- Čtvrtek
27. 6. - Pátek
28. 6. - Sobota
29. 6. - Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7.
Úterý 4.6.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Veterinární policie Houston XVII (2)
00:00Lovec záhad Mungo (1)
00:45Jak to zvířata dokážou (19)
01:30Jak to zvířata dokážou (20)
01:53Vetřelci (2)
02:15Nestvůry ve mně VI (3)
03:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (9)
03:45Vymřeli, či žijí II (2)
04:30Jak to zvířata dokážou (19)
05:15Jak to zvířata dokážou (20)
05:38Má pekelná kočka VII (9)
06:00Má pekelná kočka VIII (3)
06:50Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (2)
07:40Vymřeli, či žijí (2)
08:30Jak to zvířata dokážou (17)
09:25Jak to zvířata dokážou (18)
09:53Má pekelná kočka VIII (10)
10:20Zákon v Texasu VI (10)
11:15Akvária na míru VIII (10)
12:10Pitbulové a propuštění trestanci IX (19)
13:05Dobrovolní zachránci (1)
14:00Veterinární policie Houston IX (2)
15:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (2)
16:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (3)
17:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (2)
18:00Amanda zachraňuje (2)
19:00Zoltan, vlčí muž (1)
20:00No nazdar! Irwinovi zasahují IV (1)
21:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (2)
22:00Veterinární policie Houston XVII (3)
23:00Veterinární policie Houston XVII (4)
00:00Lovec záhad Mungo (2)
00:45Amanda zachraňuje (2)
01:30Plavání s monstry: Steve Backshall (1)
02:15Drsná spravedlnost II (1)
03:00Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (3)
03:45Vymřeli, či žijí (3)
04:30Apokalypsa: Vzestup Hitlera (1)
00:00Apokalypsa: Vzestup Hitlera (2)
00:45Vězněm v cizině: Zločin a trest V (6)
01:30Strážci hranic: Španělsko (7)
02:15Jak chytit pašeráka VI (2)
03:00Aljaška: Noví osadníci V (20)
03:45Záchrana na zledovatělé silnici V (3)
04:30Pomozte autům XI (6)
05:15Skvělý dr. Pol XII (12)
06:00Ztracené poklady Egypta II (3)
07:00Ztracené poklady Egypta II (7)
08:00Aljaška: Noví osadníci VII
09:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání III (2)
10:002. světová válka z výšky (3)
11:002. světová válka z výšky (4)
12:00Vteřiny před katastrofou VI (1)
13:00Prokletí tuňáci XII (2)
14:00Gordon Ramsay: Do neznáma III (7)
15:00Jak chytit pašeráka VI (3)
16:00Vězněm v cizině XI (2)
17:00Vyšetřování leteckých neštěstí XVIII (2)
18:00Továrna na jídlo: USA II (20)
19:00Továrna na jídlo: USA II (7)
19:30Nacistické megastavby III (6)
20:002. světová válka: Zapomenutí hrdinové (3)
21:00Očití svědkové 2. světové války: Invaze do Itálie (1)
22:00Očití svědkové 2. světové války: Invaze do Itálie (2)
23:00Nacistické megastavby IV (5)
00:00Apokalypsa: Válka světů (1)
00:45Vězněm v cizině: Zločin a trest V (7)
01:30Strážci hranic: Španělsko (8)
02:15Jak chytit pašeráka VI (3)
03:00Aljaška: Noví osadníci VI (1)
03:45Záchrana na zledovatělé silnici V (4)
04:30Zvláštní a záhadné II (2)
00:10Vzestup nacistů II (3)
00:55Hitler - Jak se rodí monstrum
01:45Vzdušní bojovníci X (5)
02:35Jak vlaky změnily svět (3)
03:20Ekologické katastrofy (1)
04:05Na 18 kolech ve Vietnamu (7)
05:15Ben Fogle: Ztracené světy (2)
06:00Fantastické inženýrství III (7)
06:55LEGO Masters - Nový Zéland (3)
07:55Vzdušní bojovníci X (5)
08:50Život v sevření mrazu VII (5)
09:45Tichomořské ostrovy (2)
10:45Fantastické inženýrství III (7)
11:45Vzdušní bojovníci X (6)
12:45Záchranáři - Norsko (2)
13:40Ben Fogle: Ztracené světy (2)
14:05Život v sevření mrazu VII (5)
15:05Fantastické inženýrství III (8)
16:05Luštitelé konspiračních teorií (6)
17:05Tichomořské ostrovy (3)
18:05LEGO Masters - Nový Zéland (4)
19:05Zvláštní a záhadné II (3)
20:05Záchranáři - Norsko (1)
21:00Nacisté na útěku (1)
21:30Adolf Hitler (1)
22:25Pohledy do historie (10)
23:25Pobřežní stráž USA (1)
23:30Zvláštní a záhadné II (3)
00:25Luštitelé konspiračních teorií (6)
01:10Nacisté na útěku (1)
02:00Vzdušní bojovníci X (6)
02:45Pobřežní stráž USA (1)
03:30FBI - Agenti řeší případy (27)
04:15Papež a jeho vliv v historii (4)
04:35Tyto lesy jsou prokleté III (1)
00:00Aljašský trojúhelník II (1)
01:00Aljašský trojúhelník II (7)
02:00Tyto lesy jsou prokleté III (1)
03:00Aljašský trojúhelník II (2)
04:00Spřízněné duše (duchové) II (8)
05:00Aljašský trojúhelník (1)
06:00Jak pára nad hrncem (4)
07:00Neobjasněná akta NASA III (11)
08:00Pátrání po yettim II (9)
09:00Záhady muzeí XIII (1)
10:00Neobjasněná akta NASA III (7)
11:00Spřízněné duše (duchové) II (8)
12:00Aljašský trojúhelník (3)
13:00Jak pára nad hrncem (5)
14:00Neobjasněná akta NASA III (12)
15:00Pátrání po yettim II (10)
16:00Záhady muzeí XIII (2)
17:00Neobjasněná akta NASA III (8)
18:00Spřízněné duše (duchové) II (9)
19:00Ústav duchů (2)
20:00Strašidelný Středozápad (2)
21:00Paranormální akta IX (12)
22:00Sami s duchy III (2)
23:00Tyto lesy jsou prokleté III (2)
00:00Aljašský trojúhelník II (3)
01:00Strašidelná města (8)
02:00Tyto lesy jsou prokleté III (2)
03:00Aljašský trojúhelník II (4)
04:00Australští zlatokopové VII (3)
00:50Australští zlatokopové VII (4)
01:50Australští lovci safírů III (1)
02:40Zamrzlé zlato (10)
03:30Renovace rachotin III (8)
04:15Australští lovci býků II (4)
05:20Australští lovci safírů II (6)
06:15Australští zlatokopové VII (12)
07:20Záchranáři na dálnici 401 III (12)
08:15Australští tiráci II (7)
09:15Muži z kamenolomů II (6)
10:10Obrovské stavitelské chyby IV (2)
11:10Australští lovci safírů II (6)
12:10Australští zlatokopové VII (12)
13:15Ledoví vikingové (1)
14:10Těžaři z Mud Mountain II (4)
15:10Záchranáři na dálnici 401 III (12)
16:05Australští tiráci II (7)
17:05Muži z kamenolomů II (6)
18:05Obrovské stavitelské chyby IV (2)
19:05Australští lovci safírů II (6)
20:00Australští zlatokopové VII (8)
21:05Ledoví vikingové (1)
22:05Obrovští kapři VIII (3)
23:00Australští lovci safírů II (6)
00:00Australští zlatokopové IV (12)
01:05Ledoví vikingové (1)
02:00Obrovští kapři VIII (3)
02:50Australští tiráci II (7)
03:45Muži z kamenolomů II (6)
04:35Největší zabijáci Aljašky: Predátoři na lovu XCIX (1)
00:02Africká velká pětka
00:46Skvělý dr. Pol XIV (15)
01:30Skvělý dr. Pol X (12)
02:13Africká velká pětka
02:58Zvířecí klub rváčů III (7)
03:42Skvělý dr. Pol XIV (15)
04:34Skvělá farma doktora Pola (5)
05:17Skvělá farma doktora Pola (6)
05:38Skvělá farma doktora Pola (7)
06:00Skvělá farma doktora Pola (8)
06:21Jedinečná zvířata - výběr (8)
06:42Jedinečná zvířata - výběr (4)
07:04Královny říše zvířat (6)
07:27Afričtí lovci III (2)
08:11Královny říše zvířat (5)
08:57Královny říše zvířat (6)
09:43Afričtí lovci III (2)
10:27Afričtí lovci III (3)
11:12Afričtí lovci III (4)
11:58Královny říše zvířat (5)
12:44Královny říše zvířat (4)
13:30Královny říše zvířat (3)
14:13Královny říše zvířat (1)
15:00Královny říše zvířat (6)
15:46Skvělý dr. Pol – výběr XIII (7)
16:30Skvělý dr. Pol XIV (19)
17:14Královny říše zvířat (4)
18:00Královny říše zvířat (3)
18:42Královny říše zvířat (6)
19:29Královny říše zvířat (4)
20:12Skvělý dr. Pol XIV (15)
20:56Skvělý dr. Pol XIV (19)
21:39Královny říše zvířat (3)
22:24Královny říše zvířat (4)
23:12Královny říše zvířat (5)
23:54Královny říše zvířat (6)
00:41Afričtí lovci III (2)
01:24Afričtí lovci III (3)
02:10Afričtí lovci III (4)
02:55Afričtí lovci III (2)
03:41Afričtí lovci III (3)
04:27Válečné továrny III (5)
00:00Tajemství nacistických válečných zbraní (1)
01:002. světová válka - Bitvy o Evropu (5)
02:002. světová válka: Ženy v první linii (2)
02:50Temná věda nacistů (5)
03:40Tajné zbraně II. světové války (1)
04:25Odhalené mumie (2)
06:15Poklady s Bettany Hughesovou (2)
07:15Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války (4)
08:202. světová válka - Bitvy o Evropu (6)
09:25Tajemství nacistických válečných zbraní (1)
10:302. světová válka: Ženy v první linii (2)
11:30Temná věda nacistů (5)
12:30Tajné zbraně II. světové války (1)
13:30Poklady s Bettany Hughesovou (2)
14:35Odhalené mumie (2)
15:40Mýty: Velké záhady lidstva III (2)
16:40Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (10)
17:452. světová válka - Bitvy o Evropu (6)
18:50Tajemství nacistických válečných zbraní (2)
19:55Římské megastavby (1)
21:00Velkolepé stavby dávnověku II (1)
22:05Velkolepé stavby dávnověku (1)
23:15Válečné továrny III (6)
00:20Tajemství nacistických válečných zbraní (2)
01:202. světová válka - Bitvy o Evropu (6)
02:15Římské megastavby (1)
03:10Velkolepé stavby dávnověku II (1)
04:05Nejdivočejší přežití II (5)
00:30Veterinář z Yorkshiru II (4)
01:20Veterinář z Yorkshiru IV (1)
02:05Veterinář z Yorkshiru IV (2)
02:50Záchrana divokých zvířat v Malawi (3)
03:35Nejdivočejší přežití II (3)
04:25Nejdivočejší přežití II (4)
05:15Psi hyenovití: Ve smečce (1)
06:05Veterinář z Yorkshiru X (2)
06:30Veterinář z Yorkshiru X (3)
07:15Veterinář z Yorkshiru X (4)
08:00Život ve vedrech: Afrika (5)
08:45Mizející králové: Lvi Namibu II
09:40Bylo nebylo v národním parku Tsavo (1)
10:30Bylo nebylo v národním parku Tsavo (2)
11:25Záchrana divokých zvířat v Malawi II (5)
12:15Veterinář z Yorkshiru VIII (1)
13:05Zvířata vs přežití (1)
13:50Slovinsko: Nedotčená příroda
14:45Vlk: Tulák bez hranic (1)
15:45Evropská divočina II (3)
16:35Říční monstra (5)
17:30Hlubinné potápění v Austrálii (1)
18:20Zvířata vs přežití (2)
19:10Divoké ostrovy Irska s Eoinem Warnerem (2)
20:00Země z vesmíru (1)
20:55Ptáci (1)
21:45Skotsko - nová divočina (2)
22:30Záchrana divokých zvířat v Malawi (6)
23:25Nejdivočejší přežití II (6)
00:15Veterinář z Yorkshiru II (5)
01:05Veterinář z Yorkshiru IV (3)
01:50Veterinář z Yorkshiru IV (4)
02:35Divoká Čína s Rayem Mearsem (1)
03:20Záchrana divokých zvířat v Malawi (4)
03:50Nejdivočejší přežití II (4)
04:40Domy snů u jezera (17)
00:35Renovovat, nebo přestavět? (3)
01:00George Clarke - Staré domy, nové domovy VII (5)
01:50Zahradníkův svět X (23)
02:40Dům snů II (1)
03:40Až je koupím, budou mý! III (22)
04:30Dům snů VI (14)
05:15Dům snů VII (21)
06:00Prosluněné prázdninové pohodlí (16)
06:55George Clarke - Staré domy, nové domovy VII (5)
07:50Zahradníkův svět X (23)
08:45Renovovat, nebo přestavět? (3)
09:55Domy snů u jezera (17)
10:45Velkolepé plány XX (6)
11:15Dům snů VI (14)
12:15Zahradníkův svět X (24)
13:10Dům snů II (1)
14:20Úžasné prostory George Clarka III (1)
15:10Domy snů u jezera (18)
16:05Velkolepé plány XX (7)
16:35Renovovat, nebo přestavět? (4)
17:30Prosluněné prázdninové pohodlí (17)
18:25Dům snů VI (15)
19:20Až je koupím, budou mý! III (23)
20:15Dům snů VII (22)
21:10Dům snů II (2)
22:00Velkolepé plány XX (7)
22:50Prosluněné prázdninové pohodlí (17)
23:50Domy snů u jezera (18)
00:35Renovovat, nebo přestavět? (4)
01:00Úžasné prostory George Clarka III (1)
01:50Zahradníkův svět X (24)
02:40Dům snů II (2)
03:40Až je koupím, budou mý! III (23)
04:30Rození obchodníci III (1)
00:00Rození obchodníci III (2)
00:30Lovci odpadu: Restaurátoři VI (1)
01:00Nazí a vystrašení X (9)
02:00Rození obchodníci: Vysněné auto (1)
03:00Rození obchodníci XII (16)
04:00Lovci odpadu XII (9)
05:00Rození obchodníci XV (9)
06:00Rození obchodníci XVII (8)
07:00Rození obchodníci (1)
08:00Rození obchodníci (2)
08:30Schováno v kůlnách (3)
09:00Schováno v kůlnách (4)
09:30Rození obchodníci III (1)
10:00Rození obchodníci III (2)
10:30Rození obchodníci III (1)
11:00Rození obchodníci III (2)
11:30Rození obchodníci XV (11)
12:00Renovace nemožná (5)
13:00Renovace nemožná (6)
14:00Přeprodej rodinných vozů (5)
15:00Recyklační tým II (2)
16:00Hraniční kontrola: Španělsko III (9)
16:30Rození obchodníci XIII (13)
17:00Hraniční kontrola: Itálie (3)
18:00Lovci odpadu: Restaurátoři V (14)
19:00Spojené státy zlaté (4)
20:00Zlatá horečka: Divoká voda VII (11)
21:00Expedice X IV (14)
22:00Rození obchodníci III (1)
23:00Rození obchodníci III (2)
23:30Rození obchodníci III (1)
00:00Rození obchodníci III (2)
00:30Lovci odpadu: Restaurátoři VI (2)
01:00Spojené státy zlaté (4)
02:00Zlatá horečka: Divoká voda VII (11)
03:00Rození obchodníci XII (17)
04:00EUROPEAN IDENTITIES
00:00SAVE THE BUCARDO
01:00ARCTIC: THE ROUTE OF THE NUCLEAR-POWERED ICEBREAKERS
02:00SEED HUNTER
03:00HIDDEN TRACES
04:00ALEXANDER THE GREAT, THE MACEDONIAN
04:55LES ACORES, LE SORT DES BALEINES
06:00HERDING SHEEP IN ICELAND
07:00THE TIGERS FROM SCOTLAND
08:00APPLE THE TYRANNY OF COOL
09:00GEORGIA, CRADLE OF WINE
10:00ARGAN OIL: THE WHITE GOLD OF MOROCCO
11:00THE HAWKDOCTOR OF ABU DHABI
12:00ANIMAL DOCTORS
13:00NATURE'S FORCE
14:00NATURE'S FORCE
14:30IN THE STARLIGHT
15:00THE SUBVERSIVES
16:00MIND IN MOTION
17:00THE TECH EFFECT
18:00THE TECH EFFECT
18:25PARAGUAY'S NEW HOUSES
19:00JOURNEYS IN INDIA
20:00ZENITH
20:30ON THE CITIES’ ROOFTOPS
21:00NEW CALEDONIA, THE SEAWEED PROMISE
22:00WILD ONES
22:30ANDALUSIA: THE MOORISH ARCHITECTURE
23:00INDIANS IN CANADA
00:00BHUTAN IN THE PURSUIT OF HAPPINESS
01:00THE TREE-CLIMBERS FROM CALIFORNIA
02:00THE CONDOR MAN FROM ARGENTINA
03:00THE FLYING FIREFIGHTERS OF VALENCIA
04:00Ranč mimozemšťanů III (11)
00:40Válka skladů IV (3)
01:25Válka skladů IV (4)
01:45Válka skladů IV (5)
02:10Mistři aukcí V (3)
02:35Mistři aukcí V (4)
03:00Hvězdy zastavárny XVII (4)
03:20Hvězdy zastavárny XXIV (23)
03:45Hvězdy zastavárny na cestě Amerikou II (16)
04:30Hvězdy zastavárny XX (4)
05:15Mistři aukcí V (5)
06:00Mistři aukcí V (6)
06:20Z ohnivé výhně IX (10)
06:40Hvězdy zastavárny XX (4)
07:25Mistři aukcí V (6)
08:10Mistři aukcí V (7)
08:30Mistři aukcí V (8)
08:50Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (3)
09:15Válka skladů IV (6)
09:55Válka skladů IV (7)
10:15Válka skladů IV (8)
10:40Z ohnivé výhně IV (11)
11:05Hvězdy zastavárny XXIV (7)
11:45Ranč mimozemšťanů III (11)
12:30Vetřelci dávnověku XV (11)
13:15Hvězdy zastavárny na cestě Amerikou II (16)
13:55Největší záhady historie IV (8)
14:40Mistři aukcí V (9)
15:20Mistři aukcí V (10)
15:40Mistři aukcí V (11)
16:00Hvězdy zastavárny XVII (5)
16:25Hvězdy zastavárny XX (5)
16:45Prokletí ranče Skinwalker IV (1)
17:25Vetřelci dávnověku XIV (1)
18:10Z ohnivé výhně IX (12)
18:50Z ohnivé výhně IV (18)
19:35Z ohnivé výhně IX (19)
20:15Ztracené ponorky druhé světové války (5)
21:00Prokletí ostrova Oak XI (21)
21:45Vetřelci dávnověku XIV (2)
22:30Z ohnivé výhně IV (11)
23:15Z ohnivé výhně IV (18)
23:55Prokletí ranče Skinwalker IV (1)
00:40Válka skladů IV (6)
01:25Válka skladů IV (7)
01:45Válka skladů IV (8)
02:10Mistři aukcí V (5)
02:35Mistři aukcí V (6)
03:00Hvězdy zastavárny XVII (5)
03:20Z ohnivé výhně IX (19)
03:45Ztracené ponorky druhé světové války (5)
04:30