- Sobota
29. 6. - Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7.
Středa 19.6.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
00:35Rajské zahrady
01:05Zajímavosti z regionů
01:25Malá farma
01:50Dobré ráno
02:1513. komnata Zdeňka Žáka
04:45Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Magnum
09:00Každý má svůj stín
09:50My všichni školou povinní (4/13)
10:35AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Horákovi (25)
12:30Horákovi (26)
13:20Pijácká romance pro Waldemara Matušku
14:10Kulový blesk
14:30Magnum
15:55Plné hnízdo v Praze 2
16:45AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Losování Sportky a Šance
20:05Četnické humoresky (24/39)
20:1013. komnata Renaty Prokopové
21:40Gejzír
22:10Výsledky losování Šťastných 10
22:39Medvídek
22:40Sisi (3/6)
00:25AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
01:15Banánové rybičky
01:45Dobré ráno
02:15Kluci v akci
04:50Chůze - lék pro tělo a duši
00:30Žiješ jenom 2x (9)
01:25Na moll
01:50Žijeme s vírou
02:20Designtrend
03:20Národní anebo globální?
03:35Příběhy domů
04:00Ta naša kapela
04:30Cesty víry
05:00Dobrodružství vědy a techniky
05:25Dobré ráno
05:59Papua-Nová Guinea, život kmenů
08:30Egypt (5/6)
09:25Dokonalí mořští predátoři (1/4)
10:15Cosquerova jeskyně - mistrovské dílo ohrožené mořem
11:10Dopisy od Karla Čapka
12:10Setkání s obrovskými tichomořskými chobotnicemi
13:05Severokorejská dynastie (3/4)
14:00Velké stroje zblízka II
14:45Nezákonná těžba dřeva - skandální odhalení
15:35Klíč
16:30Charakter: Sportovec
16:55Trabantem z Austrálie do Asie (8)
17:50Člověk jako součást přírody
18:20Babylon
19:10Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Arvéd
20:00Tour de France ve tmě
22:05Letecké katastrofy
23:00Zázraky techniky V
23:45ATA, komunistický proces se studenty
00:40Óm
01:50Na moll
02:15Před půlnocí
02:40Náš venkov
03:10Sváteční slovo Jiřího Kani
03:35Žijeme s vírou
03:40Keramika plná muziky
04:40Kriminálka Miami VIII (6)
00:40Specialisté (227)
01:40Volejte Novu
02:45Ulice (4727)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (176)
03:50Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4727)
08:45Specialisté (227)
09:45Můj přítel Monk II (5)
10:50Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (177)
12:20Kriminálka Miami VIII (8)
13:35Kriminálka Miami VIII (9)
14:30Výměna manželek XI
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu II
17:30Ulice (4728)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Výměna manželek XIII
20:20Survivor Česko & Slovensko III (32)
21:40Kriminálka Miami VIII (8)
23:45Kriminálka Miami VIII (9)
00:40Specialisté (12)
01:45Ulice (4728)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (177)
03:50Novashopping
04:45Policie v akci
00:25Policie Hamburk XI (5)
01:25Policie Hamburk XI (6)
02:25Closer: Nové případy II (13)
03:25Jak se staví sen
04:25Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (101)
07:00M.A.S.H (102)
07:25M.A.S.H (103)
07:55M.A.S.H (104)
08:25M.A.S.H (105)
08:55Linka (1)
09:30Policie Hamburk XI (7)
10:35Policie Hamburk XI (8)
11:35Closer: Nové případy II (14)
12:35Komisař Rex IV (18)
13:30Policie v akci
14:35Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:45Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Polda (4)
20:15Show Jana Krause
21:40Show Jana Krause
22:40Ano, šéfe!
23:50Policie v akci
00:55Policie Hamburk XI (7)
01:55Policie Hamburk XI (8)
03:00Closer: Nové případy II (14)
04:00D.C. Sniper: 23 dní strachu
00:50Blade: Trinity
02:45O zpívajícím stromku
04:55Daredevil
05:55Kriminálka Miami VIII (5)
07:45Kriminálka Miami VIII (6)
08:40Dostaňte agenta Smarta
09:30Americký prezident
11:50Co je doma, to se počítá, pánové...
14:10Muži v černém
16:05Jak stvořit dívku
18:0060 sekund
20:00Atomic Blonde: Bez lítosti
22:30My
00:45D.C. Sniper: 23 dní strachu
03:00Kriminálka Las Vegas V (11)
04:25Teorie velkého třesku VII (12, 13, 14, 15)
00:30Malý Sheldon V (13, 14)
02:10Zlatá sedmdesátá V (12, 13)
02:50Griffinovi V (8, 9)
03:30TELE TELE
04:102 $ocky V (4)
04:40Noční soud II (13)
05:05Ženatý se závazky (1)
05:25Oggy a škodíci: Nová generace (26, 27, 28, 29)
05:50Bakugan: Vzestup Geoganů (22)
06:35Přátelé V (16, 17)
06:452 $ocky V (8, 9, 10, 11)
07:40Malý Sheldon V (15, 16, 17, 18)
09:25Ženatý se závazky (2, 3)
11:00Dva a půl chlapa II (19, 20)
12:00Přátelé V (16, 17)
12:55Teorie velkého třesku VII (12, 13, 14, 15)
13:502 $ocky V (12, 13, 14, 15)
15:30Zlatá sedmdesátá V (14, 15)
17:20Dva a půl chlapa II (21, 22)
18:15Malý Sheldon V (19, 20)
19:05Teorie velkého třesku VII (16, 17, 18, 19)
20:00Přátelé V (18, 19)
21:40Griffinovi V (10, 11)
22:35Dva a půl chlapa II (21, 22)
23:25Teorie velkého třesku VII (16, 17, 18, 19)
00:20Malý Sheldon V (15, 16)
02:00Zlatá sedmdesátá V (14, 15)
02:35Griffinovi V (10, 11)
03:15TELE TELE
03:552 $ocky V (8, 9)
04:25Američtí sběratelé XIX (1)
01:15Pomozte autům VIII (7)
01:55Souboj Titánů II (7)
02:40Walker, Texas Ranger VI (11)
03:25Český motorsport 2024
04:204Islands Croatia
04:50Walker, Texas Ranger VI (10)
05:15Strážci hranic: Kanada III (22, 23)
05:55Mistři zastavárny XXIII (3)
06:40Američtí sběratelé XIX (1)
07:35Pomozte autům VIII (7)
08:35Kobra 11 XXII (9, 10)
09:35Walker, Texas Ranger VI (11)
11:40Válka skladů VIII (16, 17, 18, 19)
12:35Mistři zastavárny XXIII (4)
14:35Strážci hranic: Kanada III (26)
15:30Strážci hranic: Austrálie (1)
16:05Kobra 11 XXII (11)
16:35Kobra 11 XXIII (1)
17:40Válka skladů VIII (20)
18:40Válka skladů IX (1)
19:05Mistři zastavárny XXIII (5)
19:35Svět motorů (50)
20:30Pomozte autům VIII (9)
21:20Walker, Texas Ranger VI (12)
22:20Kobra 11 XXII (11)
23:15Kobra 11 XXIII (1)
00:10Američtí sběratelé XIX (3)
01:15Pomozte autům VIII (8)
01:55Strážci hranic: Kanada III (22, 23)
02:40Walker, Texas Ranger VI (12)
03:20Sportovní originály - 180 s José de Sousou
04:15Simpsonovi XXX (23)
00:25Simpsonovi XXXI (1)
00:50Simpsonovi XXXI (2)
01:20Jmenuju se Earl II (7)
01:50Jmenuju se Earl II (8)
02:20Top Gear XXII (5)
02:50Spartakus: Krev a písek (6)
04:10Těžká dřina
05:25Příhody Bolka a Lolka
06:00Partička XXL
06:30Mikýřova hysteorie českých dějin
07:40Top Gear speciál (6)
08:20Top Gear XXII (6)
09:25Hvězdná brána X (3)
10:35Hvězdná brána X (4)
11:30Jmenuju se Earl II (7)
12:40Jmenuju se Earl II (8)
13:05Simpsonovi XXIX (19)
13:40Simpsonovi XXIX (20)
14:05Simpsonovi XXIX (21)
14:35Simpsonovi XXX (1)
15:00Hvězdná brána X (5)
15:20Hvězdná brána X (6)
16:15Jmenuju se Earl II (9)
17:20Jmenuju se Earl II (10)
17:50Simpsonovi XXXI (3)
18:15Simpsonovi XXXI (4)
18:45Simpsonovi XXXI (5)
19:15Simpsonovi XXXI (6)
19:45Autosalon.tv
20:15Fotr na tripu VII
21:25Nezvěstná II (8)
22:05Moto cestou necestou
23:05Simpsonovi XXXI (3)
23:55Simpsonovi XXXI (4)
00:20Simpsonovi XXXI (5)
00:50Simpsonovi XXXI (6)
01:20Jmenuju se Earl II (9)
01:50Jmenuju se Earl II (10)
02:20Nezvěstná II (6)
02:45Spartakus: Krev a písek (7)
03:55Rodina doktora Kleista VIII (13)
00:10Rodina doktora Kleista VIII (14)
01:15Čas lásky a třešní (58)
02:25Čas lásky a třešní (59)
03:30Lásce navzdory (74)
04:35Libovky Pepy Libického
05:35Na zámku
06:00Libovky Pepy Libického
06:05Prostřeno!
06:20Sestřičky (64)
07:20Svatby v Benátkách (11)
08:40Prostřeno!
10:10Ano, šéfe!
10:55Inga Lindström: Tóny lásky
12:00Záchranáři z hor XIV (10)
14:00Záchranáři z hor XIV (11)
15:00Čas lásky a třešní (60)
16:00Čas lásky a třešní (61)
17:00Záchranáři z hor XIV (12)
17:55Záchranáři z hor XIV (13)
18:55Inga Lindström: Tajemná žena
20:00Sestřičky (65)
21:55Linka (1)
23:10Rodina doktora Kleista VIII (15)
00:05Rodina doktora Kleista VIII (16)
01:10Čas lásky a třešní (60)
02:25Čas lásky a třešní (61)
03:25Lásce navzdory (75)
04:30To je vražda, napsala (11)
01:05To je vražda, napsala (12)
01:50Beze stopy VI (13)
02:35Médium II (11)
03:15Na lovu IV
04:00Co na to Češi
04:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:25Na lovu
06:10MasterChef Česko VI (20)
07:05Můj přítel Monk II (4)
08:25Dobrodružství Sherlocka Holmese (6)
09:20Médium II (10)
10:30Beze stopy VI (13)
11:25MasterChef Česko VI (21)
12:25Tescoma s chutí
13:45Dobrodružství Sherlocka Holmese (7)
13:50Médium II (11)
15:00To je vražda, napsala (9)
15:55To je vražda, napsala (10)
17:00Kriminálka Miami VIII (8)
18:05Kriminálka Miami VIII (9)
19:00To je vražda, napsala (13)
20:00To je vražda, napsala (14)
21:00Beze stopy VI (14)
22:05Médium II (12)
23:00Dobrodružství Sherlocka Holmese (7)
23:55To je vražda, napsala (13)
01:00To je vražda, napsala (14)
01:45Beze stopy VI (14)
02:30Médium II (12)
03:10Na lovu
03:50Co na to Češi
04:30Mistři bolesti II (5)
00:00Přežili 2. světovou válku (6)
01:00Těsné úniky 2. světové války (10)
02:00Kolaborovali s nacisty (5)
03:15Veterinář z Yorkshiru XI (8)
04:30Ptačí říše
05:35Ptačí říše
06:00Prima Česko
06:10Prima Svět
06:40Nejnebezpečnější železnice světa (5)
07:10Války ve vesmíru
08:20Nejdrsnější povolání II (1)
09:30Záchrana velkolepých staveb (6)
10:35Nezkrotné Portugalsko (3)
11:35Pohotovost pro exotická zvířata VII (11)
12:35Koloseum (1)
13:35Odhalené skvosty: Monumenty Francie (5)
14:35Znovuzrození legendárních letounů (1)
15:45Zapomenuté megastavby VI (3)
16:50Izrael a Palestina: Zrod konfliktu (3)
17:50Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (2)
19:00Hlenky: Géniové bez mozku
20:00Dinosauří apokalypsa (2)
21:10Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici II (2)
22:15Šílené počasí: Skutečné záběry VI (8)
23:15Tajemství Hitlerovy moci (3)
00:05Válečné stroje (3)
01:20Vetřelci dávnověku XIV (11)
02:30Zakázaná historie VI (11)
03:25Úžasný mořský život
04:35Nemocnice Chicago Med VI (9)
00:35Ve jménu mého syna
01:25Doktorka Quinnová (9, 10)
02:55Ulice (4296, 4297)
04:50Život na jachtě: Středomoří IV (2, 3)
06:30Čarodějky II (18)
08:15Čarodějky II (19)
09:10Oteckovia II (16, 17)
10:05Nekonečná láska II (55, 56)
12:05Ordinace v růžové zahradě 2 (838)
14:00Ordinace v růžové zahradě 2 (839)
15:15Vyměněné osudy (75, 76)
16:30Čarodějky II (20)
18:25Čarodějky II (21)
19:20Nekonečná láska II (59)
20:15Nekonečná láska II (60)
21:10Ordinace v růžové zahradě 2 (840)
22:05Ordinace v růžové zahradě 2 (841)
23:20Nemocnice Chicago Med VI (10)
00:35Vyměněné osudy (71, 72)
01:30Čarodějky II (16, 17)
03:00Ulice (4297, 4298)
04:50Naše zprávy
00:30VIP svět
00:45Exkluziv Kateřiny Brožové
00:55Na plac!
02:15Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:50Šťastná 7
13:45Jak to dopadlo!?
14:40Nebezpečné vztahy
15:50Šťastná 7
16:50Nebezpečné vztahy
17:45Jak to dopadlo!?
18:45Naše zprávy
19:40Příběh velké lásky - Kate a princ William
19:50Vaše peníze
20:05Počasí
20:10TOP - Životopisné filmy
20:15Tajemství filmů a seriálů - Černí baroni
20:55Nikdo není perfektní
21:25Poklad z půdy
22:45Intim s Heidi Janků
23:50Naše zprávy
00:30Příběh velké lásky - Kate a princ William
00:45Exkluziv Kateřiny Brožové
00:55Na plac!
02:10Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Případ pro dva V (39)
00:10Ošklivka Katka (62)
01:35Čas lásky a třešní (46)
02:55Čas lásky a třešní (47)
03:55Šéfem za pár minut
05:05Božské dorty od Markéty
06:00Nikdo není dokonalý
06:25Columbo
07:25Inga Lindström: Rodinná oslava
09:30Záchranáři z hor XIV (8)
11:35Záchranáři z hor XIV (9)
12:35Rodinná pouta (58)
13:35Sestřičky (59)
14:40Ošklivka Katka (63)
15:55Prostřeno!
17:10Nikdo není dokonalý
17:55Jak se staví sen - extra
19:00Policie Hamburk X (24)
20:10Policie Hamburk X (25)
21:057 pádů Honzy Dědka
22:05Jak se staví sen - extra
23:15Případ pro dva V (40)
00:10Ošklivka Katka (63)
01:35Čas lásky a třešní (48)
02:55Čas lásky a třešní (49)
03:55Grizzly zabiják
00:30Vřískot 5
02:25Námořní vyšetřovací služba X (23)
04:55Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:35M.A.S.H
07:00M.A.S.H
07:35Námořní vyšetřovací služba X (23)
08:05Námořní vyšetřovací služba X (24)
09:05Vražedné ambice
10:00Vera Cruz
11:55Mstitelé
13:55Čekání na Patrika
15:40Oko dravce
17:35Ztracené město Z
20:00Zběsilý únos
22:55Touha po vraždě
00:45Proroctví zkázy
02:50Námořní vyšetřovací služba X (24)
04:50Červený trpaslík (3)
00:10Star Trek 7: Generace
00:55CSI: Kriminálka Las Vegas (19)
03:25Sherlock Holmes: Jak prosté (13)
04:20Červený trpaslík (3)
05:20Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (19)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (20)
06:30Tučňáci z Madagaskaru II (13)
07:00Tučňáci z Madagaskaru II (14)
07:30Spongebob v kalhotách VIII (160)
08:00Spongebob v kalhotách VIII (161)
08:30Spongebob v kalhotách VIII (162)
09:00Spongebob v kalhotách VIII (163)
09:30Spongebob v kalhotách VIII (164)
10:00Spongebob v kalhotách VIII (165)
10:30Spongebob v kalhotách VIII (166)
11:00Spongebob v kalhotách VIII (167)
11:30Policejní stíhači XVII (1)
12:00Policejní stíhači XVII (2)
13:00FBI: International II (13)
14:00CSI: Kriminálka Las Vegas (19)
15:00Sherlock Holmes: Jak prosté (13)
16:00FBI: International II (14)
17:00CSI: Kriminálka Las Vegas (20)
18:00Sherlock Holmes: Jak prosté (14)
19:00Galaxy Quest
20:00Comedy Club II (2)
22:05Comedy Club II (3)
22:35Comedy Club II (4)
23:05Červený trpaslík (3)
23:30Červený trpaslík (4)
00:20Star Trek VIII: První kontakt
00:55CSI: Kriminálka Las Vegas (20)
03:25Sherlock Holmes: Jak prosté (14)
04:20Sběratelé kostí VI (19)
00:00Námořní vyšetřovací služba XII (10)
01:00Closer: Nové případy IV (3)
01:55Komisař Rex IV (15)
02:55Castle na zabití (1)
04:00Sběratelé kostí VI (19)
04:55Noční Praha
06:00Closer: Nové případy IV (4)
06:15Komisař Rex IV (16)
06:55Castle na zabití (2)
07:55Stíny smrti
08:50Columbo
10:50Případ pro dva V (49)
12:55Castle na zabití (3)
14:10Námořní vyšetřovací služba XII (11)
15:05Stíny smrti
16:00Columbo
18:00Námořní vyšetřovací služba XII (12)
20:15Sběratelé kostí VI (21)
21:05Closer: Nové případy IV (5)
22:00Případ pro dva V (48)
22:55Sběratelé kostí VI (20)
00:00Námořní vyšetřovací služba XII (11)
00:55Closer: Nové případy IV (4)
01:55Komisař Rex IV (16)
02:50Castle na zabití (2)
03:50Sběratelé kostí VI (20)
04:50Ikony Kamila Střihavky
00:20John Lennon: Gimme Some Truth
00:50Příběhy rockových písní
01:55Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
02:40Po hladině
02:55Poutní místa
03:15Uchem jehly
03:30Crescendo
04:00Styl
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Perspektiva Ivana Mládka
20:15Na plovárně s Robertem Zárubou
21:10Helena Třeštíková
21:35Dvě jubilea Jana Zrzavého
21:50Dílna a sklizeň - 30 let Mikulovského výtvarného sympozia
22:10Jedna báseň
22:50Legendární salcburská Traviata
22:55Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
23:50Hudební cestopis slavných skladatelů (7/8)
00:05Rivalové v umění (4/5)
01:00Moderní historie britské kinematografie (3/4)
01:55Notes
03:00Uchem jehly
03:40Terra musica
04:10Tváře domů
04:35Amerika hledá topmodelku XV (9)
00:25Ráj podle Bryana IV (1)
01:35The Voice UK XI (10)
02:40The Voice UK XI (11)
03:30Prostřeno v Británii XVII (27)
04:20Ráj podle Bryana III (5)
04:40Noční Praha
05:30Jak se staví sen - extra
06:00Megadorty III (2)
06:50Amerika hledá topmodelku XV (8)
07:30Tyhle šaty beru! IX (13)
08:30Tyhle šaty beru! IX (14)
08:55Tyhle šaty beru! IX (15)
09:25Tyhle šaty beru! IX (16)
09:55Svatba na první pohled USA XV (5)
10:15Svatba na první pohled USA XV (6)
11:05Ráj podle Bryana IV (1)
12:00Megadorty III (2)
13:00Farmář hledá ženu SK
14:00Prostřeno v Británii XVII (28)
15:05Megadorty III (3)
15:30Ráj podle Bryana IV (2)
16:30Amerika hledá topmodelku XV (9)
17:25Tyhle šaty beru! X (1)
18:15Tyhle šaty beru! X (2)
19:10Amerika hledá topmodelku XV (10)
20:10Svatba na první pohled USA XV (7)
21:05Svatba na první pohled USA XV (8)
22:05Tyhle šaty beru! X (1)
23:00Tyhle šaty beru! X (2)
23:45Amerika hledá topmodelku XV (10)
00:55Ráj podle Bryana IV (2)
02:00The Voice UK XI (11)
03:00The Voice UK XI (12)
03:40Prostřeno v Británii XVII (28)
04:40Exkluziv Kateřiny Brožové
03:55Na plac!
04:30Šťastná 7
06:10Soudce Alexandr
07:05Soudkyně Barbara
13:20Soudce Alexandr
14:30Soudkyně Barbara
15:50Soudce Alexandr
16:50Soudkyně Barbara
17:55Soudkyně Barbara
19:00Soudkyně Barbara
20:05Soudce Alexandr
21:10Soudkyně Barbara
22:15Soudce Alexandr
23:25Ostříháno
03:55Na plac!
04:25Krb
00:00Regionální zprávy POLAR
04:00Počasí
04:10Karvinský expres
04:14Havířovský expres
04:20Slezskoostravský expres
04:30Expres Ostrava-Jih
04:40Frýdlantský miniexpres
04:50Regionální zprávy POLAR
05:00Počasí
05:10Host dne
05:14Léta běží
05:25Havířovské otázky
05:35Eko magazín
05:40Regionální zprávy POLAR
06:00Počasí
06:10Sportovní studio
06:14Z naší ZOO
06:20Kulturní okénko
06:25Regionální zprávy - rychlý přehled
06:30Putování v regionech
06:33Nabídka práce
06:50Regionální zprávy POLAR
07:00Počasí
07:10Karvinský expres
07:14Havířovský expres
07:20Slezskoostravský expres
07:30Expres Ostrava-Jih
07:40Frýdlantský miniexpres
07:50Regionální zprávy POLAR
08:00Počasí
08:10Host dne
08:14Léta běží
08:25Havířovské otázky
08:35Eko magazín
08:40Regionální zprávy POLAR
09:00Počasí
09:10Sportovní studio
09:14Z naší ZOO
09:20Kulturní okénko
09:25Regionální zprávy - rychlý přehled
09:30Putování v regionech
09:33Nabídka práce
09:50Regionální zprávy POLAR
10:00Počasí
10:10Karvinský expres
10:14Havířovský expres
10:20Slezskoostravský expres
10:30Expres Ostrava-Jih
10:40Frýdlantský miniexpres
10:50Regionální zprávy POLAR
11:00Počasí
11:10Host dne
11:14Léta běží
11:25Havířovské otázky
11:35Eko magazín
11:40Regionální zprávy POLAR
12:00Počasí
12:10Sportovní studio
12:14Z naší ZOO
12:20Kulturní okénko
12:25Regionální zprávy - rychlý přehled
12:30Putování v regionech
12:32Nabídka práce
12:50Regionální zprávy POLAR
13:00Počasí
13:10Karvinský expres
13:14Havířovský expres
13:20Slezskoostravský expres
13:30Expres Ostrava-Jih
13:40Frýdlantský miniexpres
13:50Regionální zprávy POLAR
14:00Počasí
14:10Host dne
14:14Léta běží
14:25Havířovské otázky
14:35Eko magazín
14:40Regionální zprávy POLAR
15:00Počasí
15:10Sportovní studio
15:14Z naší ZOO
15:20Kulturní okénko
15:25Regionální zprávy - rychlý přehled
15:30Putování v regionech
15:33Nabídka práce
15:50Regionální zprávy POLAR
16:00Počasí
16:10Stonavský expres
16:14Čeladenský miniexpres
16:20Těrlický miniexpres
16:25Rychvaldský miniexpres
16:28Jablunkovský miniexpres
16:30Frýdeckomístecký expres
16:32Opavský expres
16:40Orlovský miniexpres
16:50Vítkovický miniexpres
16:54Regionální zprávy POLAR
17:00Počasí
17:10Host dne
17:14Z naší ZOO
17:25Studuj u nás
17:27Regionální zprávy - rychlý přehled
17:40Magazín TV medicína
17:43Nabídka práce
17:50Regionální zprávy POLAR
18:00Počasí
18:10Expres Studénky
18:14Dopravní revue
18:20Host dne - repríza
18:30Ostravské minuty
18:45Regionální zprávy POLAR
19:00Počasí
19:10Stonavský expres
19:14Čeladenský miniexpres
19:20Těrlický miniexpres
19:25Rychvaldský miniexpres
19:28Jablunkovský miniexpres
19:30Frýdeckomístecký expres
19:32Opavský expres
19:40Orlovský miniexpres
19:50Vítkovický miniexpres
19:54Regionální zprávy POLAR
20:00Počasí
20:10Host dne
20:14Z naší ZOO
20:25Studuj u nás
20:27Regionální zprávy - rychlý přehled
20:40Magazín TV medicína
20:43Nabídka práce
20:50Regionální zprávy POLAR
21:00Počasí
21:10Expres Studénky
21:14Dopravní revue
21:20Host dne - repríza
21:30Ostravské minuty
21:45Regionální zprávy POLAR
22:00Počasí
22:10Stonavský expres
22:14Čeladenský miniexpres
22:20Těrlický miniexpres
22:25Rychvaldský miniexpres
22:28Jablunkovský miniexpres
22:30Frýdeckomístecký expres
22:32Opavský expres
22:40Orlovský miniexpres
22:50Vítkovický miniexpres
22:54Regionální zprávy POLAR
23:00Počasí
23:10Host dne
23:14Z naší ZOO
23:25Studuj u nás
23:27Regionální zprávy - rychlý přehled
23:40Magazín TV medicína
23:43Nabídka práce
23:50Akvárium
00:00Regionální zprávy POLAR
04:00Počasí
04:10Stonavský expres
04:14Čeladenský miniexpres
04:20Těrlický miniexpres
04:25Rychvaldský miniexpres
04:28Jablunkovský miniexpres
04:30Frýdeckomístecký expres
04:32Opavský expres
04:40Orlovský miniexpres
04:50Vítkovický miniexpres
04:54Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (5)
00:05Bojovníci 2. světové války
00:50Největší poklady Egypta (1)
01:50Nebezpečné oblasti světa (5)
02:35Když se měnil svět (16)
02:55Hitlerova poslední tajemství (1)
03:50První civilizace (3)
04:40Největší poklady Egypta (2)
06:00Příběh Google
07:00Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (5)
08:00Bombardování Hamburku
08:55Deset nejslavnějších obrazů světa (10)
10:10Vodní svět Jakuba Krčína (4)
11:10Bojovníci 2. světové války
11:40První civilizace (3)
12:55Teleshopping
14:15Bitva o Gallipoli: Nový pohled
15:25Britský Černobyl - Windscale 1957
16:40Ztracená hrobka Nefertiti
17:45Honba za nacistickým pokladem (2)
18:50Holodomor - Zapomenutá genocida
20:00Krvavé Česko (8)
21:05Jonestown: Ztracený ráj
21:35Michael X
23:50Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (6)
00:40Den v pravěké vesnici
01:20Největší poklady Egypta (2)
01:50Nebezpečné oblasti světa (6)
02:35Když se měnil svět (17)
03:00Hitlerova poslední tajemství (2)
03:55První civilizace (4)
04:40Top Relax
02:20Pohodové zprávy
05:40Zvěřinec (153)
05:50Ostře sledovaný vlak (93)
06:15Pohodové zprávy
07:15Nespoutaný anděl (7)
07:25Nespoutaný anděl (8)
08:20Yago, syn džunle (106)
09:20Pohodové zprávy
10:20Teleshopping
10:35Luxusstore
11:10Teleshopping
14:30Top Relax
14:40Yago, syn džunle (107)
15:00Wolffův revír (48)
15:55Doktor z hor (79)
16:55Doktor z hor (80)
17:55Nespoutaný anděl (9)
18:55Nespoutaný anděl (10)
19:55Wolffův revír (49)
20:55Kvíz, please! (13)
21:55Luxusstore
23:20Top Relax
02:20V mysli zločince (6)
00:50Neuvěřitelná planeta (6)
01:35Lovci zázraků (1)
02:20Dešifrované záhady (6)
03:05Hrdinové od Sommy
03:45Úžasný život (41)
04:45Ztracená rotunda svatého Václava
05:05Paranormální kriminalisté III (9)
05:35Lovci paranormální minulosti (13)
06:10Teleshopping
07:00Vodní svět Jakuba Krčína (2)
10:20Lovci zázraků (1)
10:45Paranormální noční můry (3)
12:05Extrémní útěky z vězení (2)
13:25Neuvěřitelná planeta (6)
13:55Atomové lži
15:15Strašidelné nemocnice (11)
16:50Největší podvody historie (4)
18:05Paranormální kriminalisté III (9)
19:05Po stopách tajemna (7)
20:00Zrůdné experimenty třetí říše
20:25Extrémní útěky z vězení (3)
21:50Dešifrované záhady (7)
22:25Zpověď sériového vraha
23:40Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (1)
00:35Neuvěřitelná planeta (7)
01:15Lovci zázraků (2)
02:05Dešifrované záhady (7)
02:50Pohřebiště laguny Truk
03:30Úžasný život (42)
04:25Dunkerk - Hitlerova poslední pevnost
04:45Mary se nedá vyvést z míry II (19)
00:20Gordonovo vaření pro radost (7)
00:40Celý svět na pánvi (8)
01:30Programové tipy
02:00John a Lisa: Doma v kuchyni IV (10)
06:00Prostě maso III (1)
06:55Prostě maso III (2)
07:20Hladoví motorkáři poblíž domova (3)
07:50Koláče a nákypy (6)
08:55Příběhy ze zahradí kuchyně II (9)
09:45Mary se nedá vyvést z míry II (19)
10:20Gordonovo vaření pro radost (7)
10:45Markéta na trhu (10)
11:40Celý svět na pánvi (8)
12:10Mistrovské pečení - Kanada (3)
12:35John a Lisa: Doma v kuchyni IV (10)
13:25Prostě maso III (1)
14:15Prostě maso III (2)
14:40Hladoví motorkáři poblíž domova (3)
15:10Markéta na trhu (10)
16:15Celý svět na pánvi (9)
16:45Koláče a nákypy (7)
17:15Příběhy ze zahradí kuchyně II (10)
18:05Mary se nedá vyvést z míry II (20)
18:40Gordonovo vaření pro radost (8)
19:05Mistrovské pečení - Nejlepší z nejlepších III (1)
20:00Prostě maso III (3)
20:55Prostě maso III (4)
21:20Hladoví motorkáři poblíž domova (4)
21:50Příběhy ze zahradí kuchyně II (10)
23:00Koláče a nákypy (7)
23:35Mary se nedá vyvést z míry II (20)
00:20Gordonovo vaření pro radost (8)
00:40Celý svět na pánvi (9)
01:30Programové tipy
02:00Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Ertéčko
05:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
05:20Magazín z Valašska
05:40Magazín z Liberecka
06:00Magazín z Karlovarska
06:20Magazín z Olomoucka
06:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
07:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
07:20Magazín z Ústeckého kraje
07:40Magazín z Plzeňska
08:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
08:20Magazín z Ostravska
08:40Ertéčko
09:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
09:20Magazín z Valašska
09:40Magazín z Liberecka
10:00Magazín z Karlovarska
10:20Magazín z Olomoucka
10:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
11:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
11:20Magazín z Ústeckého kraje
11:40Magazín z Plzeňska
12:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
12:20Magazín z Ostravska
12:40Ertéčko
13:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
13:20Magazín z Valašska
13:40Magazín z Liberecka
14:00Magazín z Karlovarska
14:20Magazín z Olomoucka
14:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
15:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
15:20Magazín z Ústeckého kraje
15:40Magazín z Plzeňska
16:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
16:20Magazín z Ostravska
16:40Ertéčko
17:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
17:20Magazín z Valašska
17:40Magazín z Liberecka
18:00Magazín z Karlovarska
18:20Magazín z Olomoucka
18:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
19:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
19:20Magazín z Ústeckého kraje
19:40Magazín z Plzeňska
20:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
20:20Magazín z Ostravska
20:40Ertéčko
21:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
21:20Magazín z Valašska
21:40Magazín z Liberecka
22:00Magazín z Karlovarska
22:20Magazín z Olomoucka
22:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
23:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
23:20Magazín z Ústeckého kraje
23:40Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Večer chval
00:00Noční repríza dopoledních pořadů
01:05Zpravodajské Noeviny
06:05Noční univerzita
06:25Kmochův Kolín 2019
07:35Hlubinami vesmíru s dr. Martinem Jelínkem
08:10Generální audience papeže Františka
09:00Jarmek aneb pokračovat a vydržet
10:00Dokořán
10:35Živě s Noe
11:30Přejeme si...
11:45Polední modlitba
12:00Mše svatá z kaple Telepace
12:05V dobrém sa rozejdem
12:50Dům ze skla?
14:30Zpravodajské Noeviny
15:35U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře
16:00V pohorách po horách
17:20Terra Santa News
17:30Sedmihlásky
18:00Příběhy z Dobré Knihy
18:05Strýček Emu
18:10Daruj písničku
18:30Pokoj vám!
19:15Bible v písku
19:25Střípky z ostravské archeologie
19:30Přejeme si...
19:40KATTA : Moderní a unikátní variace varhan pro 21. století
20:00Moudrost mnichů
21:15První křesťané
21:30Noční univerzita
22:05Okřídlení sousedé: Obyvatelé půd
23:15Barvy vůní a větru
23:30Generální audience papeže Františka
00:00Příběhy psané životem
00:20Noční repríza dopoledních pořadů
01:10Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (17)
00:45Vražedná čísla V (16)
01:45Sousedství V (10, 11)
02:30Ze dvora II (7)
03:15Výleťák (145)
03:25Ušák Jaromíra Bosáka (114)
03:30Ušák Jaromíra Bosáka (115)
03:55Proměny víkendových domů III (12)
04:20Zahradní proměny VII (23)
05:10Sousedství II (14)
06:00Moje místa
06:25Případy detektiva Murdocha IX (5)
07:25Proměny víkendových domů III (13)
08:20Zahradní proměny VII (24)
09:20Vražedná čísla V (16)
10:20Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (17)
11:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti V (15, 16)
12:15Případy detektiva Murdocha IX (6)
14:10Vražedná čísla V (17)
15:10Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (18)
16:10Proměny víkendových domů III (14)
17:10Zahradní proměny VII (25)
18:10Případy detektiva Murdocha IX (7)
19:10Cukrárna (4)
20:10Alibi na vodě
21:30Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (18)
23:30Vražedná čísla V (17)
00:25Ztracený symbol (5)
01:25Ztracený symbol (6)
02:15Ze dvora II (7)
03:00Výleťák
03:10U stánku II (7)
03:20Ušák Jaromíra Bosáka (116)
03:30Ušák Jaromíra Bosáka (117)
03:55Proměny víkendových domů III (13)
04:20Jak to dopadlo!?
00:05Nebezpečné vztahy live
01:05Ostříháno
02:05Na plac!
03:05Exkluziv Kateřiny Brožové
04:30Co bude dnes k večeři?
05:45Vtip za stovku!
05:55Popelka
07:00Nebezpečné vztahy
08:35Nebezpečné vztahy
10:05Klenot.TV
11:35Klenot.TV
14:00Co bude dnes k večeři?
16:25Popelka
16:50Poklad z půdy
18:00Vtip za stovku!
19:05Nebezpečné vztahy
20:15Nebezpečné vztahy
21:05Nebezpečné vztahy
22:00Nebezpečné vztahy
23:00Jak to dopadlo!?
00:00Nebezpečné vztahy live
01:05Ostříháno
02:00Na plac!
02:30Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50Hoď to na gril! (6)
00:30Prostě Nigella (5)
01:00Dolce Vita (6)
01:30Čas na Te. Be. (7)
02:00Annabel Langbein: U mě na zahrádce (8)
03:30Pizzaři z Parmy (8)
04:00Rybáři z Iberie (9)
04:30Lukovo spokojídlo (12)
05:00Nejlepší recepty
05:30Čas na Te. Be. (7)
06:00Dolce Vita (6)
07:30Jóga – Energie života (4)
08:00Moje Dubaj (2)
09:00Pečeme s Marthou (8)
09:30Holky v kuchyni (1)
10:00Nebesky dobré (11)
10:30V mysli kuchaře (14)
11:00Hoď to na gril! (7)
11:30V Májině kuchyni (15)
12:00Moje zahrada (8)
13:00Prostě Nigella (5)
13:30Čas na Te. Be. (8)
14:00Annabel Langbein: U mě na zahrádce (8)
15:30Pizzaři z Parmy (8)
16:00Rybáři z Iberie (9)
16:30Lukovo spokojídlo (12)
17:00Dolce Vita (7)
17:30Indická kuchyně s Parveenou (10)
18:00Jóga – Energie života (5)
19:00Blázen na cestách (3)
20:00Billovo jídlo (3)
21:00Luxusní delikatesy (3)
21:30Annabel Langbein: U mě na zahrádce (9)
22:00Francouzské dobrodružství Jamese Martina (7)
22:30Moje zahrada (72)
23:00V Májině kuchyni (15)
23:30Moje Dubaj (2)
00:30Pečeme s Marthou (8)
01:00Dolce Vita (7)
01:30Čas na Te. Be. (8)
02:00Holky v kuchyni (1)
03:30Nebesky dobré (11)
04:00V mysli kuchaře (14)
04:30