- Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7. - Úterý
16. 7. - Středa
17. 7.
Sobota 13.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Zelený sršeň
00:50Zlé sémě se vrací
02:50Ve jménu cti
04:15Rachel se vdává
06:00Íá
07:50Amsterdam
09:20Birdman
11:30Láska kvete v každém věku
13:30To jsem já, Margaret!
14:55Liga spravedlnosti a RWBY: Superhrdinové a lovci, první část
16:40Hellboy II: Zlatá armáda
18:00Chevalier
20:00Amsterdam
21:502012
00:00Podfu(c)k
02:35Romantická komedie
04:15Ren Faire (2)
01:00Od písně k písni
01:55Stážisti
04:00Kdo věří na lásku
06:00Spider-Man: Paralelní světy
07:35Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
09:30Štěstí chodí po šálcích
11:05Děcka jsou v pohodě 2
12:35Matky a jiné lásky
14:00Petr Pan
15:45Lion
17:35Duna
19:30Rod Draka II (4)
22:00Prci, prci, prcičky - svatba
23:05Julia II (2)
00:40Vlajka smrti II (1)
01:30Bojovník III (8)
02:00Přízrak
02:50Space Oddity
04:25Temný případ III (5)
00:55Temný případ III (6)
01:50Temný případ III (7)
02:50Temný případ III (8)
03:45Služebník lidu
05:05Jiskra Vánoc
06:00Je to nádhera!
07:25Batman a Superman: Bitva supersynů
09:00Sektor II (4)
10:20Jerrod Carmichael Reality Show (7)
11:20Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek
11:45Tichý zahradník
13:35Nevědomí
15:25Terapie láskou
17:30V moci hvězd III (6)
19:30Spy/Master (1)
20:00Spy/Master (2)
20:50Spy/Master (3)
21:40Spy/Master (4)
22:25Spy/Master (5)
23:20Spy/Master (6)
00:05Nevědomí
00:50Dvojčata
02:55Na 30 dní zase spolu
04:25MalinyJAMológia
06:00Kikirikí
06:10Sníček (13)
06:25Zabij nudu!
06:35Staré pověsti české (17)
06:40Bílý tesák
06:55Já Baryk
07:05Příběhy kocoura Modroočka
07:20Broučci
07:30O Dorotce
07:35Tisíc a jedna noc
07:55Brundibáři
08:10Žofka a její dobrodružství
08:25Krakonošovy pohádky
08:35Teleshopping
09:00Bílý tesák (9)
10:05Já Baryk (11)
10:15Příběhy kocoura Modroočka (5/5)
10:20Broučci (4)
10:40O Dorotce (4)
10:50Tisíc a jedna noc (5)
10:55Brundibáři (4)
11:20Žofka a její dobrodružství (12)
11:25Krakonošovy pohádky (11)
11:35Václav
12:00Filmové minuty
13:45Jan Žižka
14:00Akce v Istanbulu
16:00Kinosál
17:40Zelená vlna
18:00Kinosál
19:30Bílý tesák (9)
19:40Film na přání: Eva tropí hlouposti, Zlatá réva, Muž na útěku
20:00Kinosál
21:35Filmové minuty
21:45Na konci světa
22:00Filmové minuty
23:45Svět pod hlavou (7)
00:50Svět pod hlavou (8)
01:45Mafiánovi
02:40Poslední polda IV (10)
04:30Šťastná
05:20Julius Caesar (1)
06:40Julius Caesar (2)
08:25Páni Edisoni
10:15Čas smyslnosti
11:50Pohádka o malíčkovi
14:10Čarovné dědictví
15:55Sněženky a machři po 25 letech
17:40Gabriel - Anděl pomsty
20:00Legie
22:15Kazatel
00:20Crash
01:45Pomsta zelených draků
03:35Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
04:25Na táboře
06:00Nico - bájný jednorožec
07:25Hrdinové
09:00Kouzelný svět Davida Copperfielda
10:45Heidi, děvčátko z hor
12:40Armáda jednoho
14:30Tunel do Číny
16:00Jak milovat s D
17:40Hořko-sladko
19:15Bůh masakru
21:00Mocná síla soucitu
22:20Jack Hunter: Nebeská hvězda
04:35Vpich
00:30Sólista
02:10Vrah na předměstí
03:50Čekání na Anyu
05:45Cesta na vrchol
07:55Romantické útočiště
10:30Hercule Poirot
12:05Hercule Poirot
14:05Který je ten pravý?
16:10Swindler Seduction
18:10Phantom punch
20:00Grace, kněžna monacká
22:05Slepá vášeň
00:10Soupis kandidátů
01:40Výkupné
03:05Torrente: Blbec jménem zákona
01:10Vnitřní nepřítel
02:40Podvod
04:10Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 2000’s
05:40Zoom In - Thor: Love and Thunder
05:50Close Up III (5)
06:00Close Up III (4)
06:35Podivná slečna Willoughbyová
07:10Opičí úder
09:00Chůva v akci
11:00League of Gods
12:35Ostře sledované vlaky
14:25Kongo
16:05Super 8
17:50Hunger Games: Vražedná pomsta
19:50Scary Movie 2
22:00Vrána
23:20Lovec démonů
00:50Útočná síla Z
02:10Každý tvůj nádech
03:35Seneca aneb Jak se rodí zemětřesení
01:50Štvanice
03:45Žít
06:00Rabiye Kurnazová vs. George W. Bush
07:40Dům mezi kaktusy
09:40Koyaanisqatsi
11:10Šampón
12:40Totem
14:35Rabiye Kurnazová vs. George W. Bush
16:15Žít
18:15Aféra Thomase Crowna
20:00Je mi ze sebe špatně
21:55Zvuk metalu
23:35Diamantový plášť
01:35Anatomie českého odpoledne
03:30Země v mém nitru
03:55Čuník
00:20Kytice z tisíce a jedné noci
02:00Dřevěné uhlí
04:10Joyland
06:00Ala Kachuu - Vezmi a utíkej
08:05Lunana: Jak ve třídě
08:45Monika
10:40Pokud vím
12:35Dřevěné uhlí
14:40Lunana: Jak ve třídě
16:30Joyland
18:20Jen ať je to chlapec
20:30Argentina, 1985
22:25Sisi a já
00:45Veselé stránky
02:55Exodus
04:20Hra na hraně
00:30Ultrafialoví II (6)
01:55Námořní vyšetřovací služba XVI (17)
02:40Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
03:20Námořní vyšetřovací služba XVI (19)
04:00Tým SEAL V (3)
04:40Totalcar II (6)
05:20Profil zločinu II (6)
06:00A-Team (12)
07:00A-Team (13)
08:00A-Team (14)
09:00A-Team II (1)
10:00A-Team II (2)
11:00MacGyver (9)
12:00MacGyver (10)
12:50MacGyver (11)
13:45MacGyver (12)
14:40Ztracený svět (1)
15:30Ztracený svět (2)
16:25Ztracený svět (3)
17:20MacGyver (11)
18:15MacGyver (12)
19:05Kód Geronimo
20:00Hra na hraně
22:05Velkej biják
23:50Ztracený svět (1)
01:00Ztracený svět (2)
01:45Ztracený svět (3)
02:30Tým SEAL V (2)
03:15Tým SEAL V (3)
03:55Tým SEAL V (4)
04:35Ztracený svět II (6)
00:45Zločin II (2)
01:45Ztracený svět II (6)
02:30Totalcar II (7)
03:15Teleshop (5)
04:00Teleshop (5)
06:00Xena (24)
09:00Xena II (1)
10:00Teleshop (4)
11:00Macgyver III (18)
13:00Macgyver III (19)
13:55Macgyver III (20)
14:50Macgyver III (21)
15:45Macgyver III (22)
16:40Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
17:30Námořní vyšetřovací služba XVI (22)
18:25Námořní vyšetřovací služba XVI (23)
19:25Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
20:20Lovci pokladů (1)
21:15Ztracený svět II (2)
22:10Ztracený svět II (3)
23:10Ztracený svět II (4)
00:05Ultrafialoví II (2)
01:05Ultrafialoví II (3)
02:05Totalcar II (7)
02:50Totalcar II (8)
03:20Teleshop (5)
04:00Brousko III (74)
01:05Brousko III (75)
02:15Seriálový tip (1)
03:05Teleshop (4)
04:00Teleshop (6)
06:00Profil zločinu II (1)
11:00Teleshop (1)
12:05Profil zločinu II (2)
12:25Profil zločinu II (3)
13:25Návrat do života II (13)
14:30Návrat do života II (14)
15:40Zelenáč III (13)
16:55Zelenáč III (14)
17:50Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
18:40Návrat do života II (14)
19:35Profil zločinu II (1)
20:45Profil zločinu II (2)
21:50Profil zločinu II (3)
22:55Zelenáč III (13)
00:00Zelenáč III (14)
00:55Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
01:50Brousko III (71)
02:35Seriálový tip (1)
03:25Teleshop (4)
04:00Anarchisti
01:40Nádherná přítomnost
03:25Jako v zrcadle
09:50Mikrob a Gasoil
11:25Po bouři
13:15Já, Daniel Blake
15:20Tenkrát na Phuketu
17:05Policistova žena
18:55Příslib úsvitu
22:00Vážený občan
00:15Příslib úsvitu
02:15Vážený občan
04:30Teleshopping
00:00Žena v černém
00:15Jessabelle
01:45Ledová smrt
03:15Teleshopping
00:00Byzantium: Upíří příběh
00:15Smrtící hora
02:10Noční incident
03:35Plážový povaleč
00:30V pasti zrady
02:05Podfuk
03:50Síla slova
06:05Strážce majáku
08:10Všechny cesty vedou do Říma
09:45Starostka Dortíková
11:15Trattoria
12:40Stažení
14:00Zamračené dny
15:50Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
17:45Bradův život
19:20Druhá míza
21:00Hodná holka
22:45Výtažek
00:15Probuzení
01:45Rande na dvě noci
03:20Gentleman s pistolí
04:45Havran
00:05Rande u přepážky
01:55Poslední závod
03:20Madam služebná
04:55Asterix a Olympijské hry
06:25Dobrodružství Tedyho Stonese
08:20Matčin stín
09:50Kung fu Yoga
11:30Devátý život Luise Draxe
13:15Císař - občanská válka
15:00Čarodějovy hodiny
16:40Dárce
18:25Ztroskotaná láska
20:00Smlouva s ďáblem
21:30Dokažte mi vinu
23:00Pokrevní pouto
01:05Mafiánovi
03:10Oko za oko
01:30Neporazitelný
03:00Close Up III (18)
04:25Close Up III (11)
04:50Close Up III (6)
05:15Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1970’s
05:45Zoom In - The Secret Garden
06:00Close Up III (7)
06:10Bravo, Girls!
06:45Doly krále Šalamouna (1)
08:35Doly krále Šalamouna (2)
10:10Dáma na kolejích
11:45Ip Man 2
13:10Po čem ženy touží
15:05Policajtka
17:15Korsický případ
19:00Sejmi prezidenta
20:40Přepadení 2: Temné území
22:00Revenant Zmrtvýchvstání
23:40Underworld: Evolution
02:05Jeskyně
03:40Zkrať to, zlato
00:00Útok žraloka
01:30Saljut-7
02:55Zakletá princezna
04:50Doktore?
06:20Doma je tady
08:05Moonfall
09:35Aloha, Lásko!
11:50Jako delfín
13:30Dej si pohov, mladej!
15:10Upír junior
17:05Ztracený poklad delfíní zátoky
18:35Už teď mi chybíš
20:15Whitney
22:15Dědictví aneb Kurvahošigutntág
00:10Ve jménu krve
02:05Pes, který zachránil Halloween
03:30Projekt Z aneb jak se točí zombie film
00:00Rimini
01:35Projekt Z aneb jak se točí zombie film
03:35Nejkrásnější chlapec na světě
09:40O bozích a lidech
11:25Blízko
13:30Mladí milenci
15:20O nekonečnu
17:20Ninjababy
18:45Ach, ty holky
20:35Sparta
22:00Více
23:45Sparta
01:45Více
03:30Policajti z L. A. (3)
00:30Prolhané krásky (6)
01:15Prolhané krásky (7)
01:55Restaurant: Impossible (1)
02:40Restaurant: Impossible (3)
03:20Hranice nemožného (9)
04:00Hranice nemožného (10)
04:45Jak to dělají? (18)
05:25Jak to dělají? (18)
06:00Smallville (7)
06:25Smallville (8)
07:25Prolhané krásky (12)
08:20Prolhané krásky (13)
09:15Gremlins 2
10:15Smallville (9)
12:25Smallville (10)
13:20Veronica Marsová (5)
14:20Veronica Marsová (6)
15:15Prolhané krásky (14)
16:10Prolhané krásky (15)
17:05Veronica Marsová (7)
18:00Veronica Marsová (8)
19:00Focus
20:00Šílený Max
22:00Roswell: Nové Mexiko (9)
23:50Roswell: Nové Mexiko (10)
00:30Jak to dělají? (17)
01:10Jak to dělají? (18)
01:35Poslední obyvatelé Aljašky (7)
02:00Poslední obyvatelé Aljašky (8)
02:45Restaurant: Impossible (1)
03:30Průkopnice (7)
04:10Hranice nemožného (11)
04:30