- Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6.
Čtvrtek 25.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Akvárium II (8)
00:00Poslední obyvatelé Aljašky III (6)
00:45No nazdar! Irwinovi zasahují III (3)
01:30Akvárium II (7)
02:15Akvárium II (8)
03:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (2)
03:45Neuvěřitelné bazény II (10)
04:30No nazdar! Irwinovi zasahují III (3)
05:15Má pekelná kočka IX (12)
06:00Má pekelná kočka II (1)
06:50Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (2)
07:40Neuvěřitelné bazény II (10)
08:30No nazdar! Irwinovi zasahují III (3)
09:25No nazdar! Irwinovi zasahují III (4)
10:20Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (12)
11:15Neuvěřitelné bazény II (8)
12:10No nazdar! Irwinovi zasahují III (1)
13:05Výprava za yettim (7)
14:00Výprava za yettim (8)
15:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (2)
16:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (3)
17:00Neuvěřitelné bazény III (1)
18:00No nazdar! Irwinovi zasahují III (4)
19:00Úžasná zvířata Dubaje
20:00Život levhartů obláčkových
21:00Poslední obyvatelé Aljašky III (10)
22:00Žraloci proti delfínům
23:00Blue Serengeti
00:00Poslední obyvatelé Aljašky III (7)
00:45No nazdar! Irwinovi zasahují III (4)
01:30Žraloci proti delfínům
02:15Blue Serengeti
03:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (3)
03:45Neuvěřitelné bazény III (1)
04:30Apokalypsa: 2. světová válka (6)
00:00Když nacisté kapitulovali
00:45Vězněm v cizině XI (8)
01:30Zabezpečení letiště: Peru III (14)
02:15Jak chytit pašeráka III (13)
03:00Aljaška: Noví osadníci IV (6)
03:45Záchrana na zledovatělé silnici II (2)
04:30Dokonalý vůz II (3)
05:15Skvělý dr. Pol IV (14)
06:00Tajemství na dně oceánu (1)
07:00Tajemství oceánů: Řeka Mississippi (1)
08:00Aljaška: Noví osadníci V (9)
09:00Záchrana na zledovatělé silnici VIII (8)
10:00Vyšetřování leteckých neštěstí XIX (7)
11:00Vyšetřování leteckých neštěstí XX (4)
12:00Nacistické megastavby (4)
13:00Egypt z výšky (1)
14:00Továrna na jídlo: USA II (7)
15:00Továrna na jídlo: USA II (12)
15:30Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (5)
16:00Vězněm v cizině: Zločin a trest V (9)
17:00Vyšetřování leteckých neštěstí XXI (4)
18:00Jedinečné letiště v Dubaji II (4)
19:002. světová válka z výšky (4)
20:00Mise: Saturn
21:00UFO: Zkoumání fenoménu (2)
22:00Staré dobré devadesátky (6)
23:00Král, který převezl Hitlera
00:00Hitlerova mládež (1)
00:45Vězněm v cizině XI (9)
01:30Zabezpečení letiště: Peru III (15)
02:15Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (5)
03:00Aljaška: Noví osadníci IV (7)
03:45Záchrana na zledovatělé silnici II (3)
04:30Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (12)
00:20Americká 90. léta (5)
01:05Zdi (2)
01:50Válka Adolfa Hitlera (3)
02:40Vzdušní bojovníci IV (3)
03:35Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (9)
04:25Nejikoničtější mosty světa (2)
05:10Jak je vidí ptáci II (5)
06:00Jak je vidí ptáci II (6)
06:30Fikce, nebo pravda IV (4)
07:00LEGO Masters - Nový Zéland II (4)
08:00Vzdušní bojovníci IV (3)
09:00Život v sevření mrazu: Kanada II (7)
10:05Fikce, nebo pravda IV (5)
11:05Zvláštní a záhadné III (6)
12:05Vzdušní bojovníci V (1)
13:00Jak je vidí ptáci II (5)
14:05Jak je vidí ptáci II (6)
14:35Život v sevření mrazu: Kanada II (8)
15:05LEGO Masters - Nový Zéland II (4)
16:05Zvláštní a záhadné III (6)
17:05Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (13)
18:05LEGO Masters - Nový Zéland II (5)
19:00Zvláštní a záhadné III (7)
20:00Klimatická krize - Je už pozdě? (4)
20:55Černobylská katastrofa (2)
22:00Ekologické katastrofy (4)
23:00Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (13)
00:20Americká 90. léta (6)
01:05Zdi (3)
01:50Válka Adolfa Hitlera (4)
02:40Vzdušní bojovníci V (1)
03:35Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (10)
04:25Osbourneovi chtějí věřit II (16)
00:00Směr hrůza II (13)
01:00Krotitelé duchů (2)
02:00Krotitelé duchů (3)
03:00Horské příšery IV (9)
04:00Spřízněné duše (duchové) IV (12)
05:00Stavět na Aljašce IV (1)
06:00Mrazivé zlato (2)
07:00Výprava za pokladem (3)
08:00Aljašské nestvůry II (7)
09:00Záhady muzeí VII (11)
10:00Výprava do neznáma V (8)
11:00Spřízněné duše (duchové) IV (12)
12:00Stavět na Aljašce IV (2)
13:00Mrazivé zlato (3)
14:00Výprava za pokladem (4)
15:00Aljašské nestvůry II (8)
16:00Záhady muzeí VII (12)
17:00Výprava do neznáma V (9)
18:00Spřízněné duše (duchové) IV (13)
19:00Odtajněné paranormální aktivity (1)
20:00Záhady muzeí XXII (6)
21:00Záhady muzeí XXII (7)
22:00Horské příšery IV (10)
23:00Ta nejhrůznější místa (1)
00:00Paranormální akta IX (3)
01:00Osbourneovi chtějí věřit II (16)
02:00Směr hrůza II (13)
03:00Horské příšery IV (10)
04:00Australští zlatokopové III (13)
00:50Australští zlatokopové IV (1)
01:45Dřevo nad zlato (10)
02:35Záchrana vraků aut (6)
03:30Renovace rachotin III (4)
04:15Renovace rachotin III (5)
05:05Honba za nefritem VI (6)
06:05Záchranáři na dálnici 401 (6)
06:30Záchranáři na dálnici 401 (7)
07:30Australští zlatokopové IV (2)
08:30Australští zlatokopové IV (3)
09:25Výnosné ojetiny III (15)
10:20Výnosné ojetiny IV (1)
11:15Australští zlatokopové IV (9)
12:15Australští zlatokopové IV (10)
13:10Australští zlatokopové IV (11)
14:10Honba za nefritem VI (5)
15:05Honba za nefritem VI (6)
15:35Dřevo nad zlato (10)
16:05Australští lovci humrů III (8)
17:00Záchrana vraků aut (9)
17:55Australští zlatokopové IV (2)
18:50Australští zlatokopové IV (3)
19:50Železnice za 15 miliard liber: Slavnostní otevření (2)
20:45Top Guns: Uvnitř královského letectva (5)
22:00Záchranáři na dálnici 401 (6)
23:00Záchranáři na dálnici 401 (7)
00:00Australští zlatokopové IV (2)
01:00Australští zlatokopové IV (3)
01:55Železnice za 15 miliard liber: Slavnostní otevření (2)
02:45Top Guns: Uvnitř královského letectva (5)
03:55Renovace rachotin III (6)
04:45Hadi ve městě: Mláďata - výběr (1)
00:05Hadí legendy (3)
00:51Deset nejnebezpečnějších hadů III (3)
01:34Deset nejnebezpečnějších hadů III (1)
02:19Nejnebezpečnější hadi světa (3)
03:05Hadí legendy (3)
03:48Hadi ve městě: Mláďata - výběr (1)
04:31Americká divočina II (2)
05:15Americká divočina II (4)
05:37Jedinečná zvířata - výběr (2)
06:00Jedinečná zvířata - výběr (8)
06:21Jedinečná zvířata - výběr (3)
06:43Jedinečná zvířata - výběr (4)
07:05Království opů (2)
07:28Linie predátorů (2)
08:13Predátor vs. kořist (1)
08:57Království opů (2)
09:42Linie predátorů (2)
10:28Linie predátorů (3)
11:13Linie predátorů (4)
11:58Predátor vs. kořist (1)
12:44Predátor vs. kořist (2)
13:29Predátor vs. kořist (3)
14:15Království opů (1)
15:00Království opů (2)
15:46Skvělý dr. Pol VIII (11)
16:31Skvělý dr. Pol V (7)
17:15Hadí legendy (1)
18:00Hadí legendy (3)
18:42Království opů (2)
19:25Hadí legendy (1)
20:09Skvělý dr. Pol VIII (11)
20:52Skvělý dr. Pol VI (7)
21:36Predátor vs. kořist (2)
22:20Predátor vs. kořist (1)
23:05Hadí legendy (1)
23:51Linie predátorů (2)
00:35Linie predátorů (3)
01:20Linie predátorů (4)
02:05Království opů (2)
02:51Linie predátorů (2)
03:36Predátor vs. kořist (1)
04:20Tajné zbraně II. světové války (2)
00:002. světová válka - Bitvy o Evropu (5)
01:05Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (4)
02:05Odboj
03:00Odboj v Mauthausenu
04:00Papež a Hitler: Otevření tajných spisů o Piu XII.
04:55Zakázaná historie VII (5)
05:40Prokleté rodokmeny (9)
06:05Mýty: Velké záhady lidstva III (4)
06:30Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato II (6)
07:35Tajné zbraně II. světové války (3)
08:30Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (5)
09:35Nejlepší vojenské prostředky (3)
10:35100 dní do kapitulace (1)
11:40100 dní do kapitulace (2)
12:50100 dní do kapitulace (3)
13:55Tutanchamon: Poslední výstava
15:05Nevyřešené historické případy (4)
16:40Tajné zbraně II. světové války (3)
17:50Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (5)
18:50Nejlepší vojenské prostředky (4)
19:55Mýty: Velké záhady lidstva III (7)
21:00Tutanchamon: Poslední výstava
22:05Tajné zbraně II. světové války (3)
23:402. světová válka - Bitvy o Evropu (6)
00:45Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (5)
01:55Mýty: Velké záhady lidstva III (7)
02:45Odhalené mumie (5)
03:35Zakázaná historie VII (5)
04:25Nejdivočejší přežití II (5)
00:05Australská mega zoo (7)
00:55Veterinář z Yorkshiru II (7)
01:40Veterinář z Yorkshiru II (8)
02:25Záchrana divokých zvířat v Malawi II (6)
03:10Australská mega zoo (4)
04:00Veterinář z Yorkshiru XI (7)
04:45Psi hyenovití: Ve smečce (3)
05:30Divoká Čína s Rayem Mearsem (1)
06:10Australská mega zoo (10)
06:40Nejdivočejší přežití II (6)
07:25Záchrana divokých zvířat v Malawi II (2)
08:15Tajné opičí království v Číně
09:05Skrytá Indie (2)
10:00Divoká Čína s Rayem Mearsem (3)
10:50Divoká Čína s Rayem Mearsem (4)
11:20Divoká Čína s Rayem Mearsem (5)
11:50Divoká Čína s Rayem Mearsem (6)
12:20Nemocnice pro slony II (3)
12:50Veterinář z Yorkshiru XI (4)
13:35Smrtící lovci (2)
14:20Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodallovou II (3)
15:05Záchranáři divokých zvířat: Austrálie (4)
16:00Po požárech: Obnova australské divočiny
16:45Říční monstra II (4)
17:35Divočina Patricka Aryeeho (3)
18:25Smrtící lovci (3)
19:15Tajemné údolí velryb v Egyptě
20:00Kolosální zvířata (3)
20:55Attenborough a pohřebiště mamutů
21:45Odhalená ztracená zvířata (4)
22:45Nemocnice pro slony II (2)
23:40Nejdivočejší přežití II (6)
00:25Australská mega zoo (8)
01:15Veterinář z Yorkshiru II (9)
02:00Veterinář z Yorkshiru II (10)
02:45Záchrana divokých zvířat v Malawi (1)
03:30Australská mega zoo (5)
04:20Italská města, italské chutě VI (5)
01:25Projekt "Domov" III (1)
01:50Monty Don: Americké rajské zahrady (1)
02:40Rok na Jimmyho farmě (8)
03:40Až je koupím, budou mý! II (20)
04:25Dům snů V (12)
05:10Až je koupím, budou mý! VI (1)
06:00Dům snů IV (16)
06:55Projekt "Domov" III (1)
07:55Nejlepší dům ve čtvrti (9)
08:55Opět spolu na chalupě (1)
09:55Italská města, italské chutě VI (5)
10:55Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny III (3)
11:25Dům snů V (12)
12:25Monty Don: Americké rajské zahrady (1)
13:20Až je koupím, budou mý! II (20)
14:25Projekt "Domov" III (2)
15:25Italská města, italské chutě VI (6)
16:25Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny III (4)
16:55Dům snů IV (17)
17:55Dům snů V (13)
18:55Až je koupím, budou mý! II (21)
19:55Agatha Christie: Zkouška neviny (4)
20:50Dům na konci ulice
21:40Tajný slib
23:35Italská města, italské chutě VI (4)
01:00Italská města, italské chutě VI (6)
01:25Projekt "Domov" III (2)
01:50Monty Don: Americké rajské zahrady (2)
02:40Opět spolu na chalupě (1)
03:40Až je koupím, budou mý! II (21)
04:25Lovci odpadu XIV (23)
00:00Lovci odpadu: Restaurátoři IV (13)
01:00Záchrana starých aut II (12)
02:00Rození obchodníci XVIII (8)
03:00Rození obchodníci XVIII (10)
04:00Lovci odpadu IX (8)
05:00Rození obchodníci XIII (16)
06:00Rození obchodníci XV (15)
07:00Jak se to dělá XXIII (1)
08:00Jak se to dělá X (4)
08:30Lovci odpadu: Klasická auta III (4)
09:00Nazí a vystrašení III (8)
10:00Záchrana statku V (4)
11:00Záchrana statku V (14)
13:00Hledání opálů v australském vnitrozemí V (8)
15:00Schováno v kůlnách V (7)
16:00Bitvy o zavazadla III (7)
16:30Rození obchodníci XII (5)
17:00Jak to dělají? XV (16)
18:00Jak se to dělá V (58)
18:30Lovci odpadu: Restaurátoři IV (6)
19:00Lovci odpadu XVIII (4)
20:00Lovci odpadu: Restaurátoři V (14)
21:00Lovci odpadu XVII (12)
22:00Nazí a vystrašení IV (14)
23:00Lovci odpadu XV (1)
00:00Lovci odpadu: Restaurátoři IV (14)
01:00Lovci odpadu XVIII (4)
02:00Lovci odpadu: Restaurátoři V (14)
03:00Rození obchodníci X (1)
04:00NEW FRONTIER
00:20THE RESCUE DOGS OF LAKE GARDA
00:45THE ARCTIC, A BOY BECOMES A HUNTER
01:40ON THE YETI TRAIL
02:35TROUBLE IN LEMUR LAND
03:30ARGAN OIL: THE WHITE GOLD OF MOROCCO
04:20STOLEN TREASURES
05:15EUROPEAN ISLANDS EP
05:55EUROPEAN ISLANDS EP
06:30OF BOATS AND MEN
07:05WILD ONES
08:00WILD ONES
08:30TIGERFISH: AFRICA'S PIRANHA
09:00THE DONKEY ISLAND
09:55THE NEW NOMADIC PEOPLE OF KYRGYZSTAN
10:50GANNETS: THE WRONG SIDE OF THE RUN
11:45FLOODS
12:40ST. HELENA, FORGOTTEN ISLAND OF THE ATLANTIC
13:30ARCTIC: THE ROUTE OF THE NUCLEAR-POWERED ICEBREAKERS
14:25ORGANIC PANIC
15:20NATURE'S FORCE
15:40NATURE'S FORCE
16:10MINDWORKS
16:45MINDWORKS
17:15A YEAR IN THE WILD
17:45WONDER
18:30WONDER
19:05THE TECH EFFECT
19:35THE TECH EFFECT
20:00STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
20:25STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
20:55MINDWORKS
21:20QUIRKY SCIENCE
21:45QUIRKY SCIENCE
22:10ZENITH
22:35THE LAST ORANGUTANS OF SUMATRA
23:00NEW FRONTIER
23:55NEW FRONTIER
00:20THE AUTHENTIC BAHAMAS
00:45SPITSBERGEN
01:40THE NEW CUBA
02:35ZENITH
03:30JOURNEYS IN AFRICA
04:00FINE COCOA FROM ESMERALDA
04:25Ranč mimozemšťanů III (9)
00:40Válka skladů XV (5)
01:25Válka skladů XV (6)
01:45Válka skladů XV (7)
02:10Mistři aukcí II (26)
02:35Mistři aukcí III (1)
03:00Hvězdy zastavárny XVII (18)
03:20Vetřelci dávnověku VIII (5)
03:45Tajemství v písku (2)
04:30Hvězdy zastavárny XXIII (12)
05:15Mistři aukcí III (2)
06:00Mistři aukcí III (3)
06:20Z ohnivé výhně IV (18)
06:40Hvězdy zastavárny XXIII (12)
07:25Mistři aukcí II (2)
08:10Mistři aukcí II (3)
08:30Mistři aukcí II (4)
08:50Válka skladů XV (13)
09:15Válka skladů XV (14)
09:35Válka skladů XV (8)
09:55Válka skladů XV (9)
10:15Válka skladů XV (10)
10:40Z ohnivé výhně IV (19)
11:05Hvězdy zastavárny XXIV (19)
11:45Ranč mimozemšťanů III (9)
12:30Vetřelci dávnověku VIII (5)
13:15Tajemství v písku (2)
13:55Vetřelci dávnověku XVI (6)
14:40Mistři aukcí II (5)
15:20Mistři aukcí II (6)
15:40Mistři aukcí II (7)
16:00Hvězdy zastavárny XVII (19)
16:25Hvězdy zastavárny XXIII (14)
16:45Ranč mimozemšťanů III (10)
17:25Vetřelci dávnověku XV (5)
18:10Válka skladů XV (15)
18:50Válka skladů XV (16)
19:10Z ohnivé výhně IV (13)
19:35Vetřelci dávnověku VIII (6)
20:15Bermudský trojúhelník: Prokleté vody II (11)
21:00Prokletí ranče Skinwalker IV (6)
21:45Důkaz tam je III (4)
22:30Z ohnivé výhně IV (13)
23:15Z ohnivé výhně IV (19)
23:55Ranč mimozemšťanů III (10)
00:40Válka skladů XV (8)
01:25Válka skladů XV (9)
01:45Válka skladů XV (10)
02:10Mistři aukcí III (2)
02:35Mistři aukcí III (3)
03:00Hvězdy zastavárny XVII (19)
03:20Vetřelci dávnověku VIII (6)
03:45Bermudský trojúhelník: Prokleté vody II (11)
04:30