- Čtvrtek
27. 6. - Pátek
28. 6. - Sobota
29. 6. - Neděle
30. 6. - Pondělí
1. 7. - Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7.
Úterý 4.6.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Počátek
00:05Ovce mezi vlky
02:30Protest
04:10Lion
06:00Zázračný aparát
08:00Moje perská rodina
09:35Agent z Panamy
11:25Čtyřicítka na krku
13:15Emily
15:25John Oliver: Co týden dal a vzal XI (9)
17:35Po zániku Země
18:20V moci hvězd III (1)
20:00Rod draka (7)
20:30Rod draka (8)
21:25Nic ve zlým
22:35Matčina pomsta
00:20Kill room
01:45Trojúhelník smutku
03:25Přízrak
00:45Terminator Salvation
02:15Tichý zahradník
04:10Nedoručené Vánoce
06:00Test
07:25The Independent
09:10Bude líp (5)
11:00Bude líp (6)
11:20Harry Potter a Kámen mudrců
11:50Škola je naše
14:20Je moje všechno
16:05Blue Beetle
17:25Sázka na nejistotu
19:30Zkažená úča
21:40Osm hrozných
23:20Equalizer 3: Poslední kapitola
02:05Sázka na nejistotu
03:50Uzavřený kruh (5)
03:35Taylor Mac: 24 dekád populární hudby
04:15Matky a jiné lásky
06:00Nadpřirozená moc
07:45Teorie velkého třesku V (5)
09:45Teorie velkého třesku V (6)
10:10THE WEEKND: Živě ze SoFi Stadium
10:35Létání pro začátečníky
12:15Jerrod Carmichael Reality Show (1)
13:55Hunger Games
14:30Fantastická zvířata a kde je najít
16:55Banshee IV (1)
19:10Banshee IV (2)
20:10V moci hvězd III (1)
21:00Severní vody (4)
21:25Rod draka (7)
22:25Rod draka (8)
23:25Kódované vysílání
00:35V moci hvězd III (1)
02:05Severní vody (4)
02:30Zátah 2
03:30MalinyJAMológia
06:00Kikirikí
06:05Kouzlování
06:20Zabij nudu!
06:25O modrém autíčku (3)
06:35Staré pověsti české (9)
06:50Broučci (2)
07:00Mach a Šebestová
07:15Žofka a její dobrodružství (2)
07:20Brundibáři (3)
07:30Tisíc a jedna noc (3)
07:45Příběhy kocoura Modroočka (3)
08:00O Mikešovi (2)
08:15Krakonošovy pohádky (9)
08:20Teleshopping
09:00Anička jde do školy
10:15Voda čerstvosti
11:35Jarní povětří
12:00Favorit
14:00Jiří Suchý – Život s divadlem Semafor
15:25Bony a klid 2
16:00Kinosál
17:40Pancho se žení
18:00Filmové minuty
19:25Mach a Šebestová (10, 11)
19:30Ostře sledované vlaky
20:00Kinosál
21:35Filmové minuty
21:45Na kometě
22:00Stopařky neberu!
23:20Teleshopping
23:40Nelegální obchod
00:15Lukas
01:35Turnaj zabijáků
03:00Poslední polda II (7)
04:30Jurský masakr
05:50Král Vánoc
07:35Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
09:15Zločin v šantánu
11:10Blackjack
12:30Poslední polda II (8)
14:40Vlastníci
15:30Tygři železnice
17:35Sázka o život
20:00Bez soucitu
22:25Vrátná
00:10Ve jménu spravedlnosti
01:45Smrtelná aliance
03:10Poslední polda II (8)
04:35Bonanza
05:40Kouzelný svět Davida Copperfielda
06:30Chlapec z džungle
08:25Dobrodružství Tedyho Stonese
09:55Ranvej
11:25Strýček Nino
12:55Návrat
14:35Všechny cesty vedou do Říma
16:15Vysněný život
17:45Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
19:25To jsem já
21:00Život s míčem
22:25Modigliani
01:25Vražedný ostrov
03:25Který je ten pravý?
05:20Tady hlídám já
07:10Svobodní se závazky
09:25Včerejší děti
11:50Vraždy podle Agaty Christie (5)
13:45Hercule Poirot
15:45Hercule Poirot
16:50Vraždy podle Agaty Christie (6)
17:55STARS! (2)
19:55Mnou to není II (9)
20:00Mnou to není II (10)
20:30Mateřská posedlost
21:05Něžný hák
23:00V pasti zrady
00:55Sólista
02:40Underworld: Krvavé války
01:30Velký šéf
02:55Close Up III (5)
04:35Close Up III (17)
05:00Hollywood’s Best Film Directors II (1)
05:30Close Up III (13)
06:00Vánoční návštěvník
06:30Vichr 2
08:20Šťastný Luke
10:15Frankenstein (1)
12:05Frankenstein (2)
13:35Bláznivý šaman - Zpátky z minulosti
15:10Neprůstřelný mnich
16:55Policajt z Paříže
18:40Tiché místo
20:35Zemřít mladí
22:00Nebezpečné hry
23:35Hlubinná hvězda šest
01:15Hranice
02:50Super Mac
04:30Jane
01:30Hostel
02:55Jižní hlídka
04:25Radikální metoda
06:00Amok
08:05Uklízečky
08:20Škola selfie
10:05Bohemian Rhapsody
10:40Oddechový čas
12:50Soukromá pustina
14:50Uklízečky
16:50Saloum
18:35Do morku kostí
20:00Zvířata
22:10Romantický průvodce po ztracených místech
00:25Rozlučka se svobodou
02:10Hostel II
02:35Velikonoční vajíčka
04:10Maličké
04:25Velká svoboda
00:20Obratník Násilí
02:15Nic pro mě
03:50Společná cesta
05:40Místo k životu
06:00Koyaanisqatsi
07:30Sedmý kontinent
09:00Godzilla
10:50Když Harry potkal Sally
13:10Hana a její sestry
14:50Nedokonalosti
16:35Godzilla
18:10Hellboy
20:30Četa
22:30Vlk
00:30Mláďata
02:35Ráj sušenek
04:10Vteřiny života (6)
00:30Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV (4)
01:15Leo Mattei: Oddělení mladistvých V (1)
02:05Leo Mattei: Oddělení mladistvých V (2)
03:00Bosch V (1)
03:50Bosch V (2)
04:35Totalcar IV (3)
05:20Profil zločinu VI (9)
06:00Námořní vyšetřovací služba XVII (1)
07:25Námořní vyšetřovací služba XVII (2)
08:15Profil zločinu VI (8)
09:05Profil zločinu VI (9)
10:05Hvězdná brána: Atlantida IV (17)
11:35Tým SEAL V (12)
12:25Námořní vyšetřovací služba XVII (1)
13:25Námořní vyšetřovací služba XVII (2)
14:20Profil zločinu VI (10)
15:10Profil zločinu VII (1)
16:35Tým SEAL V (13)
17:35Hvězdná brána: Atlantida IV (18)
18:25Námořní vyšetřovací služba XVII (3)
19:15Námořní vyšetřovací služba XVII (4)
20:05Macgyver III (22)
21:00Macgyver IV (1)
21:50Harrow (9)
22:45Harrow (10)
23:50Zelenáč V (19)
00:40Zelenáč V (20)
01:25Bosch V (1)
02:05Bosch V (2)
02:55Macgyver III (22)
03:35Macgyver IV (1)
04:20Ztracený svět III (20)
00:20K poctě zbraň (35)
01:15K poctě zbraň (36)
02:15Totalcar V (9)
03:05Totalcar V (10)
03:30Teleshop (5)
04:00Teleshop (5)
06:00Společnost Adventure (15)
09:00Společnost Adventure (16)
10:00Teleshop (4)
11:00MacGyver II (8)
13:00MacGyver II (9)
13:55Hvězdná brána: Atlantida IV (3)
14:50Hvězdná brána: Atlantida IV (4)
15:50Společnost Adventure (17)
16:45Ztracený svět III (21)
17:45Ztracený svět III (22)
18:45MacGyver II (10)
19:40MacGyver II (11)
20:40Hvězdná brána: Atlantida IV (3)
21:30Hvězdná brána: Atlantida IV (4)
22:25Ztracený svět III (21)
23:20Ztracený svět III (22)
00:20K poctě zbraň (36)
01:20K poctě zbraň (37)
02:20Totalcar V (10)
03:10Teleshop (5)
04:00Brousko III (44)
00:50Brousko III (45)
02:00Brousko III (46)
02:50Seriálový tip (1)
03:40Teleshop (4)
04:00Teleshop (6)
06:00Divoké včely (109)
11:00Teleshop (1)
12:15Domek na prérii IV (3)
12:35Grand Hotel (1)
13:45Brousko III (47)
15:20Divoké včely (110)
16:30Domek na prérii IV (4)
17:50Grand Hotel (2)
18:55Domek na prérii IV (4)
20:35Grand Hotel (2)
21:50Divoké včely (110)
23:30Brousko III (45)
00:50Brousko III (46)
02:00Brousko III (47)
02:50Teleshop (4)
04:00Turné
00:05Pride
02:00Turné
04:05Střípky paměti
10:30Případ SK1
12:20Spavá nemoc
14:25Tramontane
16:05Zeď
17:55Můj král
19:50Putování tučňáků
22:00Hledání
23:30Putování tučňáků
01:50Hledání
03:25Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie
00:00Zvrácená sestřička
01:35Paintball
02:55To není moje sestra
04:25Byzantium: Upíří příběh
00:00Projekt Cat City
01:50Maniak
03:20Vpich
00:15Mocná síla soucitu
01:55Rande na dvě noci
03:35Bůh masakru
06:10Asterix a Olympijské hry
07:30Princ a já 2
09:25Láska v Indii
11:00Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem
12:35Nestanu se tvojí ženou
13:50Zamračené dny
15:25Cesta na vrchol
17:20Bernie
19:20Křehkost
21:00Ztracený čas
22:45Láska časem prokletá
00:35Telepati
02:35Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
04:35Trable s ex
01:05Che Guevara: Revoluce
02:30Skore - Hokejový muzikál
04:55Matčin stín
06:30Deset pravidel, jak se zamilovat
08:10Soupis kandidátů
09:45Gentleman s pistolí
11:10Záložní jednotka
12:40Muž ve stínu
14:15Správný čas žít
16:20Síla slova
17:55Barneyho ženy
20:00Wrestler
22:10Program: Pád legendy
00:00Dante 01
01:40Che Guevara: Partyzánská válka
03:05Akta X: Chci uvěřit
01:05Blood And Bone
02:40Operace Corned Beef
04:10Zoom In - The Addams Family 2
05:50Prachy k likvidaci
06:00Kód Enigmy
07:45Jako horký brambor
09:50Černý Tulipán
11:35Yamakasi 2 - Velká výzva
13:35Marley a já
15:10Špionáž
17:10Bájní tvorové: Dračí hrobka
18:55Buddy míří na Západ
20:30Hannibal
22:00Řežba v Tombstone
00:00Torrente V: Misión Eurovegas
01:35Road Trip
03:05Close Up III (18)
04:35Voyagers - Vesmírná mise
01:10Seznam přání
02:552 Bobule
05:20Lassie se vrací
07:10Naši a já
08:55Šiška Deluxe
10:40Sejmi prezidenta
12:40Pes, který zachránil Vánoce
14:20Kincsem
16:05Jsem božská
18:15Jak obšťastnit ženu
20:15Pomsta
22:159 kulek
23:55Muži na pokraji nervového zhroucení
01:30Pes ro(c)ku
03:05Zakletá princezna
04:30Dokonalý pacient
00:10Narušitel systému
02:25Dokonalý pacient
04:35Ninjababy
08:10Michael Kolhaas
10:00Tak i na zemi
12:05Utéct
14:25Mladí milenci
16:05Více
18:05Seveřané
20:05Kde je Anne Franková
22:00Údolí
23:45Kde je Anne Franková
01:35Údolí
03:20Jak to dělají? (15)
01:25Jak to dělají? (16)
01:45Poslední obyvatelé Aljašky (8)
02:10Mrazivé zlato (7)
02:55Mrazivé zlato (8)
03:40Hranice nemožného (17)
04:25Prolhané krásky (2)
05:10Smallville (14)
06:10Smallville (15)
07:00Smallville (16)
07:50Prolhané krásky (4)
08:45Prolhané krásky (5)
09:40Milostná aféra
10:40Smallville (17)
12:50Smallville (18)
13:35Hranice nemožného (6)
14:25Hranice nemožného (7)
15:20Prolhané krásky (6)
16:20Prolhané krásky (7)
17:15Hranice nemožného (8)
18:05Hranice nemožného (9)
19:00Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko
20:0048 hodin v Paříži
22:30Roswell: Nové Mexiko (4)
00:40Roswell: Nové Mexiko (5)
01:20Restaurant: Impossible (1)
02:05Restaurant: Impossible (2)
02:45Jak to dělají? (15)
03:25Jak to dělají? (16)
03:50Poslední obyvatelé Aljašky (8)
04:15