- Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7. - Úterý
16. 7. - Středa
17. 7.
Sobota 13.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Dobrovolní zachránci (4)
00:00Poslední obyvatelé Aljašky II (4)
00:45Amanda zachraňuje II (3)
01:30Dobrovolní zachránci (3)
02:15Dobrovolní zachránci (4)
03:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (2)
03:45Vymřeli, či žijí II (8)
04:30Amanda zachraňuje II (3)
05:15Má pekelná kočka VIII (12)
06:00Útulek ve stodole (4)
06:50Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (2)
07:40Vymřeli, či žijí II (8)
08:30Amanda zachraňuje II (3)
09:25Útulek ve stodole (2)
10:20Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (13)
11:15Vymřeli, či žijí II (6)
12:10Amanda zachraňuje II (1)
13:05Ve žraločích čelistech
14:00Návrat na ostrov Čelistí
15:00Útulek ve stodole (5)
16:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (3)
17:00Vymřeli, či žijí II (9)
18:00Jak to zvířata dokážou (21)
19:00Jak to zvířata dokážou (22)
19:30Plavání s monstry: Steve Backshall (3)
20:00Drsná spravedlnost II (3)
21:00Poslední obyvatelé Aljašky II (8)
22:00Vetřelci (3)
23:00Nestvůry ve mně VI (5)
00:00Poslední obyvatelé Aljašky II (5)
00:45Jak to zvířata dokážou (21)
01:30Jak to zvířata dokážou (22)
01:53Vetřelci (3)
02:15Nestvůry ve mně VI (5)
03:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (3)
03:45Vymřeli, či žijí II (9)
04:30Hitlerův poslední útok V (2)
00:00Apokalypsa: 2. světová válka (5)
00:45Pašerákům na stopě III (6)
01:30Jak chytit pašeráka VII (7)
02:15Jak se staví superauta (10)
03:00Aljašští domorodci III (9)
03:45Záchrana na zledovatělé silnici VIII (8)
04:30Prokletí tuňáci - speciál (15)
05:15Obří stroje (5)
06:00To nejlepší z osmdesátek (3)
07:00Prokletí tuňáci XIII (3)
08:00Prokletí tuňáci XIII (4)
09:00Nevlídná planeta (6)
10:00Operace arktický lék
11:00Odhalená tajemství prastarých těl (3)
12:00Vzestup a pád mayské civilizace (3)
13:00Továrna na jídlo (17)
14:00Továrna na jídlo (18)
14:30Továrna na jídlo V (7)
15:00Továrna na jídlo V (8)
15:30Gordon Ramsay: Do neznáma IV (1)
16:007 nejtěžších dní (1)
17:00Stavební selhání (3)
18:00Ostrov mimo zákon VI (11)
19:00Lodě duchů na dně Velkých jezer: Ztraceny v hlubinách
20:00Zabezpečení přístavu: Hamburg
21:00Guantánamo: Boj za spravedlnost
22:00To nejlepší z 80. let (5)
23:30Narkobaroni a jejich pád (5)
00:00Továrna na jídlo: USA (1)
00:45Továrna na jídlo: USA (2)
01:08Továrna na jídlo: USA (3)
01:30Továrna na jídlo: USA (4)
01:52Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (7)
02:15Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (8)
03:00Vteřiny před katastrofou V (1)
03:45Prokletí tuňáci XIII (3)
04:30Zvláštní a záhadné IV (10)
00:30Vojenská akta X (5)
01:15Hitlerovi inženýři třetí říše (5)
02:00Život na válečné lodi (2)
02:45Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět V (1)
03:30Pěšky podél Nilu (4)
04:15Historie KGB (2)
05:05Fermont: Město železné rudy (13)
06:00Fermont: Město železné rudy (14)
06:25Život v sevření mrazu VII (3)
06:55Život v sevření mrazu VII (4)
07:55LEGO Masters - Nový Zéland II (6)
08:55LEGO Masters - Nový Zéland II (7)
09:50Zvláštní a záhadné II (5)
10:45Zvláštní a záhadné II (6)
11:40Sedmihradsko - za sikulskou branou (3)
12:35Nezkrocená Patagonie (2)
13:35Na 18 kolech ve Vietnamu (3)
14:25Na 18 kolech ve Vietnamu (4)
15:20Klimatická krize - Je už pozdě? (2)
16:15Mistři ve foukání skla (1)
17:15Mistři ve foukání skla (2)
17:40Zrozeno z ohně, tajemství sklářství
18:05Ben Fogl a lidé žijící v divočině X (7)
19:05Královská dynastie: Sága rodu Windsorů (1)
20:05Královská dynastie: Sága rodu Windsorů (2)
21:05Královská dynastie: Sága rodu Windsorů (3)
22:05Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa IV (4)
23:05Vražedný národ II (6)
00:05Drama v oblacích (1)
00:45Rok 2022 z vesmíru
01:30Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa IV (1)
02:40Sedmihradsko - za sikulskou branou (3)
03:30Na 18 kolech v Indonésii (3)
04:20Paranormální akta V (13)
00:00Spřízněné duše (duchové) IV (9)
01:00Holzerova akta (1)
02:00Paranormální akta V (4)
03:00Směr hrůza (3)
04:00Spřízněné duše (duchové) V (6)
05:00Spřízněné duše (duchové) (5)
06:00Spřízněné duše (duchové) (6)
07:00Spřízněné duše (duchové) (7)
08:00Spřízněné duše (duchové) (8)
09:00Spřízněné duše (duchové) II (1)
10:00Záhady muzeí XVI (1)
11:00Záhady muzeí XVI (2)
12:00Záhady muzeí XVI (3)
13:00Záhady muzeí XVI (4)
14:00Záhady muzeí XVI (5)
15:00Výprava do neznáma (8)
16:00Výprava do neznáma (9)
17:00Výprava do neznáma (10)
18:00Výprava do neznáma (11)
19:00Výprava do neznáma (7)
20:00Brány do pekla (7)
21:00Tyto lesy jsou prokleté III (6)
22:00Strašidelná města (2)
23:00Záhady v hotelu (5)
00:00Záhady v hotelu (6)
01:00Paranormální akta V (13)
02:00Spřízněné duše (duchové) IV (9)
03:00Strašidelná města (2)
04:00Australští zlatokopové VI (7)
00:50Lov v ledových vodách (5)
01:45Recyklace letadel (2)
02:35Australští tiráci IV (9)
03:25Muži z kamenolomů (4)
04:15Muži z kamenolomů (5)
05:10Australští zlatokopové V (10)
06:20Australští zlatokopové V (11)
07:20Australští zlatokopové V (12)
08:15Australští zlatokopové V (13)
09:15Australští zlatokopové V (14)
10:10Velká čínská zeď s Ashem Dykesem (5)
11:10Velké rybářské dobrodružství II (1)
12:10Ledoví vikingové II (2)
13:10Ledoví vikingové II (3)
14:10Ledoví vikingové II (4)
15:10Australští zlatokopové: Důl volá SOS (6)
16:05Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato (1)
17:00Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato (2)
17:55Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato (3)
18:50Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato (4)
19:50Velké rybářské dobrodružství II (1)
20:45Recyklace letadel (2)
21:40Obrovské stavitelské chyby III (5)
22:35Obrovské stavitelské chyby III (6)
23:35Obrovské stavitelské chyby III (7)
00:30Obrovské stavitelské chyby III (8)
01:30Velké rybářské dobrodružství II (1)
02:20Australští tiráci (2)
03:15Australští tiráci (3)
04:10Tajemství žraloků bělavých
00:04Něco mě kouslo! (2)
00:50Něco mě kouslo! (3)
01:34Něco mě kouslo! (4)
02:17Tajemství kytovců (4)
03:01Něco mě kouslo! (2)
03:48Něco mě kouslo! (3)
04:31Tajemství kytovců (4)
05:15Skvělá farma doktora Pola (9)
06:00Skvělá farma doktora Pola (10)
06:21Život psounů (3)
06:42Život psounů (4)
07:04Nejnebezpečnější zvířata světa (4)
07:27Královny říše zvířat (5)
08:16Tajemství chobotnic (1)
09:03Nejnebezpečnější zvířata světa (4)
09:42Královny říše zvířat (5)
10:31Královny říše zvířat (4)
11:17Skvělý dr. Pol XV (10)
12:01Skvělý dr. Pol XVI (11)
12:46Skvělý dr. Pol XVI (12)
13:30Havajští žraloci
14:15Žraloci z ptačí perspektivy
14:58Nejnebezpečnější hadi světa (2)
15:43Nejnebezpečnější hadi světa (1)
16:28Nejnebezpečnější hadi světa (3)
17:14Divocí, chytří a smrtící (1)
18:00Divocí, chytří a smrtící (2)
18:44Divocí, chytří a smrtící (3)
19:29Divocí, chytří a smrtící (1)
20:15Skvělý dr. Pol XV (10)
21:01Skvělý dr. Pol XVI (11)
21:46Skvělý dr. Pol XVI (12)
22:31Divocí, chytří a smrtící (1)
23:15Žraloci z ptačí perspektivy
23:59Nejnebezpečnější hadi světa (2)
00:44Nejnebezpečnější hadi světa (1)
01:29Nejnebezpečnější hadi světa (3)
02:15Nejnebezpečnější zvířata světa (4)
03:00Královny říše zvířat (5)
03:48Nejnebezpečnější hadi světa (1)
04:33Tajné nacistické základny (4)
00:05Přední linie (5)
01:05Nejlepší vojenské prostředky (1)
02:10Znovuobjevená Mezopotámie
03:00Dobyvatelé: Vzestupy a pády (6)
03:55Tajná hrobka Kleopatry (2)
04:40Prokleté rodokmeny (8)
05:30Prokleté rodokmeny (6)
06:10Zakázaná historie VII (4)
06:35Tajemství civilizací (1)
07:35Historie Matky Země: Odhalená Gaia
08:40Kosti ukřižovaných
09:45Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (1)
10:55Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (2)
11:55Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (3)
13:00Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (4)
14:05Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (5)
15:15Tajné nacistické základny (6)
16:15Tajné nacistické základny (1)
17:10Tajné nacistické základny (2)
18:05Tajné nacistické základny (3)
19:05Tajné nacistické základny (4)
20:00Hitlerova moc (1)
21:00Hitlerova moc (2)
22:05Hitlerova moc (3)
23:05Tajné nacistické základny (2)
00:10Zapomenuté válečné linie (2)
01:10Tajné zbraně II. světové války (6)
02:15Technické obory, které vybudovaly svět (1)
03:05Inženýrství starověku (3)
03:45Imhotep, stavitel Džoserovy pyramidy (2)
04:40Podivné zázraky přírody II (4)
00:20Pokořit divočinu (2)
01:10Veterinář z Yorkshiru X (4)
01:55Veterinář z Yorkshiru X (5)
02:35Záchrana tichomořské divočiny (1)
03:20Nejdivočejší přežití II (5)
04:10Nejdivočejší přežití II (6)
05:00Říční monstra VIII (3)
06:00Říční monstra VIII (4)
06:50Říční monstra VIII (5)
07:40Říční monstra VIII (6)
08:30Říční monstra V (4)
09:25Hromadné útoky v přírodě (1)
10:15Hromadné útoky v přírodě (2)
11:05Pobřeží predátorů
11:55Úžasní mořští predátoři (1)
12:50Úžasní mořští predátoři (2)
13:45Úžasní mořští predátoři (3)
14:35Afričtí noční lovci
15:30Pobřeží predátorů
16:20Divoké Thajsko (2)
17:15Tajné opičí království v Číně
18:15Roční období na planetě Zemi (4)
19:10Ben Fogle - Kongo (1)
20:00Nigel Marven: Divoká Střední Amerika II (1)
20:55Divočina Patricka Aryeeho (2)
21:45Vývoj (2)
22:30Pokořit divočinu (3)
23:25Podivné zázraky přírody II (5)
00:10Pokořit divočinu (3)
01:00Veterinář z Yorkshiru X (6)
01:45Veterinář z Yorkshiru X (7)
02:30Pokořit divočinu (3)
03:15Nejdivočejší přežití II (7)
04:00Nejdivočejší přežití II (8)
04:50Lovci plážových domů (8)
00:35Domove, domove, sladký a řecký (6)
01:00Mistři dřeva (4)
01:45Zahradníkův svět XI (10)
02:35Dům snů II (10)
03:35Až je koupím, budou mý! V (12)
04:15Uspořádejte si svůj život III (4)
05:00Dům snů (31)
06:00Dům snů - souboj V (1)
06:50George Clarke - Staré domy, nové domovy VII (2)
07:45Váš dokonalý domov II (1)
08:40Rok na farmě (4)
09:45Nejkrásnější britské zahrady II (3)
10:40Velkolepé plány XV (2)
11:35Na chalupě – Austrálie III (5)
12:30Rok na Jimmyho farmě (1)
13:30Recepty pro radost od našich babiček II (3)
14:25Netradiční bydlení? IV (6)
14:55Dům snů (31)
15:45Váš dokonalý domov II (2)
16:35Utajený šéf IV (1)
17:40Bohatí a chudí V (1)
18:35Italská města, italské chutě V (2)
19:30George Clarke - Staré domy, nové domovy VII (3)
20:00Dům snů - souboj V (1)
20:55Nejkrásnější britské zahrady II (3)
21:45Nejnebezpečnější cesty do školy II (3)
22:40Bohatí a chudí V (1)
23:40Utajený šéf IV (1)
00:25Netradiční bydlení? IV (6)
01:05Váš dokonalý domov II (2)
01:50George Clarke - Staré domy, nové domovy VII (3)
02:50Nejkrásnější britské zahrady II (3)
03:40Velkolepé plány XV (2)
04:25Lovci odpadu XVII (15)
00:00Lovci odpadu: Restaurátoři II (10)
01:00Hraniční kontrola: Švédsko (10)
02:00Odtahovka Vegas (3)
03:00Rození obchodníci XIV (7)
04:00Lovci odpadu XIV (8)
05:00Jak se to dělá IX (4)
06:00Jak se to dělá IX (5)
06:30Jak se to dělá IX (6)
07:00Jak se to dělá IX (7)
07:30Rození obchodníci XVIII (5)
08:00Schováno v kůlnách IV (8)
09:00Schováno v kůlnách IV (9)
09:30Nejsmrtelnější úlovek VII (7)
10:00Nejsmrtelnější úlovek VII (16)
11:00Nejsmrtelnější úlovek VIII (1)
12:00Nejsmrtelnější úlovek VIII (2)
13:00Recyklační tým V (8)
14:00Recyklační tým V (9)
14:30Nic se neschová (1)
15:00Nic se neschová (2)
16:00Jak se to dělá XX (12)
17:00Jak se to dělá XX (13)
17:30Hraniční kontrola: Evropa (17)
18:00Hraniční kontrola: Evropa (18)
18:30Hledání opálů v australském vnitrozemí VI (11)
19:00Zlatá horečka: Parkerova cesta VII (3)
20:00Spojené státy zlaté (8)
21:00Lovci odpadu XIV (7)
22:00Záchrana statku II (13)
23:00Záchrana statku III (1)
00:00Lovci odpadu XVII (3)
01:00Zlatá horečka: Parkerova cesta VII (3)
02:00Spojené státy zlaté (8)
03:00Lovci odpadu XIV (4)
04:00PAST HUNTERS
00:00TRAVEL THRU HISTORY
01:00TRAVEL THRU HISTORY
01:30THE LAST CAMEL CARAVANS OF THE SAHARA
02:00TAIPAN, THE MOST DANGEROUS SNAKE IN THE WORLD
03:00THE MYSTERY OF DARK MATTER
04:00GROSSLOCKNER KING OF THE HIGH ALPS
05:00SHOW ME WHERE YOU LIVE
06:00SHOW ME WHERE YOU LIVE
06:30AFRICA'S DEADLIEST
07:00SAINT PIERRE AND MIQUELON
08:00BIG COAST
09:00BIG COAST
09:30CREATIVE KILLERS
10:00ZENITH
11:00UNDER THE LIGHTS: PELE
11:30LOOKING FOR SULTAN
12:00INFESTATION
13:00NATURE'S FORCE
14:00NATURE'S FORCE
14:30BERBER, A QUEST FOR WATER
15:00MINDWORKS
16:00MINDWORKS
16:25WONDER
17:00WONDER
17:30OUT OF TOWN ADVENTURES
18:00OUT OF TOWN ADVENTURES
18:30JOURNEYS IN AFRICA
19:00JOURNEYS IN AFRICA
19:30HERDING SHEEP IN ICELAND
20:00HIDDEN TRACES
21:00THE TECH EFFECT
22:00THE TECH EFFECT
22:30GANNETS: THE WRONG SIDE OF THE RUN
23:00PAST HUNTERS
00:00TRAVEL THRU HISTORY
01:00TRAVEL THRU HISTORY
01:30THE CHILD POLICE FROM INDIA
02:00QUIRKY SCIENCE
03:00QUIRKY SCIENCE
03:30ANIMAL DOCTORS
04:00Prokletí ostrova Oak XI (6)
00:40Válka skladů V (3)
01:25Válka skladů V (5)
01:45Válka skladů V (6)
02:10Mistři aukcí III (15)
02:35Mistři aukcí III (16)
03:00Hvězdy zastavárny XVI (21)
03:20Vetřelci dávnověku XI (3)
03:45Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (39)
04:30Hvězdy zastavárny XXIV (13)
05:15Mistři aukcí III (21)
06:00Mistři aukcí III (22)
06:20Z ohnivé výhně IV (12)
06:40Hvězdy zastavárny XXIV (13)
07:25Válka dopravců VIII (6)
08:05Hvězdy zastavárny XVII (16)
08:25Hvězdy zastavárny XVII (17)
08:45Z ohnivé výhně IX (14)
09:10Z ohnivé výhně IX (15)
09:50Válka skladů IV (1)
10:35Válka skladů IV (2)
10:55Válka skladů XIV (3)
11:15Mistři aukcí III (13)
11:35Mistři aukcí III (10)
12:00Mistři aukcí III (11)
12:20Vetřelci dávnověku XI (2)
12:40Vetřelci dávnověku XV (16)
13:25Vetřelci dávnověku XVI (5)
14:10Hvězdy zastavárny XVII (9)
14:55Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (5)
15:15Záhady největších pokladů světa III (9)
15:55Hvězdy zastavárny XXIV (7)
16:40Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (39)
17:20Vetřelci dávnověku XIV (2)
18:05Zapomenuté megastavby II (10)
18:45Jak se tohle dá vysvětlit? II (19)
19:30Jak se tohle dá vysvětlit? II (20)
19:50Vetřelci dávnověku XIV (3)
20:15Poslední papež?
21:00Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (40)
22:30Zapomenuté megastavby II (10)
23:15Vetřelci dávnověku XIV (2)
23:55Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (5)
00:40Záhady největších pokladů světa III (9)
01:25Válka skladů V (15)
02:10Válka skladů V (16)
02:35Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (40)
03:00Vetřelci dávnověku XIV (3)
03:45Z ohnivé výhně IX (14)
04:30