- Sobota
29. 6. - Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7.
Neděle 23.6.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Případy detektiva Murdocha XVI
00:10Manéž Bolka Polívky
00:55Koptashow
02:05Na forbíně TM
02:35O co tančil Ondrej Nepela
03:15Banánové rybičky
04:10Kuchařská pohotovost
04:35Malá farma
05:05Z metropole
05:30Zajímavosti z regionů
06:00Chalupáři (1/11)
06:25Každý má svůj stín
07:20Pečení na neděli
08:05Polopatě
08:45Kalendárium
09:35Toulavá kamera
09:55Objektiv
10:25My všichni školou povinní (5/13)
10:55Otázky Václava Moravce
12:00Zprávy
13:00O víle Arnoštce
13:05Rudá Divuše
14:00Spící princ
14:50Já to tedy beru, šéfe...!
15:35Nemocnice na kraji města (5/20)
17:10Chalupáři (2/11)
18:05Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Losování Sportky a Šance
20:05Případ dvou básníků
20:10Zlatá hokejka 2024
21:25Výsledky losování Šťastných 10
22:39Škoda lásky
22:40Případy detektiva Murdocha XVI
00:10Gejzír
01:00Hobby naší doby
01:50Bolkoviny
02:25Banánové rybičky
03:10Na forbíně TM
03:35Malá farma
04:15Kuchařská pohotovost
04:40Litviněnko (4/4)
01:25Za našima humny
02:10K hudbě našich prapradědů
02:40Historie.cs
03:00Duchovní kuchyně
03:55Designtrend
04:20Děti chrámu
04:35Delta Odry - divočina bez hranic
05:05Zázraky lidského génia
06:00Velké stroje zblízka II
06:50Severokorejská dynastie (3/4)
07:35Československý filmový týdeník 1974 (1519/2379)
08:25Hledání ztraceného času
08:40Historie.cs
08:55Egypt (5/6)
09:50Ztracené poklady Egypta
10:45Nedej se
11:30Křesťanský magazín
12:00Cesty víry
12:25Na plovárně s Robertem Zárubou
12:55Postřehy odjinud
13:20Tajemství britských královských paláců (3/8)
13:30Na návštěvě u Heleny Třeštíkové
14:15Život filmového historika Karla Čáslavského v pohledu Heleny Třeštíkové
15:00Festivalové ozvěny
15:15Na cestě po Karlovarském kraji
15:45Král hroch
16:10Tajemství skrytá v písku (3/6)
17:05Cyklodálky (8/8)
17:50Papua-Nová Guinea, život kmenů
18:20Krásy evropského pobřeží
19:15Zajímavosti z regionů
19:20Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Air Force One: Létající pevnost
20:00Fotbal: EURO 2024 Německo
20:50Šest posledních z Titanicu
23:00Konec války v barvě (5/5)
00:05Žiješ jenom 2x (9)
00:50Notes
01:15Čaj pro třetího
02:00Designtrend
02:25Legendy záchranářství
02:45Náš venkov
03:20Spojeni životem, kamerou a folklorem
03:50Před půlnocí
04:15Na moll
04:40Kriminálka Miami VIII (13)
01:40Na vaší straně
02:40Babicovy dobroty
03:20Princ Modřej a víla Lupinka
03:50Novashopping
04:50Bernieho dobrodružství
05:55Zig a Sharko IV
06:00Chuggington: Veselé vláčky (9, 10, 11, 12)
06:15Alvin a Chipmunkové (18, 19)
07:05Víkendová Snídaně
07:55Policie Modrava III (3)
09:10Policie Modrava III (4)
10:25Za pět minut dvanáct
11:55Hříchy pro pátera Knoxe (10)
13:00Chlapci a chlapi (1)
14:20Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka
15:40Třetí patro (4)
18:00Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Odznak Vysočina III (6)
20:20Kriminálka Anděl II (9)
21:35Střepiny
22:50Já, pomsta
23:25Superlov
01:10Kriminálka Las Vegas VII
02:40Střepiny
03:20Dáma a Král II (2)
03:50Novashopping
04:45Solomon Kane
01:25Zběsilý únos
03:40Libovky Pepy Libického
05:35Lodí přes Kornati
06:00Příhody Bolka a Lolka
06:05M.A.S.H (112)
06:15M.A.S.H (113)
06:35M.A.S.H (114)
07:10M.A.S.H (115)
07:40M.A.S.H (116)
08:10Prima Česko
08:45Prima Svět
09:15Inkognito
09:50Partie Terezie Tománkové
11:00Receptář prima nápadů
11:50Libovky Pepy Libického
12:50Zahradník po ruce
13:40Vychytávky Ládi Hrušky
14:10Polda (5)
15:00Jak básníci čekají na zázrak
16:20Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Jurský park
20:15Ztracené město Z
23:00G. I. Joe Origins: Snake Eyes
01:45Jak se staví sen
04:201917
00:25Pěsti ze železa
02:40Život podle Dana
04:30Zachraňte Willyho 3
06:00Kapitán Bombarďák ve filmu
07:30Elektra
09:00Karlík a továrna na čokoládu
10:50Hunger Games: Síla vzdoru 1. část
13:10Láska na kari
15:35Talisman
18:05Zohan: Krycí jméno Kadeřník
20:00Joker
22:25Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
00:45Bez věcí nad věcí
02:50Zachraňte Willyho 3
04:55Teorie velkého třesku VIII (4, 5, 6, 7)
00:20Malý Sheldon V (21, 22)
02:00Zlatá sedmdesátá V (20, 21)
02:35Griffinovi V (16, 17)
03:20TELE TELE
04:00Stahovák
04:25Film o filmu: Buď chlap!
04:50Ženatý se závazky (8, 9)
05:05Oggy a škodíci: Nová generace (42, 43, 44, 45)
05:55Bakugan: Vzestup Geoganů (26)
06:35Přátelé V (24)
06:45Přátelé VI (1)
07:152 $ocky VI (2, 3, 4, 5)
07:40Malý Sheldon VI (1, 2, 3, 4)
09:25Ženatý se závazky (10, 11)
11:05Dva a půl chlapa III (3, 4)
12:05Přátelé V (24)
12:55Přátelé VI (1)
13:25Teorie velkého třesku VIII (4, 5, 6, 7)
13:552 $ocky VI (6, 7, 8, 9)
15:35Zlatá sedmdesátá V (22, 23)
17:20Dva a půl chlapa III (5, 6)
18:15Malý Sheldon VI (5, 6)
19:10Teorie velkého třesku VIII (8, 9, 10, 11)
20:00Přátelé VI (2, 3)
21:40Griffinovi V (18)
22:40Americký táta (1)
23:05Dva a půl chlapa III (5, 6)
23:35Teorie velkého třesku VIII (8, 9, 10, 11)
00:30Malý Sheldon VI (1, 2)
02:10Zlatá sedmdesátá V (22, 23)
02:50Griffinovi V (18)
03:30Americký táta (1)
03:50TELE TELE
04:10Stahovák
04:35Američtí sběratelé XIX (5)
01:25Kachní dynastie (3, 4)
02:05Strážci hranic: Austrálie (2, 3)
02:50Walker, Texas Ranger VI (15)
03:35Kolo pro život - Hluboká
04:30Magazín NBA Action
04:45Walker, Texas Ranger VI (14)
05:10Strážci hranic: Austrálie (4, 5)
05:55Mistři zastavárny XXIII (7)
06:40Američtí sběratelé XIX (5)
07:35Kachní dynastie (3, 4)
08:35Kobra 11 XXIII (6, 7)
09:35Walker, Texas Ranger VI (15)
11:35Válka skladů IX (4, 5)
12:35Survivor Česko & Slovensko III (32)
13:35Souboj Titánů II (9)
15:40Kobra 11 XXIII (8, 9)
16:40Válka skladů IX (8, 9)
18:40Mistři zastavárny XXIII (9)
19:35Maximální limit
20:30Walker, Texas Ranger VI (16)
22:45Kobra 11 XXIII (8, 9)
23:45RoboCop
01:45Strážci hranic: Austrálie (4, 5)
03:20Walker, Texas Ranger VI (16)
04:05Marián Hossa - hokejová legenda
04:45Simpsonovi XXXI (15)
00:45Simpsonovi XXXI (16)
01:15Simpsonovi XXXI (17)
01:45Simpsonovi XXXI (18)
02:15Jmenuju se Earl II (15)
02:45Jmenuju se Earl II (16)
03:10Re-play
03:40Spartakus: Krev a písek (10)
04:15Příhody Bolka a Lolka
05:30Příhody Bolka a Lolka
06:00Partička
06:10Top Gear XXIII (1)
06:45Top Gear XXIII (2)
07:50Top Gear XXIII (3)
08:55Top Gear XXIII (4)
10:00Autosalon.tv
11:10Jmenuju se Earl II (15)
12:25Jmenuju se Earl II (16)
12:50Simpsonovi XXX (14)
13:20Simpsonovi XXX (15)
13:50Simpsonovi XXX (16)
14:20Simpsonovi XXX (17)
14:45Návrat sedmi statečných
15:05Jmenuju se Earl II (17)
17:20Jmenuju se Earl II (18)
17:50Simpsonovi XXXI (19)
18:15Simpsonovi XXXI (20)
18:45Simpsonovi XXXI (21)
19:15Simpsonovi XXXI (22)
19:45Terminátor: Temný osud
20:15Rocky II
22:50Simpsonovi XXXI (19)
01:20Simpsonovi XXXI (20)
01:50Simpsonovi XXXI (21)
02:15Simpsonovi XXXI (22)
02:45Jmenuju se Earl II (17)
03:15Jmenuju se Earl II (18)
03:45Spartakus: Krev a písek (11)
04:15Rodina doktora Kleista IX (6)
01:00Čas lásky a třešní (66)
02:15Čas lásky a třešní (67)
03:10Lásce navzdory (78)
04:20Jak se staví sen
05:20Teď vaří šéf!
06:00Linka (2)
06:35Sestřičky (68)
07:40Svatby v Benátkách (15)
09:05Receptář prima nápadů
10:25České chaty snů
11:15Skutečné vraždy
12:10Doktor z hor: Nové příběhy (4)
13:55Doktor z hor: Nové příběhy (5)
14:55Čas lásky a třešní (68)
15:55Čas lásky a třešní (69)
17:00Doktor z hor: Nové příběhy (6)
17:55Doktor z hor: Nové příběhy (7)
18:55Tajemství pod povrchem
20:00Sestřičky (69)
21:50Inkognito
23:05Rodina doktora Kleista IX (7)
00:00Rodina doktora Kleista IX (8)
01:05Čas lásky a třešní (68)
02:15Čas lásky a třešní (69)
03:20Lásce navzdory (79)
04:25Myšlenky zločince VI (18)
00:55Myšlenky zločince VI (19)
01:35Myšlenky zločince VI (20)
02:15Médium II (15)
02:55Na lovu
03:35Co na to Češi
04:20Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:00Na lovu
05:45MasterChef Česko VI (24)
06:45Nová cestománie
08:00Nová cestománie
08:35Dobrodružství Sherlocka Holmese (10)
09:10Médium II (14)
10:20Kriminálka Anděl II (8)
11:15MasterChef Česko VI (25)
12:30Dobrodružství Sherlocka Holmese (11)
13:45Médium II (15)
14:55To je vražda, napsala (17)
15:55To je vražda, napsala (18)
17:00Kriminálka Las Vegas IV (16)
18:00Kriminálka Las Vegas IV (18)
19:00Myšlenky zločince VI (21)
20:00Myšlenky zločince VI (22)
20:55Myšlenky zločince VI (23)
21:50Médium II (16)
22:45Dobrodružství Sherlocka Holmese (11)
23:40Myšlenky zločince VI (21)
00:50Myšlenky zločince VI (22)
01:25Myšlenky zločince VI (23)
02:05Médium II (16)
02:45Na lovu
03:30Co na to Češi
04:10Svět kouře a oceli (5)
00:15Zapomenuté megastavby V (5)
01:15Obnažený vesmír IV (2)
02:15Život z vesmíru (2)
03:25Prima Česko
04:45Prima Svět
05:20Hausbót Petra Horkého
06:00Tajný život na pobřeží (4)
06:30Zebova velká ryba (3)
07:30Říše mumií (3)
08:30Největší záhady historie (2)
09:40Vlk versus medvěd
11:25Nezdary predátorů (3)
12:30Zabijáci v divočině (1)
13:30Motýlí inspirace
14:30Druhá světová válka v barvě (11)
15:40Tajné nacistické základny II (8)
16:50Prima Česko
17:45Prima Svět
18:20Nejkrásnější evropské cesty vlakem (1)
18:50Nejdrsnější povolání II (2)
20:00Záchrana velkolepých staveb (7)
21:00Znovuzrození legendárních letounů (2)
22:00Zapomenuté megastavby VI (4)
23:05Podmanivá koróna
23:50Časoprostor (1)
00:25Koloseum (2)
01:40Odhalené skvosty: Monumenty Francie (6)
02:40Čína: Přípravy na bouři (1)
03:50Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (3)
04:55Nemocnice Chicago Med VI (13)
00:25Vyměněné osudy (77, 78)
01:20Čarodějky II (22)
02:50Čarodějky III (1)
03:30Ulice (4300, 4301)
04:25Život na jachtě: Středomoří IV (10, 11)
06:05Pan Selfridge IV (5)
07:55Pan Selfridge IV (6)
08:50Vítejte doma III
09:55Nekonečná láska II (63, 64)
11:50Ordinace v růžové zahradě 2 (846)
13:45Ordinace v růžové zahradě 2 (847)
15:00Pan Selfridge IV (7)
16:15Pan Selfridge IV (8)
17:15Doktorka Quinnová (13, 14)
18:15Lepší pozdě nežli později
20:15Ordinace v růžové zahradě 2 (848)
22:35Ordinace v růžové zahradě 2 (849)
23:45Nemocnice Chicago Med VI (14)
01:05Vyměněné osudy (79, 80)
01:55Čarodějky III (2, 3)
03:25Ulice (4301, 4302)
04:15Naše zprávy
00:50Příběh velké lásky - Pavol Habera a Daniela Peštová
01:00Exkluziv Kateřiny Brožové
01:15Na plac!
02:30Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:45Jak to dopadlo!?
05:40Jak to dopadlo!?
06:30Skandály slavných - Václav Noid Bárta
07:45Klenot.TV
08:35Babica vs. Sapík
10:45Kašpárku, vař!
11:35Vaření se Soukupem
12:00Babica vs. Sapík
12:35Vraždy v Pregau (2)
13:25S Arenbergerem nejen o medicíně
15:25Nebezpečné vztahy live
15:55Nebezpečné vztahy
16:55Nebezpečné vztahy
17:50Jak to dopadlo!?
18:45Naše zprávy
19:40Příběh velké lásky - Hana Zagorová a Štefan Margita
19:50Vaše peníze
20:05Počasí
20:10Tajemství Seana Conneryho
20:15Tajemství Catherine Zety-Jones
20:50Kurňa, co to je?
21:20Reakce Jaromíra Soukupa
22:30Exploziv
23:05Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
23:35Naše zprávy
00:30Příběh velké lásky - Hana Zagorová a Štefan Margita
00:45Exkluziv Kateřiny Brožové
00:55Na plac!
02:10Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Případ pro dva V (43)
00:25Ošklivka Katka (66)
01:50Čas lásky a třešní (54)
03:05Čas lásky a třešní (55)
04:05Šéfem za pár minut
05:15Božské dorty od Markéty
06:00Nikdo není dokonalý
06:25Columbo
07:35Dalziel a Pascoe II (3)
09:10Doktor z hor: Nové příběhy (2)
11:15Doktor z hor: Nové příběhy (3)
12:15Rodinná pouta (62)
13:15Sestřičky (63)
14:25Ošklivka Katka (67)
15:40Nikdo není dokonalý
16:50Nikdo není dokonalý
17:55Jak se staví sen - extra
19:00Dalziel a Pascoe III (1)
20:10Nikdo není dokonalý
22:15Jak se staví sen - extra
23:25Případ pro dva V (44)
00:25Ošklivka Katka (67)
01:50Čas lásky a třešní (56)
03:00Čas lásky a třešní (57)
04:05Čelisti
01:50Námořní vyšetřovací služba XI (3)
04:40M.A.S.H
06:00Námořní vyšetřovací služba XI (3)
06:25Námořní vyšetřovací služba XI (4)
07:05Hodina pušek
08:05Cena medu
10:20Co jsme komu zase udělali?
12:00Holka na zabití
14:05Toy Story 3: Příběh hraček
16:15Slunce, seno, jahody
18:30Zaříkávač koní
20:00Terminator Genisys
23:35Čelisti
02:25Dalších 48 hodin
00:50Climax
02:50Comedy Club II (11)
04:55Comedy Club II (12)
05:25Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (26)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (1)
06:25Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (2)
06:50Tučňáci z Madagaskaru II (12)
07:20Tučňáci z Madagaskaru II (13)
07:50Tučňáci z Madagaskaru II (14)
08:20Spongebob v kalhotách VII (150)
08:50Spongebob v kalhotách VII (151)
09:20Spongebob v kalhotách VII (152)
09:50Spongebob v kalhotách VIII (153)
10:20Spongebob v kalhotách VIII (154)
10:50Konečně spolu
11:20Galaxy Quest
13:25Juno
15:30Super 8
17:35A.I. Umělá inteligence
20:00Oldboy
23:05Comedy Club II (13)
01:30Horizont události
02:05Comedy Club II (14)
04:20Comedy Club II (15)
04:55Sběratelé kostí VI (23)
00:05Námořní vyšetřovací služba XII (14)
01:05Closer: Nové případy IV (7)
02:00Vražedné záhady slečny Fisherové III (5)
03:10Castle na zabití (5)
04:30Noční Praha
05:25Policie v akci
06:00Closer: Nové případy IV (8)
06:40Vražedné záhady slečny Fisherové III (6)
07:30Castle na zabití (6)
08:40Stíny smrti
09:35Columbo
11:35Případ pro dva V (53)
13:10Castle na zabití (7)
14:25Vražedné záhady slečny Fisherové III (6)
15:20Stíny smrti
16:35Columbo
18:30Zločiny z vřesovišť
20:15Closer: Nové případy IV (9)
22:05Případ pro dva V (52)
23:00Vraždy na Sandhamnu
00:05Closer: Nové případy IV (8)
02:10Vražedné záhady slečny Fisherové III (6)
03:15Castle na zabití (6)
04:40Jimi Hendrix na festivalu Woodstock
00:30Perspektiva Ivana Mládka
01:30Moderní historie britské kinematografie (4/4)
02:25Po hladině
03:45Poutní místa
04:05Uchem jehly
04:20Styl
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Jedna báseň
20:13Legenda jménem Kubelík
20:15Jan Kubelík: Koncert pro housle a orchestr č.1
21:10Z. Fibich/J. Kubelík: Poem
21:45Spirituál bílého muže (2/2)
21:50Kniha snů Karen Blixenové (3/6)
22:50Kniha snů Karen Blixenové (4/6)
23:30Pocta Maurici Béjartovi 2023
00:15Rivalové v umění (4/5)
01:15Kanadská soda IX (10/14)
02:10Chaplin v parku
02:30Česká loutka
02:45Notes
03:15Uchem jehly
03:55Mistři starých řemesel
04:25Tváře domů
04:45Amerika hledá topmodelku XV (13)
00:45Ráj podle Bryana IV (5)
01:45The Voice UK XI (14)
02:40The Voice UK XI (15)
03:40VIP Prostřeno!
04:40Noční Praha
06:00Megadorty III (6)
06:15Amerika hledá topmodelku XV (12)
07:00Tyhle šaty beru! X (7)
07:40Tyhle šaty beru! X (8)
08:40Svatba na první pohled USA XV (13)
09:35Svatba na první pohled USA XV (14)
10:35Ráj podle Bryana IV (5)
11:30Megadorty III (6)
12:25VIP Prostřeno!
13:25Farmář hledá ženu SK
14:35Megadorty III (7)
15:30Ráj podle Bryana IV (6)
16:30Amerika hledá topmodelku XV (13)
17:25Tyhle šaty beru! X (9)
18:15Tyhle šaty beru! X (10)
19:10Amerika hledá topmodelku XVI (1)
20:10Svatba na první pohled USA XV (15)
21:05Svatba na první pohled USA XV (16)
22:05Tyhle šaty beru! X (9)
23:00Tyhle šaty beru! X (10)
23:45Amerika hledá topmodelku XVI (1)
00:45Ráj podle Bryana IV (6)
01:45The Voice UK XI (15)
02:40The Voice UK XI (16)
03:45VIP Prostřeno!
04:45Exkluziv Kateřiny Brožové
02:35Ostříháno
03:50Na plac!
04:20Česká tajenka
06:15Soudce Alexandr
07:00Soudkyně Barbara
14:05Soudce Alexandr
15:20Soudkyně Barbara
16:25Soudce Alexandr
17:55Soudkyně Barbara
19:00Odvolací soud
20:05Profesionálové (13)
21:25El Chapo II (9)
22:10Intim s Heidi Janků
23:10Exkluziv Kateřiny Brožové
02:35Ostříháno
03:50Na plac!
04:20Krb
00:00Regionální zprávy VÍKEND
04:00Počasí
04:10Karvinský expres
04:14Havířovský expres
04:20Z naší ZOO
04:30Opavský expres
04:35Frýdeckomístecký expres
04:45Regionální zprávy VÍKEND
05:00Počasí
05:10Studuj u nás
05:14Energie a kraj
05:25Ostravské minuty
05:40Miniexpres centra Ostravy
05:50Regionální zprávy VÍKEND
06:00Počasí
06:10Expres Ostrava-Poruba
06:14Léta běží
06:20Magazín TV medicína
06:30Bez komentáře
06:40Magazín TV medicína
06:45Regionální zprávy VÍKEND
07:00Počasí
07:10Karvinský expres
07:14Havířovský expres
07:20Z naší ZOO
07:30Opavský expres
07:35Frýdeckomístecký expres
07:45Regionální zprávy VÍKEND
08:00Počasí
08:10Baby English
08:14Zpíváme a tančíme s Míšou
08:20Když draka bolí hlava
08:30Bez komentáře
08:40Baby English
08:45Rarášci
08:55Regionální zprávy VÍKEND
09:00Počasí
09:10Expres Ostrava-Poruba
09:14Léta běží
09:20Magazín TV medicína
09:30Bez komentáře
09:40Magazín TV medicína
09:45Regionální zprávy VÍKEND
10:00Počasí
10:10Karvinský expres
10:14Havířovský expres
10:20Z naší ZOO
10:30Opavský expres
10:35Frýdeckomístecký expres
10:45Regionální zprávy VÍKEND
11:00Počasí
11:10Studuj u nás
11:14Energie a kraj
11:25Ostravské minuty
11:40Miniexpres centra Ostravy
11:50Regionální zprávy VÍKEND
12:00Počasí
12:10Expres Ostrava-Poruba
12:14Když draka bolí hlava
12:20Magazín TV medicína
12:30Bez komentáře
12:40Magazín TV medicína
12:45Regionální zprávy VÍKEND
13:00Počasí
13:10Karvinský expres
13:14Havířovský expres
13:20Z naší ZOO
13:30Opavský expres
13:35Frýdeckomístecký expres
13:45Regionální zprávy VÍKEND
14:00Počasí
14:10Studuj u nás
14:14Energie a kraj
14:25Ostravské minuty
14:40Miniexpres centra Ostravy
14:50Regionální zprávy VÍKEND
15:00Počasí
15:10Expres Ostrava-Poruba
15:14Léta běží
15:20Magazín TV medicína
15:30Bez komentáře
15:40Magazín TV medicína
15:45Regionální zprávy VÍKEND
16:00Počasí
16:10Karvinský expres
16:14Havířovský expres
16:20Z naší ZOO
16:30Novojičínský expres
16:35Stonavský expres
16:45Regionální zprávy VÍKEND
17:00Počasí
17:10Eko magazín
17:14Bez komentáře
17:25Transformace kraje
17:30Kam vyrazit
17:40Magazín TV medicína
17:45Regionální zprávy VÍKEND
18:00Počasí
18:10Beskydský expres
18:14Jesenický expres
18:20Magazín 112
18:30Bez komentáře
18:40Dopravní revue
18:45Regionální zprávy VÍKEND
19:00Počasí
19:10Karvinský expres
19:14Havířovský expres
19:20Z naší ZOO
19:30Novojičínský expres
19:35Stonavský expres
19:45Regionální zprávy VÍKEND
20:00Počasí
20:10Eko magazín
20:14Bez komentáře
20:25Transformace kraje
20:30Kam vyrazit
20:40Magazín TV medicína
20:45Regionální zprávy VÍKEND
21:00Počasí
21:10Beskydský expres
21:14Jesenický expres
21:20Z naší ZOO
21:30Magazín 112
21:35Bez komentáře
21:45Dopravní revue
21:47Regionální zprávy VÍKEND
22:00Počasí
22:10Karvinský expres
22:14Havířovský expres
22:20Z naší ZOO
22:30Novojičínský expres
22:35Stonavský expres
22:45Regionální zprávy VÍKEND
23:00Počasí
23:10Eko magazín
23:14Bez komentáře
23:25Transformace kraje
23:30Kam vyrazit
23:40Magazín TV medicína
23:45Krb
00:00Regionální zprávy VÍKEND
04:00Počasí
04:10Karvinský expres
04:14Havířovský expres
04:20Z naší ZOO
04:30Novojičínský expres
04:35Stonavský expres
04:45Jack Rozparovač - Konečný příběh (2)
00:05Německá armáda
00:55Největší poklady Pompejí (1)
01:50Zločiny, které vstoupily do historie (2)
02:35Když se měnil svět (20)
03:00Hitlerova poslední tajemství (5)
03:50Tajné společnosti (3)
04:40Největší poklady Pompejí (2)
06:00Bojovníci 2. světové války
07:00Jack Rozparovač - Konečný příběh (2)
08:05Věž v Pise: Nakloněná nehybnost
09:15Strůjci zla (4)
10:30Vodní svět Jakuba Krčína (8)
11:3042 způsobů, jak zabít Hitlera
12:00Tajné společnosti (3)
13:05Teleshopping
14:20Bohumil Hrabal „Takže se stalo, že...”
15:25Obchodníci s antraxem
17:00Honba za nacistickým pokladem (6)
19:00Stříbrný faraon - Pravdivý příběh Indiana Jonese
20:00Staroměstská poprava 1621 (2/2)
21:05Hitlerova osudová chyba
22:00Pátrání po Klausovi Barbiem
23:05HELTER SKELTER: Příběh Mansonovy sekty (1)
00:20Přežila jsem kulturní revoluci
01:10Největší poklady Pompejí (2)
02:05Zločiny, které vstoupily do historie (3)
02:50Když se měnil svět (21)
03:15Hitlerova poslední tajemství (6)
04:10Tajné společnosti (4)
04:55Top Relax
02:20Zvěřinec (157)
05:50Ostře sledovaný vlak (97)
06:15Nespoutaný anděl (15)
07:25Nespoutaný anděl (16)
08:20Kvíz, please! (14)
09:20Top Relax
10:20Teleshopping
10:35Luxusstore
11:10Teleshopping
14:30Yago, syn džungle (111)
15:00Wolffův revír (52)
15:55Doktor z hor (87)
16:55Doktor z hor (88)
17:55Nespoutaný anděl (17)
18:55Nespoutaný anděl (18)
19:55Wolffův revír (53)
20:55Vladimír Hron: Poslední zhasne (56)
21:55Pohodové zprávy
22:55Luxusstore
23:20Top Relax
02:20Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (4)
00:25Neuvěřitelná planeta (10)
01:05HELTER SKELTER: Příběh Mansonovy sekty (2)
01:55Dešifrované záhady II (1)
02:50Úderné oddíly
03:30Tajemství středověku (1)
04:25Alexandr Veliký
04:45Paranormální kriminalisté III (13)
05:35Lovci paranormální minulosti (17)
06:15Teleshopping
07:00HELTER SKELTER: Příběh Mansonovy sekty (2)
10:20Bunkr: Poslední dny Adolfa Hitlera
11:50Extrémní útěky z vězení (6)
12:55Tajemství Voynichova rukopisu
13:50Neuvěřitelná planeta (10)
15:20Tajemství Mony Lisy
16:45Brána bohů
18:10Paranormální kriminalisté III (13)
19:05Po stopách tajemna (11/11)
20:00Enigma Sfingy
20:25Extrémní útěky z vězení (7)
21:30Dešifrované záhady II (2)
22:05Megastavby rudé planety
23:15Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (5)
00:15Neuvěřitelná planeta (11)
00:55HELTER SKELTER: Příběh Mansonovy sekty (3)
01:45Dešifrované záhady II (2)
02:40Bojovníci 2. světové války
03:20Tajemství středověku (2)
04:15Bojovníci 2. světové války
04:40Čokoládový ráj (9)
00:05Čokoládový ráj (10)
00:30Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně (7)
00:55Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně (8)
01:20Jídlo pro celou rodinu (5)
01:45Programové tipy
02:00Justininy tropické delikatesy (3)
06:00Japonské chutě s Justine (4)
06:25James Martin: Španělská dobrodružství (7)
06:55Čokoládový ráj (9)
07:50Čokoládový ráj (10)
08:15Šéfkuchařka Mary (29)
08:45Šéfkuchařka Mary (30)
09:05Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem (5)
09:30Mistrovské pečení - Švédsko V (6)
10:25James Martin: Španělská dobrodružství (8)
11:25Pohodové hody II (3)
12:25Justininy francouzské delikatesy (3)
13:20Silviino italské mistrovství (2)
13:50Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně (9)
14:15Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně (10)
14:40Čokoládový ráj (11)
15:10Čokoládový ráj (12)
15:35Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem (6)
16:05Mary se nedá vyvést z míry II (1)
17:00Mary se nedá vyvést z míry II (2)
17:20Mistrovské pečení - Švédsko V (7)
17:45Od farmára na tanier s Gabom Kocákom (2)
18:40Pohodové hody II (4)
19:05Justininy francouzské delikatesy (4)
20:00Silviino italské mistrovství (3)
20:30Justininy tropické delikatesy (4)
20:55Japonské chutě s Justine (5)
21:20James Martin: Španělská dobrodružství (8)
21:50Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem (6)
22:45Od farmára na tanier s Gabom Kocákom (2)
23:40Čokoládový ráj (11)
00:05Čokoládový ráj (12)
00:30Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně (9)
00:55Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně (10)
01:20Jídlo pro celou rodinu (6)
01:45Programové tipy
02:00Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Sportovní Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Motormix, motoristický magazín
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Sportovní Ertéčko
05:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
05:20Magazín z Valašska
05:40Magazín z Liberecka
06:00Magazín z Karlovarska
06:20Magazín z Olomoucka
06:40Motormix, motoristický magazín
07:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
07:20Magazín z Ústeckého kraje
07:40Magazín z Plzeňska
08:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
08:20Magazín z Ostravska
08:40Sportovní Ertéčko
09:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
09:20Magazín z Valašska
09:40Magazín z Liberecka
10:00Magazín z Karlovarska
10:20Magazín z Olomoucka
10:40Motormix, motoristický magazín
11:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
11:20Magazín z Ústeckého kraje
11:40Magazín z Plzeňska
12:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
12:20Magazín z Ostravska
12:40Sportovní Ertéčko
13:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
13:20Magazín z Valašska
13:40Magazín z Liberecka
14:00Magazín z Karlovarska
14:20Magazín z Olomoucka
14:40Motormix, motoristický magazín
15:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
15:20Magazín z Ústeckého kraje
15:40Magazín z Plzeňska
16:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
16:20Magazín z Ostravska
16:40Ertéčko
17:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
17:20Magazín z Valašska
17:40Magazín z Liberecka
18:00Magazín z Karlovarska
18:20Magazín z Olomoucka
18:40Motormix, motoristický magazín
19:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
19:20Magazín z Ústeckého kraje
19:40Magazín z Plzeňska
20:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
20:20Magazín z Ostravska
20:40Ertéčko
21:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
21:20Magazín z Valašska
21:40Magazín z Liberecka
22:00Magazín z Karlovarska
22:20Magazín z Olomoucka
22:40Motormix, motoristický magazín
23:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
23:20Magazín z Ústeckého kraje
23:40Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Motormix, motoristický magazín
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Nebojte se...
00:00Noční repríza dopoledních pořadů
01:00Cesta k andělům
06:05Folkloristé ze Žiliny
06:55Outdoorová videa Štěpána Dvořáka - Slovensko - Vysoké Tatry
07:30Harfa Noemova
07:45Slovo na neděli
08:05Bohoslovci – Sloužit se všemi dary
08:25Cvrlikání
09:05Poutníci času
10:10Mše svatá
10:30Přejeme si...
11:40Polední modlitba Sv. otce Františka
12:00V souvislostech
12:20Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
12:40Muzikanti, hrajte
13:20Outdoor Films
14:00Jano Köehler
15:35Artbitr - Kulturní magazín
16:45The Chosen II (4)
17:00Sedmihlásky
18:15Ovečky
18:20Bratr oheň: Bratři v Maroku
18:35Strýček Emu
19:00Pokoj vám!
19:15Naši - osobnosti lidové kultury - Zdeněk Bláha
19:30Přejeme si...
19:45Dokořán
20:05Svatý Eligius
20:50Benefiční koncert pro neziskovou organizaci Na počátku
21:50Buon giorno s Františkem
23:20Polední modlitba Sv. otce Františka
00:05Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
00:20Noční repríza dopoledních pořadů
01:00Svatba podle Margot
00:10Hasičárna Telecí (5, 6)
02:00Sousedství V (16)
02:35U stánku II (7)
03:00Ze dvora II (7)
03:10Výleťák (145)
03:20Ušák Jaromíra Bosáka (122)
03:25Ušák Jaromíra Bosáka (123)
03:50Proměny víkendových domů III (16)
04:20Zahradní proměny VII (27)
05:10Případy detektiva Murdocha IX (9)
06:00Proměny víkendových domů IV (1)
06:55Zahradní proměny VII (28)
07:55Inspektor George Gently VIII (1)
08:55Andělská tvář
11:00Synové a dcery Jakuba skláře (4)
13:40Síla lásky
14:55Proměny víkendových domů IV (2)
17:10Zahradní proměny VII (29)
18:10Případy detektiva Murdocha IX (11)
19:10Přijde září
20:10Táta, nebo máma 2
22:30Případy detektiva Murdocha IX (9)
00:20Případy detektiva Murdocha IX (10)
01:20TaJeMno (16, 17, 18, 19, 20, 21)
02:15Ze dvora II (8)
03:10Výleťák (146)
03:20Ušák Jaromíra Bosáka (124)
03:25Ušák Jaromíra Bosáka (125)
03:50Proměny víkendových domů IV (1)
04:20Nebezpečné vztahy live
00:10Babica vs. Sapík
01:05Ostříháno
01:55Na plac!
02:55Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50Co bude dnes k večeři?
05:45Nikdo není perfektní
05:55Nebezpečné vztahy
08:40Klenot.TV
11:00Live Teleshopping
13:10Nikdo není perfektní
16:35Kašpárku, vař!
17:50Babica vs. Sapík
18:20U tebe nebo u mě
19:05Vítejte ve světě Andrého Rieu (9)
20:15Vítejte ve světě Andrého Rieu (10)
21:05Nebezpečné vztahy
21:55Jak to dopadlo!?
22:55Nebezpečné vztahy live
23:55Babica vs. Sapík
00:55Ostříháno
01:45Na plac!
02:50Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50Škola vaření s Marthou Stewartovou (3)
00:30Jamie po italsku (1)
01:00Dolce Vita (10)
01:30Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (4)
02:00Moje zahrada (9)
03:10Annabel Langbein: U mě na zahrádce (10)
03:30Láďův Orient Express (2)
04:00Tak chutná Itálie (5)
04:30Veget s Klárkou (12)
05:00Nejlepší recepty
05:30Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (4)
06:00Dolce Vita (10)
07:30Jóga – Energie života (8)
08:00Pizzaři z Parmy (2)
09:00Pravá Itálie s Riccardem (3)
09:30Molekulární kuchyně Hestona Blumenthala (4)
10:00Chef Lignac po francouzsku (3)
10:30Jamieho revoluce ve stravování (4)
12:00Škola vaření s Marthou Stewartovou (3)
13:00Jamie po italsku (1)
13:30Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (5)
14:00Moje zahrada (10)
15:10Annabel Langbein: U mě na zahrádce (10)
15:30Láďův Orient Express (2)
16:00Tak chutná Itálie (5)
16:30Veget s Klárkou (12)
17:00Dolce Vita (11)
17:30Indická kuchyně s Parveenou (1)
18:00Jóga – Energie života (9)
19:00Nejlepší strava na světě (1)
20:00Kylie Kwong: Moje Čína (4)
21:00Lorraine Pascale vás naučí vařit (1)
21:30Vlasatí motorkáři - Asijské dobrodružství (4)
22:00Hoď to na gril! (7)
23:15Jamieho revoluce ve stravování (4)
23:30Pizzaři z Parmy (2)
00:30Pravá Itálie s Riccardem (3)
01:00Dolce Vita (11)
01:30Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (5)
02:00Moje zahrada (10)
03:10Molekulární kuchyně Hestona Blumenthala (4)
03:30Chef Lignac po francouzsku (3)
04:00