- Čtvrtek
4. 7. - Pátek
5. 7. - Sobota
6. 7. - Neděle
7. 7. - Pondělí
8. 7. - Úterý
9. 7. - Středa
10. 7. - Čtvrtek
11. 7. - Pátek
12. 7. - Sobota
13. 7. - Neděle
14. 7. - Pondělí
15. 7. - Úterý
16. 7. - Středa
17. 7.
Sobota 13.7.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Óčko flirt
00:00Óčko hity
06:00Ranní fresh
09:00YouTube Chart
10:00Óčko hity
12:00Gamingmania
13:00Óčko hity
13:05O unlocked
13:30Óčko hity
13:45Óčko Chart
14:00Soundtracky
16:00Hitrádio desítka
17:00CZ & SK
18:00Top 4 Óčko chart
19:00Óčko hity
19:15BEATS & SPRITZ: MATAMAR feat. Oranza Spritz
20:00Virtuální svět TV
22:00Óčko flirt
00:00Noční flirt
00:00Největší hity
06:00Devadesátky v devět
09:00Největší hity
10:00Remastery
11:00Největší hity
12:0090’s hitparáda
15:00Největší hity
16:00#Pošlikoment
19:00Český mejdan s Impulsem
20:00Rock The Night!
21:00Největší hity
23:00Noční flirt
00:00Expres AM
06:00Expres PM
12:00Expres HOT
18:00Expres PM
19:00Expres DANCE
21:00Expres NITE
23:00SLEEPIN’
01:00MORNIN’
07:00TRIPLESHOT
11:00MORNIN’
11:10CHILLIN’
12:00US TOP CHART
14:00CHILLIN’
15:00CZ&SK
19:00FRESH
20:00JUMPIN’
21:00SLEEPIN’
01:00Revolution
01:30Restart
05:00Retromanie
08:00Replay 80’
09:00Replay 90’
10:00Refresh
11:00Republika
13:00Rekreace
14:30Repete
16:00Rentgen
17:00Retromanie
17:30Republika
18:00Reproduktor
19:30Retro party
20:00Revolution
01:30ROCKSPECIÁL
00:00ROCKNEWS
00:20FOREVER ROCK
00:22ROCKNEWS
06:00FOREVER ROCK
06:02VÍKEND
09:00FOREVER ROCK
09:20ROCKNEWS
12:00FOREVER ROCK
12:02ROCKNEWS
21:00FOREVER ROCK
21:02METALMANIA
00:00ROCKNEWS
00:20FOREVER ROCK
00:22Geordie Shore Žhavé singl léto XXII (7)
00:20K popukání XXVIII (36)
01:05K popukání XXVIII (37)
01:30K popukání XXVIII (38)
01:55K popukání XXVIII (39)
02:15K popukání XXVIII (40)
02:40K popukání XXVIII (41)
03:00M is for Music
03:20M is for Music
06:00Rodinné dědictví MTV (5)
09:00Zatímco mluvíme: Rap před soudem
09:25Behind the Music (2021) II (6)
11:00Můj život s MTV (5)
11:50Náctileté maminky: Další kapitola (14)
12:10Teen Mom Family Reunion III (12)
12:55Catfish: Láska online IV (24)
13:45Catfish: Láska online VIII (8004)
14:25Catfish: Láska online II (4)
15:10Catfish: Láska online VIII (8044)
15:55Catfish: Láska online VIII (8054)
16:40Chyceni při činu: Nevěrní II (18)
17:30Chyceni při činu: Nevěrní II (19)
18:15Pomoc! Mám tajný vztah! II (23)
19:05Pomoc! Mám tajný vztah! II (22)
19:50Teen Mom Family Reunion III (11)
20:30Teen Mom Family Reunion III (12)
21:15K popukání XXXV (42)
22:00K popukání XXVII (15)
22:20K popukání XXVII (17)
22:45K popukání XXVII (19)
23:10K popukání XXXI (20)
23:30K popukání XXXI (21)
23:55K popukání XXXI (22)
00:15K popukání XXXI (25)
00:40Jersey Shore Family Vacation VII (12)
01:00Jersey Shore Family Vacation VII (13)
01:50K popukání XXXIII (39)
02:40K popukání XXXIII (40)
03:00M is for Music
03:20Club Caliente!
01:00Reload! Club Classics
03:00Big Weekend Tunes!
04:00100% Party Tunes!
07:00Reload! Club Classics
12:00Big Weekend Tunes!
13:00Ultimate Rap & RnB
19:00Club Caliente!
20:00Big Weekend Tunes!
22:00Reload! Club Classics
01:00Club Caliente!
02:00Big Weekend Tunes!
04:00Today's Top Hits
01:00Non Stop Hits
02:00Non-Stop Hits
07:00MTV Top 20
10:00Non-Stop Hits
11:00Isle Of MTV 2024: The Headliners!
15:00Weekend Hitlist
16:00100% 2020s!
20:00Party Hits!
21:00Party Hits!
03:00Isle Of MTV: Past & Present...
00:00MTV Live Vault!
01:30Rock.Alt.Indie
02:00MTV World Stage: Isle of MTV...
03:00MTV World Stage: Isle of MTV...
03:45HD Hits!
04:30Global Beats!
06:0090s Mixtape!
02:00Ultimate 90s Playlist!
05:00Girl Power Hour!
08:0090s Mixtape!
09:00Top Hits Of 1995!
12:00Saturday Night Party!
16:00Dance Megamix!
19:00Ultimate 90s Playlist!
23:0090s Mixtape!
02:00Top 40 Most Memorable Vids!
00:00Get The Party Started!
03:00Supermassive Rock Anthems!
05:00Non-Stop Y2Ks!
06:00Hits On Shuffle!
11:00Crazy In Love!
16:00Non-Stop Y2Ks!
17:00Epic Videos From The Girls! Top 40
21:00Get The Party Started!
00:00I Want My MTV 80s!
02:00Forever 80s
04:00I Want My MTV 80s!
06:00Alternative 80s! Top 50
09:0080s Double Shots: 2 From 1!
13:0050 Forgotten Gems Of The 80s
16:00Rhythm Is Gonna Get Ya! 80s...
20:00I Want My MTV 80s!
02:00Forever 80s
04:00MB Online A
00:00MB Hits
06:00MB Online A
09:00MB Online B
10:00MB Online A
11:00Casino Music
12:00MB Hits
14:00MB Online A
16:00MB Retro
20:00MB Online A
00:00DJ Night Deluxe by Kontor records
01:00Hits Only
03:00Morning Show
05:00Coffee & TV
08:00Top 25
12:30Update Deluxe
14:00Ligaticker
15:00Hits Only
18:00Disco Deluxe
20:00Hitshaker Deluxe
23:00Hits Only
01:00Ultra Mix
00:00DJ Mixes premiere
01:00Nite Sides
02:00Nite Sides
03:00Nite Sides
04:00DJ Mixes premiere
05:00Morning Spin
06:00Morning Spin
07:00Morning Spin
08:00DJ Mixes premiere
09:00Artist Breakout
10:00Fresh Out The Box
11:00Ultra Mix
12:00DJ Mixes premiere
13:00Totally Indie
14:00Rough Riff
15:00Ultra Mix
16:00DJ Mixes premiere
17:00Artist Breakout
18:00Ultra Mix
19:00DJ Mixes premiere
20:00DJ Mixes premiere
21:00Bounce & Fun
22:00Bounce & Fun
23:00Bounce & Fun
00:00DJ Mixes premiere
01:00Nite Sides
02:00Nite Sides
03:00Nite Sides
04:00Moonlight Melodies
00:00Dawn Chorus
06:00Simply Strings
10:00Tenors & Divas
11:00Hall of Fame
12:00Saturday Selection
13:00Simply Strings
17:00Pure Piano
18:00Around The World
19:00At the Movies
20:00Evening Encore
21:00Moonlight Melodies
00:00Noel Gallagher
00:00Ellie Goulding
01:39Various Artists
02:35George Michael
03:00George Michael
03:23The Killers
05:37Various Artists
06:52U2
07:04BLACKPINK
08:30Linkin Park - Linkin Park
10:00Rodrigo y Gabriela
11:26Red Hot Chili Peppers
12:15Britney Spears
13:00The Strokes
14:29Various Artists
15:44George Michael
16:00George Michael
16:23The Killers
18:37Various Artists
19:52Usher
20:01Robbie Williams
21:23Beck
22:46Taylor Swift - Taylor Swift
23:39Avril Lavigne
00:00Destiny’s Child
00:54Various Artists
02:45Usher
03:00Robbie Williams
04:21Intermezzo
01:46Zrození klavíristy - klavírní soutěž Gézy Andy
03:00A. Brendel hraje Liszta: Années de Pélerinage/1
04:18A. Brendel hraje Liszta: Années de Pélerinage/2
05:07Intermezzo
05:58Prix de Lausanne 2024 - Rising Stars
06:30J. Nott a Orchester de la Suisse Romande: Britten, Šostakovič
08:12L. Janáček: Jenůfa ve Státní opeře Berlín
10:30Daniel Barenboim a Berlínští filharmonikové: W. A. Mozart - Klavírní koncert č. 25
12:36Daniel Barenboim a Berlínští filharmonikové: W. A. Mozart - Klavírní koncert č. 26
13:07Daniel Barenboim a Berlínští filharmonikové: W. A. Mozart - Klavírní koncert č. 27
13:39Émile Parisien Sextet a Theo Croker
14:30Klavírní festival v Lille: Isfar Sarabski Trio
15:49Leila Martial & Baa Box - Maison Nougaro barge
16:42Intermezzo
17:19so what?! – Friedrich Gulda
17:50Lucernský symfonický orchestr, M. Sanderling: Schreker, Beethoven
18:48V. Bellini: Náměsíčná v Královské opeře v Opéra Royal de Wallonie-Liége
20:30INSO-Lviv Orchestra, D. Stasevska, J. Bell: Bacewicz, de Hartmann, Skoryk, Stankovyč, Chopin
22:55P. Moratoglou: F. da Milano, G. Regondi, M. Castelnuovo-Tedesco, N. d’Angelo
00:18Intermezzo
01:48TANZ LINZ Landestheater Linec: Spící krasavice
03:00Orchestre de l'Opéra Royal, Marie Van Rhijn: Vivaldi, Pergolesi
04:15Alexandre Bloch, Orchestre National de Lille - Beethoven, Mahler
00:13InterMezzo
01:41Riccardo Chailly, Filarmonica della Scala: Prokofiev, Tchaikovsky
02:00Philippe Herreweghe, Orchestre des Champs-Elysées - Mozart, Beethoven
03:20Zubin Mehta, Verbier Festival Orchestra: Berlioz
04:43Alexandra Dovgan: Bach, Brahms - Verbier Festival
06:00Royal Concertgebouw Orchestra, Christian Thielemann: Bruckner
07:00InterMezzo
08:45Martha Argerich & Friends in Hamburg: Mozart, Bartok, Shostakovich
09:30Martha Argerich & Friends in Hamburg: Beethoven, Mendelssohn, Franck
11:09InterMezzo
12:42Brad Mehldau Trio - Festival International de Jazz de Montreal
13:00Hiromi - the Piano Quintet - Festival international de Jazz de Montréal
14:23José del Tomate, Granada Festival
16:05Puccini: Turandot - Verona
17:00Orchestre National du Capitole de Toulouse, Tarmo Peltokoski: Wagner, Strauss
19:18Martha Argerich, Charles Dutoit, Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo: Ravel, Tchaikovsky
21:00Kazuki Yamada,Véronique Gens, Philharmonique de Monte-Carlo - Berlioz
22:37Czech Philharmonic, Yuja Wang, Semyon Bychkov: Smolka, Rachmaninov, Janáček
00:17Wagner: Das Rheingold - Opernhaus Zurich
02:00InterMezzo
04:30Franck - Stradella
00:00Boulez conducts Mahler's Symphony No. 2
01:58The Violin's Voice
03:28Beethoven - Symphony No. 2
04:20IVC 2021 - Semi-finals: Ives, Brahms a. o.
04:57Liszt - Sonata in B minor S.178
05:21Beethoven - Violin Concerto in D major, Op. 61
06:00Mozart - Violin Concerto No. 4
06:50Bach - Well-Tempered Clavier, Book II No. 13 to 24
07:12Telemann - Cantata: Ich danke dem Herrn, TVWV 7:14
08:30Discovering Masterpieces – Beethoven No. 5
08:48Schumann - Piano Sonata No. 2 in G minor, Op. 22
09:15Bach - Brandenburg Concertos, BWV 1046-1051
10:09Works by Mendelssohn and Hensel
11:47Music of Naples
13:02Brahms - Violin Sonata No. 2, Op. 100
13:15Rota - The Godfather Suite
13:36Prosseda performs Mozart, Schubert & Chopin
14:05Schleiermacher - Relief for Orchestra
15:38Les Saltimbanques
15:52Villa-Lobos - String Quartet No. 9
18:04Pierre Boulez conducts Modern Classics
18:38Heitor Villa-Lobos Music for Cello and Piano - III
20:03Solo Finals - Liszt Competition 2017
20:27Barati & Debargue perform Debussy, Brahms & Franck
21:00Rachmaninoff - Piano Concerto No. 4 & Nielsen 6th
22:19Handel - Agrippina
00:00Riccardo Chailly conducts Mendelssohn
02:34Discovering Masterpieces - Concerto for Orchestra
04:09Pletnev conducts Ravel & Scriabin
04:37KhITMIKS
00:00NOVOSTI PERVOGO
01:00KhITMIKS
01:10Khipstarama
02:00KhITMIKS
03:00MJuSLI
05:00WORKOUTPLEJLIST
08:00MJuSLI
09:00NOVOSTI PERVOGO
10:00KhITMIKS
10:10NOVOSTI PERVOGO
14:00KhITMIKS
14:10SUPERNOVA
16:00VEChERNIJ LAJK. PREMERA.
17:00KhITMIKS
17:30NOVOSTI PERVOGO
18:00GOLDY
18:10LAVChART
19:00KhITMIKS
19:45LikeChas
21:00PREPATI
22:00KhITMIKS
00:00NOVOSTI PERVOGO
01:00KhITMIKS
01:10Khipstarama
02:00KhITMIKS
03:00