- Úterý
2. 7. - Středa
3. 7. - Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7.
Čtvrtek 4.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Zlé sémě se vrací
02:15Purpurová barva
03:40Papírové panenky
06:00Asterix a Obelix: Říše středu
07:40Před kamerou XXI (26)
09:30Dánská dívka
10:00Anatomie pádu
11:55Bláznův ráj
14:25Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
16:00Cesta do Betléma
18:20Bláznivá, zatracená láska
20:00Po stopách duchů: Hotel Cecil
21:55Ren Faire (1)
23:20Ave, Caesar!
00:15Bláznův ráj
02:00Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
03:35Máma k nakousnutí (3)
00:00Protest
00:35Ovce mezi vlky
02:25Venom
04:05Jerry Maguire
06:00Wonka
08:15Bude líp V (7)
10:10Bude líp V (8)
10:50Flash
11:25Jízda s Madeleine
13:45Cesta k dokonalosti
15:15Julia II (1)
17:00Tintinova dobrodružství
17:45Šifra mistra Leonarda
19:30Turista II (3)
21:55V moci hvězd III (5)
22:55Tísňová linka
23:20V Bruggách
00:55Ted Bundy: Speciál o falešnosti
02:40Šifra mistra Leonarda
03:30Rod Draka II (3)
00:50Malý Sheldon VII (6)
01:55Malý Sheldon VII (7)
02:15Vlajka smrti (10)
02:35Jsme tu IV (6)
03:15Znovu se zamilovat
04:15Harry Potter a Relikvie smrti (1)
06:00Harry Potter a Relikvie smrti (2)
08:20Teorie velkého třesku VII (1)
10:30Teorie velkého třesku VII (2)
10:55Batman: Zkáza Gothamu
11:20Škola je naše
12:50Myška Pattie: Na vlnách dobrodružství
14:35Mack a Rita
16:10Věčný svit neposkvrněné mysli
17:45Girls (7)
19:30Girls (8)
20:00Můžu tě zničit (3)
20:30John Oliver: Co týden dal a vzal XI (14)
21:00Veliká II (9)
21:40Barry IV (8)
22:30Východní přísliby
23:05Zkažená úča
00:45John Oliver: Co týden dal a vzal XI (14)
02:20Veliká II (9)
03:00Barry IV (8)
03:50Na 30 dní zase spolu
04:25Fidlivareška (7)
06:00Kikirikí
06:10Sníček (4)
06:25Zabij nudu! II
06:35Staré pověsti české (8)
06:40O modrém autíčku (12)
06:55Já Baryk (1/12)
07:00O Dorotce (5)
07:15Mach a Šebestová (7)
07:25O Mikešovi (12)
07:40Pojďte pane, budeme si hrát (6)
07:45Broučci (6)
07:55Žofka a její dobrodružství (2)
08:15Krakonošovy pohádky (1/13)
08:20Teleshopping
09:00Svědkové obžaloby
10:15Filmové minuty
11:45Probuzení
12:00Myš, která prochází zdí
13:40Žena pod křížem
14:00Dvojníci
16:00O něčem jiném
18:00Kinosál
19:25Staré pověsti české (24, 25)
19:35Zatykač na královnu
20:00Kinosál
21:35Filmové minuty
21:45...nebo být zabit
22:00Teleshopping
23:25Smrtelné proroctví
01:20Kickboxer
02:45Poslední polda IV (3)
04:20První pes
06:05Král Vánoc
08:05Staré báje vikingů
10:00Mazel a tajemství lesa
12:10Pták Ohnivák
13:55Pád
15:55Detektiv z Hongkongu
17:50Inferno
20:00Lví srdce
22:00Farang
00:05Street Fighter: Poslední boj
01:40Mimozemská invaze
03:20Poslední polda IV (4)
04:50Deset pravidel, jak se zamilovat
04:45Hrdinové
06:20Matčin stín
08:05Regina
09:45Strýček Nino
11:15Tmavý kůň
12:55Armáda jednoho
14:45Všechny cesty vedou do Říma
16:15Bradův život
17:45Jack Hunter: Nebeská hvězda
19:25Hodná holka
21:00Past na lásku
22:30Smrtící Krása
01:10Pomsta v Clover Bend
02:35Vrásky
04:05Coco Chanel
05:35Starý Bob
07:45Fotbalová chůva
09:40Imogene
11:40Criminal Games by Agatha Christie (18)
13:50Hercule Poirot
15:50Criminal Games by Agatha Christie (19)
17:55STARS! (37)
19:55Bobule
20:00Já, Tonya
21:5512 let v řetězech
00:20Vrah v červeném
02:25Nezlomná
03:50Kill Bill 2
01:25Equilibrium
03:30Close Up III (17)
05:10Ultimate Countdown: Top Ten - Coolest Movie Characters
05:35Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1960’s
05:45Vítr v kapse
06:00Proč žít... a proč umírat
07:40Belphegor: Fantom Louvru
09:55Hroši v Africe
11:35Sněhurka
13:25Agent z Panamy
15:10Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu
17:05Operace Valkýra
18:45Stíny minulosti
20:30Pomsta
22:00Kazatel
23:30Na špatné straně hlavně
00:45Rozsudek smrti
02:10Šest medvědů s Cibulkou
03:45Osvícení
01:50Kde život začíná
04:15Noc 12
06:00Drak
07:55Štvanice
09:55Uklízečka měsíce
12:05Miluješ mě?
13:25Pod fíkovníky
14:55Drak
16:30Jen jednou
18:35Nultého června
20:00Medvědi tu nejsou
21:45Zlato, tomu neuvěříš
23:30Příběh dealera
00:55Nenávist
02:40V deltě
04:15Naděje a sláva
00:00Osvícení
01:55Miláček táta
04:20Poslední Vermeer
06:00První letní sníh
08:00Dos Estaciones
09:45Mateřství
11:30Jako v nebi
13:35Ve společnosti žen
15:05Krásné léto
16:40Návrat Sommersbyho
18:35Kapitán Phillips
20:30Philadelphia
22:45Výjimeční přátelé
00:50Bílá nenávist
02:40Klára
04:15Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (4)
00:00Macgyver IV (8)
00:50Macgyver IV (9)
01:30Prezident v pořadí III (7)
02:10Prezident v pořadí III (8)
03:00Zelenáč VI (3)
03:50Tým SEAL V (1)
04:30Tým SEAL V (2)
05:10Profil zločinu (4)
06:00Profil zločinu (5)
07:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (3)
08:00Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (4)
08:55Profil zločinu (4)
09:45Profil zločinu (5)
10:45Hvězdná brána: Atlantida V (19)
11:45A-Team (10)
12:40Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (3)
13:35Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (4)
14:30Profil zločinu (6)
15:20Profil zločinu II (1)
16:25A-Team (11)
17:25Hvězdná brána: Atlantida V (20)
18:25Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (5)
19:15Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (6)
20:05Námořní vyšetřovací služba XVI (14)
21:00Námořní vyšetřovací služba XVI (15)
21:50Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
22:45Ultrafialoví II (5)
23:40Ztracený svět (1)
00:25Ztracený svět (2)
01:05Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (3)
01:50Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (4)
02:45Námořní vyšetřovací služba XVI (14)
03:35Námořní vyšetřovací služba XVI (15)
04:15Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
04:55Ztracený svět (21)
00:45K poctě zbraň (57)
01:45K poctě zbraň (58)
02:35Totalcar (9)
03:25Teleshop (5)
04:00Teleshop (5)
06:00Společnost Adventure (15)
09:05Společnost Adventure (16)
10:00Teleshop (4)
11:00Macgyver III (15)
13:00A-Team II (1)
13:55Námořní vyšetřovací služba XVI (7)
15:00Námořní vyšetřovací služba XVI (8)
15:55Společnost Adventure (17)
16:50Ztracený svět (22)
17:45Xena (22)
18:45A-Team II (2)
19:45Macgyver III (16)
20:50Námořní vyšetřovací služba XVI (7)
21:45Námořní vyšetřovací služba XVI (8)
22:40Xena (22)
23:30Ztracený svět (22)
00:30K poctě zbraň (58)
01:35K poctě zbraň (59)
02:25Totalcar (10)
03:15Teleshop (5)
04:00Brousko III (66)
01:05Brousko III (67)
02:10Brousko III (68)
03:00Teleshop (4)
04:00Teleshop (6)
06:00Dcery duchem (6)
11:00Teleshop (1)
12:25Domek na prérii V (3)
12:40Grand Hotel (14)
13:50Brousko III (69)
15:30Dcery duchem (7)
16:40Domek na prérii V (4)
17:55Grand Hotel (15)
19:00Domek na prérii V (4)
21:00Grand Hotel (15)
22:05Dcery duchem (7)
00:05Brousko III (68)
01:25Brousko III (69)
02:25Seriálový tip (1)
03:15Teleshop (4)
04:00Můj táta je Baryšnikov
01:25Patriarcha
03:05Úsměvy letní noci
10:05Páté kolo od vozu
12:00Polib mě ještě
14:00Daphne
16:30Profesoři zločinu: Masterclass
18:05V domě
20:10Deník komorné
22:00Mezipřistání
23:40Deník komorné
01:30Mezipřistání
03:10Teleshopping
00:00Spletenec
00:15Smrtící hora
02:00Paintball
03:25Noční incident
00:00Ďáblův uzel
01:20Měsíc v ohrožení
03:10Syčák Hesher
00:05Tichý Don (1)
01:50Smrtící krása
03:25Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
06:10VIY: Tajemství dračí pečeti
07:45Když byla Dolly Parton má matka
09:45Nestanu se tvojí ženou
11:20Květy války
12:55Stažení
14:30Sladké letní víno
16:20Někdy na tom záleží
17:50Leonie
19:20Pokušení
21:00Svatební radosti
22:35Irská stopa
00:10Tichý Don (2)
01:40Pěkně hnusný lidi
03:10Něžný hák
00:55Dlouhá noc: Přežití
02:35Síla slova
04:55Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva
07:00Krycí jméno Lev
08:50Pytel mouky
10:25Kung fu Yoga
11:55Kočka
13:40Šéf
15:15Bůh masakru
17:05Možná řeknu ano
18:25Nádech pro lásku
20:00Mlčení
21:55Zmizelá
00:35Modigliani
02:10Armáda jednoho
04:20Ulice Cloverfield
01:25Dalších 48 hodin
03:00Vzpomínky na Manhattan
04:30Zoom In - Hitman’s Wife’s Bodyguard
06:00Close Up III (19)
06:10Close Up III (20)
06:40Hrbáč
07:15Kohout na víně
09:45Zilionáři
11:50Kolos
13:25Tanec s vlky
15:15Síly temna
18:15Vyjednavač
20:00Univerzální voják: Zpět v akci
22:05Šest výstřelů
23:35Pot a krev
01:20Babylon A.D.
03:20Close Up III (8)
04:55Útěk
01:15Bobule
02:55Surfařka
05:00Jeden a půl rytíře
06:55Jak změřit svět
09:05Velký souboj pekařů
11:15Cesta za snem
12:50Příšerákovi 2
14:35Bindu zkoušená životem
16:30Šiška Deluxe
18:15Paralelní matky
20:15Legenda jménem Lamborghini
22:25Promlčeno
23:55Tchyně na zabití
01:302Bobule
02:50Upír junior
04:20Emigranti
00:20Takové to léto
02:55Emigranti
05:15Chlapec z nebe
07:50Nafukovací panna
09:55Borgman
11:55Pacifiction
13:55Všechny mé dopisy spal
16:40Casablanca Beats
18:45Ve stínu žen
20:40Bezstarostná dívka
22:00Bratr a sestra
23:40Bezstarostná dívka
01:35Bratr a sestra
03:10Roswell: Nové Mexiko (3)
01:15Roswell: Nové Mexiko (4)
01:55Rande z pekla (3)
02:40Rande z pekla (4)
03:00Restaurant: Impossible (4)
03:25Restaurant: Impossible (1)
04:05Rande z pekla (11)
04:45Hranice nemožného (19)
05:10Jak to dělají? (1)
06:00Smallville (10)
06:25Smallville (11)
07:20Smallville (12)
08:15Prolhané krásky (17)
09:10Prolhané krásky (18)
10:05Před soumrakem
11:05Smallville (13)
12:35Smallville (14)
13:35Hranice nemožného (22)
14:30Hranice nemožného (1)
15:25Prolhané krásky (19)
16:20Prolhané krásky (20)
17:15Hranice nemožného (2)
18:10Hranice nemožného (3)
19:05Srdce v Atlantidě
20:00Magnolia
22:00Policajti z L. A. (10)
01:20Policajti z L. A. (1)
02:00Restaurant: Impossible (3)
02:50Restaurant: Impossible (4)
03:30Rande z pekla (5)
04:10Rande z pekla (6)
04:35Poslední obyvatelé Aljašky (6)
04:55