- Sobota
29. 6. - Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7.
Pátek 21.6.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Kill room
00:20Ozbrojení a nebezpeční
02:00Lion
03:30Před kamerou XXI (24)
05:25Lauřina hvězdička
06:00Rytíř pohárů
07:20Září
09:15Sépie a velryba
11:00Ukradené údolí
12:20Junioři
14:05Malý Sheldon VII (5)
15:40Muži v černém
16:00Před kamerou XXI (25)
17:40Dunkerk
18:10Halloween
20:00Čtyři dobré dny
21:45Přízrak
23:25Nezvěstná
00:55Becky je zpět
02:45Astronaut
04:10Karanténa smrti
00:00Zlé sémě se vrací
01:25Delirium
02:55Pojď se mnou
04:30Muži v černém 2
06:00Poslední hra o zlato
07:35Hop
09:25Bude líp III (11)
11:00Bude líp III (12)
11:25Bláznův ráj
11:55Dvě letenky do Řecka
13:35Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
15:25Znovu se zamilovat
17:45Mimi šéf: Rodinný podnik
19:30Rachel se vdává
21:15Po stopách duchů: Hotel Goldfield
23:10STAX: Soulsville, U.S.A (3)
00:45Insidious 2
01:40Rachel se vdává
03:30John Oliver: Co týden dal a vzal XI (12)
01:35Veliká II (7)
02:15Barry IV (6)
03:15Moonage Daydream
03:45Šmoulové: Zapomenutá vesnice
06:00Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody
07:30Teorie velkého třesku VI (7)
09:50Teorie velkého třesku VI (8)
10:10Mikádo
10:35Mandle a mořský koník
12:10Meg 2: Příkop
13:45John Oliver: Co týden dal a vzal XI (12)
15:40Bojovník III (5)
16:20Sektor II (1)
17:15Fantasmas (1)
18:15Geniální přítelkyně II (7)
18:50Geniální přítelkyně II (8)
19:50Euforie II (1)
21:00Euforie II (2)
22:00Euforie II (3)
22:55Euforie II (4)
23:50Euforie II (5)
00:50Euforie II (6)
01:40Euforie II (7)
02:40Euforie II (8)
03:35Daniel
04:40Sníček a Dúhalka 2
06:00Kikirikí
06:10Kouzlování
06:25Zabij nudu! II
06:35Bílý tesák (7)
06:40Staré pověsti české (26)
06:55Mach a Šebestová (7)
07:00Žofka a její dobrodružství (5)
07:15Broučci (6)
07:25Příběhy kocoura Modroočka (4)
07:30Krakonošovy pohádky (6)
07:50O Dorotce (3)
08:05Já Baryk (1/12)
08:20Tisíc a jedna noc (2)
08:25Teleshopping
09:00Kdybych byl tátou
10:15Filmové minuty
11:45Ošklivá slečna
12:00Filmové písničky Hugo Haase
13:15Kluci z hor
14:00Hadí princ
15:30Romeo, Julie a tma
16:00Kinosál
17:40Akce Rys
18:00Čechoslovák, režisér Julius Matula
19:10Filmové minuty
19:30Staré pověsti české (6)
19:35Nebe a dudy
20:00Mrňous a čarodějnice
21:35Slaměný klobouk
22:00Teleshopping
23:30Crash
01:40Stopa do minulosti
03:30Poslední polda III (7)
05:05Výjimeční
05:50Dešťová víla
08:05Rezistence
10:10Pád
12:45Poslední polda III (8)
14:40Sněženky a machři po 25 letech
15:35Erik Kamenné srdce
17:55Muppeti z vesmíru
20:05Kontraband
22:00Svět pod hlavou (1)
23:55Svět pod hlavou (2)
00:55V mysli vraha
01:50Poslední polda III (8)
03:30Bonanza
05:35Návrat
06:25Strojvůdce
08:05Chlapec z džungle
09:40Církevní basketbal
11:10Čekání na Anyu
12:45Hospodu vám nedáme
14:30Jack Hunter: Nebeská hvězda
16:05Večerní slunce
17:40Armáda jednoho
19:30Všechny cesty vedou do Říma
21:00New Yorská serenáda
22:30Julie
01:25Leonie
05:20Miluji tě modře
07:10Disco
09:10Mandie a poklad Čerokíů
11:15Criminal Games by Agatha Christie (8)
13:40Hercule Poirot
15:25Hercule Poirot
16:45Criminal Games by Agatha Christie (9)
17:50STARS! (37)
19:55Bůh masakru
20:00Celebrity s.r.o.
21:45Legendy zločinu
23:50Sklapni a zpívej
02:00Soupis kandidátů
03:30Doom
01:10Ikona
02:40Ikona
04:05Hollywood’s Best Film Directors II (1)
05:30Vánoce s princem: Královský potomek
06:00Princ a já 2
07:35Mythica: Čaroděj
09:25Láska na kari
11:00Matky
13:05Eso es
14:40Princ a já
16:30Twilight sága: Zatmění
18:20Akta X: Chci uvěřit
20:25Krokodýl: Návrat do krvavé laguny
22:00Od soumraku do úsvitu
23:30Fireball
01:10Anakonda 4: Cesta krve
02:35Bratrstvo ticha
04:00Jen jednou
01:30Stále jsme tady
02:50Ramses a jeho synové
04:20Monika
06:00Moje stará škola
07:50Exodus
09:40Obzor
11:20Romantický průvodce po ztracených místech
13:20Brutální vedro
15:05Moje stará škola
16:20Mrzout hledá Escort
18:05Čuník
20:00Na návštěvě
21:40Robocop 3
23:15Texaský masakr motorovou pilou
01:00Rodinný podnik
02:25Slunce
04:25Lore
00:30Vlastní pokoj
02:20Nástupkyně
04:10Tinnitus
06:00Doznání
07:50Vlastní pokoj
09:35Street Kings
11:25Drak
13:15Princezna
15:20Doznání
17:15Utama
19:00Dalva
20:30Za kupkou sena
22:00Ráj: Víra
00:00Princezna
01:55Poppie Nongena
03:45Vteřiny života (9)
00:25Leo Mattei: Oddělení mladistvých VII (1)
01:10Leo Mattei: Oddělení mladistvých VII (2)
02:00Leo Mattei: Oddělení mladistvých VII (3)
02:50Námořní vyšetřovací služba XVI (8)
03:40Námořní vyšetřovací služba XVI (9)
04:20Námořní vyšetřovací služba XVI (10)
05:00Totalcar (10)
06:00Profil zločinu IX (5)
06:35Námořní vyšetřovací služba: Hawai (7)
07:40Námořní vyšetřovací služba: Hawai (8)
08:30Profil zločinu IX (4)
09:25Profil zločinu IX (5)
10:25Hvězdná brána: Atlantida V (10)
11:30A-Team (1)
12:25Námořní vyšetřovací služba: Hawai (7)
13:30Námořní vyšetřovací služba: Hawai (8)
14:20Profil zločinu IX (6)
15:10Profil zločinu IX (7)
16:10A-Team (2)
17:25Hvězdná brána: Atlantida V (11)
18:25Námořní vyšetřovací služba: Hawai (9)
19:20Námořní vyšetřovací služba: Hawai (10)
20:05Špatný krok
21:00Gentleman s pistolí
22:50Vyměřený čas
00:30Ultrafialoví II (3)
02:10Námořní vyšetřovací služba XVI (8)
02:55Námořní vyšetřovací služba XVI (9)
03:35Námořní vyšetřovací služba XVI (10)
04:15Totalcar V (6)
04:55Ztracený svět (12)
00:45K poctě zbraň (48)
01:45K poctě zbraň (49)
02:35Totalcar VII (6)
03:20Teleshop (5)
04:00Teleshop (5)
06:00Společnost Adventure (6)
09:05Společnost Adventure (7)
10:00Teleshop (4)
11:00Macgyver III (6)
13:00A-Team (6)
13:55Hvězdná brána: Atlantida V (9)
15:00Hvězdná brána: Atlantida V (10)
15:55Společnost Adventure (8)
16:55Ztracený svět (13)
17:50Xena (13)
18:50A-Team (7)
19:50Macgyver III (7)
20:55Hvězdná brána: Atlantida V (9)
21:50Hvězdná brána: Atlantida V (10)
22:50Xena (13)
23:45Ztracený svět (13)
00:45K poctě zbraň (49)
01:45K poctě zbraň (50)
02:35Totalcar VII (7)
03:25Teleshop (5)
04:00Brousko III (57)
01:00Brousko III (59)
02:05Brousko III (58)
02:55Teleshop (4)
04:00Teleshop (6)
06:00Divoké včely (122)
11:00Teleshop (1)
12:15Domek na prérii IV (16)
12:35Grand Hotel (5)
13:45Brousko III (60)
15:35Divoké včely (123)
16:50Domek na prérii IV (17)
18:05Grand Hotel (6)
19:45Domek na prérii IV (17)
21:30Grand Hotel (6)
23:10Divoké včely (123)
01:00Brousko III (59)
02:10Brousko III (60)
03:05Teleshop (4)
04:00Darkland
01:35Mortem
03:35Hlavu vzhůru
11:35Kluci
13:40Mongoloid s kytarou
15:30Začít znovu
17:05Večer kejklířů
18:50Sokurov hlas
20:30Imigrant
22:00Kupředu levá
00:00Imigrant
01:45Kupředu levá
03:50Noční incident
00:00Dárce
01:20Byzantium: Upíří příběh
02:55Chlapec
00:00Paintball
01:30Nahá kořist
03:00Vánek osudu
00:25Sólista
02:05Spy kids: Stroj času
03:45Paříž 36
05:15Hrdinové
07:15Asterix a Olympijské hry
09:00Deset pravidel, jak se zamilovat
10:55Coco Chanel
12:30Bernie
14:20Vysněný život
16:00Křehkost
17:40Císař - občanská válka
19:25Panama
21:00Syčák Hesher
22:35Existenz
00:20Ve chvíli, kdy se probudíš mrtvý
01:55Tichý Don (1)
03:25V pasti zrady
00:05Osudový verdikt
01:50Svatební radosti
03:25Kouzelný svět Davida Copperfielda
05:15Ranvej
07:10Princ a já 2
08:40VIY: Tajemství dračí pečeti
10:15Nestanu se tvojí ženou
12:15Trattoria
13:50Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
15:10Café society
16:40Země naděje
18:15Za borovicovým hájem
20:00Bolest a sláva
22:15Velká svatba
00:05Černý motýl
01:35Protokol
03:05Císař - občanská válka
04:45Jeepers Creepers
01:45Ikona
03:10Ikona
04:35Bláznivá komedie 2
06:00Sloužit Sáře
07:50King Kong
09:35Bůh odpouští, já ne!
11:55Hibernatus
13:50Krycí jméno: Čistič
15:20Dva machři mezi nebem a peklem
16:50Nesnesitelná krutost
18:30Nevěsta na útěku
20:10Kickboxer
22:00Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí
23:40Ledová archa
01:00Jako horký brambor
03:00Close Up III (1)
04:30Fakjů pane učiteli
01:15Ostrov delfínů
03:10Příšerky z vesmíru
05:45Když láska klepe na dveře
07:20Poslední odkaz
09:05Martin a Venuše
10:50Vánoce na cestách
12:45Bod zlomu
14:20U mě dobrý
16:20Modelář
18:15Noční směna
20:15Poslední cesta
22:10Bandita
00:00Fakjů pane učiteli 2
02:00Příšerákovi 2
03:50Saulův syn
01:40Krvavé pomeranče
03:35Antologie města duchů
08:45Přání
10:25Beats
12:40Janička
14:25Krotká
16:25Sladký konec dne
18:50Téměř chlap
20:35Krvavé pomeranče
22:00Dohoda
23:50Krvavé pomeranče
01:50Dohoda
03:40Policajti z L. A. (6)
00:25Policajti z L. A. (7)
01:05Restaurant: Impossible (11)
01:45Restaurant: Impossible (12)
02:50Mrazivé zlato (2)
03:30Mrazivé zlato (3)
04:15Hranice nemožného (7)
05:00Smallville (6)
06:05Smallville (7)
07:00Smallville (8)
07:50Prolhané krásky (16)
08:45Prolhané krásky (17)
09:40Vítězství je naše
10:40Smallville (9)
12:40Smallville (10)
13:35Hranice nemožného (18)
14:30Hranice nemožného (19)
15:25Prolhané krásky (18)
16:20Prolhané krásky (19)
17:15Hranice nemožného (20)
18:05Hranice nemožného (21)
19:00Křižovatka osudu
20:00Roswell: Nové Mexiko (10)
21:30Roswell: Nové Mexiko (11)
22:25Podezření
23:20Policajti z L. A. (6)
01:20Policajti z L. A. (7)
02:00Restaurant: Impossible (11)
02:40Restaurant: Impossible (12)
03:45Průkopnice (4)
04:25Hranice nemožného (9)
04:45