- Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6.
Úterý 23.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00To je banger, kámo
14:00Radio Top 30
15:00Óčko hity
17:00CZECH DANCE TOUR 2024: Jinřichův Hradec
18:00Óčko hity
18:05Party ride
19:00Hot hity
21:00Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Noční flirt
00:00Největší hity
06:00Oldschool
08:00Největší hity
10:00Jukebox ve čtyři
16:00Největší hity
17:00#Pošlikoment
19:00Český mejdan s Impulsem
20:00Devadesátky
22:00Noční flirt
00:00Expres AM
06:00Expres TOP
11:00Expres PM
12:00Expres HOT
21:00Expres NITE
22:00SLEEPIN’
00:00MORNIN’
07:00TRUESCHOOL
11:00WORKIN’
12:00CZ&SK
19:00GRIME TIME
20:00O BLACK LIST
21:00REWIND! 5. ELEMENT
22:00CHILLIN’
23:00SLEEPIN’
00:00Revolution
00:00Restart
05:00Retromanie
08:00Replay 80’
09:00Replay 90’
10:00Refresh
11:00Republika
13:00Rekreace
14:30Repete
16:00Rentgen
17:00Retromanie
17:30Republika
18:00Reproduktor
19:30Replay 90’
20:00Retro love
22:00Revolution
00:00ROCK SPECIÁL
00:00ROCKNEWS
00:20FOREVER ROCK
00:22ROCKNEWS
06:00FOREVER ROCK
06:02ROCKSPECIÁL
09:00FOREVER ROCK
09:20ROCKNEWS
12:00FOREVER ROCK
12:02METALMANIA
20:00FOREVER ROCK
20:20ROCKNEWS
21:00FOREVER ROCK
21:02METALMANIA
00:00ROCKNEWS
00:20FOREVER ROCK
00:22Floribama Shore II (13)
00:20K popukání XXXIII (19)
01:05K popukání XXXIII (20)
01:30Ideální pár IV (3)
01:55Ideální pár IV (4)
02:40MTV Breakfast Club
06:00Náctileté maminky 2 VIII (38)
09:30Náctileté maminky 2 VIII (39)
10:10Náctileté maminky 2 VIII (40)
11:00Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu VII (8)
11:45Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu VII (9)
12:30Catfish: Láska online VIII (8059)
13:15Catfish: Láska online VIII (8060)
13:55K popukání XVIII (34)
14:40Ideální pár IV (5)
15:05Ideální pár IV (6)
15:55Catfish: Láska online VI (19)
16:45Catfish: Láska online VII (19)
17:30Catfish: Láska online IV (2)
18:10Catfish: Láska online V (20)
19:00Chyceni při činu: Nevěrní II (10)
19:45K popukání XXXIV (29)
20:30K popukání XXXII (21)
20:55K popukání XXXII (22)
21:15K popukání XXXII (23)
21:40Teen Mom Family Reunion III (1)
22:00Výzva: Bitva o nového šampiona XXXIX (20)
22:50Geordie Shore XXIV (10)
23:55Floribama Shore II (14)
00:45K popukání XXXIII (21)
01:30Ideální pár IV (5)
01:55Ideální pár IV (6)
02:40Ultimate Rap & RnB
00:00Big Tunes!
01:00100% Party Tunes!
07:00Reload! Club Classics
12:0050 Best R&B Collabs Ever!
13:00Big Tunes!
16:00Ultimate Rap & RnB
18:00100% Party Tunes!
19:00Reload! Club Classics
23:00Ultimate Rap & RnB
00:00Big Tunes!
01:00MTV Top 20
01:00Non-Stop Hits
02:00Non-Stop Hits!
07:00Non-Stop Hits
11:00Today's Top Hits
15:00Totally 10s!
16:00Worldwide Hits
18:00MTV Top 20
20:00Totally 10s!
21:00Worldwide Hits!
22:00Non-Stop Hits
02:00Can We Be Friends? Non-Stop...
00:00MTV Live Vault!
01:30Rock.Alt.Indie
02:00MTV World Stage Highlights:...
03:00World Stage: Marshmello
03:45World Stage: Hardwell
04:05HD Hits!
04:30Global Beats!
06:00MTV Rewind: 2019
07:0020 Unexpectedly Great Collabs!
08:00HD Hits!
09:30Eat, Sleep, Dance, Repeat!
10:00Rock.Alt.Indie
11:00MTV World Stage Highlights:...
12:00World Stage: Marshmello
12:45World Stage: Hardwell
13:05HD Hits!
13:30MTV Rewind: 2019
15:0020 Unexpectedly Great Collabs!
16:00HD Hits!
17:30Eat, Sleep, Dance, Repeat!
18:00Gonzo With Jack Saunders
19:00Dua Lipa: MTV Live Stage
20:00World Stage: Tom Grennan
20:20World Stage: OneRepublic Malta...
20:45HD Hits!
21:30MTV Rewind: 2019
23:0020 Unexpectedly Great Collabs!
00:00HD Hits!
01:30Rock.Alt.Indie
02:00MTV World Stage: Alicia Keys
03:00MTV Family Legacy
03:20MTV Asks: Doja Cat
03:45Craig David: I Want My MTV
04:05HD Hits!
04:3090s Mixtape!
02:00Ultimate 90s Playlist!
05:00Girl Power Hour!
08:0090s Mixtape!
09:0090s In Love!
12:00Saturday Night Party!
16:00Dance Megamix!
19:00Ultimate 90s Playlist!
23:0090s Mixtape!
02:0040 Unforgettable Hits From The...
00:00Get The Party Started!
03:00Supermassive Rock Anthems!
05:00Non-Stop Y2Ks!
06:00Hits On Shuffle!
11:00Crazy In Love!
16:00Non-Stop Y2Ks!
17:00Hey Ladies! 40 Party Anthems
21:00Get The Party Started!
00:001986 Wrapped!
00:00Non-Stop 80s Hits!
04:00Electric 80s!
06:0080s Girls Just Wanna Have Fun...
08:00Pump Up The 80s Party!
12:00Headbangers Ball!
14:00I Want My MTV 80s!
15:00Non-Stop 80s Hits!
19:00Electric 80s!
21:0080s Women Rock!
23:00Totally 80s!
00:00Non-Stop 80s Hits!
04:00MB Online A
00:00MB Hits
06:00MB Online A
09:00MB Online B
10:00MB Online A
11:00Casino Music
12:00MB Hits
14:00MB Online A
16:00MB Love
20:00MB Online A
22:00MB Online A
00:00Hits Only
01:00Morning Show
05:00Make My Day
08:00Hot.now
13:00Top 25
14:00Hits Only
16:00Hits Only
17:00Hot.now
18:00Made in Germany
19:00Update Deluxe
22:0080s Extreme
23:00Hits Only
01:00Ultra Mix
00:00DJ Mixes premiere
01:00Nite Sides
02:00Nite Sides
03:00Nite Sides
04:00DJ Mixes premiere
05:00Morning Spin
06:00Morning Spin
07:00Morning Spin
08:00DJ Mixes premiere
09:00Artist Breakout
10:00Fresh Out The Box
11:00Ultra Mix
12:00DJ Mixes premiere
13:00Bounce & Fun
14:00Flow
15:00Ultra Mix
16:00DJ Mixes premiere
17:00Artist Breakout
18:00Ultra Mix
19:00Fresh Out The Box
20:00DJ Mixes premiere
21:00Totally Indie
22:00Rough Riff
23:00Ultra Mix
00:00DJ Mixes premiere
01:00Nite Sides
02:00Nite Sides
03:00Nite Sides
04:00Moonlight Melodies
00:00Dawn Chorus
06:00Simply Strings
10:00Tenors & Divas
11:00Hall of Fame
12:00Afternoon Overture
13:00Simply Strings
17:00Pure Piano
18:00Tenors & Divas
19:00Hall of Fame
20:00Evening Encore
21:00Moonlight Melodies
00:00Britney Spears
00:00The Lumineers
01:28Passenger
02:23Various Artists
02:41Toto
03:00Beck
04:53Various Artists
05:46Slash & Myles Kennedy & The Conspirators
06:02Tom Petty & The Heartbreakers
07:30Life
08:25Adele
08:54Lady Gaga
10:20The Veronicas
11:32Various Artists
11:48Toto
12:00Beck
13:53Various Artists
14:46Take That
15:03Amy Winehouse
16:55Ed Sheeran
18:02James Taylor (JTQ)
19:48Vance Joy
20:41Various Artists
20:52Eric Clapton & Steve Winwood
21:04Leon Bridges
23:24Pearl Jam
00:00Primal Scream
02:01Various Artists
02:36Eric Clapton & Steve Winwood
03:00G. Noseda, Y. Bronfman a Royal Concertgebouw Orchestra: Kodaly, Liszt, Dvořák
01:10Intermezzo
02:12Jazzový festival Lugano: McCoy Tyner Trio
03:00New Morning: The Yellowjackets
03:30Jazzový festival Lugano: Sun Ra Arkestra
04:52A. Brendel hraje Liszta: Années de Pélerinage/1
05:38A. Brendel hraje Liszta: Années de Pélerinage/2
06:30O. Messiaen: Et exspecto resurrectionem mortuorum v La Meijea
07:20S. Byčkov a Česká filharmonie: B. Smetana
08:10Intermezzo
09:35G. Verdi: La Traviata v Gran Teatre del Liceu
10:00Wagnerovi Židé
12:14Intermezzo
13:07Orchestre de Paris, L. Shani, K. Gerstein: Beethoven, Čajkovskij
13:30M. Argerich a L. Shani: Prokofjev, Rachmaninov, Ravel
14:52Balet: Katedrála
16:22Intermezzo
17:35Wagnerovi Židé
18:05P. Boulez diriguje Wagnera, Berga a Schoenberga
18:58Balet: La Bella Otero
20:30Orchestre de Paris, S. Devieilhe, P. Heras-Casado: Ravel, Mussorgskij
22:32R. Strauss: Růžový kavalír
23:40Ensemble Intercontemporain, M. Pintscher: Zappa, Gander, Varése, Zorn
03:30Plácido Domingo - gala ve Versailles
04:52Damien Guillon, Le Banquet Céleste: Bach - Saintes
01:01Fre3 Women - Banlieues Bleues
02:07Marc Ribot & The Jazz-Bins - Banlieues Bleues
02:57ONJ - Dancing in your Head(s) - La Galaxie Ornette - Banlieues Bleues
04:10Héléne Grimaud: Woodland and beyond - Hamburg, Elbphilharmonie
05:04Bernard Haitink, Isabelle Faust, Berliner Philharmoniker: Beethoven
06:10Daniel Harding, Bryn Terfel, Berliner Philharmoniker - Europakonzert 2019
07:41Crystal Pite: Revisor
09:30Hervé Koubi - Odyssey
11:00InterMezzo
12:01Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Mozart, Beethoven, Shostakovich
13:00The Orchestre National du Capitole de Toulouse, Maxim Emelyanychev and Adam Laloum: Schumann
14:28InterMezzo
15:38Lakme by Delibes at the Opéra Royal de Wallonie-Liége
16:45Christian Zacharias at the Gianadda Foundation: Tchaikovsky, Schubert
19:15Alexandre Kantorow plays Brahms at the Fondation Singer Polignac
21:00The Trio Sora at the Fondation Singer Polignac: Beethoven
22:07Quatuor Arod at the Fondation Singer Polignac: Mozart, Beethoven, Debussy
23:07Christian Zacharias at the Gianadda Foundation: Tchaikovsky, Schubert
00:40Crystal Pite: Revisor
02:14Hervé Koubi - Odyssey
03:45InterMezzo
04:46Mahler - Das Lied von der Erde
00:25Heitor Villa-Lobos Music for Cello and Piano - V
01:35Mozart - Gran partita
01:59IVC 2021 - Semi-finals: Schönberg, Britten a. o.
02:47Schubert - Four Impromptus, Op. 90
03:10Classica Spotlight
03:38Lucerne Festival 2004 - Pollini plays Beethoven
04:00Mozart - Violin Concerto No. 3
04:36Bach - Partita No. 2 and Sonata No. 3
05:00CMIM Voice 2022 - Semi-final: Bryan Murray
05:58The Pianists Keys
06:28Schumann - Piano Sonata No. 3, Op. 14
07:10Classica Spotlight
07:32Mahler - Symphony No. 6
08:02Schubert - Piano Trio No. 2, Op. 100, D. 929
09:38Heitor Villa-Lobos Music for Cello and Piano - IV
10:30Mozart - String Quartet No. 19 in C major, K. 465
10:55Bach - Brandenburg Concerto No. 1
11:24Classica Spotlight
11:43Gennaro Manna - Arias in World Premiere
12:06Gala from Berlin - 2009
13:04Mahler - Symphony No. 4
14:44Chopin - Piano Concertos No. 1 & No. 2
15:41Bach - Cello Suite No. 1 in G major, BWV 1007
17:14Documentary 2017
17:35Glass - Double Concerto for Two Pianos
18:18Classica Spotlight
18:46Beethoven - Symphony No. 4 in B-flat major, Op. 60
19:00Beethoven - Symphony No. 7 in A major, Op. 92
19:37Segatta - Ikone
20:22Documentary: Gianandrea Noseda
21:08Classica Spotlight
21:45Rossini - La Cenerentola
22:00Bach - Partitas for Solo Violin
00:53Discovering Masterpieces – Debussy – La Mer
02:07Dvořák - Cello Concerto in B minor, Op. 104
02:35CMIM Voice 2022 - Final: Sarah Dufresne
03:22Liszt - Bénédiciton de Dieu dans la solitude S.173
03:39Mozart - Piano Concerto No. 27, KV 595
04:00Rachmaninoff - Piano Concerto No. 4, Op. 40
04:36NOVOSTI PERVOGO
01:00KhITMIKS
01:10Khipstarama
02:00KhITMIKS
03:00MJuSLI
05:00WORKOUTPLEJLIST
06:00MJuSLI
07:00NOVOSTI PERVOGO
10:00KhITMIKS
10:10NOVOSTI PERVOGO
12:00KhITMIKS
12:10NOVOSTI PERVOGO
13:00LAVChART
13:10KhITMIKS
13:30NOVOSTI PERVOGO
15:00KhITMIKS
15:10NOVOSTI PERVOGO
16:00KhITMIKS
16:10VAJBChART
17:00KhITMIKS
17:30NOVOSTI PERVOGO
18:00KhITMIKS
18:10NOVOSTI PERVOGO
19:00KhITMIKS
19:10LikeChas
21:00FREShMEhNY
22:00NOVOSTI PERVOGO
23:00KhITMIKS
23:10NOVOSTI PERVOGO
01:00KhITMIKS
01:10Khipstarama
02:00KhITMIKS
03:00