- Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7.
Neděle 16.6.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Případy detektiva Murdocha XVI
00:35Život je pes (5/6)
01:20Bolkoviny
02:05Koptashow
03:00Příběhy slavných... Karel Hála
03:30Rajské zahrady II
04:20Chalupa je hra
04:40Zahrada je hra
05:05Z metropole
05:30Zajímavosti z regionů
06:00Kocourek Modroočko
06:25Sešli se na Vlachovce
07:15Buchty po ránu
08:20Polopatě
08:50Kalendárium
09:45Toulavá kamera
10:00Objektiv
10:30My všichni školou povinní (4/13)
11:00Otázky Václava Moravce
12:00Zprávy
13:00Hora jménem Andělská
13:05O hruškách ušatkách a jablíčku parohátku
14:05A co ten ruksak, králi?
14:50Kulový blesk
15:40Nemocnice na kraji města (4/20)
17:05Chalupáři (1/11)
17:55Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Losování Sportky a Šance
20:05Případ dvou sester
20:15168 hodin
21:35Výsledky losování Šťastných 10
22:04Škoda lásky
22:05Případy detektiva Murdocha XVI
23:40Gejzír
00:30Hobby naší doby
01:05Život je pes (6/6)
01:30Manéž Bolka Polívky
02:15Koptashow
03:30Stíny tanečního kroku
03:55Litviněnko (3/4)
01:15Na hranici tradic
02:00Zašlapané projekty
02:30Hrdinové před tabulí
02:45Folklorika
03:30Babylon
03:55Jak se dotknout nebe
04:25Náš venkov
04:50Sousedé
05:20Zprávy v českém znakovém jazyce
05:45Zázraky lidského génia
06:00Velké stroje zblízka II
06:50Severokorejská dynastie (2/4)
07:35Československý filmový týdeník 1974 (1518/2379)
08:25Hledání ztraceného času
08:40Historie.cs
09:00Egypt (4/6)
09:55Ztracené poklady Egypta
10:45Krajinou Madagaskaru
11:35Nedej se
12:15Křesťanský magazín
12:45Cesty víry
13:10Na plovárně s Pastou Onerem
13:40Tajemství britských královských paláců (2/8)
14:05Začalo to v Yellowstonu - národní parky USA a jejich příroda
14:50Tajemství skrytá v písku (2/6)
15:40Papua-Nová Guinea, život kmenů
16:25Cyklodálky (7/8)
17:20Volejbal: Zlatá Evropská liga žen 2024
17:50Neporažení
20:10Nabarvené ptáče
22:10Miri fajta
00:55Konec války v barvě (4/5)
02:10Žiješ jenom 2x (8)
02:55Na hranici tradic
03:20V zajetí železné opony
03:45Jak se modlí muklové
04:00Šedesátkové retro
04:25Televizní klub neslyšících
04:55Muži v černém
00:15Kriminálka Miami VIII (2)
02:15Na vaší straně
03:20O zpívajícím stromku
03:55Novashopping
04:55Zig a Sharko IV
06:00Chuggington: Veselé vláčky (1, 2, 3, 4)
06:15Alvin a Chipmunkové (14, 15)
07:05Víkendová Snídaně
07:55Policie Modrava III (1)
09:10Policie Modrava III (2)
10:25Za pět minut dvanáct
11:55Hříchy pro pátera Knoxe (9)
13:00Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančící drak
14:15Co je doma, to se počítá, pánové...
16:05Třetí patro (3)
18:00Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Odznak Vysočina III (5)
20:20Kriminálka Anděl II (8)
21:40Střepiny
22:55Atomic Blonde: Bez lítosti
23:25Superlov II
01:50Střepiny
03:20Dáma a Král II (1)
03:50Novashopping
04:45Lovci stínů
00:40Úsměv
02:55Rozpal to, šéfe!
05:15Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H (92)
06:05M.A.S.H (93)
06:40M.A.S.H (94)
07:10M.A.S.H (95)
07:40M.A.S.H (96)
08:10Prima Česko
08:45Prima Svět
09:15Inkognito
09:50Partie Terezie Tománkové
11:00Receptář prima nápadů
11:50Libovky Pepy Libického
12:45Zahradník po ruce
13:20Vychytávky Ládi Hrušky
13:55Vychytávky Extra
14:35Polda (2)
14:50Účastníci zájezdu
16:05Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Jak básníci čekají na zázrak
20:15Smrt stopařek
22:55Nebezpečný útěk
00:35Rocketman
02:45Počátek
01:00Neber mi mou dceru
03:45Zachraňte Willyho 2
05:05Happy Feet 2
07:00Yeti: Ledové dobrodružství
08:45Daredevil
10:40Hunger Games: Vražedná pomsta
12:40Dostaňte agenta Smarta
15:30Americký prezident
17:50Troja
20:00Blade: Trinity
23:20Čtyřicítka na krku
01:30Můj přítel Monk II (2)
03:50Happy Feet 2
04:20Teorie velkého třesku VI (24)
00:40Teorie velkého třesku VII (1, 2, 3)
01:05Malý Sheldon V (7, 8)
02:20Zlatá sedmdesátá V (6)
03:00Mužketýři II (4)
03:20První dobrá (5)
03:45TELE TELE
04:10Stahovák
04:35Film o filmu: Známí neznámí
05:05Noční soud II (7, 8)
05:15Oggy a škodíci: Nová generace (14, 15, 16, 17)
06:00Bakugan: Vzestup Geoganů (19)
06:40Přátelé V (10, 11)
06:552 $ocky IV (18, 19, 20, 21)
07:50Malý Sheldon V (9, 10, 11, 12)
09:30Noční soud II (9, 10)
11:10Dva a půl chlapa II (13, 14)
12:00Přátelé V (10, 11)
12:55Teorie velkého třesku VI (24)
13:50Teorie velkého třesku VII (1, 2, 3)
14:152 $ocky IV (22)
15:352 $ocky V (1, 2, 3)
16:00Zlatá sedmdesátá V (8, 9)
17:20Dva a půl chlapa II (15, 16)
18:15Malý Sheldon V (13, 14)
19:10Teorie velkého třesku VII (4, 5, 6, 7)
20:00Přátelé V (12, 13)
21:40Mužketýři II (5, 6)
22:40Dva a půl chlapa II (15, 16)
23:45Teorie velkého třesku VII (4, 5, 6, 7)
00:40Malý Sheldon V (9, 10)
02:20Zlatá sedmdesátá V (8, 9)
02:55Mužketýři II (5, 6)
03:40TELE TELE
04:25Stahovák
04:55Edmonton Oilers - Florida Panthers
02:00Magazín NBA Action
04:40Walker, Texas Ranger VI (7)
05:10Strážci hranic: Kanada III (20, 21)
05:55Mistři zastavárny XXII (20)
06:35Američtí sběratelé XVIII (22)
07:30Pomozte autům VIII (6)
08:30Kobra 11 XXII (3, 4)
09:30Kobra 11 XXII (4)
10:30Walker, Texas Ranger VI (8)
11:30Válka skladů VIII (10, 11)
12:30Survivor Česko & Slovensko III
13:30Souboj Titánů II (7)
15:30Kobra 11 XXII (5, 6)
16:30Válka skladů VIII (14, 15)
18:35Mistři zastavárny XXIII (2)
19:30Interstellar
20:30Walker, Texas Ranger VI (9)
23:40Kobra 11 XXII (5, 6)
00:40Anděl smrti
02:50Souboj Titánů II (6)
04:55Simpsonovi XXX (10)
00:50Simpsonovi XXX (11)
01:15Simpsonovi XXX (12)
01:40Simpsonovi XXX (13)
02:10Jmenuju se Earl II (1)
02:35Jmenuju se Earl II (2)
03:05Re-play
03:30Spartakus: Krev a písek (3)
04:05Těžká dřina
05:20Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:10Top Gear speciál (2)
06:35Top Gear XXII (1)
07:35Top Gear XXII (2)
08:45Top Gear XXII (3)
09:55Autosalon.tv
11:00Jmenuju se Earl II (1)
12:15Jmenuju se Earl II (2)
12:45Simpsonovi XXIX (7)
13:15Simpsonovi XXIX (8)
13:40Simpsonovi XXIX (9)
14:10Simpsonovi XXIX (10)
14:40G. I. Joe 2: Odveta
15:00Jmenuju se Earl II (3)
17:20Jmenuju se Earl II (4)
17:50Simpsonovi XXX (14)
18:15Simpsonovi XXX (15)
18:45Simpsonovi XXX (16)
19:15Simpsonovi XXX (17)
19:45Terminator Genisys
20:15Rocky
22:55Simpsonovi XXX (14)
01:20Simpsonovi XXX (15)
01:45Simpsonovi XXX (16)
02:15Simpsonovi XXX (17)
02:40Jmenuju se Earl II (3)
03:05Jmenuju se Earl II (4)
03:35Spartakus: Krev a písek (4)
04:00Rodina doktora Kleista VIII (8)
01:00Čas lásky a třešní (52)
02:10Čas lásky a třešní (53)
03:05Lásce navzdory (71)
04:10Jak se staví sen
05:05Karolína, domácí kuchařka
06:00Zoo (208)
06:25Sestřičky (61)
07:35Svatby v Benátkách (8)
09:00Receptář prima nápadů
10:30České chaty snů
11:20Skutečné vraždy
12:15Záchranáři z hor XIV (4)
14:00Záchranáři z hor XIV (5)
15:00Čas lásky a třešní (54)
16:00Čas lásky a třešní (55)
16:55Záchranáři z hor XIV (6)
17:55Záchranáři z hor XIV (7)
18:55Vražedné ambice
20:00Sestřičky (62)
21:45Inkognito
23:00Rodina doktora Kleista VIII (9)
23:55Rodina doktora Kleista VIII (10)
00:55Čas lásky a třešní (54)
02:05Čas lásky a třešní (55)
03:00Lásce navzdory (72)
04:05Myšlenky zločince VI (12)
00:45Myšlenky zločince VI (13)
01:20Myšlenky zločince VI (14)
02:05Médium II (8)
02:40Na lovu
03:20Co na to Češi
04:05Riskuj!
04:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:10Na lovu
05:55MasterChef Česko VI (17)
06:50Nová cestománie
08:05Nová cestománie
08:35Dobrodružství Sherlocka Holmese (3)
09:15Médium II (7)
10:20Kriminálka Anděl II (7)
11:15MasterChef Česko VI (18)
12:30Dobrodružství Sherlocka Holmese (4)
13:45Médium II (8)
14:55To je vražda, napsala (7)
15:55To je vražda, napsala (8)
16:55Kriminálka Las Vegas IV (12)
18:00Kriminálka Las Vegas IV (13)
19:00Myšlenky zločince VI (15)
20:00Myšlenky zločince VI (16)
20:55Myšlenky zločince VI (17)
21:50Médium II (9)
22:50Dobrodružství Sherlocka Holmese (4)
23:45Myšlenky zločince VI (15)
00:50Myšlenky zločince VI (16)
01:30Myšlenky zločince VI (17)
02:10Médium II (9)
02:50Na lovu
03:35Co na to Češi
04:15Svět kouře a oceli (4)
00:25Zapomenuté megastavby V (4)
01:25Obnažený vesmír IV (1)
02:25Život z vesmíru (1)
03:30Prima Česko
04:40Prima Svět
05:15Umění špionáže (1)
06:00Tajný život na pobřeží (3)
06:40Zebova velká ryba (2)
07:50Říše mumií (2)
08:45Největší záhady historie (1)
09:45Veterináři z Arktidy II (9)
11:30Veterináři z Arktidy II (10)
12:00Nezdary predátorů (2)
12:25Proč je máme rádi
13:25Království vlka arktického (3)
14:30Druhá světová válka v barvě (10)
15:30Tajné nacistické základny II (7)
16:40Prima Česko
17:45Prima Svět
18:20Nejnebezpečnější železnice světa (5)
18:50Nejdrsnější povolání II (1)
20:00Záchrana velkolepých staveb (6)
21:05Znovuzrození legendárních letounů (1)
22:05Zapomenuté megastavby VI (3)
23:10Války ve vesmíru
00:00Atlas měnící se Země
01:05Koloseum (1)
02:10Odhalené skvosty: Monumenty Francie (5)
03:20Izrael a Palestina: Zrod konfliktu (3)
04:35Nemocnice Chicago Med VI (6)
00:40Vyměněné osudy (67, 68)
01:35Čarodějky II (12, 13)
03:05Ulice (4293, 4294)
04:35Život na jachtě: Středomoří III (13, 14)
06:15Pan Selfridge IV (1)
08:00Pan Selfridge IV (2)
09:00Vítejte doma III
10:00Nekonečná láska II (53, 54)
11:55Ordinace v růžové zahradě 2 (832)
13:45Ordinace v růžové zahradě 2 (833)
15:00Pan Selfridge IV (3)
16:15Pan Selfridge IV (4)
17:15Doktorka Quinnová (9, 10)
18:15Město andělů
20:15Ordinace v růžové zahradě 2 (834)
22:20Ordinace v růžové zahradě 2 (835)
23:35Nemocnice Chicago Med VI (7)
00:50Vyměněné osudy (69, 70)
01:45Čarodějky II (14, 15)
03:10Ulice (4294, 4295)
04:40Moje zprávy
00:45VIP svět
00:55Exkluziv Kateřiny Brožové
01:05Na plac!
01:45Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:45Jak to dopadlo!?
05:50Jak to dopadlo!?
06:45Skandály slavných - Josef Vojtek
07:45Klenot.TV
08:35Babica vs. Sapík
10:40Kašpárku, vař!
11:35Vaření se Soukupem
12:00Babica vs. Sapík
12:35Vraždy v Pregau (1)
13:30S Arenbergerem nejen o medicíně
15:25Nebezpečné vztahy live
15:55Nebezpečné vztahy
16:55Nebezpečné vztahy
17:50Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Tajemství Anthonyho Hopkinse
20:15Tajemství Jodie Foster
20:50Návrat na Cyránův poloostrov
21:20Reakce Jaromíra Soukupa
22:55Exploziv
23:35Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
00:00Moje zprávy
01:00VIP svět
01:10Exkluziv Kateřiny Brožové
01:25Na plac!
02:05Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Případ pro dva V (36)
00:25Ošklivka Katka (59)
01:45Čas lásky a třešní (40)
02:55Čas lásky a třešní (41)
03:50Šéfem za pár minut
04:55Na zámku
05:30S Italem v kuchyni
06:00Nikdo není dokonalý
06:35Columbo
07:40Dalziel a Pascoe II (1)
09:15Záchranáři z hor XIV (2)
11:15Záchranáři z hor XIV (3)
12:15Rodinná pouta (55)
13:15Sestřičky (56)
14:25Ošklivka Katka (60)
15:40Nikdo není dokonalý
16:50Nikdo není dokonalý
17:55Jak se staví sen - extra
19:00Dalziel a Pascoe II (3)
20:10Nikdo není dokonalý
22:15Jak se staví sen - extra
23:25Případ pro dva V (37)
00:25Ošklivka Katka (60)
01:45Čas lásky a třešní (42)
02:55Čas lásky a třešní (43)
03:50Šéfem za pár minut
04:55Nezvěstní v boji
01:55Námořní vyšetřovací služba X (19)
04:00Námořní vyšetřovací služba X (20)
05:00M.A.S.H
06:00M.A.S.H
06:20Námořní vyšetřovací služba X (20)
06:45Námořní vyšetřovací služba X (21)
07:40Hodiny
08:40Terminátor 2: Den zúčtování
10:55Dvanáct do tuctu
13:50Co jsme komu udělali?
15:55Toy Story 2: Příběh hraček
18:10Sestra v akci 2
20:00Policajt ze San Franciska
22:20Velký útěk
00:40Námořní vyšetřovací služba X (21)
04:1548 hodin
00:10Překladatelé
02:15Comedy Club (16)
04:50Comedy Club (17)
05:25Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (21)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (22)
06:25Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (23)
06:50Tučňáci z Madagaskaru II (2)
07:20Tučňáci z Madagaskaru II (3)
07:50Tučňáci z Madagaskaru II (4)
08:20Spongebob v kalhotách VI (110)
08:50Spongebob v kalhotách VI (111)
09:20Spongebob v kalhotách VI (112)
09:50Spongebob v kalhotách VI (113)
10:20Spongebob v kalhotách VI (114)
10:50Vyfič!
11:20Velký Buck Howard
13:35Přiznej se, Fletchi
15:30Tajná centrála
17:50Město Zombie
20:00Falešná hra
22:00Grindhouse: Planeta Teror
00:00Climax
02:10Comedy Club (18)
04:25Comedy Club (19)
04:55Sběratelé kostí VI (18)
00:10Námořní vyšetřovací služba XII (9)
01:05Closer: Nové případy III (19)
01:55Vražedné záhady slečny Fisherové III (3)
02:50Vraždy v Kitzbühelu XI (11)
04:00Sběratelé kostí VI (18)
05:00Noční Praha
06:00Closer: Nové případy IV (1)
06:10Vražedné záhady slečny Fisherové III (4)
06:45Vraždy v Kitzbühelu XI (12)
07:55Stíny smrti
08:55Columbo
10:55Případ pro dva V (46)
13:05Vraždy v Kitzbühelu XI (13)
14:15Vražedné záhady slečny Fisherové III (4)
15:15Stíny smrti
16:25Columbo
18:30Zločiny z vřesovišť
20:15Closer: Nové případy IV (2)
22:05Případ pro dva V (45)
23:05Vraždy na Sandhamnu
00:05Closer: Nové případy IV (1)
02:05Vražedné záhady slečny Fisherové III (4)
03:00Vraždy v Kitzbühelu XI (12)
04:05Ikony Kamila Střihavky
01:00Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
01:30Moderní historie britské kinematografie (3/4)
01:45Odvaha
03:00Ladí neladí
04:10Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Jedna báseň
20:13Sir John Eliot Gardiner diriguje Koželuha, Suka a Dvořáka
20:15Spirituál bílého muže (1/2)
22:00Kniha snů Karen Blixenové (1/6)
23:00Kniha snů Karen Blixenové (2/6)
23:45Josef Gruss: Jen pro ten dnešní den
00:30Rivalové v umění (5/5)
01:00Kanadská soda IX (9/14)
01:55Emoce v umění (24/24)
02:15Chaplin lepičem tapet
03:05Ladí neladí
03:30Před půlnocí
04:30Babylon
04:55Tyhle šaty beru! IX (4)
00:10Amerika hledá topmodelku XV (6)
00:30Ráj podle Bryana III (8)
01:25The Voice UK XI (7)
02:30The Voice UK XI (8)
03:20Farmář hledá ženu SK
03:55Ráj podle Bryana III (2)
05:15Noční Praha
06:00Megadorty II (17)
06:10Amerika hledá topmodelku XV (5)
06:55Tyhle šaty beru! IX (1)
07:40Tyhle šaty beru! IX (2)
08:10Tyhle šaty beru! IX (3)
08:40Tyhle šaty beru! IX (4)
09:05Svatba na první pohled USA XIV (51)
09:30Svatba na první pohled USA XIV (52)
10:25Ráj podle Bryana III (8)
11:20Megadorty II (17)
12:20VIP Prostřeno!
13:20Farmář hledá ženu SK
14:25Megadorty II (18)
15:30Ráj podle Bryana III (9)
16:30Amerika hledá topmodelku XV (6)
17:25Tyhle šaty beru! IX (5)
18:20Tyhle šaty beru! IX (6)
18:50Tyhle šaty beru! IX (7)
19:20Tyhle šaty beru! IX (8)
19:45Amerika hledá topmodelku XV (7)
20:10Svatba na první pohled USA XV (1)
21:05Svatba na první pohled USA XV (2)
22:00Tyhle šaty beru! IX (5)
23:00Tyhle šaty beru! IX (6)
23:20Tyhle šaty beru! IX (7)
23:45Tyhle šaty beru! IX (8)
00:10Amerika hledá topmodelku XV (7)
00:30Ráj podle Bryana III (9)
01:25The Voice UK XI (8)
02:30The Voice UK XI (9)
03:10Farmář hledá ženu SK
04:05Exkluziv Kateřiny Brožové
02:25Ostříháno
03:45Na plac!
04:50Česká tajenka
06:15Soudce Alexandr
07:00Soudkyně Barbara
14:05Soudce Alexandr
15:15Soudkyně Barbara
16:25Soudce Alexandr
17:50Soudkyně Barbara
18:55Odvolací soud
20:05Profesionálové (11)
21:25El Chapo II (7)
22:10Intim s Heidi Janků
23:05Exkluziv Kateřiny Brožové
02:25Ostříháno
03:45Na plac!
04:50Krb
00:00Regionální zprávy VÍKEND
04:00Počasí
04:10Karvinský expres
04:14Havířovský expres
04:20Z naší ZOO
04:30Opavský expres
04:35Frýdeckomístecký expres
04:45Regionální zprávy VÍKEND
05:00Počasí
05:10Studuj u nás
05:14Energie a kraj
05:25Ostravské minuty
05:40Miniexpres centra Ostravy
05:50Regionální zprávy VÍKEND
06:00Počasí
06:10Expres Ostrava-Poruba
06:14Léta běží
06:20Magazín TV medicína
06:30Bez komentáře
06:40Magazín TV medicína
06:45Regionální zprávy VÍKEND
07:00Počasí
07:10Karvinský expres
07:14Havířovský expres
07:20Z naší ZOO
07:30Opavský expres
07:35Frýdeckomístecký expres
07:45Regionální zprávy VÍKEND
08:00Počasí
08:10Baby English
08:14Zpíváme a tančíme s Míšou
08:20Když draka bolí hlava
08:30Bez komentáře
08:40Baby English
08:45Rarášci
08:55Regionální zprávy VÍKEND
09:00Počasí
09:10Expres Ostrava-Poruba
09:14Léta běží
09:20Magazín TV medicína
09:30Bez komentáře
09:40Magazín TV medicína
09:45Regionální zprávy VÍKEND
10:00Počasí
10:10Karvinský expres
10:14Havířovský expres
10:20Z naší ZOO
10:30Opavský expres
10:35Frýdeckomístecký expres
10:45Regionální zprávy VÍKEND
11:00Počasí
11:10Studuj u nás
11:14Energie a kraj
11:25Ostravské minuty
11:40Miniexpres centra Ostravy
11:50Regionální zprávy VÍKEND
12:00Počasí
12:10Expres Ostrava-Poruba
12:14Když draka bolí hlava
12:20Magazín TV medicína
12:30Bez komentáře
12:40Magazín TV medicína
12:45Regionální zprávy VÍKEND
13:00Počasí
13:10Karvinský expres
13:14Havířovský expres
13:20Z naší ZOO
13:30Opavský expres
13:35Frýdeckomístecký expres
13:45Regionální zprávy VÍKEND
14:00Počasí
14:10Studuj u nás
14:14Energie a kraj
14:25Ostravské minuty
14:40Miniexpres centra Ostravy
14:50Regionální zprávy VÍKEND
15:00Počasí
15:10Expres Ostrava-Poruba
15:14Léta běží
15:20Magazín TV medicína
15:30Bez komentáře
15:40Magazín TV medicína
15:45Regionální zprávy VÍKEND
16:00Počasí
16:10Karvinský expres
16:14Havířovský expres
16:20Novojičínský expres
16:30Stonavský expres
16:40Palkovický miniexpres
16:50Regionální zprávy VÍKEND
17:00Počasí
17:10Eko magazín
17:14Bez komentáře
17:25Transformace kraje
17:30Kam vyrazit
17:40Magazín TV medicína
17:45Regionální zprávy VÍKEND
18:00Počasí
18:10Beskydský expres
18:14Jesenický expres
18:20Magazín 112
18:30Bez komentáře
18:40Dopravní revue
18:45Regionální zprávy VÍKEND
19:00Počasí
19:10Karvinský expres
19:14Havířovský expres
19:20Novojičínský expres
19:30Stonavský expres
19:40Palkovický miniexpres
19:50Regionální zprávy VÍKEND
20:00Počasí
20:10Eko magazín
20:14Bez komentáře
20:25Transformace kraje
20:30Kam vyrazit
20:40Magazín TV medicína
20:45Regionální zprávy VÍKEND
21:00Počasí
21:10Beskydský expres
21:14Jesenický expres
21:20Z naší ZOO
21:30Magazín 112
21:35Bez komentáře
21:45Dopravní revue
21:47Regionální zprávy VÍKEND
22:00Počasí
22:10Karvinský expres
22:14Havířovský expres
22:20Novojičínský expres
22:30Stonavský expres
22:40Palkovický miniexpres
22:50Regionální zprávy VÍKEND
23:00Počasí
23:10Eko magazín
23:14Bez komentáře
23:25Transformace kraje
23:30Kam vyrazit
23:40Magazín TV medicína
23:45Krb
00:00Regionální zprávy VÍKEND
04:00Počasí
04:10Karvinský expres
04:14Havířovský expres
04:20Novojičínský expres
04:30Stonavský expres
04:40Palkovický miniexpres
04:50Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (2)
00:10Úderné oddíly
00:50Dny, které změnily Asii (2)
01:50Nebezpečné oblasti světa (2)
02:35Když se měnil svět (13)
03:00Konspirační teorie s Jesse Venturou III (5)
03:50Špinavá tajemství utajovaných válek (10)
04:35Dny, které změnily Asii (3)
06:00Napoleon v exilu
07:00Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (2)
08:15Občané proti sicilské mafii
09:15Deset nejslavnějších obrazů světa (7)
10:25Vodní svět Jakuba Krčína (1)
11:25Mor zůstal v kostech
11:55Špinavá tajemství utajovaných válek (10)
13:05Teleshopping
14:15Hitler a jeho svět
15:20Skandál zamilovaného špióna
17:20Prezidentova račí chůze
18:30Největší podvody historie (5)
18:55Poklad Lišky pouště
20:00Krvavé Česko (5)
21:05Britský Černobyl - Windscale 1957
21:35Titanic: Nový podezřelý
22:45Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (3)
23:50Fallschirmjäger - Německé výsadkové jednotky
00:35Dny, které změnily Asii (3)
01:30Nebezpečné oblasti světa (3)
02:15Když se měnil svět (14)
02:40Konspirační teorie s Jesse Venturou III (6)
03:30První civilizace (1)
04:15Top Relax
02:20Zvěřinec (150)
05:50Ostře sledovaný vlak (90)
06:15Nespoutaný anděl (1)
07:25Nespoutaný anděl (2)
08:20Kvíz, please! (14)
09:20Top Relax
10:20Teleshopping
10:35Luxusstore
11:10Teleshopping
14:30Yago, syn džungle (104)
15:00Wolffův revír (45)
15:55Doktor z hor (73)
16:55Doktor z hor (74)
17:55Nespoutaný anděl (3)
18:55Nespoutaný anděl (4)
19:55Wolffův revír (46)
20:55Vladimír Hron: Poslední zhasne (51)
21:55Pohodové zprávy
22:55Luxusstore
23:20Top Relax
02:20V mysli zločince (3)
00:25Neuvěřitelná planeta (3)
01:10Vraždy slavných (1)
02:00Dešifrované záhady (3)
02:55Fallschirmjäger - Německé výsadkové jednotky
03:35Úžasný život (38)
04:30Che Guevara: Poodkrytí pravdy
04:50Paranormální kriminalisté III (6)
05:40Lovci paranormální minulosti (10)
06:10Teleshopping
07:00Vraždy slavných (1)
10:2054 hodin
11:50Skupina Paranormal (7)
12:55Příběh vraha
13:45Neuvěřitelná planeta (3)
15:05Velký bratr: Vize budoucnosti
16:30Ztracená hrobka Nefertiti
18:00Paranormální kriminalisté III (6)
19:05Po stopách tajemna (4)
20:00Ztracená města Akhenaten
20:25Rozzuřená planeta III (13)
21:30Dešifrované záhady (4)
22:05Tajemství údolí tráckých králů
23:15V mysli zločince (4)
00:25Neuvěřitelná planeta (4)
01:10Vraždy slavných (2)
01:55Dešifrované záhady (4)
02:35Rozhovory s popírači holocaustu
03:20Úžasný život (39)
04:15Magnát Onassis
04:35Čokoládový ráj (5)
00:05Čokoládový ráj (6)
00:30Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně (5)
00:55Od sezony k sezoně (7)
01:20Jídlo pro celou rodinu (3)
01:45Programové tipy
02:00Justininy tropické delikatesy (1)
06:00Japonské chutě s Justine (2)
06:25James Martin: Španělská dobrodružství (5)
06:55Čokoládový ráj (5)
07:50Čokoládový ráj (6)
08:15Šéfkuchařka Mary (25)
08:45Šéfkuchařka Mary (26)
09:05Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem (3)
09:30Mistrovské pečení - Švédsko V (4)
10:25James Martin: Španělská dobrodružství (6)
11:25Pohodové hody II (1)
12:25Justininy francouzské delikatesy (1)
13:20Italské chutě podle Davida Rocca (13)
13:50Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně (6)
14:15Od sezony k sezoně (8)
14:40Čokoládový ráj (7)
15:10Čokoládový ráj (8)
15:35Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem (4)
16:05Šéfkuchařka Mary (27)
17:00Šéfkuchařka Mary (28)
17:20Mistrovské pečení - Švédsko V (5)
17:45Od farmáře na Talíř s Markétou Hrubešovou (6)
18:40Pohodové hody II (2)
19:05Justininy francouzské delikatesy (2)
20:00Silviino italské mistrovství (1)
20:30Justininy tropické delikatesy (2)
20:55Japonské chutě s Justine (3)
21:20James Martin: Španělská dobrodružství (6)
21:50Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem (4)
22:45Od farmáře na Talíř s Markétou Hrubešovou (6)
23:40Čokoládový ráj (7)
00:05Čokoládový ráj (8)
00:30Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně (6)
00:55Od sezony k sezoně (8)
01:20Jídlo pro celou rodinu (4)
01:45Programové tipy
02:00Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Sportovní Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Motormix, motoristický magazín
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Sportovní Ertéčko
05:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
05:20Magazín z Valašska
05:40Magazín z Liberecka
06:00Magazín z Karlovarska
06:20Magazín z Olomoucka
06:40Motormix, motoristický magazín
07:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
07:20Magazín z Ústeckého kraje
07:40Magazín z Plzeňska
08:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
08:20Magazín z Ostravska
08:40Sportovní Ertéčko
09:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
09:20Magazín z Valašska
09:40Magazín z Liberecka
10:00Magazín z Karlovarska
10:20Magazín z Olomoucka
10:40Motormix, motoristický magazín
11:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
11:20Magazín z Ústeckého kraje
11:40Magazín z Plzeňska
12:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
12:20Magazín z Ostravska
12:40Sportovní Ertéčko
13:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
13:20Magazín z Valašska
13:40Magazín z Liberecka
14:00Magazín z Karlovarska
14:20Magazín z Olomoucka
14:40Motormix, motoristický magazín
15:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
15:20Magazín z Ústeckého kraje
15:40Magazín z Plzeňska
16:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
16:20Magazín z Ostravska
16:40Ertéčko
17:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
17:20Magazín z Valašska
17:40Magazín z Liberecka
18:00Magazín z Karlovarska
18:20Magazín z Olomoucka
18:40Motormix, motoristický magazín
19:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
19:20Magazín z Ústeckého kraje
19:40Magazín z Plzeňska
20:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
20:20Magazín z Ostravska
20:40Ertéčko
21:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
21:20Magazín z Valašska
21:40Magazín z Liberecka
22:00Magazín z Karlovarska
22:20Magazín z Olomoucka
22:40Motormix, motoristický magazín
23:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
23:20Magazín z Ústeckého kraje
23:40Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Motormix, motoristický magazín
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Pěšky hezky česky
00:40Noční repríza dopoledních pořadů
01:00Na pořadu rodina (1)
06:05Dotyky múzy
07:10Skryté poklady: Christian
07:40Slovo na neděli
08:15U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře
08:40Poutníci času
10:10Mše svatá s CPR Ostrava
10:30Přejeme si...
11:40Polední modlitba Sv. otce Františka
12:00V souvislostech
12:20Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
12:40Muzikanti, hrajte
13:20Vroucí srdce
14:35Děti Ventanas
16:10Svatá Anežka
16:35The Chosen (3)
17:00V pohorách po horách
17:40Sedmihlásky
18:00Příběhy z Dobré Knihy
18:05Bratr oheň: Mocný sultán
18:10Strýček Emu
18:35Bible v písku
18:50Kaplani naděje
19:00Pokoj vám!
19:15Paměť národa - Tváře vzdoru 1989
19:30Přejeme si...
19:45Mezinárodní cena Trebbia 2024
20:05Blahoslavená rodina Ulmova
21:45Výpravy do divočiny
23:00Polední modlitba Sv. otce Františka
00:00Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
00:15Noční repríza dopoledních pořadů
01:00Hasičárna Telecí (3, 4)
01:45TaJeMno (1, 2, 3, 4, 5, 6)
02:20Výleťák (144)
03:20Ušák Jaromíra Bosáka (108)
03:25Ušák Jaromíra Bosáka (110)
03:50Proměny víkendových domů III (9)
04:20Zahradní proměny VII (20)
05:10Moje místa (170)
06:00Případy detektiva Murdocha IX (2)
06:50Proměny víkendových domů III (10)
07:50Zahradní proměny VII (21)
08:50Inspektor George Gently VII (4)
09:50Všichni musí být v pyžamu
12:05Synové a dcery Jakuba skláře (3)
13:45Chlap na roztrhání
15:00Proměny víkendových domů III (11)
17:10Zahradní proměny VII (22)
18:10Případy detektiva Murdocha IX (4)
19:10Šaráda
20:10Táta, nebo máma
22:30Případy detektiva Murdocha IX (2)
00:15Případy detektiva Murdocha IX (3)
01:15TaJeMno (10, 11, 12, 13, 14, 15)
02:10Ze dvora II (7)
03:10Výleťák (145)
03:20Ušák Jaromíra Bosáka (112)
03:25Ušák Jaromíra Bosáka (113)
03:50Proměny víkendových domů III (10)
04:20Nebezpečné vztahy live
00:05Babica vs. Sapík
01:00Ostříháno
01:50Na plac!
02:55Exkluziv Kateřiny Brožové
03:45Nikdo není perfektní
05:45Nebezpečné vztahy
08:30Klenot.TV
10:45Live Teleshopping
12:55Nikdo není perfektní
16:25Kašpárku, vař!
17:55Babica vs. Sapík
18:10U tebe nebo u mě
19:00Vítejte ve světě Andrého Rieu (7)
20:15Vítejte ve světě Andrého Rieu (8)
21:00Nebezpečné vztahy
21:50Jak to dopadlo!?
22:55Nebezpečné vztahy live
00:00Babica vs. Sapík
01:00Ostříháno
01:50Na plac!
02:55Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50Škola vaření s Marthou Stewartovou (2)
00:30Jamieho velký festival (3)
01:00Dolce Vita (3)
01:30Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (2)
02:00Moje zahrada (7)
03:10Annabel Langbein: U mě na zahrádce (7)
03:30Láďův Orient Express (1)
04:00Tak chutná Itálie (4)
04:30Veget s Klárkou (11)
05:00Nejlepší recepty
05:30Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (2)
06:00Dolce Vita (3)
07:30Jóga – Energie života (1)
08:00Pizzaři z Parmy (1)
09:00Pravá Itálie s Riccardem (2)
09:30Molekulární kuchyně Hestona Blumenthala (3)
10:00Chef Lignac po francouzsku (2)
10:30Jamieho revoluce ve stravování (3)
12:00Škola vaření s Marthou Stewartovou (2)
13:00Jamieho velký festival (3)
13:30Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (3)
14:00Moje zahrada (8)
15:10Annabel Langbein: U mě na zahrádce (7)
15:30Láďův Orient Express (1)
16:00Tak chutná Itálie (4)
16:30Veget s Klárkou (11)
17:00Dolce Vita (4)
17:30Všechny chutě Maďarska (13)
18:00Jóga – Energie života (2)
19:00Nejdražší výletní loď světa – Vánoční speciál (1)
20:00Kylie Kwong: Moje Čína (3)
21:00Lovec chilli (8)
21:30Vlasatí motorkáři - Asijské dobrodružství (3)
22:00Hoď to na gril! (6)
23:15Jamieho revoluce ve stravování (3)
23:30Pizzaři z Parmy (1)
00:30Pravá Itálie s Riccardem (2)
01:00Dolce Vita (4)
01:30Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (3)
02:00Moje zahrada (8)
03:10Molekulární kuchyně Hestona Blumenthala (3)
03:30Chef Lignac po francouzsku (2)
04:00