- Sobota
29. 6. - Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7.
Středa 19.6.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Lovec záhad Mungo (2)
00:00Aljašské nestvůry (3)
00:45Pitbulové a propuštění trestanci IX (3)
01:30Lovec záhad Mungo (1)
02:15Lovec záhad Mungo (2)
03:00Veterinární policie Filadelfie XII (14)
03:45Akvária na míru VII (14)
04:30Pitbulové a propuštění trestanci IX (3)
05:15Má pekelná kočka VI (1)
06:00Má pekelná kočka VII (4)
06:50Veterinární policie Filadelfie XII (14)
07:40Akvária na míru VII (14)
08:30Pitbulové a propuštění trestanci IX (3)
09:25Má pekelná kočka VII (2)
10:20Veterinární policie Filadelfie XII (12)
11:15Akvária na míru VII (12)
12:10Pitbulové a propuštění trestanci IX (1)
13:05Setkání celebrit se zvířaty (3)
14:00Setkání celebrit se zvířaty (4)
14:30Seznámení se psy - zvláštní vydání (2)
15:00Má pekelná kočka VII (5)
16:00Veterinární policie Filadelfie XII (15)
17:00Akvária na míru VII (15)
18:00Pitbulové a propuštění trestanci IX (4)
19:00Jak žraloci loví
20:00Sharktacular 2016
21:00Na pokraji Aljašky (9)
22:00Zoo V (3)
23:00Zoo V (4)
00:00Aljašské nestvůry (4)
00:45Pitbulové a propuštění trestanci IX (4)
01:30Zoo V (3)
02:15Zoo V (4)
03:00Veterinární policie Filadelfie XII (15)
03:45Akvária na míru VII (15)
04:30Pohled zevnitř: 2. světová válka (2)
00:00Apokalypsa: Válka světů (5)
00:45Pašerákům na stopě (7)
01:30Pobřežní stráž: Karibské Nizozemsko II (7)
02:15Zabezpečení Letiště: V první třídě – Řím VI (3)
03:00Aljaška: Noví osadníci VI (11)
03:45Záchrana na zledovatělé silnici VI (6)
04:30Pomozte autům XII (7)
05:15Skvělý dr. Pol XIII (5)
06:00Ztracené poklady Egypta IV (4)
07:00Ztracené poklady Egypta IV (8)
08:00Aljašští domorodci (8)
09:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání IV (3)
10:00Nacistické megastavby: K boji připraven II (1)
11:00Nacistické megastavby: K boji připraven II (2)
12:00Vteřiny před katastrofou (2)
13:00Prokletí tuňáci XII (13)
14:00Zákulisí letiště Sydney (8)
15:00Jak chytit pašeráka VII (4)
16:00Vězněm v cizině: Zločin a trest IV (3)
17:00Vyšetřování leteckých neštěstí XIX (3)
18:00Továrna na jídlo III (9)
19:00Továrna na jídlo III (10)
19:30Nacistické megastavby: Ruská válka (1)
20:00Poslední rybí titáni III (8)
21:00Evropa z výšky V (3)
22:00Umění přežít: Mekong (4)
23:00Pohled zevnitř: 2. světová válka (3)
00:00Apokalypsa: Válka světů (6)
00:45Pašerákům na stopě (8)
01:30Pobřežní stráž: Karibské Nizozemsko II (8)
02:15Jak chytit pašeráka VII (4)
03:00Aljaška: Noví osadníci VI (12)
03:45Záchrana na zledovatělé silnici VI (7)
04:30Zvláštní a záhadné III (1)
00:35Zprávy týdne za druhé světové války (1)
01:20Nacistický plán (1)
02:10Vzdušní bojovníci XI (10)
03:05Moře záhadných katastrof (1)
03:50Nezkrocená Patagonie (1)
04:35Jak vlaky změnily svět (1)
05:15Sedmihradsko - za sikulskou branou (1)
06:00Fantastické inženýrství IV (6)
07:00LEGO Masters - Nový Zéland II (5)
08:00Vzdušní bojovníci XI (10)
08:55Život v sevření mrazu VII (16)
09:50Afrika z výšky (7)
10:50Fantastické inženýrství IV (6)
11:55Válečné lodě III (1)
12:55Záchranáři - Norsko (13)
13:40Sedmihradsko - za sikulskou branou (2)
14:05Život v sevření mrazu VII (16)
15:05Fantastické inženýrství IV (7)
16:05Zprávy týdne za druhé světové války (2)
17:05Afrika z výšky (8)
18:05LEGO Masters - Nový Zéland II (6)
19:10Zvláštní a záhadné III (3)
20:05Záchranáři - Norsko (12)
21:00Nacistický plán (2)
21:30Evoluce zla (3)
22:35Moře záhadných katastrof (2)
23:40Zvláštní a záhadné III (3)
00:35Zprávy týdne za druhé světové války (2)
01:20Nacistický plán (2)
02:10Válečné lodě III (1)
03:05Moře záhadných katastrof (2)
03:50Nezkrocená Patagonie (2)
04:35Holzerova akta II (2)
00:00Holzerova akta II (3)
01:00Brány do pekla (3)
02:00Tyto lesy jsou prokleté III (2)
03:00Paranormální jevy s Nickem Groffem II (4)
04:00Spřízněné duše (duchové) IV (1)
05:00Aljašské nestvůry (4)
06:00Cooperův poklad II (6)
07:00Neobjasněná akta NASA II (8)
08:00Pátrání po yettim II (20)
09:00Záhady muzeí XIV (2)
10:00Laboratoř duchů II (12)
11:00Spřízněné duše (duchové) IV (1)
12:00Aljašské nestvůry (5)
13:00Cooperův poklad II (7)
14:00Neobjasněná akta NASA III (1)
15:00Pátrání po yettim II (21)
16:00Záhady muzeí XIV (3)
17:00Laboratoř duchů II (13)
18:00Spřízněné duše (duchové) IV (2)
19:00Ústav duchů II (7)
20:00Paranormální akta V (10)
21:00Spřízněné duše (duchové) IV (6)
22:00Paranormální jevy s Nickem Groffem II (5)
23:00Hrůza města duchů (6)
00:00Směr hrůza III (7)
01:00Holzerova akta II (2)
02:00Holzerova akta II (3)
03:00Paranormální jevy s Nickem Groffem II (5)
04:00Australští lovci safírů III (4)
00:00Australští zlatokopové V (9)
01:00Ledoví vikingové II (3)
01:55Velké rybářské dobrodružství II (1)
02:50Australští tiráci III (4)
03:40Muži z kamenolomů (4)
04:30Honba za nefritem III (8)
05:25Zamrzlé zlato (4)
06:00Zamrzlé zlato (5)
06:50Australští zlatokopové VIII (3)
07:45Záchranáři na dálnici 401 IV (9)
08:40Australští tiráci III (5)
09:35Muži z kamenolomů (5)
10:30Obrovské stavitelské chyby V (3)
11:30Zamrzlé zlato (5)
12:30Australští zlatokopové VIII (3)
13:25Ledoví vikingové II (4)
14:20Těžaři z Mud Mountain (7)
15:15Záchranáři na dálnici 401 IV (9)
16:10Australští tiráci III (5)
17:10Muži z kamenolomů (5)
18:05Obrovské stavitelské chyby V (3)
19:05Australští lovci safírů III (5)
20:00Australští zlatokopové VII (15)
21:05Ledoví vikingové II (4)
22:05Velká čínská zeď s Ashem Dykesem (2)
23:00Australští lovci safírů III (5)
00:05Australští zlatokopové V (10)
01:10Ledoví vikingové II (4)
02:05Velká čínská zeď s Ashem Dykesem (2)
02:55Australští tiráci III (5)
03:55Muži z kamenolomů (5)
04:45Největší zabijáci - výběr (2)
00:44Největší zabijáci - výběr (3)
01:29Největší zabijáci - výběr (4)
02:15Největší zabijáci (1)
03:00Největší zabijáci - výběr (2)
03:46Největší zabijáci - výběr (3)
04:31Zvířata v pohybu (4)
05:16Zvířata v pohybu (5)
05:38Zvířata v pohybu (6)
06:00Zvířata v pohybu (7)
06:21Zvířata v pohybu (2)
06:43Extrémní útoky zvířat II (1)
07:17Hadi ve městě II (2)
08:04Extrémní útoky zvířat (1)
08:50Extrémní útoky zvířat II (1)
09:36Hadi ve městě II (2)
10:23Hadi ve městě II (6)
11:08Hadi ve městě III (4)
11:53Extrémní útoky zvířat (1)
12:39Extrémní útoky zvířat (2)
13:25Extrémní útoky zvířat II (3)
14:12Extrémní útoky zvířat II (2)
14:58Extrémní útoky zvířat II (1)
15:44Skvělý dr. Pol XIV (24)
16:31Skvělý dr. Pol XV (4)
17:15Divocí, chytří a smrtící (1)
18:00Extrémní útoky zvířat II (3)
18:44Extrémní útoky zvířat II (1)
19:30Divocí, chytří a smrtící (1)
20:16Skvělý dr. Pol XIV (24)
21:01Skvělý dr. Pol XV (4)
21:45Extrémní útoky zvířat (1)
22:30Extrémní útoky zvířat (2)
23:16Divocí, chytří a smrtící (1)
00:03Hadi ve městě II (2)
00:47Hadi ve městě II (6)
01:32Hadi ve městě III (4)
02:18Extrémní útoky zvířat II (1)
03:03Hadi ve městě II (2)
03:48Hadi ve městě II (6)
04:32Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války (4)
00:15Nejlepší vojenské prostředky (7)
01:252. světová válka - Bitvy o Evropu (8)
02:20Římské megastavby (3)
03:15Velkolepé stavby dávnověku II (3)
04:10Velkolepé stavby dávnověku (3)
05:00Odhalené mumie (1)
06:10Poklady s Bettany Hughesovou III (2)
07:05Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války (3)
08:052. světová válka - Bitvy o Evropu (1)
09:10Nejlepší vojenské prostředky (8)
10:15Římské megastavby (3)
11:20Velkolepé stavby dávnověku II (3)
12:30Velkolepé stavby dávnověku (3)
13:35Poklady s Bettany Hughesovou III (2)
14:40Odhalené mumie (1)
15:40Mýty: Velké záhady lidstva III (4)
16:35Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války (5)
17:402. světová válka - Bitvy o Evropu (1)
18:50Nejlepší vojenské prostředky (8)
19:55Churchill: Zapomenutá kapitola II. světové války
21:00Nacistická vražedná pole
22:00Temná věda nacistů (7)
23:05Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války (5)
00:05Nejlepší vojenské prostředky (8)
01:152. světová válka - Bitvy o Evropu (1)
02:15Churchill: Zapomenutá kapitola II. světové války
03:05Den D: 80. Výročí
03:55Nejdivočejší přežití II (10)
00:10Veterinář z Yorkshiru IV (9)
01:00Veterinář z Yorkshiru X (10)
01:45Veterinář z Yorkshiru X (11)
02:30Záchrana divokých zvířat v Malawi (6)
03:15Nejdivočejší přežití II (8)
04:05Divoká Čína s Rayem Mearsem (2)
04:55Divoká Čína s Rayem Mearsem (3)
05:25Veterinář z Yorkshiru IV (1)
06:05Veterinář z Yorkshiru IV (2)
06:50Veterinář z Yorkshiru IV (3)
07:35Veterinář z Yorkshiru IV (4)
08:20Evropská divočina (3)
09:05Evropská divočina (4)
10:00Skotsko: Rok v divočině (2)
10:55Divoká Belgie (3)
11:45Záchrana divokých zvířat v Malawi (6)
12:35Veterinář z Yorkshiru X (2)
13:25Extrémní hadi (1)
14:05Pohled z ptačí perspektivy
15:00Země z vesmíru (3)
15:55Ptáci (3)
16:45Říční monstra IV (3)
17:30Divočina Patricka Aryeeho (3)
18:20Extrémní hadi (2)
19:05Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodallovou II (5)
20:00Záchranáři divokých zvířat: Austrálie (2)
20:50Záchrana divokých zvířat v Malawi II (2)
21:35Nemocnice pro slony II (3)
22:25Záchrana divokých zvířat v Malawi (5)
23:15Nejdivočejší přežití II (1)
00:05Veterinář z Yorkshiru IV (10)
00:55Veterinář z Yorkshiru X (12)
01:40Veterinář z Yorkshiru X (13)
02:25Záchrana divokých zvířat v Malawi II (1)
03:10Nejdivočejší přežití II (9)
04:00Divoká Čína s Rayem Mearsem (3)
04:50Romantické skrýše (8)
00:35Nový život ve starých zdech (6)
01:00Úžasné prostory George Clarka IV (4)
01:50Zahradníkův svět IX (7)
02:40Dům snů II (12)
03:40Až je koupím, budou mý! IV (7)
04:30Dům snů VI (25)
05:15Dům snů VIII (6)
06:00Vaše dokonalá zahrada (7)
06:55Úžasné prostory George Clarka IV (4)
07:50Zahradníkův svět IX (7)
08:45Nový život ve starých zdech (6)
09:55Romantické skrýše (8)
10:45Jít, nebo zůstat? (6)
11:15Dům snů VI (25)
12:15Zahradníkův svět IX (8)
13:10Dům snů II (12)
14:20Úžasné prostory George Clarka IV (5)
15:10Oživlé historické budovy (1)
16:05Jít, nebo zůstat? II (1)
16:35Nový život ve starých zdech (7)
17:30Vaše dokonalá zahrada (8)
18:25Dům snů VI (26)
19:20Až je koupím, budou mý! IV (8)
20:15Dům snů VIII (7)
21:10Dům snů II (13)
22:00Jít, nebo zůstat? II (1)
22:50Vaše dokonalá zahrada (8)
23:50Oživlé historické budovy (1)
00:35Nový život ve starých zdech (7)
01:00Úžasné prostory George Clarka IV (5)
01:50Zahradníkův svět IX (8)
02:40Dům snů II (13)
03:40Až je koupím, budou mý! IV (8)
04:30Lovci odpadu XVII (3)
00:00Lovci odpadu: Restaurátoři (2)
01:00Zlatá horečka: Parkerova cesta VII (2)
02:00Zlatá horečka: Divoká voda VII (12)
03:00Rození obchodníci XIII (7)
04:00Lovci odpadu XIII (5)
05:00Rození obchodníci XV (11)
06:00Rození obchodníci XVII (9)
07:00Jak se to dělá XXIV (9)
08:00Jak se to dělá XII (12)
08:30Schováno v kůlnách II (5)
09:00Schováno v kůlnách II (6)
09:30Rození obchodníci VIII (4)
10:00Lovci odpadu XIV (10)
11:00Rození obchodníci XVI (4)
12:00Ostřílení řidiči kamionů (10)
13:00Ostřílení řidiči kamionů II (1)
14:00Ostřílení řidiči kamionů II (3)
15:00Recyklační tým II (13)
16:00Schováno v kůlnách (4)
16:30Rození obchodníci XIV (6)
17:00Jak to dělají? XI (3)
18:00Jak se to dělá VIII (1)
18:30Lovci odpadu: Restaurátoři VI (5)
19:00Rození obchodníci vyrážejí do světa (6)
20:00Honička ve vysoké rychlosti (6)
21:00Přistiženi při činu (3)
22:00Přistiženi při činu (4)
22:30Nazí a vystrašení VIII (6)
23:00Lovci odpadu XVII (4)
00:00Lovci odpadu: Restaurátoři (3)
01:00Rození obchodníci vyrážejí do světa (6)
02:00Honička ve vysoké rychlosti (6)
03:00Rození obchodníci XIII (8)
04:00MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
00:40MIND IN MOTION
01:00SAINT PIERRE AND MIQUELON
02:00JOURNEYS IN AFRICA
03:00WONDER
03:30INDIANS IN CANADA
04:00THE NEW NOMADIC PEOPLE OF KYRGYZSTAN
05:00ROLL ON CINEMA
06:00THAILAND'S ELEPHANTS, GET OUT OF THE CITY!
07:00OUT OF TOWN ADVENTURES
08:00OUT OF TOWN ADVENTURES
08:25LES ACORES, LE SORT DES BALEINES
09:00SEED HUNTER
10:00SOKOTRA, ENDANGERED TREASURE ISLAND
11:00CAPTURE WILD SCHOOL
12:00CAPTURE WILD SCHOOL
12:25CAPTURE WILD SCHOOL
12:50FRAGRANCE & EMOTIONS
13:15SPAIN'S LAST LYNXES
14:06HISTORIC FOOTBALL MATCH IN FLORENCE
15:00THE POLAR SCHOOL OF NOMAD CHILDREN
16:00PARAGUAY'S NEW HOUSES
17:00CROC LABYRINTH
18:00TAIPAN, THE MOST DANGEROUS SNAKE IN THE WORLD
19:00NEW YORK
20:00SHATTERED GROUND
21:00THE SUBVERSIVES
22:00CORNWALL'S NARCISSUS ISLAND
23:00NICKEL, THE KANAK'S TREASURE
00:00ON THE CITIES’ ROOFTOPS
01:00NEW ZEALAND'S RACE OF EXCESSES
02:00JOURNEYS IN AFRICA
03:00MINDWORKS
03:30ANDALUSIA: THE MOORISH ARCHITECTURE
03:55Prokletí ranče Skinwalker IV (11)
00:40Válka skladů XV (5)
01:25Válka skladů XV (6)
01:45Válka skladů XV (7)
02:10Mistři aukcí II (5)
02:35Mistři aukcí II (6)
03:00Hvězdy zastavárny XVII (15)
03:20Největší záhady historie IV (5)
03:45Důkaz tam je III (9)
04:30Hvězdy zastavárny XX (15)
05:15Mistři aukcí II (7)
06:00Mistři aukcí II (8)
06:20Z ohnivé výhně IV (14)
06:40Hvězdy zastavárny XX (15)
07:25Mistři aukcí II (19)
08:10Mistři aukcí II (20)
08:30Mistři aukcí II (21)
08:50Z ohnivé výhně IX (3)
09:15Válka skladů XV (8)
09:55Válka skladů XV (9)
10:15Válka skladů XV (10)
10:40Z ohnivé výhně IX (20)
11:05Hvězdy zastavárny XXIV (18)
11:45Prokletí ranče Skinwalker IV (11)
12:30Vetřelci dávnověku XV (9)
13:15Důkaz tam je III (9)
13:55Prokletí ostrova Oak XI (23)
14:40Mistři aukcí II (22)
15:20Mistři aukcí II (23)
15:40Mistři aukcí II (24)
16:00Hvězdy zastavárny XVII (16)
16:25Hvězdy zastavárny XX (16)
16:45Prokletí ranče Skinwalker IV (12)
17:25Vetřelci dávnověku XV (2)
18:10Válka skladů V (14)
18:50Válka skladů V (15)
19:10Z ohnivé výhně IV (12)
19:35Vetřelci dávnověku XI (12)
20:15Vetřelci dávnověku XIV (18)
21:45Důkaz tam je III (6)
22:30Z ohnivé výhně IX (20)
23:15Z ohnivé výhně IV (12)
23:55Prokletí ranče Skinwalker IV (12)
00:40Válka skladů XV (8)
01:25Válka skladů XV (9)
01:45Válka skladů XV (10)
02:10Mistři aukcí II (7)
02:35Mistři aukcí II (8)
03:00Hvězdy zastavárny XVII (16)
03:20Vetřelci dávnověku XI (12)
03:45