- Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7.
Čtvrtek 4.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Sisi (5/6)
00:45AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
01:40Dobré ráno
02:05Ignis Brunensis 2006
04:35Hranice bez hranic
04:50Etiketa
05:20Události v regionech
05:30Klenoty naší krajiny
06:00Na cestě po Yucatánu
06:30Studio 6
06:59Magnum
09:00Písničky z jednoho města
09:50Příběhy slavných... Oldřich Lipský
10:05Toulavá kamera
11:00AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
12:30Za oponou s Jiřinou
12:55Kluci v akci
13:55Cesta na Borneo
14:20Polopatě
15:20Magnum
16:10Na cestě po jižním Togu
17:00AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
17:30Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Festivalové vteřiny 2024
19:55Branky, body, vteřiny
20:03Most! (1/8)
20:15Vinnetou
21:00Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:39Zpátky se Sobotou
22:40Komisař Montalbano
23:35AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
01:20Banánové rybičky
01:45Dobré ráno
02:20Hranice bez hranic
04:50Království pirátů (1/6)
00:25Na moll
01:20Náš venkov
02:00Před půlnocí
02:20Sváteční slovo velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera
02:45Rajské zahrady II
02:50Barvy v designu i architektuře
03:10Žijeme s vírou
03:30Košt klobásek a Zpívání pod Náklem
04:30Vyšívaná krása
04:55Expedice Rembaranka 1969: Lidé doby kamenné
05:25Narozeni 1918 - viděno šesti (1/7)
06:00Povolání: Královna (1/3)
06:50Čína na jazyku II (1/8)
07:40Svět zvířat
08:30Nádherná Amerika II
09:20Bedekr
10:15Kronika starověkého Egypta
10:45Krásy evropského pobřeží
11:35Praha 1952: Proces s Rudolfem Slánským
11:45Apokalypsa: Hitler míří na západ (2/2)
12:55České tajemno (1/6)
13:50Dokonalí mořští predátoři (3/4)
14:35Zázračná planeta: Zvířecí špioni pod hladinou (4/4)
15:30Tajemství britských královských paláců (4/8)
16:25Narozeni ve Skalnatých horách (2/2)
17:10Auto moto svět
18:05Auto moto test
18:25Bedekr
18:40Vyšívaná krása
19:10Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Večer lidí dobré vůle - Velehrad 2024
20:00Hlas pro římského krále
21:15Za mřížemi: V nejdrsnějších věznicích světa (1/6)
23:05Láska a sex v Japonsku
23:55Žijeme s vírou
00:55Z jara
02:05Na moll
02:40Historie.cs
03:25Rajské zahrady II
04:20Babylon
04:35Kriminálka Miami IX (6)
00:40Kriminálka Las Vegas V (17)
01:40Můj přítel Monk II (15)
02:25Na lovu II
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (186)
03:50Novashopping
04:45Snídaně
05:55Gympl s (r)učením omezeným (7)
08:20Kriminálka Anděl II (10)
09:40Můj přítel Monk II (16)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (188)
12:20Kriminálka Miami IX (7)
13:35Kriminálka Miami IX (8)
14:35Výměna manželek XII
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu II
17:45Hospoda (9)
18:55Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Policie Modrava III (7)
20:20Dáma a Král II (6)
21:35Kriminálka Las Vegas V (18)
22:45Kriminálka Miami IX (7)
23:45Kriminálka Miami IX (8)
00:45Kriminálka Las Vegas V (18)
01:40Můj přítel Monk II (16)
02:25Na lovu II
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (187)
03:55Novashopping
04:55Policie v akci
00:50Policie Hamburk XII (2)
01:45Policie Hamburk XII (3)
02:45Closer: Nové případy III (5)
03:40Jak se staví sen
04:35Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (145)
07:05M.A.S.H (146)
07:25M.A.S.H (147)
07:55M.A.S.H (148)
08:30M.A.S.H (149)
09:00Polda II (2)
09:30Policie Hamburk XII (4)
10:40Policie Hamburk XII (5)
11:35Closer: Nové případy III (6)
12:35Komisař Rex V (11)
13:30Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:30Inkognito
16:45Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Léto s gentlemanem
20:15Inkognito
22:25Ano, šéfe!
23:30Policie v akci
00:40Policie Hamburk XII (4)
01:35Policie Hamburk XII (5)
02:30Closer: Nové případy III (6)
03:30Jak se staví sen
04:25Zkouška ohněm
00:40Nicky Larson: Agent amatér
03:00Návštěvníci 3: Revoluce
04:30Král Richard
06:15Kriminálka Miami IX (5)
08:50Kriminálka Miami IX (6)
09:50Souboj Titánů
10:45Teleshopping
13:10Grace, kněžna monacká
13:30Neprožité životy
15:25Třetí patro (5)
17:05Čtvery Vánoce
18:30V létě ti řeknu, jak se mám
20:00Fesťák
22:30Skandální odhalení
00:30Donnybrook: Muž proti muži
02:55Jesse Stone: Ztracen v Paradise
04:35Teorie velkého třesku IX (24)
00:25Teorie velkého třesku X (1, 2, 3)
00:50Malý Sheldon VI (21, 22)
02:05Zlatá sedmdesátá VI (17, 18)
02:45Americký táta II (7, 8)
03:25TELE TELE
04:052 $ocky (20)
04:35Ženatý se závazky (30, 31)
05:00Zig a Sharko IV (7, 8, 9, 10, 11)
05:45Bakugan: Vzestup Geoganů (37)
06:35Přátelé VI (22, 23)
06:452 $ocky (24)
07:402 $ocky II (1, 2, 3)
08:05Malý Sheldon (1, 2, 3, 4)
09:25Ženatý se závazky (32, 33)
11:05Dva a půl chlapa IV (1, 2)
12:05Přátelé VI (22, 23)
13:00Teorie velkého třesku IX (24)
13:55Teorie velkého třesku X (1, 2, 3)
14:202 $ocky II (4, 5, 6, 7)
15:35Zlatá sedmdesátá VI (19, 20)
17:25Dva a půl chlapa IV (3, 4)
18:20Malý Sheldon (5, 6)
19:10Teorie velkého třesku X (4, 5, 6, 7)
20:00Přátelé VI (24, 25)
21:40Americký táta II (9, 10)
22:35Dva a půl chlapa IV (3, 4)
23:30Teorie velkého třesku X (4, 5, 6, 7)
00:20Malý Sheldon (1, 2)
02:00Zlatá sedmdesátá VI (19, 20)
02:40Americký táta II (9, 10)
03:20TELE TELE
04:002 $ocky (24)
04:302 $ocky II (1)
04:50Američtí sběratelé XIX (11)
01:10Kachní dynastie II (2, 3)
01:55Strážci hranic: Austrálie (16, 17)
02:35Walker, Texas Ranger VII (1)
03:20Motosurf World Championship #1
04:05CzechOne Speed golf Ypsilon - jaro 2024
04:45Běhej lesy - Železná Ruda
05:15Kolo pro život - Hluboká
05:25Walker, Texas Ranger VI (25)
05:35Strážci hranic: Austrálie (18, 19)
06:20Mistři zastavárny XXIII (18)
07:05Američtí sběratelé XIX (11)
07:55Kachní dynastie II (2, 3)
08:55Kobra 11 XXIV (8, 9)
09:50Novashopping
11:45Walker, Texas Ranger VII (1)
12:00Válka skladů IX (26, 27, 28, 29)
12:55Mistři zastavárny XXIII (19)
14:45Strážci hranic: Austrálie (22, 23)
15:40Kobra 11 XXIV (10, 11)
16:40Válka skladů IX (30)
18:40Válka skladů X (1)
19:05Mistři zastavárny XXIII (20)
19:35Američtí sběratelé XIX (13)
20:30Kachní dynastie II (6, 7)
21:25Walker, Texas Ranger VII (2)
22:20Kobra 11 XXIV (10, 11)
23:15Američtí sběratelé XIX (12)
01:10Kachní dynastie II (4, 5)
01:55Strážci hranic: Austrálie (18, 19)
02:35Walker, Texas Ranger VII (2)
03:25ČEZ RunTour - Plzeň
04:05New Zealand Ambassador’s XV 2024
04:15Golden Roof Challenge
04:45Simpsonovi XXXIII (16)
00:20Simpsonovi XXXIII (17)
00:50Simpsonovi XXXIII (18)
01:15Jmenuju se Earl III (14)
01:45Jmenuju se Earl III (15)
02:10Top Gear XXV (3)
02:35ESCAPE
03:45Spartakus: Pomsta (2)
04:40Příhody Bolka a Lolka
06:00Autosalon.tv
06:15Prima Partička - prostě to nejlepší
07:05Re-play
08:15Top Gear XXIV (2)
08:40Top Gear XXV (4)
09:45Hvězdná brána (5)
10:50Hvězdná brána (6)
11:45Jmenuju se Earl III (14)
12:50Jmenuju se Earl III (15)
13:15Simpsonovi XXXII (13)
13:40Simpsonovi XXXII (14)
14:10Simpsonovi XXXII (15)
14:35Simpsonovi XXXII (16)
15:05Hvězdná brána (7)
15:25Hvězdná brána (8)
16:20Jmenuju se Earl III (16)
17:25Jmenuju se Earl III (17)
17:50Simpsonovi XXXIII (19)
18:20Simpsonovi XXXIII (20)
18:45Simpsonovi XXXIII (21)
19:15Simpsonovi XXXIII (22)
19:45Partička XXL
20:15Monstrum
22:00Simpsonovi XXXIII (19)
23:40Simpsonovi XXXIII (20)
00:10Simpsonovi XXXIII (21)
00:35Simpsonovi XXXIII (22)
01:05Jmenuju se Earl III (16)
01:30Jmenuju se Earl III (17)
02:00ESCAPE
02:20Spartakus: Pomsta (3)
03:15Autosalon.tv
04:25Zoufalé manželky (11)
00:35Zoufalé manželky (12)
01:30Čas lásky a třešní (88)
02:25Čas lásky a třešní (89)
03:20Lásce navzdory (89)
04:25Libovky Pepy Libického
05:40Na zámku
06:00Karolína, domácí kuchařka
06:05Prostřeno!
06:301. MISE (1)
07:25Svatby v Benátkách (26)
08:50Prostřeno!
10:20Ano, šéfe!
11:05Inga Lindström: Láska na houslový klíč
12:15Doktor z hor: Nové příběhy III (5)
14:10Doktor z hor: Nové příběhy III (6)
15:10Čas lásky a třešní (90)
16:05Čas lásky a třešní (91)
17:00Doktor z hor: Nové příběhy III (7)
17:55Doktor z hor: Nové příběhy III (8)
18:55Inga Lindström: Motýlí kouzlo
20:001. MISE (2)
21:50Česko na grilu
23:00Zoufalé manželky (13)
00:20Zoufalé manželky (14)
01:15Čas lásky a třešní (90)
02:20Čas lásky a třešní (91)
03:15Láska klepe na dveře (1)
04:20To je vražda, napsala II (10)
00:45To je vražda, napsala II (11)
01:35Beze stopy VII (6)
02:20Médium III (4)
03:00Kriminálka Miami III (8)
03:40Na lovu
04:20Co na to Češi
05:05Koření
05:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:05Na lovu
06:50MasterChef Česko VII (3)
07:45Můj přítel Monk II (15)
08:55Návrat Sherlocka Holmese (8)
09:50Médium III (3)
10:55Beze stopy VII (6)
11:45Teleshopping
12:40MasterChef Česko VII (4)
12:55Tescoma s chutí
14:10Návrat Sherlocka Holmese (9)
14:15Médium III (4)
15:20To je vražda, napsala II (8)
16:10To je vražda, napsala II (9)
17:10Kriminálka Miami IX (7)
18:10Kriminálka Miami IX (8)
19:05To je vražda, napsala II (12)
20:00To je vražda, napsala II (13)
20:55Beze stopy VII (7)
21:55Médium III (5)
22:50Návrat Sherlocka Holmese (9)
23:45To je vražda, napsala II (12)
00:45To je vražda, napsala II (13)
01:35Beze stopy VII (7)
02:20Médium III (5)
03:00Kriminálka Miami III (23)
03:40Na lovu
04:20Druhá světová válka v barvě (2)
00:10Válečné stroje (5)
01:25Zkáza Ďatlovovy výpravy (2)
02:25Waddenské moře: Život na hraně
03:35Ptačí říše
05:40Hausbót Petra Horkého
06:00Normandie: Země bojovníků (2)
06:15Největší mýty historie (3)
07:05Veličenstvo mech
08:10Prima Česko
09:20Prima Svět
09:50Neznámé italské ostrovy (2)
10:25Žraločí batolata
11:35Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (2)
12:35Letecké katastrofy: Nové důkazy V (6)
13:30Svět sportu: Rok za rokem (27)
14:30Honba za adrenalinem II (3)
15:05Kam sahá nekonečno (1)
15:40Největší záhady vědy (1)
16:45Mistři bolesti (5)
17:50Commando: Britská námořní pěchota (1)
18:45Druhá světová válka v barvě (13)
20:00Noc dlouhých nožů: Hitlerova čistka (2/2)
21:05Nespoutané Švýcarsko (1)
22:05Přírodní válečníci (2)
23:15Největší záhady historie (4)
00:10Zapomenuté megastavby VIII (1)
01:55Umění špionáže (4)
02:55Zabijáci v divočině (3)
03:50Tajný život majáků (2)
04:50Nemocnice Chicago Med VII (8)
00:25Vyměněné osudy II (8, 9)
01:15Čarodějky III (10)
02:50Nemocnice Chicago Med VII (8)
03:30Gympl s (r)učením omezeným (6)
04:10Ulice (4311, 4312)
05:10Život na jachtě: Středomoří V (14, 15)
06:45Čarodějky III (12)
08:30Vítejte doma IV
09:25Oteckovia II (38, 39)
10:15Nekonečná láska II (77, 78)
12:10Ordinace v růžové zahradě 2 (868)
13:55Ordinace v růžové zahradě 2 (869)
15:10Vyměněné osudy II (14, 15)
16:25Čarodějky III (13)
18:10Gympl s (r)učením omezeným (7)
19:00Nekonečná láska II (81)
20:15Nekonečná láska II (82)
21:10Ordinace v růžové zahradě 2 (870)
22:00Ordinace v růžové zahradě 2 (871)
23:15Nemocnice Chicago Med VII (9)
00:25Vyměněné osudy II (10, 11)
01:15Čarodějky III (11)
02:50Nemocnice Chicago Med VII (9)
03:30Gympl s (r)učením omezeným (7)
04:10Naše zprávy
00:30VIP svět
00:45Exkluziv Kateřiny Brožové
00:55Na plac!
02:15Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:35Jak to dopadlo!?
06:50Klenot.TV
08:35Šťastná 7
13:30Jak to dopadlo!?
14:25Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy
16:10Šťastná 7
17:10Jak to dopadlo!?
18:05Cyranův ostrov (4)
19:00Naše zprávy
19:40VIP svět
19:50Vaše peníze
20:05Pašák (1)
20:10El Chapo III (1)
22:05Poklad z půdy
23:00Cyranův ostrov (4)
00:15Naše zprávy
00:50VIP svět
01:00Exkluziv Kateřiny Brožové
01:10Na plac!
01:50Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Případ pro dva V (54)
00:15Čas lásky a třešní (76)
01:35Čas lásky a třešní (77)
02:30Rodinná pouta (74)
03:35Rodinná pouta (75)
04:45Na zámku
06:00Nikdo není dokonalý
06:10Nikdo není dokonalý
07:00Columbo
08:05Inga Lindstörm: Růže na pláži
09:45Doktor z hor: Nové příběhy III (3)
11:40Doktor z hor: Nové příběhy III (4)
12:40Rodinná pouta (76)
13:40Rodinná pouta (77)
14:45Sestřičky (74)
15:55Prostřeno!
17:10Nikdo není dokonalý
17:55Jak se staví sen - extra
19:00Policie Hamburk XI (21)
20:10Policie Hamburk XI (22)
21:057 pádů Honzy Dědka
22:05Jak se staví sen - extra
23:10Případ pro dva V (55)
00:15Čas lásky a třešní (78)
01:35Čas lásky a třešní (79)
02:35Rodinná pouta (76)
03:40Rodinná pouta (77)
04:45Vyšinutý
00:50Jack Reacher: Poslední výstřel
02:40M.A.S.H
05:15Nad krajinou
06:00Bolek a Lolek
06:05M.A.S.H
06:15Námořní vyšetřovací služba XI (14)
06:35Námořní vyšetřovací služba XI (15)
07:20Chaplin
08:15Dr. No
11:25V citlivém překladu
13:35Apač
15:45Cyrano
17:35Mazel a tajemství lesa
20:00Pláž
21:50Štír
00:15Stav obležení
02:40Námořní vyšetřovací služba XI (15)
04:55Červený trpaslík III (2)
00:20Blíženec
00:55CSI: Kriminálka Las Vegas II (7)
03:20Sherlock Holmes: Jak prosté (24)
04:20Červený trpaslík III (2)
05:20Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (15)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (16)
06:30Tučňáci z Madagaskaru II (35)
07:00Tučňáci z Madagaskaru II (36)
07:30Spongebob v kalhotách II (33)
08:00Spongebob v kalhotách II (34)
08:30Spongebob v kalhotách II (35)
09:00Spongebob v kalhotách II (36)
09:30Spongebob v kalhotách II (37)
10:00Spongebob v kalhotách II (38)
10:30Spongebob v kalhotách II (39)
11:00Spongebob v kalhotách II (40)
11:30Nemůžeš se bránit Vánocům
12:00FBI: International (2)
14:00CSI: Kriminálka Las Vegas II (7)
15:00Sherlock Holmes: Jak prosté (24)
16:00FBI: International (3)
17:00CSI: Kriminálka Las Vegas II (8)
18:00Sherlock Holmes: Jak prosté II (1)
19:00Yellowstone II (9)
20:00Yellowstone II (10)
21:00Comedy Club III (24)
22:00Comedy Club III (25)
22:30Comedy Club III (26)
23:05Červený trpaslík III (2)
23:30Červený trpaslík III (3)
00:20Vrána
00:55Comedy Club IV (1)
03:00CSI: Kriminálka Las Vegas II (8)
03:30Sherlock Holmes: Jak prosté II (1)
04:25Sběratelé kostí VII (7)
00:05Námořní vyšetřovací služba XII (21)
01:00Closer: Nové případy IV (18)
01:55Komisař Rex V (8)
02:50Castle na zabití II (6)
03:50Sběratelé kostí VII (7)
04:45Noční Praha
05:40Policie v akci
06:00Closer: Nové případy IV (19)
06:40Komisař Rex V (9)
07:20Castle na zabití II (7)
08:20Stíny smrti
09:15Columbo
11:10Případ pro dva V (64)
13:10Castle na zabití II (8)
14:20Námořní vyšetřovací služba XII (22)
15:15Stíny smrti
16:10Columbo
18:10Námořní vyšetřovací služba XII (23)
20:15Sběratelé kostí VII (9)
21:05Closer: Nové případy IV (20)
22:00Případ pro dva V (63)
22:55Sběratelé kostí VII (8)
00:05Námořní vyšetřovací služba XII (22)
01:00Closer: Nové případy IV (19)
01:55Komisař Rex V (9)
02:50Castle na zabití II (7)
03:50Sběratelé kostí VII (8)
04:45Nicole Kidmanová: Oči dokořán
00:25Neil Young, rozhněvaný písničkář
01:20Kanadská soda IX (11/14)
02:15Brusel 2058
02:35Uchem jehly
03:00Terra musica
03:30Styl
03:55Divadlo žije!
04:20Styl
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Harlowová
20:15Pozdrav z Ameriky
22:15Zpívání v dešti
23:45ArtZóna
01:25Poslední primabalerína
02:20Terra musica
02:55Divadlo žije!
03:25Styl
03:50Česká loutka
04:15Uchem jehly
04:40Tyhle šaty beru! II (16)
00:20Amerika hledá topmodelku XVI (11)
00:40Ráj podle Bryana IV (16)
01:45The Voice USA XXI (7)
02:45The Voice USA XXI (8)
03:45Prostřeno v Británii XVIII (3)
04:45Ráj podle Bryana IV (10)
05:10Jak se staví sen
06:20Megadorty IV (3)
06:50Amerika hledá topmodelku XVI (10)
07:35Tyhle šaty beru! II (13)
08:35Tyhle šaty beru! II (14)
09:05Tyhle šaty beru! II (15)
09:35Tyhle šaty beru! II (16)
10:00Svatba na první pohled USA XV (35)
10:25Svatba na první pohled USA XV (36)
11:20Ráj podle Bryana IV (16)
12:15Megadorty IV (3)
13:10Farmář hledá ženu SK
14:05Prostřeno v Británii XVIII (4)
15:10Megadorty IV (4)
15:30Ráj podle Bryana (1)
16:30Amerika hledá topmodelku XVI (11)
17:25Tyhle šaty beru! II (17)
18:20Tyhle šaty beru! II (18)
18:50Tyhle šaty beru! III (1)
19:20Tyhle šaty beru! III (2)
19:45Amerika hledá topmodelku XVI (12)
20:10Svatba na první pohled USA XV (37)
21:05Svatba na první pohled USA XV (38)
22:00Tyhle šaty beru! II (17)
23:05Tyhle šaty beru! II (18)
23:25Tyhle šaty beru! III (1)
23:55Tyhle šaty beru! III (2)
00:20Amerika hledá topmodelku XVI (12)
00:45Ráj podle Bryana (1)
01:45The Voice USA XXI (8)
02:50The Voice USA XXI (9)
03:45Prostřeno v Británii XVIII (4)
04:50Exkluziv Kateřiny Brožové
03:55Na plac!
04:30Šťastná 7
06:10Soudce Alexandr
07:05Soudkyně Barbara
13:20Soudce Alexandr
14:40Soudkyně Barbara
15:55Soudce Alexandr
17:00Soudkyně Barbara
18:00Soudkyně Barbara
19:00Soudkyně Barbara
20:05Soudce Alexandr
21:05Soudkyně Barbara
22:05Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
23:20Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50Na plac!
04:25Akvárium
00:00Regionální zprávy POLAR
04:00Počasí
04:10Stonavský expres
04:14Čeladenský miniexpres
04:20Těrlický miniexpres
04:25Rychvaldský miniexpres
04:28Frýdeckomístecký expres
04:30Opavský expres
04:40Orlovský miniexpres
04:50Svinovský miniexpres
04:52Vítkovický miniexpres
04:54Regionální zprávy POLAR
05:00Počasí
05:10Host dne
05:14Z naší ZOO
05:25Studuj u nás
05:27Regionální zprávy - rychlý přehled
05:40Magazín TV medicína
05:43Nabídka práce
05:50Regionální zprávy POLAR
06:00Počasí
06:10Expres Studénky
06:14Dopravní revue
06:20Host dne - repríza
06:30Ostravské minuty
06:45Regionální zprávy POLAR
07:00Počasí
07:10Stonavský expres
07:14Čeladenský miniexpres
07:20Těrlický miniexpres
07:25Rychvaldský miniexpres
07:28Frýdeckomístecký expres
07:30Opavský expres
07:40Orlovský miniexpres
07:50Svinovský miniexpres
07:52Vítkovický miniexpres
07:54Regionální zprávy POLAR
08:00Počasí
08:10Host dne
08:14Z naší ZOO
08:25Studuj u nás
08:27Regionální zprávy - rychlý přehled
08:40Magazín TV medicína
08:43Nabídka práce
08:50Regionální zprávy POLAR
09:00Počasí
09:10Expres Studénky
09:14Dopravní revue
09:20Host dne - repríza
09:30Ostravské minuty
09:45Regionální zprávy POLAR
10:00Počasí
10:10Stonavský expres
10:14Čeladenský miniexpres
10:20Těrlický miniexpres
10:25Rychvaldský miniexpres
10:28Frýdeckomístecký expres
10:30Opavský expres
10:40Orlovský miniexpres
10:50Svinovský miniexpres
10:52Vítkovický miniexpres
10:54Regionální zprávy POLAR
11:00Počasí
11:10Host dne
11:14Z naší ZOO
11:25Studuj u nás
11:27Regionální zprávy - rychlý přehled
11:40Magazín TV medicína
11:43Nabídka práce
11:50Regionální zprávy POLAR
12:00Počasí
12:10Expres Studénky
12:14Dopravní revue
12:20Host dne - repríza
12:30Ostravské minuty
12:45Regionální zprávy POLAR
13:00Počasí
13:10Stonavský expres
13:14Čeladenský miniexpres
13:20Těrlický miniexpres
13:25Rychvaldský miniexpres
13:28Frýdeckomístecký expres
13:30Opavský expres
13:40Orlovský miniexpres
13:50Svinovský miniexpres
13:52Vítkovický miniexpres
13:54Regionální zprávy POLAR
14:00Počasí
14:10Host dne
14:14Z naší ZOO
14:25Studuj u nás
14:27Regionální zprávy - rychlý přehled
14:40Magazín TV medicína
14:43Nabídka práce
14:50Regionální zprávy POLAR
15:00Počasí
15:10Expres Studénky
15:14Dopravní revue
15:20Host dne - repríza
15:30Ostravské minuty
15:45Regionální zprávy POLAR
16:00Počasí
16:10Karvinský expres
16:14Havířovský expres
16:20Novojičínský expres
16:30Frýdeckomístecký expres
16:40Mariánskohorský miniexpres
16:50Regionální zprávy POLAR
17:00Počasí
17:10Energie a kraj
17:14Z naší ZOO
17:25Dopravní revue
17:30Regionální zprávy - rychlý přehled
17:40Bez komentáře
17:42Magazín 112
17:43Regionální zprávy POLAR
18:00Počasí
18:10Expres Ostrava-Poruba
18:14Host dne - repríza
18:20Ostravské minuty
18:35Magazín TV medicína
18:45Regionální zprávy POLAR
19:00Počasí
19:10Karvinský expres
19:14Havířovský expres
19:20Novojičínský expres
19:30Frýdeckomístecký expres
19:40Mariánskohorský miniexpres
19:50Regionální zprávy POLAR
20:00Počasí
20:10Energie a kraj
20:14Z naší ZOO
20:25Dopravní revue
20:30Regionální zprávy - rychlý přehled
20:40Bez komentáře
20:42Magazín 112
20:43Regionální zprávy POLAR
21:00Počasí
21:10Expres Ostrava-Poruba
21:14Host dne - repríza
21:20Ostravské minuty
21:35Magazín TV medicína
21:45Regionální zprávy POLAR
22:00Počasí
22:10Karvinský expres
22:14Havířovský expres
22:20Novojičínský expres
22:30Frýdeckomístecký expres
22:40Mariánskohorský miniexpres
22:50Regionální zprávy POLAR
23:00Počasí
23:10Energie a kraj
23:14Z naší ZOO
23:25Dopravní revue
23:30Regionální zprávy - rychlý přehled
23:40Bez komentáře
23:42Magazín 112
23:43Krb
00:00Regionální zprávy POLAR
04:00Počasí
04:10Karvinský expres
04:14Havířovský expres
04:20Novojičínský expres
04:30Frýdeckomístecký expres
04:40Mariánskohorský miniexpres
04:50Hitlerův utajený sexuální život (1)
00:05Okamžiky do katastrofy
00:50Dějiny podsvětí (4)
01:35Nebezpečné oblasti světa (3)
02:25Němečtí civilisté v druhé světové válce (1)
02:50Senzace 20. století (10)
03:45Tajné nacistické základny (6)
04:30Princezna Diana (5)
06:00Obléhání Tobruku
06:55Marilyn Monroe: Příběh ikony (1)
07:20Obchodníci s antraxem
08:15Dějiny podsvětí (4)
10:15Pověsti a záhady českých hradů (9)
11:20Zlatý věk hradů
11:50Tajné nacistické základny (6)
13:05Teleshopping
14:20Německá armáda
15:25Ode dne D po Dien Bien Phu
16:35Bojovníci 2. světové války
17:50Deset nejslavnějších obrazů světa (3)
18:55Alžběta I - Vraždící královna
20:00Po stopách studené války (11)
21:00Můj život a jaderný projekt
21:30Ztracená hrobka Nefertiti
22:45Hitlerův utajený sexuální život (2)
23:50Bojovníci 2. světové války
00:35Dějiny podsvětí II (1)
01:35Nebezpečné oblasti světa (4)
02:25Němečtí civilisté v druhé světové válce (2)
02:45Senzace 20. století (11)
03:40Velký mor roku 1666 (1/3)
04:25Top Relax
02:20Pohodové zprávy
05:40Zvěřinec (12)
05:50Ostře sledovaný vlak (108)
06:15Pohodové zprávy
07:15Nespoutaný anděl (37)
07:25Nespoutaný anděl (38)
08:20Yago, syn džunle (121)
09:20Pohodové zprávy
10:20Teleshopping
10:35Luxusstore
11:10Teleshopping
14:30Yago, syn džungle (122)
15:00Wolffův revír (62)
15:55Stefanie (15)
16:55Stefanie (16)
17:55Nespoutaný anděl (39)
18:55Nespoutaný anděl (40)
19:55Wolffův revír (63)
20:55Vladimír Hron: Poslední zhasne (64)
21:55Pohodové zprávy
22:55Luxusstore
23:20Top Relax
02:20Před Slávou a Korunou (2)
00:25Konspirační teorie s Jesse Venturou III (7)
01:10Pouště a lidé (2)
01:55Svět duchů (4)
02:508:15 Hirošima
03:30Paranormální kriminalisté II (2)
04:20Stierlitz - Skrytá tvář studené války
04:45Paranormální kriminalisté II (3)
05:40Před Slávou a Korunou (3)
06:10Teleshopping
07:00Hranice (5)
10:20Pouště a lidé (2)
10:45Po stopách vraha II (1)
12:15Záhady živočišné říše II (5)
13:35Konspirační teorie s Jesse Venturou III (7)
14:05Zpověď sériového vraha
15:25Strašidelné nemocnice II (9)
16:50Marilyn Monroe: Příběh ikony (3)
18:05Akta UFO (9)
19:05Stopy, fakta, tajemství - Návraty (3)
20:00Skutečné létající talíře
20:20Zločiny, které vstoupily do historie (6)
21:25Vraždy na první pohled (5)
22:00Faraonovo ztracené město
23:15Před Slávou a Korunou (3)
00:20První civilizace (1)
01:05Pouště a lidé (3)
02:00Svět duchů (5)
02:55Mississipské peklo
03:35Paranormální kriminalisté II (4)
04:20Zapomenutí vojáci Británie
04:45Šéfkuchařka Mary (5)
00:20David Rocco - Chutě domova (15)
00:40David Rocco - Chutě domova (16)
01:05Luxus za pár korun (3)
01:30Programové tipy
02:00Mistrovské pečení - Nejlepší z nejlepších IV (1)
06:00Masná mise III (2)
06:55Masná mise III (3)
07:20Hladoví motorkáři v severní Evropě (6)
07:50Koláče a nákypy (17)
08:55Příběhy ze zahradí kuchyně II (20)
09:45Šéfkuchařka Mary (5)
10:20David Rocco - Chutě domova (15)
10:45David Rocco - Chutě domova (16)
11:10Se šéfkuchařem kolem světa (11)
11:40Luxus za pár korun (3)
12:10Mistrovské pečení - Kanada II (6)
12:35Mistrovské pečení - Nejlepší z nejlepších IV (1)
13:25Masná mise III (2)
14:15Masná mise III (3)
14:40Hladoví motorkáři v severní Evropě (6)
15:10Se šéfkuchařem kolem světa (11)
16:15Luxus za pár korun (4)
16:45Koláče a nákypy (18)
17:15Mary Berry peče klasicky (1)
18:05Šéfkuchařka Mary (6)
18:40David Rocco - Chutě domova (17)
19:05David Rocco - Chutě domova (18)
19:30Mistrovské pečení - Nejlepší z nejlepších IV (2)
20:00Masná mise III (4)
20:55Masná mise III (5)
21:20Tareq Taylor - skandinávské chutě V (1)
21:50Tareq Taylor - skandinávské chutě V (2)
22:25Mary Berry peče klasicky (1)
23:00Koláče a nákypy (18)
23:35Šéfkuchařka Mary (6)
00:20David Rocco - Chutě domova (17)
00:40David Rocco - Chutě domova (18)
01:05Luxus za pár korun (4)
01:30Programové tipy
02:00Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Ertéčko
05:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
05:20Magazín z Valašska
05:40Magazín z Liberecka
06:00Magazín z Karlovarska
06:20Magazín z Olomoucka
06:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
07:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
07:20Magazín z Ústeckého kraje
07:40Magazín z Plzeňska
08:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
08:20Magazín z Ostravska
08:40Ertéčko
09:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
09:20Magazín z Valašska
09:40Magazín z Liberecka
10:00Magazín z Karlovarska
10:20Magazín z Olomoucka
10:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
11:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
11:20Magazín z Ústeckého kraje
11:40Magazín z Plzeňska
12:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
12:20Magazín z Ostravska
12:40Ertéčko
13:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
13:20Magazín z Valašska
13:40Magazín z Liberecka
14:00Magazín z Karlovarska
14:20Magazín z Olomoucka
14:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
15:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
15:20Magazín z Ústeckého kraje
15:40Magazín z Plzeňska
16:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
16:20Magazín z Ostravska
16:40Ertéčko
17:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
17:20Magazín z Valašska
17:40Magazín z Liberecka
18:00Magazín z Karlovarska
18:20Magazín z Olomoucka
18:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
19:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
19:20Magazín z Ústeckého kraje
19:40Magazín z Plzeňska
20:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
20:20Magazín z Ostravska
20:40Ertéčko
21:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
21:20Magazín z Valašska
21:40Magazín z Liberecka
22:00Magazín z Karlovarska
22:20Magazín z Olomoucka
22:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
23:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
23:20Magazín z Ústeckého kraje
23:40Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Když bolí duše
00:20Noční repríza dopoledních pořadů
01:25Na pořadu rodina (10)
06:05Poutníci času
07:05Za operou
07:20Naši - osobnosti lidové kultury - Míla Brtník
08:15Terra Santa News
08:35U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře
09:05Grotesky Bustera Keatona
10:30V pohorách po horách
11:25Přejeme si...
11:40Polední modlitba
12:00S chutí přes práh
12:30Příběhy psané životem
12:55Outdoorová videa Štěpána Dvořáka - Volné potápění v zatopeném Mašovickém lomu
13:45Za obzorem
14:00Duchovní krajina Novohradských hor
14:35Cvrlikání
15:05Okřídlení sousedé: Ptáci a skla
16:15Dokořán
16:30Studio Velehrad
17:30Modlitba za vlast
18:00Sedmihlásky
18:35Příběhy z Dobré Knihy
18:40Lednický park vypravuje
18:50Pokoj vám!
19:15Mexiko - země indiánů
19:35Přejeme si...
19:45Jak potkávat svět
20:05Za obzorem
21:30Když vyschnou studny
22:10Outdoor Films s Jiřím Kratochvílem
22:30Kde končí Evropa I.: Balkán
00:05Noční repríza dopoledních pořadů
01:00Vražedná čísla VI (4)
00:20Ztracený symbol (9)
01:20Ztracený symbol (10)
02:05Sousedství V (22)
02:55Výleťák (147)
03:20Ušák Jaromíra Bosáka (142)
03:25Ušák Jaromíra Bosáka (143)
03:50Proměny víkendových domů IV (11)
04:20Zahradní proměny VIII (3)
05:10Pravidla zasnoubení (1)
06:00Výleťák (147)
06:20Moje místa (189)
06:25Případy detektiva Murdocha X (2)
07:20Proměny víkendových domů IV (12)
08:15Zahradní proměny VIII (4)
09:15Vražedná čísla VI (4)
10:15Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (7)
11:15Mládí v trapu
12:15Případy detektiva Murdocha X (3)
14:15Vražedná čísla VI (5)
15:15Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (8)
16:10Proměny víkendových domů IV (13)
17:10Zahradní proměny VIII (5)
18:10Případy detektiva Murdocha X (4)
19:10Setkání v červenci
20:10Štafl (1, 2, 3)
21:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti V (19, 20)
22:25Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (8)
00:15Vražedná čísla VI (4)
01:15TaJeMno (16, 17, 18, 19, 20, 21)
02:05Výleťák (147)
03:00U stánku II (9)
03:05Ze dvora (1)
03:15Ušák Jaromíra Bosáka (144)
03:25Ušák Jaromíra Bosáka (145)
03:50Proměny víkendových domů IV (12)
04:20Jak to dopadlo!?
00:05Nebezpečné vztahy live
01:05Ostříháno
02:00Na plac!
03:05Exkluziv Kateřiny Brožové
04:30Co bude dnes k večeři?
05:45Vtip za stovku!
05:55Česká tajenka
07:00Nebezpečné vztahy
08:35Nebezpečné vztahy
10:05Klenot.TV
11:40Klenot.TV
14:05Co bude dnes k večeři?
16:25Popelka
16:35Poklad z půdy
17:45Vtip za stovku!
19:00Nebezpečné vztahy
20:15Nebezpečné vztahy
21:00Nebezpečné vztahy
22:00Nebezpečné vztahy
23:05Jak to dopadlo!?
00:05Nebezpečné vztahy live
01:10Ostříháno
02:05Na plac!
03:05Exkluziv Kateřiny Brožové
04:30Moje Dubaj (4)
00:30Pečeme s Marthou (10)
01:00Dolce Vita (3)
01:30Čas na Te. Be. (18)
02:00Holky v kuchyni (5)
03:30Nebesky dobré (15)
04:00V mysli kuchaře (16)
04:30Barevný svět Lukáše Neckáře (11)
05:00Nejlepší recepty
05:30Čas na Te. Be. (18)
06:00Dolce Vita (3)
07:30Jóga – Energie života (8)
08:00Billovo jídlo (4)
09:00Luxusní delikatesy (5)
09:30Annabel Langbein: U mě na zahrádce (2)
10:00Francouzské dobrodružství Jamese Martina (9)
10:30Moje zahrada (74)
11:00Barevný svět Lukáše Neckáře (12)
11:30Blázen na cestách (5)
12:00Moje Dubaj (4)
13:00Pečeme s Marthou (10)
13:30Čas na Te. Be. (19)
14:00Holky v kuchyni (5)
15:30Nebesky dobré (15)
16:00V mysli kuchaře (16)
16:30Barevný svět Lukáše Neckáře (12)
17:00Dolce Vita (4)
17:30V Májině kuchyni (17)
18:00Jóga – Energie života (9)
19:00Ainsleyho karibská kuchyně (10)
20:00Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpět (6)
21:00Holky v kuchyni (6)
22:00Nebesky dobré (16)
22:30Láďův Orient Express (20)
23:00Blázen na cestách (5)
23:30Billovo jídlo (5)
00:30Luxusní delikatesy (5)
01:00Dolce Vita (4)
01:30Čas na Te. Be. (19)
02:00Annabel Langbein: U mě na zahrádce (2)
03:30Francouzské dobrodružství Jamese Martina (9)
04:00Moje zahrada (74)
04:30