- Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6. - Sobota
15. 6. - Neděle
16. 6. - Pondělí
17. 6. - Úterý
18. 6.
Pondělí 13.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Veterinární policie Phoenix XV (1)
00:00Zoltan, vlčí muž (4)
00:45Hrdinové z The Dodo II (3)
01:30Plavání s monstry: Steve Backshall (3)
02:15Veterinární policie Filadelfie XII (13)
03:00Záchrana statku II (7)
03:45Veterinární policie Filadelfie XII (14)
04:30Psi: Jejich neznámé dějiny (2)
05:15Veterinární policie Filadelfie XII (1)
06:00Veterinární policie Filadelfie XII (2)
06:50Záchrana statku II (2)
07:40Psi: Jejich neznámé dějiny (1)
08:30No nazdar! Irwinovi zasahují II (6)
09:25Odborníci na domy v korunách stromů IV (8)
10:20Záchrana statku II (13)
11:15Zvířecí obydlí II (4)
12:10No nazdar! Irwinovi zasahují II (1)
13:05Zvířecí obydlí II (6)
14:00No nazdar! Irwinovi zasahují II (3)
15:00Psi: Jejich neznámé dějiny (2)
16:00Záchrana statku III (3)
17:00Zvířecí obydlí II (7)
18:00No nazdar! Irwinovi zasahují II (4)
19:00Krokodýli zabijáci
20:00Invaze obřích krokodýlů
21:00Lidé z aljašských lesů III (25)
22:00Projekt Kojota Petersona (5)
23:00Projekt Kojota Petersona (6)
23:30Zoltan, vlčí muž (4)
00:00Zoltan, vlčí muž (1)
00:45Odborníci na domy v korunách stromů IV (6)
01:30Projekt Kojota Petersona (5)
02:15Projekt Kojota Petersona (6)
02:38Veterinární policie Filadelfie XII (1)
03:00Záchrana statku II (2)
03:45Veterinární policie Filadelfie XII (2)
04:30Jak chytit pašeráka: USA IV (5)
00:00Vězněm v cizině XI (4)
00:45Vyšetřování leteckých neštěstí XX (4)
01:30Záchrana na zledovatělé silnici VIII (8)
02:15Dokonalý vůz II (5)
03:00Poslední rybí titáni III (3)
03:45Odkrytí ztracených měst s Albertem Linem (5)
04:30Vyhynulé nestvůry (3)
05:15Skvělý dr. Pol VII (18)
06:00Odkrytí ztracených měst s Albertem Linem (1)
07:00Odkrytí ztracených měst s Albertem Linem (2)
08:00Aljaška: Noví osadníci VI (1)
09:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání (6)
10:00Nacistické megastavby: K boji připraven II (1)
11:00Nacistické megastavby: K boji připraven II (2)
12:00Vteřiny před katastrofou III (8)
13:00Prokletí tuňáci XI (6)
14:00Gordon Ramsay: Do neznáma (5)
15:00Jak chytit pašeráka: USA IV (8)
16:00Vězněm v cizině IX (11)
17:00Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (6)
18:00Jedinečné letiště v Dubaji III (6)
19:00Nacistické megastavby IV (4)
20:00Zabezpečení letiště: Peru III (4)
21:00Jak chytit pašeráka VII (3)
22:00Svět narkotik: Honit draka III (6)
23:00Pohled zevnitř: Severní Korea: Tři Kimové (3)
00:00Pohled zevnitř: Severní Korea: Tři Kimové (4)
00:45Vězněm v cizině: Zločin a trest IV (1)
01:30Ostraha hranic II (1)
02:15Jak chytit pašeráka: USA IV (8)
03:00Aljaška: Noví osadníci V (5)
03:45Záchrana na zledovatělé silnici III (5)
04:30Války ve znamení drog IV (2)
00:00Války ve znamení drog IV (3)
00:25Tragédie v na stadionu Heysel (4)
00:50Za mřížemi:Nejkrutější věznice světa (4)
01:45Americká 80. léta (2)
02:35FBI - Agenti řeší případy (8)
03:20Vynálezy, které otřásly světem (4)
03:45Válečné lodě III (4)
04:30Technické katastrofy II (4)
05:15Ben Fogl a lidé žijící v divočině IX (2)
06:00Fantastické inženýrství (5)
06:55LEGO Masters - Velká Británie II (3)
07:55Vzdušní bojovníci VI (9)
08:55Život v sevření mrazu VI (11)
09:55Zakázané zóny (5)
10:55Fantastické inženýrství (6)
11:55Vzdušní bojovníci VIII (1)
12:55Jak je vidí ptáci (3)
13:50Ben Fogl a lidé žijící v divočině IX (2)
14:20Život v sevření mrazu VI (12)
15:15Fantastické inženýrství II (1)
16:15Zvláštní a záhadné IV (8)
17:15Zakázané zóny (6)
18:05LEGO Masters - Velká Británie II (4)
19:05Zvláštní a záhadné IV (9)
20:00Na ty roky se nezapomíná (1)
20:55Záhady světových válek II (2)
22:00Londýnská věznice Belmarsh (1)
23:00Zvláštní a záhadné IV (9)
00:00Na ty roky se nezapomíná (1)
00:45Záhady světových válek II (2)
01:40Vzdušní bojovníci VII (1)
02:25Japonská válka (3)
03:15Pět dnů v jaderné ponorce
04:05Schumacher a Schumacher
04:50Směr hrůza III (16)
00:00Aljašský trojúhelník II (1)
01:00Záhady muzeí XXII (11)
02:00Záhady muzeí XXII (12)
03:00Směr hrůza (9)
04:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1)
05:00Stavět na Aljašce VII (1)
06:00Mrazivé zlato II (8)
07:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2)
08:00Výprava za yettim II (11)
09:00Záhady muzeí VIII (12)
10:00Výprava do neznáma VI (9)
11:00Spřízněné duše (duchové) VI (5)
12:00Stavět na Aljašce VII (2)
13:00Mrazivé zlato II (9)
14:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov (3)
15:00Výprava za yettim II (12)
16:00Záhady muzeí IX (3)
17:00Výprava do neznáma VI (10)
18:00Spřízněné duše (duchové) (1)
19:00Paranormální akta V (5)
20:00Hrůza města duchů (1)
21:00Směr hrůza III (2)
22:00Sami s duchy (5)
23:00Brány do pekla II (15)
00:00Strašidelná města (5)
01:00Směr hrůza III (16)
02:00Aljašský trojúhelník II (1)
03:00Sami s duchy (5)
04:00Australští lovci safírů II (4)
00:00Australští lovci safírů II (5)
01:05Australští lovci safírů II (6)
02:10Muži z kamenolomů (1)
03:05Muži z kamenolomů (2)
04:00Muži z kamenolomů (3)
04:50Honba za nefritem VI (10)
06:00Honba za nefritem VI (11)
06:25Záchranáři na dálnici 401 IV (8)
06:55Záchranáři na dálnici 401 IV (9)
07:50Australští zlatokopové V (13)
08:50Australští zlatokopové V (14)
09:45Australští zlatokopové VI (10)
10:40Australští zlatokopové VI (11)
11:35Australští zlatokopové VI (12)
12:35Australští zlatokopové VI (13)
13:30Australští zlatokopové VI (14)
14:30Ridleova cena II (3)
15:25Záchrana vraků aut (3)
16:20Australští lovci humrů III (1)
17:15Australská záchrana lodí III (1)
18:10Australští zlatokopové V (13)
19:10Australští zlatokopové V (14)
20:05Australští lovci safírů II (1)
21:00Zamrzlé zlato (7)
22:05Záchranáři na dálnici 401 IV (8)
23:00Záchranáři na dálnici 401 IV (9)
23:55Australští zlatokopové V (13)
00:55Australští zlatokopové V (14)
01:50Zamrzlé zlato (7)
02:40Australští lovci safírů III (4)
03:30Renovace rachotin II (6)
04:30Klenoty přírody (2)
00:30Lesy Pyrenejského poloostrova (1)
01:18Lesy Pyrenejského poloostrova (2)
02:06Sardinie: Archa z kamene
02:54Afričtí lovci III (1)
03:40Divoká Austrálie: Král klokanů
04:26Lesy Pyrenejského poloostrova (2)
05:13Australský kovboj IV (1)
06:00Australský kovboj IV (2)
06:25Zvířecí klub rváčů III (1)
06:50Přistiženi při činu IV (2)
07:37Zvířecí klub rváčů II (3)
08:26Zvířecí klub rváčů III (1)
09:16Přistiženi při činu IV (2)
10:05Přistiženi při činu IV (3)
10:53Přistiženi při činu IV (4)
11:42Zvířecí klub rváčů II (3)
12:26Zvířecí klub rváčů II (4)
13:17Zvířecí klub rváčů II (5)
14:04Zvířecí klub rváčů II (6)
14:51Zvířecí klub rváčů III (1)
15:38Skvělý dr. Pol – výběr XIII (3)
16:24Skvělý dr. Pol VIII (18)
17:11Skvělá farma doktora Pola (12)
18:00Skvělá farma doktora Pola (11)
18:25Skvělá farma doktora Pola (3)
18:48Skvělá farma doktora Pola (4)
19:12Zvířecí klub rváčů III (1)
19:37Skvělá farma doktora Pola (12)
20:26Skvělá farma doktora Pola (11)
20:50Skvělý dr. Pol – výběr XIII (4)
21:15Skvělý dr. Pol VIII (18)
22:03Zvířecí klub rváčů II (4)
22:52Skvělá farma doktora Pola (12)
23:41Skvělá farma doktora Pola (11)
00:05Zvířecí klub rváčů II (3)
00:30Přistiženi při činu IV (2)
01:18Přistiženi při činu IV (3)
02:06Přistiženi při činu IV (4)
02:54Zvířecí klub rváčů III (1)
03:40Přistiženi při činu IV (2)
04:26Hitlerova moc (1)
00:15Hitlerova moc (2)
01:20Hitlerova moc (3)
02:20Mýty: Velké záhady lidstva III (9)
03:10Zakázaná historie VII (7)
04:05Zakázaná historie VII (8)
04:50Prokleté rodokmeny (10)
05:35Imhotep, stavitel Džoserovy pyramidy (1)
05:55Rozluštění záhady Sakkáry
06:55Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války (6)
08:002. světová válka - Bitvy o Evropu (6)
09:05Nejlepší vojenské prostředky (5)
10:10Poklady s Bettany Hughesovou III (4)
11:15Tajné dokumenty Vatikánu odhaleny: Papež a ďábel (1)
12:15Tajné dokumenty Vatikánu odhaleny: Papež a ďábel (2)
13:20Imhotep, stavitel Džoserovy pyramidy (1)
14:30Rozluštění záhady Sakkáry
15:35Caesarovy galské války (1)
16:40Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války (6)
17:402. světová válka - Bitvy o Evropu (6)
18:45Nejlepší vojenské prostředky (6)
19:55Pracovat pro nepřítele (2)
20:55Temná věda nacistů (2)
22:00Zákony pro teror (2)
23:00Válečné továrny (6)
00:10Nejlepší vojenské prostředky (6)
01:102. světová válka - Bitvy o Evropu (6)
02:10Temná věda nacistů (2)
03:05Zákony pro teror (2)
03:50Hitlerova moc (2)
04:45Nejdivočejší přežití II (3)
00:05Australská mega zoo (5)
00:55Veterinář z Yorkshiru VIII (10)
01:40Veterinář z Yorkshiru IX (1)
02:25Divoká Čína s Rayem Mearsem (3)
03:10Australská mega zoo (1)
03:40Australská mega zoo (2)
04:25Australská mega zoo (3)
05:10Veterinář z Yorkshiru III (10)
06:05Veterinář z Yorkshiru III (11)
06:50Australská mega zoo (4)
07:35Australská mega zoo (5)
08:20Národní park Grasslands: Skrytá divočina Severní Ameriky
09:05Divoká Kanada (4)
10:00Nezkrocená Velká jezera (1)
10:50Divoký koridor Skalistých hor: Z Yellowstonu k Yukonu (1)
11:45Záchrana divokých zvířat v Malawi II (5)
12:35Veterinář z Yorkshiru II (6)
13:25Život ve vedrech: Afrika (5)
14:10Smrtící lovci (2)
15:05Adaptací k přežití (2)
15:50Divocí bojovníci (2)
16:35Říční monstra V (2)
17:25Velký bariérový útes
18:20Adaptací k přežití (1)
19:15Transylvánští medvědi domácí
20:00Divoká Belgie (2)
20:50Evropská divočina (3)
21:40Evropská divočina (4)
22:35Nemocnice pro slony II (4)
23:30Nejdivočejší přežití II (4)
00:15Australská mega zoo (6)
01:05Veterinář z Yorkshiru IX (2)
01:50Veterinář z Yorkshiru IX (3)
02:35Divoká Čína s Rayem Mearsem (1)
03:20Australská mega zoo (4)
03:50Australská mega zoo (5)
04:35McBride: Žena tří mužů
01:00Luxusní domy IV (3)
02:20Uspořádejte si svůj život II (4)
02:45Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona II (2)
03:45Netradiční bydlení? III (2)
04:30Dům snů - Dvojčata vzpomínají (10)
05:15Dům snů VII (5)
06:00Úžasné prostory George Clarka (2)
06:55George Clarke - Staré domy, nové domovy (2)
07:50Zahradníkův svět X (7)
08:45A byt září novotou... (1)
09:55Domy snů u jezera (1)
10:45Velkolepé plány XV (7)
11:15Dům snů V (24)
12:15Zahradníkův svět X (8)
13:10Až je koupím, budou mý! III (6)
14:20George Clarke - Staré domy, nové domovy (3)
15:15Domy snů u jezera (2)
16:10Velkolepé plány XV (8)
16:35A byt září novotou... (2)
17:30Prosluněné prázdninové pohodlí (1)
18:25Dům snů V (25)
19:20Až je koupím, budou mý! III (7)
20:15Dům snů VII (6)
21:10Tristan a Isolda
22:00Legenda o perlách naga
00:00George Clarke - Staré domy, nové domovy (3)
01:50Zahradníkův svět X (8)
02:40Velkolepé plány XV (8)
03:40Až je koupím, budou mý! III (7)
04:30Hraniční kontrola: Itálie (4)
00:00Nazí a vystrašení VIII (7)
01:00Downeyho auta snů (5)
02:00Hledání opálů v australském vnitrozemí VII (3)
03:00Lovci odpadu XII (1)
04:00Lovci odpadu XII (2)
05:00Rození obchodníci XIV (10)
06:00Rození obchodníci XVI (15)
07:00Jak se to dělá XXIII (13)
08:00Jak se to dělá XI (3)
08:30Lovci odpadu: Klasická auta VI (1)
09:00Nazí a vystrašení IV (14)
10:00Lovci odpadu XIII (6)
11:00Rození obchodníci XV (2)
12:00Zlato z Beringova moře X (13)
13:00Zlato z Beringova moře X (14)
14:00Zlato z Beringova moře X (15)
15:00Schováno v kůlnách V (19)
16:00Bitvy o zavazadla V (6)
16:30Rození obchodníci XII (17)
17:00Jak to dělají? XVI (8)
18:00Jak se to dělá VI (70)
18:30Lovci odpadu: Restaurátoři IV (18)
19:00Nazí a vystrašení X (11)
20:00Jak se to dělá XI (3)
21:00Jak se to dělá XI (8)
21:30Přežít na moři (7)
22:00Nazí a vystrašení VI (4)
23:00Lovci odpadu XV (12)
00:00Lovci odpadu: Restaurátoři V (6)
01:00Nazí a vystrašení X (11)
02:00Jak se to dělá XXIII (13)
03:00Jak se to dělá XI (3)
03:30Rození obchodníci XII (1)
04:00THE SEAWOMEN OF JAPAN
00:30GROSSLOCKNER KING OF THE HIGH ALPS
01:25NEW FRONTIER
02:25NEW FRONTIER
02:50ZENITH
03:15TRAVEL THRU HISTORY
03:45TRAVEL THRU HISTORY
04:10PAST HUNTERS
04:35HIDDEN TRACES
05:30DAY WHEN, THE…
06:30EUROPEAN ISLANDS EP
07:25STOLEN TREASURES
08:00ZENITH
08:40WILD ONES
09:10FLYING OVER THE EARTH
09:35FLYING OVER THE EARTH
10:05THE RESCUE DOGS OF LAKE GARDA
10:35CREATIVE KILLERS
11:30SPAIN'S LAST LYNXES
12:25MAN EATERS
13:20DEEP BLUE DIVE
14:05FREEDOM, THE LEGEND OF THE EAGLES
14:55JOURNEYS IN INDIA
15:50JOURNEYS IN INDIA
16:20THE LAST ORANGUTANS OF SUMATRA
16:45CHINA UNCOVERED
17:40HISTORIC FOOTBALL MATCH IN FLORENCE
18:40THE ARCTIC, A BOY BECOMES A HUNTER
19:40BRITTANY
20:35EUROPEAN ISLANDS EP
21:30SHOW ME WHERE YOU LIVE
22:05SHOW ME WHERE YOU LIVE
22:30MY DUBAI EP. (1)
23:00NEW YORK
23:30LES ACORES, LE SORT DES BALEINES
00:25CHEETAHS OF THE DEEP
01:20NEW FRONTIER
02:15ZENITH
02:40WILD ONES
03:10TRAVEL THRU HISTORY
03:40TRAVEL THRU HISTORY
04:05PAST HUNTERS
04:30Hvězdy zastavárny XXIII (24)
00:40Poklady mimo Oak Island II (2)
01:25Válka skladů V (12)
02:10Válka skladů V (13)
02:35Z ohnivé výhně IX (7)
03:00Vetřelci dávnověku XIII (7)
03:45Z ohnivé výhně IX (10)
04:30Hvězdy zastavárny XXIII (15)
05:15Mistři aukcí III (26)
06:00Mistři aukcí III (27)
06:20Z ohnivé výhně X (2)
06:40Hvězdy zastavárny XXIII (8)
07:25Mistři aukcí III (12)
08:10Mistři aukcí III (13)
08:30Mistři aukcí III (14)
08:50Vetřelci dávnověku: Dokonalý důkaz (2)
09:15Válka skladů IV (5)
09:55Válka skladů IV (6)
10:15Válka skladů IV (7)
10:40Kované v ohni VIII (38)
11:05Hvězdy zastavárny XXIII (4)
11:45Prokletí ranče Skinwalker IV (10)
12:30Vetřelci dávnověku XV (1)
13:15Neuvěřitelné s Danem Aykroydem (4)
13:55Ross Kemp: Lovec pokladů v hlubinách (2)
14:40Mistři aukcí III (15)
15:20Mistři aukcí III (16)
15:40Mistři aukcí III (17)
16:00Hvězdy zastavárny XVI (17)
16:25Hvězdy zastavárny XXIV (9)
16:45Prokletí ranče Skinwalker IV (11)
17:25Největší loupeže s Piercem Brosnanem (7)
18:10Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem II (7)
18:50Z ohnivé výhně III (13)
19:35Z ohnivé výhně IX (12)
20:15Hvězdy zastavárny na cestě Amerikou II (14)
21:00Největší záhady historie IV (6)
21:45Vetřelci dávnověku XV (20)
22:30Z ohnivé výhně III (13)
23:15Kované v ohni VIII (38)
23:55Prokletí ranče Skinwalker IV (11)
00:40Válka skladů IV (5)
01:25Válka skladů IV (6)
01:45Válka skladů IV (7)
02:10Mistři aukcí III (26)
02:35Mistři aukcí III (27)
03:00Hvězdy zastavárny XVI (17)
03:20Z ohnivé výhně IX (12)
03:45Hvězdy zastavárny na cestě Amerikou II (14)
04:30