zámku
06:00Karolína, domácí kuchařka
06:15Teď vaří šéf!
06:40Britská královská rodina: Aféry a nevěry
07:151. MISE (10)
08:15Svatby v Benátkách (35)
09:35Receptář prima nápadů
10:40Libovky Pepy Libického
11:35Emilie Richards: Ráj na konci světa
12:10Doktor z hor: Nové příběhy IV (5)
14:05Doktor z hor: Nové příběhy IV (6)
15:05Čas lásky a třešní (108)
16:00Čas lásky a třešní (109)
17:00Doktor z hor: Nové příběhy IV (7)
17:55Doktor z hor: Nové příběhy IV (8)
18:55Sesterstvo zla
20:001. MISE (11)
21:40Inkognito
22:55Zoufalé manželky II (8)
00:00Zoufalé manželky II (9)
00:55Čas lásky a třešní (108)
01:50Čas lásky a třešní (109)
02:45Láska klepe na dveře (10)
03:45Jak se staví sen - extra
04:40To je vražda, napsala III (2)
00:40To je vražda, napsala III (3)
01:25Beze stopy VII (13)
02:10Médium III (13)
02:50Na lovu
03:30Co na to Češi
04:15Riskuj!
04:55Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:30Na lovu
06:15MasterChef Česko VII (12)
07:05Záhady pro začátečníky
08:20Z archivu Sherlocka Holmese (6)
10:00Médium III (12)
11:00Specialisté (17)
11:55Teleshopping
12:55MasterChef Česko VII (13)
13:10Z pamětí Sherlocka Holmese (1)
14:25Médium III (13)
15:25To je vražda, napsala II (22)
16:20To je vražda, napsala III (1)
17:15Kriminálka Las Vegas IX (6)
18:15Kriminálka Las Vegas IX (7)
19:05Myšlenky zločince VII (12)
20:00Myšlenky zločince VII (13)
20:50Myšlenky zločince VII (14)
21:45Médium III (14)
22:35Z pamětí Sherlocka Holmese (1)
23:25Myšlenky zločince VII (12)
00:25Myšlenky zločince VII (13)
01:10Myšlenky zločince VII (14)
01:45Médium III (14)
02:25Kriminálka Las Vegas IV (17)
03:05Koření
03:50Na lovu
04:10Co na to Češi
04:50Kouzlo železniční architektury II (8)
00:55Tajemství supertováren II (5)
01:55Údržbáři v akci (5)
02:55Norské domy snů VII (2)
03:50Michael Palin v Iráku (3)
04:50Ptačí říše
06:00Nezkrotné Portugalsko (6)
06:25Planeta ovcí (2)
07:20Vetřelci dávnověku XIV (14)
08:25Druhá světová válka v barvě (3)
09:20Válečné stroje (6)
10:25Odhalené Pyreneje (1)
11:30Skrytá království Afriky (1)
12:35Rybí království (1)
13:35Lovec rybích obrů V (1)
14:50Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici III (1)
15:50Život na válečné lodi (1)
16:50Expedice Stříbrný spitfire
17:50Umění přežít V (3)
19:00Zvířata na letišti
20:00Velkolepý Yellowstone (2)
21:10Šifra faraonů
22:15Tajemství oceánů IV (2)
23:20Tajemství světových mrakodrapů (2)
00:20Zapomenuté megastavby V (8)
01:20Obnažený vesmír IV (5)
02:15Jak funguje vesmír II (2)
03:15Prima Česko
04:15Prima Svět
04:45Nemocnice Chicago Med VII (17)
00:20Vyměněné osudy II (22, 23)
01:10Čarodějky III (18)
02:40Nemocnice Chicago Med VII (17)
03:20Nejsilnější pouto
04:00Ulice (4320, 4321)
05:30Život na jachtě: Středomoří VI (10, 11)
07:05Čarodějky III (20)
08:45Malé lásky III (3)
09:35Vítejte doma IV
10:30Nekonečná láska II (91, 92)
12:10Ordinace v růžové zahradě 2 (886)
13:55Ordinace v růžové zahradě 2 (887)
15:05Poldark (7)
16:15Poldark (8)
17:20Doktorka Quinnová II (5, 6)
18:25Loď snů: Singapur
20:15Ordinace v růžové zahradě 2 (888)
22:00Ordinace v růžové zahradě 2 (889)
23:15Nemocnice Chicago Med VII (18)
00:25Vyměněné osudy II (24, 25)
01:10Čarodějky III (19)
02:40Nemocnice Chicago Med VII (18)
03:20Oteckovia II (50)
04:00Ulice (4321, 4322)
04:50Naše zprávy
00:30VIP svět
00:45Exkluziv Kateřiny Brožové
00:55Na plac!
02:10Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:45Jak to dopadlo!?
05:40Jak to dopadlo!?
06:35Skandály slavných - Jitka Čadek Čvančarová
07:45Klenot.TV
08:35Babica vs. Sapík
10:45Kašpárku, vař!
11:35Kašpárku, vař!
12:05Babica vs. Sapík
12:40Vítejte ve světě Andrého Rieu II (7)
13:30Vítejte ve světě Andrého Rieu II (8)
14:30Nebezpečné vztahy
15:30Jak to dopadlo!?
16:30Nebezpečné vztahy live
17:25Jak to dopadlo!?
18:25Naše zprávy
19:40VIP svět
19:50Vaše peníze
20:05Sejdeme se na Cibulce
20:10To nejlepší z Vtipu za stovku
21:30Nikdo není perfektní
22:25Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
23:35Naše zprávy
00:35VIP svět
00:50Exkluziv Kateřiny Brožové
01:00Na plac!
01:45Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:45Případ pro dva V (63)
00:15Čas lásky a třešní (94)
01:25Čas lásky a třešní (95)
02:25Rodinná pouta (92)
03:25Rodinná pouta (93)
04:35Na zámku
06:00Karolína, domácí kuchařka
06:05Nikdo není dokonalý
06:35Columbo
07:30Dalziel a Pascoe III (4)
09:30Doktor z hor: Nové příběhy IV (3)
11:30Doktor z hor: Nové příběhy IV (4)
12:30Rodinná pouta (94)
13:25Rodinná pouta (95)
14:351. MISE (5)
15:40Nikdo není dokonalý
16:55Nikdo není dokonalý
18:00Jak se staví sen - extra
19:05Dalziel a Pascoe IV (2)
20:10Nikdo není dokonalý
22:10Jak se staví sen - extra
23:15Případ pro dva V (64)
00:20Čas lásky a třešní (96)
01:35Čas lásky a třešní (97)
02:35Rodinná pouta (94)
03:30Rodinná pouta (95)
04:353096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové
00:20Všemocný
02:35Námořní vyšetřovací služba XI (23)
04:35Bolek a Lolek si hrají
05:30Pohádky Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:20Námořní vyšetřovací služba XI (23)
06:40Námořní vyšetřovací služba XI (24)
07:30Zákon přitažlivosti
08:25Philomena
10:10Věčný příběh
12:00Kráska mezi muži
14:20Čarodějovy hodiny
16:05Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
18:10Jurský park 3
20:00Globální kolaps
21:50Spolujízda
23:30Ďábelská brigáda
01:20Námořní vyšetřovací služba XI (24)
04:00M.A.S.H
04:55Červený trpaslík IV (3)
00:30Váhavý fundamentalista
01:05CSI: Kriminálka Las Vegas II (14)
03:55Sherlock Holmes: Jak prosté II (7)
04:55Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (19)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (20)
06:25Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (21)
06:50Tučňáci z Madagaskaru II (39)
07:20Tučňáci z Madagaskaru III (1)
07:50Tučňáci z Madagaskaru III (2)
08:20Spongebob v kalhotách III (49)
08:50Spongebob v kalhotách III (50)
09:20Spongebob v kalhotách III (51)
09:50Spongebob v kalhotách III (52)
10:20Spongebob v kalhotách III (53)
10:50Vyfič!
11:20Řada nešťastných příhod
13:30Kdo s koho
15:45Ježek Sonic
17:55Zmenšování
20:00Grindhouse: Planeta Teror
23:00Comedy Club IV (25)
00:55Comedy Club IV (26)
01:25Vyfič!
01:55Comedy Club V (1)
04:15Comedy Club V (2)
04:50Sběratelé kostí VIII (1)
00:05Námořní vyšetřovací služba XIII (4)
01:00Closer: Nové případy V (4)
01:55Komisař Rex V (14)
02:50Castle na zabití II (15)
03:50Sběratelé kostí VIII (1)
04:45Noční Praha
05:35Policie v akci
06:00Closer: Nové případy V (5)
06:40V plamenech II (3)
07:20Castle na zabití II (16)
08:15Stíny smrti
09:10Columbo
11:10Případ pro dva V (73)
13:05Castle na zabití II (17)
14:20V plamenech II (3)
15:15Stíny smrti
16:10Columbo
18:10Vraždy na Sandhamnu
20:15Closer: Nové případy V (6)
22:00Případ pro dva V (72)
22:55Sběratelé kostí VIII (2)
00:10Námořní vyšetřovací služba XIII (5)
01:05Closer: Nové případy V (5)
02:00Equalizer (3)
02:55Castle na zabití II (16)
03:50Sběratelé kostí VIII (2)
04:45Gregory Porter a Metronomy na zámku Hérouville
00:30Taneční příběhy Darii Klimentové (2/5)
01:45Laurel a Hardy: Tapetáři
02:15Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
02:25Tečka páteční noci
02:40Před půlnocí
04:40Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Bill Wyman: Ten z Rolling Stones
20:15Elvis (1/2)
21:50Cirque du Soleil: Dralion
23:15Jak se kalila hudba
00:45Jana Kirschner
01:35Ladí neladí
02:20Apollo 2016
03:20Babylon
04:15Terra musica
04:30Babylon
04:55Tyhle šaty beru! IV (16)
00:20Amerika hledá topmodelku XVII (7)
00:40Ráj podle Bryana (9)
01:40The Voice USA XXI (16)
02:35The Voice USA XXI (17)
03:30Prostřeno v Británii XVIII (10)
04:35Ráj podle Bryana (3)
05:00Noční Praha
05:40Noční Praha
06:00Megadorty IV (12)
06:10Amerika hledá topmodelku XVII (6)
06:50Tyhle šaty beru! IV (13)
07:40Tyhle šaty beru! IV (14)
08:10Tyhle šaty beru! IV (15)
08:35Tyhle šaty beru! IV (16)
09:05Svatba na první pohled USA XVI (1)
09:25Svatba na první pohled USA XVI (2)
10:20Ráj podle Bryana (9)
11:15Megadorty IV (12)
12:10VIP Prostřeno!
13:10Farmář hledá ženu SK
14:30Megadorty IV (13)
15:30Ráj podle Bryana (10)
16:30Amerika hledá topmodelku XVII (7)
17:25Tyhle šaty beru! IV (17)
18:20Tyhle šaty beru! IV (18)
18:50Tyhle šaty beru! V (1)
19:20Tyhle šaty beru! V (2)
19:45Amerika hledá topmodelku XVII (8)
20:10Svatba na první pohled USA XVI (3)
21:05Svatba na první pohled USA XVI (4)
21:55Tyhle šaty beru! IV (17)
23:00Tyhle šaty beru! IV (18)
23:20Tyhle šaty beru! V (1)
23:50Tyhle šaty beru! V (2)
00:20Amerika hledá topmodelku XVII (8)
00:40Ráj podle Bryana (10)
01:35The Voice USA XXI (17)
02:30The Voice USA XXI (18)
03:30VIP Prostřeno!
04:25Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50Ostříháno
04:25Na plac!
04:55Česká tajenka
06:15Soudce Alexandr
07:10Soudkyně Barbara
14:15Soudce Alexandr
15:30Soudkyně Barbara
16:35Soudce Alexandr
17:55Soudkyně Barbara
19:00Pašák (2)
20:05El Chapo III (2)
22:05Intim s Heidi Janků
23:00Intim s Heidi Janků
23:40Exkluziv Kateřiny Brožové
02:45Ostříháno
04:05Akvárium
00:00Regionální zprávy POLAR
04:00Počasí
04:10Stonavský expres
04:14Novojičínský expres
04:20Expres Ostrava-Jih
04:30Opavský expres
04:40Miniexpres Horní Suché
04:50Regionální zprávy POLAR
05:00Počasí
05:10Jesenický expres
05:14Beskydský expres
05:20Slezskoostravský expres
05:30Léta běží
05:40Miniexpres centra Ostravy
05:50Regionální zprávy POLAR
06:00Počasí
06:10Expres Studénky
06:14Magazín 112
06:20Regionální zprávy - rychlý přehled
06:30Putování v regionech
06:35Regionální zprávy POLAR
07:00Počasí
07:10Stonavský expres
07:14Novojičínský expres
07:20Expres Ostrava-Jih
07:30Opavský expres
07:40Miniexpres Horní Suché
07:50Regionální zprávy POLAR
08:00Počasí
08:10Baby English
08:14Zpíváme a tančíme s Míšou
08:20Když draka bolí hlava
08:30Bez komentáře
08:40Baby English
08:45Rarášci
08:55Regionální zprávy POLAR
09:00Počasí
09:10Jesenický expres
09:14Beskydský expres
09:20Slezskoostravský expres
09:30Léta běží
09:40Miniexpres centra Ostravy
09:50Regionální zprávy POLAR
10:00Počasí
10:10Stonavský expres
10:14Novojičínský expres
10:20Expres Ostrava-Jih
10:30Opavský expres
10:40Miniexpres Horní Suché
10:50Regionální zprávy POLAR
11:00Počasí
11:10Jesenický expres
11:14Beskydský expres
11:20Slezskoostravský expres
11:30Léta běží
11:40Miniexpres centra Ostravy
11:50Regionální zprávy POLAR
12:00Počasí
12:10Expres Studénky
12:14Regionální zprávy - rychlý přehled
12:20Když draka bolí hlava
12:25Z naší ZOO
12:35Putování v regionech
12:37Regionální zprávy POLAR
13:00Počasí
13:10Stonavský expres
13:14Novojičínský expres
13:20Expres Ostrava-Jih
13:30Opavský expres
13:40Miniexpres Horní Suché
13:50Regionální zprávy VÍKEND
14:00Počasí
14:10Jesenický expres
14:14Beskydský expres
14:20Slezskoostravský expres
14:30Léta běží
14:40Miniexpres centra Ostravy
14:50Regionální zprávy VÍKEND
15:00Počasí
15:10Expres Studénky
15:14Magazín 112
15:20Putování v regionech
15:30Regionální zprávy VÍKEND
16:00Počasí
16:10Karvinský expres
16:14Havířovský expres
16:20Z naší ZOO
16:30Opavský expres
16:35Frýdeckomístecký expres
16:45Regionální zprávy VÍKEND
17:00Počasí
17:10Studuj u nás
17:14Energie a kraj
17:25Ostravské minuty
17:40Miniexpres centra Ostravy
17:50Regionální zprávy VÍKEND
18:00Počasí
18:10Expres Ostrava-Poruba
18:14Léta běží
18:20Magazín TV medicína
18:30Bez komentáře
18:40Magazín TV medicína
18:45Regionální zprávy VÍKEND
19:00Počasí
19:10Karvinský expres
19:14Havířovský expres
19:20Z naší ZOO
19:30Opavský expres
19:35Frýdeckomístecký expres
19:45Regionální zprávy VÍKEND
20:00Počasí
20:10Studuj u nás
20:14Energie a kraj
20:25Ostravské minuty
20:40Miniexpres centra Ostravy
20:50Regionální zprávy VÍKEND
21:00Počasí
21:10Expres Ostrava-Poruba
21:14Léta běží
21:20Magazín TV medicína
21:30Bez komentáře
21:40Magazín TV medicína
21:45Regionální zprávy VÍKEND
22:00Počasí
22:10Karvinský expres
22:14Havířovský expres
22:20Z naší ZOO
22:30Opavský expres
22:35Frýdeckomístecký expres
22:45Regionální zprávy VÍKEND
23:00Počasí
23:10Studuj u nás
23:14Energie a kraj
23:25Ostravské minuty
23:40Miniexpres centra Ostravy
23:50Krb
00:00Regionální zprávy VÍKEND
04:00Počasí
04:10Karvinský expres
04:14Havířovský expres
04:20Z naší ZOO
04:30Opavský expres
04:35Frýdeckomístecký expres
04:45Honba za nacistickým pokladem (2)
00:15Skandál zamilovaného špióna
01:00Špinavá tajemství utajovaných válek (1/10)
01:55Otazníky českých dějin (5)
02:35Milionové vraždy (6)
02:55Senzace 20. století (19)
03:45Zapomenutá bitevní pole Británie (6)
04:30Vraždy slavných (1/3)
06:00Barbarossa
07:05Milionové vraždy (6/6)
08:20Bunkr: Poslední dny Adolfa Hitlera
09:20Špinavá tajemství utajovaných válek (1)
10:30Pověsti a záhady českých hradů (18)
11:30Ztracená města Akhenaten
12:00Před Slávou a Korunou (2)
13:05Teleshopping
14:20Titanic - Svědectví ze záhrobí
15:25Stierlitz - Skrytá tvář studené války
17:20Prezidentova račí chůze
18:25Hitlerova poslední tajemství (2)
18:55Historie britské monarchie pohledem z letadla
20:00Neznámé památky (8)
21:05Poslední dny v Hitlerově bunkru
21:35Okultismus a organizace SS
22:45Honba za nacistickým pokladem (3)
23:55Atomové lži
00:40Špinavá tajemství utajovaných válek (2)
01:35Otazníky českých dějin (6)
02:20Století ve filmu (1/6)
02:40Senzace 20. století (20)
03:35Vraždy slavných (1)
04:20Top Relax
02:20Zvěřinec (21)
05:50Ostře sledovaný vlak (117)
06:20Nespoutaný anděl (55)
07:25Nespoutaný anděl (56)
08:20Yago, syn džungle (130)
09:20Top Relax
10:20Teleshopping
10:35Luxusstore
11:10Teleshopping
14:30Yago, syn džungle (131)
15:00Wolffův revír (71)
15:55Stefanie (33)
16:55Stefanie (34)
17:55Nespoutaný anděl (57)
18:55Nespoutaný anděl (58)
19:55Wolffův revír (72)
20:55Kvíz, please! (16)
21:55Teleshopping
22:55Luxusstore
23:20Top Relax
02:20Strašidelná setkání (3)
00:10Ztracená tajemství Velké pyramidy (1)
00:50Dějiny podsvětí II (1)
01:40Svět duchů (13)
02:30Zběhové z Wehrmachtu
03:30Paranormální kriminalisté III (5)
04:20Bojovníci 2. světové války
04:45Paranormální kriminalisté III (6)
05:35Jack Rozparovač - Konečný příběh (1)
06:10Teleshopping
07:00Ztracená tajemství Velké pyramidy (1)
10:20Černá planeta
11:45Úžasný život (1/44)
12:45Vražedná zbraň - Samostříl
13:30Dějiny podsvětí II (1)
14:55Horor v Amityville
16:15Prohlídka Černobylu
18:25Akta UFO (18)
19:10Stopy, fakta, tajemství - Návraty (12/12)
20:00Tutanchamonova kletba
20:20Nejbizarnější městské legendy (5)
21:30Jack Rozparovač - Konečný příběh (1)
22:05UFO nad Británií
23:20Strašidelná setkání (4)
00:25Ztracená tajemství Velké pyramidy (2)
01:05Dějiny podsvětí II (2)
01:55Svět duchů: Lockdown (1)
02:45Bojovníci 2. světové války
03:25Paranormální kriminalisté III (7)
04:15Letadlové lodě
04:35Šéfkuchařka Mary (12)
00:20Tom Kerridge: nedělní oběd (2)
00:40Sophie Grigson ochutnává Itálii (2)
01:05Luxus za pár korun (10)
01:30Programové tipy
02:00Justininy tropické delikatesy (8)
06:00Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca (1)
06:30James Martin: Španělská dobrodružství (12)
06:55Čokoládový ráj (19)
07:50Čokoládový ráj (20)
08:15Mary se nedá vyvést z míry II (9)
08:45Mary se nedá vyvést z míry II (10)
09:05Jamieho středomořské vaření (3)
09:30Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady (1)
10:25James Martin: Španělská dobrodružství (13)
11:25Pohodové hody II (8)
12:25Justininy francouzské delikatesy (8)
13:20Silviino italské mistrovství (7)
13:50Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně II (3)
14:15Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně II (4)
14:40Čokoládový ráj (21)
15:10Čokoládový ráj (22)
15:35Jamieho středomořské vaření (4)
16:05Mary se nedá vyvést z míry II (11)
17:00Mary se nedá vyvést z míry II (12)
17:20Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady (2)
17:45Róbert Bede uvádí: Jiný kraj, jiná chuť, jiné tradice (1)
18:40Pohodové hody II (9)
19:05Luca vaří italsky II (1)
20:05Silviino italské mistrovství (8)
20:30Sbíhají se sliny na těstoviny (1)
20:55Chutě jihovýhodní Asie podle Davida Rocca (2)
21:25James Martin: Španělská dobrodružství (13)
21:50Jamieho středomořské vaření (4)
22:45Róbert Bede uvádí: Jiný kraj, jiná chuť, jiné tradice (1)
23:40Čokoládový ráj (21)
00:05Čokoládový ráj (22)
00:30Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně II (3)
00:55Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně II (4)
01:20Jídlo pro celou rodinu (11)
01:45Programové tipy
02:00Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Ertéčko
05:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
05:20Magazín z Valašska
05:40Magazín z Liberecka
06:00Magazín z Karlovarska
06:20Magazín z Olomoucka
06:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
07:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
07:20Magazín z Ústeckého kraje
07:40Magazín z Plzeňska
08:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
08:20Magazín z Ostravska
08:40Ertéčko
09:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
09:20Magazín z Valašska
09:40Magazín z Liberecka
10:00Magazín z Karlovarska
10:20Magazín z Olomoucka
10:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
11:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
11:20Magazín z Ústeckého kraje
11:40Magazín z Plzeňska
12:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
12:20Magazín z Ostravska
12:40Ertéčko
13:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
13:20Magazín z Valašska
13:40Magazín z Liberecka
14:00Magazín z Karlovarska
14:20Magazín z Olomoucka
14:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
15:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
15:20Magazín z Ústeckého kraje
15:40Magazín z Plzeňska
16:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
16:20Magazín z Ostravska
16:40Sportovní Ertéčko
17:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
17:20Magazín z Valašska
17:40Magazín z Liberecka
18:00Magazín z Karlovarska
18:20Magazín z Olomoucka
18:40Motormix, motoristický magazín
19:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
19:20Magazín z Ústeckého kraje
19:40Magazín z Plzeňska
20:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
20:20Magazín z Ostravska
20:40Sportovní Ertéčko
21:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
21:20Magazín z Valašska
21:40Magazín z Liberecka
22:00Magazín z Karlovarska
22:20Magazín z Olomoucka
22:40Motormix, motoristický magazín
23:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
23:20Magazín z Ústeckého kraje
23:40Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Sportovní Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Motormix, motoristický magazín
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Královna a matka Chorvatů
00:15Noční repríza dopoledních pořadů
01:00Na pořadu rodina (14)
06:05Střípky z ostravské archeologie
07:05Tiché hrozby - Blízký vesmír
07:20Liběšice
07:50Mladí salesiánští misionáři 2016 - Šalamounovy ostrovy
07:55Dobrá obec Dobrá
08:10Sedmihlásky
08:35Cirkus Noeland (9)
08:40Bratr oheň: Malomocní, lapkové a učenci
09:05Apoštolové
09:40Viac ako pieseň (1)
10:50Na startu
11:10Přejeme si...
11:40Angelus Domini
12:00Duchovní krajina Novohradských hor
12:30Vincent Hložník, umělec evropského formátu
12:55Přesah
13:10Dedičstvo národov
14:05Mariánské korunovace v dějinách
15:10Krajina pro motýly
15:35Dokořán
15:55Mše svatá z Konference Charis
16:45První křesťané
18:05Expedice Mingitau
18:35Můj chrám
18:55Pokoj vám!
19:15Setkání
19:35Přejeme si...
19:45The Chosen II (7)
20:05Gramofon
20:55Danica a její příběhy
22:00Dál nic
22:35Letem jazzem (4)
23:50Noční repríza dopoledních pořadů
01:00Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (14)
00:35Vražedná čísla VI (11)
01:35Sousedství III (7, 8)
02:25Výleťák (148)
03:10U stánku II (10)
03:15Ušák Jaromíra Bosáka (158)
03:25Ušák Jaromíra Bosáka (159)
03:50Zahradní proměny VIII (17)
04:20Zahradní proměny VIII (18)
05:10Ve dvou se to lépe vaří (recepty) (10, 11)
06:00Moje místa
06:20Případy detektiva Murdocha X (11)
07:25Zahradní proměny VIII (19)
08:25Zahradní proměny VIII (20)
09:25Velké šéfky
10:25Ryba na suchu
12:05Cukrárna (7)
13:55Otec Braun (2)
15:10Zahradní proměny VIII (21)
17:10Zahradní proměny VIII (22)
18:10Případy detektiva Murdocha X (13)
19:10Synové a dcery Jakuba skláře (7)
20:10Velká filmová loupež
21:3042
23:15Štafl (4, 5, 6)
01:55Sousedství III (9, 10)
02:30Ze dvora (2)
03:15Ušák Jaromíra Bosáka (160)
03:25Ušák Jaromíra Bosáka (161)
03:50Zahradní proměny VIII (19)
04:20Jak to dopadlo!?
00:00Nebezpečné vztahy live
01:05Ostříháno
02:05Na plac!
03:05Exkluziv Kateřiny Brožové
04:30Nikdo není perfektní
05:45Česká tajenka
06:50Nebezpečné vztahy
08:40Klenot.TV
10:55Live Teleshopping
13:05Nikdo není perfektní
16:35Kašpárku, vař!
17:40Babica vs. Sapík
18:10U tebe nebo u mě
19:00Nebezpečné vztahy
20:15Nebezpečné vztahy
21:00Nebezpečné vztahy
22:10Jak to dopadlo!?
23:05Nebezpečné vztahy live
00:05Babica vs. Sapík
01:05Ostříháno
01:55Na plac!
03:00Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpět * (7)
00:30Dolce Vita (12)
01:30Čas na Te. Be. (25)
02:00Holky v kuchyni (8)
03:30Nebesky dobré (1)
04:00Brent Owens objevuje Mauricius (1)
04:30Barevný svět Lukáše Neckáře (14)
05:00Nejlepší recepty
05:30Čas na Te. Be. (25)
06:00Dolce Vita (12)
07:30Jóga – Energie života (5)
08:00Škola vaření s Marthou Stewartovou (6)
09:00Jamie po italsku (4)
09:30Annabel Langbein: U mě na zahrádce (6)
10:00Chef Lignac po francouzsku (5)
10:30Indická kuchyně s Parveenou (4)
12:00Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpět (7)
13:00Nejdražší výletní loď světa (4)
14:00Moje zahrada (15)
15:10Holky v kuchyni (8)
15:30Nebesky dobré (1)
16:00Láďův Orient Express (5)
16:30Barevný svět Lukáše Neckáře (14)
17:00Dolce Vita (13)
17:30Dvojnásobný život za poloviční cenu (1)
18:00Jóga – Energie života (6)
19:00Nejlepší strava na světě (1)
20:00Pizzaři z Parmy (5)
21:00Pravá Itálie s Riccardem (6)
21:30Chef Lignac po francouzsku (6)
22:00BRGRS (5)
23:20Indická kuchyně s Parveenou (4)
23:30Škola vaření s Marthou Stewartovou (6)
00:30Jamie po italsku (4)
01:00Dolce Vita (13)
01:30Nejdražší výletní loď světa (4)
02:00Moje zahrada (15)
03:10Annabel Langbein: U mě na zahrádce (6)
03:30Láďův Orient Express (5)
04:00Tak chutná Itálie (8)
04:30