- Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6. - Čtvrtek
13. 6. - Pátek
14. 6. - Sobota
15. 6. - Neděle
16. 6. - Pondělí
17. 6. - Úterý
18. 6.
Pátek 26.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Hitrádio desítka
14:001Charted
15:00Smartmania
16:00Óčko hity
16:05Óčko Unlocked
16:30New Music Radar
17:00Top 4 Óčko chart
18:00Óčko hity
18:15NN NIGHT RUN A AVON BĚH: Ostrava
18:55Party ride
19:00O Black Party
21:00Virtuální svět TV
22:00Óčko flirt
00:00Největší hity
06:00Oldschool
08:00Největší hity
10:00Jukebox ve čtyři
16:00Největší hity
17:0090’s hitparáda
18:00Největší hity
19:00Český mejdan s Impulsem
20:00Jukebox mejdan
21:00Největší hity
23:00Noční flirt
00:00Expres AM
06:00Expres OLDSCHOOL
11:00Expres PM
12:00Expres DANCE
21:00Expres NITE
23:00MORNIN’
07:00FRESH
11:00WORKIN’
12:00TRIPLESHOT
15:00WORKIN’
15:10CZECH SPOTIFY LIST
18:00CZ&SK
19:00O BLACK TALK: LBOY
20:00JUMPIN’
21:00SLEEPIN’
01:00Restart
05:00Retromanie
08:00Replay 80’
09:00Replay 90’
10:00Refresh
11:00Republika
13:00Rekreace
14:30Repete
16:00Rentgen
17:00Retromanie
17:30Republika
18:00Reproduktor
19:30Retro party
20:00Revolution
01:30ROCKNEWS
06:00FOREVER ROCK
06:02BACKSTAGE
09:00FOREVER ROCK
09:20ROCKNEWS
12:00FOREVER ROCK
12:02VÍKEND
20:00FOREVER ROCK
20:20ROCKNEWS
21:00FOREVER ROCK
21:02ROCKSPECIÁL
00:00ROCKNEWS
00:20FOREVER ROCK
00:22MTV Breakfast Club
06:00MTV Top 20
08:30Náctileté maminky 2 IX (7)
09:30Náctileté maminky 2 IX (8)
10:10Náctileté maminky 2 IX (9)
11:00Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu VIII (1)
11:45Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu VIII (2)
12:30Catfish: Láska online VIII (8065)
13:15Catfish: Láska online VIII (8066)
13:55Ideální pár - Británie (1)
15:05Ideální pár - Británie (2)
15:55Catfish: Láska online VII (3)
16:45Catfish: Láska online VIII (8004)
17:30Catfish: Láska online II (4)
18:10Catfish: Láska online V (5)
19:00Chyceni při činu: Nevěrní II (18)
19:45K popukání XXXIV (10)
20:30K popukání XXXII (30)
20:55K popukání XXXII (31)
21:15K popukání XXXII (32)
21:40Ex na pláži: Celebrity III (3)
22:00Jersey Shore Family Vacation VII (2)
22:45Geordie Shore XVI (3)
23:35Floribama Shore II (17)
00:20K popukání XXXIII (25)
01:05K popukání XXXIII (26)
01:30Ideální pár - Británie (1)
01:55Ideální pár - Británie (2)
02:40100% Party Tunes!
07:00Reload! Club Classics
12:00Big Tunes!
13:00Ultimate Rap & RnB
17:00Club Caliente!
18:00Friday Club Feels
20:00Club Caliente!
01:00Reload! Club Classics
03:00Big Weekend Tunes!
04:00Non-Stop Hits!
07:00MTV Top 20
09:00Non-Stop Hits!
10:00Totally 10s!
16:00Worldwide Hits
18:00MTV Top 20
20:00Totally 10s!
21:00Today's Top Hits
01:00Non-Stop Hits
02:00Eat, Sleep, Dance, Repeat!
06:00MTV Rewind: 2022
07:00Ariana Grande & Friends
08:00MTV Live Vault!
09:30Global Beats!
10:00Rock.Alt.Indie
11:00MTV World Stage Highlights:...
12:00World Stage: Marshmello
12:45World Stage: Hardwell
13:05HD Hits!
13:30MTV Rewind: 2022
15:00Ariana Grande & Friends
16:00MTV Live Vault!
17:30Global Beats!
18:00Rock.Alt.Indie
19:00World Stage: OneRepublic Malta...
20:00Fresh Out Live
20:40MTV's Guitar Hits
20:50Ariana Grande & Friends
00:10MTV Live Vault!
01:30Rock.Alt.Indie
02:00World Stage: OneRepublic Malta...
03:00MTV World Stage: Alicia Keys
03:45MTV Family Legacy
04:05HD Hits!
04:30Ultimate 90s Playlist!
05:00Girl Power Hour!
08:00Mmm Bop! Perfect Pop
09:00Hot 90s Hits From The Girls!
12:002 For 1: 90s Double Drop!
16:00MTV 90s @ The Movies!
19:00Alternative Nation!
22:00Ultimate 90s Playlist!
23:0090s Mixtape!
02:00Crazy In Love!
05:00Non-Stop Y2Ks!
06:00Hits On Shuffle!
11:00Rap & R’n’B Jamz
16:00Non-Stop Y2Ks!
17:00We Belong Together! Classic...
22:00Hits Don’t Lie
23:00Chillout Zone
04:55Greatest Love Of All!
06:0050 Greatest Female Voices Of ..
08:00Super Pop Hits!
12:00Headbangers Ball!
14:00I Want My MTV 80s!
15:00Non-Stop 80s Hits!
19:00Greatest Love Of All!
21:00Rock Anthems!
23:00Totally 80s!
00:00Non-Stop 80s Hits!
04:00MB Hits
06:00MB Online A
09:00MB Online B
10:00MB Online A
11:00Casino Music
12:00MB Hits
14:00MB Online A
16:00MB Disco
20:00MB Online A
00:00Morning Show
05:00Make My Day
08:00Hot.now
13:00Hits Only
15:00Top 40
16:00Top 40
17:00Deluxe 2000
19:00Hits Only
22:00Dance Deluxe
23:00DJ Night Deluxe by Kontor records
01:00Hits Only
03:00DJ Mixes premiere
05:00Morning Spin
06:00Morning Spin
07:00Morning Spin
08:00DJ Mixes premiere
09:00Artist Breakout
10:00Fresh Out The Box
11:00Ultra Mix
12:00DJ Mixes premiere
13:00Bounce & Fun
14:00Flow
15:00Ultra Mix
16:00DJ Mixes premiere
17:00Artist Breakout
18:00Ultra Mix
19:00Fresh Out The Box
20:00DJ Mixes premiere
21:00Totally Indie
22:00Rough Riff
23:00Ultra Mix
00:00DJ Mixes premiere
01:00Nite Sides
02:00Nite Sides
03:00Nite Sides
04:00Dawn Chorus
06:00Simply Strings
10:00Tenors & Divas
11:00Hall of Fame
12:00Afternoon Overture
13:00Simply Strings
17:00Pure Piano
18:00Tenors & Divas
19:00Hall of Fame
20:00Evening Encore
21:00Moonlight Melodies
00:00Various Artists
05:55Mötley Crüe
06:03Lauryn Hill
07:52Muse
08:46Rod Stewart
10:26Childish Gambino
11:40Various Artists
11:53Jessie J
12:02U2
13:3130 Seconds To Mars
15:02Jack Johnson
16:31Black Country
17:26Creedence Clearwater Revival
18:00Alice In Chains - Alice in Chains
19:27Various Artists
20:40Alice Cooper
21:00Paramore
22:20Faith No More
00:00Justin Bieber
00:50Various Artists
02:31Destiny’s Child
03:00Beyoncé
04:51Intermezzo
05:52Wagnerovi Židé
06:30P. Boulez diriguje Wagnera, Berga a Schoenberga
07:23Archiv klasické hudby: Teresa Berganza
08:47Intermezzo
09:39A. Gades a C. Saura: Carmen v Teatro Real de Madrid
10:00G. Noseda, Y. Bronfman a Royal Concertgebouw Orchestra: Kodaly, Liszt, Dvořák
11:39Intermezzo
12:42A. Vivaldi: Farnace
13:30Paco de Lucia, Light & Shade
15:56Intermezzo
16:54Jazzový festival Monte Carlo: Eric Legnini a přátelé
17:35Shai Maestro Quartet: Human - Nancy
18:27F. Cabrera: Medusa s J. S. Ruizovou
19:30Londýnský symfonický orchestr, S. Rattle: Jolas, Messiaen
20:30Enescuova hudební soutěž 2022
22:10P. I. Čajkovskij: Evžen Oněgin v Opéra Royal de Wallonie-Liége
00:00Jascha Heifetz - bohem nadaný houslista
02:39R. Strauss: Daphne v Berlínské státní opeře
04:06InterMezzo
05:33Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Mozart, Beethoven, Shostakovich
06:00The Orchestre National du Capitole de Toulouse, Maxim Emelyanychev and Adam Laloum: Schumann
07:28InterMezzo
08:38Lakme by Delibes at the Opéra Royal de Wallonie-Liége
09:30InterMezzo
12:00Crystal Pite: Revisor
13:00Hervé Koubi - Odyssey
14:30InterMezzo
15:31Lucas Debargue plays Fauré, Ravel, Delplace and Debargue
17:00Fondation Singer Polignac: Justin Taylor et Sophie de Bardonnéche
18:10Special Concert International Women's Day: Maria Joao Pires plays Schubert and Debussy
19:09InterMezzo
20:14Tchaikovsky: The Queen of Spades - Bayerische Staatsoper
21:00Cleveland Orchestra, Franz Welser-Möst, Simon Keenlyside - Mahler
00:00InterMezzo
01:45Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko: Europakonzert 2022
02:00Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker: Symphony no 6 by Mahler
03:23InterMezzo
04:58First Snow
05:02CMIM Voice 2022 - Final: Simone McIntosh
06:43Heitor Villa-Lobos Music for Cello and Piano - VI
07:01Liszt - Totentanz, S. 525
07:27Classica Spotlight
07:41Mahler - Symphony No. 1
08:02Brahms - The 3 Violin Sonatas, Op. 78, 100 & 108
09:02The Boy with the Wig: Kids on Mozart
10:24Villa-Lobos - String Quartet No. 3
10:53Rimsky-Korsakov - The Tale of Tsar Saltan Suite
11:20Classica Spotlight
11:41Gaming in Symphony
12:02Bruckner - Symphony No. 7
13:12Gala from Berlin - 2012
14:19Mozart - Piano Sonata No. 5, KV 283
15:48Shostakovich - Symphony No. 9, Op. 70
16:02Prosseda performs Mozart, Schubert & Chopin
16:31Semi Final I - Liszt Competition 2017
18:02Classica Spotlight
18:38Works for cello by Vivaldi, Lalo, Podgaits a. o.
19:00Berlioz - Symphonie fantastique, Op. 14
20:21Berg - Violin Concerto
21:19Classica Spotlight
21:49Beethoven - Fidelio, Op. 72
22:00Gala from Berlin 1998 - Songs of Love and Desire
23:56Music in the air
01:26Rimsky-Korsakov Suites
02:26IVC 2021 - Semi-finals: Wolf, Debussy a. o.
03:12Chopin - Nocturnes Op. 62
03:38Mozart - Symphony No. 38, K. 504
04:00Bach - Brandenburg Concerto No. 5
04:29Muskens performs sonatas by Franz Ignaz Beck
04:50MJuSLI
05:00WORKOUTPLEJLIST
06:00MJuSLI
07:00NOVOSTI PERVOGO
10:00KhITMIKS
10:10NOVOSTI PERVOGO
12:00KhITMIKS
12:10NOVOSTI PERVOGO
13:00KhITMIKS
13:10NOVOSTI PERVOGO
15:00KhITMIKS
15:10NOVOSTI PERVOGO
16:00KhITMIKS
16:10VAJBChART
17:00KhITMIKS
17:30NOVOSTI PERVOGO
18:00GOLDY
18:10NOVOSTI PERVOGO
19:00KhITMIKS
19:10LikeChas
21:00PREPATI
22:00KhITMIKS
00:00NOVOSTI PERVOGO
01:00KhITMIKS
01:10Khipstarama
02:00KhITMIKS
03:00