- Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6.
Čtvrtek 25.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Jak zabít svého manžela: Příběh Nancy Brophyové
01:25Tichý les
02:50Sépie a velryba
04:30Počátek
06:00Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody
08:25MravenecZ
10:45Romantická komedie
12:10Igby
13:50Nevědomí
15:30Počátek
17:35Němá tajemství
20:00Daniel
21:50Bože, ochraňuj Texas (2)
23:05Slečna bestie
00:05Noční zvířata
01:45Maškaráda
03:45Creed II
00:25Equalizer 3: Poslední kapitola
02:35Demolice
04:20Ve víru tajemství
06:00Kašlu na lásku
07:458 Mile
09:25Průměrňákovi VII (21)
11:15Průměrňákovi VII (22)
11:35Láska podle plánu
12:00Létání pro začátečníky
13:50Mistrovské dílo
15:25Tenet
17:00Nechte ho jít
19:30Sedmilhářky II (5)
21:25Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II (1)
22:10Insidious: Poslední klíč
23:00Promenáda
00:40V krizi
02:05Nechte ho jít
04:05Ovce mezi vlky
00:40East New York (17)
02:20Smrtící hra (6)
03:00Shazam! Hněv bohů
03:50Je to nádhera!
06:00Batman a Superman: Bitva supersynů
07:40Nejdelší víkend
09:00Teorie velkého třesku II (20)
10:15Teorie velkého třesku II (21)
10:35Middletonská romance
11:00Spider-Man: Paralelní světy
12:40Spider-Man: Napříč paralelními světy
14:35Blue Beetle
16:55The Wire - Špína Baltimoru III (12)
19:00The Wire - Špína Baltimoru IV (1)
20:00John Oliver: Co týden dal a vzal XI (4)
21:00Veliká (9)
21:40Barry III (6)
22:35Sympatizant (2)
23:05Přicházejí v noci
00:05John Oliver: Co týden dal a vzal XI (4)
01:35Veliká (9)
02:15Barry III (6)
03:10Černé zlato
03:45Fidlivareška (1)
06:00Zabij nudu! II
06:15Sníček (12)
06:30Kikirikí
06:40Staré pověsti české (2)
06:55O modrém autíčku (7)
07:00Já Baryk (3)
07:10O Mikešovi (6)
07:25Žofka a její dobrodružství (8)
07:30O Dorotce (9)
07:45Tisíc a jedna noc (1/14)
07:55Příběhy kocoura Modroočka (5/5)
08:10Mach a Šebestová (12)
08:30Krakonošovy pohádky (7)
08:35Teleshopping
09:00Revue na zakázku
10:15Kinosál
11:40Adam a Eva
12:00Kinosál
13:40Právo na minulosť
14:00Cácorka
16:00Hranice (7)
17:20Filmové minuty
17:40U mě dobrý
18:00Rukojmí v Bella Vista
20:00Zlatá slepice
22:25Chata v horách
01:15Far Cry
02:45Zbytečná krutost aneb žena, pistole a obchod s nudlemi
05:40Dárce
07:20Pohádka o malíčkovi
09:35Poslední propadne peklu
11:10Avantgarda
12:55Nebojte se tmy
15:00Kluci z hor
17:05Poslední polda V (1)
19:00Street Fighter: Poslední boj
20:00Elita armády
22:10Lucas
00:25Upír z Feratu
02:00BloodRayne 2: Vykoupení
03:30Tygři železnice
05:15Nico - bájný jednorožec
07:15Regina
08:50Šťastný drak
10:20Na táboře
11:55Návrat domů
13:20Někdy na tom záleží
14:50Deset pravidel, jak se zamilovat
16:20Skoro přátelé
17:55Past na lásku
19:35Když byla Dolly Parton má matka
21:00Aun: Začátek a konec všeho
22:35Sólista
01:20Smrtící Krása
03:00Slova
05:35Criminal Games by Agatha Christie (4)
07:45Učitelem z nouze
09:50Romantické útočiště
12:00Agatha Christie’s Marple III (1)
13:50Hercule Poirot
15:55Criminal Games by Agatha Christie (5)
18:00STARS! (52)
19:55Bobule
20:00Lope - Nezkrotný básník
22:00Komplikované osudy
00:15Inju: Bestie ve stínu
01:40Vražedná dvojnice
03:25Paradise City
01:55Santa je úchyl!
03:15Close Up III (5)
04:40Close Up III (16)
05:10Zoom In V (53)
05:35Zoom In V (40)
05:40Close Up III (17)
06:00Close Up III (11)
06:35Dáma ve zlatém
07:10Anna Maria v Novela Landu
09:15King Kong
11:00Sloužit Sáře
13:20Moje superbejvalka
15:00Kaktusový Jack
16:40Ghost Rider 2: Duch pomsty
18:20Parfém: Příběh vraha
20:00London
22:10Resident Evil: Zánik
23:45Maximální riziko
01:15Road Trip
02:457 pod nulou
04:15Obsluhoval jsem anglického krále
01:35Café Marylin
03:35Narkóza
04:05Dos Estaciones
06:00Když Harry potkal Sally
07:40Joyland
09:20Přepadení v Pacifiku
11:25Přepadení 2: Temné území
13:10Úžasná Elisa
14:50Když Harry potkal Sally
16:35Výjimeční přátelé
18:10Maxine (1)
20:00Maxine (2)
20:45Maxine (3)
21:30Blízká setkání třetího druhu
22:20X
00:35Zvěstovatel
02:20Babiččin sexuální život
03:45Nic pro mě
04:00Čas zabíjet
01:45Bílá nenávist
04:15Agnes Joy
06:00Malá lekce lásky
07:35Sliby
09:05Lucky Girl
10:45Společné lži
12:20Poslušná
14:00Jesús López
16:00Tvrdá rána
17:35Slušný občan
19:05Země žen
20:30První žena
22:20A pak přišla láska...
00:00Jethica
01:30Tvrdá rána
02:45Jseš chlap?
04:10Malá lekce lásky
04:30Leo Mattei: Oddělení mladistvých II (1)
00:00Macgyver III (10)
00:50Macgyver III (11)
01:30Nezvěstná III (7)
02:15Nezvěstná III (8)
02:50Zelenáč V (7)
03:30Zelenáč V (8)
04:10Totalcar (9)
04:50Seriálový tip (1)
05:15Seriálový tip (1)
05:30Profil zločinu (6)
06:00Profil zločinu II (1)
07:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai (16)
08:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai (17)
08:55Profil zločinu II (2)
09:50Profil zločinu II (3)
10:50Hvězdná brána: Atlantida III (11)
11:55S.W.A.T. VI (8)
12:50Námořní vyšetřovací služba: Hawai (16)
13:40Námořní vyšetřovací služba: Hawai (17)
14:30Profil zločinu II (4)
15:25Profil zločinu II (5)
16:30S.W.A.T. VI (9)
17:30Hvězdná brána: Atlantida III (12)
18:20Námořní vyšetřovací služba: Hawai (18)
19:10Námořní vyšetřovací služba: Hawai (19)
20:05Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (11)
21:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (12)
21:55Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (11)
22:55Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (12)
23:50Vteřiny života (1)
00:30Leo Mattei: Oddělení mladistvých (1)
01:15Leo Mattei: Oddělení mladistvých (2)
02:05Leo Mattei: Oddělení mladistvých II (1)
02:55Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (11)
03:40Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (12)
04:25Ztracený svět (8)
00:55K poctě zbraň (7)
01:55K poctě zbraň (8)
02:40Totalcar (9)
03:25Teleshop (5)
04:00Teleshop (5)
06:00Lovci pokladů II (17)
09:00Lovci pokladů II (18)
10:00Teleshop (4)
11:00Totalcar III (7)
13:00Totalcar III (8)
13:30Lovci pokladů II (17)
14:05Lovci pokladů II (18)
15:05Hvězdná brána: Atlantida (5)
16:05Hvězdná brána: Atlantida (6)
17:05Ztracený svět (9)
18:00Ztracený svět (10)
19:00Lovci pokladů II (19)
20:00Lovci pokladů II (20)
21:00Hvězdná brána: Atlantida (7)
22:00Hvězdná brána: Atlantida (8)
22:55Ztracený svět (9)
23:55Ztracený svět (10)
00:55K poctě zbraň (8)
01:50K poctě zbraň (9)
02:40Totalcar (10)
03:25Teleshop (5)
04:00Brousko III (17)
00:50Brousko III (18)
02:05Mistři starožitníci (2)
03:05Teleshop (4)
04:00Teleshop (6)
06:00Domek na prérii II (19)
11:00Teleshop (1)
12:05Divoké včely (81)
12:25Ranč Heartland IV (19)
13:30Ranč Heartland IV (20)
14:30Brousko III (19)
15:25Domek na prérii II (20)
16:50Divoké včely (82)
17:50Ranč Heartland V (1)
18:50Ranč Heartland V (2)
19:50Domek na prérii II (20)
20:50Divoké včely (82)
21:50Ranč Heartland V (1)
22:50Ranč Heartland V (2)
23:50Brousko III (18)
00:50Brousko III (19)
02:05Mistři starožitníci (3)
03:05Teleshop (4)
04:00Nikdys nebyl
02:20Toni Erdmann
03:55Zvoník u Matky Boží
11:20Profesoři zločinu
13:25Láska šílená
15:15Psí srdce
17:00Vyšší moc
18:20Ostrov lásky
20:25Přebytečný člověk
22:00Dva dny, jedna noc
23:45Přebytečný člověk
01:30Dva dny, jedna noc
03:15Paintball
00:00Noční incident
01:25Hrůzná minulost
02:45Návrat
04:10Teleshopping
00:00Žena v černém
00:15Masakr v kopcích
01:45Hrůzná minulost 2
03:15Odhalení
00:00Zanedbání péče
01:35Lidé, které možná znáš
03:10Fotbalová chůva
05:55Starostka Dortíková
07:30Sniff a strašidelný hrad
08:55Asterix a Olympijské hry
10:15Sniff, válečný hrdina
12:10Pytel mouky
13:50Návrat
15:20Muž ve stínu
17:00Vítejte v Holly Springs
19:05Mister Mayfair (4)
21:00Muž, který miloval
22:35Nulová šance
00:10Hra pro čtyři
01:40Hodná holka
03:05Švindlíři
01:45Jiná láska
03:35Kladivo
05:10Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva
06:55Soupis kandidátů
08:45Strážce majáku
10:10Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
11:45Síla slova
13:15Můj nejlepší přítel
15:20Jak milovat s D
16:55Upírky
18:30Za borovicovým hájem
20:00Síla života
22:15Králičí nora
00:15Z lovce kořistí
01:45Synku, synku, cos to proved
03:25Grimsby
00:00Od soumraku do úsvitu
01:15Až do smrti
02:55Válečná banda
04:35Dokonalý šéf
06:00Dům harmonie
07:55Tajemství polévky rámen
11:10Princezna Nevěsta
12:55Čí je to syn?
14:35Láska na kari
16:20Grinch
18:20Nečistá hra
20:10Doom
22:00Smrt ve tmě
23:45Jezero
01:05Bod zlomu
02:20Lovecký úplněk
03:45Pravidla zabíjení
00:50Aféra Olivera Twista
02:15Mr. Olympia - Příběh bratrů Weiderových
03:45Dům na prodej, srdce k odběru
05:50Angelika
07:30Pojedeme k moři
09:30Surfařka
11:15Průvodce pro nezadané
13:10Svatá Judy
14:50Tohle je konec
16:45Gólman
18:15Divoké srdce
20:15Poslední šance
22:10Poslední lovec čarodějnic
23:55Stále mezi námi
01:40Nádech pro lásku
03:10Beats
01:25Safari
03:10Uvolnit pěsti
08:45Pardon, nezastihli jsme vás
10:30Nejkrásnější chlapec na světě
12:15Taxi Teherán
14:00Nekonečné léto
15:30Antologie města duchů
17:20Sieranevada
19:05Můj vlastní měsíc
22:00Pacifiction
00:05Můj vlastní měsíc
02:55Roswell: Nové Mexiko (5)
00:50Roswell: Nové Mexiko (6)
01:35Restaurant: Impossible (2)
02:15Restaurant: Impossible (3)
02:55Rande z pekla (5)
03:40Rande z pekla (6)
04:00Hranice nemožného (1)
04:25Smallville (22)
05:10Jak to dělají? (5)
06:00Smallville (23)
06:30Smallville (1)
07:25Smallville (2)
08:20Super drbna (2)
09:10Super drbna (3)
10:05Fandango
11:05Smallville (3)
12:45Smallville (4)
13:35Hranice nemožného (4)
14:35Hranice nemožného (5)
15:30Super drbna (4)
16:25Super drbna (5)
17:15Hranice nemožného (6)
18:05Hranice nemožného (7)
19:00Pan
20:00Nesmiřitelní
22:05Policajti z L. A. (7)
00:25Policajti z L. A. (1)
01:10Restaurant: Impossible (4)
01:50Restaurant: Impossible (5)
02:30Mrazivé zlato (3)
03:15Mrazivé zlato (4)
04:00Hranice nemožného (2)
04:45